توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی

  1 بازدید

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  در اکثر کار های اداری، سازمانی و مواردی که نیاز به تایید هویت شما می باشد، معمولا از کد ملی و انطباق مشخصات آن استفاده می شود. استعلام کد ملی بیشتر برای سازمان ها و ارگان ها مورد نیاز است ولی ممکن است برخی از افراد عادی نیز به دلایلی مانند اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و.. نیاز به استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین و.. داشته باشند. امروز در انزل وب روش استعلام آنلاین کد ملی را به شما معرفی می کنیم.

  سامانه استعلام آنلاین کد ملی اشخاص حقیقی

  Online Services For Check Iranian National Code Validity

  در کشور ایران، برای هر شخص حقیقی بالای ۱۵ سال و دارای شناسنامه، کد ملی و کارت ملی منحصر به فرد تعیین می شود. کد ملی هر شخص منحر به فرد بوده و نشان دهنده هویت شما است. اطلاعات هویتی شما (مانند سال و محل تولد، شماره تلفن و سایر سوابق) با کد ملی ثبت می شود و در صورت استعلام آن، قابل دسترسی است. بنابراین در سازمان ها نیاز به استفاده از آن برای تایید هویت وجود دارد. برای استعلام کد ملی هم راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه آن را معرفی می کنیم.

  ساختار کد ملی

  قبل از استعلام کد ملی بهتر است با ساختار آن آشنا شویم. همانطور که اشاره کردیم، کد ملی منحصر به فرد بوده و ساختار مشخصی دارد. کد ملی یک شماره ۱۰ رقمی می باشد که سمت چپ ۳ رقم آن کد شهرستان محل صدور شناسنامه است. ۶ رقم بعدی هم یک کد منحصر به فرد برای هر فرد دارنده شناسنامه در محل صادر شده است. رقم آخر هم یک عدد کنترلی بوده که از روی روی ۹ رقم سمت چپ به دست می آید.

  همچنین اگر نیاز به استعلام وضعیت ممنوع الخروجی دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش کامل استعلام ممنوع الخروجی گذرنامه افراد به صورت آنلاین را هم مطالعه نمایید.

  روش استعلام کد ملی برای سازمان ها و ارگان ها جهت بررسی آنلاین کد ملی

  برای استعلام کد ملی برای سازمان ها، شما باید به سامانهدرگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کرده تا شرایط دریافت این امکان را مطالعه کنید. به صورت کلی برای احراز هویت مشتریان و پرسنل دستگاهها در پیشخوان ها به صورت الکترونیکی از پایگاه داده ثبت احوال به شکل استعلام کد ملی، باید مراحل زیر را طی کنید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  اگر شما به عنوان یک فرد عادی می خواهید استعلام کد ملی  و تایید کد ملی آنلاین را انجام دهید، باید بدانید که دسترسی به جزییات اطلاعات شخصی افراد برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. اما به هر حال با داشتن کد ملی هر شخص می توانید اعتبار آن و محل صدور کارت ملی را بدانید. برای این کار می توانید از سرویساستعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  برای مشاهده اطلاعات کامل در این سامانه نیاز به ثبت نام دارید. حتمالا قبل از ثبت نام، شرایط و قوانین سایت را مطالعه نمایید.

  روش دریافت و استعلام کد ملی با شماره شناسنامه

  قابل ذکر است که شماره شناسنامه و کد ملی افراد متولد سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان است. اما در متولدین سال های قبل این دو شماره متفاوت می باشد. شما می توانید از طریق تماس با تلفن گویا ثبت احوال، از طریق شماره شناسنامه، کد ملی را به دست آورید یا عکس این کار را انجام دهید.

  دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  امکان فهمیدن و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. البته در موارد قانونی در صورت ثبت شکایت و.. در نیروی انتظامی، می توانید از طریق مراجع قانونی و دریافت نامه و استعلام کد ملی از ثبت احوال را انجام دهید.

  همینطور جهت استعلام اطلاعات دارو هم مطالعه مطلب ۵ سرویس آنلاین استعلام وجستجو اطلاعات دارو موجود و کمیاب برای شما کاربردی خواهد بود.

  دریافت کد ملی در صورت مفقود شدن کارت ملی و یا عدم دریافت آن

  اگر هم کد ملی خود را به خاطر نداشته باشید و یا هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده باشید، می توانید با شماره گویای ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ تماس گرفته تا از کد ملی خود مطلع شوید. همچنین از این سامانه برای استعلام کد ملی متوفی و.. هم می توانید استفاده کنید.

  روش بررسی صحت کد ملی آنلاین، جستجوی آنلاین کد ملی

  اگر هدف شما از استعلام کارت ملی فقط بررسی صحت آن است، می توانید از سرویس آنلاینبررسی صحت کد ملی بیمه دانا استفاده کنید. با وارد کردن کد ملی در این سامانه، به شما اعلام می شود که کد وارد شده صحیح است یا خیر.

  استعلام صحت کد ملی همراه با شهر محل صدور

  دیگر سرویس که می تواند به صورت آنلاین صحت کد ملی را بررسی کند، ابزار جستجو و استعلام آنلاین کد ملی شهرهای ایران کیت ست می باشد. این سایت علاوه بر تایید صحت شماره ملی، امکان جستجو بر اساس شهر  محل صدور را هم فراهم کرده است.

  برنامه استعلام کد ملی و محل تولد اندروید

  اگر قصد استعلام صحت کد ملی و محل تولد با گوشی اندرویدی خود دارید، پیشنهاد می کنیم برنامه استعلام کد ملی و محل تولد را دانلود و نصب کنید. در این نرم افزار استعلام کد ملی با وارد کردن کد ملی و تاچ کردن دکمه بررسی، صحت کد ملی به همراه معرفی نام استان و شهر انجام می شود.

  در پایان اگر قصد استعلام خلافی ماشین را هم دارید، مطالعه مطلب ۶ روش گرفتناستعلام خلافی ماشین از طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و.. را فراموش نکنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  در مطلب امروز راه های استعلام کد ملی برای سازمان ها و افراد عادی را معرفی کردیم. چنانچه در مورد مطلب امروز و در زمینه صحت کد ملی آنلاین نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، می توانید آن را از طریق دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  نحوه دریافت کد ملی

  نحوه دریافت کد ملی

  در حال حاضر اغلب کارهای ضروری و حتی کم اهمیت و انجام امور بزرگ و کوچک نیاز به کد ملی فرد و یا دست کم شماره شناسنامه دارد. با این وجود هستند افرادی که به سبب مفقودی کارت ملی و شناسنامه و یا فراموشی کد ملی در انجام امور مربوطه مستاصل شده و بدون وجود شماره ملی راه به جایی نمی‌برند.

  به همین دلیل تدابیری جهت نحوه دریافت کد ملی فرد و دریافت کد ملی اشخاص حقیقی و از طرق مختلف همچون دریافت کد ملی از طریق اسم، دریافت شماره شناسنامه از طریق کد ملی گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی فراهم گردیده است.

  تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی نیز در خدمت متقاضیان دریافت کد ملی اشخاص حقیقی می‌باشد. تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی به شماره ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ می‌باشد.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده استکسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است. اگر می‌خواهید از روی شماره ملی خودتان یا شماره ملی کس دیگری محل صدور او را ببینید می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید: سامانه استعلام آنلاین کد ملی

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی برای سازمان‌ها و ارگان‌ها

  استعلام کد ملی یک از مرسوم ترین روش ها برای شناخت افراد از روی کد ملی و شماره ملی در تمامی مراکز دولتی و شرکت ها و سازمان ها می باشد.

  در سال های اخیر با توجه به ضرورت وجود کد ملی و استعلام کد ملی در شروع هر کار و ثبت نامی سامانه درگاه ملی خدمات هوشمند جهت استعلام الکترونیکی هویت و یا همان استعلام کد ملی راه اندازی شده است.

  البته باید توجه داشته باشید که درگاه ملی خدمات دولت هوشمند برای استفاده افراد شخصی نیست و به منظور استفاده سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی راه‌اندازی شده است و سازمان‌های ذی‌صلاح برای استعلام گرفتن کد ملی اشخاص نیاز به ثبت نامه رسمی در این سامانه دارند.

  بدیهی است که با استعلام کد ملی فرد تمامی اطلاعات هویتی و شخصی فرد از قبیل شماره تلفن، سال تولد، محل تولد و … و به طور کلی سوابق، گذشته و حال حاضر فرد محرز خواهد شد.

  برای استعلام مشخصات کد ملی، سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌توانند به این آدرس به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند.

  جالب است بدانیم در واقع شماره ۱۰ رقمی کد ملی از سمت چپ سه رقم کد شهرستان محل صدور شناسنامه ، شش رقم بعدی کد منحصر به فرد برای فرد دارنده شناسنامه در شهرستان محل صدرو و رقم آخر آن هم یک رقم کنترل است که از روی ۹ رقم سمت چپ بدست می آید.

  بنابراین با توجه به کد ملی و استعلام کد ملی علاوه بر کد منحصر به فرد و اختصاصی هر فرد کد شهرستان محل تولد و متعاقبا شهر محل تولد فرد نیز مشخص خواهد شد.

  یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای استعلام کد ملی استفاده از اپلیکیشن کارپرداز است. با دانلود این اپ از همینجا می‌توانید کد ملی خودتان و دیگران را استعلام بگیرید:

   دانلود کارپرداز

  با استفاده از اپلیکیشن کارپرداز  میتوانید ازصحت کد ملی افراد مطمئن شوید. کارپرداز مفید ترین برنامه برای کسانی است که با  مدارک هویتی دیگران سر و کار دارند.

  با وارد کردن کد ملی در این اپلیکیشن می‌توانید از واقعی یا جعلی بودن کد ملی افراد مطلع شوید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  شما به عنوان یک فرد عادی اگر می‌خواهید کد ملی کسی را استعلام بگیرید باید بدانید که به جزییات و اطلاعات شخصی فرد موردنظر دسترسی پیدا نخواهید کرد و این کار فقط برای مراجع ذی‌صلاح امکان پذیر است.

  با این حال اگر کد ملی شخصی را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از آن دو چیز را استعلام کنید: یکی آنکه اصلا این کد ملی معتبر هست یا نه و دیگری آنکه صاحب این کد ملی صادره از کدام شهرستان و کدام استان است.

  برای شناخت افراد از روی کد ملی می‌توانید از سامانه استعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده است کسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیر محمد حسین زاده : تا

  ممد گوزو : گیر بیاردنی اماره؟

  قاسم یاری : در خواست کدملی

  ابوالفضل اردو خانی : روز تولدم را بنویس

  ناشناس : اسمش علیرضا اسماعیلی و اسم پدرش هم بهزاد اسماعیلی

  غلامرضا خزایی : کدملی خود را میخواهم

  امیررضا : امیررضا آرام

  علی حجت زاده ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ : آیا این شخص فوت کرده یا زنده است؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمدصالح کرم زهی 3 روز قبل
  0

  کدملی نامبرده را میخام

  ناشناس 8 روز قبل
  0

  سید محمد خلخالی

  یونس خاوری شریفی 14 روز قبل
  1

  کد ملی خودم رامیخواهم

  شهین خزایی 28 روز قبل
  0

  استعلام شماره ملی پدرم علی عباس خزائی فرزندصید

  حکمت 28 روز قبل
  0

  لطفاً کد ملی خانم مهسا هاشمی رو میخواستم. از اردبیل

  ناشناس 28 روز قبل
  1

  حکمت

  کد ملی خانم مهسا هاشمی رو میخواستم. از اردبیل

  رباب هاشمی 1 ماه قبل
  1

  کد ملی

  امید پاشایی گلدسته 1 ماه قبل
  1

  میخوام ببینم این این کد ملی مال کیه ۳۲۴۰۴۷۲۰۱۵

  آرزو نیکی 1 ماه قبل
  0

  سلام من شماره ملی آرزو نیکی را میخواهم واسم بفرست باشه

  ابوالفضل اردو خانی 3 ماه قبل
  6

  روز تولدم را بنویس

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سعدی جلیلی زاده

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  علی اکبرغلامی

  محمد رضا ابتهاج 3 ماه قبل
  0

  محمد رضا ابتهاج

  مجتبی کریمی متولد ۱۳۱۱/۱۰/۰۲ 3 ماه قبل
  0

  لطفا کد ملی را میخواستم

  محمد کوهستانی 3 ماه قبل
  0

  میخواهم بدونم این شخصی کی وکجا زندگی میکند ایا سابقه ای دارد

  ناصر میرمردازھی 3 ماه قبل
  0

  ناصر میرمردازھی

  مهراب عزیزی 3 ماه قبل
  0

  مهراب عزیزی

  بیتا 3 ماه قبل
  1

  کد ملی میخواستم

  0
  محمدصالح کرم زهی 3 روز قبل

  کدملی میخاستم

  0
  پگاه اسدری 3 ماه قبل

  پگاه اسکندری کد ملی ش میخواستم ببینم فوت شده

  0720313759 4 ماه قبل
  0

  کد ملی

  هاجر خودکامه 4 ماه قبل
  0

  کدملی

  محسن....چنانی 4 ماه قبل
  0

  سلام.بنده متاسفانه ۲۰روز سه هقته مفقود هست وسرپرست خوانوار کار زیاد با ارتباط ،کدملی سخت هست. کدملی:۵۲۶۰۱۱۶۸۴۴ نام پدر: عبدالرضا

  رقیه احمدی 4 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی

  1
  زهرا 4 ماه قبل

  چیز بدرد بخورئ پیدا نشد

  روح الدین نظری 4 ماه قبل
  0

  روح الدین نظری

  علی مرادی 4 ماه قبل
  0

  سلام دوستان

  محمد عبدالكريمى 6 ماه قبل
  0

  كد ملى ميخواهم

  0
  پگاه اسکندری 3 ماه قبل

  پگاه اسکندری کد ملی میخام

  محرم جعفر نوه سی 6 ماه قبل
  3

  دریافت کدملی

  امیر نعمت زاده 6 ماه قبل
  1

  کد ملی میخواستم

  0
  مهتاب باجلان 5 ماه قبل

  پیگیری شماسنامه

  امیرخسرو نژادخسروی 6 ماه قبل
  0

  کدملی ومحل کار

  لاله دهقانی پور 6 ماه قبل
  0

  تقاضای شماره ملی کارت شناسایی خرم را دارم

  لاله دهقانی پور 6 ماه قبل
  0

  کارت ملی شناسایی خود را مفقود نموده‌ام و خواستار کد ملی خور میلاشم

  امین مردانی 6 ماه قبل
  0

  میخام بدانم این کدملی مال امین مردانی۳۳۱۰۰۸۰۴۵۵

  علی ارکانی 7 ماه قبل
  0

  استعلام علی ارکانی فوت کرده

  سمیه پناهی درچه 7 ماه قبل
  0

  سمیه پناهی درچه

  0
  سمیه پناهی درچه 7 ماه قبل

  با این اسم وفامیلی سمیه پناهی درچه کد ملی میخاستم

  سیدعلیرضاهاشمی ثابت 7 ماه قبل
  0

  کدملی میخواهم

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سعید مقدم

  غلامرضا حسنی فرزند قنبرعلی 7 ماه قبل
  0

  کد ملی میخواهم

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سمیه امیدی فرزند نورالدین امیدی همسر مجید یوسفی

  صفوراراستگو 7 ماه قبل
  0

  کدملی را میخوام ممنون

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  زهرا خادمی

  رحمان حسندوست 7 ماه قبل
  2

  کد ملی فوت شده آقای رمضانعلی فلاح دلاور

  میخواستم ممنون

  رحمان حسندوست 7 ماه قبل
  3

  شماره کد ملی فوت شدن رمضانعلی فلاح دلاور

  ممنون میشم

  علی دهقان.فرزند اروج 7 ماه قبل
  0

  دریافت کود ملی علی دهقان فرزند اروج

  مهران محمدی عمله 8 ماه قبل
  0

  مهران محمدی عمله

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  فاطمه خوشدل شهرستان دورود

  ی۱۴۶۶۷۷۳۸۱۲ 8 ماه قبل
  1

  صدیف تقی زاده قشلاقی

  0
  مریم اذانی نمی دو 8 ماه قبل

  نمی دونم چرا کد ملی م میگه با این نام خودم نیست

  فاطمه افتخاری 8 ماه قبل
  0

  کد ملی خودم را میخواستم

  صادق شیخ بگلو 8 ماه قبل
  2

  کدملی خودم را میخوام

  0
  صادق شیخ بگلو 8 ماه قبل

  اسمم صادق شیخ بگلو است کدملی خودم را میخوام

  آیناز ساربانی .غزل ساربانی 8 ماه قبل
  1

  با سلام می خاستم بلیط قطار بگیرم ولی شماره ملی دخترام ندارم خاستم شماره ملی دخترام برام بفرستید

  عاشور شاکری زاده 8 ماه قبل
  0

  لطفا شماره ملی بفرستین

  عباس سلطانیها 8 ماه قبل
  0

  کدملیم چیه

  0
  مهران فاضلی 8 ماه قبل

  ازانقلاب به بعدبرادرم اصلا شناسنامه جدید نگرفته وخارج ازکشور زندگی میکنه راه گرفتن شناسنامه چیه

  یوسف چلداوی 8 ماه قبل
  0

  کد ملی را خواستم

  علی اصغر پارسای 9 ماه قبل
  3

  کدملی

  وحیدمفیدرودی کدملی07600696o3 9 ماه قبل
  1

  سربازشدم یا معاف

  وحیدمفیدرودی کدملی07600696o3 9 ماه قبل
  1

  با سلام کارت معافیت صادر شده

  وحیدمفیدرودی کدملی07600696o3 9 ماه قبل
  1

  با سلام می خواستم از وظعیت سربازی توحید مفیدرودی از نتیجه کمیسیون پزشکی نسبت به معاف بودن اطلاع قرارگیرنم با تشکر پدر سرباز معلول تحت پوشش بهزیستی خواف

  رضا اکبریان 9 ماه قبل
  1

  کد ملی

  سرکی نعل وندیان 9 ماه قبل
  0

  نام پدر

  مریم حسینی 9 ماه قبل
  1

  کد ملی می خواهم

  1
  مریم حسینی 8 ماه قبل

  لطفا کد ملیمرا ارسال بفرمایید

  1
  مریم حسینی 8 ماه قبل

  گرفتم کد ملی

  miki🌝🤌 9 ماه قبل
  3

  از طریق سایت(استعلام کد ملی)

  3
  ٢١٢٠٩٩٤٨٣٨ 9 ماه قبل

  خورشيد عاملي از جواد ارشادي جدا شدة

  مهدی حیدری 9 ماه قبل
  0

  سیرجان کد ملی

  0
  سارا 9 ماه قبل

  نام پدر مهدی حیدری سیرجان مهیا شهر

  0
  سارا 9 ماه قبل

  نام پدر مهدی حیدری

  مریم نیکخواه 10 ماه قبل
  0

  تاریخ تولدم را میخوام

  محمد پهلوان حسینی 10 ماه قبل
  0

  درخواست شماره ملی

  0
  سرکی نعل وندیان 9 ماه قبل

  نام پدر ایشان را میخواستم

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  کدملی دخترم رومیخوام

  مهدی عبیری 10 ماه قبل
  1

  کد ملی

  مریم درویشی 10 ماه قبل
  0

  مریم درویشی

  نرگس امینی 10 ماه قبل
  2

  کدملی حامد موسوی رو میخوام

  سید حامد موسوی 10 ماه قبل
  0

  کدملی این نام و تاریخ تولد ومیخوام

  0
  نرگس امینی 10 ماه قبل

  چرا جواب نمیدین

  حسن درآیش 10 ماه قبل
  2

  حسن درآیش

  0
  حسن درآیش 10 ماه قبل

  حسن درآیش

  بردیا بختیاری 10 ماه قبل
  0

  کاملی استعلام

  مریم 10 ماه قبل
  0

  میخوام اسم و نشون کد ملی رو در بیارم

  غلام احمدی 10 ماه قبل
  0

  کد ملی غلام احمدی میخام

  0
  غلام احمدی 10 ماه قبل

  کدملی شهید غلام احمدی میخام

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  کد ملی گل نساء فلاح نژاد رو میخوام

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  گل نساء فلاح نژاد

  بهرام نجومی 11 ماه قبل
  2

  بهرام نجومی

  حسین نعیمی 11 ماه قبل
  0

  کدملی

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 12 ماه قبل
  0

  چیچی بگم کسی گوش مس دهد

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 12 ماه قبل
  0

  مرسوله پستی من کجاست

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 12 ماه قبل
  1

  مرسوله پستی من که درتهران است چرا برایم نمی اید

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 12 ماه قبل
  0

  مرسوله پستی من که درتهران است چرا برایم نمی اید

  متین محمدسلطانی 12 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی

  0
  رقیه 10 ماه قبل

  کی جواب میدین

  علیرضا حیدری 12 ماه قبل
  1

  کد ملی من

  علیرضا حیدری 12 ماه قبل
  1

  کارت ملی من گم شده

  فاروق هوت 12 ماه قبل
  1

  شماره ملی فاروق حوت را میخواهم

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سارا مهمدی

  قلی جلیل وند 12 ماه قبل
  2

  سوابق بیمه تامین اجتماعی

  قلی جلیل وند 12 ماه قبل
  0

  مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

  صدف جعفری 12 ماه قبل
  0

  آدرس محل سکونت درتبریز

  صدف جعفری 12 ماه قبل
  2

  لطفا آدرس منزل نامبرده راانجام فرمائید

  0
  صدف جعفری 12 ماه قبل

  لطفا آدرس منزل نامبرده را اعلام فرمائید

  سامیار محمدی لمراسکی 12 ماه قبل
  0

  شماره شناسنامه فرزند برای بیمه

  محبوبه محمدی 12 ماه قبل
  0

  کد ملی محبوبه محمدی را بفرستید

  0
  محبوبه محمدی 12 ماه قبل

  شماره کد ملی محبوبه محمدی رابفرست

  محبوبه محمدی 12 ماه قبل
  0

  محبوبه محمدی

  0
  محبوبه محمدی 12 ماه قبل

  شماره کد ملی محبوبه محمدی رابفرست

  2
  محبوبه محمدی 12 ماه قبل

  کد ملی محبوبه محمدی

  فففف 12 ماه قبل
  0

  میخوام بدون یکی زن داره یان چطوری بفهمم

  1
  حميد ازاد 10 ماه قبل

  استرتش را طلاق داد

  کامران 1 سال قبل
  1

  سلام چگونه کدملی شخص فوت شده متوفی رامیشود به دست آورد.

  مسلم بلوچی 1 سال قبل
  1

  کارت هوشمند ملی من هنوز به دست من نرسیده مشکل از چیه نزدیک به دوسه سالی که ثبت نام کردیم

  0
  مهندس اقامرتضی 12 ماه قبل

  تمنای ارسال کد ملی خانم محبوبه محمدی وشماره موبایلشان را دارم ارادتمندم

  مسلم بلوچی 1 سال قبل
  1

  کارت ملی هوشمند من هنوز به دستم نرسیده مشکل ازچیه

  ساناز تاریوردینیا 1 سال قبل
  1

  درخواست کاملی از طریق نام ونام خانوادگی

  0
  فاطمه اکبری 12 ماه قبل

  فاطمه اکبری‌فرزندنمعت‌اکبری‌کدملی

  2
  فاطمه اکبری 12 ماه قبل

  کدملی

  ساناز تیروئیدی نیا 1 سال قبل
  0

  مفقود شدن مدارک

  ساناز تیروئیدی نیا 1 سال قبل
  0

  درخواست کاملی به علت مفقود شدن مدارگ ودریافت المثنی انها

  مصطفی محمدی 1 سال قبل
  3

  سلام خوبید دوست عزیز میشه کد ملی برای من بسازید

  1
  مصطفی محمدی 1 سال قبل

  ۸روز

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ممنونم

  فاطمه سرغره 1 سال قبل
  1

  کد ملی علی شجاع پور فرزند مرتضی که پسرم هست که مدارک را گم کرده ام رو میخاستم

  ناصر امینی 1 سال قبل
  0

  ناصر امینی

  2
  ناصر امینی باکد ملی 4988683796 1 سال قبل

  تاریخ تولد شماره شناسنامه

  خدیجه زحمتکش پیرکلاچاهی 1 سال قبل
  1

  باسلام بازنشته قالیباف هستم تا الان عیدی برایم واریز نشده

  علی حجت زاده ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ 1 سال قبل
  1

  علی حجت زاده فرزند محسن متولد ۱۳۳۲ نام مادر کوکب بازنشته کارخانه تراکتور سازی تبریز با کد ملی ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ ،میخوام بدونم که این شخص زنده است یا فوت کرده .مچکرم

  علی حجت زاده ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ 1 سال قبل
  4

  آیا این شخص فوت کرده یا زنده است؟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سولماز نمازی

  قاسم اندیشه 1 سال قبل
  1

  جهت شناخت نام تعاونی مسکن خانه سبز

  قاسم اندیشه 1 سال قبل
  1

  ۰۰۱۳۸۴۹۱۱۵

  عبدالامام غبیشاوی فرزند عباس 1 سال قبل
  2

  شماره ملی می‌خواهم

  عبدالامام غبیشاوی فرزند عباس 1 سال قبل
  1

  تقاضا شماره ملی

  هاشم طاهری 1 سال قبل
  3

  طلاق غیابی

  2
  فاطمه اکبری 1 سال قبل

  ازدواج کرده‌یانه

  هاشم طاهری 1 سال قبل
  1

  طاهری باقرزاده0700414630

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  هاشم طاهری میخاستم بفهم که زنم طلاق گرفته یانه طاهری باقرزاده070414630

  مقداد نجاتی 1 سال قبل
  2

  مقداد نجاتی

  مرتضی 1 سال قبل
  1

  دریافت کد ملی

  سید محمد ناصری 1 سال قبل
  2

  شماره ملی چند است

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 1 سال قبل
  1

  این شخص وجود دارد

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من سیدنیما موسوی هستم

  امیرعلی حسن زاده نوده 1 سال قبل
  1

  کدملی

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  چرت بود

  منصوره هادی نژاد 1 سال قبل
  2

  شماره شناسنامم چند

  طلبه لویمی 1 سال قبل
  1

  0

  طلبه لویمی شماره ملی خودم میخوام تاریخ تولد 9/3/1322ش ش432سریال 581138الف76

  نام پدر غانم نام مادر حوصه

  حسن برچلویی کردخوردی 1 سال قبل
  1

  درخواست کد ملی فوق الذکر

  امیررضا 1 سال قبل
  4

  امیررضا آرام

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  زهرا نظری

  حمید جان علیزاده 1 سال قبل
  2

  درخواست کد ملی را دارم

  کفایت معصومى فرزنده ابراهیم 1 سال قبل
  2

  من درخواست کد ملی میخواستم

  کامران خیلی 1 سال قبل
  1

  متولد تهران گیشا خ 32پلاک75

  غلامرضا خزایی 1 سال قبل
  4

  کدملی خود را میخواهم

  شاهرخ سرابب زاده 1 سال قبل
  2

  کد ملی شاهرخ سراب زاده

  پرستو 1 سال قبل
  1

  سلام نام سیاوش نام خانوادگی باقری نام پدر پنجعلی متولد ۱۳۳۴ صادر فسا کد ملی ایشان میخواهم

  سکینه شورابادی تکابی 1 سال قبل
  1

  شماره ملی خانم سکینه شور ابادی تکابی

  محمدنوش مهر 1 سال قبل
  3

  تاریخ تولد

  زهرا گودرزی 1 سال قبل
  1

  دریافت شماره ملی اینجانب

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  مریم شکری مغامیری فرد

  ۱۱۰۰۳۴۱۹۴۳ 1 سال قبل
  2

  استلام این شماره ملی مطعلق به چه شخصی است

  1
  ابراهیم نصرالهی 1 سال قبل

  شماره ملی ابراهیم نصرالهی ویهج

  ۱۱۰۰۳۴۱۹۴۳ 1 سال قبل
  1

  استعلام

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  کد ملی

  1
  پوریا رخشانی 1 سال قبل

  پویارخشانی

  شیرین جمالی 1 سال قبل
  2

  گم کردن کارت ملی شهرستان هستم امکان دسترسی به اداره ثبت ندارم

  شیرین جمالی 1 سال قبل
  2

  بعلت گم کردن کارت ملی و دسترسی نداشتن به ثبت و احوال

  اسماعیل حکیمی 1 سال قبل
  2

  کد ملی میخوام

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  اسماعیل

  حکیمی

  ن پ عظیم

  مجیدتوکلی 1 سال قبل
  1

  مجیدتوکلی

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام تمام مدارکم سوخته سرکارم هستم پرستار سالمند نمیتونم برم مدارکم رو بگیرم کسی رو ندارم هیچ مدرکی هم برام سالم نمانده کلآ همه خانه سوخت مدارک همه خانوادم سوخت کد ملی رو میخوام که واکسن بزنمترو خدا بکاری برام بکنید اسم پروانه فامیل نامدار پدر توفیق مادر رسمیه شماره شناسنامه ۳۹۱ تاریخ تولد روز ۱ ماه فروردین سال ۱۳۵۱

  محمدرضا محمدی 1 سال قبل
  2

  محمدرضا محمدی

  خالد‌جاوشیری 1 سال قبل
  1

  ۵۹۷۹۹۰۱۸۲۵

  علی مسلمی گلچوان 1 سال قبل
  2

  درخواست کدملی

  حمید اذین مهر 1 سال قبل
  2

  استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی

  1
  ابراهیم رضائیان 1 سال قبل

  در خواست کدملی

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  اسمش علیرضا اسماعیلی

  و اسم پدرش هم بهزاد اسماعیلی

  قاسم یاری 1 سال قبل
  6

  در خواست کدملی

  اسرارئیسی 1 سال قبل
  1

  کدملی اسرارئیسی

  0
  هادی نیلاب 11 ماه قبل

  شماره کد ملی میخواهم

  حمیراء کوهکن 1 سال قبل
  2

  برای دادگاه

  تاج محمد شاه بخش 1 سال قبل
  2

  درخواست کد ملی

  سلام 1 سال قبل
  1

  میخواهم کدملی فرزندم رومیخوام

  سیدعلی معماریان فرزند حسین 1 سال قبل
  1

  کد ملی سید علی معماریان فرزند سید رضا شمارع شناسنامه ۲۰۶۳ حوزه ۲۱ تهران

  امید کاظمی 1 سال قبل
  1

  کد ملی پدر مرحومم بنام فیروز کاظمی نام پدر عنایت ش ش 161صادره از زنجان تاریخ تولد1318/5/24 را میخواهم

  محمدحسین سلیمیان 1 سال قبل
  3

  سابقه بیمه تکمیلی

  مجید ناصری دانبرانی 2 سال قبل
  2

  باسلام خسته نباشید برادرم نزدیک به 15 سال رفته هنوز خبری ازش نداریم اگر کمک کنید تا شماره ملی یا ادرس سکونتش رو به نشان بدهید کمال تشکر رو داریم

  مجید ناصری دانبرانی 2 سال قبل
  2

  با سلام خسته نباشید برادرم چند وقتی هست قهر کرده رفته میخواستم بدانم کجاست شماره ملی چیست با کمک شما دل پدر ومادر رو خوشحال میکنید با تشکر اسماعیل ناصری

  مجید ناصری دانبرانی 2 سال قبل
  1

  با سلام خسته نباشید میخواستم بدانم شماره ملی چیست وتوی کدام شهر زندگی می کند چند وقتی هست از ش خبر نداریم دراصل قهر کرده رفته از شما دوست عزیز کمک می خواهم تا بتوانم برادرم را به خانه بر گردانم با تشکر اسماعیل ناصری

  پارسا 2 سال قبل
  1

  دروغ نگین وقتی خودت میدونی طرف براچی میاد تو صفت ولی اون چیزی رو نداری توش که خودت میدونی پس نباید دروغ بگی. اسیکس نایس

  امیر محمد حسین زاده 2 سال قبل
  7

  تا

  فرهاد 2 سال قبل
  1

  فرهاد ده مرده

  سید محمود البوشوکه اصل 2 سال قبل
  1

  سلام

  محمد 2 سال قبل
  1

  کد ملی متوفی آراسته عزیزی با شماره شناسنامه 112 رو میخواستم

  محمد موسوی 2 سال قبل
  1

  لطفا نام ونام خانوادگی این کد ملی ۱۸۹۰۶۹۲۴۳۳ خواستم

  حسینعلی نجفی 2 سال قبل
  1

  سلام خداقوت. میخواهم امروز آپارتمانی را بخرم.نیاز به تایید نام ونام خانوادگی وشماره ملی را بدانم .ممنون

  ابولفضل بدلی فرزند محمد بدلی 2 سال قبل
  2

  کدملیو همین الان احتیاج دارم میخوام

  مویز 2 سال قبل
  1

  ولا دروغ چرا هیچ نخوندمش😆😆

  فرهاد 2 سال قبل
  3

  د

  زینب لویمی

  خضیری

  تاریخ تولد

  علی قنبری 2 سال قبل
  2

  کد بورسی در سهام عدالت

  مریم جلیل خانی 2 سال قبل
  1

  میخواهم کدملی در بیارم

  ممد گوزو 2 سال قبل
  6

  گیر بیاردنی اماره؟

  3
  عباس 2 سال قبل

  ته ماره شی دمه برار

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  کدملی مهدی میرزایی برادرم رو میخوام

  حمید 2 سال قبل
  2

  کد ملی سعید قلی پور آزاد بنی

  3
  عبدالباسط سه بخش 1 سال قبل

  عبدالباسط سه بخش

  3
  ۱۷۴۳۶۹۸۸۹۵ 1 سال قبل

  میخوام ببینم این شماره ملی به کدام شخص است

  برای ارسال نظر کلیک کنید