توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا درباره ایران با مقدمه بدنه و نتیجه

  1 بازدید

  انشا درباره ایران با مقدمه بدنه و نتیجه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  درسی فا

  انشا در مورد ایران پایه هفتم

  مقدمه:

  وطن هرکس مانند شناسنامه ایی است که همراه او همه جای جهان همراه با اسم و فامیل او حک شده و دنباله ی روی او است. به گونه ایی که آن فرد را با نام کشور و زدگاهه ش می شناسند. ما مردم ایران نیز با نام ایران و ایرانی شناخته و نام برده می شویم.

  تنه انشا:

  ما همگی ایرانی هستیم و خون و غیرت ایرانی در رگ و ریشه ی ما وجود دارد و تشکیل دهنده ی ذات و شخصیت ما می باشد. ما مردم ایرانی هستیم که به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم زیرا که تنها در کشورمان که زبان اصلی آن فارسی است زیر این سقف بزرگ آسمان با انواع و اقسام لهجه ها و گویش ها و دین، مذهب با صلح و آرامش زندگی می کنیم و گام به گام همراه یکدیگر ودست در دست هم پله های پیشرفت و ترقی را طی می کنیم به امید فردایی بهتر و آینده ایی درخشان تر. ما مردمی هستیم که با وجود۳۲ استان و چند صد روستا با انواع گویش های ترکی،کردی، لری، مشهدی، بلوچ، عرب،گیلک و تالش و… همچنین با دین های مختلف مانند مسیحی، زرتشتی و اسلام(شیعه و سنی) در کنار یکدیگر زندگی می کنیم. کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگی غنی و پرارزش است که با یادآوری آن غرور هر ایرانی به اوج عرش خود می رسد و هر لحظه به ایرانی بودن خود افتخار می کنند. ایران دارای مکان های زیارتی و سیاحتی زیادی است که سالانه بسیاری از مسافران را از جای جای جهان به سمت خود می کشاند. مثل شهر زیارتی مشهد یا قم و شهرهای سیاحتی و گردشگری اصفهان ، شیراز، گیلان، مازندران و… که نام بردن تک تک آن ها و ذکر مکان های دیدنی و تاریخچه ی آن ها طوماری بلند بالا می خواهد. زیرا هر چه بگوییم کم گفته ایم چون بسیار مکان های زیبا و دیدنی دارد که دلمان نمی آید جایی را از قلم بیندازیم. ایران من یعنی جایی که در آن به دنیا آمده ام و رشد کرده ام و با تمام وجود خود سعی می کنم به عنوان یکی از اعضای بزرگ خانواده ی ایرانی نقشی در پیشرفت و اثربخشی مثبت داشته باشم و در این خاک با تمام افتخار خود چشم ببندم و در خاک خود ابدی شوم.

  نتیجه گیری:

  انشا پایه هفتم در مورد ایران صفحه 52

  منبع: انشا باز

  منبع مطلب : darsifa.blog.ir

  مدیر محترم سایت darsifa.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا ایران | ۷ انشا در مورد ایران ، پرچم ایران و با موضوع وطن

  انشا ایران | ۷ انشا در مورد ایران ، پرچم ایران و با موضوع وطن

  انشا ایران | ۷ مقاله و انشا درباره ایران ، پرچم ایران و با موضوع ایران وطن من

  انشا ایران و تحقیق و مقاله و متن ادبی در مورد ایران وطن عزیزمان موضوع این نوشته از دلبرانه است ، در این نوشته تلاش کرده ایم برای کمک و ایده دادن به دانش آموزان و اولیا ی آنها ۷ انشا زیبا و متن ادبی با موضوع ایران ، پرچم ایران ، وطن و … برای پایه های مختلف تحصیلی جمع آوری کنیم که در ادامه تقدیم حضور شما خواهیم کرد.

  امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شود . و گام کوچکی باشد تا از عشق به میهن عزیزمان ایران را از همان کودکی در قلب های کودکان خود بکاریم تا آنها را پیروان حقیقی راه شهدای ایران پرورش دهیم .

  انشا ایران

  انش در مورد ایران میتواند با مضوعات زیر مطرح شود که ما حدالامکان برای این موضوعات یا مشابه آنها انشا یا مقالات یا متن های ادبی کوتاهی در ادامه تقدیم حضور شما خواهیم کرد :

  انشا ایران شماره یک 

  موضوع انشا : ایران وطن من است و من ایران را دوست دارم 

  مقدمه : من ایران را دوست دارم 

  من کشورم ایران را خیلی دوست دارم

  چون ایران کشور زیبایی است

  در ایران جاهای قشنگ زیادی داریم .

  مثلا هم دریا داریم ، کوه های بلند داریم  جنگل و رودخانه و  کویر داریم که همه آنها خیلی قشنگ هستند .

  خوراکی ها و غذا ها و شیرینی های ایرانی خیلی خوشمزه هستند

  و من دوست دارم همیشه غذاهای خوشمزه ای که مادرم برای من درست میکند بخورم .

  مردم ایران مردم خوب و مهربانی هستند و همدیگر را دوست دارند ،

  مردم ایران شجاع هستند

  و اگر کشور های دیگر به آنها حمله کنند همه دشمنان را بیرون میکنند و همیشه پیروز میشوند.

  در ایران مردم مسلمان هستند و خدا و امامان و پیامبران را دوست دارند.

  بیشتر مردم کارهای خوب انجام میدهند و به هم کمک میکنند .

  من زبان فارسی را که خیلی شعر های زیبایی در آن هست دوست دارم

  و دوست دارم با همه به زبان فارسی حرف بزنم و همیشه کنار مادر و پدرم باشم و به آنها احترام بگذارم.

  بعضی از بچه ها که پدرشان شهید شده پدر ندارند.

  و ما باید به آنها احترام بگذاریم و با آنها دوست باشیم

  چون پدر های آنها به خاطر راحتی و امنیت ما شهید شده اند و آنها شجاع و قوی بوده اند.

  من دوست دارم وقتی بزرگ شدم یک دانشمند بشوم

  و کارهای بزرگی برای ایران انجام بدهم

  یا یک پلیس یا سرباز بشوم و از ایران دفاع کنم

  یا معلم بشوم و به بچه ها درس های خوب بدهم تا آنها با سواد بشوند.

  من شهیدان را که برای راحتی ما ایثار کرده اند دوست دارم و به آنها افتخار میکنم.

  به خاطر همه چیزهای خوبی که در ایران هست

  من ایران را دوست دارم

  و میخواهم همه تلاشم را بکنم تا باعث افتخار پدر و مادرم و مردم کشورم ایران باشم .

  نتیجه گیری :  

  در پایان من این شعر زیبا در مورد ایران را به کودکان ایرانی تقدیم میکنم 

  ایران ما زنده است ،او نیزجان دارد

  مانند یک انسان ،روح و روان دارد

  با عشق و احساسش ،با صورتی زیبا

  از دور معلوم است ،در نقشه ی دنیا

  هرجا که دریایش ،درنقشه خندان است

  آنجا خلیج فارس ،لبخند ایران است

  انشا ایران وطنم 

  انشا ایران شماره دو 

  موضوع انشا : حمایت از کالای ایرانی ، چرا باید از کالای ایرانی حمایت کنیم ؟

  مقدمه : همه ما میدانیم رهبر بزرگ انقلاب برای مشخص کردن راه و مسیر کلی برای ما مردم و مسئولین در هر سال یک شعار برای آن سال انتخاب میکنند و همه ما یادمان هست که سال ۱۳۹۷ توسط رهبر انقلاب امام خامنه ای به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد . اما این نامگذاری خیلی بیشتر از شعار برای یک سال اهمیت دارد . اما شاید از خودتان بپرسید چرا حمایت از کالای ایرانی انقدر مهم است؟ در این تحقیق میخواهم به این سوال پاسخ دهم. 

  این نامگذاری اهمیت بسیار زیادی دارد .

  با گسترش استفاده مردم از کالاهای ایرانی به جای کالاهای وارداتی ، رفته رفته کسب و کار کارخانه ها و کارگاه ها نیز رونق پیدا می کند کارخانه ها و کارگاه ها به خاطر افزایش تولیدات خود بنا بر نیازهای مردم ، افراد بیشتری را استخدام می کنند .در نتیجه افراد بیشتری نیز مشغول به کار می شوند .

  از طرف دیگر ، کارخانه ها و کارگاه ها سعی می کنند ، کیفیت کالاهای خود را بالاتر ببرند .مردم نیز به جای استفاده از کالاهای خارجی ، به خرید و استفاده از کالاهای ایرانی روی می آورند .در نتیجه آن ، دیگر تحریم ها هیچ اثری بر زندگی مردم ندارند . واردات به داخل کشور کم می شود و از طرف دیگر می توانیم با ارتقای صنعت و افزایش کیفیت ، وارد بازار جهانی شویم .

  با استفاده از محصولات داخلی ، شاهد کاهش قیمت ها می شویم زیرا با افزایش تولید ، قیمت تمام شده برای کارخانه ها نیز کم می شود و درنتیجه قیمت ها نیز کم می شود . رقابت در میان تولیدکنندگان افزایش می یابد و این رقابت می تواند تاثیرات مثبتی در کیفیت کالاها داشته باشد . مردم نیز به جای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف ، در زمینه تولید بیشتر سرمایه گذاری می کنند .

  همه این موراد مثل زنجیری به هم وبسته هستند

  و اهمیت حمایت از کالای ایرانی را به ما نشان میدهد .

  نتیجه گیری : شاید به خودتان بگویید خرید یک کالای ایرانی توسط ما که همه چیز را متحول نمیکند اما تک تک ما وقتی کنار هم قرار بگیریم مانند قطرات یک دریا ، قدرتی شگفت انگیز پیدا خواهیم کرد . به علاوه ما میتوانیم روی اطرافیان خود با تشویق آنها به خرید کالای ایرانی موثر باشیم و نقش کوچکی در آبادانی میهن خویش داشته باشیم. 

  انشا درباره ایران

  انشا ایران شماره سه 

  موضوع انشا :  انشا با موضوع ایران من – تاریخ و جغرافیا و افتخارات ایران

  مقدمه : در این انشا میخواهم از زیبایی ها ، افتخارات ، پرچم کشورم ایران برای شما سخن بگویم . ایران من ، جایی که عاشقانه آن را دوست دارم . 

  ایران من سرزمین گل های لاله و سرزمین پهلوانان دلیر، وطن همان قهرمانان بزرگوار و پرافتخار است. آن سرزمین، کشور من، کشور تو و کشور تمام ملتی است که از جان خود برای سربلندی و آبادانی این وطن و مردم آن می کوشند.

  ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته که از نظر خلق جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد. به طور مثال در همین شهر خودمان بناهایی مانند نارین قلعه، مسجد جامع، امامزاده سیدعلی (ع) و… و در شهر های دیگر هم که ینگریم بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و… چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.

  ایران در مشرق زمین این کره ی خاکیست و دارای ثروت های عظیم بسیار و منابع سرشاری مانند نفت و گاز است. اگر به تاریخ ایران نیز توجه کنید؛ ایرانیان همیشه عاشقانه و صادقانه کوشیدندکه در آن زمان ایران مانند نگینی در روی کره ی زمین بدرخشد.

  کشور بزرگ ما دارای پرچمی سه رنگ است که نشانه ی استقلال و آزادی مردم ماست و همیشه همراه با سرودی شور انگیز به اهتزاز در میآید.

