توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ارزش سهام عدالت من چقدر است با کد ملی

  1 بازدید

  ارزش سهام عدالت من چقدر است با کد ملی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نحوه مشاهده ارزش سهام عدالت من با کد ملی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر، سهام عدالت که واگذاری آن از سوی دولت به اقشار آسیب پذیر و کمتر برخوردار جامعه از سال 1384 آغاز گردید، در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت آن در بورس ایران بودیم. 

  ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی و 500 هزار تومانی با توجه به رشد بازار بورس روز به روز افرایش می یابد و کسانی که سهامشان را هنوز نفروخته اند بیش از 20 درصد بیشتر سود کرده اند. سهام عدالت طرحی که در سال 1384 توسط دولت وقت به اجرا در آمد. در طرح سهام عدالت به اقشار خاصی از جامعه سبد سهمی متشکل از 60 شرکت و کارخانه دولتی تعلق گرفت. اصلی ترین هدف واگذاری سهام کمک به اقشار کم درآمد بود.

  تا سال گذشته این سهام قابلیت معامله نداشتند ولی در سال گذشته با موافقت رهبر انقلاب اسلامی این امکان فراهم شد و افراد می توانند پس از آزادسازی سهام شان نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند.


  آزادسازی سهام عدالت به چه معناست؟

  اولین سود سهام عدالت در حدود سه سال پیش به حساب سهامداران واریز شد و وظیفه مدیریت این سهام ها بر عهده شرکت های تعاونی استانی قرار داشت و امکان تغییر این سیستم از طرف سهامداران فراهم نبود . از زمان اجرایی شدن طرح آزادسازی سهام های عدالت دو امکان برای سهامداران فراهم شده است .

  اول آنکه روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کنند و همچنان اداره سهام عدالت و واریز سود بر عهده شرکت های تعاونی استانی قرار داشته باشد . برای انتخاب روش مدیریت غیر مستقیم سهام عدالت نیازی به انجام هیچ اقدامی از جانب سهامداران وجود ندارد .

  دومین راهی که پیش روی سهامداران عدالت قرار دارد انتخاب روش مستقیم برای مدیریت سهام می باشد . در این روش سهامدار ابتدا باید به سایت سهام عدالت به آدرس samanese.ir مراجعه کرده و سهام خود را آزاد سازد . از آنجا که امکان خرید و فروش سهام های عدالت صرفا در بازار بورس واوراق بهادار فراهم است ، سهامدار عدالت بعد از آزاد کردن سهام خود لازم است نسبت به دریافت کد بورسی اقدام کند .

  سهام عدالت مرکب از سهام 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیربورسی است که ارزش کل پرتفو (ترکیب دارایی‌ها) که در سال 84 به مردم واگذار شد، در مجموع حدود 26 هزار میلیارد تومان بود که بعداز 14 سال ارزش آن به 588 هزار میلیارد تومان رسیده است.

  اکثر کارشناسان و مسؤولان مرتبط با سهام عدالت بارها تأکید کردند سهام عدالت یک دارایی با ارزش است و گر چه دارندگان آن عمدتاً‌ از طبقات کم درآمد جامعه و یا با درآمد متوسط هستند و ممکن است نیاز مالی داشته باشند اما توصیه فراوان شده است که از فروش این سهام خودداری کنند و به جای آن از سود سالانه این سهام استفاده کنند.

  طی فرآیند آزادسازی سهام عدالت که از 8 اردیبهشت ماه شروع شده بود و تا 15 خرداد ادامه دارد؛ به سهامداران امکان انتخاب بین دو روش “مدیریت مستقیم” و “مدیریت غیر مستقیم” داده شده است. در گام بعد این امکان برای سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند فراهم شده است تا در صورت نیاز فوری، 30 درصد از سهام خود را به فروش برسانند. در این بین یکی از مهمترین سوالات سهامداران این موضوع است که سهام چه شرکت هایی و با چه ارزشی به آن ها اختصاص پیدا کرده است. در پاسخ به این سوالات شرکت سرمایه گذاری مرکزی از سامانه استعلام سهام عدالت رونمایی کرده است.مشمولان سهام عدالت می توانند با ورود به این سامانه از طریق وب سایت یا استفاده از اپلیکیشن ارائه شده، به بررسی دارایی سبد سهام عدالت خود بپردازند. در ادامه به آموزش تصویری استعلام دارایی سهام عدالت از هر دو این روش ها خواهیم پرداخت.

  استعلام دارایی سهام عدالت با استفاده از اپلیکیشن

  برای دانلود و نصب اپلیکیشن “سهام” عدالت می توانید به آدرس https://sahamedalat.ir مراجعه کنید و از قسمت مشخص شده در تصویر زیر به دانلود و نصب نرم افزار بپردازید.

  در ادامه پس از نصب نرم افزار و ورود به آن با صفحه زیر رو برو خواهید شد. پس از موافقت با قوانین به صفحه ورود کد ملی وارد خواهید شد.

  پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

  پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید

  در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/ نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

  پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه لیست سهام اختصاص داده شده به شما، همراه با ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

  همچنین در این نرم افزار میتوانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

  استعلام دارایی سهام عدالت از طریق سایت

  برای استفاده از این امکان از طریق رایانه به آدرس https://sahamedalat.ir/ مراجعه کنید و روی قسمت نمایش داده شده کلیک کنید.

  در گام بعدی پس از خواندن قوانین و کلیک بر روی گزینه “متوجه شدم” به صفحه مربوط به ورود کد ملی هدایت خواهید شد.

  در گام بعدی میبایست در کادر مربوطه کد ملی خود را وارد نمایید.

  در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/ نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

  پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

  پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید.

  پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه لیست سهام اختصاص داده شده به شما، همراه با ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

  همچنین در این سایت میتوانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

  در صورت ارائه درخواست فروش سهام عدالت از طریق روش های اعلام شده با مراجعه به لیست درخواست ها در منوی سمت راست میتوان درخواست های خود را مشاهده نمود.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سامانه استعلام سهام عدالت/میزان واقعی سهام شما چقدر است؟

  سامانه استعلام سهام عدالت/میزان واقعی سهام شما چقدر است؟

  مشمولان سهام عدالت با مراجعه به آدرس اینترنتی sahamedalat.ir با انتخاب گزینه مشاهده دارایی سهام عدالت می توانند جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت خود را به تفکیک شرکتهای بورسی و تعداد و ارزش هر سهم مشاهده کنند.

  نحوه استعلام و مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی + راهنمای تصویری

  بر این اساس، برخی افرادی که ارزش اسمی سهام عدالت آنها عدد ۵۳۲ هزار تومان است، طی روز جاری یعنی ۹ خرداد ۹۹، ارزش واقعی سهام عدالت آنها در بیش از ۳۶ شرکت بالای ۸ میلیون و ۳۱۲ هزار تومان است. البته به دلیل اینکه ممکن است افرادی با همین میزان ارزش اسمی سهام عدالت، سهم های متفاوتی از شرکتهای دیگر بورسی را داشته باشند، جمع ارزش واقعی سهام عدالت آنها رقم دیگری باشد.

  در سایت سهام عدالت نوشته شده است: "این درگاه به منظور مشاهده اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب نموده‌اند، توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه طراحی شده است.

  بیشتر بخوانید: دو روش فروش سهام عدالت+جزئیات

  لازم به توضیح است که جهت ثبت سفارش فروش سهام می‌توانید به بانک‌های عامل مراجعه فرمائید و یا در صورت تمایل از طریق کارگزاری‌های فعال بازار سرمایه مطابق با شرایط مصوب اقدام فرمائید. "

  منبع: تسنیم

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استعلام سهام عدالت با کد ملی | سامانه پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  استعلام سهام عدالت با کد ملی | سامانه پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  استعلام سهام عدالت با کد ملی و بررسی سهام عدالت چگونه است؟ برای پیگیری سهام عدالت با کد ملی در سامانه سهام عدالت دقیقاً چکار باید انجام دهیم؟ در این نوشته، نحوه استعلام سهام عدالت با کارت ملی و اطلاع از وضعیت سهام مانند ارزش سهام، مبالغ سود واریزی در سال‌های اخیر، تاریخ واریز سود و غیره را بصورت تصویری و کامل آموزش داده‌ایم. با این آموزش می‌توانید در سریعترین زمان ممکن و خیلی ساده، اقدام به استعلام در سامانه استعلام سهام عدالت با شماره ملی نموده و از تمامی اطلاعات و وضعیت برگه سهام عدالت خود کاملاً مطلع شوید.

  نکته: پاسخ به سوالات سهام عدالت “فقط” از طریق تماس با شماره: ۸۳۳۳۷-۰۲۱

  آموزش تصویری استعلام سهام عدالت با کد ملی

  1- در گام نخست، عبارت سامانه سهام عدالت را در گوگل جستجو و وارد سامانه شوید. همچنین می‌توانید مستقیماً با جستجوی آدرس سایت سهام عدالت (www.samanese.ir) وارد سامانه شوید.

  2- سپس همانطور که در تصویر دوم مشخص کرده‌ایم، در قسمت “سامانه الکترونیکی سهام عدالت”، گزینه “ورد به سامانه” را کلیک نمایید.

  3- در این مرحله باید قوانین و مقررات سامانه استعلام سهام عدالت را که در 6 بند تنظیم شده است را مطالعه نموده و سپس گزینه “مطلب فوق را مطالعه نموده و می‌پذیرم” را تیک بزنید و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  4- در این قسمت سه گزینه وجود دارد، در کادر بالایی تصویر (کادر بزرگتر) کد ملی را وارد کنید و در کادر پایینی نیز باید کد امنیتی سیستم را وارد و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  5- توجه داشته باشید که اگر کد ملی را اشتباه وارد کنید و یا اساساً سهام عدالت نداشته باشید، با اخطاری مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید.

  مطلب مفید: آزادسازی سهام عدالت

  6- پس از آنکه کد ملی خود و کد امنیتی سیستم را به درستی وارد و دکمه ادامه را کلیک بنمایید، وارد صفحه جدیدی مطابق تصویر پنجم می‌شوید. در این تصویر از بین 3 گزینه موجود، باید گزینه مربوط به نام و نام خانوادگی خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  7- سپس باید در کنار نام پدر خود، تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  8- در این مرحله، باید سال تولد خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  9- در این گام در بین گزینه‌های موجود، باید شماره شناسنامه خود را تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  10- در این مرحله نوبت تایید اطلاعات وارد شده است و در این صفحه تمامی اطلاعات هویتی خود اعم از نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد را که در مراحل قبلی تیک زده‌ یا وارد کرده‌اید را مشاهده می‌نمایید.

  اگر اطلاعات مذکور صحیح باشد باید دکمه “تایید و ورود” را کلیک کنید و اگر هرگونه اشتباهی در اطلاعات ملاحظه می‌کنید باید دکمه “اصلاح” را کلیک و اطلاعات خود را ویرایش و تصحیح نمایید.

  11- همانطور که در تصویر دهم مشخص شده است، در این مرحله وارد صفحه‌ای شده‌اید که باید از بین گزینه‌های موجود، گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” را انتخاب و کلیک و مشاهده نمایید.

  گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” در دو قسمت قابل مشاهده است (هم در قسمت مشکی رنگ سمت راست سامانه و هم در بین چهار گزینه سمت چپ سامانه استعلام سهام عدالت گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” قابل مشاهده است).

  12- در مرحله آخر استعلام سهام عدالت با شماره ملی ، همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، اطلاعات مفیدی و وضعیت سهام عدالت، تحت نام “صورت وضعیت دارایی سهام عدالت” قابل مشاهده است.

  در این تصویر که در واقع برگه سهام محسوب می‌شود، اطلاعاتی مانند: ارزش اسمی سهام، مبالغ واریزی سود سهام متعلقه، تعداد واریزی‌های سود سهام، تاریخ واریز سود سهام عدالت و غیره را ملاحظه می‌کنید.

  نکته: توصیه ما این است که پس از استعلام و پیگیری سهام عدالت با کد ملی و مشاهده صورت وضعیت دارایی سهام عدالت، حتماً دکمه “خروج” که هم در قسمت پایین سمت راست سامانه و هم در قسمت بالای سمت چپ سامانه وجود دارد را کلیک نمایید.

  نکته: پاسخ به سوالات سهام عدالت “فقط” از طریق تماس با شماره: ۸۳۳۳۷-۰۲۱

  «پاسخ به سوالات متداول شما»

  منبع مطلب : www.mashhoor.ir

  مدیر محترم سایت www.mashhoor.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی شعبانی فر 26 روز قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من چقدر است

  بهروز.محمودی.بی.صفر 2 ماه قبل
  1

  ارزش.سهام.من.چقدر.است

  0
  بهروز.محمودی.بی.صفر 2 ماه قبل

  ارزش.سهام.من

  سلام من لیلا خلیلزاده 3 ماه قبل
  1

  سود سهام عدالت من چقدر است

  علی عباس زاده کریم ابادی 5 ماه قبل
  1

  سهام من چند تومانی هست

  3
  علی عباس زاده کریم ابادی 5 ماه قبل

  سلام من فقط میخواهم متوجه بشوم سهام چند تومانی هست سودش کی واریز میشود با تشکر

  سعید 10 ماه قبل
  -2

  فروش سهام عدالتم

  حسین خواصی 11 ماه قبل
  2

  مقدار دقیق سود سهام عدالت اینجانب چقدرمیباشد

  تیمور خوندل 11 ماه قبل
  0

  2020142880

  بابک رقیبی 11 ماه قبل
  0

  زمان واریز سهام عدالت من کی هست

  0
  معصومه فرهادی 10 ماه قبل

  زمان واریزسودسهام عدالت من کی هست

  مجیدی 11 ماه قبل
  -1

  سلام باز ماندگان سهام کی میتونن ثبت نام قطعی کنن بچه های ۲سالم جز ثبت نام جدید هستن

  میگن رو پول حساب سهامتون ۳تومن کالا میدن راسته که بریدخرید کنید بعد چطوری ازمون کمش میکنن

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سعید یوسفی دامیری

  ۲۰۹۱۰۸۲۸۰۵

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  سهام من ایا ۵۰۰ یا یک میلیون

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  محمد ازمند

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  محمد ازمند با کدملی ۲۲۹۴۰۲۷۱۲۴

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  اسعدخلیل پور

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ارزش سهام عدالت من چقدر است؟

  0
  تیمور خوندل 11 ماه قبل

  مبلغ سهام عدالت من چقدر میباشد

  1
  فاطمه 11 ماه قبل

  فقط میخواهم بفهمم سهام من سودش چقدر

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  میخوام بدانم سهام مال کدام شرکته

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  اکرم واحدی

  پاشا 1 سال قبل
  0

  هعی سهام جان

  علی زمانی جونقانی 1 سال قبل
  0

  ارزش سهام عدالتم چقدر می باشد

  علیزمانی 1 سال قبل
  1

  ارزش سهام عدالتم چقدر می باشد

  -1
  حسین رضاپور 1 سال قبل

  ارزش سهام عدالت من چقدر است

  یونس شهبازبیگی شیری 1 سال قبل
  1

  ۳۳۳۰۲۴۱۰۳۹

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  فکر میکنم همگی سر کاریم که بیکارند

  کم بشه

  عابدی 1 سال قبل
  1

  ارزش واقعی سهام عدالت

  کاووس 1 سال قبل
  0

  ارزش سهام من چقدر است

  -1
  اا 1 سال قبل

  ارزش سهام من چقدر است

  صباح الدین انصاری امینجان 1 سال قبل
  0

  درخواست سود سهام عدالت

  محمدرضانوری 1 سال قبل
  0

  فروش سهام

  جواد انجم شعاع 1 سال قبل
  0

  سهام عدالت من چقدر هست

  6079455013

  اسحاق. خیراندیش. پیشکناری. 1 سال قبل
  2

  دیدن.سهاممن

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سید کیانوش موسوی

  مهناز علیزاده 1 سال قبل
  0

  ارزش سحام عدالت من چقدر است

  مهناز علیزاده 1 سال قبل
  1

  ارزش سهام من چقدر است

  فاطمه 1 سال قبل
  -2

  ارزش‌سهام‌۴۵۰‌تومانی‌من‌با‌کد‌ملی‌۶۰۶۰۱۵۸۴۲۰‌چقدر‌است

  معصومه محمدی 1 سال قبل
  -2

  سهام عدالت من چقدراست

  بازعلی 1 سال قبل
  0

  ارزش.سهام

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ارزش ۷۰درسهام عدالت چقدراست قبادرضایی منش کدملی 5929401616

  سودابه محمودی 1 سال قبل
  1

  ارزش سهام هشت میلیون و سیصد و سی دو هزار ریال

  شهین الفتی 1 سال قبل
  2

  ارزش سهام عدالت

  0
  علی عباس زاده کریم ابادی 5 ماه قبل

  ارزش سهام چند است

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  هر یک ملییون که از سال ۸۳ فکر کنم ریختن برامون و یه یک و پونصد هم دخترم ارزشش الان چقدره میشه بگید ؟و اینکه من رفتم برای سجام گفتن می‌فروشی یا کار گفتم کار اما دخترم که رفت اصلا دیگه فکر هم نکردم بهش الان چیکار میشه کرد ممنونم

  علی باغچقی 2 سال قبل
  -1

  ارزش سهام من چقدراست ومخوام اطلاع ازشرکت سرمایه گذاریدراستان را داشته باشم ممنون

  -1
  بازعلی 1 سال قبل

  ارزش.سهام.من

  -1
  شهین الفتی 1 سال قبل

  ارزش سهام عدالت من چقدر است

  علی باغچقی 2 سال قبل
  -2

  ارزش سهام من ودر کدام شرکت استان خراسان شمالی سرمایه گذاری شده است

  غلام حسن پورطاهری 2 سال قبل
  0

  اینجا نب مورخ 20 7 99فروخته ام ولی پولی به حسابم نیامده است.تکلیف چیست؟

  ابوالفضل خانه 2 سال قبل
  3

  ارزش سهام عدالت من ؟

  0
  ابوذر اخوان رودپشتی 1 سال قبل

  ارزش سحام عدالت من امروز چقدر است

  1
  سارا رستمی 2 سال قبل

  سارا رستمی کاکاوندی

  0
  جوادعاطفی نادی 2 سال قبل

  ارزش سهام عدالت من چقدر ایت

  0
  اسماعیل عباسی 2 سال قبل

  چرا سود سهام من واریز نشده

  احمدسلیم 2 سال قبل
  0

  یک ملیاردمیخام

  محمد محجوب فر 2 سال قبل
  1

  مشا هده دارایی سهام عدالت

  0
  احمدسلیم 2 سال قبل

  کل سهم عدالت. خدم رامیخام لطفت کمکم کنید

  بدون نام 2 سال قبل
  0

  سلام ارزش سهام من چقدر است ممنون

  یوسف امیری 2 سال قبل
  -2

  سهام عدالت چقدره

  -2
  علیرضا 2 سال قبل

  سهام من چقدره

  حسین عبادی 2 سال قبل
  0

  راضی زمانی هستم که سهام من بفروش برسد و پولش را بگیرم ولی هنوز هیچ وهیچ

  حسین عبادی 2 سال قبل
  0

  نسبتا راضی ولی هنوز پولی دست مارو نگرفته فقط درانتظارهستیم

  بدون نام 2 سال قبل
  0

  چطوری میتونم سهام خودم رو بفروشم لطفا کمک کنید

  مسلم 2 سال قبل
  -1

  چرااز برج ۲ ماله من فرخته شده به بان مسکن نزدیک ۲۰مرهله واسم ریخته ولی متسفانه کلن ۱ملیونم نریختن چرا

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ارزش سودسهام عدالت حمیدجعفریان 2391894945

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ارزش سهام عدالت حمید جعفریان

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  افسانه روحی

  2160066321 2 سال قبل
  3

  دازایی.من.چقدرهست

  نگهدار عسکری 2 سال قبل
  1

  سلام عدالت

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید