توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی

  1 بازدید

  استعلام کد ملی با نام و نام خانوادگی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و.. - انزل وب

  در اکثر کار های اداری، سازمانی و مواردی که نیاز به تایید هویت شما می باشد، معمولا از کد ملی و انطباق مشخصات آن استفاده می شود. استعلام کد ملی بیشتر برای سازمان ها و ارگان ها مورد نیاز است ولی ممکن است برخی از افراد عادی نیز به دلایلی مانند اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و.. نیاز به استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین و.. داشته باشند. امروز در انزل وب روش استعلام آنلاین کد ملی را به شما معرفی می کنیم.

  سامانه استعلام آنلاین کد ملی اشخاص حقیقی

  Online Services For Check Iranian National Code Validity

  در کشور ایران، برای هر شخص حقیقی بالای ۱۵ سال و دارای شناسنامه، کد ملی و کارت ملی منحصر به فرد تعیین می شود. کد ملی هر شخص منحر به فرد بوده و نشان دهنده هویت شما است. اطلاعات هویتی شما (مانند سال و محل تولد، شماره تلفن و سایر سوابق) با کد ملی ثبت می شود و در صورت استعلام آن، قابل دسترسی است. بنابراین در سازمان ها نیاز به استفاده از آن برای تایید هویت وجود دارد. برای استعلام کد ملی هم راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه آن را معرفی می کنیم.

  ساختار کد ملی

  قبل از استعلام کد ملی بهتر است با ساختار آن آشنا شویم. همانطور که اشاره کردیم، کد ملی منحصر به فرد بوده و ساختار مشخصی دارد. کد ملی یک شماره ۱۰ رقمی می باشد که سمت چپ ۳ رقم آن کد شهرستان محل صدور شناسنامه است. ۶ رقم بعدی هم یک کد منحصر به فرد برای هر فرد دارنده شناسنامه در محل صادر شده است. رقم آخر هم یک عدد کنترلی بوده که از روی روی ۹ رقم سمت چپ به دست می آید.

  همچنین اگر نیاز به استعلام وضعیت ممنوع الخروجی دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش کامل استعلام ممنوع الخروجی گذرنامه افراد به صورت آنلاین را هم مطالعه نمایید.

  روش استعلام کد ملی برای سازمان ها و ارگان ها جهت بررسی آنلاین کد ملی

  برای استعلام کد ملی برای سازمان ها، شما باید به سامانهدرگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کرده تا شرایط دریافت این امکان را مطالعه کنید. به صورت کلی برای احراز هویت مشتریان و پرسنل دستگاهها در پیشخوان ها به صورت الکترونیکی از پایگاه داده ثبت احوال به شکل استعلام کد ملی، باید مراحل زیر را طی کنید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  اگر شما به عنوان یک فرد عادی می خواهید استعلام کد ملی  و تایید کد ملی آنلاین را انجام دهید، باید بدانید که دسترسی به جزییات اطلاعات شخصی افراد برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. اما به هر حال با داشتن کد ملی هر شخص می توانید اعتبار آن و محل صدور کارت ملی را بدانید. برای این کار می توانید از سرویساستعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  برای مشاهده اطلاعات کامل در این سامانه نیاز به ثبت نام دارید. حتمالا قبل از ثبت نام، شرایط و قوانین سایت را مطالعه نمایید.

  روش دریافت و استعلام کد ملی با شماره شناسنامه

  قابل ذکر است که شماره شناسنامه و کد ملی افراد متولد سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان است. اما در متولدین سال های قبل این دو شماره متفاوت می باشد. شما می توانید از طریق تماس با تلفن گویا ثبت احوال، از طریق شماره شناسنامه، کد ملی را به دست آورید یا عکس این کار را انجام دهید.

  دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  امکان فهمیدن و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. البته در موارد قانونی در صورت ثبت شکایت و.. در نیروی انتظامی، می توانید از طریق مراجع قانونی و دریافت نامه و استعلام کد ملی از ثبت احوال را انجام دهید.

  همینطور جهت استعلام اطلاعات دارو هم مطالعه مطلب ۵ سرویس آنلاین استعلام وجستجو اطلاعات دارو موجود و کمیاب برای شما کاربردی خواهد بود.

  دریافت کد ملی در صورت مفقود شدن کارت ملی و یا عدم دریافت آن

  اگر هم کد ملی خود را به خاطر نداشته باشید و یا هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده باشید، می توانید با شماره گویای ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ تماس گرفته تا از کد ملی خود مطلع شوید. همچنین از این سامانه برای استعلام کد ملی متوفی و.. هم می توانید استفاده کنید.

  روش بررسی صحت کد ملی آنلاین، جستجوی آنلاین کد ملی

  اگر هدف شما از استعلام کارت ملی فقط بررسی صحت آن است، می توانید از سرویس آنلاینبررسی صحت کد ملی بیمه دانا استفاده کنید. با وارد کردن کد ملی در این سامانه، به شما اعلام می شود که کد وارد شده صحیح است یا خیر.

  استعلام صحت کد ملی همراه با شهر محل صدور

  دیگر سرویس که می تواند به صورت آنلاین صحت کد ملی را بررسی کند، ابزار جستجو و استعلام آنلاین کد ملی شهرهای ایران کیت ست می باشد. این سایت علاوه بر تایید صحت شماره ملی، امکان جستجو بر اساس شهر  محل صدور را هم فراهم کرده است.

  برنامه استعلام کد ملی و محل تولد اندروید

  اگر قصد استعلام صحت کد ملی و محل تولد با گوشی اندرویدی خود دارید، پیشنهاد می کنیم برنامه استعلام کد ملی و محل تولد را دانلود و نصب کنید. در این نرم افزار استعلام کد ملی با وارد کردن کد ملی و تاچ کردن دکمه بررسی، صحت کد ملی به همراه معرفی نام استان و شهر انجام می شود.

  در پایان اگر قصد استعلام خلافی ماشین را هم دارید، مطالعه مطلب ۶ روش گرفتناستعلام خلافی ماشین از طریق اینترنت، SMS، تلگرام، VIN، تلفن و.. را فراموش نکنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  در مطلب امروز راه های استعلام کد ملی برای سازمان ها و افراد عادی را معرفی کردیم. چنانچه در مورد مطلب امروز و در زمینه صحت کد ملی آنلاین نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، می توانید آن را از طریق دیدگاه این پست با ما به اشتراک بگذارید.

  نحوه دریافت کد ملی

  نحوه دریافت کد ملی

  در حال حاضر اغلب کارهای ضروری و حتی کم اهمیت و انجام امور بزرگ و کوچک نیاز به کد ملی فرد و یا دست کم شماره شناسنامه دارد. با این وجود هستند افرادی که به سبب مفقودی کارت ملی و شناسنامه و یا فراموشی کد ملی در انجام امور مربوطه مستاصل شده و بدون وجود شماره ملی راه به جایی نمی‌برند.

  به همین دلیل تدابیری جهت نحوه دریافت کد ملی فرد و دریافت کد ملی اشخاص حقیقی و از طرق مختلف همچون دریافت کد ملی از طریق اسم، دریافت شماره شناسنامه از طریق کد ملی گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی فراهم گردیده است.

  تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی نیز در خدمت متقاضیان دریافت کد ملی اشخاص حقیقی می‌باشد. تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی به شماره ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ می‌باشد.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده استکسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است. اگر می‌خواهید از روی شماره ملی خودتان یا شماره ملی کس دیگری محل صدور او را ببینید می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید: سامانه استعلام آنلاین کد ملی

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی آنلاین

  استعلام کد ملی برای سازمان‌ها و ارگان‌ها

  استعلام کد ملی یک از مرسوم ترین روش ها برای شناخت افراد از روی کد ملی و شماره ملی در تمامی مراکز دولتی و شرکت ها و سازمان ها می باشد.

  در سال های اخیر با توجه به ضرورت وجود کد ملی و استعلام کد ملی در شروع هر کار و ثبت نامی سامانه درگاه ملی خدمات هوشمند جهت استعلام الکترونیکی هویت و یا همان استعلام کد ملی راه اندازی شده است.

  البته باید توجه داشته باشید که درگاه ملی خدمات دولت هوشمند برای استفاده افراد شخصی نیست و به منظور استفاده سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی راه‌اندازی شده است و سازمان‌های ذی‌صلاح برای استعلام گرفتن کد ملی اشخاص نیاز به ثبت نامه رسمی در این سامانه دارند.

  بدیهی است که با استعلام کد ملی فرد تمامی اطلاعات هویتی و شخصی فرد از قبیل شماره تلفن، سال تولد، محل تولد و … و به طور کلی سوابق، گذشته و حال حاضر فرد محرز خواهد شد.

  برای استعلام مشخصات کد ملی، سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌توانند به این آدرس به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند.

  جالب است بدانیم در واقع شماره ۱۰ رقمی کد ملی از سمت چپ سه رقم کد شهرستان محل صدور شناسنامه ، شش رقم بعدی کد منحصر به فرد برای فرد دارنده شناسنامه در شهرستان محل صدرو و رقم آخر آن هم یک رقم کنترل است که از روی ۹ رقم سمت چپ بدست می آید.

  بنابراین با توجه به کد ملی و استعلام کد ملی علاوه بر کد منحصر به فرد و اختصاصی هر فرد کد شهرستان محل تولد و متعاقبا شهر محل تولد فرد نیز مشخص خواهد شد.

  یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای استعلام کد ملی استفاده از اپلیکیشن کارپرداز است. با دانلود این اپ از همینجا می‌توانید کد ملی خودتان و دیگران را استعلام بگیرید:

   دانلود کارپرداز

  با استفاده از اپلیکیشن کارپرداز  میتوانید ازصحت کد ملی افراد مطمئن شوید. کارپرداز مفید ترین برنامه برای کسانی است که با  مدارک هویتی دیگران سر و کار دارند.

  با وارد کردن کد ملی در این اپلیکیشن می‌توانید از واقعی یا جعلی بودن کد ملی افراد مطلع شوید.

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  شما به عنوان یک فرد عادی اگر می‌خواهید کد ملی کسی را استعلام بگیرید باید بدانید که به جزییات و اطلاعات شخصی فرد موردنظر دسترسی پیدا نخواهید کرد و این کار فقط برای مراجع ذی‌صلاح امکان پذیر است.

  با این حال اگر کد ملی شخصی را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از آن دو چیز را استعلام کنید: یکی آنکه اصلا این کد ملی معتبر هست یا نه و دیگری آنکه صاحب این کد ملی صادره از کدام شهرستان و کدام استان است.

  برای شناخت افراد از روی کد ملی می‌توانید از سامانه استعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده است کسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  امیر محمد حسین زاده : تا

  ممد گوزو : گیر بیاردنی اماره؟

  محمدحسین سلیمیان : سابقه بیمه تکمیلی

  قاسم یاری : در خواست کدملی

  ناشناس : اسمش علیرضا اسماعیلی و اسم پدرش هم بهزاد اسماعیلی

  امیررضا : امیررضا آرام

  علی حجت زاده ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ : آیا این شخص فوت کرده یا زنده است؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  منصور عبدالکریم خراسانی 2 روز قبل
  0

  شماره ملی

  محمد کریمی 8 روز قبل
  -1

  درخواست کد ملی

  miki🌝🤌 8 روز قبل
  1

  از طریق سایت(استعلام کد ملی)

  0
  ٢١٢٠٩٩٤٨٣٨ 5 روز قبل

  خورشيد عاملي از جواد ارشادي جدا شدة

  مهدی حیدری 11 روز قبل
  0

  سیرجان کد ملی

  0
  سارا 11 روز قبل

  نام پدر مهدی حیدری سیرجان مهیا شهر

  0
  سارا 11 روز قبل

  نام پدر مهدی حیدری

  یوسف زرندی 16 روز قبل
  0

  تاریخ تولدازروی شماره ملی

  محمدحسین اسدی 18 روز قبل
  0

  کد ملی پدرم راکه فوت شده را چطور پیداکنم

  مرتضی 25 روز قبل
  0

  سلام کدملی پسرم رو میخوام

  مریم نیکخواه 27 روز قبل
  0

  تاریخ تولدم را میخوام

  محمد پهلوان حسینی 27 روز قبل
  0

  درخواست شماره ملی

  0
  نگين رضايي 22 روز قبل

  نگين رضايي متولد١٣٧٨ نام پدر ابراهيم صاده از بوشهر

  ناشناس 29 روز قبل
  1

  کدملی دخترم رومیخوام

  مهدی عبیری 29 روز قبل
  0

  کد ملی

  مریم درویشی 1 ماه قبل
  0

  مریم درویشی

  عبدالناصر فنائی 1 ماه قبل
  -1

  کدملی نامبرده

  نرگس امینی 1 ماه قبل
  0

  کدملی حامد موسوی رو میخوام

  سید حامد موسوی 1 ماه قبل
  0

  کدملی این نام و تاریخ تولد ومیخوام

  0
  نرگس امینی 1 ماه قبل

  چرا جواب نمیدین

  حسن درآیش 1 ماه قبل
  0

  حسن درآیش

  0
  حسن درآیش 1 ماه قبل

  حسن درآیش

  بردیا بختیاری 1 ماه قبل
  0

  کاملی استعلام

  مریم 1 ماه قبل
  0

  میخوام اسم و نشون کد ملی رو در بیارم

  غلام احمدی 1 ماه قبل
  0

  کد ملی غلام احمدی میخام

  0
  غلام احمدی 1 ماه قبل

  کدملی شهید غلام احمدی میخام

  منصور احمدی 1 ماه قبل
  0

  کدملی من چنده

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  کد ملی گل نساء فلاح نژاد رو میخوام

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  گل نساء فلاح نژاد

  بهرام نجومی 2 ماه قبل
  1

  بهرام نجومی

  سید حسن هاشمی کد ملی 2 ماه قبل
  0

  کد ملی سید حسن هاشمی میخوام

  0
  محمد کریمی 8 روز قبل

  درخواست کد ملی

  حسین بابایی 2 ماه قبل
  0

  گرفتن کاملی با اسم وفامیل چطوری بگیرم.کارت ملی ام رام کردم

  حسین نعیمی 2 ماه قبل
  0

  کدملی

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 3 ماه قبل
  0

  چیچی بگم کسی گوش مس دهد

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 3 ماه قبل
  0

  مرسوله پستی من کجاست

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 3 ماه قبل
  1

  مرسوله پستی من که درتهران است چرا برایم نمی اید

  محمود لطیفی ۱۱۱۰۱۴۳۴۶۱ 3 ماه قبل
  0

  مرسوله پستی من که درتهران است چرا برایم نمی اید

  متین محمدسلطانی 3 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی

  0
  رقیه 1 ماه قبل

  کی جواب میدین

  علیرضا حیدری 3 ماه قبل
  0

  کد ملی من

  علیرضا حیدری 3 ماه قبل
  1

  کارت ملی من گم شده

  فاروق هوت 3 ماه قبل
  0

  شماره ملی فاروق حوت را میخواهم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سارا مهمدی

  قلی جلیل وند 3 ماه قبل
  0

  سوابق بیمه تامین اجتماعی

  قلی جلیل وند 3 ماه قبل
  0

  مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

  صدف جعفری 3 ماه قبل
  0

  آدرس محل سکونت درتبریز

  صدف جعفری 3 ماه قبل
  1

  لطفا آدرس منزل نامبرده راانجام فرمائید

  0
  صدف جعفری 3 ماه قبل

  لطفا آدرس منزل نامبرده را اعلام فرمائید

  سامیار محمدی لمراسکی 3 ماه قبل
  0

  شماره شناسنامه فرزند برای بیمه

  محبوبه محمدی 3 ماه قبل
  0

  کد ملی محبوبه محمدی را بفرستید

  0
  محبوبه محمدی 3 ماه قبل

  شماره کد ملی محبوبه محمدی رابفرست

  محبوبه محمدی 3 ماه قبل
  0

  محبوبه محمدی

  0
  محبوبه محمدی 3 ماه قبل

  شماره کد ملی محبوبه محمدی رابفرست

  2
  محبوبه محمدی 3 ماه قبل

  کد ملی محبوبه محمدی

  فففف 3 ماه قبل
  0

  میخوام بدون یکی زن داره یان چطوری بفهمم

  1
  حميد ازاد 18 روز قبل

  استرتش را طلاق داد

  کامران 3 ماه قبل
  1

  سلام چگونه کدملی شخص فوت شده متوفی رامیشود به دست آورد.

  مسلم بلوچی 4 ماه قبل
  3

  کارت هوشمند ملی من هنوز به دست من نرسیده مشکل از چیه نزدیک به دوسه سالی که ثبت نام کردیم

  0
  مهندس اقامرتضی 3 ماه قبل

  تمنای ارسال کد ملی خانم محبوبه محمدی وشماره موبایلشان را دارم ارادتمندم

  مسلم بلوچی 4 ماه قبل
  1

  کارت ملی هوشمند من هنوز به دستم نرسیده مشکل ازچیه

  ساناز تاریوردینیا 4 ماه قبل
  1

  درخواست کاملی از طریق نام ونام خانوادگی

  0
  فاطمه اکبری 3 ماه قبل

  فاطمه اکبری‌فرزندنمعت‌اکبری‌کدملی

  2
  فاطمه اکبری 3 ماه قبل

  کدملی

  ساناز تیروئیدی نیا 4 ماه قبل
  0

  مفقود شدن مدارک

  ساناز تیروئیدی نیا 4 ماه قبل
  0

  درخواست کاملی به علت مفقود شدن مدارگ ودریافت المثنی انها

  مصطفی محمدی 4 ماه قبل
  2

  سلام خوبید دوست عزیز میشه کد ملی برای من بسازید

  1
  مصطفی محمدی 4 ماه قبل

  ۸روز

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  ممنونم

  فاطمه سرغره 4 ماه قبل
  2

  کد ملی علی شجاع پور فرزند مرتضی که پسرم هست که مدارک را گم کرده ام رو میخاستم

  ناصر امینی 4 ماه قبل
  1

  ناصر امینی

  0
  ناصر امینی باکد ملی 4988683796 4 ماه قبل

  تاریخ تولد شماره شناسنامه

  سعید طالبی 4 ماه قبل
  0

  کد ملی علیرضا صحرایی رو میخوام

  خدیجه زحمتکش پیرکلاچاهی 4 ماه قبل
  0

  باسلام بازنشته قالیباف هستم تا الان عیدی برایم واریز نشده

  محمد 4 ماه قبل
  0

  کد ملی محمد میامی

  علی حجت زاده ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ 4 ماه قبل
  0

  علی حجت زاده فرزند محسن متولد ۱۳۳۲ نام مادر کوکب بازنشته کارخانه تراکتور سازی تبریز با کد ملی ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ ،میخوام بدونم که این شخص زنده است یا فوت کرده .مچکرم

  علی حجت زاده ۱۵۵۱۷۱۰۷۱۴ 4 ماه قبل
  4

  آیا این شخص فوت کرده یا زنده است؟

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سولماز نمازی

  افروز نامی اکبری مایان سفلی 4 ماه قبل
  0

  آیا کدملی من صادر شده است

  قاسم اندیشه 4 ماه قبل
  1

  جهت شناخت نام تعاونی مسکن خانه سبز

  0
  قاسم اندیشه 4 ماه قبل

  شناخت نام شرکت تعاونی

  قاسم اندیشه 4 ماه قبل
  1

  ۰۰۱۳۸۴۹۱۱۵

  0
  قاسم اندیشه 4 ماه قبل

  َمدیر عامل شرکت تعاونی مسکن انبوه سازان خانه سبز

  0
  قاسم اندیشه 4 ماه قبل

  ثبت شرکتها

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  کد ملی فاطمه تقی زاده

  عبدالامام غبیشاوی فرزند عباس 4 ماه قبل
  2

  شماره ملی می‌خواهم

  عبدالامام غبیشاوی فرزند عباس 4 ماه قبل
  1

  تقاضا شماره ملی

  همت 4 ماه قبل
  0

  شماره ملی ماریه حمزه قصابسرائی؟

  همت 4 ماه قبل
  0

  کد ملی ماریه حمزه قصابسرائی یا ماریا حمزه قصابسرائی فرزند باقر حمزه قصابسرائی؟

  محمد حسین حیدری ۱۵۸۳۰۷۶۱۷ 4 ماه قبل
  0

  سوابق بیمه شده ۰

  1
  محمد حسین حیدری ۱۵۸۳۰۷۶۱۷ 4 ماه قبل

  سوابق بیمه محمد حسین حیدری کار گر شهر داری مرند

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  ۴۳۷۱۲۰۷۹۹۵

  مه لقا 4 ماه قبل
  0

  شماره ملی مه لقاقادری متولد۱۳۶۵ میخواهم

  2
  غلامرضا احمدی 4 ماه قبل

  سلام

  کد ملی و روز ماه سال تولد غلامرضا احمدی را میخوام

  هاشم طاهری 4 ماه قبل
  2

  طلاق غیابی

  3
  فاطمه اکبری 4 ماه قبل

  ازدواج کرده‌یانه

  هاشم طاهری 4 ماه قبل
  1

  طاهری باقرزاده0700414630

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  هاشم طاهری میخاستم بفهم که زنم طلاق گرفته یانه طاهری باقرزاده070414630

  0
  هاشم طاهریم 4 ماه قبل

  میخاستم بفهمم طاهری باقر زاده طلاق گرفته یانه

  امیر ایلدر آبادی 5 ماه قبل
  0

  امیر ایلدر آبادی فرزنده جع

  فر ایلدر آبادی

  ۴/۱۳۸۱/۶

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  علی عباس خزائی فرزند سیدکرم این دونفر کدام زنده هستند

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم وعلی عباس خزائی فرزند سیدکرم کدام زنده هستند

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  علی عباس خزایی پدر صید کرم سریال شناسنامه 51الف علی عباس خزائی فرزندسید کرم سریال شناسنامه 511 کدام یکفوت کرده اند

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم سریال شناسنامه 51الف ایا تصاویر سجل ایشان وجود دا» د

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  علی عباس خزایی پدر صید کرم سریال شناسنامه 51الف

  مقداد نجاتی 5 ماه قبل
  2

  مقداد نجاتی

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  پیام مفخمی

  محمد تقی نماری 5 ماه قبل
  0

  درخواست کد ملی متوفی

  رضا افشاری نیک 5 ماه قبل
  0

  آیا کد. ملی درست است یا نه

  بابک حسین پور مطنه 5 ماه قبل
  0

  کود ملی خود رامیخوااهم

  مرتضی 5 ماه قبل
  2

  دریافت کد ملی

  سید محمد ناصری 5 ماه قبل
  1

  شماره ملی چند است

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  مرده

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  0

  این شخص زنده است

  0
  ۵۹۵۰۰۷۷۳۲ 5 ماه قبل

  اسمش کیه

  0
  ۵۹۵۰۰۷۷۳۲ 5 ماه قبل

  اسمش کیه

  علی عباس خزائی فرزند صید کرم 5 ماه قبل
  1

  این شخص وجود دارد

  ثریا طالبی فرزند علی 5 ماه قبل
  0

  ثریا طالبی

  Shadi.kzm 5 ماه قبل
  0

  شماره ملی آقای عیسی خلیلی

  فریدون احمدی 5 ماه قبل
  0

  شماره کد ملی من چه شماره ای است

  فریدون احمدی 5 ماه قبل
  1

  شماره ملی

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام من سیدنیما موسوی هستم

  0
  ۵۹۵۰۰۷۷۳۲ 5 ماه قبل

  اسمش کیه با نام خانوادگی

  0
  ۵۹۵۰۰۷۷۳۲ 5 ماه قبل

  اسمش کیه بانام خانوادگی

  امیرعلی حسن زاده نوده 5 ماه قبل
  0

  کدملی

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  چرت بود

  منصوره هادی نژاد 5 ماه قبل
  1

  شماره شناسنامم چند

  0
  منصوره هادی نژاد 5 ماه قبل

  نام پدر احمد شماره شناسنامم چند

  طلبه لویمی 5 ماه قبل
  0

  پس چطور گفتید نام نام خانوادگی بگید کدملی می‌دیم از خدا بترسید

  طلبه لویمی 5 ماه قبل
  0

  0

  طلبه لویمی شماره ملی خودم میخوام تاریخ تولد 9/3/1322ش ش432سریال 581138الف76

  فرزند غانم مادر حوصه

  طلبه لویمی 5 ماه قبل
  1

  0

  طلبه لویمی شماره ملی خودم میخوام تاریخ تولد 9/3/1322ش ش432سریال 581138الف76

  نام پدر غانم نام مادر حوصه

  پسرک 5 ماه قبل
  0

  کد ملی سکینه امینی رو میخام

  حسن برچلویی کردخوردی 5 ماه قبل
  1

  درخواست کد ملی فوق الذکر

  طیبه شعبانی فرزندشنبه 5 ماه قبل
  0

  دریافت کدملی ایلام_بدره_روستای گچکوبان

  طیبه شعبانی 5 ماه قبل
  1

  این شماره کارت ملی مال کیه

  5 ماه قبل
  0

  خر

  رضا سخندان هریس 6 ماه قبل
  0

  کد ملی

  سیما 6 ماه قبل
  0

  چگونه نام مادر شخصی را پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید؟

  0
  حامد 3 ماه قبل

  من. میتونم اسم. مادر پیداکنم

  امیررضا 6 ماه قبل
  4

  امیررضا آرام

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  زهرا نظری

  محمد علی 6 ماه قبل
  0

  میخوام بدونم

  شماره ملی مال همینه

  0
  آره 4 ماه قبل

  بله

  حمید جان علیزاده 6 ماه قبل
  1

  درخواست کد ملی را دارم

  حمید جان علیزادهدرخواست کد ملی 6 ماه قبل
  0

  در خواست کد ملی را دارم

  حمید جان علیزاده 6 ماه قبل
  0

  کد ملی

  1
  حمید جان علیزاده 6 ماه قبل

  درخواست کد ملی را دارم

  raziye 6 ماه قبل
  0

  راضیه احمدی موانه

  کفایت معصومى فرزنده ابراهیم 6 ماه قبل
  3

  من درخواست کد ملی میخواستم

  کامران خیلی 6 ماه قبل
  1

  متولد تهران گیشا خ 32پلاک75

  غلامرضا خزایی 6 ماه قبل
  3

  کدملی خود را میخواهم

  شاهرخ سرابب زاده 6 ماه قبل
  2

  کد ملی شاهرخ سراب زاده

  پرستو 6 ماه قبل
  1

  سلام نام سیاوش نام خانوادگی باقری نام پدر پنجعلی متولد ۱۳۳۴ صادر فسا کد ملی ایشان میخواهم

  سکینه شورابادی تکابی 6 ماه قبل
  1

  شماره ملی خانم سکینه شور ابادی تکابی

  محمدنوش مهر 7 ماه قبل
  1

  تاریخ تولد

  زهرا گودرزی 7 ماه قبل
  1

  دریافت شماره ملی اینجانب

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  مریم شکری مغامیری فرد

  ۱۱۰۰۳۴۱۹۴۳ 7 ماه قبل
  1

  استلام این شماره ملی مطعلق به چه شخصی است

  1
  ابراهیم نصرالهی 7 ماه قبل

  شماره ملی ابراهیم نصرالهی ویهج

  0
  پوریا رخشانی 7 ماه قبل

  ۳۶۱۰۶۲۹۴۶۸

  ۱۱۰۰۳۴۱۹۴۳ 7 ماه قبل
  1

  استعلام

  ناشناس 7 ماه قبل
  3

  کد ملی

  1
  پوریا رخشانی 7 ماه قبل

  پویارخشانی

  شیرین جمالی 7 ماه قبل
  2

  گم کردن کارت ملی شهرستان هستم امکان دسترسی به اداره ثبت ندارم

  شیرین جمالی 7 ماه قبل
  2

  بعلت گم کردن کارت ملی و دسترسی نداشتن به ثبت و احوال

  اسماعیل حکیمی 7 ماه قبل
  1

  کد ملی میخوام

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  اسماعیل

  حکیمی

  ن پ عظیم

  مجیدتوکلی 7 ماه قبل
  1

  مجیدتوکلی

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  سلام تمام مدارکم سوخته سرکارم هستم پرستار سالمند نمیتونم برم مدارکم رو بگیرم کسی رو ندارم هیچ مدرکی هم برام سالم نمانده کلآ همه خانه سوخت مدارک همه خانوادم سوخت کد ملی رو میخوام که واکسن بزنمترو خدا بکاری برام بکنید اسم پروانه فامیل نامدار پدر توفیق مادر رسمیه شماره شناسنامه ۳۹۱ تاریخ تولد روز ۱ ماه فروردین سال ۱۳۵۱

  محمدرضا محمدی 8 ماه قبل
  1

  محمدرضا محمدی

  خالد‌جاوشیری 8 ماه قبل
  1

  ۵۹۷۹۹۰۱۸۲۵

  علی مسلمی گلچوان 8 ماه قبل
  2

  درخواست کدملی

  حمید اذین مهر 8 ماه قبل
  2

  استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی

  1
  ابراهیم رضائیان 8 ماه قبل

  در خواست کدملی

  1
  حمید اذین مهر 8 ماه قبل

  استعلام بیمه تامین اجتماعی

  ناشناس 8 ماه قبل
  4

  اسمش علیرضا اسماعیلی

  و اسم پدرش هم بهزاد اسماعیلی

  قاسم یاری 8 ماه قبل
  5

  در خواست کدملی

  اسرارئیسی 8 ماه قبل
  2

  کدملی اسرارئیسی

  0
  هادی نیلاب 2 ماه قبل

  شماره کد ملی میخواهم

  حمیراء کوهکن 8 ماه قبل
  2

  برای دادگاه

  تاج محمد شاه بخش 8 ماه قبل
  2

  درخواست کد ملی

  سلام 9 ماه قبل
  1

  میخواهم کدملی فرزندم رومیخوام

  سیدعلی معماریان فرزند حسین 9 ماه قبل
  1

  کد ملی سید علی معماریان فرزند سید رضا شمارع شناسنامه ۲۰۶۳ حوزه ۲۱ تهران

  محمدعبادتی 9 ماه قبل
  1

  شماره کارت ملی همسرم میخواهم

  2
  فاطمه دودانگه 8 ماه قبل

  فاطمه دودانگه

  امید کاظمی 9 ماه قبل
  1

  کد ملی پدر مرحومم بنام فیروز کاظمی نام پدر عنایت ش ش 161صادره از زنجان تاریخ تولد1318/5/24 را میخواهم

  محمدحسین سلیمیان 9 ماه قبل
  5

  سابقه بیمه تکمیلی

  قاسم 10 ماه قبل
  1

  کد ملی خانم فاطمه زهرا داود آبادی ۲۷ ساله را میخواهم

  مجید ناصری دانبرانی 11 ماه قبل
  1

  باسلام خسته نباشید برادرم نزدیک به 15 سال رفته هنوز خبری ازش نداریم اگر کمک کنید تا شماره ملی یا ادرس سکونتش رو به نشان بدهید کمال تشکر رو داریم

  مجید ناصری دانبرانی 11 ماه قبل
  1

  با سلام خسته نباشید برادرم چند وقتی هست قهر کرده رفته میخواستم بدانم کجاست شماره ملی چیست با کمک شما دل پدر ومادر رو خوشحال میکنید با تشکر اسماعیل ناصری

  مجید ناصری دانبرانی 11 ماه قبل
  2

  با سلام خسته نباشید میخواستم بدانم شماره ملی چیست وتوی کدام شهر زندگی می کند چند وقتی هست از ش خبر نداریم دراصل قهر کرده رفته از شما دوست عزیز کمک می خواهم تا بتوانم برادرم را به خانه بر گردانم با تشکر اسماعیل ناصری

  داوود روشنی یساقی 11 ماه قبل
  1

  سلام.کد ملی داوود روشنی یساقی میخام

  پارسا 11 ماه قبل
  1

  دروغ نگین وقتی خودت میدونی طرف براچی میاد تو صفت ولی اون چیزی رو نداری توش که خودت میدونی پس نباید دروغ بگی. اسیکس نایس

  امیر محمد حسین زاده 11 ماه قبل
  7

  تا

  اصغر تیموری 11 ماه قبل
  1

  بله

  فرهاد 11 ماه قبل
  1

  فرهاد ده مرده

  سید محمود البوشوکه اصل 11 ماه قبل
  1

  سلام

  محمد 11 ماه قبل
  2

  کد ملی متوفی آراسته عزیزی با شماره شناسنامه 112 رو میخواستم

  محمد موسوی 12 ماه قبل
  1

  لطفا نام ونام خانوادگی این کد ملی ۱۸۹۰۶۹۲۴۳۳ خواستم

  حسینعلی نجفی 1 سال قبل
  1

  سلام خداقوت. میخواهم امروز آپارتمانی را بخرم.نیاز به تایید نام ونام خانوادگی وشماره ملی را بدانم .ممنون

  ابولفضل بدلی فرزند محمد بدلی 1 سال قبل
  1

  کدملیو همین الان احتیاج دارم میخوام

  مویز 1 سال قبل
  1

  ولا دروغ چرا هیچ نخوندمش😆😆

  فرهاد 1 سال قبل
  3

  د

  زینب لویمی

  خضیری

  تاریخ تولد

  علی قنبری 1 سال قبل
  2

  کد بورسی در سهام عدالت

  مریم جلیل خانی 1 سال قبل
  1

  میخواهم کدملی در بیارم

  0
  هادی موسوی قرقی 5 ماه قبل

  میخواهم کدملی دربیارم

  0
  افروزصیادارشادی 6 ماه قبل

  میخواهم کدملی دربیارم

  ممد گوزو 1 سال قبل
  5

  گیر بیاردنی اماره؟

  2
  عباس 1 سال قبل

  ته ماره شی دمه برار

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  کدملی مهدی میرزایی برادرم رو میخوام

  حمید 1 سال قبل
  1

  کد ملی سعید قلی پور آزاد بنی

  3
  عبدالباسط سه بخش 5 ماه قبل

  عبدالباسط سه بخش

  2
  ۱۷۴۳۶۹۸۸۹۵ 6 ماه قبل

  میخوام ببینم این شماره ملی به کدام شخص است

  جوادحسینی 1 سال قبل
  3

  کد ملی میخواهم

  1
  مریم خلیل زاده رشیدخویی 4 ماه قبل

  مریم خلیل زاده رشیدخویی

  برای ارسال نظر کلیک کنید