در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 1400 ششم به هفتم

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 1400 ششم به هفتم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  با توجه به تعویق آزمون تیزهوشان به دلیل شیوع ویروس کرونا و برگزاری این آزمون در مرداد ماه ، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400نیز نسبت به سال گذشته متفاوت خواهد بود . به همین دلیل پیش بینی می شود اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ در اواخر مرداد یا اوایل شهریور اعلام شود .

  نتایج آزمون تیرهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا نهم به دهم ، می توانند در بازه زمانی مقرر به سایت سازمان استعداد های درخشان  مراجعه کرده و با  استفاده از رمز عبور همگام ، نتایج تیزهوشان خود را مشاهده نمایند . در ادامه مقاله به بررسی مشاهده نتایج تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ پرداخته ایم .

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه هفتم 99 - 1400

  بعد از ورود به سایت hoosh.medu.ir ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید

  در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید .

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود " دریافت کارنامه " مشخص شده است .

  لازم به ذکر است تصاویر بالا مربوط به نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم 99 - 1400 ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

  بعد از ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید

  در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید .

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون " وضعیت قبولی " ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که فرزندتان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده یا خیر . همچنین در زیر ستون " محل پذیرش " ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است .

  در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  لازم به ذکر است تصاویر بالا مربوط به نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج آزمون نهم به دهم 99 - 1400 ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

  ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  برای اطلاع از آخرین اخبار لیست اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 - 1400 عضو کانال تلگرام مدارس تیزهوشان هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس تیزهوشان هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال دربارهاسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

  لازم به ذکر است ، کارنامه فقط برای دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته نشده اند منتشر می شود تا بتوانند جزئیات آزمون خود را مشاهده نمایند . هم چنین دانش آموزانی که به نتایج خود اعتراض دارند می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ ، اعتراض خود را ثبت نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، زمان اعلام لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 99 - 1400 معمولا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون می باشد .

  ✔️ شما می توانید با مراجعه به سایت اعلام نتایج تیزهوشان ، اسامی قبول شدگان آزمون را مشاهده نمایید که در این مقاله به نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پرداخته شده است .

  ✔️ همان طور که در این مقاله بدان اشاره شد ، کارنامه فقط برای دانش آموزانی که نمره قبولی را در آزمون تیزهوشان کسب نکرده اند ، منتشر می شود .

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 99 - 1400 سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون تیزهوشان را که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت رسمی این مرکز اعلام می شود مشاهده نمایند .

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد برای ورود به هر یک از پایه های هفتم و دهم متفاوت بوده در زیر زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرح داده شده است :

  نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو پیش بینی می شود ، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشام ششم به هفتم 99 - 1400 نیز حدودا در همین بازه زمانی باشد . متقاضیان آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند از طریق سایت hoosh.medu.ir ، نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده نمایند .

  نتایج آزمون تیرهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو احتمالا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نیر حدودا در این بازه زمانی خواهد بود . داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند .

  به محض اعلام نتایج آزمون تیرهوشان دهم اطلاع رسانی شده و لینک مشاهده نتایج قرار داده خواهد شد .

  در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ مشخص نشده است ولی هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون را در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد سال جاری مشخص و به اطلاع متقاضیان می رساند . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰ این قسمت به روز رسانی می شود .

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود . در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد 99 - 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم پرداخته شده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  1) داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

  2) سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید .

  3) در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل مشاهده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

  1) نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 صرفا از طریق سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند :

  2) در این قسمت می بایست نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

  3) در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  4) در صورت پذیرفته نشدن نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  5 ) لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند با تصویر زیر مواجه می شوند :

  ( تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98 - 99 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می باشد البته به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج این آزمون ورودی در سال تحصیلی 99-1400 این قسمت به روز رسانی می شود . )

  دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود که در این مقاله به سایت آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم هر ساله 4 الی 6 هفته پس از برگزای آزمون ورودی اعلام می شود که برای اطلاع از تاریخ دقیق آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید .

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می پذیرد که البته راهنمای تصویری مشاهده نتیجه آزمون در این مقاله ارائه شده است .

  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400 احتمالا همچون روال گذشته 4 الی 6 هفته پس از برگزاری این آزمون ورودی خواهد بود . نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت azmoon.medu.ir برای پایه دهم و از طریق سامانه hoosh.medu.ir برای ورود به پایه هفتم اعلام می شود .

  نتایج آزمون تیرهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  در هرصورت برای اینکه در خصوص اعلام نتایج تیزهوشان دچار سردرگمی نشوید به شما توصیه می کنیم عضو صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان شوید تا جدید ترین اخبار درباره نتایج تیزهوشان را به اطلاع شما برسانیم .

  راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  در این قسمت می خواهیم راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 99 - 1400 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ را قرار دهیم تا دانش آموزان و والدین محترمشان بتوانند کارنامه آزمون تیزهوشان را مشاهده و دریافت کنند .

  نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 از طریق سایت hoosh.medu.ir همچون سال گذشته قابل مشاهده خواهد بود . بعد از ورود به سایت مذکور و در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را مانند تصویر زیر وارد نمایند  :

  در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید :

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود" دریافت کارنامه " مشخص شده است :

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ تنها از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود . بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید :

  در این قسمت باید نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

  در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون " وضعیت قبولی" ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که نام فرزندتان در اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار گرفته یا خیر همچنین در زیر ستون " محل پذیرش " ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است .

  در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  اگر پس از اعلام نتایج در زمینه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 و جزئیات ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان به سوالی برخوردید می توانید از هرجای ایران که هستید سوال خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  در صورتی که پذیرفته نشدید و علاقمند به ثبت نام در مدارس با کیفیت دیگری مانند شاهد هستید ، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید .

  سوالات متداول

  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هر ساله حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد که البته در این مقاله به تاریخ دقیق آن اشاره شده است .

  داوطلبان پس از قبولی در آزمون تیزهوشان جهت ثبت نام در این مدارس باید با مدارک لازم به صورت حضوری به مدرسه تیزهوشان پذیرفته شده مراجعه نمایند که در این مقاله به آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان اعلام می شود که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سارا 5 ماه قبل
  0

  سلام دوستان کسی برای امتحان استرس داره

  0
  Sevil dorani 2 ماه قبل

  Man🤒

  0
  Sevil dorani 2 ماه قبل

  Man🤒

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید