توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استخدام آموزش دهندگان نهضت بعد از 92

  1 بازدید

  استخدام آموزش دهندگان نهضت بعد از 92 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال 99 | «ای استخدام»

  سرگردانی نیروهای آموزشی بعد از ۹۲/ ما را به عنوان معلم استخدام کنید

  سرگردانی نیروهای آموزشی بعد از ۹۲/ ما را به عنوان معلم استخدام کنید

  نیروهای آموزشی که بعد از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری کرده اند، نگران آینده شغلی خود هستند.

  جمعی از مربیان پیش دبستانی که بعد از سال ۹۲ آغاز به کار کرده اند، در تماس با خبرنگار ایلنا از بلاتکلیفی و سرگردانی خود انتقاد کردند.

  این نیروها که در استانهای مختلف از جمله خوزستان زندگی می‌کنند؛ می‌گویند: نه مجلس و نه دولت، برنامه‌ای برای جذب ما ندارند و بعد از چند سال کار کردن، اکنون بلاتکلیف مانده ایم.

  این سرگردانی فقط مخصوص مربیان پیش دبستانی نیست؛ بلکه سایر نیروهای غیررسمی آموزش که بعد از ۹۲ شروع به کار کرده اند، از جمله آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در این بلاتکلیفی سهیم هستند. این در حالیست که وزارتخانه آب پاکی را روی دست این گروه‌ها ریخته است.

  بیست و نهم مهرماه، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره تقاضای معلمان غیررسمی که بعد از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری می‌کنند، برای استخدام اظهار کرد: قانون درباره افرادی که بعد از سال ۹۲ به اشکال مختلف با آموزش و پرورش همکاری کردند تعهد ایجاد نکرده است.

  وی افزود: توصیه بنده به افرادی که در این سال‌ها با آموزش و پرورش همکاری کردند این است که در آزمون‌های مربوطه شرکت کنند یعنی اگر لیسانس دارند در آزمون ماده ۲۸ و اگر دیپلم هستند از طریق دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش و پرورش شوند.

  نیروهای غیررسمی می‌گویند: طرح استخدام معلمان حق‌التدریس، پیش دبستانی، خریدخدماتی و نهضت سوادآموزی قبل ۹۲ با کش و قوس فراوان در مجلس شورای اسلامی تصویب و در شورای نگهبان تایید شد بدون آنکه به ایراد اصلی آن توجه شود و این طرح بعد از یازده بار اصلاح از سال ۱۳۸۸ به استناد وزیر آموزش و پرورش، بالاخره به مرحله اجرا رسید اما ایراد اصلی آن که بلاتکلیفی نیروهای ۹۲ به بعد است و هنوز تکلیف بخشی از آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی فقط به دلیل اینکه آغاز فعالیت آن‌ها سالهای ۹۲ و بعد از آن است مسکوت مانده است.

  مربیان پیش دبستانی این پرسش را مطرح می‌کنند: آبا بالاخره راهی برای استخدام ما پیدا می‌کنند یا قرار است همه سالهای کار کردن ما نادیده گرفته شود و مجبور شویم دوباره در آزمون‌ها شرکت کنیم؟!

  منبع مطلب : www.ilna.news

  مدیر محترم سایت www.ilna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارزار: استخدام رسمی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی سال ۹۲ به بعد در آموزش و پرورش

  کارزار: استخدام رسمی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی سال ۹۲ به بعد در آموزش و پرورش

  نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی؛

  با سلام و احترام
  به استحضار می‌رساند ما آموزش‌دهندگان سال ۹۲ به بعد کشوری که چندین سال در شرایط سخت کلاس‌داری مشغول آموزش به افراد بزرگسال هستیم و پس از مدت‌ها امید به تبدیل وضعیت خود داریم و این در حالیست که قانون تنها برای گروه‌های خاصی تصویب شده و متأسفانه این قانون با تبعیض در به‌کارگیری آموزش‌دهندگان روبه‌روست و این مسئله آموزش‌دهندگان سال ۹۲ به بعد را بر آن داشت تا پس از تلاش و پیگیری‌های بسیار به نتایجی برسند که خواستار حمایت و تدبیر عادلانه از قانون‌گذاران محترم مجلس باشند تا به صدای آموزش‌دهندگان سال ۹۲ به بعد کشوری که در تجمعات و پیگیری‌ها مسکوت مانده شد گوش فرا دهند.
  حال سوال اینجاست آیا پس از مدت‌ها سابقه تدریس و آموزش که هم وزارت آموزش و پرورش و هم مجلس به این مسئله واقف هستند، که از بین چهار گروه آموزشی آموزش‌دهندگان ۹۲ به بعد که با مدارک عالی تحصیلی و سوابق طولانی درعرصه سوادآموزی در جای‌جای این مرز و بوم تلاش کردند و همانند سایر معلمان و آموزش‌دهندگان و گروه‌های دیگر برای آماده‌سازی کلاس و تدریس به سوادآموزان بزرگسال زحمت کشیدند و از لحاظ اعتقادی و توانایی در سایر آموزش‌ها و مشاغل دیگر برتری خود را ثابت کردند، فی الحال مورد کم‌لطفی مجلس و وزارت قرار گرفته‌اند به طوری که برای تعیین تکلیف و استخدام آموزش‌دهندگان ۹۲ به بعد کشوری بهانه‌هایی را از جمله کمبود بودجه و آمار زیاد آموزش‌دهندگان برای استخدامی مطرح می‌کنند.
  در این مرحله از شما نمایندگان و قانون‌گذاران محترم مجلس خواهشمندیم که با تدبیر و برنامه‌ای عادلانه و منصفانه در این سال‌ها که آموزش و پرورش با کمبود نیروی فراوان آموزگاری و دبیری مواجه است هرچه سریع‌تر در تعیین تکلیف آموزش‌دهندگان سال ۹۲ به بعد کشوری مساعدت منصفانه را مبذول داشته تا در زیر سایه مجلس شورای اسلامی برای تلاشگران راه امام خمینی تصمیماتی به حق تصویب و اجرا نموده که نشانگر سیره پیامبری در جامعه اسلامی خواهد بود.

  پیشاپیش از حسن توجه، مساعدت و همکاری شما نمایندگان محترم مجلس کمال تشکر و قدردانی را داریم.

  من الله توفیق
  آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی سال ۹۲ به بعد کشوری

  منبع مطلب : www.karzar.net

  مدیر محترم سایت www.karzar.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : حیف ۶سالی که به امید استخدام،روستا به روستا،دنبال سوادآموز گشتیم،وراضی کردیم،که سرکلاس بیایند،خداراشکر آنان باسواد شدند،اما صد حیف از مسئولان بی کفایت

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه 1 ماه قبل
  1

  باعرض سلام من هم ازاموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بعداز۹۲ هستم که بعدازیک دهه تلاش وسختی در راه ریشه کنی بیسوادی وخدمت به فرزندان وزنان کشورم خواستار به حق استخدامی وتعیین تکلیف شدن خودمی باشم...ازشمانمایندگان ووزرای کشورخاستارتصویب استخدامی نهضت های بعداز۹۲ می‌باشم...فقط حمایت وعدالت

  زهرا 1 ماه قبل
  1

  حیف که اینقدر به این روستا وآن روستا اومدیم و رفتیم دلمون به استخدام خوش بود خدایا ما را به آرزو مون برسون

  لیلی 2 ماه قبل
  0

  دوسال فعالیت داشتم باعلاقه پیگیرشدم کلاس به من ندادن تااینکه غیرفعال شدم این بی عدالتی روکی گوش میده واقعا فکری به حال منوامثال من میکنند؟

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام فقط مسئولان خدا به فریادتان برسد از بی عدالتی وبی خبری بودن از سختی ومهنت کشیدگان راه تعلیم وتربیت وآموزشیاران مظلوم نهضت سواد آموزی که در انتظار روزی پر امیدند

  -1
  به امید خدا 3 ماه قبل

  توکل بر خدا

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  با سلام واحترام به امید به خدا زانوی اشتر می بندیم وبر او توکل میکنیم که یگانه منجی به راز دلمان گوش وبر رسیدن به حاجاتمان مهر تعیید بزند انشاءالله

  نجم الدین فروزان 6 ماه قبل
  1

  واقعا جای شرمساری که این همه تلاش ونادیده میگیرن

  یک آموزشیار بد بخت 8 ماه قبل
  1

  من نه ساله با همه مشکلات هر سال کلاس انتقال نهضت داشتم، بیش از صد و پنجاه نفر رو باسواد کردم، حالا یکی از شانس ما شده وزیر یهو اومده می گه برید به سلامت،اگه این نه سال هر کار دیگه ایی کرده بودم حتی شاگرد ی آرایشگر شده بودم اوضاعم بهتر بود، لعنت به مسئولان بی کفایت

  هانیه میان بادی 8 ماه قبل
  2

  سلام من هنوز فعال نشدم کسی می دونه امیدی هست ما فعال بشم

  0
  ناشناس 1 ماه قبل

  منم همینطور

  ساحل 10 ماه قبل
  0

  دانشجوی دکترا هستم ومتاسفانه که شرایط اینطوره

  ساحل 10 ماه قبل
  0

  سلام من وبسیاری از همکارانم دقیقا این شرایط رو داریم کاملا بلاتکلیف،امیدوارم در مقابل این همه بازنشستگی جذب افزایش پیداکنه

  ناشناس 11 ماه قبل
  4

  حیف ۶سالی که به امید استخدام،روستا به روستا،دنبال سوادآموز گشتیم،وراضی کردیم،که سرکلاس بیایند،خداراشکر آنان باسواد شدند،اما صد حیف از مسئولان بی کفایت

  فاطمه محمد حسینی زاده 1 سال قبل
  3

  سلام،من کارشناسی ارشد رشته فیزیک اتمی،با رتبه ۳۴۹کنکور سراسری دانشگاه دولتی فاز در

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید