توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی

  1 بازدید

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  در اکثر کار های اداری، سازمانی و مواردی که نیاز به تایید هویت شما می باشد، معمولا از کد ملی و انطباق مشخصات آن استفاده می شود. استعلام کد ملی بیشتر برای سازمان ها و ارگان ها مورد نیاز است ولی ممکن است برخی از افراد عادی نیز به دلایلی مانند اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و.. نیاز به استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین و.. داشته باشند. امروز در انزل وب روش استعلام آنلاین کد ملی را به شما معرفی می کنیم.

  سامانه استعلام آنلاین کد ملی اشخاص حقیقی

  Online Services For Check Iranian National Code Validity

  در کشور ایران، برای هر شخص حقیقی بالای ۱۵ سال و دارای شناسنامه، کد ملی و کارت ملی منحصر به فرد تعیین می شود. کد ملی هر شخص منحر به فرد بوده و نشان دهنده هویت شما است. اطلاعات هویتی شما (مانند سال و محل تولد، شماره تلفن و سایر سوابق) با کد ملی ثبت می شود و در صورت استعلام آن، قابل دسترسی است. بنابراین در سازمان ها نیاز به استفاده از آن برای تایید هویت وجود دارد. برای استعلام کد ملی هم راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه آن را معرفی می کنیم.

  ساختار کد ملی

  قبل از استعلام کد ملی بهتر است با ساختار آن آشنا شویم. همانطور که اشاره کردیم، کد ملی منحصر به فرد بوده و ساختار مشخصی دارد. کد ملی یک شماره ۱۰ رقمی می باشد که سمت چپ ۳ رقم آن کد شهرستان محل صدور شناسنامه است. ۶ رقم بعدی هم یک کد منحصر به فرد برای هر فرد دارنده شناسنامه در محل صادر شده است. رقم آخر هم یک عدد کنترلی بوده که از روی روی ۹ رقم سمت چپ به دست می آید.

  همچنین اگر نیاز به استعلام وضعیت ممنوع الخروجی دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش کامل استعلام ممنوع الخروجی گذرنامه افراد به صورت آنلاین را هم مطالعه نمایید.

  روش استعلام کد ملی برای سازمان ها و ارگان ها جهت بررسی آنلاین کد ملی

  برای استعلام کد ملی برای سازمان ها، شما باید به سامانهدرگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کرده تا شرایط دریافت این امکان را مطالعه کنید. به صورت کلی برای احراز هویت مشتریان و پرسنل دستگاهها در پیشخوان ها به صورت الکترونیکی از پایگاه داده ثبت احوال به شکل استعلام کد ملی، باید مراحل زیر را طی کنید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  اگر شما به عنوان یک فرد عادی می خواهید استعلام کد ملی  و تایید کد ملی آنلاین را انجام دهید، باید بدانید که دسترسی به جزییات اطلاعات شخصی افراد برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. اما به هر حال با داشتن کد ملی هر شخص می توانید اعتبار آن و محل صدور کارت ملی را بدانید. برای این کار می توانید از سرویساستعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  برای مشاهده اطلاعات کامل در این سامانه نیاز به ثبت نام دارید. حتمالا قبل از ثبت نام، شرایط و قوانین سایت را مطالعه نمایید.

  روش دریافت و استعلام کد ملی با شماره شناسنامه

  قابل ذکر است که شماره شناسنامه و کد ملی افراد متولد سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان است. اما در متولدین سال های قبل این دو شماره متفاوت می باشد. شما می توانید از طریق تماس با تلفن گویا ثبت احوال، از طریق شماره شناسنامه، کد ملی را به دست آورید یا عکس این کار را انجام دهید.

  دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  امکان فهمیدن و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. البته در موارد قانونی در صورت ثبت شکایت و.. در نیروی انتظامی، می توانید از طریق مراجع قانونی و دریافت نامه و استعلام کد ملی از ثبت احوال را انجام دهید.

  همینطور جهت استعلام اطلاعات دارو هم مطالعه مطلب ۵ سرویس آنلاین استعلام وجستجو اطلاعات دارو موجود و کمیاب برای شما کاربردی خواهد بود.

  دریافت کد ملی در صورت مفقود شدن کارت ملی و یا عدم دریافت آن

  اگر هم کد ملی خود را به خاطر نداشته باشید و یا هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده باشید، می توانید با شماره گویای ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ تماس گرفته تا از کد ملی خود مطلع شوید. همچنین از این سامانه برای استعلام کد ملی متوفی و.. هم می توانید استفاده کنید.

  روش بررسی صحت کد ملی آنلاین، جستجوی آنلاین کد ملی

  اگر هدف شما از استعلام کارت ملی فقط بررسی صحت آن است، می توانید از سرویس آنلاینبررسی صحت کد ملی بیمه دانا استفاده کنید. با وارد کردن کد ملی در این سامانه، به شما اعلام می شود که کد وارد شده صحیح است یا خیر.

  استعلام صحت کد ملی همراه با شهر محل صدور

  دیگر سرویس که می تواند به صورت آنلاین صحت کد ملی را بررسی کند، ابزار جستجو و استعلام آنلاین کد ملی شهرهای ایران کیت ست می باشد. این سایت علاوه بر تایید صحت شماره ملی، امکان جستجو بر اساس شهر  محل صدور را هم فراهم کرده است.

  برنامه استعلام کد ملی و محل تولد اندروید

  اگر قصد استعلام صحت کد ملی و محل تولد با گوشی اندرویدی خود دارید، پیشنهاد می کنیم برنامه استعلام کد ملی و محل تولد را دانلود و نصب کنید. در این نرم افزار استعلام کد ملی با وارد کردن کد ملی و تاچ کردن دکمه بررسی، صحت کد ملی به همراه معرفی نام استان و شهر انجام می شود.

  در پایان اگر قصد استعلام خلافی ماشین را هم دارید، مطالعه مطلب ۶ روش گرفتناستعلام خلافی ماشین از طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و.. را فراموش نکنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  در مطلب امروز راه های استعلام کد ملی برای سازمان ها و افراد عادی را معرفی کردیم. چنانچه در مورد مطلب امروز و در زمینه صحت کد ملی آنلاین نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، می توانید آن را از طریق دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  نحوه دریافت کد ملی

  نحوه دریافت کد ملی

  در حال حاضر اغلب کارهای ضروری و حتی کم اهمیت و انجام امور بزرگ و کوچک نیاز به کد ملی فرد و یا دست کم شماره شناسنامه دارد. با این وجود هستند افرادی که به سبب مفقودی کارت ملی و شناسنامه و یا فراموشی کد ملی در انجام امور مربوطه مستاصل شده و بدون وجود شماره ملی راه به جایی نمی‌برند.

  به همین دلیل تدابیری جهت نحوه دریافت کد ملی فرد و دریافت کد ملی اشخاص حقیقی و از طرق مختلف همچون دریافت کد ملی از طریق اسم، دریافت شماره شناسنامه از طریق کد ملی گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی فراهم گردیده است.

  تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی نیز در خدمت متقاضیان دریافت کد ملی اشخاص حقیقی می‌باشد. تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی به شماره ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ می‌باشد.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده استکسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است. اگر می‌خواهید از روی شماره ملی خودتان یا شماره ملی کس دیگری محل صدور او را ببینید می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید: سامانه استعلام آنلاین کد ملی

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی برای سازمان‌ها و ارگان‌ها

  استعلام کد ملی یک از مرسوم ترین روش ها برای شناخت افراد از روی کد ملی و شماره ملی در تمامی مراکز دولتی و شرکت ها و سازمان ها می باشد.

  در سال های اخیر با توجه به ضرورت وجود کد ملی و استعلام کد ملی در شروع هر کار و ثبت نامی سامانه درگاه ملی خدمات هوشمند جهت استعلام الکترونیکی هویت و یا همان استعلام کد ملی راه اندازی شده است.

  البته باید توجه داشته باشید که درگاه ملی خدمات دولت هوشمند برای استفاده افراد شخصی نیست و به منظور استفاده سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی راه‌اندازی شده است و سازمان‌های ذی‌صلاح برای استعلام گرفتن کد ملی اشخاص نیاز به ثبت نامه رسمی در این سامانه دارند.

  بدیهی است که با استعلام کد ملی فرد تمامی اطلاعات هویتی و شخصی فرد از قبیل شماره تلفن، سال تولد، محل تولد و … و به طور کلی سوابق، گذشته و حال حاضر فرد محرز خواهد شد.

  برای استعلام مشخصات کد ملی، سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌توانند به این آدرس به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند.

  جالب است بدانیم در واقع شماره ۱۰ رقمی کد ملی از سمت چپ سه رقم کد شهرستان محل صدور شناسنامه ، شش رقم بعدی کد منحصر به فرد برای فرد دارنده شناسنامه در شهرستان محل صدرو و رقم آخر آن هم یک رقم کنترل است که از روی ۹ رقم سمت چپ بدست می آید.

  بنابراین با توجه به کد ملی و استعلام کد ملی علاوه بر کد منحصر به فرد و اختصاصی هر فرد کد شهرستان محل تولد و متعاقبا شهر محل تولد فرد نیز مشخص خواهد شد.

  یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای استعلام کد ملی استفاده از اپلیکیشن کارپرداز است. با دانلود این اپ از همینجا می‌توانید کد ملی خودتان و دیگران را استعلام بگیرید:

   دانلود کارپرداز

  با استفاده از اپلیکیشن کارپرداز  میتوانید ازصحت کد ملی افراد مطمئن شوید. کارپرداز مفید ترین برنامه برای کسانی است که با  مدارک هویتی دیگران سر و کار دارند.

  با وارد کردن کد ملی در این اپلیکیشن می‌توانید از واقعی یا جعلی بودن کد ملی افراد مطلع شوید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  شما به عنوان یک فرد عادی اگر می‌خواهید کد ملی کسی را استعلام بگیرید باید بدانید که به جزییات و اطلاعات شخصی فرد موردنظر دسترسی پیدا نخواهید کرد و این کار فقط برای مراجع ذی‌صلاح امکان پذیر است.

  با این حال اگر کد ملی شخصی را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از آن دو چیز را استعلام کنید: یکی آنکه اصلا این کد ملی معتبر هست یا نه و دیگری آنکه صاحب این کد ملی صادره از کدام شهرستان و کدام استان است.

  برای شناخت افراد از روی کد ملی می‌توانید از سامانه استعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده است کسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیر محمد حسین زاده : تا

  ناشناس : کدوم لسم

  محمدحسین سلیمیان : سابقه بیمه تکمیلی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شيوا منجم 11 ساعت قبل
  1

  استعلام كارت ملي

  شورش اسدی 11 ساعت قبل
  -1

  کامیاران

  سلام 13 ساعت قبل
  0

  میخواهم کدملی فرزندم رومیخوام

  شکوفه الیور 24 ساعت قبل
  0

  شکوفه الیور فرزند فردوس متولد ۱۳۶۱ مسجدسلیمان

  ناشناس 24 ساعت قبل
  0

  شکوفه

  سیدعلی معماریان فرزند حسین 1 روز قبل
  1

  کد ملی سید علی معماریان فرزند سید رضا شمارع شناسنامه ۲۰۶۳ حوزه ۲۱ تهران

  محمدعبادتی 2 روز قبل
  1

  شماره کارت ملی همسرم میخواهم

  محمدعبادتی 2 روز قبل
  1

  شماره کارت ملی همسرم میخواهم

  مهدی نیک گو 4 روز قبل
  0

  کد ملی پدر ومادر

  احمدرضا آرمیون 5 روز قبل
  -1

  دخواساتشماره ملی

  دخواست شماره ملی

  یوسف نورنژاداقدم 8 روز قبل
  1

  شماره ملی میخام

  ناشناس 9 روز قبل
  0

  نورا هاشمی سیاوشانی

  امیر حسین پور جمشیدی 12 روز قبل
  0

  امیر حسین پور جمشیدی

  نسا محمدیان 14 روز قبل
  0

  شماره ملی خودم رو میخام

  0
  الهام خلف زاده 12 روز قبل

  تاریخ تولد ۱۳۵۸

  0
  الهام خلف زاده 12 روز قبل

  شماره ملی خودم رو میخاهم

  غریبه 14 روز قبل
  1

  من میخواهم سایتی باشه که با شماره همراه یا کد ملی شخص بتونم تمام مشخصات اون فرد رو ببینم یا پبدا کنم ممنون

  0
  ناشناس 9 روز قبل

  نورا هاشمی سیاوشانی

  معصومه 14 روز قبل
  -2

  کسی میدونه چجوری باید تاریخ تولد یه نفرو پیدا کنم

  ناشناس 14 روز قبل
  -1

  علی قنبرپور

  امید کاظمی 14 روز قبل
  1

  کد ملی پدر مرحومم بنام فیروز کاظمی نام پدر عنایت ش ش 161صادره از زنجان تاریخ تولد1318/5/24 را میخواهم

  امید کاظمی 14 روز قبل
  0

  سلام .کد ملی پدر مرحومم به نام فیروز کاظمی ش ش 161صادره زنجان،نام پدر عنایت الله تاریخ تولد 1318/5/24

  مهدی یاور امیری 15 روز قبل
  -1

  جنسیت مذکر

  محمدحسین سلیمیان 18 روز قبل
  4

  سابقه بیمه تکمیلی

  حمیدخاوری شالی 20 روز قبل
  0

  سلام.من جایی هستم که دسترسی به شناسنامه هامون ندارم کد ملی دخترم رو میخوام.اسمش نرگس خاوری شالی اسم پدر حمید خاوری شالی

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  نام ونام خانوادگی این کد ملی را میخواهم 3391105208

  محراب 22 روز قبل
  0

  سلام کد ملی زکریا نوری میرحصاری رو میخوام ممنون میشم بهم بدین

  رسول 23 روز قبل
  0

  سلام کدملی خانم فاطمه السادات حسینی فرزند سیدمحمد متولد شهرستان باغ‌ملک رو میخواستم.

  قاسم 2 ماه قبل
  1

  کد ملی خانم فاطمه زهرا داود آبادی ۲۷ ساله را میخواهم

  داوود روشنی یساقی 2 ماه قبل
  2

  سلام.کد ملی داوود روشنی یساقی میخام

  -1
  ناشناس 1 ماه قبل

  حسن

  محمد حسین 2 ماه قبل
  -1

  1980639329

  0
  مالک ریسی 16 روز قبل

  کدملی غلامعلی شبانی میخوام باکدملی همسرش

  امیر محمد حسین زاده 3 ماه قبل
  7

  تا

  امیر محمد حسین زاده 3 ماه قبل
  -2

  تا

  اصغر تیموری 3 ماه قبل
  -1

  باسلام

  من کد ملی مادر مرحومه سیده راصیه بیگم حسینی رحمت ا... رو از قسمت کد ملی متوفیان برای کار سهام ع میخاستم

  اصغر تیموری 3 ماه قبل
  1

  بله

  فرهاد 3 ماه قبل
  0

  فرهاد ده مرده

  سید محمود البوشوکه اصل 3 ماه قبل
  1

  سلام

  محمد 3 ماه قبل
  1

  کد ملی متوفی آراسته عزیزی با شماره شناسنامه 112 رو میخواستم

  فاطمه عطادوست ماسالی 3 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی

  0
  سلیم بلوچ شارکی 2 ماه قبل

  سلام

  -1
  سلیم بلوچ شارکی 2 ماه قبل

  دریافت کدملی سلیم بلوچ شارکی

  0
  عبدالله 3 ماه قبل

  کد ملی

  0
  ایرج احمدی 3 ماه قبل

  دریافت کدملی ایرج احمدی فرزندقربانعلی

  عزیز روستا زنجیرانی 3 ماه قبل
  -1

  لطفا کد ملی عزیز روستا زنجیرانی رو میخواستم

  محمد موسوی 3 ماه قبل
  1

  لطفا نام ونام خانوادگی این کد ملی ۱۸۹۰۶۹۲۴۳۳ خواستم

  فاطمه عبدی 4 ماه قبل
  -2

  شماره ملی

  مریم ملکی عبدل آبادی 4 ماه قبل
  -2

  مریم ملکی عبدل آبادی

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام کد ملی سودابه عبدی میخوام اردبیلی

  زهراغلامی 4 ماه قبل
  -1

  شماره ملی زهرا غلامی فرزند علی حسین صادره از کرمانشاه متولد ۱۳۵۱

  حسین.افشار 4 ماه قبل
  0

  دریافت.کدملی

  2
  حسین.افشار 4 ماه قبل

  تغازایشمارهملی

  حسینعلی نجفی 4 ماه قبل
  1

  سلام خداقوت. میخواهم امروز آپارتمانی را بخرم.نیاز به تایید نام ونام خانوادگی وشماره ملی را بدانم .ممنون

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  شمارهملی ابوبکراکرامی

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  ابوبکراکرامی

  مویز 4 ماه قبل
  1

  ولا دروغ چرا هیچ نخوندمش😆😆

  اکو 4 ماه قبل
  0

  ۴رقم آخر کد ملی صدیق افشار قریب

  فرهاد 5 ماه قبل
  3

  د

  زینب لویمی

  خضیری

  تاریخ تولد

  فرشاد مرادی 5 ماه قبل
  1

  کد ملی نگار علیمحمدی فرزند مهدی از تهران متولد متولد ۹تیر ۱۳۷۱ باشماره شناسنامه اختصاصی 0014760126میخوام

  0
  مویز 4 ماه قبل

  منم تورو میخوامممممو

  0
  مویز 4 ماه قبل

  منم تورو میخوامممممو

  0
  مویز 4 ماه قبل

  منم تورو میخوامممممو

  فرشاد مرادی 5 ماه قبل
  -1

  سلام کد ملی نگار علیمحمدی فرزند مهدی متولد ۴تیر ۱۳۷۱ از تهران

  علی قنبری 5 ماه قبل
  2

  کد بورسی در سهام عدالت

  زینت عباسی خصوری 5 ماه قبل
  0

  کد ملی زینت عباسی خصوری فرزند علی قلی

  0
  زینت عباسی خصوری 5 ماه قبل

  برای بیمه از هم جدا شدیم

  نوش آفرین فروزنده 5 ماه قبل
  0

  استعلام کدملی

  -2
  فرشاد مرادی 5 ماه قبل

  کد ملی صاحب سیم کارتم به اسم نگار علیمحمدی میخواهم

  حمید اکبری 5 ماه قبل
  1

  درخواست اطلاعات خصوصی

  0
  سید محمود البوشوکه اصل 3 ماه قبل

  سلام اگه میشه مسئولین چرا به فکر خوزستان نیستن خوزستان ۸ سال جنگ را تحمل کرد...

  بیتا 5 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید ۱سال از همسرم خبر ندارم میخوام بدونم زنده هست یا مرده کد ملی ایشون ندارم چیکار کنم

  -1
  اغول.تواق.اسه 5 ماه قبل

  ۲۰۳۰۲۶۱۹۸۱

  0
  بیتا 5 ماه قبل

  اسم مادرش فاطمه اسم باباش ابولقاسم اسم خودش منصور ولی خان

  مریم جلیل خانی 5 ماه قبل
  1

  میخواهم کدملی در بیارم

  عماد رجایی باغسرخی 5 ماه قبل
  0

  کد ملی عماد رجایی باغسرخی

  ممد گوزو 5 ماه قبل
  3

  گیر بیاردنی اماره؟

  0
  عباس 5 ماه قبل

  نام مادر ام کلثوم فره گوزلو

  نام پدر عین الدین میرباقری درزون کلایی

  نام کرم علب

  ونه شماره ملی رو بدین خامه ببینم واسه خواهرم خاره با نا

  1
  عباس 5 ماه قبل

  ته ماره شی دمه برار

  0
  حسن علی 5 ماه قبل

  شه کتاره جمع هاکن ممد خان با اون اسم پر مسمات

  جمشید رحیمی 5 ماه قبل
  0

  جمشید رحیمی

  نام پدر غلام

  محمدرضا 5 ماه قبل
  0

  محمدرضا محمدی فرزند صفدر شماره شناسنامه۲۱۱

  کد ملی رو میخوام

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  کدملی مهدی میرزایی برادرم رو میخوام

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  میخوام یه نوبت دکتر بگیرم کاش میدادین

  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  سلام اسم پدر مادر سمیرا اسلام استادی رو میخوام بدونم کد ملی سمیرا اسلام استادی ۰۷۲۰۶۸۳۹۶۳

  کیوان محمدی کانی سوار 6 ماه قبل
  -1

  برای استعلام کدملی

  جوادحسینی 6 ماه قبل
  2

  کد ملی میخواهم

  فاطمه بابایی 6 ماه قبل
  3

  شماره ملی فاطمه بابایی فرزند علی متولد ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ سمنان

  فاطمه بابایی 6 ماه قبل
  1

  شماره ملی فاطمه بابایی فرزند علی متولد ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ سمنان

  فاطمه بابایی 6 ماه قبل
  1

  شماره ملی فاطمه بابایی فرزند علی متولد ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ سمنان

  مینا 6 ماه قبل
  -2

  میخوام بدون چه اموالی به اسم حسن علیزاده هست

  نازنین علائی 6 ماه قبل
  1

  سلام کدملی این اسمومیخوام

  -1
  یعقوبی 2 ماه قبل

  کد ملی ربابه محنتی چنار

  5530021107

  متولد ۱۳۷۲/۲/۱۷

  فرزند حسین

  -1
  یعقوبی 2 ماه قبل

  برای اطلاعات ربابه محنتی چنار و امیر حسین عبداله زاده میانده

  سارقان خانه در شمال کشور

  -2
  ناشناس 5 ماه قبل

  کدملی خانم ربابه محنتی چنار

  0
  مریم حسنی 6 ماه قبل

  کدملی رو میخوام

  2
  ناشناس 6 ماه قبل

  اسم

  4
  ناشناس 6 ماه قبل

  کدوم لسم

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ناشناس 24 ساعت قبل

  شکوفه الیور

  برای ارسال نظر کلیک کنید