توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارزش سهام عدالت من با کد ملی

  1 بازدید

  ارزش سهام عدالت من با کد ملی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نحوه مشاهده ارزش سهام عدالت من با کد ملی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر، سهام عدالت که واگذاری آن از سوی دولت به اقشار آسیب پذیر و کمتر برخوردار جامعه از سال 1384 آغاز گردید، در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت آن در بورس ایران بودیم. 

  ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی و 500 هزار تومانی با توجه به رشد بازار بورس روز به روز افرایش می یابد و کسانی که سهامشان را هنوز نفروخته اند بیش از 20 درصد بیشتر سود کرده اند. سهام عدالت طرحی که در سال 1384 توسط دولت وقت به اجرا در آمد. در طرح سهام عدالت به اقشار خاصی از جامعه سبد سهمی متشکل از 60 شرکت و کارخانه دولتی تعلق گرفت. اصلی ترین هدف واگذاری سهام کمک به اقشار کم درآمد بود.

  تا سال گذشته این سهام قابلیت معامله نداشتند ولی در سال گذشته با موافقت رهبر انقلاب اسلامی این امکان فراهم شد و افراد می توانند پس از آزادسازی سهام شان نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند.


  آزادسازی سهام عدالت به چه معناست؟

  اولین سود سهام عدالت در حدود سه سال پیش به حساب سهامداران واریز شد و وظیفه مدیریت این سهام ها بر عهده شرکت های تعاونی استانی قرار داشت و امکان تغییر این سیستم از طرف سهامداران فراهم نبود . از زمان اجرایی شدن طرح آزادسازی سهام های عدالت دو امکان برای سهامداران فراهم شده است .

  اول آنکه روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کنند و همچنان اداره سهام عدالت و واریز سود بر عهده شرکت های تعاونی استانی قرار داشته باشد . برای انتخاب روش مدیریت غیر مستقیم سهام عدالت نیازی به انجام هیچ اقدامی از جانب سهامداران وجود ندارد .

  دومین راهی که پیش روی سهامداران عدالت قرار دارد انتخاب روش مستقیم برای مدیریت سهام می باشد . در این روش سهامدار ابتدا باید به سایت سهام عدالت به آدرس samanese.ir مراجعه کرده و سهام خود را آزاد سازد . از آنجا که امکان خرید و فروش سهام های عدالت صرفا در بازار بورس واوراق بهادار فراهم است ، سهامدار عدالت بعد از آزاد کردن سهام خود لازم است نسبت به دریافت کد بورسی اقدام کند .

  سهام عدالت مرکب از سهام 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیربورسی است که ارزش کل پرتفو (ترکیب دارایی‌ها) که در سال 84 به مردم واگذار شد، در مجموع حدود 26 هزار میلیارد تومان بود که بعداز 14 سال ارزش آن به 588 هزار میلیارد تومان رسیده است.

  اکثر کارشناسان و مسؤولان مرتبط با سهام عدالت بارها تأکید کردند سهام عدالت یک دارایی با ارزش است و گر چه دارندگان آن عمدتاً‌ از طبقات کم درآمد جامعه و یا با درآمد متوسط هستند و ممکن است نیاز مالی داشته باشند اما توصیه فراوان شده است که از فروش این سهام خودداری کنند و به جای آن از سود سالانه این سهام استفاده کنند.

  طی فرآیند آزادسازی سهام عدالت که از 8 اردیبهشت ماه شروع شده بود و تا 15 خرداد ادامه دارد؛ به سهامداران امکان انتخاب بین دو روش “مدیریت مستقیم” و “مدیریت غیر مستقیم” داده شده است. در گام بعد این امکان برای سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند فراهم شده است تا در صورت نیاز فوری، 30 درصد از سهام خود را به فروش برسانند. در این بین یکی از مهمترین سوالات سهامداران این موضوع است که سهام چه شرکت هایی و با چه ارزشی به آن ها اختصاص پیدا کرده است. در پاسخ به این سوالات شرکت سرمایه گذاری مرکزی از سامانه استعلام سهام عدالت رونمایی کرده است.مشمولان سهام عدالت می توانند با ورود به این سامانه از طریق وب سایت یا استفاده از اپلیکیشن ارائه شده، به بررسی دارایی سبد سهام عدالت خود بپردازند. در ادامه به آموزش تصویری استعلام دارایی سهام عدالت از هر دو این روش ها خواهیم پرداخت.

  استعلام دارایی سهام عدالت با استفاده از اپلیکیشن

  برای دانلود و نصب اپلیکیشن “سهام” عدالت می توانید به آدرس https://sahamedalat.ir مراجعه کنید و از قسمت مشخص شده در تصویر زیر به دانلود و نصب نرم افزار بپردازید.

  در ادامه پس از نصب نرم افزار و ورود به آن با صفحه زیر رو برو خواهید شد. پس از موافقت با قوانین به صفحه ورود کد ملی وارد خواهید شد.

  پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

  پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید

  در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/ نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

  پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه لیست سهام اختصاص داده شده به شما، همراه با ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

  همچنین در این نرم افزار میتوانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

  استعلام دارایی سهام عدالت از طریق سایت

  برای استفاده از این امکان از طریق رایانه به آدرس https://sahamedalat.ir/ مراجعه کنید و روی قسمت نمایش داده شده کلیک کنید.

  در گام بعدی پس از خواندن قوانین و کلیک بر روی گزینه “متوجه شدم” به صفحه مربوط به ورود کد ملی هدایت خواهید شد.

  در گام بعدی میبایست در کادر مربوطه کد ملی خود را وارد نمایید.

  در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/ نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

  پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

  پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید.

  پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه لیست سهام اختصاص داده شده به شما، همراه با ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

  همچنین در این سایت میتوانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

  در صورت ارائه درخواست فروش سهام عدالت از طریق روش های اعلام شده با مراجعه به لیست درخواست ها در منوی سمت راست میتوان درخواست های خود را مشاهده نمود.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه استعلام و مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی + راهنمای تصویری

  نحوه استعلام و مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی + راهنمای تصویری

  به گزارش شهرآرانیوز، نحوه مشاهده دارایی سهام عدالت با کدملی این روزها سوال بسیاری از دارندگان سهام عدالت است. پس از آزادسازی سهام عدالت عده ای برای فروش سهام عدالت خود اقدام کردند و سهام عدالت شان را از طریق بانک و یا کارگزاری فروختند. عده دیگر اما هم چنان سهام عدالت را نگه داشتند. راه های گوناگونی برای مشاهده ارزش سهام عدالت با کدملی وجود دارد. در ادامه خبر زیر نحوه مشاهده دارایی سهام عدالت با کدملی را برایتان توضیح دادیم.

  آموزش تصویری استعلام سهام عدالت با کد ملی

  1- در گام نخست، عبارت سامانه سهام عدالت را در گوگل جستجو و وارد سامانه شوید. همچنین می‌توانید مستقیماً با جستجوی آدرس سایت سهام عدالت (www.samanese.ir) وارد سامانه شوید.

  2- سپس همانطور که در تصویر دوم مشخص کرده‌ایم، در قسمت “سامانه الکترونیکی سهام عدالت”، گزینه “ورد به سامانه” را کلیک نمایید.

  3- در این مرحله باید قوانین و مقررات سامانه استعلام سهام عدالت را که در 6 بند تنظیم شده است را مطالعه نموده و سپس گزینه “مطلب فوق را مطالعه نموده و می‌پذیرم” را تیک بزنید و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  4- در این قسمت سه گزینه وجود دارد، در کادر بالایی تصویر (کادر بزرگتر) کد ملی را وارد کنید و در کادر پایینی نیز باید کد امنیتی سیستم را وارد و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  5- توجه داشته باشید که اگر کد ملی را اشتباه وارد کنید و یا اساساً سهام عدالت نداشته باشید، با اخطاری مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید.

  6- پس از آنکه کد ملی خود و کد امنیتی سیستم را به درستی وارد و دکمه ادامه را کلیک بنمایید، وارد صفحه جدیدی مطابق تصویر پنجم می‌شوید. در این تصویر از بین 3 گزینه موجود، باید گزینه مربوط به نام و نام خانوادگی خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  نحوه استعلام و مشاهده سهام عدالت با کد ملی + راهنمای تصویری

  7- سپس باید در کنار نام پدر خود، تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  8- در این مرحله، باید سال تولد خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  9- در این گام در بین گزینه‌های موجود، باید شماره شناسنامه خود را تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  10- در این مرحله نوبت تایید اطلاعات وارد شده است و در این صفحه تمامی اطلاعات هویتی خود اعم از نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد را که در مراحل قبلی تیک زده‌ یا وارد کرده‌اید را مشاهده می‌نمایید.

  اگر اطلاعات مذکور صحیح باشد باید دکمه “تایید و ورود” را کلیک کنید و اگر هرگونه اشتباهی در اطلاعات ملاحظه می‌کنید باید دکمه “اصلاح” را کلیک و اطلاعات خود را ویرایش و تصحیح نمایید.

  نحوه استعلام و مشاهده سهام عدالت با کد ملی + راهنمای تصویری

  11- همانطور که در تصویر دهم مشخص شده است، در این مرحله وارد صفحه‌ای شده‌اید که باید از بین گزینه‌های موجود، گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” را انتخاب و کلیک و مشاهده نمایید.

  گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” در دو قسمت قابل مشاهده است (هم در قسمت مشکی رنگ سمت راست سامانه و هم در بین چهار گزینه سمت چپ سامانه استعلام سهام عدالت گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” قابل مشاهده است).

  12- در مرحله آخر استعلام سهام عدالت با شماره ملی ، همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، اطلاعات مفیدی و وضعیت سهام عدالت، تحت نام “صورت وضعیت دارایی سهام عدالت” قابل مشاهده است.

  در این تصویر که در واقع برگه سهام محسوب می‌شود، اطلاعاتی مانند: ارزش اسمی سهام، مبالغ واریزی سود سهام متعلقه، تعداد واریزی‌های سود سهام، تاریخ واریز سود سهام عدالت و غیره را ملاحظه می‌کنید.

  نکته: توصیه ما این است که پس از استعلام و پیگیری سهام عدالت با کد ملی و مشاهده صورت وضعیت دارایی سهام عدالت، حتماً دکمه “خروج” که هم در قسمت پایین سمت راست سامانه و هم در قسمت بالای سمت چپ سامانه وجود دارد را کلیک نمایید.

  استعلام دارایی سهام عدالت با استفاده از اپلیکیشن

  برای دانلود و نصب اپلیکیشن “سهام” عدالت می توانید به آدرس https://sahamedalat.irمراجعه کنید و از قسمت مشخص شده در تصویر زیر به دانلود و نصب نرم افزار بپردازید.

  در ادامه پس از نصب نرم افزار و ورود به آن با صفحه زیر رو برو خواهید شد. پس از موافقت با قوانین به صفحه ورود کد ملی وارد خواهید شد.

  نحوه استعلام و مشاهده سهام عدالت با کد ملی + راهنمای تصویری

  پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

  پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید

  در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

  پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه لیست سهام اختصاص داده شده به شما، همراه با ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

  همچنین در این نرم افزار میتوانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

  استعلام دارایی سهام عدالت از طریق سایت

  برای استفاده از این امکان از طریق رایانه به آدرس https://sahamedalat.ir/مراجعه کنید و روی قسمت نمایش داده شده کلیک کنید.

  در گام بعدی پس از خواندن قوانین و کلیک بر روی گزینه “متوجه شدم” به صفحه مربوط به ورود کد ملی هدایت خواهید شد.

  در گام بعدی میبایست در کادر مربوطه کد ملی خود را وارد نمایید.

  در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/ نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

  پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

  پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید.

  پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه لیست سهام اختصاص داده شده به شما، همراه با ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

  همچنین در این سایت میتوانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

  در صورت ارائه درخواست فروش سهام عدالت از طریق روش های اعلام شده با مراجعه به لیست درخواست ها در منوی سمت راست میتوان درخواست های خود را مشاهده نمود.

  منبع: راهبردمعاصر

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی+ جزئیات

  مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی+ جزئیات

  به گزارش بانک اول نحوه مشاهده دارایی سهام عدالت با کدملی این روزها سوال بسیاری از دارندگان سهام عدالت است. پس از آزادسازی سهام عدالت عده ای برای فروش سهام عدالت خود اقدام کردند و سهام عدالت شان را از طریق بانک و یا کارگزاری فروختند. عده دیگر اما هم چنان سهام عدالت را نگه داشتند. راه های گوناگونی برای مشاهده ارزش سهام عدالت با کدملی وجود دارد.

  سهام عدالت که واگذاری آن از سوی دولت به اقشار آسیب پذیر و کمتر برخوردار جامعه از سال 1384 آغاز گردید، در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت آن در بورس ایران بودیم.

  ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی و 500 هزار تومانی با توجه به رشد بازار بورس روز به روز افرایش می یابد و کسانی که سهامشان را هنوز نفروخته اند بیش از 20 درصد بیشتر سود کرده اند. سهام عدالت طرحی که در سال 1384 توسط دولت وقت به اجرا در آمد. در طرح سهام عدالت به اقشار خاصی از جامعه سبد سهمی متشکل از 60 شرکت و کارخانه دولتی تعلق گرفت. اصلی ترین هدف واگذاری سهام کمک به اقشار کم درآمد بود.

  تا سال گذشته این سهام قابلیت معامله نداشتند ولی در سال گذشته با موافقت رهبر انقلاب اسلامی این امکان فراهم شد و افراد می توانند پس از آزادسازی سهام شان نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند.


  آزادسازی سهام عدالت به چه معناست؟

  اولین سود سهام عدالت در حدود سه سال پیش به حساب سهامداران واریز شد و وظیفه مدیریت این سهام ها بر عهده شرکت های تعاونی استانی قرار داشت و امکان تغییر این سیستم از طرف سهامداران فراهم نبود . از زمان اجرایی شدن طرح آزادسازی سهام های عدالت دو امکان برای سهامداران فراهم شده است .

  اول آنکه روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کنند و همچنان اداره سهام عدالت و واریز سود بر عهده شرکت های تعاونی استانی قرار داشته باشد . برای انتخاب روش مدیریت غیر مستقیم سهام عدالت نیازی به انجام هیچ اقدامی از جانب سهامداران وجود ندارد .

  دومین راهی که پیش روی سهامداران عدالت قرار دارد انتخاب روش مستقیم برای مدیریت سهام می باشد . در این روش سهامدار ابتدا باید به سایت سهام عدالت به آدرس samanese.ir مراجعه کرده و سهام خود را آزاد سازد . از آنجا که امکان خرید و فروش سهام های عدالت صرفا در بازار بورس واوراق بهادار فراهم است ، سهامدار عدالت بعد از آزاد کردن سهام خود لازم است نسبت به دریافت کد بورسی اقدام کند .

  سهام عدالت مرکب از سهام 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیربورسی است که ارزش کل پرتفو (ترکیب دارایی‌ها) که در سال 84 به مردم واگذار شد، در مجموع حدود 26 هزار میلیارد تومان بود که بعداز 14 سال ارزش آن به 588 هزار میلیارد تومان رسیده است.

  اکثر کارشناسان و مسؤولان مرتبط با سهام عدالت بارها تأکید کردند سهام عدالت یک دارایی با ارزش است و گر چه دارندگان آن عمدتاً‌ از طبقات کم درآمد جامعه و یا با درآمد متوسط هستند و ممکن است نیاز مالی داشته باشند اما توصیه فراوان شده است که از فروش این سهام خودداری کنند و به جای آن از سود سالانه این سهام استفاده کنند.

  طی فرآیند آزادسازی سهام عدالت که از 8 اردیبهشت ماه شروع شده بود و تا 15 خرداد ادامه دارد؛ به سهامداران امکان انتخاب بین دو روش “مدیریت مستقیم” و “مدیریت غیر مستقیم” داده شده است. در گام بعد این امکان برای سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند فراهم شده است تا در صورت نیاز فوری، 30 درصد از سهامخود را به فروش برسانند. در این بین یکی از مهمترین سوالات سهامداران این موضوع است که سهام چه شرکت هایی و با چه ارزشی به آن ها اختصاص پیدا کرده است. در پاسخ به این سوالات شرکت سرمایه گذاری مرکزی از سامانه استعلام سهام عدالت رونمایی کرده است.مشمولان سهام عدالت می توانند با ورود به این سامانه از طریق وب سایت یا استفاده از اپلیکیشن ارائه شده، به بررسی دارایی سبد سهام عدالت خود بپردازند. در ادامه به آموزش تصویری استعلام دارایی سهام عدالت از هر دو این روش ها خواهیم پرداخت./

  منبع مطلب : www.bankavl.com

  مدیر محترم سایت www.bankavl.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  شعیب : ارزش سهام من

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مسلم خانی 1 روز قبل
  0

  ضمن عرض سلام بنده از به جا ماندگان سهام عدالت هستم و مستاجر می‌باشیم

  مهتاب پلاشی 1 روز قبل
  0

  سهام عدالت

  محمود 3 روز قبل
  0

  ارزش سهام عدالت رامیخاهم ببینم

  0
  مهتاب پلاشی 1 روز قبل

  ارزش سهام عدالت

  شادمان 5 روز قبل
  0

  ارزش سهام

  1
  محمود 3 روز قبل

  بارکد ملی 3620206351

  سیاوش مرادی 6 روز قبل
  1

  ارزش سهام عدالت من چقدر هست

  0
  سیاوش مرادی 6 روز قبل

  ارزش سهام عدالت کد ملی 4969068232

  کارن 6 روز قبل
  0

  ارزش سهام ۲۸۲۰۰۰ تومنی چقده

  کارن 6 روز قبل
  0

  ارش سهام ۲۸۰ تومنی چقده

  ناشناس 6 روز قبل
  0

  ۳۸۳۰۱۱۷۲۴

  سمیرا شکفته 7 روز قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من باکدملی۶۰۶۹۹۸۴۰۵۶

  سمیرا شکفته 7 روز قبل
  0

  میخوام ببینم ارزش سهام عدالت من برای فروش فوری چقدر میشه

  سمیرا شکفته ارزش سهام عدالت من 7 روز قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من

  بختیاررمضانی 7 روز قبل
  0

  قیمترابدین به کدملی ۳۱۶۰۸۵۸۸۹۸

  بختیاررمضانی 7 روز قبل
  1

  ارزش سهام۶۰درصدمن

  0
  بختیاررمضانی 7 روز قبل

  قیمت ارش رابده

  رصا حسن ابادی 7 روز قبل
  0

  ارزش سهام من

  0
  محمود 3 روز قبل

  محمود ارزش سهام عدالت رامیخاهم 3620206351%

  صفیه ساعی 16 روز قبل
  -1

  ارزش سهام من

  -1
  ناصردرزاده 7 روز قبل

  ارزش سهام عدالت من چقدر هست

  0
  رضا 9 روز قبل

  ارزش سهام من چقدر است

  محمدعیدوزهی 26 روز قبل
  1

  ارزش سهامم چنده والباقی سهام فروخته چند

  علی 28 روز قبل
  0

  هرچه سرچ می کنیم اصلا ارزش سهام عدالت بالا نمیاد یک سایتی چیزی باشه ارزش ان انلاین بالا بیاره خوبه ولی نیست باید همین طور بشینیم فقط نگاه کنیم تا گولمان بزنن😃😃😃😃😃

  حسین سیفی 1 ماه قبل
  1

  ارزش سهام عدالت من ونحوه فروش فوری

  شیخی 1 ماه قبل
  2

  ارش سهام یک میلیونی چقده

  شیخی 1 ماه قبل
  0

  ارزش سهام یک میلیونی چقده

  محمدامین استاد 1 ماه قبل
  0

  سهام عدالت من چندهس۲۵۲۰۰۲۳۸۸۰

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  عباس نوری دهبنه

  تقی رضالو 2 ماه قبل
  0

  سلام

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  تقی رضالو

  شهنازاحمدی 2 ماه قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من

  میثم بردبار 2 ماه قبل
  0

  سهام عداالت

  مهران شیری کد ملی ۲۱۱۰۶۲۵۷۹۱ 2 ماه قبل
  0

  سود واریزی سهام عدالت

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  ارزش کل سهام عدالت من الان چقدهست

  ۰۹۱۷۴۵۷۳۵۹۳ 2 ماه قبل
  1

  ۳۴۲۱۹۱۶۶۸۳

  سامی ذرکوب 2 ماه قبل
  0

  باعرضواحترام به ملت جمهوری اسلامی ایران خواستم بدانم درسهام عدالت مشمول هستم

  سامی ذرکوب 2 ماه قبل
  2

  خواستم بدانم درسهام عدالت مشمول هستم

  0
  سامی ذرکوب 2 ماه قبل

  باعرضواحترام به ملت جمهوری اسلامی ایران.خواستم بدانم درسهام عدالت مشمول هستم یا خیر.باتشکرویژه

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  ۱۳۸۰۱۶۴۵۱۶

  سید حسن جعفرزاده 2 ماه قبل
  0

  ارزش سهام عدالتم چقدر است،0933329611

  سعیدداودی 2 ماه قبل
  0

  ۳۱۵۰۰۶۹۵۴۸

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  محمود.بدلی

  صدیقه کاکایی 3 ماه قبل
  3

  ارزش سهام من

  1
  ناصر غیاثی 28 روز قبل

  ارزش.صهام.من

  زهرا 3 ماه قبل
  0

  ارزش سهام ۵۳۲چقداست

  -1
  تنها 3 ماه قبل

  ارزش سهام ۵۳۲هزارتومنی چقدهست

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  مبلغ فروش سهام عدالت بعداز گذشت سالها چرا واریز نمیشود الله قسم که اگر نیاز نداشتیم نمی فروختیم

  پرویز صادقی 3 ماه قبل
  0

  ارزش سهام عدالت

  پرویز صادقی 3 ماه قبل
  -2

  ارزش سهام عدالت

  -1
  پرویز صادقی 3 ماه قبل

  ازش سهام عدالت

  رجبعلی اسفندیاری سبزوار 3 ماه قبل
  -1

  می خواهم بتوانم خرید وفروش داشته باشم

  خداوردی قاسمی دلاویز 3 ماه قبل
  1

  ارزش سهام من چقدر است برای فروش

  کاملی ۳۸۷۱۹۱۳۵۸۸

  رضا قربانی فیوجی 3 ماه قبل
  0

  ارزش سهام من چقد است بعد هیچ سهام برا من نریختن

  احمد عبدی 3 ماه قبل
  1

  ارزش سهام عدالت من

  1
  امیر حسین پورامیدی 3 ماه قبل

  سلام ارزش سهام من چقدر هست

  اول سایت رضای نمداد 4 ماه قبل
  0

  ارزش سهام عدالت

  وفا لیاقت 5 ماه قبل
  1

  سهام۰عدالتبانک یم کی واریز میشه

  بهمن صفرزایی 6 ماه قبل
  2

  40 درصد سهام کی واریز میشه

  حمیدرضاقیصری هسنیجه 6 ماه قبل
  2

  ارزش سهام عدالت ودریافت وام سهام عدالت

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  حمیدرضاقیصری هسنیجه

  کبری جهانگیری 6 ماه قبل
  1

  سود سهام عدالد من چه قد،هست

  سکینه سنتی 6 ماه قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من چقدر است

  0
  سلمان چکانی خداکرمی 1 ماه قبل

  ارزش سهام عدالت من چقدر هست

  0
  خداوردی قاسمی دلاویز 3 ماه قبل

  ارزش سهام عدالت خودم جهت فروش چقدر است

  وحید رودباری 6 ماه قبل
  0

  3030175121

  1
  وحید رودباری 6 ماه قبل

  سلام ارزش سهام من چنده

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  سلام

  سال ۹۶ ما به التفاوت سهام عدالت را واریز کردیم تا سهام ما یک میلیونی بشه، اما در اصل سهام تغییری ایجاد نشد. سودهای واریزی را هم از ابتدا تاکنون جمع کنیم اندازه ی سیصد هزار و خرده ای که ما به التفاوت واریز کردیم، نمی شود. چه کسی پاسخگوست؟!!

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  باعرض سلام میخواستم درکل سهام من چقدر است؟امیراعتمادی ازتهران هستم باتشکر ازشما

  0
  امیر اعتمادی خشندرق 7 ماه قبل

  من درباره سهام چیزی نمیدانم فقط می خواستم من هم سهام دارم وارزش آن چقدراست باتشکر امیر هستم ازتهران

  روح انگیز سمیعی فر 7 ماه قبل
  0

  استعلام سهام عدالت

  0
  عبدالسلام دهانی 1 ماه قبل

  سهم من چقدر هست

  حمیدقوی زمان 7 ماه قبل
  0

  واریز سی درصد دوم کی میریزیم 5229864028

  حمیدقوی زمان 7 ماه قبل
  -1

  چرا سی درصد دوم من واریز نمیشه5229864028

  -1
  بهمن صفرزایی 6 ماه قبل

  چرا 30درصد دوم من واریز نمیشه کی واریز میشه

  3621755950شماره ملی من

  حمیدقوی زمان 7 ماه قبل
  -1

  چرا 30درصد دوم من واریز نمیشه

  -2
  حمیدقوی زمان 7 ماه قبل

  سی درصد دوم کی واریز میشه 5229864028

  فرزادخدادادی 7 ماه قبل
  0

  ارزش سهام من ک ۵۴۲۰۰۰هزارتومان است چقدره

  ۵۳۹۹۵۷۹۷۴۱ 7 ماه قبل
  1

  ارزش سهام عدالت من

  1
  کبری جهانگیری 6 ماه قبل

  ارزش سهام عدالد من

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  زهرا حسینی

  7 ماه قبل
  -2

  سلام خسته نباشی این دو مرحله است که سود سهام عدالت واریز شده ولی متاسفانه برای اینجانب سودسهام عدالت واریز نشده است کدملی ۴۰۱۰۸۱۸۹۳۱

  جمال اسرار 7 ماه قبل
  0

  2820051634

  علیرضا شریفات 8 ماه قبل
  0

  سلام من ۶۰درصد از سهام عدالتم و فروختم همش واسم نزدیک ۱ملیون واریز کردن و الان ۱ساله هیچی برام واریز نکردن دیگه

  خسرو حسینخانی1729912710 8 ماه قبل
  1

  من اگر بخواهم سهام عدالت خودم رو بفروشم چقدر میره سهام من 1میلیون هست

  خسرو حسینخانی 8 ماه قبل
  1

  اگر سهام خودم رو بخواهم بفروشم حدودا چقدر میشه سهام 1میلیون هست

  مسلم رحمت زهی 8 ماه قبل
  -1

  سهام عدالت من چقدر هست میخواهم بفروشم مسلم رحمت زهی

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  شکرالله جعفری قله خلیلی

  عبدلرضا پاکرومنش 8 ماه قبل
  1

  شماره شناسنامه مورد تایید است یا نام پدر

  عبدلرضا پاکرومنش 8 ماه قبل
  0

  شماره تلفن بابام گرفتن نتیجه چه میشود البته خودم کارت ملی دارم

  عبدلرضا پاکرومنش 8 ماه قبل
  0

  اسامی دارندگان سهام عدالت سایت اسامی

  عبدلرضا پاکرومنش 8 ماه قبل
  0

  اقدام بفروش سی درصدی سهام رادارم البته تا الان هیچ سودی هم نگرفتم راهنمایی کنید....باتشکر

  موسی حاجیان 8 ماه قبل
  0

  باسلام چرا اینقدر دیر واریز میکنند تابحال هیچ مبلغی واریز نشده حدود ۱۱ ماه است مادرم شصت درصد آن را فروخته مادرم ازکجا پیگیر شود

  علی 9 ماه قبل
  0

  جهت برسی سهامم

  ابراهیم 9 ماه قبل
  0

  ای بدبختا که نظردادید چقدردلتون خوشه اگه پولی بدن بهمون اصلا یه بی شرف واضع حرف میزنه اقای ریسی توبه جدت قسم به دادمابر س اقای قالی باف وعزیزما احمدی نژادفقدشماها مردایران هستیدبه دادماروستانشینا برسیدپول سهاممونا بدی کی دیگه چرادروغ میگید

  ابراهیم 9 ماه قبل
  1

  ای خدالعنتتون کنه حق ابوالفض مردم ازگرونی چه کارکنن البته به کیرشمامسعولان بی عرض نمیاددرماه چندملیون حقوق داریدپس من روستای برجی 2500حقوقمه البته اگه داعم بریم چون روزمزدیم بااین گرونی چه کنم تازه مریضی هم داریم این سهام مردما بدیدزخمی بزنن یانکونه سیرنمبشیداینم میخایدبکشیدبالا بی شرفا بی نانوسا چراپول مارانمیدیدای لعنت به همتون

  حسین مرادی کرچ 9 ماه قبل
  -1

  ارزش سهام عدالت

  مجتبی 9 ماه قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من

  -1
  بختیاررمضانی 7 روز قبل

  ارزش سهام من

  0
  مجتبی 9 ماه قبل

  ارزش سهام عدالت یک میلیونی الان چقدر است

  ناشناس 9 ماه قبل
  -2

  ۱۵۰۲۷۰۸۵۰۷

  مرضیه جها نگیری 9 ماه قبل
  -2

  سهام عدالت دارم

  -1
  مرضیه جها نگیری 9 ماه قبل

  سهام دارم

  محمد شاهی 10 ماه قبل
  2

  ارزش سهام عدالت من

  حسن زنگنه قاسم آبادی 10 ماه قبل
  -1

  من ارارزش سهام خودخبرندارم من راراهنمایی کنید

  0
  سامی ذرکوب 2 ماه قبل

  خواستم بدانم درسهام عدالت مشمول هستم

  شعیب 10 ماه قبل
  4

  ارزش سهام من

  0
  سیاوش مرادی 6 روز قبل

  ارزش سهام عدالت من چقدر هست

  0
  گودرزخسروی 13 روز قبل

  ارزش سهام من

  -1
  حسین سیفی 1 ماه قبل

  ارزش سهام من وفروش فوری

  0
  رضا سماعی تبار 2 ماه قبل

  ارزش سهام

  برای ارسال نظر کلیک کنید