توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

  1 بازدید

  آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جزئیات آرمون اصلح فرهنگیان در سال 99 | ایران استخدام

  جزئیات آرمون اصلح فرهنگیان در سال 99 | ایران استخدام

  زمان برگزاری آزمون اصلح

  خبر 12 آبان 99: زمان برگزاری آزمون مجازی مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان مشخص شد (منبع: خبرگزاری پانا)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، با حضور بر روی خط خبر پخش شبکه بین المللی خبر زمان برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان ماده 28 را اعلام کرد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 2 آبان 99: جزئیات برگزاری آزمون اصلح فرهنگیان در دهه سوم آذر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

  سرپرست معاونت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با اشاره به جزئیات برگزاری آزمون اصلح در دهه سوم آذر گفت: ۱۲ هزار نفر در این آزمون شرکت می‌کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 21 مهر 99: آزمون اصلح معلمان ماده 28 نیمه سوم آذر برگزار می‌شود (منبع: خبرگزاری مهر)

  سرپرست معاونت نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون جامع (اصلح) مهارت آموزان نیمه سوم آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود و پیش‌بینی می‌شود ۱۲ هزار نفر در این آزمون شرکت کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 31 خرداد 99: جزییات برگزاری آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان در سال جاری (منبع: خبرگزاری برنا)

  رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص آزمون اصلح گفت: این تصمیم واحد نظارت که یک نهاد مستقل است بوده و شاید در حد پیشنهاد باشد و اگر برگزاری امتحان به صورت حضوری جدی باشد قطعا در ایام کرونا مورد بازنگری قرار می گیرد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 7 بهمن 98: سنجش کیفی مهارت آموزان با شرکت در آزمون اصلح (منبع: خبرگزاری میزان)

  به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، پیش از ظهر امروز جلسه‌ای به منظور ارائه گزارش نتایج نهایی آزمون جامع برگزار شده در نوبت‌های اصلی و جبرانی، با حضور حسین بر مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، معاونت‌های نظارت، آموزش و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان، در محل دفتر سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این دانشگاه برگزار شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 15 دی 98: اعلام نتایج آزمون جبرانی جامع اصلح (منبع: خبرگزاری میزان)

  به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان، از اعلام نتایج آزمون جبرانی جامع مهارت آموزان ماده ۲۸ خبر داد و گفت: با پایان عملیات تصحیح پاسخنامه‌های چند گزینه‌ای و عملکردی و تحلیل آماری، مهارت‌آموزان ورودی سال ۱۳۹۷ همچنین سال‌های ۹۵ و ۹۶ شرکت‌کننده در آزمون جبرانی کتبی ارزشیابی صلاحیت­‌های حرفه­‌ای برگزار شده در ۲۹ آذر ماه گذشته، می‌توانند امروز یک شنبه ۱۵ دی ماه با ورود به سامانه هدف با دریافت کارنامه خود از نتایج آزمون مطلع شوند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 29 آذر 98:  اعلام نتایج آزمون جبرانی اصلح تا اواسط دی (منبع: خبرگزاری فارس)

  به گفته سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان آزمون جبرانی اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ برگزار شد و نتایج آزمون تا اواسط دی اعلام می‌شود.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 26 آذر 98: اعلام مکان برگزاری آزمون اصلح جبرانی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، آزمون جبرانی اصلح، روز جمعه ۲۹ آذر به طور همزمان در ۶ استان کشور برای مشمولان این آزمون برگزار خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 19 آذر 98: برگزاری آزمون جبرانی اصلح در پایان آذر ماه 98 (منبع: خبرگزاری ایلنا)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، استان‌های تهران، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان و آذربایجان غربی را به عنوان استان‌های برگزار کننده آزمون جبرانی اصلح معرفی کرد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 12 آذر 98: اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون جامع اصلح فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون جامع اصلح خبر داد. به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کچوئیان، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی از اعلام نتایج نهایی مولفه‌های ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای و نتایج رسیدگی به اعتراضات خبر داد و اظهار کرد: مهارت آموزان معترض به نتیجه آزمون جامع اصلح می‌توانند با مراجعه به پورتال دانشگاه فرهنگیان از وضعیت خود مطلع شوند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 14 آبان 98: اعلام نتایج آزمون اصلح فرهنگیان از امشب (منبع: خبرگزاری فارس)

  رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام نتایج آزمون جامع (اصلح) مهارت آموزان ورودی سال‌های 96 و 97 و افراد باقی مانده سال 95 خبر داد و گفت: مهارت آموزان می‌توانند از ساعت 19 امشب، با ورود به سامانه هدف به نشانی از نتایج آزمون مطلع شوند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 30 شهریور 98: بررسی وضعیت مردودی ‌های آزمون اصلح فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

  حسین خنیفر در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری آزمون جامع تحت عنوان آزمون اصلح برای مهارت آموزانی که در آزمون استخدامی سال‌های گذشته پذیرفته شده و دوره یک ساله مهارت آموزی معلمی را در دانشگاه گذرانده‌اند اظهار کرد: آزمون اصلح در ابتدای شهریور ما برگزار و نتایج قبول شدگان قطعی اخیرا اعلام شد. وی درباره آن دسته از افراد که در آزمون قبول نشده‌اند گفت: به احتمال زیاد برای همه افر اد حکم می‌خورد و مهر وارد مدارس خواهند شد؛ ولی آزمون اصلح همانند یک دین بر دوششان است و اگر قبول نشده باشند باید دوباره در آزمون‌های بعدی شرکت کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 26 شهریور 98: اعلام اسامی قبول شدگان قطعی آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

  معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام اسامی قبول شدگان قطعی آزمون اصلح تا چهارشنبه این هفته خبر داد و گفت: آن دسته از مهارت آموزانی که موفق نشدند حدنصاب نمره قبولی را کسب کنند باید در آزمون جبرانی که احتمالا سه ماه آینده برگزار می‌شود شرکت کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 29 مرداد 98: آغاز دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اصلح (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  کچوئیان با اشاره به روند برگزاری آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده ۲۸ گفت: داوطلبان از امروز (۲۹ مرداد) امکان دریافت کارت ورود به جلسه خود را دارند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 24 مرداد 98: آیا آزمون اصلح فرهنگیان به صورت قانونی انجام شده است؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، جمعی از معلمان تازه استخدام شده در آموزش و پرورش می‌گویند که بعد از طی مسیر دوره آموزشی، این‌بار با مانع آزمون اصلح مواجه شده‌اند که منابع آن هم مشخص نیست. دانشگاه فرهنگیان اما معتقد است این آزمون طبق آئین‌نامه‌های دانشگاه برگزار می‌شود و قانونی است.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 13 مرداد 98: شروع فعالیت سامانه ثبت نام آزمون اصلح فرهنگیان از امروز (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  کچوئیان با اشاره به جزئیات برگزاری آزمون اصلح برای مهارت آموزان ماده 28 گفت: سامانه رفع نقص و ویرایش اطلاعات از امروز فعال شده است. وی خطاب به افرادی که این سامانه برای آنها فعال نخواهد بود، گفت: این افراد می‌توانند هر گونه اطلاعات در خصوص وضع آموزشی خود را از آموزش محل تحصیل خود، استعلام کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 7 مرداد 98: سنجش کیفیت مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان با آزمون اصلح (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  رضا کچوئیان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ضرورت برگزاری آزمون سنجش صلاحیت حرفه‌ای مهارت آموزان ماده ۲۸ اظهار کرد: برگزاری آزمون جامع به موجب مصوبه اسناد فرادستی برای افرادی که از طریق ماده ۲۸ اساس نامه دانشگاه فرهنگیان به این مرکز آموزش عالی دولتی راه پیدا می‌کنند ضروری است.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 1 مرداد 98: اعلام شرایط و نحوه شرکت مهارت آموزان معلمی در آزمون اصلح (منبع: خبرگزاری ایسنا)

  معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از شرایط و نحوه شرکت مهارت آموزان ماده ۲۸ در آزمون اصلح شهریور ماه سال جاری خبر داد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 31 تیر 98: 1 شهریور زمان برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کچوئیان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با اشاره به چگونگی برگزاری آزمون مهارت آموزان ماده ۲۸ اظهار کرد: طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش معلمانی که در آزمون اصلح موفق به کسب گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای شوند تبدیل وضعیت خواهند شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 12 تیر 98: اعلام زمان برگزاری آزمون اصلح فرهنگیان (منبع: خبرگزاری میزان)

  معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، با اعلام شرایط آزمون جامع مهارت آموزان ماده ۲۸ از برگزاری این آزمون در ۲۵ مرداد ماه سال جاری خبر داد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم گذراندن آزمون اصلح برای دانشجو معلمان (منبع: خبرگزاری میزان)

  معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشجو معلمان برای حضور در کلاس درس باید آزمون اصلح را با موفقیت بگذرانند. رضا کچوئیان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، درباره انتقادات به ورود دانشجو معلمان ورودی سال ۹۷ به مدارس گفت: دانشجو معلمان ورودی سال ۹۷ در آزمون اصلح مرداد ماه ۹۸ شرکت می‌کنند و در صورت موفقیت در این آزمون به مدارس راه پیدا خواهند کرد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 17 اردیبهشت 98: اعلام زمان برگزاری آزمون اصلح در سال 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  معاون ارزیابی کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشجومعلمان برای حضور در کلاس درس باید آزمون اصلح را با موفقیت بگذرانند. عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان از آزمون اصلح مرداد ماه سال جاری خبر داد و گفت: آزمون اصلح برای ورودی سال‌های ۹۶ و ۹۷ و افراد بازمانده از آزمون سال ۱۳۹۵ با آماری بالغ بر ۱۶ هزار نفر به صورت متمرکز در سطح کشور برگزار خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 29 بهمن 97: آزمون اصلح مهارت آموزان مرداد سال آینده برگزار می شود (منبع: دانشگاه فرهنگیان)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، از برگزاری آزمون مهارت آموزان ورودی 96 و 97 درمرداد ماه سال 98 خبر داد. وی با اشاره به تهیه و تنظیم مدلی جدید به منظور ارزشیابی شایستگی های حرفه ای مهارت آموزان، تصریح کرد: بر اساس این مدل و با توجه به ماهیت دوره مهارت آموزی معلمی، همه بخش های مرتبط با برنامه درسی و فرهنگی دوره یک ساله مهارت آموزان ورودی 96 و 97 ارزیابی خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 28 بهمن 97: اعلام فرایند برنامه اصلح ویژه مهارت آموزان ورودی 1396 و 1397 (منبع: دانشگاه فرهنگیان)

  ارزشیابی صلاحیت حرفه ای برای مهارت آموزان ورودی 1394 و 1395  مجموعا در چهارمرحله برگزار و نتایج نهایی آنها اعلام شده است. بدین وسیله الگوی تصویب شده برای فرایند ارزشیابی صلاحیت حرفه ای (اصلح) مربوط به مهارت آموزان ورودی 1396 و 1397 اعلام می گردد. توجه مهارت آموزان گرامی، برگزارکنندگان دوره مهارت آموزی و اساتید محترم به تمامی نکات این اطلاعیه مورد انتظار است.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 4 دی 97: برگزاری آزمون اصلح فرهنگیان برای جذب 20 هزار نیروی معلم جدید (منبع: خبرگزاری ایرنا)

  معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون اصلح «ارزشیابی صلاحیت‌ های حرفه معلمی» تیرماه 98 با حضور 20 هزار مهارت آموز دانشگاه فرهنگیان برای جذب آنها در آموزش و پرورش برگزار می شود. براساس ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان هر گاه وزارت آموزش و پرورش از نظر نیروی انسانی با کمبود مواجه شود این دانشگاه با برگزاری آزمون از فارغ التحصیلان غیر دانشگاه فرهنگیان در رشته های مورد نیاز و گذراندن 2 پودمان مهارت های معلمی به آنان این کمبود را جبران می کند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 9 آذر 97: شروع ثبت‌ نام آزمون جبرانی اصلح دانشگاه فرهنگیان از امروز (منبع: خبرگزاری میزان)

  ثبت‌نام آزمون جبرانی اصلح دانشگاه فرهنگیان برای مهارت‌آموزان سال ۹۵ این دانشگاه از فردا شنبه ۱۰ آذر آغاز می‌شود. مهارت‌آموزان ورودی سال ۹۵ که موفق به گذراندن فرآیند اصلح در مرحله قبل نشده و با گذراندن شرایط آموزشی در پودمان­‌ها مجاز به شرکت در آزمون کتبی هستند می‌توانند در بخش کتبی ارزشیابی صلاحیت­‌های حرفه‌­ای (آزمون اصلح) ثبت‌نام کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 6 آذر 97: آغاز ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95 از دهم آذر (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جبرانی اصلح مهارت آموزان سال ۱۳۹۵ خبر داد و اظهار کرد: فرآیند ثبت نام مهارت­ آموزان از روز شنبه ۱۰ آذر آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۱۴ آذر ماه سال جاری ادامه دارد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 21 آبان 97: اعلام زمان برگزاری آزمون اصلح فرهنگیان 96-97 (منبع: خبرگزاری میزان)

  معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان برای ورودی‌های ۹۶ و ۹۷ در سال ۹۸ برگزار می‌شود. برای ورودی‌های ۹۶ در خرداد ۹۸ و برای سال ۹۷ در مرداد ماه ۹۸ برگزار می‌شود. منابع آزمون همان منابع آزمون قبلی اصلح است.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 5 آبان 97: آزمون اصلح برای دانشجو معلمان کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برگزاری آزمون اصلح برای دانشجو معلمان این دانشگاه اظهار کرد: اکنون آزمون اصلح صرفا برای مهارت آموزان ماده 28 در نظر گرفته شده است اما پیشنهاد دادیم که این آزمون برای دانشجومعلمان دوره کارشناسی پیوسته هم وجود داشته باشد و برای ورود به عرصه معلمی آزمون جامع صلاحیت‌های حرفه‌ای را بگذارند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 2 آبان 97: اعلام نتایج اعتراض به آزمون اصلح فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  نتایج اعتراض به آزمون اصلح اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای مهارت آموزان سال 95 (آزمون اصلح) 24 مرداد در 21 استان کشور برگزار شد و نتایج این آزمون اول مهرماه اعلام شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 22 مهر 97: آزمون ا‌صلح جبرانی دانشگاه فرهنگیان آذرماه برگزار خواهد شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  سرپرست نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان درباره وضعیت شرکت‌کنندگان آزمون اصلح اظهار کرد: ۱۶۰۰ مهارت آموز در آزمون اصلح برگزار شده گواهی صلاحیت دریافت نکرده‌اند و به آن‌ها تا آذر ماه فرصت داده شد تا بار دیگر شانس خود را برای پذیرفته شدن در این آزمون و حضور در کلاس‌های درس امتحان کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 16 مهر 97: پذیرفته شدن 5 هزار و 103 نفر در آزمون اصلح فرهنگیان (منبع: خبرگزاری میزان)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه آخرین آزمون اصلح ۲۴ مرداد برگزار شد، گفت: نتایج این آزمون ۳۱ شهریور منتشر و تا ۷ مهر حق اعتراض و ۱۵ مهر نتایج نهایی اعلام می‌شود. افراد در سامانه سجفا اعتراض خود را ثبت کنند. بیش از ۷۸ درصد در این مرحله قبول شده اند. از ۶ هزار ۷۸۸ نفر ۵ هزار ۱۰۳ نفر پذیرفته شده اند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 14 مهر 97: برگزاری آزمون دوباره برای قبول نشدگان در آزمون اصلح فرهنگیان (منبع: خبرگزاری میزان)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: نتیجه اعتراض معترضان به آزمون اصلح فردا یک شنبه ۱۵ مهر اعلام می‌شود. اعتراض قبول نشدگان بررسی و اگر باز هم نمره نیاورند در آذر ماه دوباره از این افراد آزمون گرفته خواهد شد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 24 مرداد 97: جذب 7 هزار معلم در مدارس کشور با شرط موفقیت در آزمون اصلح فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود 7 هزار نفر در سال ۹۵ وارد دانشگاه فرهنگیان شدند و از آنها تعهد گرفتیم که الزاماً فرایند کار شما با آزمون اصلح و آزمون جامع پایان خواهد پذیرفت.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 15 مرداد 97: انتخاب محل آزمون اصلح مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان اختیاری شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از انتخاب اختیاری محل آزمون اصلح برای مهارت آموزان خبر داد. عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: مهارت آموزان می‌توانند از هم اکنون با مراجعه به سامانه سجفا نسبت به تعیین محل آزمون خود تجدید نظر کنند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 13 تیر 97: آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه برگزار می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح مهارت آموزان ورودی سال ۱۳۹۵ به طور همزمان و متمرکز طی ۲۴ مرداد ماه سال جاری در سطح پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در ۲۱ استان منتخب کشور خبر داد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگزاری آزمون اصلح با شرکت 12000 نفر از معلمان ماده 28- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  برگزاری آزمون اصلح با شرکت 12000 نفر از معلمان ماده 28- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  رضا کچوئیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 98 اظهار کرد: افرادی می‌توانند به عنوان مهارت‌آموز دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش و پرورش شوند که در آزمون اصلح پذیرفته شوند.

  وی افزود: افرادی که در آزمون استخدامی پذیرفته می‌شوند، مهارتهای معلمی را کسب نکرده‌اند. این افراد با دارا بودن  مدارک متنوع از دیگر دانشگاه های کشور،  برای ورود به حرفه معلمی ملزم به گذراندن  دو پودمان با مدت زمان 650 تا 700 ساعت در دانشگاه فرهنگیان هستند.

  جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

   سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، تصریح کرد: به منظور آگاهی از میزان اطلاعات و آموزش های کسب شده مهارت آموزان بعد از گذراندن دو پودمان، آزمون جامع این افراد توسط مرکز سنجش، مستقر در این معاونت برگزار می شود. چرا که دانش، بخشی از فرایند سنجش و کاربرد آن توسط فرد، بخشی دیگر محسوب می شود. وجه تمایز بین حوزه دانش و عملیات نیز کسب مهارت است.

  کچوئیان با اشاره به این که آزمون جامع مهارت آموزان در حقیقت سنجش مهارت‌های فرد برای تدریس و اداره کلاس درس است، یادآور شد: با برگزاری این آزمون و کسب نتایج آن مشخص می شود مهارت آموز پس از  سیر دو پودمان در دانشگاه فرهنگیان و دریافت آموزش های لازم در دروس تربیتی، روش تدریس، شیوه ارزشیابی و نوشتن طرح درس آیا به سطحی قابل قبول رسیده است که بتواند به عنوان معلم وارد کلاس درس شود با خیر؟

  آزمون اصلح برای سنجش مهارت معلمی 

  وی، فلسفه آزمون اصلح را سنجش میزان مهارت معلمی در مهارت آموز ذکر کرد و ادامه داد: آزمون جامع مهارت آموزان دارای سه بخش و در مجموع هزار نمره است.

  کچوییان بخش نخست را مربوط به کارورزی دانست و گفت: مهارت آموز، همزمان با گذراندن پودمان‌ها در دانشگاه فرهنگیان، باید یک روز در هفته با حضور در مدرسه و کلاس درس کسب مهارت کند.

  کارورزی در مدرسه و 275 نمره

  عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، نمره  بخش کارورزی را دارای امتیاز  275 دانست و خاطرنشان کرد: با سنجش مهارت آموز توسط استاد راهنما و همچنین نظرسنجی از مدرسه و دانش آموز، او از این بخش عموما بین 200 تا 275 نمره را از آن خود می‌کند.

  کچوئیان از مؤلفه‌های فرهنگی به عنوان بخش دوم آزمون یاد کرد و افزود: معلم باید این بخش را در کلاس درس به کار بندد. چرا که علاوه بر برنامه درسی آشکار، دارای برنامه درسی پنهان نیز هستیم.

  دبیر شورای تخصصی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، با اعلام عدد 275امتیاز این بخش تصریح کرد: وظیفه معلم فقط انتقال محتوای کتاب درسی نیست، بلکه باید آداب معاشرت، ایفای نقش در مواقع ضروری، نحوه برقراری ارتباط و زندگی در جامعه را به عنوان برنامه درسی پنهان به دانش آموز ارائه و آموزش دهد.

  آزمون مجازی

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، میزان امتیاز آزمون کتبی مهارت آموزان را 450 نمره ذکر و تاکید کرد: با توجه به شرایط کرونا این بخش به صورت مجازی و از طریق سامانه LMS دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

  عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، جامعه آماری شرکت کننده در آزمون سال جاری را رقم 12 هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد جمعیت 11 هزار نفر شرکت کننده در آزمون، مربوط به ورودی های آزمون استخدامی سال 98 و یک هزار نفر نیز افرادی هستند که طی سال های گذشته موفق به کسب حد نصاب نمره لازم و گذر از این آزمون نشده اند.

  وی، دریافت گواهینامه صلاحیت مهارت معلمی توسط مهارت آموز را لازمه ورود به آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: طبق سند تحول بنیادین، افرادی می‌توانند وارد نظام آموزشی و پرورشی کشور شوند که موفق به کسب این گواهینامه شوند. 

  کچوئیان، با اشاره به اهمیت آزمون اصلح تاکید کرد: مهارت آموز با شرکت در این آزمون و دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه معلمی، شغل معلمی و حضور خود در کلاس درس را تثبیت و روند تبدیل وضعیت وی نیز تسریع و انجام خواهد شد.

  امتیازات گواهینامه صلاحیت برای معلمان

   سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به جلسه برگزار شده با حسین‌بُر رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد: افرادی که موفق به دریافت گواهی صلاحیت حرفه‌ای شوند در طرح رتبه بندی معلمان شرکت و از  حضور در برخی آزمون‌ها نیز معاف شوند.

  وی، زمان برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان را دهه سوم آذر ماه سال جاری در 23 رشته و با تعداد 70 سئوال اعلام کرد و گفت:عمده سئوالات آزمون سناریو محور است. نتایج آزمون نیز ظرف گذشت 20 روز از زمان برگزاری اطلاع رسانی خواهد شد.

  کچوییان دهه نخست اسفند ماه امسال را زمان برگزاری آزمون جیرانی اصلح برای افرادی ذکر کرد که بنا به دلایل مختلف موفق به کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون اصلی نشده اند. 

  دبیر شورای تخصصی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، تاکید کرد: تمام تدابیر  لازم امنیتی برای برگزاری و سلامت آزمون در این دانشگاه اندیشیده شده است. 

  پیشنهاد برگزاری آزمون اصلح برای دانشجومعلمان 

  کچوئیان، همچنین از برگزاری آزمون اصلح برای دانشجو معلمان ورودی دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری سخن گفت و افزود: سال گذشته طی درخواست از شورای عالی آموزش و پرورش خواهان برگزاری این آزمون برای دانشجو معلمان متعهد خدمت در آموزش و پرورش شدیم تا این فضای فکری القاء نشود که صرف کنکور و طی دوره 4 ساله آموزشی دیگر نیازی  به ارزیابی نیست.

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در پایان افزود: در صورت پذیرش و تایید پیشنهاد درخواستی توسط شورای عالی وزارت آموزش و پرورش، آزمون اصلح برای دانشجو  معلمان دانشگاه فرهنگیان نیز برگزار خواهد شد.
  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برگزاری آزمون اصلح ورودیهای ۹۸ و سنوات گذشته دانشگاه فرهنگیان در آذرماه - ایسنا

  برگزاری آزمون اصلح ورودیهای ۹۸ و سنوات گذشته دانشگاه فرهنگیان در آذرماه - ایسنا

  به گزارش ایسنا، کچوئیان، از احساس مسئولیت مسئولان و استادان دانشگاه فرهنگیان نسبت به محقق شدن اهداف یادگیری های آموزشی در مهارت آموزان بر اساس برنامه های درسی از پیش تعیین شده سخن گفت و افزود: سنجش و ارزیابی صحیح و مطلوب مهارت آموزان متقاضی فعالیت در آموزش و پرورش در حیطه های مختلف دانش، نگرش، مهارت و قضاوت درست در خصوص هر یک از این اهداف از جمله مهم ترین اجزای فرایند یاددهی، یادگیری به شمار می رود.  

  کچوئیان، برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان را گامی مهم در راستای ارزیابی آموخته های فراگیران ذکر کرد و گفت: این ارزیابی زمانی اثر بخش و پایدار است که مجموعه سوالات هر آزمون بر اساس معیارهای صحیح علمی و استاندارد تهیه شده باشد.

  وی، با اشاره به تلاش درخور توجه کارکنان مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان، در راستای طراحی سئوالات آزمون اصلح آذر ماه سال جاری اظهار کرد: بهره مندی و استفاده این مرکز از استادان مجرب و متخصصان فن برای تهیه و تنظیم سئوالات آزمون برابر با رعایت همه حیطه های شناختی با تلاش و کوشش مستمر در حال انجام است.

  سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان را آخرین حلقه از حلقه های سنجش و ارزیابی مطلوب مهارت آموزان عنوان کرد و گفت: این آزمون گام آخر به منظور اندازه گیری سطح یادگیری مهارت آموزان متقاضی ورود به آموزش و پرورش در هر یک از حیطه های دانش، نگرش و مهارت با هدف اخذ تصمیم گیری نهایی درباره آموخته ها، دانش، مهارت معلمی و در نهایت قضاوت ارزشی پیرامون این افراد به منظور ورود به نظام آموزش و پرورش کشور است.

  عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، برگزاری آزمون جامع مهارت آموزان را سنجش پایانی عملکرد مهارت آموزان و میزان یادگیری آن ها در حیطه های مختلف یادگیری و مقایسه نتایج حاصل با اهداف آموزشی از پیش تعیین شده اعلام کرد و افزود: نتایج کسب شده بیانگر میزان دستیابی مدرسان به فعالیت های آموزشی مثبت در مهارت آموزان و همچنین تلاش مهارت آموزان برای رسیدن به نتایج مطلوب است.

  این مقام مسئول ارزشیابی را جزیی لاینفک از نگرش سیستماتیک به آموزش و یادگیری ذکر و با معرفی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش به عنوان کلید طلایی بهبود کیفیت و بهره وری سازمانی تصریح کرد: فعالیت سنجش و ارزیابی فقط یک بار پس از اجرای برنامه های آموزشی صورت نمی گیرد. بلکه انجام این مهم در طول خدمت به طور مستمر به منظور تطبیق عملکرد نیروی انسانی خلاق و پویا با اهداف پیش رو لازم و ضروری است.  

  دبیر شورای تخصصی نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر جایگاه ویژه ارزیابی و سنجش در هر برنامه آموزشی خاطر نشان کرد: کلیه فعالیت ها و فرآیندهای آموزشی مهارت آموزان تحت تاثیر آزمون جامع آذرماه سال جاری است.

  وی، آموزش را به خودی خود باعث افزایش بهره وری نیروی انسانی ندانست و گفت: تعیین اثر بخشی آموزش ها فرآیندی پیچیده و مستلزم به کارگیری تکنیک های آزمون و سنجش است.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان، در پایان خطاب به مهارت آموزان متقاضی شرکت در آزمون جامع آذر ماه سال جاری گفت: طی روزهای آتی، جزئیات بیشتر در خصوص آزمون جامع مهارت آموزان ورودی سال ۱۳۹۸ و سنوات گذشته در قالب اخبار، مصاحبه ها و اطلاعیه های مرتبط به اطلاع مدیران امور پردیس های استان، پردیس ها و مراکز، اعضای هیات علمی، مدرسان و مهارت آموزان مشمول خواهد رسید.

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید