توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  افتخاراتی که ایرانیان می آفرینند باعث سربلندی و

  1 بازدید

  افتخاراتی که ایرانیان می آفرینند باعث سربلندی و را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره ی زبان مادری خود بنویسید بزرگی و عظمت شکوه و شوکت سربلندی و اعتبار صفحه 30 کتاب نگارش فارس ششم

  صفحه ۳۰ نگارش فارسی ششم بزرگی و عظمت شکوه و شوکت سربلندی و اعتبار با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره زبان مادری خود بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب پاسخ فعالیت کتاب نگارش ششم دبستان

  با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره ی زبان مادری خود بنویسید

  با سلام خدمت ششمی ها و دبستانی های عزیز که کتاب فارسی نگارش ششم را در حال نوشتن هستند که جواب با استفاده از واژه های بزرگی وعظمت شکوه وشوکت سربلندی واعتبار یک بند درباره ی زبان مادری خود بنویسید را می خواهید بدانید ما در این مطلب جواب را اینگونه برای شما عزیزان می نویسیم که من اگرچه از نظر سن و سال از شما بزرگ هستند اما افتخار هایی که شما فرزندان صربان تلاش و کوشش خود می‌آفرینند باعث سربلندی و اعتبار من می‌شود بزرگی و عظمت من و شما به این است که با هم کنار هم نگاهبان هم باشیم قاری همه بزرگان علم و ادب فرزندان من هستند فرزندانی که بر شکوه و شوکت وطن من افزودند.

  یک بند با کلمات بزرگی و عظمت شکوه و شوکت سربلندی و اعتبار

  زبان فارسی ترکیبی از شکوه و شوکت تاریخ پر بار ایرانیان است تاریخی که با عظمت و بزرگی ایرانیان گره خورده. زبانی که سرشار از آواهای دلنشین و نغمه های مهربانی است . ما باید برای سربلندی و اعتبار این زبان تلاش کنیم و آن را تا همیشه تاریخ زنده نگه داریم.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  پریچهر : برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد ؟ همه ما فارسی زبان ها ، باید از زبان خود دفاع کرده و اجازه وارد شدن زبان های دیگر به آن را ندهیم .‌ همچنین کلمات را خلاصه و بی معنا نکرده و آن هارا به درستی تلفظ کنیم و از وارد شدن کلمات جدید و نامناسب به آن جلوگیری کنیم.

  عطا سلیمانی پور : برای شکوه وشوکت زبان فارسی باید از کلمه های فارسی استفاده کنیم. سربلندی واعتبار زبان ملی مانند سربلندی و اعتبار مادر است بزرگی وعظمت کشور وزبان خیلی خیلی مهم است.

  ناشناس : ما وطنمان را با این همه بزرگی و عظمت میبینیم و حتی با زبان فارسی که پر از شکوه و شوکت است سخن می گوییم. ما باید به سربلندی و اعتبار کشورمان تلاش کنیم که سر بلن تر از همیشه شود.

  نویسنده : زبان مادری من دارای شکوه و شوکت و بزرگی و عظمت کشور ایران عزیزمان است. زبانی که سر شار از شکوه و عظمت و سر بلندی و اعتبار میهن عزیزمان است.

  نویسنده : ما باید برای شکوه و شوکت،بزرگی و عظمت زبان مادری تلاش کنیم و مایه سربلندی و اعتبار زبان مادر باشیم.

  مریلا عزیزی : تلاش ما باعث سربلندی و اعتبار زبان کشورمان میشود.

  نویسنده : بزرگی وعظمت زبان فارسی مایه ی سربلندی ما ایرانیان می شود.

  ناشناس : ما باید از زبان مادری خود یعنی زبان فارسی حمایت کنیم باید برای بزرگی و عظمت زبان خود یعنی زبان فارس تلاش کنیم هرروزما زبان فارسی با فارسی حرف زدن سر بلند تر واعتبارزبان مادریمان رابیشتر میکنیم فقط کافیست که از کلمات زیبا وخوب استفاده کنیم.

  ریحانه : زبان فارسی با گذشت زمان و شکوه و شوکت تاریخ تغییر پیدا کرده است تا به این زبان دلنشین ایرانیان تبدیل شده است. زبان فارسی سربلندی و اعتبار همه ی ایرانیان است. با اینکه ایران کشور بزرگی نیست ولی باطن ان بزرگی و عظمت چشمگیر و وصف ناپذیری دارد که ایرانیان با کمک خداوندگار خود به اینجا رسیده اند.

  سمانه : زبان مادری ما ایرانیان دارای بزرگی و عظمت است. ما ایرانیان باید به شکوه و شوکت زبان مادری خودمان، یعنی زبان فارسی احترام بگذاریم و مایه سربلندی و اعتبار زبان مادر باشیم.

  ناشناس : ما باید برای سربلندی و اعتبار زبان مادی تلاش کنیم. زبان مادری باعث شکوه و شوکت و بزرگی و عظمت ایران می شود.

  نویسنده : برای بزرگی وعظمت کشور خود ما باید از جملات و کلمات فارسی استفاده کنیم تا وطن و زانماد م ن واعتااتها.

  حلما : ما باید برای شکوه و شوکت،بزرگی و عظمت زبان مادری تلاش کنیم و مایه سربلندی و اعتبار زبان مادری باشیم.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرانی ها به چه چیزهایی افتخار می کنند؟

  ایرانی ها به چه چیزهایی افتخار می کنند؟

  ادبیات

  شعر جایگاه عمیقی در روح و جان هر ایرانی دارد و یکی از افتخارات ایرانیان محسوب می شود. شعرهایی که در تاریخ ایران سروده شده اند گویی به زمان تعلق ندارند و هر کسی که آن ها را می خواند از مفهوم و زیبایی آن لذت برده و شگفت زده می شود. از مشهورترین شاعران ایران زمین می توان به حافظ، سعدی، عمر خیام نیشابوری، مولانا و…. اشاره کرد. همچنین شاعران معاصر این کشور نیز بسیار توانمند هستند و اشعار زیبایی را می سرایند.

  از جمله آن ها می توان به سهراب سپهری، احمد شاملو، پروین اعتصامی و … اشاره کرد. آن ها شعر را در جان هر کودک قرار می دهند و نسل های آینده را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. شهرت برخی از شاعران ایرانی از مرزهای این کشور فراتر رفته و جهانی شده که به عنوان نمونه ای برای این امر می توان به شعر بنی‌آدم اعضای یکدیگرند / که در آفرینش ز یک گوهرند سعدی اشاره کرد که در بالای سردر ورودی سازمان ملل نوشته شده است. همچنین شاعر مشهور آلمانی گوته در اشعار خود تاثیر زیادی از شاعر نامدار ایرانی حافظ گرفته است.

  منبع: theculturetrip.com

  منبع مطلب : www.eligasht.com

  مدیر محترم سایت www.eligasht.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 15 روز قبل
  1

  عالیه

  ناشناس 27 روز قبل
  0

  خیلی خوبه

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  Vbnhrkp 17 روز قبل

  بچه‌ها راست میگه بفرستید لطفا

  0
  Sahar 8 ماه قبل

  باعث افتخار و سربلندی کسور عزیزمون میشود

  برای ارسال نظر کلیک کنید