توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی

  1 بازدید

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  در اکثر کار های اداری، سازمانی و مواردی که نیاز به تایید هویت شما می باشد، معمولا از کد ملی و انطباق مشخصات آن استفاده می شود. استعلام کد ملی بیشتر برای سازمان ها و ارگان ها مورد نیاز است ولی ممکن است برخی از افراد عادی نیز به دلایلی مانند اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و.. نیاز به استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین و.. داشته باشند. امروز در انزل وب روش استعلام آنلاین کد ملی را به شما معرفی می کنیم.

  سامانه استعلام آنلاین کد ملی اشخاص حقیقی

  Online Services For Check Iranian National Code Validity

  در کشور ایران، برای هر شخص حقیقی بالای ۱۵ سال و دارای شناسنامه، کد ملی و کارت ملی منحصر به فرد تعیین می شود. کد ملی هر شخص منحر به فرد بوده و نشان دهنده هویت شما است. اطلاعات هویتی شما (مانند سال و محل تولد، شماره تلفن و سایر سوابق) با کد ملی ثبت می شود و در صورت استعلام آن، قابل دسترسی است. بنابراین در سازمان ها نیاز به استفاده از آن برای تایید هویت وجود دارد. برای استعلام کد ملی هم راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه آن را معرفی می کنیم.

  ساختار کد ملی

  قبل از استعلام کد ملی بهتر است با ساختار آن آشنا شویم. همانطور که اشاره کردیم، کد ملی منحصر به فرد بوده و ساختار مشخصی دارد. کد ملی یک شماره ۱۰ رقمی می باشد که سمت چپ ۳ رقم آن کد شهرستان محل صدور شناسنامه است. ۶ رقم بعدی هم یک کد منحصر به فرد برای هر فرد دارنده شناسنامه در محل صادر شده است. رقم آخر هم یک عدد کنترلی بوده که از روی روی ۹ رقم سمت چپ به دست می آید.

  همچنین اگر نیاز به استعلام وضعیت ممنوع الخروجی دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش کامل استعلام ممنوع الخروجی گذرنامه افراد به صورت آنلاین را هم مطالعه نمایید.

  روش استعلام کد ملی برای سازمان ها و ارگان ها جهت بررسی آنلاین کد ملی

  برای استعلام کد ملی برای سازمان ها، شما باید به سامانهدرگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کرده تا شرایط دریافت این امکان را مطالعه کنید. به صورت کلی برای احراز هویت مشتریان و پرسنل دستگاهها در پیشخوان ها به صورت الکترونیکی از پایگاه داده ثبت احوال به شکل استعلام کد ملی، باید مراحل زیر را طی کنید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  اگر شما به عنوان یک فرد عادی می خواهید استعلام کد ملی  و تایید کد ملی آنلاین را انجام دهید، باید بدانید که دسترسی به جزییات اطلاعات شخصی افراد برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. اما به هر حال با داشتن کد ملی هر شخص می توانید اعتبار آن و محل صدور کارت ملی را بدانید. برای این کار می توانید از سرویساستعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  برای مشاهده اطلاعات کامل در این سامانه نیاز به ثبت نام دارید. حتمالا قبل از ثبت نام، شرایط و قوانین سایت را مطالعه نمایید.

  روش دریافت و استعلام کد ملی با شماره شناسنامه

  قابل ذکر است که شماره شناسنامه و کد ملی افراد متولد سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان است. اما در متولدین سال های قبل این دو شماره متفاوت می باشد. شما می توانید از طریق تماس با تلفن گویا ثبت احوال، از طریق شماره شناسنامه، کد ملی را به دست آورید یا عکس این کار را انجام دهید.

  دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  امکان فهمیدن و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. البته در موارد قانونی در صورت ثبت شکایت و.. در نیروی انتظامی، می توانید از طریق مراجع قانونی و دریافت نامه و استعلام کد ملی از ثبت احوال را انجام دهید.

  همینطور جهت استعلام اطلاعات دارو هم مطالعه مطلب ۵ سرویس آنلاین استعلام وجستجو اطلاعات دارو موجود و کمیاب برای شما کاربردی خواهد بود.

  دریافت کد ملی در صورت مفقود شدن کارت ملی و یا عدم دریافت آن

  اگر هم کد ملی خود را به خاطر نداشته باشید و یا هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده باشید، می توانید با شماره گویای ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ تماس گرفته تا از کد ملی خود مطلع شوید. همچنین از این سامانه برای استعلام کد ملی متوفی و.. هم می توانید استفاده کنید.

  روش بررسی صحت کد ملی آنلاین، جستجوی آنلاین کد ملی

  اگر هدف شما از استعلام کارت ملی فقط بررسی صحت آن است، می توانید از سرویس آنلاینبررسی صحت کد ملی بیمه دانا استفاده کنید. با وارد کردن کد ملی در این سامانه، به شما اعلام می شود که کد وارد شده صحیح است یا خیر.

  استعلام صحت کد ملی همراه با شهر محل صدور

  دیگر سرویس که می تواند به صورت آنلاین صحت کد ملی را بررسی کند، ابزار جستجو و استعلام آنلاین کد ملی شهرهای ایران کیت ست می باشد. این سایت علاوه بر تایید صحت شماره ملی، امکان جستجو بر اساس شهر  محل صدور را هم فراهم کرده است.

  برنامه استعلام کد ملی و محل تولد اندروید

  اگر قصد استعلام صحت کد ملی و محل تولد با گوشی اندرویدی خود دارید، پیشنهاد می کنیم برنامه استعلام کد ملی و محل تولد را دانلود و نصب کنید. در این نرم افزار استعلام کد ملی با وارد کردن کد ملی و تاچ کردن دکمه بررسی، صحت کد ملی به همراه معرفی نام استان و شهر انجام می شود.

  در پایان اگر قصد استعلام خلافی ماشین را هم دارید، مطالعه مطلب ۶ روش گرفتناستعلام خلافی ماشین از طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و.. را فراموش نکنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  در مطلب امروز راه های استعلام کد ملی برای سازمان ها و افراد عادی را معرفی کردیم. چنانچه در مورد مطلب امروز و در زمینه صحت کد ملی آنلاین نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، می توانید آن را از طریق دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  نحوه دریافت کد ملی

  نحوه دریافت کد ملی

  در حال حاضر اغلب کارهای ضروری و حتی کم اهمیت و انجام امور بزرگ و کوچک نیاز به کد ملی فرد و یا دست کم شماره شناسنامه دارد. با این وجود هستند افرادی که به سبب مفقودی کارت ملی و شناسنامه و یا فراموشی کد ملی در انجام امور مربوطه مستاصل شده و بدون وجود شماره ملی راه به جایی نمی‌برند.

  به همین دلیل تدابیری جهت نحوه دریافت کد ملی فرد و دریافت کد ملی اشخاص حقیقی و از طرق مختلف همچون دریافت کد ملی از طریق اسم، دریافت شماره شناسنامه از طریق کد ملی گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی فراهم گردیده است.

  تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی نیز در خدمت متقاضیان دریافت کد ملی اشخاص حقیقی می‌باشد. تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی به شماره ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ می‌باشد.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده استکسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است. اگر می‌خواهید از روی شماره ملی خودتان یا شماره ملی کس دیگری محل صدور او را ببینید می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید: سامانه استعلام آنلاین کد ملی

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی برای سازمان‌ها و ارگان‌ها

  استعلام کد ملی یک از مرسوم ترین روش ها برای شناخت افراد از روی کد ملی و شماره ملی در تمامی مراکز دولتی و شرکت ها و سازمان ها می باشد.

  در سال های اخیر با توجه به ضرورت وجود کد ملی و استعلام کد ملی در شروع هر کار و ثبت نامی سامانه درگاه ملی خدمات هوشمند جهت استعلام الکترونیکی هویت و یا همان استعلام کد ملی راه اندازی شده است.

  البته باید توجه داشته باشید که درگاه ملی خدمات دولت هوشمند برای استفاده افراد شخصی نیست و به منظور استفاده سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی راه‌اندازی شده است و سازمان‌های ذی‌صلاح برای استعلام گرفتن کد ملی اشخاص نیاز به ثبت نامه رسمی در این سامانه دارند.

  بدیهی است که با استعلام کد ملی فرد تمامی اطلاعات هویتی و شخصی فرد از قبیل شماره تلفن، سال تولد، محل تولد و … و به طور کلی سوابق، گذشته و حال حاضر فرد محرز خواهد شد.

  برای استعلام مشخصات کد ملی، سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌توانند به این آدرس به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند.

  جالب است بدانیم در واقع شماره ۱۰ رقمی کد ملی از سمت چپ سه رقم کد شهرستان محل صدور شناسنامه ، شش رقم بعدی کد منحصر به فرد برای فرد دارنده شناسنامه در شهرستان محل صدرو و رقم آخر آن هم یک رقم کنترل است که از روی ۹ رقم سمت چپ بدست می آید.

  بنابراین با توجه به کد ملی و استعلام کد ملی علاوه بر کد منحصر به فرد و اختصاصی هر فرد کد شهرستان محل تولد و متعاقبا شهر محل تولد فرد نیز مشخص خواهد شد.

  یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای استعلام کد ملی استفاده از اپلیکیشن کارپرداز است. با دانلود این اپ از همینجا می‌توانید کد ملی خودتان و دیگران را استعلام بگیرید:

   دانلود کارپرداز

  با استفاده از اپلیکیشن کارپرداز  میتوانید ازصحت کد ملی افراد مطمئن شوید. کارپرداز مفید ترین برنامه برای کسانی است که با  مدارک هویتی دیگران سر و کار دارند.

  با وارد کردن کد ملی در این اپلیکیشن می‌توانید از واقعی یا جعلی بودن کد ملی افراد مطلع شوید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  شما به عنوان یک فرد عادی اگر می‌خواهید کد ملی کسی را استعلام بگیرید باید بدانید که به جزییات و اطلاعات شخصی فرد موردنظر دسترسی پیدا نخواهید کرد و این کار فقط برای مراجع ذی‌صلاح امکان پذیر است.

  با این حال اگر کد ملی شخصی را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از آن دو چیز را استعلام کنید: یکی آنکه اصلا این کد ملی معتبر هست یا نه و دیگری آنکه صاحب این کد ملی صادره از کدام شهرستان و کدام استان است.

  برای شناخت افراد از روی کد ملی می‌توانید از سامانه استعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده است کسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیر محمد حسین زاده : تا

  ناشناس : اسمش علیرضا اسماعیلی و اسم پدرش هم بهزاد اسماعیلی

  فاطمه بابایی : شماره ملی فاطمه بابایی فرزند علی متولد ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ سمنان

  محمدحسین سلیمیان : سابقه بیمه تکمیلی

  قاسم یاری : در خواست کدملی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  2 روز قبل
  0

  خر

  رضا سخندان هریس 4 روز قبل
  2

  کد ملی

  سیما 5 روز قبل
  0

  نام مادر این شماره شناسنامه

  4270348569را میخاهم ؟؟

  سیما 5 روز قبل
  0

  چگونه نام مادر شخصی را پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید؟

  امیررضا 6 روز قبل
  1

  امیررضا آرام

  ناشناس 8 روز قبل
  0

  زهرا نظری

  محمد علی 8 روز قبل
  0

  میخوام بدونم

  شماره ملی مال همینه

  حمید جان علیزاده 9 روز قبل
  3

  درخواست کد ملی را دارم

  حمید جان علیزادهدرخواست کد ملی 9 روز قبل
  0

  در خواست کد ملی را دارم

  حمید جان علیزاده 9 روز قبل
  0

  کد ملی

  0
  حمید جان علیزاده 9 روز قبل

  درخواست کد ملی را دارم

  raziye 10 روز قبل
  0

  یه خانومی به اسم راضیه احمدی موانه هست کلاهبردارن کارت بانکی منقضی شده داده تو مغازه بهمون اندازه ی ۱۰میلیون لباس برده

  raziye 11 روز قبل
  0

  راضیه احمدی موانه

  ناشناس 11 روز قبل
  0

  راضیه احمدی موانه

  کفایت معصومى فرزنده ابراهیم 14 روز قبل
  2

  من درخواست کد ملی میخواستم

  0
  حمید جان علیزاده 9 روز قبل

  درخواست کد ملی را دارم

  کفایت معصومى فرزنده ابراهیم 14 روز قبل
  0

  مدارکم کم شده هیچ برگی ندارم من بتونم کد ملی خودمو بگيرام

  فقط من شماره شناسنامه دارم 634

  ۲۷۱۰۳۳۸۲۸۹ 14 روز قبل
  1

  مشخسات این کد ملی به نام چه کسی می باشد

  0
  حمیدرضا 10 روز قبل

  محمدعلی عباس پور فرزند حسن

  امیر 15 روز قبل
  0

  نام ونام خانوادگی خودت ونام پدرت وشماره موبایلت رابگوتاکل مشخصاتت رابرایت بگم چطوربگیری

  کامران خیلی 17 روز قبل
  1

  متولد تهران گیشا خ 32پلاک75

  غلامرضا خزایی 17 روز قبل
  0

  کدملی خود را میخواهم

  غلامرضا خرایی 17 روز قبل
  0

  غلامرضا خزایی

  شاهرخ سرابب زاده 18 روز قبل
  2

  کد ملی شاهرخ سراب زاده

  پروانه 18 روز قبل
  0

  کد ملی ایشان احتیاج دارم نام سیاوش نام خانوادگی باقری نام پدر پنج علی متولد ۱۳۳۴ صادر فسا

  0
  یوسف ابراهیم پور 8 روز قبل

  ۳۳۸۰۳۵۶

  پرستو 18 روز قبل
  1

  سلام نام سیاوش نام خانوادگی باقری نام پدر پنجعلی متولد ۱۳۳۴ صادر فسا کد ملی ایشان میخواهم

  نسترن خوشکلام 22 روز قبل
  0

  استعلام شماره کدملی

  سکینه شورابادی تکابی 23 روز قبل
  1

  شماره ملی خانم سکینه شور ابادی تکابی

  ناشناس 24 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشید من کد ملی خودم میخواستم چطور میتونم ازطریق اینترنت بگیرم

  صادق سزاواراسم پدرومادر 24 روز قبل
  0

  پسرخاله ام میباشد

  صادق سزاواراسم پدرومادر 24 روز قبل
  0

  فراری میباشد

  صادق سزاواراسم پدرومادر 24 روز قبل
  0

  کمکم کنی اسم مادرانمان پدر

  صادق سزاواراسم پدرومادر 24 روز قبل
  0

  اسم پدرمادر

  صادق سزاوار 24 روز قبل
  0

  اسم پدر مادر

  غلامرضا خلیلیان 25 روز قبل
  0

  کد ملی پدر همسر بنده را داریم و کد ملی و مشخصات پدر پدر همسرم را می خواهیم ،

  لطفا راهنمایی فرمایید چگونه می توانیم بدست بیاوریم ،

  با تشکر .

  فاضل مقربی 26 روز قبل
  0

  کدملی همسرم رامیخوام دسترسی ندارم راضیه محمدی ارفع

  فاطمه خادمی نیری 29 روز قبل
  1

  کارت ملی گم کردم خالا شماره ملی لازم دارم

  1
  فاطمه خادمی نیری 29 روز قبل

  کارت ملی وگوشی وپول همسرم رو از کیفش دزد زده وبرای شکایت شماره ملی لازم داریم لطفا کمک کنید زود تر

  سارا امیر زاده طیاری 29 روز قبل
  0

  اسم و فامیل نام پدر نام مادر تاریخ تولد شماره شناسنامه سریال شناسنامه دارم دو رقم آخر کد ملی ندارم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  هاشم اسکندری پورعالی

  0
  تصادف کردن با اتوبوس 1 ماه قبل

  خواهش اگر میشه کد ملی را بدید

  0
  تصادف کردن با اتوبوس 1 ماه قبل

  خواهش اگر میشه کد ملی را بدید

  محمدنوش مهر 1 ماه قبل
  1

  تاریخ تولد

  زهرا گودرزی 1 ماه قبل
  1

  دریافت شماره ملی اینجانب

  0
  زهرا گودرزی 1 ماه قبل

  زهرا گودرزی دریافت شماره ملی

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  مریم شکری مغامیری فرد

  حسن منظریان 1 ماه قبل
  0

  شماره همراه این کدملی 2063414343

  حسن منظریان 1 ماه قبل
  0

  ادرس وشماره همراه این اسم یا این کدملی 2063414343

  سید حامد صالحیان 1 ماه قبل
  0

  ۴۲۲۰۴۵۵۹۰۶

  رقیه نعمتی 1 ماه قبل
  0

  سابقه بیمه

  ۱۱۰۰۳۴۱۹۴۳ 1 ماه قبل
  1

  استلام این شماره ملی مطعلق به چه شخصی است

  1
  ابراهیم نصرالهی 1 ماه قبل

  شماره ملی ابراهیم نصرالهی ویهج

  1
  پوریا رخشانی 1 ماه قبل

  ۳۶۱۰۶۲۹۴۶۸

  0
  عبدالغفورریگی 1 ماه قبل

  مشخصاتش

  ۱۱۰۰۳۴۱۹۴۳ 1 ماه قبل
  0

  استعلام

  0
  عبدالله یزدانی پور 1 ماه قبل

  استعلام کدملی

  علی رضا احمدنیا 2 ماه قبل
  0

  سابقه بیمه

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  کد ملی

  0
  پوریا رخشانی 1 ماه قبل

  پویارخشانی

  شیرین جمالی 2 ماه قبل
  2

  گم کردن کارت ملی شهرستان هستم امکان دسترسی به اداره ثبت ندارم

  شیرین جمالی 2 ماه قبل
  3

  بعلت گم کردن کارت ملی و دسترسی نداشتن به ثبت و احوال

  بهزاد عبدی 2 ماه قبل
  0

  دیدن کد ملی این اسم را میخواهم

  0
  محمد علی 8 روز قبل

  آیا این شماره ملی همین اسمه ۵۲۳۰۰۰۸۳۲۶

  0
  شاهرخ سرابب زاده 18 روز قبل

  کد ملی

  0
  بگعلی حیدری 28 روز قبل

  کد ملی نامبرده فراموش شده

  بهزاد عبدی 2 ماه قبل
  0

  استعلام کد ملی

  2
  بهزاد عبدی 2 ماه قبل

  استعلام کد ملی ر

  و میخوام

  اسماعیل حکیمی 2 ماه قبل
  0

  کد ملی میخوام

  0
  اسماعیل حکیمی 2 ماه قبل

  دریافت کد ملی

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  اسماعیل

  حکیمی

  ن پ عظیم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  ۱۲۹۰۹۶۸۳۰۶امین امینی

  hamzeh 2 ماه قبل
  0

  سلام کد ملی رو میخوام بنام هدایت خسروی

  شیما 2 ماه قبل
  0

  0075644193حسین بهروزنیا...تاریخ تولد؟؟؟

  مصیبت 2 ماه قبل
  0

  کدملی بهرام پاشایی خانکندی

  مجیدتوکلی 2 ماه قبل
  1

  مجیدتوکلی

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  سلام تمام مدارکم سوخته سرکارم هستم پرستار سالمند نمیتونم برم مدارکم رو بگیرم کسی رو ندارم هیچ مدرکی هم برام سالم نمانده کلآ همه خانه سوخت مدارک همه خانوادم سوخت کد ملی رو میخوام که واکسن بزنمترو خدا بکاری برام بکنید اسم پروانه فامیل نامدار پدر توفیق مادر رسمیه شماره شناسنامه ۳۹۱ تاریخ تولد روز ۱ ماه فروردین سال ۱۳۵۱

  محمدرضا بیدار 2 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید

  کد ملی ایمان زندیه رو میخوام

  محمدرضا محمدی 2 ماه قبل
  1

  محمدرضا محمدی

  خالد‌جاوشیری 2 ماه قبل
  1

  ۵۹۷۹۹۰۱۸۲۵

  بهنام پورمحرمی 2 ماه قبل
  0

  محمد حسین علیپور

  میرزا ابول دراز 2 ماه قبل
  1

  من کد ملی بایدن رو میخواهم

  اگه نداشتید کد ملی ترامپ هم بدید اشکال نداره

  حالا اصلا چکسی اینجا کد ملی میده که اینهمه درخواست کد ملی دادید😜😜

  خییلیی باحالید بخدااا

  فرهاد حسین زاده 2 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی

  0
  شهلا بی پر 1 ماه قبل

  کدملی میخوام نام پدر حفض الله

  زینب اسکندری 3 ماه قبل
  0

  من شماره شناسنامه شش رقمی و کد ملی خودم را میخوام برای آزمون امتحان

  0
  زینب اسکندری 3 ماه قبل

  من شماره شناسنامه شش رقمی و کد ملی خودم را میخوام برای آزمون امتحان علوم اسم پدر ذبیح الله اسکندری

  فاطمه 3 ماه قبل
  0

  لطفا زوتر کد ملی منو بفرستین😭

  0
  حامد رحمتی متولد 69/12/04 1 ماه قبل

  کدملی

  فاطمه 3 ماه قبل
  0

  کدملی میخوام لطفا زوتر بفرستین

  فاطمه 3 ماه قبل
  0

  فاطمه عباس زاده

  کدملی میخوام

  فاطمه 3 ماه قبل
  0

  فاطمه عباس زاده

  فاطمه 3 ماه قبل
  0

  فاطمه عباس زاده

  علی مسلمی گلچوان 3 ماه قبل
  2

  درخواست کدملی

  حمید اذین مهر 3 ماه قبل
  2

  استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی

  1
  قادر نوری 3 ماه قبل

  سلام من کدملی مخوآهم بدانم قادرنوری فرزند یعقوب

  1
  ابراهیم رضائیان 3 ماه قبل

  در خواست کدملی

  1
  حمید اذین مهر 3 ماه قبل

  استعلام بیمه تامین اجتماعی

  ناشناس 3 ماه قبل
  5

  اسمش علیرضا اسماعیلی

  و اسم پدرش هم بهزاد اسماعیلی

  جلیل آذری فهیم 3 ماه قبل
  0

  در خواست کد ملی

  قاسم یاری 3 ماه قبل
  4

  در خواست کدملی

  0
  مهدی یوسفی تلوکلائی شهر ساری 27 روز قبل

  درآورد کد ملی

  جلیل آذری فهیم 3 ماه قبل
  0

  در خواست کد ملی

  1
  نرجس جهانی 2 ماه قبل

  کدملی دخترم سریع لازم دارم شناسنامه دم دستم نیست

  فاطمه احمدی افزادی 3 ماه قبل
  0

  شماره ملی همسرم

  بهروز خزایی 3 ماه قبل
  0

  کد ملی چنده؟

  اسرارئیسی 3 ماه قبل
  2

  کدملی اسرارئیسی

  حمیراء کوهکن 3 ماه قبل
  1

  برای دادگاه

  محمود مسعودیان فرزند محمد علی 3 ماه قبل
  0

  محمود مسعودیان فرزند محمد علی

  1
  محمود مسعودیان فرزند محمد علی 3 ماه قبل

  محمودمسعودیان فرزند محمد علی اندروخ شماره ملی

  0
  محمود مسعودیان فرزند محمد علی 3 ماه قبل

  محمودمسعودیان فرزند محمد علی

  تاج محمد شاه بخش 3 ماه قبل
  0

  کدملی

  1
  تاج محمد شاه بخش 3 ماه قبل

  استعلذم کارت ملی

  تاج محمد شاه بخش 3 ماه قبل
  1

  درخواست کد ملی

  سلام 3 ماه قبل
  2

  میخواهم کدملی فرزندم رومیخوام

  0
  مجید نصیری 2 ماه قبل

  کد ملی مجید نصیری

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  شکوفه

  سیدعلی معماریان فرزند حسین 3 ماه قبل
  1

  کد ملی سید علی معماریان فرزند سید رضا شمارع شناسنامه ۲۰۶۳ حوزه ۲۱ تهران

  محمدعبادتی 3 ماه قبل
  1

  شماره کارت ملی همسرم میخواهم

  1
  فاطمه دودانگه 3 ماه قبل

  فاطمه دودانگه

  محمدعبادتی 3 ماه قبل
  0

  شماره کارت ملی همسرم میخواهم

  0
  حوریا پژوهش 3 ماه قبل

  کد ملی

  مهدی نیک گو 3 ماه قبل
  0

  کد ملی پدر ومادر

  احمدرضا آرمیون 3 ماه قبل
  0

  دخواساتشماره ملی

  دخواست شماره ملی

  یوسف نورنژاداقدم 3 ماه قبل
  0

  شماره ملی میخام

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  نتت

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  نورا هاشمی سیاوشانی

  امیر حسین پور جمشیدی 3 ماه قبل
  0

  امیر حسین پور جمشیدی

  امید کاظمی 4 ماه قبل
  1

  کد ملی پدر مرحومم بنام فیروز کاظمی نام پدر عنایت ش ش 161صادره از زنجان تاریخ تولد1318/5/24 را میخواهم

  محمدحسین سلیمیان 4 ماه قبل
  4

  سابقه بیمه تکمیلی

  محراب 4 ماه قبل
  0

  سلام کد ملی زکریا نوری میرحصاری رو میخوام ممنون میشم بهم بدین

  رسول 4 ماه قبل
  0

  سلام کدملی خانم فاطمه السادات حسینی فرزند سیدمحمد متولد شهرستان باغ‌ملک رو میخواستم.

  پریسا عابدینی 4 ماه قبل
  0

  من کد ملی شخصی بنام رضا رجبی ناوخ میخام برای بچه ام شناسنامه بگیرم خیلی گیر کارم فقط تاریخ تولد شماره ملی میخان

  حسین آجرلو 4 ماه قبل
  0

  0590289616

  حسین آجرلو

  کامران قطاری 4 ماه قبل
  0

  کد ملی ان را میخواستم

  زهرا بدویی 4 ماه قبل
  0

  شماره ملی زهرا بدویی فرزند حسین عنبر آباد متولد ۱۲دی ۱۳۸۵

  رادمان خداخواه 4 ماه قبل
  0

  کد ملی لطفا

  دنیا تقی آبادی 4 ماه قبل
  0

  دنیا تقی آبادی

  فاطمه طلاکوب 4 ماه قبل
  0

  شماره کد ملی خودمو میخام

  0
  فاطمه طلاکوب 4 ماه قبل

  شماره کد ملی خودمو میخام

  محمد نقی لو 5 ماه قبل
  0

  کد ملی خودم میخوام

  قاسم 5 ماه قبل
  1

  کد ملی خانم فاطمه زهرا داود آبادی ۲۷ ساله را میخواهم

  مجید ناصری دانبرانی 5 ماه قبل
  0

  شماره کد ملی رو هم بدین ممنونم

  0
  داد خدا زاهدی دهویی 1 ماه قبل

  کد ملی

  مجید ناصری دانبرانی 5 ماه قبل
  1

  باسلام خسته نباشید برادرم نزدیک به 15 سال رفته هنوز خبری ازش نداریم اگر کمک کنید تا شماره ملی یا ادرس سکونتش رو به نشان بدهید کمال تشکر رو داریم

  مجید ناصری دانبرانی 5 ماه قبل
  1

  با سلام خسته نباشید برادرم چند وقتی هست قهر کرده رفته میخواستم بدانم کجاست شماره ملی چیست با کمک شما دل پدر ومادر رو خوشحال میکنید با تشکر اسماعیل ناصری

  مجید ناصری دانبرانی 5 ماه قبل
  1

  با سلام خسته نباشید میخواستم بدانم شماره ملی چیست وتوی کدام شهر زندگی می کند چند وقتی هست از ش خبر نداریم دراصل قهر کرده رفته از شما دوست عزیز کمک می خواهم تا بتوانم برادرم را به خانه بر گردانم با تشکر اسماعیل ناصری

  عسکرعلیخانی 5 ماه قبل
  0

  کد ملی میخام

  زهرا فتحی هشجین نام پدر رضا 5 ماه قبل
  0

  لازم دارم

  1
  زهرا فتحی هشجین 5 ماه قبل

  نیاز به کد ملی دارم وبه کارت ملی دسترسی ندارم ممنون از شما

  زهرا فتحی هشجین نام پدر رضا 5 ماه قبل
  0

  گم کرده ام

  داوود روشنی یساقی 5 ماه قبل
  2

  سلام.کد ملی داوود روشنی یساقی میخام

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  حسن

  فاطمه مرادی نظرقلی 5 ماه قبل
  0

  فاطمه مرادی نظرقلی

  0
  فاطمه مرادی نظرقلی 5 ماه قبل

  فاطمه مرادی نظرقلی متولد ۶۳ کد ملی را میخواستم

  فرهاد 5 ماه قبل
  0

  ببخشید شماره ملی چهار رقم اخرشو میخواستم به اسم فرهاد رودینی

  مجتبی علیمرادی 6 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی از طریق نام ونام خانوادگی

  مجتبی علیمرادی 6 ماه قبل
  0

  سلام علیکم وقتتون بخیر دریافت کد ملی از طریق نام ونام خانوادگی

  سیدرضا 6 ماه قبل
  0

  سلام

  پارسا 6 ماه قبل
  1

  دروغ نگین وقتی خودت میدونی طرف براچی میاد تو صفت ولی اون چیزی رو نداری توش که خودت میدونی پس نباید دروغ بگی. اسیکس نایس

  امیر محمد حسین زاده 6 ماه قبل
  7

  تا

  اصغر تیموری 6 ماه قبل
  0

  باسلام

  من کد ملی مادر مرحومه سیده راصیه بیگم حسینی رحمت ا... رو از قسمت کد ملی متوفیان برای کار سهام ع میخاستم

  اصغر تیموری 6 ماه قبل
  1

  بله

  فرهاد 6 ماه قبل
  1

  فرهاد ده مرده

  سید محمود البوشوکه اصل 6 ماه قبل
  1

  سلام

  محمد 6 ماه قبل
  2

  کد ملی متوفی آراسته عزیزی با شماره شناسنامه 112 رو میخواستم

  محمد موسوی 6 ماه قبل
  1

  لطفا نام ونام خانوادگی این کد ملی ۱۸۹۰۶۹۲۴۳۳ خواستم

  3849439208 6 ماه قبل
  0

  عکسی از جمال صالحی می خوام

  3849439208 6 ماه قبل
  0

  عکسی از جمال صالحی می خوام

  3849439208 6 ماه قبل
  0

  عکس از جمال صالحی

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام کد ملی سودابه عبدی میخوام اردبیلی

  حسینعلی نجفی 7 ماه قبل
  1

  سلام خداقوت. میخواهم امروز آپارتمانی را بخرم.نیاز به تایید نام ونام خانوادگی وشماره ملی را بدانم .ممنون

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  شمارهملی ابوبکراکرامی

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  ابوبکراکرامی

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام دوستم کارت ملی و شناسنامه و مدارکشو گم کرده الان لنگه کدملیشه ک نمیدونه چطور میتونه بگیره کد ملیشو

  1
  ناشناس 7 ماه قبل

  تمام مشخصاتشو کجا بدیم کدملیشو بگیره فقط

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  زهرا قلی نژاد

  کد ملیشو میخواستم

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید بنده رمز کارت سوخت فراموش کردم کارت سوخت ماشین بنام پیمانه بغدادی هس بچه تهرون کسی اشناش هس ۴رقم اخر کارت ملی بنده لازم دارم

  بابک بیک مرادی 7 ماه قبل
  0

  کد ملی می خوام

  بابک بیک‌ مرادی 7 ماه قبل
  0

  شماره کدملی

  ابولفضل بدلی فرزند محمد بدلی 7 ماه قبل
  1

  کدملیو همین الان احتیاج دارم میخوام

  ابولفضل بدلی فرزند محمد بدلی 7 ماه قبل
  0

  کد ملی را زود میخوام

  مویز 7 ماه قبل
  1

  ولا دروغ چرا هیچ نخوندمش😆😆

  اکو 7 ماه قبل
  0

  ۴رقم آخر کد ملی صدیق افشار قریب

  فرهاد 8 ماه قبل
  3

  د

  زینب لویمی

  خضیری

  تاریخ تولد

  حمیده مردانی فرزند غلامرضا 8 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی متولد 1318 خیرآباده سمنان شماره شناسامه 24

  سهراب مقدم 8 ماه قبل
  0

  کدملی

  فرشاد مرادی 8 ماه قبل
  1

  کد ملی نگار علیمحمدی فرزند مهدی از تهران متولد متولد ۹تیر ۱۳۷۱ باشماره شناسنامه اختصاصی 0014760126میخوام

  0
  مویز 7 ماه قبل

  منم تورو میخوامممممو

  0
  مویز 7 ماه قبل

  منم تورو میخوامممممو

  0
  مویز 7 ماه قبل

  منم تورو میخوامممممو

  عشق 8 ماه قبل
  0

  سلام باید وارد سایت آپارات من بشوید1882124_u

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  امیر وحیدی

  فاطمه افشاری 8 ماه قبل
  0

  کد ملی

  علی قنبری 8 ماه قبل
  2

  کد بورسی در سهام عدالت

  زینت عباسی خصوری 8 ماه قبل
  0

  کد ملی زینت عباسی خصوری فرزند علی قلی

  0
  زینت عباسی خصوری 8 ماه قبل

  برای بیمه از هم جدا شدیم

  نوش آفرین فروزنده 8 ماه قبل
  0

  استعلام کدملی

  حمید اکبری 8 ماه قبل
  1

  درخواست اطلاعات خصوصی

  0
  سید محمود البوشوکه اصل 6 ماه قبل

  سلام اگه میشه مسئولین چرا به فکر خوزستان نیستن خوزستان ۸ سال جنگ را تحمل کرد...

  مریم جلیل خانی 8 ماه قبل
  1

  میخواهم کدملی در بیارم

  0
  افروزصیادارشادی 12 روز قبل

  میخواهم کدملی دربیارم

  محمدروح لهی 8 ماه قبل
  0

  سلام کدملی باشناسنامه مقایرت داردهرچی درگوگل سیرچ میکنم میگه اشتباه است

  معصومه 8 ماه قبل
  0

  کد ملی و نام پدر را بدهید

  عماد رجایی باغسرخی 8 ماه قبل
  0

  کد ملی عماد رجایی باغسرخی

  ممد گوزو 8 ماه قبل
  3

  گیر بیاردنی اماره؟

  0
  مسلم نصاری 6 ماه قبل

  شماره ملی مسلم نصاری فرزند کاظم متولد 1372میخوام

  0
  عباس 8 ماه قبل

  نام مادر ام کلثوم فره گوزلو

  نام پدر عین الدین میرباقری درزون کلایی

  نام کرم علب

  ونه شماره ملی رو بدین خامه ببینم واسه خواهرم خاره با نا

  1
  عباس 8 ماه قبل

  ته ماره شی دمه برار

  0
  حسن علی 8 ماه قبل

  شه کتاره جمع هاکن ممد خان با اون اسم پر مسمات

  جمشید رحیمی 8 ماه قبل
  0

  جمشید رحیمی

  نام پدر غلام

  محمدرضا 8 ماه قبل
  0

  محمدرضا محمدی فرزند صفدر شماره شناسنامه۲۱۱

  کد ملی رو میخوام

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  کدملی مهدی میرزایی برادرم رو میخوام

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  میخوام یه نوبت دکتر بگیرم کاش میدادین

  تقیه حمدانی 9 ماه قبل
  1

  دریافت کدملی

  تقیه حمدانی 9 ماه قبل
  0

  ازقبض برق کدملی روخواستبم

  تقیه حمدانی 9 ماه قبل
  0

  استعلان کدملی

  تقیه حمدانی 9 ماه قبل
  0

  کدملی

  تقیه حمدانی 9 ماه قبل
  0

  تقیه حمدانی کد ملیش وخواستیم

  فرهاد 9 ماه قبل
  0

  میخوام ببینم ملک بنامم ثبت شده یا نه

  0
  ۱۷۴۳۶۹۸۸۹۵ 25 روز قبل

  میخوام ببینم این شماره ملی به نام چه کسی هست

  فرهاد 9 ماه قبل
  0

  سلام میخوام ببینم ملک بنامم ثبت شده یا نه

  حمید 9 ماه قبل
  0

  کد ملی سعید قلی پور آزاد بنی

  0
  ۱۷۴۳۶۹۸۸۹۵ 25 روز قبل

  میخوام ببینم این شماره ملی به کدام شخص است

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  چگونه از روی کد ملی مشخصات افراد را پیدا کنیم؟

  سید یوسف بابایی 9 ماه قبل
  0

  فرزند سید محمدعلی

  فاطعمه حاجی پور 9 ماه قبل
  0

  فاطعمه حاجی پور

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سعیدایمانی مدارک ها گم کردم

  جوادحسینی 9 ماه قبل
  2

  کد ملی میخواهم

  فاطمه بابایی 9 ماه قبل
  4

  شماره ملی فاطمه بابایی فرزند علی متولد ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ سمنان

  0
  حمید 9 ماه قبل

  سعید قلی پور آزادبنی

  فاطمه بابایی 9 ماه قبل
  2

  شماره ملی فاطمه بابایی فرزند علی متولد ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ سمنان

  0
  سید جمال شیرازی 7 ماه قبل

  سید جمال شیرازی فرزند اسدالله متولد ۱۳۵۸/۰۵/۲۶

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  شکوفه الیور

  برای ارسال نظر کلیک کنید