توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ ۱۴۰۰

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  80بازدید

  اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ ۱۴۰۰ را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  آگاهی از زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم برای تصمیم گیری بهتر دانش آموزان در پیش ثبت نام سایر مدارس اهمیت دارد . سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یک ماه بعد از آزمون اعلام شد به همین دلیل ، احتمالا تاریخ اعلام نتایج این آزمون در سال تحصیلی جدید هم همان یک ماه بعد از برگزاری آزمون است که بلافاصله پس از اعلام زمان دقیق نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 ، این مقاله به روز رسانی می شود . 

  بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در نیمه اول شهریور اعلام خواهد شد تا دانش‌آموزان برای آغاز سال تحصیلی از نیمه شهریور با مشکل روبه‌رو نشوند.

  توصیه می کنیم برای دریافت به موقع زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 در کانال مدارس تیزهوشان عضو شوید و یا پیج اینستاگرام مدارس تیزهوشان را دنیال کنید و برای اطلاع از تراز قبولی مدارس تیزهوشان پایه هفتم ، پیشنهاد می کنیم مقاله ای که در ادامه قرار داده شده است را مطالعه کنید .

  نحوه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰ بلافاصله پس از اعلام نتایج این آزمون باید در زمانی که در بالا اشاره شد به سایت استعداد های درخشان به آدرس azmoon.medu.ir ، مراجعه کرده و نتیجه نهایی آزمون خود را دریافت کنند که در ادامه راهنمای تصویری نحوه دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان پایه هفتم ارائه شده است .

  ​1) ورود به سایت azmoon.medu.ir

  2) وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام

  3) دریافت کارنامه نهایی

  1) ابتدا آدرس azmoon.medu.ir را در مرورگر خود سرچ کرده و پس از انتخاب گزینه « ورود پایه هفتم » و ورود به سایت در قسمت هایی که در شکل زیر مشخص شده ، کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید . 

  2) در این مرحله ، نقش خود و نام سازمان که نام مدرسه شماست را وارد کرده و گزینه « تایید » را کلیک کنید . 

  3) همانطور که در تصویر زیر می بینید ، اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " مشخص شده است . 

  ( تصاویر ارائه شده مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته هستند که به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج آزمون در سال تحصیلی 99-1400 این قسمت ، به روز رسانی می شود . )

  برای رسیدن به پاسخ سوالات خود در درباره زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  در صورتی که در آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم پذیرفته نشدید ، می توانید برای مدارس خوب دیگر مانند شاهد اقدام به ثبت نام کنید که در ادامه مقاله ای در مورد آن قرار داده ایم . 

  سوالات متداول

  احتمالا در نیمه دوم مرداد ماه باشد که بلافاصله پس از اعلام زمان دقیق آن در این مقاله اطلاع رسانی می شود . 

  به صورت اینترنتی و در سایت استعداد های درخشان که آدرس آن در این مقاله ارائه داده شده است .

  به کد ملی و رمز ورود همگام که در این مقاله راهنمای تصویری نحوه دریافت اعلام نتایج این آزمون شرح داده شده است . 

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 99 - 1400 سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون تیزهوشان را که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت رسمی این مرکز اعلام می شود مشاهده نمایند .

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد برای ورود به هر یک از پایه های هفتم و دهم متفاوت بوده در زیر زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرح داده شده است :

  نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو پیش بینی می شود ، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشام ششم به هفتم 99 - 1400 نیز حدودا در همین بازه زمانی باشد . متقاضیان آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند از طریق سایت hoosh.medu.ir ، نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده نمایند .

  بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در نیمه اول شهریور اعلام خواهد شد تا دانش‌آموزان برای آغاز سال تحصیلی از نیمه شهریور با مشکل روبه‌رو نشوند.

  سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو احتمالا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نیر حدودا در این بازه زمانی خواهد بود . داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند .

  بنابر گفته رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در نیمه اول شهریور اعلام خواهد شد تا دانش‌آموزان برای آغاز سال تحصیلی از نیمه شهریور با مشکل روبه‌رو نشوند.

  در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ مشخص نشده است ولی هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون را در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد سال جاری مشخص و به اطلاع متقاضیان می رساند . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰ این قسمت به روز رسانی می شود .

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود . در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد 99 - 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم پرداخته شده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

  1) داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

  2) سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید .

  3) در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل مشاهده است :


   نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

  1) نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 صرفا از طریق سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند :

  2) در این قسمت می بایست نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

  3) در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  4) در صورت پذیرفته نشدن نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

  5 ) لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند با تصویر زیر مواجه می شوند :

  ( تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98 - 99 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می باشد البته به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج این آزمون ورودی در سال تحصیلی 99-1400 این قسمت به روز رسانی می شود . )

  دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود که در این مقاله به سایت آن اشاره شده است .

  نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم هر ساله 4 الی 6 هفته پس از برگزای آزمون ورودی اعلام می شود که برای اطلاع از تاریخ دقیق آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید .

  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می پذیرد که البته راهنمای تصویری مشاهده نتیجه آزمون در این مقاله ارائه شده است .

  نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

  نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰

  آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از سال 97 حذف شد و به جای اون آزمون سنجش هوش برگزار شد . نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم معمولا یه ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام میشه . دانش آموزا باید برای دیدن نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰ به سایت هوش به آدرس hoosh.medu.ir برن و با کد ملی و رمز عبور همگام وارد پورتال بشن و نتیجه خودشون رو ببینن .

  هنوز زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 مشخص نیست ، اما به محض این که از طرف مرکز استعدادای درخشان اعلام شد ، این مقاله به روز رسانی میشه و همچنین به متقاضیا توصیه می کنیم که برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج سمپاد عضو کانال تلگرام تیزهوشان تحصیلیکو بشن .

  به محض اینکه زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 مشخص بشه تو این مقاله اطلاع میدیم .

   شما می تونین با دانلود نمونه سوالای آزمون تیزهوشان و مقایسه پاسخ سوالا با جواب خودتون ، وضعیت خودتون رو بسنجین .

  نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰

  تو این قسمت راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰ رو براتون گذاشتیم تا نتیجه آزمون استعداد های درخشان پایه ششم رو ببینین . وارد سایت hoosh.medu.ir بشین و همین طور که تو تصویر نشون داده شده ، کد ملی و رمز عبور همگام خودتون رو وارد کنین تا وارد پورتال شخصیتون بشین .

  ورود به سایت hoosh.medu.ir .

  تو مرحله بعد همین طور که تو تصویر زیر می بینین ، اطلاعات دانش آموز و وضعیت قبولیش تو آزمون مشخص شده . دانش آموزایی که تو این آزمون پذیرفته شده باشن تو قسمت " وضعیت قبولی " پذیرفته شده و تو قست " محل پذیرش " اسم مدرسه قبولیشون رو می بینن .

  پذیرفته شده ها باید به همراه مدارک به مدرسه قبولی مراجعه کنن و ثبت نامشون رو انجام بدن . واسه اونایی که قبول نشدن و تو قسمت " وضعیت قبولی " مردود نوشته شده که می تونن کارنامه خودشون رو ببینن که تو اون تعداد درست و غلط و نمره آخرین نفر قبولی نوشته شده ، همچنین امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان هم از طریق همین پورتال واسه این دانش آموزا محیا شده . 

  این تصاویر مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال گذشتس به محض اینکه نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 اعلام بشه این تصاویر به روز رسانی میشه .

  مشاوره نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ - ۱۴۰۰

  می دونیم که قبولی تو آزمون مدارس تیزهوشان آرزوی خیلی از دانش آموزای پایه ششمه و همچنین خانواده های زیادی هستن که اصرار دارن که فرزندشون تو مدارس تیزهوشان درس بخونه . اما باید بگیم که با توجه به این که رقابت خیلی زیاد و متاسفانه ظرفیت این مدارس خیلی کمه ، دانش آموزای زیادی شانس قبولی ندارن و خیلی از داوطلبا متاسفانه تو این رقابت سنگین برنده نمیشن .

  اما آیا اگه دانش آموزی تو این آزمون قبول نشه باهوش نیس؟! دیگه نمی تونه موفق بشه ؟! و فقط از طریق تیزهوشان می تونست موفق بشه و تو مدارس دیگه هیچ رشدی نداره ؟! باید تو جواب بگیم که واسه موفق شدن هزار و یه راه وجود داره که تیزهوشان می تونه فقط یکی از این راه ها باشه و هستن دانش آموزایی که حتی با ورود به این مدارس به جای رشد تحصیلی دچار افت شدید میشن . پس قبول نشدن تو آزمون مدارس تیزهوشان ، آخر دنیا نیس !!!

   احیانا اگه به نتیجه دلخواهتون نرسیدین می تونین شانستون رو برای ثبت نام مدارس شاهد امتحان کنین .

  اگه در مورد نتایج تیزهوشان ششم به هفتم سوالی داشتین می تونین از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با مشاورای مجرب این مرکز در ارتباط باشین . کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو آمادن تا به تموم سوالات شما در مورد نتایج استعداد های درخشان پایه ششم پاسخ بدن .

  سوالات متداول

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید