توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامي برندگان قرعه كشي ايران خودرو مرحله پنجم

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  5بازدید

  اسامي برندگان قرعه كشي ايران خودرو مرحله پنجم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  قرعه کشی و اعلام نتایج پنجمین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو امروز ۲۷ مهر + جزئیات

  قرعه کشی و اعلام نتایج پنجمین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو امروز ۲۷ مهر + جزئیات

  مراسم قرعه کشی دو طرح فروش ایران خودرو برگزار شد


  قرعه کشی دو طرح فروش محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار شد و در آن تعداد ۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی برای ثبت نام نهایی مشخص شدند.

  در این مراسم که در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار شد، متقاضیان نهایی در دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله محصولات این شرکت به همراه ۵۰ درصد ظرفیت ذخیره تعیین شدند. متقاضیان ۹ هزار و ۴۵۰ دستگاه فروش فوق العاده و ۲۲ هزار دستگاه پیش فروش یک ساله تعیین و نیمی از هر ظرفیت نیز به عنوان ذخیره انتخاب شدند.


  منتخبان تا پنج روز مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه تعیین شده در بخشنامه فروش اقدام کنند و در صورت واریز نکردن، نفرات لیست ذخیره جایگزین آنان خواهند شد.


  مشخصات نفرات منتخب، پس از تایید فرآیند قرعه کشی توسط نمایندگان نهاد‌های ناظر در سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین نتایج از طریق پیامک به برگزیدگان اعلام خواهد شد.

  گفتنی است، در پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو چهار محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو ۲۰۷ دستی و سمند ال. ایکس و در طرح پیش فروش یک ساله نیز هشت محصول پارس با موتور تی. یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال. ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس به متقاضیان عرضه شده است. موعد تحویل خودرو‌های طرح فروش فوق العاده حداکثر ۹۰ روز و طرح پیش فروش تیر و مرداد سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

  به محض اعلام نتایج ، خبر آن از طریق سایت شهرآرانیوز اعلام خواهد شد

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مراسم قرعه کشی ۱۲ محصول ایران خودرو برگزار شد

  مراسم قرعه کشی ۱۲ محصول ایران خودرو برگزار شد

  به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مرحله پنجم قرعه کشی محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه ۲۲ مهر آغاز شد و ۲۵ مهر نیز به پایان رسید و امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در سالن اجتماعات سازمان فروش ایران خودرو، قرعه کشی برای تعیین نفرات برگزیده برگزار شد.

  در طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران خودرو، ۳ میلیون و ۴۸۵ هزار و ۵۹۷ نفر برای تحویل ۹ هزار و ۴۵۰ خودرو ثبت نام کرده بودند.

  در طرح پیش فروش ۸ محصول ایران خودرو نیز، ۷۱۵ هزار و ۵۵ نفر برای ۲۲ هزار دستگاه خودرو نام نویسی کرده بودند.

  اسامی منتخبان اصلی، پس از تایید دستگاه‌های نظارتی عصر امروز، از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir منتشر خواهد شد. همچنین به نفرات برگزیده قرعه کشی پیامک نیز ارسال خواهد شد.

  در این مرحله قرعه کشی، در طرح فروش فوق العاده، ۴ هزار و ۷۲۵ نفر و در طرح پیش فروش یک ساله ۱۱ هزار نفر به عنوان نفرات رزرو تعیین می‌شوند تا در صورت انصراف نفرات اصلی، جایگزین شوند.

  ایران خودرو در این مرحله، ۲ طرح فروش فوق العاده چهار محصول با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز و پیش فروش یک ساله هشت محصول را به صورت همزمان به اجرا گذاشت.

  در طرح فروش فوق العاده چهار محصول، پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال ایکس عرضه شد.

  در برنامه پیش فروش یک ساله نیز هشت محصول شامل پارس با موتور تی یو ۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس عرضه شد.

  نفرات برگزیده این طرح از زمان اعلام اسامی بر اساس بخشنامه پنج روز فرصت دارند، تا نسبت به پرداخت وجه و تکمیل مدارک و وجه، اقدام کنند و در غیر این صورت، نفرات رزرو جایگزین نفرات اصلی خواهند شد.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید