در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اضافه حقوق جانبازان کی واریز میشود

  1 بازدید

  اضافه حقوق جانبازان کی واریز میشود را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  افزایش حقوق خانواده شهدا از مهر ماه

  افزایش حقوق خانواده شهدا از مهر ماه

  به گزارشخبرگزاری مهر به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، سردار حسین صفری با تقدیر از مساعدت نوبخت در پرداخت بخشی از مطالبات ایثارگران از جمله پاداش پایان خدمت خانواده شهدای مشمول قانون حقوق حالت اشتغال، ذخیره مرخصی شهدای بازنشسته و مطالبات اجرای ماده (۳۸) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، با بیان اینکه در مرحله اول، ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون تومان از معوقات ایثارگران در سال ۹۸ به بیمه دی به دستور نوبخت پرداخت شد، افزود: طبق ابلاغیه برنامه ششم توسعه که شامل افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان دولت می‌شد، با موافقت نوبخت علاوه بر تخصیص اعتبارات جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ۳,۶۷۰ میلیارد تومان نیز بابت پرداخت مطالبات فوق تخصیص پیدا کرد که در این راستا ۹۳ هزار خانواده جانباز از این قانون استفاده کردند و معوقات آنان پرداخت شد.

  وی افزود: خبر خوش نوبخت این بود که به اطلاع خانواده معظم شهدا و ایثارگران برسانیم که از این ماه، خانواده محترم شهدا نیز از این قانون و موضوع متناسب سازی حقوق بازنشستگان بهره‌مند می‌شوند.

  سردار صفری افزود: همچنین هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز در ماه جاری به بیمه دی پرداخت شده است که علاوه بر مبالغ مذکور ۱۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بابت اعتبار هزینه‌ای بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکنون تخصیص یافته است.

  مشاور امور ایثارگران سازمان برنامه و بودجه همچنین با اشاره به شرایط کنونی کشور و شیوع ویروسکرونا گفت: جانبازان و ایثارگران از آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه هستند و به واکسن آنفلوانزا نیاز دارند. وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و بنیاد شهید امور ایثارگران قرار بود ۴۱۰ هزار واکسن به جانبازان شیمیایی سخت و صعب‌العلاج و پدر و مادر سالمند شهیدان ارائه دهند که از این تعداد فقط ۶۰ هزار واکسن تهیه شده و هنوز توزیع نشده که این موضوع نیز در این سازمان در حال پیگیری است.

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مشرق نیوز

  مشرق نیوز

  به گزارش مشرق، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، ظهر امروز در نشست با سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با موضوع رسیدگی به مشکلات درمانی ایثارگران گفت: ایثارگران نباید از ما برای انجام اموری که حق آن هاست تشکر کنند چرا که ما حق آنها را به ویژه در حوزه مسائل درمانی با تاخیر ادا کرده ایم.

  وی افزود: امروزه هر کدام از ما باید توجه کنیم که آیا در حال ادامه دادم راه شهدا هستیم با خیر. من باور دارم که کشور در یک جنگ رو در رو با خبیث ترین قدرت جهان است و او از تمام ابزارها برای شکست جبهه ایران استفاده می‌کند. شب گذشته نیز یکی از مسئولین این دشمن بزرگ اعلام کرد که راهی جز در هم کوبیدن ایران وجود ندارد اما اینکه این در هم کوبیدن مانند گذشته با جنگ انجام بشود، انجام نخواهد شد بلکه از راه های دیگر برای شکست ایران استفاده خواهد شد.

  وی افزود: امروزه جنگ ما جنگ اقتصادی است و دشمن ما آمریکا با تحریم نفت، بستن نظام بانکی، تحریم کشتیرانی و بستن تمام مسیرهای مالی اقتصاد تلاش می‌کند ما را شکست دهد. این تصور که آمریکا به ما رحمی کرده است، تصوری اشتباه است. امروزه در شرایطی هستیم که حتی انتقال دارو یا مواد غذایی به ایران نیز تحریم است. حال ما با این منابع تقلیل یافته باید چه کار کنیم و در صورت عدم توانایی دولت در تأمین نیازهای کشور، بار دیگر ما شرمسار مردم خواهیم شد.

  نوبخت اظهار داشت: در حال حاضر منابع ما بسیار محدود شده است اما هنر اصلی اداره کشور در شرایط کنونی و با محدودیت های فراوان است. بنده افکار عمومی را به قضاوت عملکرد نظام در برابر تمام این محدودیت ها می طلبم.

  رئیس سازمان برنامه و بو جه عنوان کرد: طی ۳ ماه گذشته تمام منابع در دسترس ما ۸۲ هزار میلیارد تومان بود و ما باید با این اعتبار برای زیر ساخت های کشور برنامه ریزی می کردیم. ما بیش از ۳۶ هزار میلیارد طی سه ماه گذشته برای طرح های عمرانی مصرف کرده ایم که ۲ میلیون شغل نیز در خود جای داده است. بندر اقیانوسی چابهار نیز به زودی از طریق راه آهن به زاهدان متصل می کنیم. امسال نیز سنندج به شبکه سراسری راه آهن متصل خواهد شد.

  نوبخت تصریح کرد: ما نسبت به بازنشستگان توجه خاصی داریم و ۳۲ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به تامین اجتماعی را پرداخت کردیم تا معوقات بازنشستگان پرداخت شود.ما باید به حرکت این نظام شتاب دهیم تا دشمن به هدف خود نرسد.

  وی تاکید کرد: خوشبختانه در حاضر ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به حساب بنیاد شهید واریز شده و تا روز آینده بخشی از پاداش بازنشستگی ایثارگران پرداخت خواهد شد. البته این بدهی حدود ۷ هزار میلیارد است که تا پایان امسال معوقات ایثارگران تسویه خواهد شد.

  نوبخت تصریح کرد: تلاش ما این است که با اصلاح ساختار بودجه آخرین گام های دولت را در زمینه بودجه انجام دهیم. ما به وعده الهی باور داریم و دولت هم خواهد توانست با سرافرازی وظایف خود را انجام دهد

  وی ابراز داشت: بسیار شرمنده ام که نتوانستیم مشکلات ایثارگران را تاکنون به خوبی حل کنیم و امیدواریم اقدامات امروز ما در مسیر رفاه جامعه و ایثارگر موثر باشد.

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  مدیر محترم سایت www.mashreghnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  موافقت نوبخت با افزایش حقوق ایثارگران

  موافقت نوبخت با افزایش حقوق ایثارگران

  فاش نیوز -  درپی نامه نگاری و پیگیری های مشاور امور ایثارگران رئیس سازمان برنامه و بودجه، نوبخت موافقت خود را با تسری اجرای پنجاه درصد افزایش حقوق و مزایای فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری به ایثارگران، اعلام کرد.

   برپایه این گزارش، درپی نامه نگاری، مکاتبات و پیگیری های مستمر جانباز حسین صفری، مشاور امور ایثارگران رئیس سازمان برنامه و بودجه با محمدباقرنوبخت، درخصوص تسری اجرای پنجاه درصد افزایش حقوق و مزایای فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری به ایثارگران، وی با ارسال پیامی موافقت خود با این درخواست را اعلام کرد.

  در پیام رئیس سازمان برنامه و بودجه به مشاور خود در امور ایثارگران آمده است:

  سردار صفری عزیز ... این میلاد خجسته مبارک ها باد... در پی مشاورت جنابعالی  مقرر شد افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم شامل حدود ۹۰ هزار نفر از عزیزان مورد نظر می شود.

  گفتنی است جانباز حسین صفری که سال گذشته از سوی محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به عنوان مشاور وی در امور ایثارگران انتخاب شده است در نامه ای به وی خواستار این مهم شده بود که متن کامل این نامه صریح و بی تعارف به شرح ذیل است:

  جناب آقای دکتر نوبخت، معاون محترم رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور
  باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد
  احترام به استحضار می رساند شایسته بود نهادهای متولی امور ایثارگران قبل از آنکه به فکر منافع و اجرای قوانین برای خود باشند به فکر ایثارگران که آنان را به ظاهر ولی نعمتان خود می دانند می بودند.
  از آنجا که اجرای پنجاه درصد افزایش حقوق و مزایای فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری توسط اینجانب طی جلسات حضوری و تماس های تلفنی پیگیری می شد، دریغ از آنکه متولیان کوچکترین گامی در این مسیر برداشته باشند. اکنون که با همت و دستور حضرتعالی این موضوع در حال اجرایی شدن است، بنیاد هم مکاتبه ای طی شمار ۰۰/ ۹۸ / ۳۳۹۹۱۱ تاریخ ۹۸/ ۱۲ / ۲۰ انجام داده است! در عین حال لازم می دانم ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های جنابعالی، جامعه ایثارگری که شامل شهدا، جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی مشمول قانون حالت اشتغال می شوند را در وضعیت های مختلف تشریح نمایم

  الف) مشمولین حالت اشتغال که حقوق خود را از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت می کنند.

  ب) مشمولین حالت اشتغال که سنوات خدمت آنان تکمیل نشده و همچنان حقوق حالت اشتغال خود را از دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح دریافت می کنند.

  ج) مشمولین حالت اشتغال که سنوات خدمت آنان تکمیل شده و حتوت خود را از صندوق های بازنشستگی کشوری ،لشکری و ... دریافت می کنند.

  در خصوص دو گروه "الف و ب" بخشنامه ارسالی از سازمان برنامه و بودجه می تواند تامین کننده حقوق قانونی و به حق آنان باشد.

  لکن در خصوص گروه "ب" که حسب ماده 4 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران می بایست حقوق بازنشستگی آنان معادل آخرین حقوق و مزایای دریافتی تعیین و هر ساله متناسب با افزایش ضریب حقوق شاغلان اضافه شود باکم لطفی و بی مهری متولیان مواجه شده است که این مهم توجه ویژه جنابعالی را می طلبد.
  لذا با عنایت به اهتمام حضرتعالی در خصوص اجرای قوانین به حق ایثارگران، خواهشمند است به منظور تحقق حقوق حقه آنان به مبادی ذیربط دستور لازم و مقتضی را صادر فرمائید.
  پیشاپیش از دستور و همکاری خالصانه حضرتعالی کمال امتنان را دارم و موفقیت روز افزون در سنگر خدمت رسانی به جامعه ایثارگران را از خداوند متعال تمنا می نمایم.
  حسین صفری
  مشاور امور ایثارگران رئیس سازمان برنامه و بودجه

  گفتنی ست که این قانون از فروردین ماه 99 لازم الاجرا بوده و اعمال می گردد.

  منبع مطلب : fashnews.ir

  مدیر محترم سایت fashnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیدعلی رضائی دیلمده 18 روز قبل
  0

  سلام بنده جانباز معلول هستم بنیاد حالت اشتقال من راقدکرده

  پرویز احمدی جانباز ۲۵درصد 1 ماه قبل
  0

  باسلام افزایش حقوق جانبازان حالت اشتغال کی واریز میشه وحقوق معیشتی به من تعلق می‌گیرد راهنمایی فرمایید

  پرویز احمدی جانباز ۲۵درصد 1 ماه قبل
  1

  افزایش حقوق چقدر ه وکی پرداخت می‌شود حالت اشتغال بنیادشهید هستم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید چرا حقوق جانبازان زیر ۲۵ درصد اضافه نمیشه همسرم ۲۸ ماه پاسدار مشمولی داره با هفت ماه هم بسیجی داره تو لشگر ۲۵ کربلا،،،جانباز ترکش پا موچ گرفتکی کمر سر پا هم داره ولی خیلی تعویض قائل میشن لطفا رسیدگی شود اسم جانباز سيف الا اسفندیاری

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  X

  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید