توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  احکام جدید مستمری بگیران تامین اجتماعی

  1 بازدید

  احکام جدید مستمری بگیران تامین اجتماعی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران

  دریافت فایل راهنمای ثبت نام در سامانه

  نحوه ثبت نام و بازیابی گذرواژه در سیستم غیر حضوری :

  نکات قابل توجه:

   - توجه داشته باشید شماره تلفن همراه وارد شده صرفاً می بایست متعلق به شخص شما( مستمری بگیر محترم) باشد. در غیر اینصورت جهت فعال سازی کاربری مراجعه به شعبه الزامی می باشد.

   - در  قسمت سوالات امنیتی میبایست هر سه سوال متفاوت را با پاسخ های متفاوت وارد نمائید.

   - مستمری بگیر گرامی در حفظ و نگهداری رمز (گذر واژه ) خود دقت نمائید، مسئولیت افشای رمز و هرگونه سوء استفاده از آن بعهده  شما می باشد.

   - این خدمت رایگان و به صورت 24 ساعته می باشد.

  بازیابی گذرواژه:

  درصورت فراموشی گذرواژه  خود، همانطور که در شکل مشخص است کافیست پس از ورود به سیستم روی دکمه ورود به سامانه کلیک نمائید :

  سپس بر روی گزینه بازیابی گذرواژه کلیک نمایید.

  سوالات رایج سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران

  احکام افزایش حقوق 41 هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی قم صادر شد - ایسنا

  احکام افزایش حقوق 41 هزار مستمری بگیر تامین اجتماعی قم صادر شد - ایسنا

  علی اصغر دادخواه صبح امروز(سه شنبه) در گفت و گویی اظهار داشت:با عنایت به ضرورت اجرای مواد 96 و 111 قانون تامین‌اجتماعی، حسب تصمیمات متخذه، مقرر است تا زمان وصول مصوبه هیات محترم وزیران، مابه‌التفاوت افزایش مستمری و کمک های جنبی خردادماه سال 1399 مستمری‌بگیران بر اساس تصمیمات متخذه در شورایعالی کار و هیات محترم مدیره سازمان، به صورت علی‌الحساب محاسبه و در اسرع وقت پرداخت گردد.

  وی افزود: کلیه مستمری‌های بازنشستگی، ازکارافتادگی‌کلی و بازماندگان (مجموع مستمری پرداختی به بازماندگان متوفی) که تا پایان سال 1398 برقرار شده‌اند، از ابتدای سال 1399 برای دریافت کنندگان حداقل مستمری و کمتر، به میزان 26 % (بیست و شش درصد) مستمری قابل پرداخت در اسفندماه سال 1398 و سایر سطوح، 15% (پانزده درصد) مستمری قابل پرداخت در اسفندماه سال 1398 به علاوه مبلغ ثابت 1,660,140 ریال افزایش می‌یابند.

  وی ادامه داد: در اجرای ماده 111 قانون تامین‌اجتماعی، میزان مستمری بازنشستگان، ازکارافتادگان‌کلی و مجموع مستمری بازماندگان که قبلاً برقرار شده و یا در طول سال 1399 برقرار می‌گردند، تا مبلغ 19,112,701 ریال افزایش می‌یابد.

  دادخواه خاطرنشان کرد: مابه التفاوت حقوق خرداد ماه در هفته آینده و مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت ماه همراه با حقوق تیرماه پرداخت می شود.

  در زمان حاضر 41 هزار و 382 پرونده مستمری در تامین اجتماعی قم فعال است که تعداد مستمری بگیران اصلی به رقم 52 هزار و 412 تّن می رسد.

  بر اساس آخرین آمار تعداد کل مستمری بگیران اصلی و تبعی در تامین اجتماعی قم 91 هزار و 938 تّن است.

  تامین اجتماعی در استان قم دارای 4 شعبه اصلی، 2 شعبه اقماری و 5 کارگزاری رسمی است که به بیش از 780 هزار تّن زیر پوشش بیمه ای خود خدمات مختلف بیمه ای و درمانی ارائه می کند.

  این در حالی است که یک بیمارستان ملکی به نام بیمارستان امام رضا علیه السلام و 3 مرکز دی کلینیک و پلی کلینیک متعلق به سازمان در حوزه خدمات درمانی بصورت رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی قم خدمت رسانی می کنند.

  انتهای پیام

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید