توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام خلافی خودرو با کد ملی

  1 بازدید

  استعلام خلافی خودرو با کد ملی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  استعلام خلافی خودرو با کد ملی

  استعلام خلافی خودرو با کد ملی

  دانلود فرمون از گوگل پلی

  دانلود فرمون از کافه بازار

  دانلود فرمون از آی اپس

  دانلود فرمون از سیبچه

  سوالات متداول

  تماس با ما

  تالار گفتمان فرمون

  قیمت خودرو

  منبع مطلب : farmooon.com

  مدیر محترم سایت farmooon.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استعلام خلافی خودرو – خلافی خودرو، مشاهده آنلاین جرایم راهور ۱۲۰ | پرداخت قبضینو

  راه های گوناگونی برای پرداخت قبض میزان خلافی وجود دارد. اگر میخواهید استعلام خلافی آسان و دقیق و دریافت خلافی سریع و چاپ خلافی خودرو را انجام دهید کافی است در کارد بالا بارکد پشت کارت ماشین خود را واریز نماید. در ادامه  سایر روش های موجود برای استعلام ریز خلافی خودرو و میزان خلافی از طریق اینترنت  و روش های خلافی آنلاین خودرو را بیان خواهیم کرد.

   سامانه استعلام خلافی و پرداخت خلافی خودرو قبضینو

  با استفاده از سامانه  پرداخت قبض قبضینو،  در هر زمان قادر به استعلام خلافی و دریافت خلافی خودرو خواهید بود.سامانه قبضینو این امکان را می‌دهد که سوابق خلافی و قبض های خود  را مشاهده نمایید. همانند سایت ناجا قبوض پرداخت شده بلافاصله تسویه می شود. قبضیو برای همه پلتفورم ها وجود دارد و با استفاده از اپلیکیشن قبضینو می توانید به راحتی تمام امورات پرداخت و استعلام خلافی  و چاپ میزان جریمه را انجام دهید. از دیگر امکانات قبضینو امکان استعلام و پرداخت تمامی قبوض شهری شامل قبض آب، برق، گاز ، تلفن ثابت و همراه اول می باشد.دانلود رایگان لیست خلافی خودرو از مزایایی این نرم افزار خلافی می باشد.

  استعلام خلافی قبضینو نیازی به شناسه خلافی (قبض) و  شناسه پرداخت ندارد و تنها با وارد کردن شماره پشت کارت ماشین می توانید ریز جرایم خود را مشاهده نمایید. پس از وارد کردن شماره ۸ رقمی لیست جرایم رانندگی شامل مبلغ، زمان جریمه شدن، آدرس مکان جریمه شدن، شناسه قبض و شناسه پرداخت آنلاین و نوع جریمه که شامل جریمه های الصاقی، تسلیمی و جریمه ثبت شده توسط دوربین می باشد برای شما نمایش داده خواهد شد. و امکان دانلود رایگان لیست خلافی خودرو نیز وجود دارد.

  پس از مشاهده ریز جرایم امکان ادامه فرآیند و پرداخت قبض ها از طریق سامانه استعلام خلافی خودرو وجود دارد و یا شما می توانید با کپی کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت نمایش داده شده توسط سیستم استعلام خلافی قبضینو ، قبض خود را به وسیله روش های مختلف پرداخت نمایید. در ادامه انواع روش های دیگر استعلام و پرداخت جریمه رانندگی به تفصیل بیان خواهد شد.

  “راهور” و استعلام خلافی و پرداخت خلافی در سایت راهور ۱۲۰

    معروف ترین راهکاراستعلام خلافی خودرو آنلاین،  استفاده از سایت راهور ۱۲۰ است. در سامانه  پلیس راهور استعلام خلافی  پرداخت جریمه شما بعد از ۷۲ ساعت در سامانه مرکزی پلیس راهور درج می گردد.  این سامانه مشکلات فنی زیادی دارد و در اکثر مواقع به دلیل ترافیک بالای سایت قادر به ارائه پاسخگویی  استعلام قبض خلافی  و پرداخت قبض خلافی  به کاربران نمی باشد. از دیگر امکانات سایت rahvar120.ir  استعلام طرح ترافیکی و طرح  زوج و فرد است . سایت راهور ۱۲۰ برای آی پی های خارج از کشور بسته است لذا اگر قصد استعلام خلافی خودرو از این سایت را دارید با آپی های داخل کشور و بدون VPN به سامانه پرداخت قبض خلافی مراجعه کنید. سایت راهور ۱۲۰ برای  پلتفرم های مختلف منجمله گوشی  موبایلو تبلت بهینه نمی باشد و کاربران در هنگام پراخت قبض با موبایل راحت نیستند. استعلام خلافی از سایت راهور به صورت آفلاین می باشد. این امر برای بالا بردن امنیت وبسایت راهنمایی رانندگی اتخاذ شده است. از امکانات سایت راهور دریافت شناسه قبض جریمه رانندگی است. از دیگر امکانات سایت پلیس راهور امکان پرداخت خلافی خودرو به صورت اقساط می باشد.

   خلافی خودرو و روش های استعلام خلافی خودرو : دریافت نمره منفی با اس ام اس و خلافی خودرو با پیامک 

  شماره پیامک جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ برای استعلام مبالغ جرایم، در نظر گرفته شده است. با توجه به اعلام مرکز اجرائیات راهور ناجا سامانه های پیامکی قبلی شامل ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ از دسترس خارج شده و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می‌بایست شماره VIN خودرو را به سامانه پیامکی جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنند.

  فرآیند استعلام میزان خلافی و ریز خلافی خودرو از سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ :

  کارت خودرو

  دریافت خلافی خودرو با استفاده از USSD

  با شماره گیری #۱۱۰* میتوانید موارد زیر را استعلام نماید.

  چگونه خلافی خودرو را تلفنی دریافت کنیم؟

  برای دریافت تلفنی خلافی خودرو و پرداخت خلافی خودرو فقط کافی است از منزل و یا محل کار خود با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس بگیرید و از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه خود مطلع شوید. در این روش امکان چاپ قبض وجود ندارد و شما باید اطلاعات مربوط به قبض را به طور کامل از طریق تلفن وارد نماید. استعلام خلافی با تلفن روش محبوبی نمی باشد، استفاده از اپلیکیشن های پرداخت و استعلام قبض محبوبیت بالایی دارند. چرا که برخی از این اپلیکیشن ها امکان گزارش ماهانه مقدار خلافی را دارند و با ارسال پیام کاربران را از میزان خلافی خودرو مطلع می نمایند.

  برای پرداخت خلافی خودرو همواره نیاز به یک کارت عضو شتاب و رمز دوم و CVV است.

  با توجه به وجود دوربین های ثبت خلافی خودرو در اکثر چهار راه ها و  بزرگ راه های کشور همواره ممکن است بدون این که اطلاع داشته باشید خودرو شما جریمه گردد و در سابقه خلافی شما ثبت شود. بنابرین پیشنهاد می شود که همواره از سامانه استعلام خلافی ماشین و موتور سیکلیت در بازه های زمانی خاص استفاده نمایید تا از میزان جریمه خود مطلع گردید. توجه داشته باشید در صورت عدم پرداخت قبض جریمه در بازه زمانی تعیین شده توسط پلیس راهنمایی مبلغ جریمه دوبرابر خواهد شد.

  ا

  خلافی خودرو در تلگرام

  البته روش های دیگر پرداخت خلافی خودرو نیز وجود دارد که محبوبیت چندانی ندارند از جمله  میتوان به دریافت خلافی خودرو از طریق تلگرام اشاره کرد که با استفاده از روبات های خلافی پیاده سازی شده اند. در این روش کاربر نیازمند  شناسه قبض و شناسه پرداخت خلافی  می باشد و با توجه به فیلتر شدن تلگرام توصیه می گردد که از این روش برای مشاهده خلافی خودرو خود استفاده نکنید.

  خلافی : نکته های پایانی که باید بدانیم.

  اگر میزان خلافی  شما بیشتر از یک میلیون تومان باشد حتما در اسرع وقت با مراجعه به سامانه خلافی قبضینو اقدام به پرداخت مبلغ جریمه قبض خلافی نمایید، چون برای جریمه بیشتر از یک میلیون امکان توقیف خودرو شما وجود دارد و در  صورت توقیف خودرو باید علاوه بر جریمه خودرو هزینه ترخیص از پارکینگ را نیز  پرداخت نمایید. برای آگهی از خلافی خود میتوانید از روش های مطرح شده خلافی در این پست استفاده نماید.

  درصورتی‌که از طریق‌های کد های USSD و یا اس ام اس جریمه خود را پرداخت نمایید، مدت‌زمان چندروزه‌ای طول می‌کشد تا این پرداخت در سیستم ثبت شود.

  اپلیکیشن های پرداخت خلافی:

  در سایه  گسترش تلفن های همراه هوشمند، استفاده از نرم افزار ها، فرایند استعلام و پرداخت جریمه رانندگی را بسیار راحت کرده اند. برای مثال پرداخت جریمه رانندگی با آپ و استعلام و پرداخت  قبض قبضینو، مشاهده قبوض سکه و نرم افزار ۷۳۳ از جمله معروف ترین اپلیکیشن های این حوزه می باشند. حتی برخی از این نرم افزار ها  احتمال جریمه شدن در هر مسیر را  بر حسب سوابق در اختیار راننده قرار می دهد و امکان مشاهده و خرید بیمه شخص ثالث ، امکان استعلام تصادفات رانندگی شامل: تاریخ ، علت ، نوع ، رنگ خودرو ، شهر،خدمات پلیس  و جدول تعرفه های جرایم را فراهم می کنند.

  خلافی  موتور سیکلیت

  متاسفاه هیچ روشی برای استعلام خلافی متور سیکلت نیست. برای استعلام خلافی موتور سیکلت باید به مراکز راهنمایی رانندگی و یا دفتر پلیس ۱۰+ مراجعه نماید. در مراجعه حضوری دقت شود مدارک مربوط به متورسیکلت را همراه خود داشته باشید. خلافی موتور

  پیامک آنی خلافی

  هنوز طرح اطلاع آنی رانندگان از جریمه صادر شده تصویب نشده است. در صورت تصویب این طرح، به محض صدور برگه جریمه خلافی باید پیامک  حاویریز خلافی خودرو برای اطلاع رسانی به راننده فرستاده شوند. در این طرح امکان ارسال لیست کامل خلافی خودرو وجود دارد و  اگر این طرح شود تمامی قبض های صادر شده اگر در موعد مقرر پرداخت نشود، مبلغ جریمه دو برابر خواهد شد. البته از مزایای این طرح امکان اعتراض به جریمه های است. در صورت صدور جریمه اشتباه، راننده فورا آگاه می شود و میتواند به جریمه اعتراض نماید.

  خلافی خودرو با شماره پلاک

  دیگر امکان مشاهده جریمه رانندگی و خلافی خودرو با شماره پلاک وجود ندارد. در سایت راهو ۱۲۰ نیز امکان گرفتن خلافی ماشین با شماره پلاک وجود ندارد. نرم افزار استعلام پلاک خودرو (پلاک خوان) و استعلام پلاک خودرو نیز دیگر قابل استفاده نمی باشند. همچنین امکان استعلام خلافی خودرو با کد ملی نیز وجود ندارد و اگر نرم افزار های مشابه این موارد را نصب کرده اید توصیه می شود آن ها را حذف نماید.

  استعلام خلافی خودرو با استفاده از پیام رسان بله

  پیام رسان “بله” اولین مسنجر چت و گفتگوی ایرانیست که در کنار ارائه خدمات های یک پیام رسان تلاش کرده تا به بعضی امور بانکی کاربرانش هم رسیدگی کند، کارهایی مثل پرداخت قبض و کارت به کارت کردن و خرید شارژ سیم کارت که هر روز انجام می دهیم. این پیام رسان متعلق به بانک ملی می باشد. استعلام خلافی خودرو یکی از قابلیت های پیام رسان ایرانی بله می باشد. در منوی اولیه این پیام‌رسان زمانی که وارد بخش ” بانک من ” می‌شوید از شما، شماره کارت می‌خواهد و زمانی که شماره کارت خود را ذخیره می‌کنید قابلیت‌های زیادی برای شما نمایش داده می‌شود که در یکی از این قابلیت‌ها می‌توانید خلافی اتومبیل خود را استعلام گرفته و سپس خلافی خود را پرداخت کنید.

  خلافی در ایام نوروز ۹۸ 

  با توجه به آغاز سفر های نوروزی، نیاز به استعلام خلافی در ایام تعطیلات نوروز بیشتر می شود. تجربه نشان داده است که در این دوره به دلیل ازدهام مراجعه کنندگان به سایت راهور ۱۲۰، سیستم استعلام آنلاین جرایم جوابگو نمی باشد. پیشنهاد می شود قبل از شروع سفر های نوروزی حتما  برنامه های استعلام خلافی جدید مانند قبضینو را نصب کنید تا با خیال راحت به سفر خود را شروع کنید.

  خلافی قبضینو

  منبع مطلب : ghabzino.com

  مدیر محترم سایت ghabzino.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دنبال راهی برای استعلام خلافی ماشین با کد ملی هستید؟

  خلافی ماشین با کد ملی مشخص نمی شود. اگر قبلا در این مورد اطلاع رسانی انجام شده است، باید بدانید که اطلاعات اشتباهی در اختیارتان قرار داده اند. به طور کلی کد ملی برای شناسایی هویت افراد است. برای مثال نام و نام خانوادگی فرد، وضعیت حساب های بانکی، وضعیت ملکی، وضعیت دارایی، وضعیت سوء پیشینه، وضعیت چک، وضعیت سیم کارت های بنام، وضعیت کاری و شغلی و ... به کمک کد ملی و به راحتی از طریق اسکن چهره کارت ملی های هوشمند، مشخص می شود. مشخص است که همه این موارد مربوط به هویت افراد است و ربطی به خودرو ندارد. بنابراین اگر کسی به شما گفته است که امکان استعلام خلافی ماشین با کد ملی هست، اشتباه است و چنین سرویسی از هیچ جایی ارائه نمی شود.

  چرا استعلام خلافی ماشین با کد ملی میسر نیست؟

  زیرا اساسا کد ملی نشان می دهد که مالک خودرو کیست نه اینکه خودرو چه خلافی دارد. یعنی کد ملی می تواند در مورد مالک خودرو اطلاعات دهد اما در مورد خلافی خودرو هیچ اطلاعاتی در اختیار قرار نمی دهد. بنابراین هیچ روشی امکان استعلام خلافی ماشین با کد ملی را فراهم نمی کند. برای استعلام خلافی ماشین باید فقط و فقط از شماره های اختصاصی خودرو از جمله شماره پلاک، شماره vin و شماره بارکد پستی استفاده کنید.

  هر یک از روش های استعلام خلافی به چه شماره هایی نیاز دارند؟

  · استعلام خلافی در سایت راهور120 : شماره بارکد پستی

  · استعلام خلافی در مراکز پلیس +10: شماره پلاک، شماره vin و شماره بارکد پستی

  · استعلام خلافی با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸: شماره پلاک

  · استعلام خلافی به کمک سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ : شماره vinو شماره بارکد پستی

  فرمت ارسال کد vin ¬ * + VIN

  فرمت ارسال بارکد پستی ¬ # + بارکد 8 رقمی+ *

  · استعلام خلافی با کد دستوری #110*: شماره vin

  · استعلام خلافی در اپلیکیشن فرمون: شماره vin

  می بینید که در هیچ یک از روش های موجود برای استعلام خلافی، استعلام خلافی ماشین با کد ملی انجام نمی شود.

  با توجه به اینکه در هیچ یک از روش های موجود، امکان استعلام خلافی ماشین با کد ملی وجود ندارد، شاید بپرسید که کدام روش، بهترین روش استعلام خلافی است. برای پاسخ دادن به این سوال باید مشخص کنید که منظورتان از واژه "بهترین" دقیقا چیست. آیا بهترین، سریع ترین است؟ آیا بهترین به روز ترین است؟ آیا بهترین جامع ترین و کامل ترین است؟ آیا بهترین بی دردسرترین است؟ و ... .

  اگر به دنبال بهترین روش برای استعلام به روز خلافی خودرو هستید، باید به سراغ مراکز پلیس+10 بروید. این مراکز هم بهترین در به روزترین هستند و هم تنهاترین روش استعلام به روز خلافی هستند.

  اگر بهترین و بی دردسر ترین روش را می خواهید، می توانید از شماره تلفن 02188288888 استفاده کنید.

  اگر بهترین و جامع ترین را می خواهید، باید اپلیکیشن فرمون را نصب کنید.

  اگر بهترین و به صرفه ترین را می خواهید باید به سراغ سایت راهور یا روش پیامکی بروید.

  در تمام این روش ها استعلام خلافی ماشین با کد ملی امکانپذیر نیست و از شماره های اختصاصی ماشین برای استعلام خلافی استفاده می شود.


  شرح استعلام خلافی در هر یک از روش های یاد شده

  در سایت راهور به آدرس http://rahvar120.ir/ بعد از ورود به سایت روی عنوان "استعلام تخلفات خودرو و موتورسیکلت" کلیک کنید و با وارد کردن شماره بارکد پستی و کد امنیتی سایت، از خلافی های خود استعلام بگیرید. بعد از استعلام نیز می توانید از طریق درگاه بانک ملی موجود در پایین صفحه برای پرداخت خلافی خود اقدام کنید. برای این کار حتما به رمز پویای حساب بانکی خود نیاز دارید.

  مراکز پلیس+10 تنها مراکزی هستند که امکان استعلام به روز خلافی خودرو را به کمک شماره پلاک، شماره vin و شماره بارکد پستی فراهم می کنند.

  پس از شماره گیری و متصل شدن به سیستم سانترال، باید عدد یک را وارد کنید تا به اپراتور استعلام خلافی خودرو متصل شوید. با خواندن شماره پلاک خودرو، مبلغ خلافی به شما اعلام می شود.

  در این روش شماره بارکد ماشین یا شماره VIN ماشین را با فرمت های زیر برای این سامانه ارسال کنید و منتظر پاسخ بمانید.

  فرمت ارسال کد vin ¬ * + VIN

  فرمت ارسال بارکد پستی ¬ # + بارکد 8 رقمی+ *

  این کد دستوری مرحله به مرحله از شما می خواهد تا اطلاعات لازم برای استعلام خلافی خودرو را وارد کنید تا در نهایت گزارش خلافی خود را مشاهده کنید. این روش فقط مبلغ خلافی را گزارش می دهد.

  چه اطلاعاتی در کارت خودرو درج است؟

  هر کارت خودرویی شامل اطلاعات زیر است؛

  در یک طرف اطلاعات مالک خودرو از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی مالک، شماره شناسنامه مالک، محل صدور، نام پدر، کد پستی و کد واحد شماره گذاری و شماره پلاک خودرو درج شده است و در طرف دیگر در کنار درج بارکد پستی و شماره VINماشین، نوع خودرو، تیپ خودرو، رنگ خودرو، مدل خودرو، ظرفیت خودرو، تعداد سیلندر خودرو، تعداد محور خودرو، تعداد چرخ خودرو، شماره موتور خودرو و شماره خودرو درج و ثبت شده است. از بین تمام این اطلاعاتی که در کارت خودرو ثبت و درج شده است، فقط شماره VIN ماشین، شماره بارکد پستی و شماره پلاک خودرو برای استعلام خلافی کاربرد دارد و اصلا امکان استعلام خلافی ماشین با کد ملی وجود ندارد.

  جمع بندی

  با توجه به اینکه استعلام خلافی ماشین با کد ملی امکانپذیر نیست، پس در این باره تلاش بیهوده نکنید. به هر حال به عنوان مالک خودرو یکی از شماره های اختصاصی خودرو را در اختیار دارید. می توانید به کمک هر یک از این شماره ها در هر یک از روش هایی که یاد کردیم، از خلافی خود استعلام بگیرید. برای این کار تعلل نکنید و زمان را از دست ندهید. خصوصا اگر خلافی سنگین و بالای یک میلیون تومان دارید، سریعا تعدادی از خلافی های خود را پرداخت کنید تا خطر توقیف خودرو شما را تهدید نکند.

  منبع مطلب : virgool.io

  مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شاهپورمحمدی هزاوه 9 روز قبل
  0

  سلام خلافی خودروی خودم که وانت مزدا ۲۰۰۰ می باشد را به وسیله کد ملی درخواست دارم ۰۵۳۱۸۴۱۶۹۳

  محمد عربخانی 16 روز قبل
  -1

  1061965181

  زهرا موسوی 1 ماه قبل
  0

  هاچ بک قدیمی ترین مدل ۷۳ تهران ل همسایه آمدن گفتن خانمم مریض است و من هم سویچ دادم رفت هنوز که‌ بياد یا زنگ بزن موبایل را هم خاموش کردن اس مس خلافی خودرو آمد برام

  زهرا موسوی 1 ماه قبل
  0

  من هاچ بک قدیمی ترین به همسایه داديم ایشان رفت که رفت دیگر ۴ سال گذشته ما هنوز ایشان را ندیدم

  فرزاد 6 ماه قبل
  0

  جریمه دارم پول دادم چطور

  فرزاد ملاصادقیان 6 ماه قبل
  1

  خلافی خودرو

  0
  زهرا موسوی 1 ماه قبل

  ماشین هاچ بک قدیمی ترین مدل ۷۳ ل ایشان شب ازما گرفت خانمش ببر دکتر رفت که مانه ماشین دیدم تلفن خاموش کردن لان اس مس آمد برای خلافی خودرو

  فرزاد ملاصادقیان 6 ماه قبل
  1

  جریمه پول دادم

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  -1
  فرزاد ملاصادقیان 6 ماه قبل

  خلافی خودرو

  برای ارسال نظر کلیک کنید