توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلان جنگ با ایران دقایقی پیش

  1 بازدید

  اعلان جنگ با ایران دقایقی پیش را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  در روز حمله احتمالی آمریکا ، ایران کجاها و چه کسانی را در هم می کوبد؟! : اول فارس | آخرین اخبار ایران ،جهان و فارس

  در روز حمله احتمالی آمریکا ، ایران کجاها و چه کسانی را در هم می کوبد؟! : اول فارس | آخرین اخبار ایران ،جهان و فارس

  به گزارش اول فارس به نقل از فارس، سردار«محمدرضا نقدی» در برنامه «بدون توقف» در خصوص افول قدرت آمریکا یادآور شد: کشوری که هر زمان هر خطر و نشانی می‌کشید، انجام می‌داد امروز نمی‌تواند اراده خودش را تحمیل کند، آمریکا دیگر ابرقدرت نیست، برای حمله به کره شمالی و سوریه تاریخ تعیین کرد اما نتوانست انجام دهد، ۴۱ سال است که می‌خواهد جمهوری اسلامی نباشد اما هست، ۳۰ سال است که می‌خواهد حزب‌الله نباشد، ۲۰ سال است می‌خواهد حماس نابود شود، ۹ سال است می‌خواهد بشار اسد برود، پنج سال است می‌خواهد حشدالشعبی را نابود کند، آمریکا با قدرت‌های کوچک‌تر هم نمی‌تواند بجنگد چه رسد به ابرقدرتی مثل جمهوری اسلامی.

  وی در توضیح بیشتر افزود: آنها می‌دانند اگر با ایران وارد جنگ شوند چه بلایی در تمام دنیا سرش خواهد آمد، بلایی که نمی‌تواند محاسبه کند که در کجای دنیا و در کدام تنگه ناوش غرق ‌شود، کدام پایگاه نظامی‌اش در خود آمریکا موشک‌باران شود، چه بلایی سر کاخ سفید می‌آید، چنین جنگی قابل پیش‌بینی نیست. 

  وی در پاسخ به این سؤال که «آیا سپاه برای آن روز تدبیری اندیشیده» اظهار کرد: حتما تدبیری اندیشیده شده، ما برای هرگونه تجاوز نظامی آمادگی کامل داریم، تمرین‌هایش را کردیم که در همان دقایق اول چه عکس‌العملی نشان دهیم، کجاها را باید بزنیم، چه کسانی را بگیریم، همه آنها پیش‌بینی شده، ولی امیدواریم مثل فتح مکه توسط پیامبر(ص) و مثل ورود حضرت امام(ره) به تهران با آرامش و بدون خونریزی باشد، انشاءالله با همان ترتیب وارد بیت‌المقدس می‌شویم و آن پیروزی بزرگ را لمس خواهیم کرد، این قطعی است شک نکنید، زمانش هم آن چیزی نیست که در خیابان‌ها زدند چون اینها برداشت غلطی از فرمایشات حضرت آقا کردند.

  نقدی اظهار داشت: نخست‌وزیر اسرائیل زمان برجام گفت تا ۲۵ سال امنیت‌مان تضمین است آقا در پاسخ فرمودند تا ۲۵ سال دیگر نیستید که امنیتی داشته باشید، منظورشان این نبود که تا ۲۵ سال هستید، اینها خیلی زودتر از بین می‌روند، شما هم این تابلوها را جمع کنید. 

  این سردار سپاه در پاسخ به این سؤال که «آیا در منطقه نسبت به صهیونیست‌ها مسلط هستیم» گفت: از آن چیزی که تصور کنید به صهیونیست‌ها نزدیک‌تریم، روزش که برسد خواهید دید که چگونه ناگهان همه چیزشان می‌پاشد، به حمدالله هم آمریکایی‌ها هم صهیونیست‌ها در منطقه در محاصره مجاهدین اسلام هستند، این سروصدایی که می‌کنند از وحشت‌شان است، ترور مخفیانه همه‌جا اتفاق می‌افتد اما اگر بخواهند علیه امنیت ملی ما اقدامی انجام دهند حتما پاسخ سختی  خواهند گرفت، چنانکه حضرت آقا فرمودند تلاویو و حیفا خاکستر خواهد شد، بیت‌المقدس را آزاد خواهیم کرد اگر حرکتی آغاز شود قطعا متوقف نخواهد شد و حتما هم نتیجه آن آزادی فلسطین است. همه چیز آماده است، نیروها آماده‌ و آموزش‌دیده‌اند و به اندازه کافی سلاح دارند چه در داخل فلسطین و چه خارج از آن یک ظرفیت عظیمی ایجاد شده است. 

  نقدی با اشاره به اینکه حوادثی از جمله اینکه کشورهای منطقه اسرائیل را به رسمیت می‌شناسند چیز تازه‌ای نیست، بیان کرد: اینها ۴۰ سال است که اسرائیل را به رسمیت شناختند، هر شب فالوده می‌خوردند فقط عکس‌شان را چاپ نمی‌کردند، اتفاقا این روابط پنهان به نفع آنها بود چون می‌توانستند مردم را بازی دهند و سرشان را کلاه بگذارند و دنبال خودشان بکشند، الان با رسوایی که شده شکننده‌تر شده‌اند، با همان حمایت ظاهری که از فلسطینیان می‌کردند و بازی با افکار عمومی می‌خواستند ما را در بین امت اسلامی در انزوا نگه دارند اما وقتی در جبهه حمایت از اسرائیل قرار گرفتند همه بدنه امت اسلام را فرستادند سمت انقلاب اسلامی و خودشان نمی‌دانند چه ضرر بزرگی کردند، اینها هیچ‌کدام علامت اقتدار نیست بلکه علامت نزدیک شدن شکست آنها و به پایان رسیدن آنهاست. 

  وی در پاسخ به این سؤال که «شما همکاری وزیر رژیم صهیونیستی با ایران را تأیید می‌کنید» تصریح کرد: بله افراد زیادی هستند که انگیزه‌های فراوانی برای همکاری دارند، شما فکر نکنید ما بیرون ایستادیم و می‌گوئیم رژیم صهیونیستی، داخل آنها هم جوامعی هستند که از کشورهای مختلف آمدند، روس‌تبار، آفریقایی‌تبار، ایرانی، عراقی که اینها را فریب دادند که در کشورتان امنیت ندارید و می‌خواهند شما را بُکُشند، حتی برخی از شبکه صهیونیستی آمدند آدم‌هایی از یهود را در کشورها کشتند و شایعه کردند که قرار است همه یهودیان را بکشند که مردم را به اسرائیل بکشانند که قطعا یک سری از آنها به کشورهای‌شان برمی‌گردند و مهاجرت معکوس خواهند داشت.  

  معاون هماهنگ‌کننده سپاه در پاسخ به این سؤال که «آیا تجهیزاتی که سپاه معرفی می‌کند همه آن چیزی است که داراست و دیگر اینکه تجهیزاتی مثل ماهواره‌ای که به فضا فرستاد چه فوائدی برای کشور دارد» گفت: هر نیروی مسلحی در دنیا سعی می‌کند یک سری ابزار غافلگیرکننده را برای خودش نگه دارد، فکر نمی‌کنم ارتشی باشد که هر چیزی که دارد رو کند و برای روز مبادا غافلگیری نداشته باشد، این قاعده هم ارتش‌های مستقل و آنهایی است که خودشان تولیدکننده و صاحب سبک هستند که چند سلاح برای روز جنگ دارند.

  وی اظهار داشت: اما ماهواره خیلی خواص دارد، خاصیت ارتباطی، اطلاعاتی از جمله اینکه کاربرد عکس‌برداری آن فقط نظامی نیست، در کشاورزی، در بحث آب و منابع، کشف معادن، راه‌سازی و عمران می‌تواند کاربرد داشته باشد. حضور در فضا امروز یک رقابت است، مدارهایی برای کشورهای مختلف پیش‌بینی شده که می‌توانند در آن حضور پیدا کنند و اگر حضور پیدا نکنیم این مدارات را دیگران اشغال می‌کنند و اگر قسمتی از آن را بگیریم دیگر بخشی از کشور ماست، این یک ضرورت است و هرچه پیشرفت کنیم می‌توانیم در تمام ابعاد به بهبود وضعیت زندگی مرم کمک کنیم. 

  این چهره نظامی کشور در خصوص اینکه چرا نیروی قدس تا چندی پیش ناشناخته بود و به یکباره محل بحث شد، عنوان کرد: نیروی قدس همزمان با سپاه متولد شد اما کاری که می‌کردیم پراکنده بود، در زمان جنگ شاخه‌ای درست شد به اسم جنگ‌های نامنظم، این دیگر به اسم نیرو نبود در روستاها، دره‌ها، کوهستان‌های عراق پایگاه داشتیم و نیروهای چریکی در آنجا مستقر می‌شدند و از آنجا عملیات‌های نامنظم انجام می‌دادند، عملیات‌های زیادی از آنجا داخل خاک عراق انجام شد که بعضی از آنها خیلی پر سروصدا شدند، حمله به تأسیسات نفتی کرکوک، کفری، شهرهای مختلف عراق در زمان جنگ و حمله به  پایگاه‌های مهم نظامی در دربندیخوان، منطقه سلیمانیه، اربیل، موصل و بچه‌هایی داشتیم که شهید شدند، برای آزادی اسرا تیمی داشتیم که در شمال موصل مستقر شد و پایگاه‌هایی آنجا داشتیم که یک نفوذی آن را لو داد و یکی از بچه‌های آن پایگاه که برای شناسایی و آزدی اسرا کار می‌کردند به اسم رسولی آنجا شهید شد. 

  وی همچنین ادامه داد: اینها شکل جنگ نامنظم در عراق را داشت، حتی با عشایر عراق همکاری می‌کردیم، یا در جنوب بحث بدر پیش آمد و مجاهدینی از داخل عراق وقتی شرایط خیلی سخت می‌شد گاهی به ما پناهنده می‌شدند، حتی در جبهه برخی افسران ارتش عراق وقتی در مماس خط ما قرار می‌گرفتند خودشان را به رزمنده‌های ما تسلیم می‌کردند، اینها هسته‌های مبارزاتی شده و در جبهه گردانی به نام شهید صدر تشکیل دادند و شروع به جنگیدن کردند، کم‌کم تعداد افرادی که به آنها ملحق شدند بیشتر شد و تعداد زیادی از عراق آمدند در قم، مشهد و تهران پناهنده شدند و شد تیپ قدر به فرماندهی شهید دقایقی. بعدها اغلب اسرایی که در اردوگاه‌های اسرای عراقی ایران داشتیم به خاطر روشنگری‌هایی که انجام شد  داوطلب حضور در جبهه شدند، حتی چندین هزار نفر طومار بلندی را با خون خود امضا کردند و از امام اجازه خواستند به جبهه رفته و علیه حزب بعث بجنگند تا ظلمی که به ایران و اسلام کردند جبران کنند که امام هم اجازه داد و  نزدیک به ۹ هزار نفر از آنها ملحق شدند به همان مجاهدین و افسران عراقی و شدند سپاه بدر. 

  نقدی با اشاره به اینکه بنده یک مدتی افتخار فرماندهی آنها را در کربلای پنج داشتم، گفت: در عملیات مرصاد هم ۱۲۰ نفر از همین افراد شهید شدند، این اتفاقات یکی‌یکی چیده شد، از آن طرف مقاومتی در برابر اسرائیل شکل گرفت به اسم حزب‌الله لبنان و در سازماندهی و آموزش و تقویت این تشکل همین بچه‌ها نقش داشتند، اینجا در عراق، آنجا در لبنان، در افغانستان در مقابل ارتش متجاوز شوروی یکی‌یکی هسته‌هایی شکل گرفته و آنقدر بزرگ شد که در پایان جنگ تبدیل به نیروی قدس شد، طبیعتا اینها کار خودشان را می‌کردند و دشمن هم زیاد علاقه نداشت که این حقیقت بدرخشد و برای دنیا مطرح شود که نقطه امیدی برای پیوستن سایر آزادی‌خواهان عالم برای مبارزه باشد، لذا سکوت کرده و در رسانه‌های‌شان سعی می‌کردند این موضوع را مسکوت نگه دارند. 

  این مقام ارشد سپاه در پایان عنوان کرد: خلق چنین تصویری از ما برای آزادی‌خواهان دنیا آنقدر جذابیت دارد که می‌تواند برای آنها خطرناک باشد، ولی کار به جایی رسید که دیگر این موضوع قابل کتمان نبود، کارهای بزرگی پیش آمد و در آزادی عراق و سوریه نقش این سپاه به قدری برجسته و درخشان بود که در معادلات منطقه تأثیر گذاشت و مجبور شدند به آن رسمیت بدهند و در ادبیات خودشان بیاورند، ولی از اول هم آن باخبر بودند، این تشکیلات الان هم  در تمام کشورهای اسلامی داوطلب دارد و اگر یک فراخوان بزند آن ارتش ۱۰۰ میلیونی که حضرت امام در کنار ارتش ۲۰ میلیونی برای ایران مطرح کردند شکل خواهد گرفت. 

  منبع مطلب : www.avalfars.ir

  مدیر محترم سایت www.avalfars.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  موشکی و نظامی

  بسم الله الرمن الرحیم

  پیش بینی ساعت اول جنگ ایران و امریکا

  (و دو هفته اول جنگ)

  یک هفته قبل از شروع حمله :  وزیر خارجه امریکا به عربستان سفر می کند و موضوع دیدار : جهت هماهنگی نهایی و نیز ایجاد یک سیستم حمل و نقل سریع السیر زمینی برای انتقال نفت از خلیج فارس به دریای سرخ . هدف: جلوگیری از ایجاد بحران انرژی در اثر بسته شدن تنگه هرمز توسط ایران.

  ۵ روز قبل از جنگ : جابه جایی نامحسوس ۸۰ در صد از نیروهای مستقر در عراق و افغانستان به کشورهای ترکیه و پاکستان . هدف : کاهش حداکثری تلفات انسانی در اثر حملات موشکی ایران به نیروهای امریکایی.

  ۳ روز قبل از جنگ : جابه جایی جنگنده ها و بمب افکن های نیروی هوایی ایالات متحده از پایگاههای هوایی مستقر در منطقه به نقاط غیر قابل پیش بینی و کور با هدف : دور از دسترس بودن جنگنده ها از حملات نیروهای ایران. همزمان خروج ناو هواپیما بر " یو اس اس آیزنهاور" از سواحل بحرین به سمت سواحل سومالی با هدف دور از دسترس بودن و هدایت عملیات .

  ۱ روز قبل از جنگ : رییس جمهور آمریکا : ما هشدارهایمان را به ایران داده ایم و ما ایران هسته ای را هرگز نخواهیم پذیرفت.

  برنامه ریزی حمله به صورت مرحله به مرحله انجام شده است. نیروها منتظر شنیدن فرمان مستقیم  حمله  توسط رییس جمهور آمریکا. همه چیز خوب به نظر می رسد. غافل از اینکه نیرو ی مخصوص اطلاعات و امنیت  سپاه پاسداران ریز حرکات دشمن را از ماهها قبل زیر نظر داشته است.

  حمله قرار است ساعت ۶ صبح انجام گردد. نام عملیات (برای آزادی ) پیش بینی شده است . ساعت ۵:۵۵ دقیقه صبح : رییس جمهور امریکا فرمان حمله را به صورت مستقیم اعلام می کند . حمله شروع می شود...   ابتدا ۷ فروند بمب افکن و ۳جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی ترکیه به سمت کرمانشاه  ، ۶ فروندبمب افکن و ۳جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی عربستان و امارات به سمت نیروگاه اتمی بوشهر، ۵ فروند بمب افکن و ۳جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی پاکستان به سمت  نطنز به پرواز در می آیند. همزمان ، تصادفا ۳ فروند اف ۱۴ تامکت نیروی هوایی ج ا ایران حوالی بندر عباس در حال گشت زنی هوایی هستند. اولین بمب افکن ها توسط تامکتها مشاهده می شود . بمب افکن ها از دریای سرزمینی می گذرند. گزارش حمله هوایی از تامکتها به پایگاه هوایی بوشهرمی رسد . خبر رسانی به فرماندهی نیروی هوایی انجام می شود . اعلام وضعیت قرمز به تمام پایگاههای هوایی کشور اعلام می گردد. در گیری تامکتها و بمب افکنها شروع می شود .  در اثر درگیری یک تامکت منهدم می شود.  ۲ جنگنده اسکورت بمب افکن ها منهدم می شود .  بمب افکن ها  تغییر مسیر می دهند.  بمب افکن ها به نیروگاه بو شهر می رسند .  نیروگاه بمباران می شود  . ۸۰ درصد تخریب صورت گرفته است. آتش سنگین پدافند هوایی ایران در همه جا می پیچد. دو بمب افکن دیگر ساقط می شوند. ۱۸۰ موشک امریکایی به سمت  تمام پایگاههای هوایی ایران شلیک می شود.  ۷۰ درصد پایگاههاتخریب شده است. به علت جابه جایی جنگنده های ایرانی از یک ماه قبل جنگنده ها آسیب ندیده اند. ۱۱۰۰کشته بر جای مانده است.در شرق کشور جنگنده های دشمن تا ۳۰۰ کیلومتری نطنز نفوذ  می کنند.  دشمن به منطقه تحت پوشش سیستم موشکی هوشمند  اس ۳۰۰ وارد شده است.  ۱۲ موشک از پدافن ایران شلیک می شود. ۸ جنگنده در اثر آن منهدم می شود.. جنگنده هاعقب نشینی  می کنند . میراژهای نیروی هوایی ارتش ایران جنگنده ها را دنبال می کنند. تنگه هرمز با انهدام اولین نفتکش منتسب به عربستان بسته شده و به کنترل نیروی دریایی ایران در می آید. نفت به بشکه ای ۲۰۰ دلار رسیده است.

  همزمان غرب کشور: پالایشگاه کرمانشاه بمباران شده است.دود غلیظی همه جا را فرا گرفته است خبر رسیده است که بمباران پایگاه هوایی نوژه( ۷۰درصد تخریب) داشته است . جنگنده های دشمن به سمت تهران تغییر مسیر می دهند. ۲۵ فروند جنگنده رهگیر نیروی هوایی ایران به سمت دشمن به پرواز در آمده اند. درگیری شروع می شود . ۱۱ جنگنده ایرانی منهدم می شود. ۵ جنگنده دشمن نیز ساقط می شوند. دشمن عقب نشینی کرده است.

  احمدی نژاد در نطقی تلوزیونی اعلام می کند : تاوان جسارت به ملت ایران فتح اسراییل است. روز بعد حمله رزمندگان فلسطینی و حزب الله به شمال و جنوب مناطق اشغالی . تلاویو محاصره شده است.

  شلیک ۴۱ فروند موشک زمین به زمین شهاب ۳ به سمت تلاویو در ساعت ۵:۴۰ دقیقه بعد از ظهر صورت می گیرد..  ۱۱ موشک از ۴۱ موشک شلیک شده  شهاب ۳ به تلاویو اصابت می کند.  نیروگاه اتمی آریل در یک لحظه با خاک یکسان می شود .  ساختمان وزارت دفاع اسراییل تخریب شده است. اسکله خرمشهر ، مقر فرماندهی پایگاه دریاای بندر عباس ، به صورت کامل نابود شده است.  ناو هواپیما بر وینست در اقدامی تلافی جویانه با ۳ موشک عاشورا به قعر آب فرو می رود . ۴ موشک امریکایی از ناو جنگی روزولت به سمت تاسیسات سد دز شلیک می شود. سد فرو می ریزد . آب همه جا را گرفته است.۶۰۰ نفر کشته شده اند .  مرکز بورس امارات توسط یک فروند شهاب  نابود میشود.  نیروی هوایی ایران با ۲۱۰ جنگنده بمب افکن به سمت پایگاههای هوایی امریکا در منطقه به پرواز در می آیند. درگیری یک ناو جنگی ایران با رزمناو روزولت صورت می گیرد  . ناو جنگی ایران منهدم می شود. ناو روزولت با شلیک  یک موشک زیر سطحی به نام حوت از کار افتاده و در حال غرق شدن می باشد.   پایگاههای هوایی آمریکا در منطقه بر اثر آتش سنگین بمباران جنگنده ها و موشک های بالستیک ایران به مقدار ۹۰ درصد نابود شده است .در حین انجام این عملیات ۳۹ فروند از ۲۱۰ جنگنده ایران منهدم می شوند .  ما بقی جنگنده های ایران به آشیانه بر گشته اند.. 

   فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران اسراییل را به شلیک ۸۰۰ فروند موشک زمین به زمین  تهدید می کند. خروج سه میلیون یهودی از اسراییل آغاز شده است. حزب الله به جنوب تلاویو حمله میکند. رزمندگان به داخل شهر رسیده اند. گشت زنی پی در پی جنگنده های ایران در حوالی سواحل خلیج فارس همچنان ادامه دارد. عملیات انتحاری ۳ خلبان ایران، انهدام ۲ ناو جنگی آمریکا را در پی داشته است. سخنگوی وزارت خارجه ایران ، میانجی گری ژاپن توسط ایرانرا نمی پذیرد . اتحادیه اروپا اعلام بی طرفی کرده است .

   روز ششم : با یک عملیات واکنش سریع توسط یگان توپخانه سپاه پاسداران مقر فرماندهی نیروهای ائتلاف در عراق توسط ۵  فروند موشک کوتاه برد زمین پایه از بین می رود.

  ناارامی های مخالفان در امریکا شروع شده است. مقامات آمریکایی دچار بهت و حیرت شده اند. وزیر دفاع آمریکا اعلام می کند : هرگز به عواقب اینچنینی جنگ فکر نمی کردیم. ما شکست خورده ایم. 

  احمدی نژاد یک روز بعد اعلام می کند : یک هفته به  نیروهای مستقر در منطقه فرصت می دهیم تمامی نیروها و تجهیزات خود را از منطقه خارج کنند. در غیر اینصورت با شلیک ۴۰۰ موشک آنها را از منطقه بدرقه خواهیم کرد.

  ۴ روز بعد : نیروهای ائتلاف به طور کامل  از منطقه به سمت کشورهای مطبوع خود منتقل می شوند.

   آتش بس از طرف ایران و امریکا پذیرفته می شود .

   تلاویو سقوط کرد .

   احمدی نژاد اعلام می کند : به انتقال اوارگان یهودی برای بازگشت به کشورهایشان کمک می کنیم.

  ۲ سال بعد :   ایالات متحده بر اثر فشار سیاسی و ناآرامی ها سقوط و بعد از یک کش و قوس سیاسی شدید به ۱۵ کشور مجزا تقسیم می شود.

   سازمان ملل از ایران برای حضور دائم در شورای امنیت سازمان ملل برای تامین امنیت منطقه خاور میانه دعوت کرده است.

   بازسازی مناطق آسیب دیده  شروع شده است .

  وضعیت ایران آرام گزارش می شود...

   

  ضمنا از آقایان ، بهرام شکورنژاد- مجید کاوه- عرفان طبیب زاده – (یک ایرانی) -محمد سعیدی - مرتضی صالحی (کوروش کبیر)  - محمد رضا احمدی - آرمین اکرمی - محمد باقر غلامی- محمود متولی-اصغر کوه کمره ای - حسام - سید حسین رضا موسوی به خاطر مقالاتشان تشکر به عمل می آید.

  م

   

   

  منبع مطلب : jovshan.blogfa.com

  مدیر محترم سایت jovshan.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ‏‮ امریکا رسما اعلام جنگ کرد در ۲۴ ساعت آینده خدا به خیر کنه #خبری #طنز #جنگ

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 20 روز قبل
  0

  چقدر دلتون خوشه بشینید منتظر باشیدوجوجه را اخر پاییز میشمارند

  ا 3 ماه قبل
  0

  کاخ سفیداستبل اسبهای من هستند

  ا 3 ماه قبل
  0

  کاخ سفیدحسینیه نمیشودچون نجس است من تصمیم گرفتم اگررهبرعزیزبه من واگزارکند،انجاراگاوداری بسازم

  ا 3 ماه قبل
  0

  امریکاواسراعیل هیچ غلطی نمیتواندبکندایران عزیزسربلند بلنداست

  سجادی 6 ماه قبل
  1

  کاخ سفید.باید حسینیه شود.

  سجادی 6 ماه قبل
  1

  کاخ سفید.باید حسینیه شود.

  0
  سجادی 6 ماه قبل

  کاخ سفید باید حسینیه شود

  حسین 7 ماه قبل
  1

  فقط مرگ بر امریکا

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  جوادسلام ای بابا این اشخورهای لعنتی رابزنیدنابودشان کنید پس این موشکها رابرای کی گذاشتید یک موشک درست حسابی کارشان نابود میکنه به امیدخدا

  هوشمندی 1 سال قبل
  0

  سلام اسرائیل و آمریکا نیروهای نظامی ایران را مقابل خود می بیند اما بیچاره ها نمی دانند سربازان کهنه کار جنگ که در ایران و هر جای جهان از سالها پخش شده اند منتظر شروع جنگ از طرف آنها هستند تا آن وقت حدود ۱۰ ساعت اولیه خودشان و عربها به پای ملت ایران بیفتند بشون بگو ید اگه قدرت دارید شروع با شما ما به قول شهید قرن جدید سلیمان قهرمان ما منتظریم بیایید تا خون سلمانی را شما بگیریم

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید