در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  افزایش حقوق کارگران در سال 1400

  1 بازدید

  افزایش حقوق کارگران در سال 1400 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  میزان افزایش حقوق کارگران در سال 1400 اعلام شد

  میزان افزایش حقوق کارگران در سال 1400 اعلام شد

  دولت در لایحه بودجه سال1400 پیش‌بینی کرده است که افزایش حقوق کارکنان دولت به طور متوسط ۲۵ درصد باشد و افزایش حقوق کارگران مشمول قانون کار نیز ۲۵ درصد تعیین شده است اما بر اساس قانون، رقم قطعی حقوق کارگران باید به تصویب شورای عالی کار که نمایندگان کارگران و کارفرمایان نیز در آن حضور دارند، برسد.

  به گزارش کاماپرس، در حالی که کارگران هنوز به رقم افزایش حقوق امسال خود انتقادات جدی دارند و آن را بی تناسب با تورم می دانند و به تصویب حداقل دستمزد بدون در نظر گرفتن نظرات نمایندگانشان در شورای عالی کار اعتراض دارند، بر اساس آنچه رسانه ها از لایحه بودجه 1400 منتشر کرده ند دولت در این لایحه افزایش 25 درصدی برای حقوق کارکنان خود و کارگران مشمول قانون کار درنظر گرفته است.

  در واقع بنا به آنچه دولت در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی کرده، میزان افزایش حقوق کارکنان دولت نیز به طور متوسط ۲۵ درصد لحاظ شده است. بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۰ اخیرا توسط رییس جمهور به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد و این سازمان نیز برای تنظیم لایحه بودجه بخشنامه را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرده است.

  بنا به اعلام ایسنا، براساس ضوابط مالی ناظر در تهیه و تنظیم بودجه۱۴۰۰، افزایش ضریب ریالی حقوق به طور متوسط ۲۵ درصد تعیین شده است که دستگاه‌ها باید در چارچوب همین ضریب مشخص شده بودجه خود در سال آینده را در بخش جاری پیش‌بینی کند.

  رقم قطعی افزایش حقوق کارکنان در نهایت به تصویب هیات وزیران رسیده و در لایحه بودجه گنجانده خواهد شد.در این بخشنامه، افزایش حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار نیز ۲۵ درصد تعیین شده و البته رقم قطعی افزایش به تصویب شورای عالی کار خواهد رسید. براین اساس، سقف اعتبار مربوط به سرانه اضافه کار کارکنان در بودجه سال ۱۴۰۰ حداکثر معادل اعتبار سرانه اضافه کار در سال ۱۳۹۹ پیش‌بینی خواهد شد.

  گفتنی است؛ میزان افزایش حقوق کارکنان در سال جاری به طور متوسط ۱۵ درصد بود که طی مصوبه مجلس حداقل پرداختی به کارکنان ۲.۸ میلیون تومان تعیین شد.

  اخبار مهم روز را بخوانید:

  برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بازار موبایل، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : kamapress.com

  مدیر محترم سایت kamapress.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان در سال 1400

  حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان در سال 1400

  به گزارش تجارت‌نیوز، در تبصره ۱۲ پیش نویس لایحه بودجه ۱۴۰۰ آمده است، پس از اعمال افزایش ضریب ریالی حقوق برای گروه‌های مختلف حقوق بگیر موضوع جز (۱) این بند و معادل افزایش ضریب ریالی برای افزایش حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران، مجموع مبلغ مندرج در حکم کارگزینی برای کارکنان رسمی و پیمانی و مبلغ قرارداد منعقده ماهانه برای کارکنان قرارداد کار معین (مشخص) به نسبت مدت کارکرد و حکم حقوق بازنشستگان متناسب سنوات خدمت قابل قبول، از سی و پنج میلیون ریال کمتر نباشد.

  بنابراین کف حقوق کارکنان رسمی و پیمانی و بازنشستگان و وظیفه بگیران در سال ۱۴۰۰، ۳.۵ میلیون تومان در ماه است. این رقم در بودجه سال ۹۹، ۲.۸ میلیون تومان بود.

  منبع: مهر

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کف حقوق سال ۱۴۰۰ چقدر می‌شود؟

  به گزارش  تابناک به نقل از فارس، کف حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در لایحه بودجه پیشنهاد شد.

   براساس جزء ۴ بند الف تبصره ۱۲ لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ که هیات دولت در حال بررسی و تصویب آن است، ذکر شده کف حقوق کارکنان دولتی، قرارداد کارمعین و حقوق بازنشستگان کمتر از ۳۵ میلیون ریال در ماه نباشد.

  در قانون بودجه سال جاری کف حقوق بازنشستگان و کارمندان دولتی اعم از رسمی، پیمانی و کارمعین کمتر از ۲.۸ میلیون تومان در ماه نبود؛ بنابراین در لایحه بودجه سال آینده میزان افزایش کف حقوق گروه‌های یاد شده ۲۵ درصد است.

  کف حقوق سال ۱۴۰۰ چقدر می‌شود؟

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید