در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام سهام عدالت با کارت ملی

  1 بازدید

  استعلام سهام عدالت با کارت ملی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  استعلام سهام عدالت با کد ملی | سامانه پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  استعلام سهام عدالت با کد ملی | سامانه پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  استعلام سهام عدالت با کد ملی و بررسی سهام عدالت چگونه است؟ برای پیگیری سهام عدالت با کد ملی در سامانه سهام عدالت چه کارایی باید انجام بدهیم؟ در این مقاله، نحوه استعلام سهام عدالت با کارت ملی و اطلاع از وضعیت سهام مانند ارزش سهام، مبالغ سود واریزی در سال‌های اخیر، تاریخ واریز سود و غیره را بصورت تصویری و کامل آموزش داده‌ایم. با این آموزش می‌توانید در سریعترین زمان ممکن و بسیار ساده، اقدام به استعلام در سامانه استعلام سهام عدالت با شماره ملی نموده و از تمامی اطلاعات و وضعیت برگه سهام عدالت خود بصورت کامل اطلاع پیدا کنید.

  نکته: پاسخ به سوالات سهام عدالت “فقط” از طریق تماس با شماره: ۸۳۳۳۷-۰۲۱

  آموزش تصویری استعلام سهام عدالت با کد ملی

  1- در اولین گام، عبارت سامانه سهام عدالت را در گوگل جستجو و وارد سامانه شوید. همچنین می‌توانید مستقیماً با جستجوی آدرس سایت سهام عدالت (www.samanese.ir) وارد سامانه شوید.

  2- پس از آن همانطور که در تصویر دوم مشخص کرده‌ایم، در قسمت “سامانه الکترونیکی سهام عدالت”، گزینه “ورد به سامانه” را کلیک نمایید.

  3- در این مرحله باید قوانین و مقررات سامانه استعلام سهام عدالت را که در 6 بند تنظیم شده است را مطالعه نموده و سپس گزینه “مطلب فوق را مطالعه نموده و می‌پذیرم” را تیک بزنید و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  4- در این قسمت سه گزینه وجود دارد، در کادر بالایی تصویر (کادر بزرگتر) کد ملی را وارد کنید و در کادر پایینی نیز باید کد امنیتی سیستم را وارد و بعد از آن دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  5- توجه داشته باشید که اگر کد ملی را اشتباه وارد کنید و یا اساساً سهام عدالت نداشته باشید، با اخطاری مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید.

  مطلب مفید: آزادسازی سهام عدالت

  6- پس از آنکه کد ملی خود و کد امنیتی سیستم را به درستی وارد و دکمه ادامه را کلیک بنمایید، وارد صفحه جدیدی مطابق تصویر پنجم می‌شوید. در این تصویر از بین 3 گزینه موجود، باید گزینه مربوط به نام و نام خانوادگی خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  7- سپس باید در کنار نام پدر خود، تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  8- در این مرحله، باید سال تولد خود را تیک بزنید و دکمه “ادامه” را کلیک نمایید.

  9- در این گام در بین گزینه‌های موجود، باید شماره شناسنامه خود را تیک زده و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  10- در این مرحله نوبت تایید اطلاعات وارد شده است و در این صفحه تمامی اطلاعات هویتی خود اعم از نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد را که در مراحل قبلی تیک زده‌ یا وارد کرده‌اید را مشاهده می‌نمایید.

  اگر اطلاعات مذکور صحیح باشد باید دکمه “تایید و ورود” را کلیک کنید و اگر هرگونه اشتباهی در اطلاعات ملاحظه می‌کنید باید دکمه “اصلاح” را کلیک و اطلاعات خود را ویرایش و تصحیح نمایید.

  11- همانطور که در تصویر دهم مشخص شده است، در این مرحله وارد صفحه‌ای شده‌اید که باید از بین گزینه‌های موجود، گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” را انتخاب و کلیک و مشاهده نمایید.

  گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” در دو قسمت قابل مشاهده است (هم در قسمت مشکی رنگ سمت راست سامانه و هم در بین چهار گزینه سمت چپ سامانه استعلام سهام عدالت گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام” قابل مشاهده است).

  12- در مرحله آخر استعلام سهام عدالت با شماره ملی ، همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، اطلاعات مفیدی و وضعیت سهام عدالت، تحت نام “صورت وضعیت دارایی سهام عدالت” قابل مشاهده است.

  در این تصویر که در واقع برگه سهام محسوب می‌شود، اطلاعاتی مانند: ارزش اسمی سهام، مبالغ واریزی سود سهام متعلقه، تعداد واریزی‌های سود سهام، تاریخ واریز سود سهام عدالت و غیره را ملاحظه می‌کنید.

  نکته: توصیه می‌کنیم پس از استعلام و پیگیری سهام عدالت با کد ملی و مشاهده صورت وضعیت دارایی سهام عدالت، حتماً دکمه “خروج” که هم در قسمت پایین سمت راست سامانه و هم در قسمت بالای سمت چپ سامانه وجود دارد را کلیک کنید.

  نکته: پاسخ به سوالات سهام عدالت “فقط” از طریق تماس با شماره: ۸۳۳۳۷-۰۲۱

  «پاسخ به سوالات متداول شما»

  منبع مطلب : www.mashhoor.ir

  مدیر محترم سایت www.mashhoor.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  در یک قرن اخیر تلاش و کوشش اکثر جوامع بر آن بوده است که مالکیت دولت های حاکم را بر اموال عمومی ، شرکت ها و کارخانجات کاهش دهند . به نوعی می توان گفت خصوصی سازی در دستور کار اکثر حکومت ها قرار گرفته است و جمهوری اسلامی ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست . به همین منظور در سال 1384 دولت وقت طرحی را تحت عنوان واگذاری سهام عدالت در دست اجرا قرار داد .

  به موجب این طرح سهام شرکت ها و کارخانجات دولتی به صورت یک سبد سهامی به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه واگذار می شود . در حال حاضر حدود 49 میلیون نفر از ایرانیان دارای این سهام هستند .

  از آنجایی که طرح آزادسازی این سهام های عدالت با موافقت رهبری رو به رو شده و عده زیادی از سهامداران در تکاپوی پیگیری در دست گرفتن مدیریت سهام خود هستند ، سامانه ای تحت عنوان سامانه سهام عدالت راه اندازی شده است . در این سامانه سهامداران با استفاده از کد ملی می توانند سهام عدالت خود را پیگیری و استعلام کنند . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص پیگیری سهام عدالت با کد ملی می پردازیم .

  مشمولین سهام عدالت

  در تعریفی عامیانه تر از سهام عدالت می توان گفت که سهام عدالت به نوعی یک یارانهمحسوب می شود که به اقشار کم درآمد در جامعه تعلق گرفته است . در واقع هدف از اجرای این طرح به غیر از خصوصی سازی ، کمک به اقشار کم درآمد و کم بضاعت در جامعه می باشد . به خصوص با فراهم شدن امکان آزادسازی سهام عدالت ، فروش این سهام در بازار بورس و اوراق بهادار می تواند کمک کوچکی به بهتر شدن وضعیت معیشت خانوارها داشته باشد .

  در ابتدا این سهام به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی ، بهزیستی ، کارگران روز مزد ، رزمندگان و جانبازان تعلق گرفت . بعد از آن کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان نیز در صف دریافت این سهام قرار گرفتند . امروزه در حدود 49 میلیون نفر از ایرانیان دارای سهام عدالت هستند ، اما دیگر امکان واگذاری این سهام از جانب دولت وجود ندارد . لازم به ذکر است که در صورت فوت سهامدار ، سهام عدالت متوفی طبق قواعد ارث میان وراث قانونی تقسیم می شود .

  کسانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده و می خواهند سهامشان را در بازار بورس و اوراق بهادار به فروش رسانده و یا آنکه شخصا بر آن مدیریت و نظارت داشته باشند لازم است تا اقدام به دریافت کد بورسی کنند . 

  استعلام سهام عدالت با کد ملی

  همانطور که پیش تر گفته شد برای پیگیری سهام عدالت سامانه ای تحت عنوان سامانه سهام عدالت راه اندازی شده است . البته برای پیگیری و استعلام سهام عدالت از طریق این سامانه دسترسی به کد ملی و اطلاعات شناسنامه ای ضروری می باشد . به غیر از کسانی که از داشتن سهام عدالتشان مطمئن هستند آن دسته از اشخاصی که از داشتن این سهام مطمئن نیستند می توانند در همان مرحله اول ورود نسبت به این موضوع اطلاع پیدا کنند . با توجه به راهنمای تصویری ذیر می توانید سهام عدالت خود را پیگیری و استعلام کنید .

  1- در اولین قدم لازم است عبارت سامانه سهام عدالت و یا نشانی samanese.ir را در یک مرورگر جستجو کنید .

  2- وارد  صفحه ای که در تصویر زیر مشخص شده است شوید و در صفحه اصلی از قسمت سامانه الکترونیکی سهام عدالت ، عبارت ورود بهسامانهرا انتخاب کنید .

  3- در این صفحه مقررات سامانه برایتان نمایش داده می شود ، ابتدا لازم است مطالب را مطالعه کرده و سپس گزینه مطالب فوق را مطالعه نموده و می پذیرم را تیک دار کنید و در آخر گزینه ادامه را فعال کنید .

  4- حالا باید شماره ملی خود را به صورت کامل در قسمت خالی وارد کرده و بعد از درج کد امنیتی گزینه ادامه را فعال کنید .

  5- در صورتی که شما دارای سهام عدالت باشید می توانید مراحل بعد را ادامه دهید اما اگر سهام عدالت نداشته باشید تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود .

  6- از این مرحله راستی آزماییسامانهشروع می شود و در گام اول از شما می خواهد نام و نام خانوادگی خود را از بین این سه گزینه انتخاب کنید و بعد از انتخاب گزینه صحیح ، عبارت ادامه را فعال کنید .

  7- در گام دوم راستی آزمایی از شما درخواست می شود که نام پدر خود را از بین سه گزینه ای که برایتان نمایش داده شده انتخاب کرده و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید .

  8- در گام سوم راستی آزمایی لازم است سال تولد خود را انتخاب کرده و سپس گزینه ادامه را فعال کنید .

  9- در آخرین گام راستی آزمایی باید شماره شناسنامه خود را انتخاب کنید ، دقت کنید که اگر هیچکدام از گزینه ها شامل شماره شناسنامه شما نیست باید گزینه خط تیره را برگزینید .

  10- در این مرحله اطلاعات هویتی سهامدار نمایش داده می شود و پس از مطالعه در صورت صحیح بود اطلاعات گزینه تایید و ورود را انتخاب کنید .

  11- حالا صفحه شخصی مخاطب نمایش داده می شود و برای مشاهده برگه سهام عدالت باید از بین گزینه های داشبورد اطلاعاتی ، گزینه مشاهده صورت وضعیت دارایی سهام انتخاب شود .

  12- در آخر برگه سهام برای شما نمایش داده می شود که در بالای صفحه می توانید ارزش اسمی سهام و پایین تر از آن وضعیت واریز سود ، تعداد ، زمان و مبلغ سودهای واریزی تا امروز نمایش داده می شود .

  برای دریافت کد بورسی در ابتدا باید دو اقدام مهم انجام گیرد . اول آنکه در سامانه سجام ثبت نام به عمل آید و در اقدام دوم یکی از شرکت های کارگزاری موجود را انتخاب کرده و در سایت اصلی این کارگزاری ثبت نام صورت گیرد . تمامی سرمایه گذاران برای فعالیت در بازار بورس و امکان انجام نقل و انتقال در این بازار باید این دو ثبت نام را به صورت کامل و تا انتها انجام دهند .

  بعد از آنکه مراحل ثبت نام تکمیل شد نوبت به مرحله آخر یعنی احراز هویت می رسد . احراز هویت به این معناست که صحت اطلاعات ارسال شده توسط سرمایه گذار در طور فرآیند ثبت نام مورد بررسی قرار می گیرد . دو راهکار متفاوت برای انجام احراز هویت وجود دارد که به صورت کامل در مقاله ذیل توضیح داده شده است .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پیگیری سهام عدالت با کد ملیدرکانال سرمایه گذاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره سرمایه گذاری دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون پیگیری سهام عدالت با کد ملیپاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیگیری سهام عدالت | پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  پیگیری سهام عدالت | پیگیری سهام عدالت با کد ملی

  با توجه به باز شدن سامانه رسمی پیگیری وضعیت سهام عدالت و در راستای آگاه سازی هموطنان عزیز نسبت به صورت حساب سهام عدالت خود و اعضای خانواده ، گروه مشاوره هیواتک تصمیم گرفته است راهنمای استفاده از سامانه رهگیری سهام عدالت و پیگیری سهام عدالت با کد ملی را آماده کند. برای معرفی شماره حساب سهام عدالت و پیگیری سهام عدالت خود ادامه این مقاله را بخوانید.

  ** قیمت سهام عدالت امروز بالای 11 میلیون تومان است. برای مشاهده دقیق قیمت کلیک کنید. **

  در صورتی که با سهام عدالت آشنایی ندارید مقاله " راهنمای سامانه سهام عدالت و نحوه مشاهده صورتحساب و دریافت سهام عدالت " را مطالعه کنید.

  مطالعه مقاله آشنایی با سامانه ثنا و دفاتر پیشخوان سامانه سجام را به شما دوستان عزیز توصیه می کنیم .

  سامانه سهام عدالت به منظور استفاده همه مردم ایران طراحی شده است. همه سهامداران می توانند با مراجعه به سامانه سهام عدالت ، وضعیت سهام خود را مشاهده کنند. همچنین میزان سودی که تاکنون برای آنها واریز شده نیز در این سایت مشخص می باشد.

  جهت ورود به سامانه رسمی سهام عدالت ، وارد سایت زیر شوید :
  www.samanese.ir
   

  پس از وارد شده به سامانه سهام عدالت برای پیگیری سهام عدالت با کد ملی  ، اکنون باید بر روی دکمه ورود که قرمز رنگ است کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شوید. پس از زدن تیک تایید در پایین صفحه و رفتن به مرحله بعد ، نوبت به وارد کردن کد ملی شما است:


  پس از وارد کردن کد ملی خود ، 4 سوال امنیتی از شما پرسیده می شود تا سیستم مطمئن شود کد ملی وارد شده متعلق به شخص شماست. این سوالات عبارتند از: نام و نام خانوادگی ، نام پدر ، تاریخ تولد و شماره شناسنامه.
  در صورتی که هر چهار سوال را به درستی پاسخ داده باشید ، برگه سهام شما به شکل زیر نمایش داده می شود:

  در برگه سهامی که پیش روی شماست چند نکته قابل توجه است:

  1-  ردیف اول جدول ، مبلغ درج شده بر روی برگه سهام شما را نشان می دهد که همان مبلغ اولیه و اسمی تخصیص یافته به شماست.
  2-  از مبلغ فوق ، در طی سال هایی که سپری شده است ، مقداری سود به حساب دولت واریز شده است و در حساب شما منظور شده است. یعنی در مثال فوق ، سهام شما 532 هزار تومان سود دهی داشته است که به شما پرداخت نشده اما در حساب شما منظور شده است. بنابراین در حال حاضر مبلغ 532 هزار تومان سهام واقعی دارید.
  3-  باقی مانده مبلغ سهام که هنوز در رهن دولت است ، به مبلغ 468 هزار تومان می باشد که دولت به شما اجازه داده است بتوانید این مبلغ را به صورت نقد بپردازید و کل سهام را به نام خود کنید.
  4-  در صورتی که تمایل به پرداخت مبلغ فوق داشتید می توانید قبض پرداخت دریافت کرده و تا شهریور ماه 96 در حداکثر دو قسط ، مبلغ دلخواه خود را  (حداقل 10 هزار تومان) به حساب خزانه دولت واریز نمایید.


  5
  -  توجه داشته باشید که پرداخت مبلغ فوق اجباری نیست و فقط به افزایش دارایی و سهام شما کمک می کند.
  6-  طبق گفته دولت ، در زمان خرید و فروش سهام در بورس که احتمالا در سال آینده خواهد بود ، میزان دارایی شما حداقل به دو برابر قیمت قابلیت فروش خواهد داشت بنابراین اگر افزایش سرمایه خود را انجام دهید هنگام فروش سهام خود مبلغ بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

  7- شماره مرکز پشتیبانی مرکز سهام عدالت 83338 می باشد که به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات مردم است.

  ** قیمت سهام عدالت امروز بالای 11 میلیون تومان است. برای مشاهده دقیق قیمت کلیک کنید. **

  در سال 1399 امکانی فراهم شده است که شما بتوانید مدیریت سهام عدالت خود را به عهده بگیرید. به این ترتیب که با انتخاب گزینه مورد نظر در سامانه سهام عدالت می توانید خود را برای فروش سهام خود در آینده نزدیک آماده کنید.

  راهنمای کامل نحوه آزادسازی سهام عدالت را از طریق لینک زیر بخوانید:

  آزادسازی سهام عدالت

  توجه کنید که برای فروس هام عدالت خود باید در سامانه سجام ثبت نام کنید. بدین منظور مقاله ثبت نام سامانه سجام را مطالعه نمایید.

  اگر هم در خصوص سهام عدالت فوت شدگان یا نحوه دریافت کد بورسی سوال دارید حتما مقاله مربوط به آن را بخوانید.

  قیمت سهام عدالت امروز را هم از طریق مفاله قیمت سهام عدالت امروز پیگیری کنید.

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvatech.com

  مدیر محترم سایت www.heyvatech.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عذرا عطایی 21 روز قبل
  0

  میخوام استعلام سهام عدالتمون را بدونم

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  عذرا عطایی 21 روز قبل

  0749906065

  برای ارسال نظر کلیک کنید