توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو ساینا

  1 بازدید

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو ساینا را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا آذر ۹۹ + جزییات و لیست

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا آذر ۹۹ + جزییات و لیست

  به گزارشایمنا مراسم قرعه کشی هفت محصول سایپا هشتم آذر ماه با حضور نهادهای نظارتی انجام شد و اسامی برندگان اعلام شد. ثبت نام این طرح از روز سوم آذر ماه آغاز و سه روز طریق سایت سایپا به آدرسwww.saipa.iranecar.com ادامه داشت.

  برای مشاهده اسامی برندگان اینجا کلیک کنید

  محصولات سایپا

  بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا ۹ محصول ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده‌ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال در این طرح عرضه می‌شوند.

  ظرفیت محصولات سایپا

  در این طرح هفت هزار خودرو از هفت محصول سایپا عرضه می‌شود:

  تعداد شرکت کنندگان در طرح فروش سایپا

  در این طرح فروش سایپا ۱۶۲ هزار و ۱۸۱ نفر شرکت کردند که ۱۶۰ هزار و ۵۲۱ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

  تعداد برندگان سایپا

  در این قرعه‌کشی سایپا سی هزار نفر به عنوان برنده انتخاب و سی هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا چنانچه منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

  مبلغ پیش پرداخت سایپا

  پیش فروش مذکور با قیمت غیر قطعی بوده و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است؛ پس از اعلام اسامی، برندگان باید نسبت به واریز پیش پرداخت با مبالغ زیر اقدام کنند:

  زمان تحویل محصولات سایپا

  بر اساس اعلام گروه خودروسازی سایپا زمان تحویل ساینا، شاهین، کوییک دنده‌ای، کوییک R، تیبا ۲، تیبا صندوقدار و سایپا ۱۵۱ هفته چهارم دی و بهمن سال ۱۴۰۰ و موعد تحویل نیسان تک‌سوز و نیسان دوگانه سوز هفته چهارم دی سال ۱۴۰۰ است.

  مهلت واریز وجه سایپا

  منتخبین تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند، در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهر ۹۹ + جزییات و لیست

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهر ۹۹ + جزییات و لیست

  به گزارشایمنا مراسم قرعه کشی ۵ محصول سایپا ۱۴ مهر ماه با حضور نهادهای نظارتی انجام شد و اسامی برندگان قرعه کشی سایپا نیز ۱۵ شهریور ۹۹ اعلام شد. ثبت نام این طرح از روز چهارشنبه ۹ مهر آغاز و سه روز طریق سایت سایپا به آدرسwww.saipa.iranecar.com ادامه داشت.

  برای مشاهده اسامی برندگان اینجا کلیک کنید

  محصولات سایپا

  در هشتمین طرح فروش سایپا بر اساس بخشنامه گروه خودروسازی سایپا ۵ محصول ساینا دنده‌ای، تیبا ۲، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱ و کوییک R عرضه شد.

  ظرفیت محصولات سایپا

  در این طرح ۱۴ هزار و ۵۰۰ خودرو شامل دو هزار و پانصد دستگاه خودرو سایپا ۱۵۱، شش هزار دستگاه خودرو تیبا، هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا ۲، سه هزار و ۵۰۰ دستگاه ساینا ،۵۰۰ دستگاه کوییک آر و ۵۰۰ دستگاه کوییک آر تریم قرمز عرضه می‌شود.

  تعداد شرکت کنندگان در طرح فروش سایپا

  در هشتمین طرح فروش سایپا ۲۲۸ هزار و ۴۸۷ متقاضی ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۲۸ هزار و ۴۷۷ نفر دارای شرایط شرکت در قرعه کشی بوده‌اند که با این شرایط می‌توان گفت ۹۹۰ نفر از ثبت نام کنندگان شرایط حضور در قرعه کشی را نداشتند و از لیست ثبت نام کنندگان حذف شده‌اند.

  تعداد برندگان سایپا

  در هشتمین قرعه‌کشی سایپا ۴۰ هزار نفر طی قرعه‌کشی انتخاب شده و ۴۰ هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

  مبلغ پیش پرداخت سایپا

  در هشتمین طرح پیش فروش سایپا ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال، تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال، تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال، سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال عرضه شد.

  زمان تحویل محصولات سایپا

  طبق اعلام سایپا زمان تحویل این خودروها هفته آخر تیر، مرداد و شهریور سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

  مهلت واریز وجه سایپا

  ۷۲ ساعت زمان موجود است تا افراد برنده تکمیل وجه کنند که در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان قرعه‌کشی پیش فروش آبان ماه سایپا اعلام شد + لیست برندگان

  اسامی برندگان قرعه‌کشی پیش فروش آبان ماه سایپا اعلام شد + لیست برندگان

  به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، صبح روز دوشنبه 12 آبان ماه مراسم قرعه کشی ۱۰ محصول سایپا شامل سایپا 151، دو مدل تیبا، ساینا، شاهین، 2 مدل وانت نیسان و سه مدل کوییک با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این شرکت خودروسازی برگزار شد و اسامی افراد منتخب در این طرح ظهر امروز چهار شنبه (14 آبان ماه) پس از تائید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها از طریق سایت سایپا به آدرس saipa.iranecar.com/list اعلام شد. همچنین به منتخبین این طرح نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  در این طرح فروش سایپا ۴۵۱ هزار و ۳۵۸ نفر شرکت کردند که ۴۴۶ هزار و ۱۷۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۳۱ هزار خودرو بود و ۳۱ هزار نفر دیگر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

  در این طرح ۸٫۵۰۰ دستگاه خودرو شاهین، ۴٫۵۰۰ دستگاه تیبا صندوق دار، ۴٫۵۰۰ دستگاه تیبا2، ۵ هزار دستگاه ساینا، ۳ هزار دستگاه سایپا 151، ۳۰۰ دستگاه نیسان تک سوز، ۷۰۰ دستگاه نیسان دوگانه سوز، ۲٫۵۰۰دستگاه کوییک دنده ای و هزار دستگاه کوییک.آر، هزار دستگاه کوییک.آر با تریم قرمز و ۲٫۵۰۰ دستگاه کوییک دنده ای عرضه شد.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پریزاد محمدی بوژانی 15 روز قبل
  0

  لطفا جواب بدین آیا من برنده نیسان 98 شدم

  پریزاد محمدی بوژانی 15 روز قبل
  0

  آیامن برنده نیسان شدم

  پریزاد محمدی بوژانی 15 روز قبل
  0

  آیا من برنده نیسان سال 98 شدم

  پریسا محمدی 15 روز قبل
  0

  آیا من برنده نیسان شدم

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید