در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اخرین اطلاعات انتخابات امریکا

  1 بازدید

  اخرین اطلاعات انتخابات امریکا را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا / احتمال پیروزی بایدن بیشتر شد

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا / احتمال پیروزی بایدن بیشتر شد

  شفقنا – احتمال به نصاب رسیدن بایدن بیشتر شده استو

  ⬅️ شفقنا – لحظاتی پیش (شامگاه‌ پنج شنبه) سی ان ان اعلام کرد که وضعیت آراء در پنسیلوانیا به گونه ایست که از نظر شمارش آراء بایدن هر لحظه به ترامپ نزدیکتر شده و احتمال پیشی گرفتن بایدن از ترامپ در این ایالت بالاتر رفته است. در این صورت حتی در صورت باخت در آریزونا و یا هر ایالت باقی مانده دیگر از جمله جورجیا، بایدن برنده انتخابات خواهد شد. تا روز پنجشنبه این بالاترین احتمال برای پیروزی بایدن است. البته شمارش آراء همچنان ادامه دارد.

  ⬅️ بایدن نیز لحظاتی پیش اعلام کرد به نتیجه انتخابات اطمینان دارد و از طرفداران خود خواست صبر پیشه کنند.
  ⬅️ رییس کمپین بایدن نیز اعلام کرد که پیروز انتخابات خواهند بود.

  ⬅️ در این حال کمپین ترامپ اظهار داشت به احتمال زیاد نتیجه ی آراء آریزونا به نفع ترامپ خواهد بود. و شکایت درباره ایالت های دیگر ادامه خواهد یافت.

  ⬅️ این در حالیست که فاصله رای بایدن با ترامپ در نوادا نیز افزایش یافته است.

  ⬅️ یادآور می شود با توجه به نزدیکی آراء در ایالت های جورجیا و آریزونا و نوادا و پنسیلوانیا شمارش آراء با وسواس بیشتری در حال انجام است و هر بسته ی رای ممکن است در اخرین لحظات جهت فرد پیروز را تغییر دهد.

  ⬅️ دونالد ترامپ نیز لحظاتی پیش در اظهاراتی گفت: اگر آراء قانونی شمرده شود، من برنده ام.  اما آنها می خواهند با شمارش آراء غیر قانونی  انتخابات را بدزدند.

  به گزارش شفقنا او همچنین افزود، من از ابتدا با آراء پستی مخالف بوده ام و معتقد به فساد در این گونه آراء بوده ام. اما آنها (دموکراتها) تلاش دارند انتخابات را با فساد سرقت کنند و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نگذاریم این انتخابات مهم را بدزدند.

  او در انتها تهدید کرد که اگر تلاش های وکلایش به نتیجه نرسد، شکایت خود را به دادگاه عالی خواهد برد.

  منبع مطلب : fa.shafaqna.com

  مدیر محترم سایت fa.shafaqna.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا؛ بایدن پشت دروازه‌ کاخ سفید، ترامپ در اندیشه آشوب

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا؛ بایدن پشت دروازه‌ کاخ سفید، ترامپ در اندیشه آشوب

  به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ جوبایدن نامزد دموکراتها تا این لحظه ۲۶۴ رای الکترال را از آن خود کرده و در صورت پیروزی در ایالت نوادا و کسب ۶ رای الکترال این ایالت، جمع آرای الکترال او به ۲۷۰ خواهد رسید و پیروز نهایی انتخابات خواهد شد. تا این لحظه ۷۵ درصد از آرا در ایالت نوادا شمرده شده که بایدن با کسب ۴۹.۳ درصد در مقابل ترامپ با ۴۸.۷ درصد ، در این ایالت سرنوشت ساز ، پیش است.

  به گزارش سی ان ان، ستاد تبلیغات دونالد ترامپ پس از متوسل شدن به شکایت در ایالت های حساس میشیگان، جورجیا و پنسیلوانیا مبنی برای توقف شمارش آراء در این ایالات،  به گفته برخی منابع این بار در ایالت های آریزونا و نوادا قرار است جنگ حقوقی را دستاویز خود قرار داده تا بدین ترتیب زمینه برای آشوب و هرج و مرج به نفع خود فراهم آورد. نتایج اولیه حاصل از شمارش آرا در ایالت نوادا حاکی از پیشتازی بایدن در این ایالت است و صورتی که بایدن ۶ رای الکترال این ایالت را کسب کند، پیروز خواهد بود.

  منابع خبری می گویند اگر ترامپ در ایالت جورجیا ببازد، ستاد او ممکن است صحت شمارش آرا را زیر سوال سوال ببرد و درخواست بازشماری ارا در این ایالت را بدهد.

  دادگاه ایالتی پنسیلوانیا بامداد پنجشنبه شکایت کمپین ترامپ در مورد نحوه برگزاری و شمارش آرای انتخاباتی در این ایالت را رد کرد.

  کمپین انتخاباتی ترامپ پیشتر اعلام کرد که به دادگاه میشیگان برای توقف کردن شمارش آرا شکایت کرده است.

  بنابر آخرین آمار نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و تا این لحظه، جو بایدن با ۲۶۴ رای الکترال در برابر ۲۱۴ رای الکترال دونالد ترامپ پیش است.

  زمان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا شامگاه سه شنبه در همه ایالت ها به پایان رسید و مقام‌های انتخاباتی همچنان در حال شمارش آرا هستند.

  ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا صبح روز چهارشنبه(دیروز) به وقت محلی و پیش از پایان شمارش آرا، در سخنانی با ادعای پیروزی زودهنگام در انتخابات گفت: از مردم آمریکا تشکر می‌کنم که میلیون ها نفر به من رای دادند.

  او گفت بایدن حرف‌هایی می‌زند که نشان از باخت در انتخابات دارد و می‌گوید که می‌خواهند به دادگاه مراجعه کنند. این همان چیزی بود که من از روز اول گفتم. انتخابات تمام شد و این یک تقلب بود. ما جشن خواهیم گرفت . من رک بگویم که این انتخابات را بردیم و این یک روزبزرگی است.

  ترامپ تاکید کرد که وی به دیوان عالی مراجعه خواهد کرد تا اجازه افزودن برگه‌های آرا پس از بسته شدن محل های اخذ رای را ندهد.

  در شهرهای نیویورک، واشنگتن و بسیاری از شهرهای دیگر آمریکا، صاحبان فروشگاه و مدیران بانک ها از بیم آشوب و درگیری های خیابانی بعد از اعلام نتیجه انتخابات، اقدام به حصارکشی مقابل مغازه ها و بانک ها کرده اند.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا؛ قاضی جورجیا درخواست ستاد ترامپ را رد کرد/بایدن در نوادا پیش افتاد

  آخرین اخبار انتخابات آمریکا؛ قاضی جورجیا درخواست ستاد ترامپ را رد کرد/بایدن در نوادا پیش افتاد

  به گزارش خبرآنلاین، در تازه ترین خبرهای انتخاباتی ترامپ بار دیگر خواستار توقف شمارش آرا شد و خود را برنده بزرگ و قانونی ایالت پنسیلوانیا نامید. وی سپس در توئیتی اعلام کرد که ادعای جو بایدن در خصوص پیشتازی در ایالت ها را به دلیل تقلب به چالش خواهد کشید. وی همچنین گفت که مستندات موجود است و رسانه ها بررسی کنید. وی بار دیگر همچنین بر پیروزی اش تاکید کرد.

  گفتنی است که هنوز شمارش آرای انتخاباتی در ایالت‌های نوادا، پنسیلوانیا، کارولینای شمالی، جورجیا و آلاسکا به اتمام نرسیده است.

  وضعیت شمارش آرا در ایالت‌های باقیمانده؛

  ۱. آرای شمارش شده در نوادا: ۷۵ درصد -- بایدن: ۴۹.۳ درصد -- ترامپ ۴۸.۷ درصد

  ۲. آرای شمارش شده در پنسیلوانیا: ۸۹ درصد -- ترامپ ۵۰.۷ درصد -- بایدن ۴۸.۱ درصد

  ۳. آرای شمارش شده در کارولینای شمالی: ۹۴ درصد -- ترامپ ۵۰.۱ درصد -- بایدن ۴۸.۷ درصد

  ۴. آرای شمارش شده در جورجیا: ۹۸ درصد -- ترامپ ۴۹.۶ درصد -- بایدن ۴۹.۲ درصد

  ۵. آرای شمارش شده در آلاسکا: ۵۰ درصد -- ترامپ ۶۲.۱ درصد -- بایدن ۳۳.۵ درصد

  رچه تکلیف آرای نوادا هنوز مشخص نیست اما انتظار می‌رود آرای آن به بایدن برسد. آلاسکا هم در ردیف پیروزی‌های ترامپ قرار می‌گیرد. بدین ترتیب تعداد آرای الکترال بایدن مقابل ترامپ، ۲۷۰ به ۲۱۷ می‌شود. این به معنای پیروزی برای بایدن است. وضعیت در جورجیا و کارولینای شمالی هنوز روشن نیست. ترامپ در این دو ایالت با اختلاف جزئی پیشتاز است. سرنوشت ۲۰ رای الکترال پنسیلوانیا هم نامعلوم مانده است.

  آلاسکا (با ۳ رأی الکترال) -- نوادا (با ۶ رأی الکترال) -- جورجیا (۱۶ رأی الکترال) -- کارولینای شمالی (۱۵ رأی الکترال) -- پنسیلوانیا (۲۰ رأی الکترال)

  گرچه نظرسنجی‌های پیش از انتخابات، پیروزی آسانی را برای جو بایدن متصور می‌شدند، اما رقابت بسیار نزدیک پیش می‌رود. بایدن ممکن است با کسب ۶ رای دیگر به کاخ سفید برسد. او باید رقابت شانه به شانه نوادا را هم ببرد تا حد نصاب لازم برای کسب ۲۷۰ رای را دریافت کند.

  با توجه به اینکه شمارش در ایالت‌های پنسیلوانیا، کارولینای شمالی، جورجیا، نوادا و آلاسکا هنوز تکمیل نشده است و ترامپ هنوز هم فرصت پیروزی در انتخابات را دارد، بعید نیست نتیجه انتخابات ۲۰۱۶ که با پیروزی ترامپ همراه شد هم تکرار شود.

  در انتخابات ۲۰۱۶ ترامپ ۳۰۶ رای الکترال و رقیب دموکراتش هیلاری کلینتون ۲۳۲ رای را به دست آورده بود. چهار سال پیش نظرسنجی‌های پیش از انتخابات بر پیروزی کلینتون دلالت داشتند اما این ترامپ بود که با وجود رای مردمی کمتر، رای الکترال بیشتری را از آن خود کرد و در انتخابات پیروز شد همانند آنچه در سال ۲۰۰۰ افتاد و جورج بوش توانست با ۵۰۰ هزار رای کمتر از ال گور، کاندیدای دموکرات، با رای دیوان عالی و به دست آوردن آرای الکترال بیشتر، رییس جمهور آمریکا شود. 

  در دیگر خبرهای منتشر شده تا به این لحظه  آسوشیتدپرس نوشت: یکی از دلایل شکست بایدن در فلوریدا این بود که با جامعه کوبایی‌های مقیم این ایالت رابطه خوبی برقرار نکرد.این خبرگزاری همچنین ادامه داد که جو بایدن فقط با یک ایالت دیگر کار ترامپ را یکسره خواهد کرد.

  واشنگتن پست نیز نوشت: 61 هزار رای شمرده نشده در جورجیا وجود دارد که از منطقه دموکرات نشین است و در صورت شمردن، بایدن پیروز خواهد شد. ترامپ فعلا 18 هزار رای جلو است و در صورت شمارش 61 هزار رای، ترامپ بازنده می‌شود. دلیل عصبانیت ترامپ هم همین می‌تواند باشد.

  گاردین هم نوشت: اگر هر دو کرسی سنای ایالت جورجیا به دموکرات‌ها برسد، و بایدن هم در جورجیا پیروز شود، حزب دموکرات ضمن کسب ریاست جمهوری، مجلس سنا را نیز در دست خواهد گرفت. این روزنامه همچنین ادامه داد:  آرای نهایی جورجیا پایان امروز پنجشنبه به وقت محلی اعلام خواهد شد. در همین راستا سخنگوی ایالتی «براد رافن اسپیرگر» ابراز امیدواری کرد برنده تا پایان روز شناخته شود.

  این روزنامه انگلیسی نوشت: پیش بودن ترامپ در جورجیا با شمارش آرای جدید به خطر افتاده است. از سوی دیگر سناتور دیوید پردو جمهوری خواه کمتر از 50 درصد آرای سنا را به دست آورده و به احتمال زیاد ژانویه با جان اوسوف دموکرات در انتخابات میان دوره رقابت خواهند کرد تا اکثریت سنا تعیین شود.

   مدیر ستاد انتخاباتی بایدن می‌گوید دست کم تا جمعه تلاش خواهند کرد تا وضوح آرای آریزونا دیده شود. هنوز 88 درصد آرا شمارش شده است. وی تاکید کرد: به برنده شدن خود در تمامی ایالتهای مورد مناقشه اطمینان داریم.

  وی اظهار داشت: ترامپ قصد دارد تا جلوی شمارش آرا را بگیرد و مطرح کردن دادخواست‌ها و شکایت‌ها با هدف پرت کردن حواس‌ها انجام شده و ایجاد تاخیر غیر قابل توجیه است.

  از طرفی  پایگاه خبری MSNBC تایید کرد شمارش آرای پستی در فیلادلفیا به طور موقت متوقف شده است.

  مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ در نوادا نیز گفته است: درباره امضای رای دهندگان قادر به تحقیق نبوده و در مورد مراحل شمارش آرا نیز شک و تردید داریم.

  همزمان خبر می رسد که  قاضی اهل جورجیا شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ را برای توقف آرای غایبان رد کرد. این خبر را خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد.

  تام ولف، فرماندار پنسیلوانیا نیز اخیرا اظهار داشت:  آرا به طور شفاف شمارش می‌شود و همه رای‌ها شمارش خواهد شد.

  در تازه ترین خبرها درباره ایالت ها گزارش ها حاکی از پیشی گرفتن بایدن است. بایدن با بایدن 49.5 درصد نسبت به ترامپ با 48.5 درصد پیشتاز است.

  311311

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید