در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اصلاحیه استخدامی وزارت بهداشت

  1 بازدید

  اصلاحیه استخدامی وزارت بهداشت را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت | افزایش ظرفیت استخدام به ۳۹ هزار نفر

  فراخوان استخدام در وزارت بهداشت / اعلام ظرفیتهای جدید؛ یکشنبه آتی

  ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی از روز دوشنبه آغاز شده است و متقاضیان استخدام در دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند با مراجعه از طریق لینک‌های زیر ضمن مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام، برای شرکت در آزمون مربوطه ثبت‌نام نمایند.

  به گزارش شناسنامه قانون، در این مرحله از آزمون ۹ هزار و ۷۴۶ مجوز برای جذب نیروهای جدید در مراکز بهداشتی و درمانی کشور از محل مجوزهای صادره سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است.

  هر چند تا کنون اصلاح خاصی در دفترچه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه ویرایش دوم دفترچه آزمون در سایت آن سازمان بارگذاری شده است، آن دسته از افرادی که در روزهای نخست نسبت به دانلود دفترچه اقدام کرده‌اند، توصیه می‌شود، مجدد نسبت به دانلود دفترچه اقدام نمایند.

  دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام

  یکشنبه هفته آینده حتماً اصلاحات دفترچه را بررسی کنید !

  نوروزی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی و اداره کل منابع انسانی و همچنین هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی و سازمان سنجش آموزش کشور از روز یکشنبه هفته آینده، ظرفیت‌های جدیدی در دفترچه راهنمای آزمون اضافه می شود که با این افزایش، جمع مجوزهای فراخوان شده به بیش از ۳۹ هزار مجوز می رسد.

  نوروزی صریح کرد: آزمون در تاریخ ۲۴ بهمن سال جاری و در رشته‌های شغلی مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی و مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت برگزار و تلاش می‌شود پذیرفته شدگان نهایی آن در اسرع وقت شروع بکار نمایند.

  همچنین ببینید:

  - شروع ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی+ دانلود دفترچه ثبت‌نام

  منبع مطلب : shenasname.ir

  مدیر محترم سایت shenasname.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت - «ای استخدام» - 1589273

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت - «ای استخدام» - 1589273

  بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند پیرو انتشار دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور و اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۷/۰۲ با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اصلاحات جدید ذیل در دفترچه‌های راهنمای مذکور صورت گرفته است. لذا داوطلبان با عنایت به توضیحات ذیل ضرورت دارد، در صورت تمایل برای ثبت‌نام با توجه به دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در بازه زمانی مقرر نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمایند.

  ۱) جدول انطباق رشته یا گرایش‌های تحصیلی همانند یا جایگزین در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی:

  پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۶/۳۰ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ، با توجه به اعلام نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص همانندی و یا جایگزینی برخی از رشته و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در آزمون مذکور و با عنایت به مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، بدین وسیله به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند:

  از آنجا که همانندی و جایگزینی رشته ها/گرایش‌های مندرج در دو ستون جدول«انطباق رشته‌ها/گرایش‌های تحصیلی در هفتمین امتحان مشترک فراگیر» (جدول پیوست) در مقاطع تحصیلی مطروحه در جدول مذکور، مورد تایید توسط شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی قرار گرفته است، بنابراین در صورتی که هر یک از داوطلبان دارای مدرک تحصیلی در رشته/گرایش عنوان شده در هر یک از دو ستون جدول پیوست باشند، می‌توانند شغل‌محل‌هایی که در شرایط احراز آنها یکی از رشته‌/گرایش‌(حسب مورد) متناظر آن در همان ردیف در ستون مقابل جدول باشند، شرکت نمایند.

  مثال اگر در شرایط احراز شغل‌محلی، رشته تحصیلی «مربی بهداشت» در مقطع کاردانی پیش‌بینی شده باشد، دارندگان مدارک کاردانی«مربی بهداشت مدارس» نیز می‌توانند، در آزمون شرکت نمایند. این افراد جهت انتخاب رشته تحصیلی خود عنوان «مربی بهداشت» را در فرم ثبت‌نام انتخاب می‌کنند.

  دریافت فایل کامل اطلاعیه اصلاحات دفترچه‌های‌ راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۸ فرمت PDF

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  مدیر محترم سایت www.e-estekhdam.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  زمان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   داوطلبان علاقه مند به استخدام شدن در رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند در مهلت تعیین شده برای شرکت در مراحل گزینش این رشته ها نام نویسی کنند . داوطلبانی که در حین ثبت نام اینترنتی آزمون سال 99 دچار خطاهایی شده و برخی اطلاعات را اشتباه و یا ناقص وارد کرده اند می توانند برای ویرایش این اطلاعات اقدام کنند .

   هر ساله در زمان اعلام شده برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، علاوه بر لینک ثبت نام آزمون ، به صورت همزمان لینک مجزایی نیز برای ویرایش اطلاعات داوطلبان در سایت سازمان سنجش فعال می شود . معمولا داوطلبان آزمون وزارت بهداشت تا آخرین روز از مهلت نام نویسی این آزمون ، برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود فرصت دارند .

   طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در بازه 15 الی 21 دی ماه انجام خواهد شد . لذا ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۹ نیز در همین بازه زمانی فعال شود .

  مهلت ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت آغاز شده و تا 21 دی ادامه دارد .

   خاطر نشان می شود که به محض اعلام شدن زمان دقیق ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  نحوه ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است ، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود . ویرایش اطلاعات این آزمون نیز از طریق همین سامانه انجام می شود و لذا داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، خطاهای موجود در اطلاعات خود را اصلاح کنند .

   داوطلبان باید دقت داشته باشند که برای ویرایش اطلاعات باید از طریق لینک " ورود به سیستم " و یا " ویرایش اطلاعات " اقدام کنند . متقاضیان برای ورود به سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ به شماره پرونده ، کد رهگیری و یا شماره ملی خود نیاز دارند .

  مراحل ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 :

   ورود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

   ورود به سایت و انتخاب گزینه " سایر آزمون های استخدامی " از سمت راست صفحه

   ورود به لینک سامانه " ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1399 "

   انتخاب گزینه ورود به سامانه و یا ویرایش اطلاعات از لیست سمت راست صفحه

   ورود به صفحه ویرایش با استفاده از اطلاعات ثبت نامی ( شماره پرونده ، کد رهگیری و ... )

   انجام ویرایش های لازم و تایید نهایی اطلاعات ثبت شده

  لینک ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹

   نکته حائز اهمیت در خصوص ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت این است که معمولا علاوه بر زمان ارائه شده در مهلت نام نویسی این آزمون ، در زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نیز امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبان فراهم می شود . در این زمان ویرایش برخی از اطلاعات به صورت اینترنتی فراهم می شود اما داوطلبان برای تغییر و ویرایش برخی از اطلاعات باید به صورت حضوری به باجه های رفع نقص مراجعه کنند .

  اگر پس از مطالعه راهنمای زمان و نحوه ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 ، برای ویرایش کردن اطلاعات آزمونی خود نیاز به کمک دارید می توانید از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا کمک بگیرید . هم چنین خاطر نشان می شود که آخرین اخبار مرتبط با آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا به داوطلبان این آزمون اطلاغ رسانی می شود .

  سوالات متداول

  ✔️ بله ، داوطلبان می توانند در مهلت ارائه شده برای ویرایش اطلاعات مورد نظر خود اقدام کنند که در این مقاله زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ارائه شده است .

  ✔️مهلت ویرایش و تغییر اطلاعات این آزمون معمولا همزمان با آغاز مهلت نام نویسی آن آغاز می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق همان سامانه ثبت نامی انجام می شود که به محض آغاز مهلت ویرایش اطلاعات لینک ورود به سامانه در این مقاله فعال می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  م 14 روز قبل
  0

  آیااین اصلاحیه راوزارت بهداشت هم قبول دارد؟اگرقبول داشته باشد من هم میتوانم بامدرک تربیت معلم قرآن کریم شرکت کنم

  م 14 روز قبل
  0

  ممنون بابت اصلاحیه انطباق رشته.خیلی ماهید

  مهدی 14 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید