توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آلکویانو مقابل رئال مادرید

  1بازدید

  آلکویانو مقابل رئال مادرید را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تمرین امروز رئال و ادامه یک غیبت نگران کننده

  تمرین امروز رئال و ادامه یک غیبت نگران کننده

  به گزارش "ورزش سه"، چند شب پیش و قبل از دیدار رئال مادرید مقابل اتلتیکو بیلبائو در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا بود که سرخیو راموس هنگام گرم کردن و قبل از شروع بازی دچار مصدومیت عضلانی مختصری شد و به نظر می رسید ناچو به جای او بازی کند اما در نهایت به دلیل اهمیت بازی با یک مداوای مختصر در میدان حاضر شد و 90 دقیقه نیز بازی کرد؛ دیداری که نهایتاً با شکست کهکشانی ها و ناکامی آنها در رسیدن به بازی پایانی همراه بود.

  با این حال به نظر می رسد که مصدومیت سرخیو‌ راموس جدی تر از حد تصور بوده چرا که او در تمرینات گروهی امروز رئال مادرید نیز غایب بود و به کار در بدنسازی پرداخت؛ با این تفاسیر به نظر می‌رسد که ال کاپیتانو دیدار چهارشنبه شب بلانکوس در کوپا دل ری مقابل آلکویانو را از دست خواهد داد.

  از طرف دیگر مارکا گزارش داده که احتمالاً رافائل واران، دیگر مدافع میانی تیم زین الدین زیدان نیز با وجود حضور در تمرینات امروز، در مسابقه چهارشنبه شب غایب خواهد بود و به احتمال فراوان سرمربی فرانسوی در برابر آلکویانو از بازیکنان جوان در خط دفاعی خود استفاده خواهد کرد.

  همچنین مارکا مدعی شده که رئال مادرید در این مسابقه با با تغییر و تحولات زیادی پا به زمین خواهد گذاشت و به بازیکنانی نظیر آلوارو اودریوزولا، ادر میلیتائو، مارسلو، مارتین اودگارد، ایسکو و ماریانو دیاز فرصت خواهد رسید.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ترجیح می دادم رئال با قهرمانی به مصاف ما بیاید

  ترجیح می دادم رئال با قهرمانی به مصاف ما بیاید

  به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته قرعه کشی دور یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری انجام شد و بر این اساس رئال مادرید باید در زمین تیم دسته سومی آلکویانو از منطقه آلیکانته به میدان برود. دیداری که برای آلکویانو تاریخی خواهد بود.

  پس از حذف اتلتیکو در دور قبلی به دست کورنیا، حالا هر احتمالی قابل تصور است و شاید رئال تاوان دست کم گرفتن حریف را بدهد اما شرایط این تیم پس از شکست در نیمه نهایی سوپرکاپ برابر بیلبائو متفاوت شده است. رئال پس از ناکامی در این جام حالا انگیزه هایی به مراتب بالاتر دارد و این ویسنته پاراس سرمربی آلکویانو را نگران کرده است.

  ویسنته پاراس در این رابطه گفت:« رئال در کسب اولین جام فصل ناکام ماند و دیگر حق اشتباه در کوپا دل ری را ندارد.  این خبر خوبی برای ما نیست چرا که رئال حالا با قدرت و تمرکز بالا به مصاف مان می آید. شخصا ترجیح می دادم رئال فاتح سوپرکاپ شود. اینگونه ما شانس هایی برای پیروزی بر رئال پیدا می کردیم ولی الان کار خیلی سخت شده است.»

  پاراس ادامه داد:« ما البته بازی خودمان را انجام خواهیم داد و تردید ندارم که برابر رئال تمام توان مان را خواهیم گداشت و بدون هیچ ترسی بازی خواهیم کرد. در کوپا دل ری همیشه شگفتی رخ می دهد و ما هم خیلی بدبین نیستیم.»

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سرمربی آلکویانو:«به دنبال شگفتی سازی مقابل رئال مادرید هستیم»

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  لرزه نگاری دانشگاه تهران

  1بازدید

  لرزه نگاری دانشگاه تهران را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  رئیس مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران از احتمال رخداد زمین‌لرزه بزرگ در حوالی تهران خبر داد

  رئیس مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران از احتمال رخداد زمین‌لرزه بزرگ در حوالی تهران خبر داد

  شفقنا زندگی- زلزله شاخص ترین بلایای طبیعی با خسارات و هزینه های بسیار جانی و مالی بوده که فکر آن هم کافی است تا انسان را دچار نگرانی و اظطراب کند، بخصوص که در منطقه زلزله خیز هم باشد.ایران براساس آمارها و اطلاعات روی گسل زلزله قرار داد و هرسال آبستن حوادث زیادی مانند زلزله در شهرهای مختلف بوده که نمونه ای از آن زلزله ۷٫۳ ریشتری در ازگله کرمانشاه است.

  ایران به دلیل قرار گرفتن بر روی گسل های فعال همیشه با این پدیده دست به گریبان بوده است اما این دغدغه همیشگی هیچ گاه به برنامه ریزی منجر نشده است، بعد از زمین لرزه آه و افسوس است و چشم های نگران برای زمین لرزه دیگر. بنابراین هر روز زلزله های متعددی ایران را می لرزاند. شاید روزی بیش از ۶۰ مورد. عمدتا هم زیر ۴ ریشتر هستند. اما در این میان آنچه بیشتر موجب نگرانی مردم و جامعه شده است احتمال وقوع زلزله در تهران قلب ایران است که بسیاری از کارشناسان معتقد هستند در صورت بروز این حادثه فاجعه ای انسانی در طول تاریخ بشریت رخ خواهد داد.

  در این راستا دکتر علی مرادی، رئیس مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار شفقنا زندگی وضعیت کشور از لحاظ زلزله خیز بودن و برخی شایعات در این رابطه را پاسخ می دهد:

  *علت وقوع زلزله چیست؟کشور ایران چه اندازه در معرض خطر زلزله‌های شدید قرار دارد؟

  مرادی: زمین از لایه های مختلف تشکیل شده است ما برروی یک لایه سخت و البته نازک نسبت به شعاع زمین زندگی می کنیم. لایه های دیگر حالات مختلفی دارند. در برخی مناطق مواد مذاب از لایه های زیرین به سمت بالا می آیند و آتشفشان را تشکیل می دهند. گاهی خروج مواد مذاب در مرز صفحات سخت و در مسیری طولانی صورت می گیرد مانند آنچه در زیر دریای سرخ در حال انجام است. این امر سبب می شود با سردشدن مواد مذاب و بیرون آمدن مواد مذاب جدید، صفحات به عنوان نمونه عربی و آفریقا از هم دور شوند. این پدیده در بسیاری نقاط دیگر نیز در حال انجام است. حرکت صفحات سبب می شود در برخی نقاط تصادم صفحات و یا دیگر حرکات نسبی آنها را شاهد باشیم. هنگامیکه دو صفحه به یکدیگر فشار وارد می‌کنند سبب جمع شدن انرژی در آن ها شده و هر از چند گاهی که انرژی از حد تحمل خارج می شود با رخداد زلزله بخشی از انرژی تجمع یافته به صورت لرزه ای آزاد می شود که به آن زمین‌لرزه گویند. حرکت صفحه عربی و فشار آن به پوسته ایران سبب شده است که در بسیاری نقاط آن شاهد زمین لرزه‌های بزرگ باشیم. ایران در نقشه خطر جهانی زمین لرزه از نقاط با خطر بالا می‌باشد.

  *با توجه به موقعیت جغرافیایی تهران و قرار گرفتن بیشتر مناطق آن بر روی گسل بفرمایید خطر زلزله تهران چقدر جدی است؟

  مرادی: اگر به مستندات تاریخی برای این ناحیه از کشور مراجعه کنیم، می بینیم که بارها در اثر زمین‌لرزه به شهر ری آسیب وارد آمده است. همین طور به تمدن هایی که در حوالی آن وجود داشته اند. داده‌های ایستگاه‌های لرزه‌نگاری نیز فعالیت اکثر گسل های شناخته شده تهران را تایید می کند. لذا احتمال رخداد زمین‌لرزه بزرگ در حوالی تهران وجود دارد و برای مقابله با آن باید آمادگی های لازم را کسب کرد.

  *گسل مشاء دقیقا کجاست؟

  مرادی: اولا باید بگویم چنین گسل هایی یک خط و یا یک صفحه ساده نیستند و بهتر است بگوییم زون یا پهنه گسلی. برخی از محققین گسلی مشا  را که در طول البرز مرکزی امتداد دارد از نواحی شرقی استان تهران آن را به نقشه در آورده ‌اند که تا نزدیک شمال شرق شهر تهران می‌آید، از نزدیکی تهران منحرف می‌شود و مقداری به سمت شمال می‌رود و تا نزدیکی‌های آبیک آن را ادامه می‌دهند. زمین‌لرزه‌های تاریخی بزرگی هم به آن نسبت داده‌اند . آخرین زمین‌لرزه بزرگی هم که در حوالی شهر تهران رخ داده است مربوط به سال ۱۲۰۹ شمسی ( ۱۸۳۰ میلادی  ) با بزرگایی حدود ۷ است که آن را به گسل مشا نسبت می دهند.

  *گسلی که در شمال شهر تهران وجود دارد همان گسل مشا است؟

  مرادی: این یک گسل دیگر است به نام شمال تهران، جالب است که گسل شمال تهران در بخش شرقی اش خیلی به مشاء نزدیک می‌شود. یعنی مرز شمال تهران که کوه‌های شمال تهران را می‌بینید دقیقا مرز شمال تهران و این کوه که به عنوان گسل شمال تهران شناخته می‌شود و این هم یک پهنه است که تقریبا می‌توان گفت شمال تهران را دربر گرفته است. در اطراف تهران گسل پارچین و ری را هم داریم که متأسفانه تمام این گسل‌ها قابلیت تولید زمین‌لرزه‌ای در حدود ۷ ریشتر را دارند و تاکید می کنم کسی نمی تواند پیش بینی کند دقیقا کی اتفاق خواهد افتاد.

  * این که می گویند از دوره بازگشت زمین لرزه بزرگ تهران عبور کرده ایم و ممکن است زلزله بزرگ رخ دهد یعنی چه؟

  مرادی: آخرین زمین‌لرزه بالای ۷ ریشتر که در اطراف تهران داشته ایم حدود ۱۷۸ سال می‌گذرد. دوره بازگشت زمین‌لرزه توسط دانشمندان مختلف به روش های گوناگونی بدست می آید. یک زمانی هست می‌گویند که زمین‌لرزه بالای ۷ ریشتر در تهران چقدر داشته‌ایم؟ گسل‌ها را می‌گیرند، زمین‌لرزه‌های بزرگ را می‌گیرند و می‌گویند که با کار آماری دوره بازگشت ۱۵۰سال در می‌آید، یک کسی می‌آید و از روی حرکت داده‌های GPS بررسی می‌کند و می‌گوید  مثلا ۲۰۰سال، اینها کارهای تجربی است. وقتی هم که کار تجربی است مانند محاسبه میانگین سن آدم‌ها (که البته از مورد زلزله ها دقیق تر هست) که بگویند مثلا در ایران ۸۰ سال است. این به این معنی نیست که حتما من ۸۰ سال عمر می‌کنم، یکی صد سال عمر می‌کند و یکی هم متأسفانه در اثر یک حادثه در سن ۵۰، ۴۰ یا حتی پایین‌تر فوت می‌کند. پس دوره بازگشت یک عدد تجربی است، اما ما مطمئن هستیم در اطراف تهران باید انتظار زمین‌لرزه در حد ۷ ریشتر را داشته باشیم، اینکه چه زمانی باشد، نمی‌دانیم پس تنها راه مقابله با آن این است که واقعا ساخت‌وسازهای ما مطابق همان چیزی باشد که مهندسین عزیز عمران‌مان می‌گویند. ما سابقه بسیاری در بحث عمران و شهرسازی داریم، کدهای خیلی خوبی داریم. مثلا آیین‌نامه ۲۸۰۰ آیین‌نامه‌ای هست که اگر واقعاً رعایت شود، آسیب‌ها به حداقل می‌رسد. حداقل‌ این است که آسیب جانی نداشته باشیم.

  *چند ایستگاه فعال لرزه نگار در استان تهران وجود دارد؟

  مرادی: شبکه لرزه نگاری تهران هم اکنون دارای ۱۰ ایستگاه فعال است. در کل کشور نیز ۱۲۵ ایستگاه لرزه نگاری فعال داریم و در سال به طور متوسط ۱۰ هزار زمین لرزه در کشور ثبت می‌شود.

  *اخیرا شایعات زیادی مبنی بر وقوع زلزله ای به بزرگی ۷ ریشتر در برخی شهرها بخصوص تهران به گوش می رسد،‌ بفرمایید از نظر علمی زلزله قابل پیش بینی است و آیا فناوری این پیش بینی در دنیا وجود دارد؟

  مرادی: ایران کشوری با گسل‌های لرزه‌زای فراوان است. عدم آگاهی ما از این پدیده بازار شایعه سازان را داغ و متأسفانه برخی شایعات در مورد وقوع زلزله یا فعال شدن گسل ها فقط زندگی طبیعی بسیاری از مردم را مختل می‌کند. در دنیا برای مقابله با این پدیده، بدقت رفتار گسل ها را زیر نظر می گیرند و با آموزش انواع رفتارهای قبل و حین و پس از زمین‌لرزه و ساخت و ساز مناسب، خود را در برابر آن ایمن کرده‌اند.‌ اما اینکه بتوانیم زمان وقوع زلزله را پیش بینی کنیم این امکان نه در ایران و نه در کشورهای پیشرفته وجود ندارد. در ضمن از آنجایی‌که بشر به علم پیش بینی زمین‌لرزه دست نیافته است، هرگونه مطلبی به نقل از مرکز لرزه نگاری و یا موسسه ژئوفیزیک در خصوص پیش بینی وقوع زمین لرزه شایعه بوده و غیر قابل استناد و بازنشر است.

  *ایران از نظر پایش گسل‌ها در چه وضعیتی قرار دارد؟

  مرادی: خوشبختانه روز به روز شاهد پیشرفت پایش گسل‌ها با لرزه‌نگارها و دیگر دستگاه‌ها چون شتاب نگارها و GPS ها هستیم. اما واقعا تعداد آنها کم است و نیاز به توسعه در این بخش کاملا مشهود است.

  *وقتی اتفاقی پیش می آید همواره وضعیت ساخت و سازهای کشور را با ژاپن که یک کشور زلزله خیز است مقایسه می کنند و به نظرتون این مقایسه تا چه اندازه درست است و آیا می شود زلزله های دو کشور را با هم سنجید؟

  مرادی: در خصوص مقایسه ایران و ژاپن بگویم که ژاپن انواع و اقسام زلزله‌ها را دارد، از عمیق تا کم‌عمق، اکثر زلزله‌هایش که در دنیا نمود پیدا می‌کنم زلزله‌های عمیق است، زلزله عمیق خطر بسیار کمتری نسبت به زلزله کم‌عمق دارد، اما اکثر زمین‌لرزه‌های ایران کم‌عمق هستند. وقتی کم‌عمق هستند یعنی به مایی که در سطح زمین زندگی می‌کنیم نزدیک‌تر هستند و این نزدیکی باعث می‌شود انرژی بیشتری به ما برسد، زلزله کم‌عمق ژاپن مانند زلزله کوبه که کلی خسارات به بار آورد. اما هم اکنون ژاپن به گونه ای در بحث ساخت و ساز عمل کرده است که در بسیاری موارد با رخداد زلزله تنها کمی در داخل خانه و یا محل کار در گوشه ای پناه می گیرند تا زلزله تمام شود و به بیرون فرار نمی کنند.

  *با این اوصاف تقریبا اغلب شهرهای ایران درمعرض خطر زلزله و حتی با شدت بالا را دارد و این نگرانی هایی را بین مردم ایجاد می کند شما چه توصیه ای دارید؟

  مرادی: همانطور که گفتم ایران کشوری با گسل‌های لرزه‌زای فراوان است. عدم آگاهی ما از این پدیده بازار شایعه سازان را داغ و متأسفانه این شایعات زندگی طبیعی بسیاری از مردم را مختل می‌کند. در دنیا برای مقابله با این پدیده، بدقت رفتار گسل ها را زیر نظر می گیرند و با آموزش انواع رفتارهای قبل و حین و پس از زمین‌لرزه و ساخت و ساز مناسب، خود را در برابر آن ایمن کرده‌اند.‌ خوشبختانه روز به روز شاهد پیشرفت پایش گسل‌ها با لرزه‌نگارها، شتاب‌نگار ها و GPS ها و پیشرفت علوم مهندسی سازه‌ها در کشور و ساخت بناهای مقاوم و همچنین آغاز آموزش‌ها هستیم.  اما اگر قوانین را رعایت کنیم مطمئناً دیگر ترس نداریم، شما نگاه کنید که سالانه چقدر بر اثر تصادفات کشته می‌شوند، یک راه این است که بترسیم و رانندگی نکنیم، اما آیا همه بر اثر رانندگی آسیب می‌بینند؟ پس بهتر است راه صحیح را انتخاب کنیم. آمار را نگاه کنیم، کشته‌ها در سال به آمار زلزله‌های بزرگ تنه می‌زند. راهش ترسیدن نیست، ما یک راه‌هایی داریم می‌توانیم قوانین راهنمایی‌ورانندگی را رعایت کنیم، کمربندمان را ببندیم، کسی که ماشین را ساخته آن را استاندارد ساخته باشد.

  در پایان فکر می کنم دو چیز بسیار مهم است یکی بحث اخلاق در همه امور و دیگری آموزش. اگر آموزش صحیح از دوران کودکی شکل گیرد، رعایت قانون و  حقوق دیگران و نکات اخلاقی در سرلوحه کارمان مورد توجه همگان باشد می توان امیدوار بود کم کم در برابر پدیده زمین لرزه مقاوم شویم.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : af.shafaqna.com

  مدیر محترم سایت af.shafaqna.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سریال عشق از نو قسمت اخر

  1بازدید

  سریال عشق از نو قسمت اخر را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  بایگانی‌ها دانلود قسمت آخر سریال عشق از نو - مووی باز

  دوبله فارسی دوساعته عشق از نو

  دوبله فارسی نسخه دوساعته سریال Ask Yeniden محصول 2015 ترکیه
  | کیفیت عالی HDTV,108p + لینک مستقیم |
  قسمت 9 تا 13اضافه شد 

  Eshgh-az-No

  دانلود سریال عشق از نو

  نام سریال : عشق از نو , Aşk Yeniden
  ژانر : کمدی , رمانتیک
  زبان : دوبله فارسی
  محصول : ترکیه
  زمان : 40 دقیقه
  کیفیت : 360P | 540P | 720P | 1080P
  فرمت : MKV
  حجم : 400mb تا 1.5 GB
  لینک دانلود : مستقیم – Direct
  نویسنده : Ersoy Güler
  کارگردان : Ersoy Güler , Eda Tezcan
  بازیگران : Özge Özpirinçci , Buğra Gülsoy , Tamer Levent , Didem Soydan , Nilay Deniz , Can Sipahi
  خلاصه داستان:

  منبع مطلب : mb2drama.com

  مدیر محترم سایت mb2drama.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  قسمت ۳۴ سریال عشق از نو ask yeniden

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : jahaneclip.rozblog.com

  مدیر محترم سایت jahaneclip.rozblog.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  دانلود واتساپ جی بی 2018

  1بازدید

  دانلود واتساپ جی بی 2018 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دانلود GBWhatsApp 8.65 ورژن جدید جی بی واتساپ فارسی اندروید + آنتی بن

  دانلود جی بی واتساپ جدید فارسی 17.40 GBWhatsApp 2020 واتس اپ جیبی برای اندروید

  دانلود جی بی واتساپ جدید فارسی 17.40 GBWhatsApp 2020 واتس اپ جیبی برای اندروید

  دانلود و نصب جی بی واتساپ جدید فارسی جدیدترین نسخه 17.40 GBWhatsApp 2020 و واتس آپ جی بی 3 و آبی

  جی بی واتساپ - GBWhatsApp

  جدیدترین بروزرسانی و آپدیت واتساپ جیبی جدید فارسی اندروید و ابی

  معرفی GBWhatsApp :
  مسنجر جی بی واتساپ جدید فارسی – GBWhatsApp – از بهترین برنامه های پیام رسان اندروید در میان کاربران است. این واتساپ جدید از همان بیس واتساپ اصلی استفاده می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا در کنار ورژن اصلی واتساپ این نسخه را هم داشته باشند. از آنجا که این واتساپ جدید فارسی از همان ای پی آی های واتس اپ اصلی استفاده می کند از لحاظ امنیت تفاوتی با نسخه اصلی واتس اپ ندارد.

  با نصب واتساپ دوم ( جی بی واتساپ ۳ )، واتساپ با دو شماره بر روی یک گوشی داشته باشید!

  واتساپ جی بی جدید علاوه بر آنکه تمامی ویژگی های واتساپ اصلی را در خود دارد ویژگی های منحصر دیگری را نیز در خود دارد که سبب شده است جدیدا بسیاری از کاربران اندروید این نسخه غیر رسمی را بر روی گوشی خود نصب کنند. با دانلود جی بی واتساپ با وضعیت ۷ دقیقه ای برای گوشی اندروید خود می توانید به جای یک حساب چندیدن حساب واتساپ gb داشته باشید.

  علاوه بر لینک دانلود واتس آپ GB ما چند نسخه از جمله نسخه پرو ، جی بی واتساپ 3 و ورژن آبی آن را نیز برای شما ارائه نموده ایم که در کارایی تفاوت چندانی با هم ندارند.

  دومین واتساپ – نسخه جدید واتساپ جی بی را بر روی گوشی خود نصب کنید و از مهمترین ویژگی های واتساپ پلاس ( GB WhatsApp ) استفاده کنید:

  – گزینه هایی برای حریم خصوصی
  – امکان مخفی نمودن آخرین بازدید
  – امکان تمایز بین پیام های لیست انتشار و عادی
  – امکان مشاهده رسانه ها بدون دانلود آن ها
  – پیشگیری از تیک خوردن پیام های خوانده شده
  – امکان ارسال فیلم تا 50 مگ
  – تم های متنوع جهت تغییر ظاهر برنامه
  – ارسال عکس با کیفیت بالاتر
  – آگاه شدن از آخرین تغییرات پروفایل مخاطبان
  – امکان گزینشی کردن پیام های صوتی/تصویری دریافتی
  – افزایش تعداد ارسال کلیپ صوتی از 16 به 100 مگا بایت
  – امکان فشار بر روی لینک ها بدون ذخیره شماره فرستنده پیام و یا مدیر گروه

  -قرار دادن وضعیت 7 دقیقه ای به جای 30 ثانیه در واتساپ
  – با خبر شدن از اینکه چه کسی آنلاین شده است
  ما در این بخش از پی سی افزار آخرین ورژن و نسخه GBWhatsApp – جی بی واتساپ جدید فارسی ، GBWhatsApp 3 و نیز GBWhatsApp Pro جی بی واتساپ پرو را برای شما ارئه نموده ایم که بدون هیچ گونه مشکلی بر روی گوشی شما قابل نصب و اجرا است.

  🚩🚩 نسخه اصلی و آخرین نسخه مسنجر واتساپ جی بی را فقط از پی سی افزار دانلود کنید 🚩🚩

  پیشنهاد ویژه این پست :

  دانلود واتساپ دوم ( کلیک کنید)

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 2020 (ورژن 17.40)

  فرمت : apk

  حجم فایل : 39 مگابایت

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم  (ورژن 11) – (نسخه ای دیگر از واتساپ جی بی)

  فرمت : apk

  حجم فایل : 38 مگابایت

  دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 2020 (ورژن 12.05)

  فرمت : apk

  حجم فایل : 41.4 مگابایت

  دانلود فایل نصبی جی بی واتساپ پلاس با لینک مستقیم 2020 (ورژن 10.90)

  فرمت : apk

  حجم فایل : 41 مگابایت

  دانلود فایل نصبی (GBWhatsApp+ Transparent) با لینک مستقیم (ورژن 10.20)

  فرمت : apk

  حجم فایل : 42.72 مگابایت

  دانلود فایل نصبی GBWhatsapp 3 با لینک مستقیم (ورژن 9.90)

  فرمت : apk

  حجم فایل : 53.7 مگابایت

  دانلود فایل نصبی آخرین نسخه ( جیبی واتس اپ آبی ) با لینک مستقیم (ورژن 8.30 )

  فرمت : apk

  حجم فایل : 52.8 مگابایت

  اندروید مورد نیاز 5 و بالاتر

  “برای دانلود نسخه جدید « YoWhatsapp – یو واتساپ » با امکانات باورنکردنی کلیک کنید”

  منبع مطلب : www.p30afzar.com

  مدیر محترم سایت www.p30afzar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود جی بی واتساپ 11.00 GBWhatsApp - آپدیت 2021 واتساپ پیشرفته

  دانلود جی بی واتساپ 11.00 GBWhatsApp - آپدیت 2021 واتساپ پیشرفته

  دسته بندی:پیام رسان ها | communication

  نسخه:11.00

  تاریخ بروزرسانی:12 دی 1399

  نسخه اندروید موردنیاز:4.1 و بالاتر

  توسعه دهنده:GBWhatsApp

  قیمت در گوگل پلی:رایگان

  نصب شده:بیش از 20 میلیون بار

  رده سنی:

  منبع مطلب : tinroid.ir

  مدیر محترم سایت tinroid.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  دانلود آهنگ رپ فارسی تند

  1بازدید

  دانلود آهنگ رپ فارسی تند را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  مختلف موزیک

  Download Ahang Jadid

  download ahang ghamgin

  download Ahang Shad Irani

  دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰ Mp3

  دانلود آهنگ های جدید IRMP3

  پخش آنلاین آهنگ

  پاپ موزیک

  منبع مطلب : mokhtalefmusic.com

  مدیر محترم سایت mokhtalefmusic.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود آهنگ رپ فارسی با لینک مستقیم دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی

  دانلود آهنگ رپ فارسی با لینک مستقیم دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی

  دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی

  دانلود اهنگ رپ غیر مجاز جدید دانلود آهنگ رپ فارسی تند دانلود اهنگ رپ جدید 99 دانلود آهنگ جدید رپ غمگین دانلود آهنگ رپ خارجی دانلود بهترین آهنگ های رپ تاریخ ایران دانلود آهنگ رپ شاد برای رقص دانلود آهنگ رپ فارسی با لینک مستقیم

  مجموعه کامل و زیبا از بهترین آهنگ رپ فارسی پرطرفدار (فقط خوانندگان مجاز) قدیمی و جدید با بهترین کیفیت ویژه سیستم ماشین به همراه پخش آنلاین در دنیای آهنگ جدید سایت موزیک لاو دانلود نمایید..

  آهنگ رپ دیوانه کننده اهنگ رپ باحال شاد اهنگ رپ خشمگین اهنگ رپ زشت اهنگ رپ فحشی بد آهنگ رپ فوشی خفن دانلود آهنگ بیس دار رپ ایرانی دانلود آهنگ رپ شاد برای رقص
  دانلود اهنگ رپ بی ادبی دانلود اهنگ رپ شاد برای پارتی دانلود اهنگ های رپ فاز بالا دانلود بهترین آهنگ های رپ تاریخ ایران دانلود اهنگ رپ غیر مجاز جدید

  دانلود آهنگ رپ فارسی با لینک مستقیم

  دانلود آهنگ رپ جدید (حمید صفت به نام ساتوری)شماره ۱ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ سپهر خلسه بی خواب )شماره ۲ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ آرتا و ازا دیشب )شماره ۳ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ سامان ویلسون و سهراب ام جی اصل کار)شماره ۴ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ اپیکور سلبریدی (با همراهی نیراد))شماره ۵ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ شایع خیز (با همراهی سجادی) )شماره ۶ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ امیر خلوت به نام جانی )شماره ۷ +پخش آنلاین

  دانلود اهنگ رپ جدید
  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ جدید رضا پیشرو به نام هفت )شماره ۸ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ حمید صفت به نام عجایب شهر )شماره ۹ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ مهراب کابوس (با همراهی معین محروم))شماره ۱۰ +پخش آنلاین

  دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی
  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ یاس به نام زهی عشق)شماره ۱۱ +پخش آنلاین

  <!– download —
  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ بهزاد لیتو و سهراب ام جی به نام تهران زولا)شماره ۱۲+پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ جدید تی ام بکس به نام بواله)شماره ۱۳ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ اپیکور بنام رپو درس میدم)شماره ۱۴ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ سپهر خلسه به نام صلیبی)شماره ۱۵ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ لش به نام دختر دودی )شماره ۱۶ +پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید(دانلود آهنگ جدید مهراب هیاهو )شماره ۱۷+پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ جدید (آهنگ رپ امیر خلوت به نام چپمونه)شماره ۱۸+پخش آنلاین

  منبع مطلب : bidl.ir

  مدیر محترم سایت bidl.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود بهترین آهنگ های رپ تاریخ ایران بهترین اهنگ های رپ فارسی

  دانلود بهترین آهنگ های رپ تاریخ ایران بهترین اهنگ های رپ فارسی

  دانلود اهنگ های رپ فاز بالا دانلود آهنگ جدید رپ غمگین دانلود آهنگ رپ خارجی دانلود بهترین آهنگ های رپ تاریخ ایران دانلود آهنگ غمگین دانلود اهنگ دیس لاو غمگین دانلود آهنگ غمگین و احساسی دانلود آهنگ رپ غمگین ترکی دانلود آهنگ جدید رپ غمگین مهراب دانلود آهنگ رپ غمگین خارجی

  مجموعه کامل و زیبا از بهترین آهنگ رپ فارسی پرطرفدار (فقط خوانندگان مجاز) قدیمی و جدید با بهترین کیفیت ویژه سیستم ماشین به همراه پخش آنلاین در دنیای آهنگ جدید سایت موزیک سانگ بیرد نمایید..

  دانلود بهترین آهنگ های رپ تاریخ ایران

  اهنگ رپ غمگین مهراب دانلود ریمیکس رپ فارسی ۲۰۲۱ دانلود اهنگ های رپ فاز بالا فارسی دانلود اهنگ گانگستری دانلود گلچین رپ یکجا دانلود آهنگ های رپ سال ۸۵ دانلود ۱۰۰ اهنگ برتر رپ تاریخ دنیا آهنگ های رپ دانلود آهنگ های رپ حماسی ایران اهنگ جدید رپ رادیو جوان دانلود صد آهنگ برتر رپ فارسی دانلود ۱۰۰ آهنگ برتر رپ فارسی رایگان

  دانلود آهنگ رپ جدید(حمید صفت به نام ساتوری)شماره ۱ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ سپهر خلسه بی خواب )شماره ۲ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ آرتا و ازا دیشب )شماره ۳ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ سامان ویلسون و سهراب ام جی اصل کار)شماره ۴ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ اپیکور سلبریدی (با همراهی نیراد))شماره ۵ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ شایع خیز (با همراهی سجادی) )شماره ۶ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ امیر خلوت به نام جانی )شماره ۷ +پخش آنلاین


  دانلود اهنگ رپ جدید
  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ جدید رضا پیشرو به نام هفت )شماره ۸ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ حمید صفت به نام عجایب شهر )شماره ۹ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ مهراب کابوس (با همراهی معین محروم))شماره ۱۰ +پخش آنلاین


  دانلود اهنگ رپ جدید
  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ یاس به نام زهی عشق)شماره ۱۱ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ جدید تی ام بکس به نام بواله)شماره ۱۳ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ اپیکور بنام رپو درس میدم)شماره ۱۴ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ سپهر خلسه به نام صلیبی)شماره ۱۵ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ لش به نام دختر دودی )شماره ۱۶ +پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(دانلود آهنگ جدید مهراب هیاهو )شماره ۱۷+پخش آنلاین


  دانلود آهنگ رپ جدید(آهنگ رپ امیر خلوت به نام چپمونه)شماره ۱۸+پخش آنلاین

  دانلود آهنگ رپ فارسی تند دانلود آهنگ رپ فارسی تند امیر خلوت دانلود آهنگ رپ فارسی تند با فحش دانلود آهنگ رپ فارسی تند جدید دانلود آهنگ رپ فارسی تند بدون فحش دانلود آهنگ رپ فارسی با لینک مستقیم دانلود ۱۰ آهنگ برتر رپ فارسی دانلود اهنگ رپ غیر مجاز جدید دانلود آهنگ رپ فارسی تند یاس دانلود اهنگ رپ غیر مجاز جدید خارجی اهنگ رپ فوشی

  منبع مطلب : songbird.ir

  مدیر محترم سایت songbird.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سریال دیلا خانم قسمت ۱۳۷

  1بازدید

  سریال دیلا خانم قسمت ۱۳۷ را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سریال ترکی دیلا خانم _ قسمت ۱۳۷

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  طراحی شده توسط سید محمد میرعالی پیام به تلگرام پشتیبان

  صدادانلود یک موتور جستجوی تخصصی ویدئو است. تمامی ویدئوها بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و صدادانلود در قبال محتوای ویدئوها هیچ مسئولیتی ندارد .

  با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت صدادانلود مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است

  منبع مطلب : sedadl.ir

  مدیر محترم سایت sedadl.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آریا ویدئو | سریال ترکی دیلا خانم _ قسمت 137

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : video.aryanews.com

  مدیر محترم سایت video.aryanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  دانلود قسمت چهارم قورباغه

  1بازدید

  دانلود قسمت چهارم قورباغه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  دانلود قسمت 4 (چهارم) سریال قورباغه

  دانلود قسمت 4 (چهارم) سریال قورباغه

  هومن سیدی ساخت فیلم های سینمایی موفقی نظیر مغزهای کوچک زنگ زده را در کارنامه خود دارد. قسمت هایی از سریال قورباغه بنا به داستان آن در خارج از کشور فیلمبرداری شده اند.

  دانلود قسمت 4 (چهارم) سریال قورباغه

  در معرفی قسمت چهارم سریال قورباغه آمده است:

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود سریال قورباغه قسمت 4 چهارم (قسمت چهارم 4 سریال قورباغه) کامل و قانونی

  دانلود سریال قورباغه قسمت 4 چهارم (قسمت چهارم 4 سریال قورباغه) کامل و قانونی

  به گزارش برنا، سریال ایرانی قورباغه جدید ترین سریال شبکه نمایش خانگی میباشد این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام می‌باشد و کارگردانی آن را هومن سیدی بر عهده دارد. در سریال آقازاده بازیگرانی چون هومن سیدی , نوید محمدزاده , صابر ابر , سحر دولتشاهی , نوید پورفرج – فرشته حسینی , آناهیتا افشار و... به ایفای نقش پرداخته اند.

  در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کُتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همه ی این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.

  جهت دانلود قسمت 4 قورباغه به صورت قانونی و حلال با حجم نیم بهاء به لینک زیر مراجعه کنید

  دانلود قسمت 4 قورباغه

  دانلود قسمت های قبلی سریال : دانلود سریال قورباغه

  ◉ کارگردان: هومن سیدی

  ◉ تهیه کننده : علی اسدزاده

  ◉ نویسندگان : هومن سیدی

  بازیگران سریال قورباغه :

  هومن سیدی , نوید محمدزاده , صابر ابر , سحر دولتشاهی , نوید پورفرج – فرشته حسینی , آناهیتا افشار , مهران غفوریان , نوید پورفرج , محمدامین شعرباف , احسان منصوری , نیما مظاهری , سعید حاج علی , سیامک اتفاقیان

  معرفی سریال قورباغه

  در خلاصه داستان سریال قورباغه آمده: دنیا برای من جای کوچیکیه. بعضی اوقات فکر می‌کنم دارم خفه می‌شم. احساس می‌کنم همه جا بسته است و من نمی‌تونم نفس بکشم

  داستان از دل همین ساختمان‌های اکباتان اغاز می‌شود و بدون هیچ حاشیه‌ای وارد فضای زندگی بچه‌های خلاف محله های تهران می‌شود. سه کاراکتر به ما معرفی می‌شوند که به جز صابر ابر، دو بازیگر دیگر کمی غلوآمیز بازی می‌کنند و این موضوع توی ذوق می‌زند. صابر ابر نیز با اینکه بازی خوبی دارد، اما نه استایل و نه طرز صحبتش به دو شخص دیگر جور در نمی‌آید و نمیتوان باور کرد یک لات است.

  ژانر قورباغه

  ژانر مجموعه داستانی قورباغه، درام، اجتماعی و معمایی می‌باشد. این سریال به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد و تاثیراتی که بر روی فرد می‌گذارد، اشاره می‌کند

  تیتراژ آغازین سریال قورباغه

  تیتراژ آغازین سریال به شدت یادآور سریال‌هایی چون کارآگاهان حقیقی است. نمایش چهره‌ها و تصاویر تو در توی سکانس‌های مختلف در این چهره‌ها و موسیقی آرام و جذابی که در پس زمینه این تیتراژ وجود دارد، هر تماشاگری را یاد تیتراژ این سریال تاریک و کارآگاهی جذاب سال‌های پیش می‌اندازد.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود قسمت 4 سریال قورباغه | قسمت چهارم قورباغه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

  دانلود سریال قورباغه قسمت چهارم با لینک مستقیم

  دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

  برای دریافت جدیدترین قسمت از سریال قورباغه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

  🔰 ژانر: اجتماعی | جنایی
  📆سال ساخت:1397
  ⏱مدت زمان:60 دقیقه
  📣نویسنده کارگردان: هومن سیدی
  📖تهیه کننده: علی اسدزاده
  💎بازیگران: نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار، مهران غفوریان، هومن سیدی، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، نوید پورفرخ و…

  خلاصه قسمت 4:

  یه وقت‌هایی برای بزرگ شدن باید زمین خورد. برای فهمیدن باید شکست خورد. یه وقت‌هایی هم برای خوشبخت شدن باید شانس آورد. شانس خود معجزه است.

  دانلود با کیفیت 480

  دانلود با کیفیت 720

  دانلود با کیفیت 1080

  دانلود با کیفیت فول اچ دی

  منبع مطلب : www.shirazsong.in

  مدیر محترم سایت www.shirazsong.in لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سریال بچه مهندس 3 قسمت 14

  1بازدید

  سریال بچه مهندس 3 قسمت 14 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سریال بچه مهندس 3 - قسمت 14 - ایرانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سریال بچه مهندس 3 قسمت 14

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سریال بچه مهندس فصل سوم قسمت 14 چهاردهم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سریال خانه کاغذی فصل پنجم

  1بازدید

  سریال خانه کاغذی فصل پنجم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تاریخ پخش فصل 5 سریال خانه کاغذی - Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل 5 سریال خانه کاغذی - Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل 5 سریال خانه کاغذی - Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل پنجم سریال خانه کاغذیسریال Money Heist‎ جزو بهترین سریال‌های خارجی محسوب می‌شود که دارای محبوبیت بالایی است.

  در ادامه قصد داریم شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی را از اطلاعاتی نظیر

  فصل پنجم سریال خانه کاغذی آگاه کنیم. با ما همراه باشید.

  توجه: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستان سریال لو برود!

  سریال Money Heist‎

  تاریخ پخش فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  سریال خانه کاغذی یکی از محبوب‌ترین سریال‌های جهان محسوب می‌شود که بعد از عرضه فصل چهارم، در کشورهای زیادی در رتبه یک پربیننده‌ترین سریال‌ها قرار گرفته بود. اجی جسی یکی از بازیگران ایفاگر نقشی فرعی، راجع به محبوبیت این سریال گفت:

  آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور راجع به این سریال گفت:

  طرفداران بعد از پایان فصل سوم، نه ماه منتظر ماندند تا شاهد پخش فصل چهارم سریال خانه کاغذی باشند. اگر فصل پنجم نیز از همین قاعده پیروی کند، باید اواخر سال 2020 شاهد پخش آن باشیم.

  در 15 مارس سال 2020 نت‌فلیکس به‌دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا روند ساخت فصل پنجم سریال خانه کاغذی را متوقف کرد. طبق گزارش ددلاین، در ماه می سازندگان این اجازه را پیدا کردند تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در مناطقی خاص روند ساخت فصل جدید را از سر بگیرند. با توجه به توقف روند تولید این مجموعه، بعید است که در سال 2020 شاهد عرضه فصل جدید آن باشیم.

  سایت اسپانیایی مارکا طبق گزارشی اعلام کرد که بعد از تولید فصل پنجم، سازندگان به دنبال تولید فصل ششم نیز خواهند رفت؛ نت‌فلیکس هیچ‌گاه این خبر را به طور رسمی تایید نکرد. به‌احتمال‌زیاد این گزارش کاملا نادرست است و فصل پنجم را باید فصل نهایی سریال خانه کاغذی محسوب کرد.

  گویا خود شورانرهای سریال آینده دقیقی را برای خانه کاغذی مشخص نکرده‌اند؛ هماهنگ‌کننده فیلم‌نامه، خاویر گومز سانتاندر دراین‌باره به ال‌موندو گفت:

  الکس پینا (سازنده سریال) راجع به خارج کردن کاراکتر برلین از سریال گفت:

  کار روی پروژه‌های دیگر نیز می‌تواند یکی از دلایل تاخیر پخش فصل پنجم سریال خانه کاغذی باشد. در ماه می نت‌فلیکس فصل اول سریالی به نام خطوط سفید (White Lines) را عرضه کرد که وظیفه ساخت آن برعهده الکس پینا قرار داشت. نت‌فلیکس هنوز ساخت فصل دوم این سریال را تایید نکرده است؛ اما اگر مجموعه خطوط سفید حتی کمی از محبوبیت سریال خانه کاغذی را کسب کند، بدون شک نت‌فلیکس ساخت فصل دوم آن را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

  اگر نت‌فلیکس تصمیم به تولید فصل دوم این مجموعه بگیرد، احتمالا شاهد تاخیر در روند تولید فصل جدید سریال خانه کاغذی خواهیم بود. سریال اکشن و مهیج Sky Rojo یکی دیگر از پروژه‌هایی است که نت‌فلیکس روند ساخت آن را در تقویم سال 2020 قرار داده بود؛ این سریال نیز توسط الکس پینا ساخته می‌شود.

  مشخص نیست که ساخت این سریال‌ها چگونه می‌تواند در روند تولید فصل پنجم سریال خانه کاغذی تاثیرگذار باشد؛ با توجه به میزان محبوبیت سریال خانه کاغذی، بسیاری از طرفداران فیلم و سریال خواهان این هستند که نت‌فلیکس ساخت فصل جدید این سریال را در الویت قرار دهد.

  با توجه اینکه فیلم‌برداری فصل پنجم قبلا آغاز شده است، حدس می‌زنیم که در نیمه دوم سال 2021 شاهد پخش آن باشیم.

  سریال Money Heist‎

  بازیگران فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  مرگ نایروبی (با بازی آلبا فلورس) شکاف غم‌انگیزی را در گروه ایجاد کرد؛ اما می‌دانیم که سریال همیشه در بطن خود از فلش‌بک‌های مختلفی استفاده می‌کند و خطوط زمانی گذشته را نیز پوشش می‌دهد. مشاهده کردیم که حتی با مرگ کاراکترهای برلین، مسکو و اسلو، سازندگان در قالب خاطرات بار دیگر این کاراکترها را وارد روند داستان کردند؛ ممکن است با این روش بار دیگر شاهد حضور نایروبی نیز در فصل پنجم باشیم.

  اگر هم شاهد حضور کاراکتر نایروبی در سریال باشیم، احتمالا صحنه‌های او در فصل‌های قبلی فیلم‌برداری شده است. طبق مستند پشت‌صحنه سریال خانه کاغذی و همچنین صحبت‌های آلبا فلورس، روزهای فیلم‌برداری او در این سریال به پایان رسیده است؛ فلورس دراین‌باره گفت:

  ازجمله بازیگران دیگری که در فصل پنجم حضور خواهند داشت، می‌توان به این افراد اشاره کرد:

  آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور راجع به آینده کاراکترش گفت:

  مشخص نیست که چگونه این اتفاق رخ خواهد داد؛ اما اگر در ادامه شاهد خدشه‌دار شدن رابطه لیسبون و پروفسور بودید، چندان تعجب نکنید. مورته راجع به اینکه برای بازی این شخصیت از چه چیزی الهام گرفته است، گفت:

  پینا طی گفتگویی راجع به دیدگاه خود نسبت به هر کاراکتر گفت:

  نت‌فلیکس لیست رسمی بازیگران فصل پنجم را منتشر کرد. طبق این لیست شاهد حضور بازیگران جدیدی در فصل پنجم خواهیم بود. میگل آنخل سیلوستر و پاتریک کریادو ازجمله بازیگران جدیدی هستند که در فصل پنجم سریال خانه کاغذی حضور خواهند داشت.

  سریال Money Heist‎

  داستان فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  مانند فصل‌های قبلی سریال، در فصل جدید نیز شاهد اقداماتی از پروفسور و گروهش خواهیم بود که در آن بهترین هستند: سرقت مسلحانه با بالاترین درجه و مقاومت در مقابل فشارها و حوادث خارجی.

  در پایان فصل چهارم برخی از تهدیدهای خارجی به قوت خود باقی ماندند که در فصل جدید بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرند. لیسبون اکنون در داخل بانک حضور دارد؛ اما پروفسور با حضور آلیسیا سیرا در محل اختفایش دچار مشکلی جدی شده است. با قرارگیری پروفسور در مخمصه، دیگر اعضای گروه راهی برای فرار نخواهند داشت.

  آن‌ها باید با بیشترین سرعت ممکن به روند ذوب کردن طلاها ادامه دهند و امیدوار باشند که پروفسور به طریقی بتواند آلیسیا را کنار بگذارد. اگر تیتراژ پایانی را نیز تماشا کرده باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که سرود مقاومت بلا چاو (Bella Ciao) در پایان شنیده‌ می‌شود. این آهنگ پر از مضامینی است که نقش مهمی را در کل سریال ایفا می‌کند؛ اما چیزی که این‌بار این آهنگ را پراهمیت‌تر می‌کند آن است که درواقع توسط چه شخصی خوانده می‌شود.

  مشخص شد نجوا نیمری بازیگر نقش آلیسیا سیرا این آهنگ را خوانده است؛ درواقع چند ثانیه پس از شروع تیتراژ پایانی، می‌توانید صدای این بازیگر را بشنوید. پیش از این، تنها اشخاصی که این آهنگ را خواندند، افرادی بودند که در کنار برلین و پرفسور حضور داشتند. (این آهنگ به نوعی برچسب کار آن‌ها است) آیا این بدان معنا است که در فصل پنجم آلیسیا به گروه پروفسور اضافه خواهد شد؟

  البته این چیزهایی که ذکر کردیم ممکن است تصادفی باشند و در فصل پنجم رخ ندهند. اما ارتباط بین آلیسیا و پروفسور در صحنه پایانی به شکلی بود که به مخاطب القا می‌کرد ممکن است این دو کاراکتر با یکدیگر متحد شوند.

  برخی از طرفداران معتقدند که آلیسیا ممکن است همان تاتیانا، همسر برلین باشد که در فلش‌بک‌ها راجع به او صحبت شده بود؛ اما این موضوع نیز تنها در حد نظریه و احتمال است. این دو زن به یکدیگر شباهت دارند، اما این دایانا گومز بود که نقش تاتیانا را در سریال ایفا کرده بود و نه نیمری.

  البته هنوز به طور قطع نمی‌توانیم رابطه بین آلیسیا و تاتیانا را رد کنیم. سریال خانه کاغذی در گذشته با افشای روابط خانوادگی بسیاری از طرفداران خود را شوکه کرده بود؛ به همین دلیل نیز ارتباط آلیسیا با تاتیانا چندان دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد. در هرصورت اگر مشاهده کردید که آلیسیا در فصل پنجم به گروه اضافه شد، چندان متعحب نشوید.

  اورسولا کوربیرو بازیگر نقش توکیو، راجع آینده کاراکترش با ریو گفت:

  مانند بسیاری از فرنچایزهای موفق، ممکن است که از روی سریال خانه کاغذی نیز فیلم و یا سریال‌های فرعی مختلفی ساخته شوند؛ گویا خود سازندگان سریال نیز با جان‌و‌دل از این موضوع استقبال می‌کنند. الکس پینا دراین‌باره گفت:

  پینا افزود:

  بنابراین حتی اگر فصل پنجم، فصل پایانی سریال خانه کاغذی نیز باشد، امکان دارد شاهد ساخت سریال‌ها و یا حتی فیلم‌های فرعی دیگری براساس شخصیت‌های جذاب آن باشیم.

  سریال Money Heist‎

  تریلر فصل پنجم سریال خانه کاغذی

  هنوز هیچ تریلری از فصل پنجم سریال خانه کاغذی منتشر نشده است.

  بیشتر بخوانید

  تاریخ پخش سریال ارباب حلقه‌ها [ + خلاصه داستان ]
  تاریخ پخش سریال چرخ زمان [ Wheel of Time ]
  فصل 5 سریال آخرین پادشاهی - The last Kingdom [ تاریخ پخش ]
  فصل 4 سریال وست ورلد - Westworld [ تاریخ پخش و داستان ]

  منبع مطلب : timecity.ir

  مدیر محترم سایت timecity.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تازه ترین اخبار فصل پنجم سریال Money Heist ؛ پایان راه سریال محبوب اسپانیایی

  تازه ترین اخبار فصل پنجم سریال Money Heist ؛ پایان راه سریال محبوب اسپانیایی

  هشدار اسپویل: با توجه به محبوبیت این روزهای سریال Money Heist فرض بر این است که خوانندگان این مطلب فصل چهارم (یا به عبارتی پارت دوم فصل دوم) این سریال را دیده باشند. از این رو در این مطلب بخش هایی از اتفاقات فصول منتشر شده از این سریال اسپانیایی فاش خواهد شد.

  در آخرین خبرهای مربوط به سریال سریال Money Heist باید گفت که نتفلیکس تایید کرده فصل پنجم این سریال آخرین فصل آن بوده و بدین ترتیب سرقت از بانک مرکزی اسپانیا آخرین پروژه پروفسور و دوستانش خواهد بود. بدنبال اعلام خبر رسمی پایان این سریال در فصل پنجم، بازیگران آن با یک پست اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان دادند که می تواند بخشی از ماجراهای فصل پنجم را فاش کند بر اساس تصویری که منتشر شده ماسک مشهور سالوادور دالی دیده می شود که روی زمین قرار گرفته و روی آن را خاکستر یا دوده گرفته است.

  اکثر بازیگران سریال Money Heist این تصویر را در اینستاگرام خود بازنشر کرده اند اما در این میان دو شخصیت ریو و پالرمو چنین کاری نکرده اند که باعث شده طرفداران سریال به این باور برسند که این دو شخصیت در فصل پایانی کشته خواهند شد. برخی دیگر از کاربران نیز فعال نبودن بازیگران این دو شخصیت را دلیل عدم بازنشر این پست دانسته اند.

  سریال Money Heist یا همان La casa de papel (به معنای خانه کاغذی) که در ایران با نام سرقت پول شناخته می شود یکی از سریال های محبوب این روزهای طرفداران تلویزیون و سریال های خارجی است که از آن با عنوان بهترین سریال خارجی زبان نتفلیکس یاد شده و حتی مسئله زبان اسپانیایی آن نیز نتوانسته از جذابیت و محبوبیتش در میان طرفداران غیرآشنا به این زبان بکاهد. فصل اول سریال Money Heist در دو بخش با اتفاقات و فراز و نشیب های زیادی همراه بود و علیرغم ضعف هایی که داشت توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  بدین ترتیب بود که سریالی که در آستانه کنسل شدن قرار داشته و تنها برای بینندگان داخلی در اسپانیا ساخته شده بود به یکباره به سریالی محبوب در سطح بین المللی تبدیل شده و نتفلیکس با در اختیار گرفتن سکان ساخت و پخش، آن را برای فصل دوم و احتمالا فصول بعدی به یک سریال بزرگ تر تبدیل کرد. فصل چهارم Money Heist پس از هشت اپیزود به تازگی به پایان رسیده و اکنون گمانه زنی ها در مورد اتفاقات فصل پنجم سریال آغاز شده است. سرقت از بانک مرکزی اسپانیا هنوز به پایان نرسیده و سارقان دوست داشتنی و گاه اعصاب خرد کن هنوز در داخل بانک به سر می برند و همین موضوع تضمین کننده ادامه این سریال در فصل پنجم خواهد بود. اما با توجه به اینکه فیلمبرداری فصل پنجم سریال Money Heist هنوز آغاز نشده انتظار نمی رود که در سال جاری میلادی شاهد پخش فصل پنجم باشیم.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  در اپیزود پایانی فصل چهارم شاهد بازگشت شخصیت لیسبون به بانک مرکزی اسپانیا بودیم، پس از آنکه پروفسور او را از زندان نجات داده و او را بار دیگر با تیم سارقان خود همراه ساخت. با این وجود این موضوع نمی تواند بهترین حرکت باشد زیرا آلوارو مورته بازیگر نقش پروفسور در سریال Money Heist به طور ضمنی اشاره کرده که با پایان این سریال، تنها شخصیت پروفسور باقی خواهد ماند.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  در حالی که سرقت از بانک Royal Mint در فصل اول سریال در جریان بود، پروفسور توانست راهی به درون احساسات راکل موریو ( با بازی ایتسیار ایتانیو) یافته و اگر چه این موضوع بخشی از برنامه و نقشه دقیق او نبود اما در نهایت عاشق کارآگاه رسیدگی به سرقت خود و اعضای گروهش شده و وقتی که هویت واقعی اش را برای معشوقش فاش کرد، راکل در نهایت با این موضوع کنار آمده و این دو زندگی جدیدی را در اسپانیا آغاز کردند. اما عشق این دو بعد از صحبت های مرموز و مبهم مورته ممکن است خیلی زود به پایان راه برسد.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  پروفسور راه خود را به عنوان یک شخصیت تنها و خجالتی آغاز کرد که به گفته خودش در طول دوران زندگی اش هیچگاه وارد روابط عاشقانه نشده و اصل و قانون اولش دوری از هر گونه ارتباطات احساسی و عاشقانه بود، اما وقتی که عاشق راکل شد زندگی بدون او را نمی توانست تصور و تحمل کند. این دو در فصل سوم Money Heist در جریان سرقت از بانک مرکزی اسپانیا در کنار هم و در داخل یک ون مخصوص کمپ زدن مسئولیت پشتیبانی و هدایت عملیات سرقت را بر عهده داشتند. اما پروفسور و راکل که اکنون نامش لیسبون (بر اساس قانون استفاده از اسم شهرها برای تمامی اعضای گروه) است در فصل سوم از هم جدا شده و در جریان یک عملیات تعقیب و گریز و توجه نکردن به نقشه از پیش تعیین شده توسط راکل، وی دستگیر شده و مورد بازجویی قرار می گیرد.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  با این وجود، پروفسور بعد از ساعاتی عذاب و سوگواری به این خاطر که فکر می کرد همسرش کشته شده، و بدنبال مطلع شدن از زنده بودنش، مانند همیشه نقشه ای دقیق کشیده و او را نجات داد. بدین ترتیب لیسبون در اپیزود آخر فصل چهارم توسط هلیکوپتر روی سقف بانک رها شده و بار دیگر به اعضای گروه سرقت پروفسور پیوست. اما با توجه به اینکه آلوارو مورته گفته دوست دارد در پایان سریال تنها شخصیت پروفسور باقی بماند، به نظر می رسد که لیسبون یا همان راکل نیز به سرنوشت اسلو، برلین و نایروبی دچار خواهد شد.

  وقتی که در فستیوال فیلم چلسی از بازیگر نقش پروفسور پرسیده شد که به نظرش در پایان این سریال شرایط برای شخصیت او چگونه خواهد بود، چنین گفت: «می دانم که این صحبت ها مرا به یک شخصیت نامحبوب تبدیل خواهد کرد. پروفسور یک مرد بسیار عجیب و غریب بود، یک مرد بسیار تنها و اتفاقاتی که در رابطه با گروه و پیدا کردن عشق برای او افتاد، در واقع فصل بسیار کوچکی از زندگی او بود». مورته در ادامه افزود: «اگر در مورد پایان این شخصیت صحبت کنیم، در حال حاضر فکر می کنم، دوست دارم او را در حالی ببینم که به تنهایی بازگشته است، آن زندگی تنها و مجرد که او همیشه به آن عادت داشت و در آن بسیار راحت دیده می شد».

  فصل پنجم سریال Money Heist

  اگر پروفسور در انتهای داستان تنها باقی بماند این بدان معناست که یا رابطه عاشقانه او با لیسبون به پایان رسیده و یا لیسبون کشته می شود. همزمان، ایتسیار ایتانیو که نقش لیسبون را بازی می کند می گوید که «راکل دوست دارد مادر و دخترش» را باز ببیند. ایتانیو در مورد ماجراهای شخصیت خود از راکل کارآگاه تا لیسبون سارق و شریک زندگی پروفسور چنین می‌گوید: «در ابتدا موضوع بیشتر در مورد دستگیری آدم های بد داستان بدون قربانی دادن تا حد ممکن بود. وقتی که او عاشق می شود، در واقع شبیه این است که همه این مسائل او را کور کرده و بدین ترتیب در می یابد در حال دفاع از چیزی بوده که آنطور که فکر می کرده نبوده است، یعنی سیستم».

  فصل پنجم سریال Money Heist

  لیسبونِ سریال Money Heist در ادامه می گوید: «آنگاه است که او به کار با گروه پرداخته و در می یابد که به عشق باور دارد، که به نقشه سرقت باور عقلانی دارد و نمی خواهد رابطه احساسی که بین او و پروفسور و البته دیگر اعضای گروه شکل گرفته را از دست بدهد». لیسبون بعد از خودداری از خیانت به پروفسور و دیگر اعضای تیم سرقت از بانک مرکزی اسپانیا در دوران دستگیری توسط پلیس، نشان داد که یکی از اعضای کلیدی گروه است.

  فصل پنجم سریال Money Heist

  همچنین برخی از طرفداران سریال Money Heist این تئوری را مطرح کرده اند که دنور (خایمه یورنته) در ادامه داستان در می یابد که سینسیناتی در واقع فرزند واقعی او و استکهلم (استر آسبو) است. این عده از طرفداران سریال بر این باورند که استکهلم- که در ابتدا یکی از گروگان ها با نام مونیکا گاتزامبیده بود- ممکن است در تشخیص بارداری خود دچار اشتباه شده و بعد از رابطه با دنور باردار شده باشد. این بدین معناست که او پدر واقعی سینسیناتی است و نه آرتورو رومان (انریکه آرسه).

  اگر شما نیز از طرفداران سریال Money Heist بوده و این سریال را دنبال می کنید می توانید در بخش دیدگاه های روزیاتو، ایده ها و نظرات خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.

  بیشتر بخوانید: ۱۰ فیلم مهیج و دیدنی تاریخ سینما با موضوع «سرقت از بانک» [قسمت اول]

  کدام یک از شخصیت های سریال جذاب Money Heist را می پسندید؟

  آخرین اخبار و شایعات در مورد ساخت و زمان انتشار فصل پنجم سریال Money Heist

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا زندگی

  ایرنا زندگی

  احتمالا وقتی الکس پینا، خالق سریال «سرقت پول»، به آخرین ویرایش فیلم‌نامه این سریال نگاه می‌کرد، هرگز تصور نمی‌کرد سریال جذاب و هیجان‌انگیز او به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی چند سال اخیر تبدیل شود. این سریال اسپانیایی به شهرتی جهانی دست پیدا کرد و حالا میلیون‌ها هوادار در سراسر جهان منتظر تماشای فصل پنجم و پایانی آن هستند.

  سریال «سرقت پول» براساس زمان پخش چهار فصل دارد. فصل اول و دوم آن توسط شبکه اسپانیایی آنتنا ۳ پخش شد و به حدی از محبوبیت رسید که سرویس استریم نتفلیکس حق پخش و تولید آن را خریداری کرد. فصل سوم در سال ۲۰۱۹ و توسط نتفلیکس تولید و منتشر شد و فصل چهارم بهار امسال به دست هواداران رسید. اما سریال Money Heist براساس شبکه‌پخش‌کننده آن شامل دو فصل است. منتقدان باور دارند این شیوه فصل‌بندی براساس فرم و نوع داستان‌گویی سریال، دقیق‌تر به نظر می‌رسد.

  بنابراین ۱۵ اپیزود سریال که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، فصل اول هستند و فصل دوم سریال هم شامل دو نیم‌فصل منتشرشده در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ می‌شود. تماشاگران وسواسی سریال هم اعتقاد دارند اپیزودهایی که توسط شبکه آنتنا ۳ اسپانیا ساخته شده، به مراتب کیفیت بالاتری از اپیزودهای ساخته‌شده توسط نتفلیکس دارد. اگرچه به نظر می‌رسید این سریال برای فصل پنجم و ششم هم تمدید می‌شود اما سرویس استریم نتفلیکس تایید کرد که «سرقت پول» در فصل پنجم به پایان می‌رسد و خبری از فصل ششم نیست.

  وضعیت تولید فصل پنجم سریال «سرقت پول»

  شایعاتی که پس از فصل چهارم سریال منتشر شد، این امید را در دل هواداران سریال روشن کرده بود که شاید «سرقت پول» حداقل برای دو فصل دیگر تمدید شود. اما سرویس استریم نتفلیکس پس از مذاکره با خالقان سریال به این نتیجه رسید که فصل پنجم می‌تواند بهترین پایان را برای سریال به همراه داشته باشد. بنابراین الکس پینا دست به کار شد. او مدتی پیش تصویری را از خودش در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد که به نظر می‌رسید در حال نوشتن فیلمنامه فصل پنجم سریال «سرقت پول» باشد. الکس پینا در حالی برای نوشتن فیلمنامه سریال بازگشته که او فیلمنامه هیچکدام از اپیزودهای فصل چهارم را ننوشته بود و آخرین باری که نگارش داستان سریال «سرقت پول» برعهده او قرار داشت به فصل سوم بازمی‌گردد.

  الکس پینا به عنوان یکی از کلیدی‌ترین شخصیت‌های پشت سر سریال «سرقت پول» در سال‌های اخیر مشغول به تولید و توسعه سریال‌های تلویزیونی متعددی بوده و از آن‌جایی که به نظر می‌رسد او هنوز هم مشغله‌های بسیاری دارد، احتمالا ساخت فصل پنجم سریال «سرقت پول» به زمان بسیار بیشتری از قبل نیاز دارد. تماشاگران چشم به راه این سریال محبوب اسپانیایی برای تماشای فصل چهارم انتظار زیادی را تجربه نکردند. در حقیقت، سرویس استریم نتفلیکس فصل چهارم را تنها ۹ ماه پس از انتشار فصل سوم منتشر کرد و شاید همین اتفاق باعث شد که «سرقت پول» به پرتماشاگرترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل شود.

  اما به نظر می‌رسد فصل پنجم و پایانی سریال قطعا تا پایان سال ۲۰۲۰ منتشر نمی‌شود. شیوع ویروس کرونا هم شرایط را پیچیده‌تر کرد. این ویروس مرگبار که در کشورهای اروپایی و به ویژه اسپانیا وضعیت چندان مساعدی ندارد، می‌تواند بزرگترین مانع در تولید و توسعه فصل پایانی سریال «سرقت پول» باشد.

  شاید جالب باشد بدانید آنخل سیلوستره، بازیگر سریال‌های «نارکس» و «هشت حس» به فصل پنجم و پایانی سریال «سرقت پول» پیوسته اما مشخص نیست او چه نقشی در اپیزودهای پایانی یکی از محبوب‌ترین سریال‌های چند سال اخیر دارد.

  تاریخ انتشار فصل پنجم و پایانی سریال «سرقت پول»

  سرویس استریم نتفلیکس و عوامل سریال «سرقت پول» هیچ اطلاعاتی درباره تاریخ احتمالی پخش و انتشار فصل پنجم آن منتشر نکرده‌اند. به نظر می‌رسد این سریال حداقل تا پایان سال ۲۰۲۰ حتی در مرحله تولید هم قرار نمی‌گیرد. بنابراین برای تماشای فصل پایانی سریال «سرقت پول» باید تا میانه سال ۲۰۲۱ صبر کنید. فرایند تولید و فیلمبرداری سریال هم با توجه به شیوع ویروس کرونا با تاخیر دنبال می‌شود و احتمالا سرعت بسیار پایین‌تری دارد.

  براساس اطلاعاتی که سرویس استریم نتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرده، فصل پایانی سریال «سرقت پول» ده اپیزود دارد که در مقایسه با فصل چهارم دو اپیزود بیشتر است.

  داستان سریال «سرقت پول» درباره چیست؟

  مردی با نام مستعار «پروفسور» با همراهی ۸ نفر که هیچ‌ شناختی از یکدیگر ندارند، آماده سرقت از یک کارخانه چاپ اسکناس در پایتخت اسپانیا می‌شوند. این ۸ نفر برای اینکه هویت واقعی‌شان برای همیشه پنهان بماند، تصمیم می‌گیرند با نام‌ شهرهای مختلف جهان بخشی از گروه بزرگ دزدی باشند. بنابراین برلین، مسکو، دنور، توکیو، هلسینکی، اسلو، ریو و نایروبی زیر نظر پروفسور آماده می‌شوند تا برای حمله به کارخانه چاپ اسکناس، نگرانی خاصی وجود نداشته باشد.

  شاید جالب باشد بدانید ساختمانی که پروفسور و افرادش به آن حمله می‌کنند، در دنیای واقعی دفتر مرکزی تحقیقات ملی اسپانیا است. تلاش توکیو و سایر اعضای گروه، در همان قد نخست نتیجه می‌دهد و آن‌ها به راحتی وارد چاپخانه اسکانس می‌شوند. اعضای گروه پروفسور با لباس‌های قرمز و ماسکی به شکل صورت سالوادور دالی، نقاش سورئال اسپانیایی، با تسخیر چاپخانه موفق می‌شوند ۶۷ نفر را گروگان بگیرند. حالا آن‌ها به هزاران یورو پول نقد دسترسی دارند اما هدف اصلی نایروبی و دوستان ناشناخته‌اش تنها پول‌های موجود در کارخانه چاپ اسکناس نیست. آن‌ها به دنبال ۲۴۰۰ میلیون یورو پول غیرقابل تعقیب هستند.

  منبع مطلب : life.irna.ir

  مدیر محترم سایت life.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی قائدی و همسرش اینستا

  1بازدید

  مهدی قائدی و همسرش اینستا را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  کادوی لاکچری همسر مهدی قائدی اینستاگرام را منفجر کرد + عکس

  کادوی لاکچری همسر مهدی قائدی اینستاگرام را منفجر کرد + عکس

  مهدی قائدی بازیکن فوتبال و اهل ایران است. وی هم اکنون در پست وینگر تیم استقلال بازی می کند و بازی در تیم ایران جوان و شاهین را در کارنامه هنری خود دارد. مهدی قائدی فوتبال را از تیم های پایه ایران جوان بوشهر آغاز کرد. او مدتی است که ازدواج کرده و متاهل است. در قسمت زیر استوری جدید مهدی قائدی و همسرش با ماسک بعد از پیروزی را قرار داده ایم. 

  unnamed

  مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

  مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران با شماره 25 در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

  وی فوتبال خود را از تیم های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل 96–1395 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست 10 گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

  مهدی قائدی در روز نهم بهمن ماه سال 96 در حالی که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد. او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی (ع) بوشهر واژگون می شود.

  jpg

  منبع مطلب : www.rasadvarzeshi.com

  مدیر محترم سایت www.rasadvarzeshi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.