  مهم ترین عامل سربلندی وطنم، شیعه بودن و وجود اسلام ناب محمدی در کشور من است. در کشور ما همه مردم پیرو پیشوای دینی خود حضرت آیت الله خامنه ای هستند و به علت راهنمایی های رهبر خوب و شایسته، ملت ایران از نفوذ و دخالت بیگانگان محفوظ است و خواهد ماند.

  اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.ما وظیفه داریم برای قدر دانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند.

  نتیجه گیری :  وقتی از ایران سخن میگویم احساس میکنم هرگز جایی را در جهان چنین عاشقانه دوست نخواهم داشت ، در این جاست که با خود فریاد می زنم: چو ایران نباشد تن مباد ، بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

  انشا در مورد ایران

  انشا ایران شماره چهار 

  موضوع انشا : انشا و تحقیق در مورد پرچم ایران و معنی رنگ ها و علائم روی پرچم

  مقدمه : هر کشوری نمادی به صورت پرچم آن کشور دارد که مردم به آن احترام گذاشته و محل های مشخص و بعضی مناسبت ها آن را به احتزار در می آوند و به آن می بالند . رنگ ها و علامت های روی پرچم هر کشوری معانی دارد که به فرهنگ و تاریخ و جغرافیای آن وابسته است ، پرچم ایران یکی از زیباترین پرچم های جهان است . من در این تحقیق میخواهم در مورد معانی رنگ های پرچم ایران با شما صحبت کنم . 

  به طور خلاصه میتوان گفت ،پرچم جمهوری اسلامی ایران دارای سه رنگ (سبز، سفید، قرمز) است که در وسط آن کلمه مقدس “الله“نقش یافته و در اطراف، شعار مقدس “الله اکبر“ زینت بخش آن است.

  کلمه الله در میان پرچم و شعار الله اکبر نیز منعکس کننده هویت و آرمانهای ملت ایران است که در سایه این نامهای مقدس و دین مبین اسلام تجلی می یابد.

   پرچم به ترتیب عمودی از سه رنگ مساوی سبز، سفید و سرخ تشکیل شده است که با علامت مخصوص جمهوری اسلامی و شعار الله اکبر است.

  در ترکیب پرچم ایران در نظام جمهوری اسلامی ، کلمه توحید یعنی عبارت لا اله الا اله آمده است.این عبارت در طرحی موزون به رنگ قرمز به شکل واژه الله طراحی شده است تحلیل هنری این نشان لاله سرخی است که از خون شهیدان انقلاب سر برآورده و چهار قسمت آن شبیه هلال و جزء قائم میانی آن یادآور شمشیر است که خود نشانی از قدرت و ایستادگی ملت مسلمان ایران محسوب می شود.

  شعار الله اکبر به نشانۀ بیست و دوم بهمن یازده بار در رنگ سبز و یازده بار در رنگ سرخ یعنی جمعاً بیست و دو بار با خط بنایی ( یعنی همان خطی که الله اکبر را بر مناره های مساجد نقش می کند) به صورت حاشیه در مرز رنگ سرخ و سبز با رنگ سفید تکرار می شود.

  نتیجه گیری : شاید به خاطر این همه نشانه و نماد زیبا است که وقتی به پرچم ایران نگاه میکنم قلبم از عشق به میهنم فشرده میشود یا زمانی که مسابقات جهانی پرچم ایران را افراشته می بینم و سرود ایران به گوشم میرسد پر از شوق و غرور میشوم امیدوارم راهم در زندگی مثل کلمات ” الله اکبر ” و ” لا اله الا الله ” رنگ بوی خدای داشته باشد ، طراوت زندگی هم وطنانم شبیه رنگ سبز پرچم ایران باشد و سرخی خون شهدای پاک ایران را هرگز از خاطرم نبرم.

  انشا پرچم ایران

  انشا ایران شماره پنج 

  موضوع انشا : انشا کوتاه در مورد ایران (شهدا ، هنرمندان دانشمندان شاعران و افتخارات آن) 

  مقدمه : وطنم را دوست دارم و به آن افتخار میکنم ، به هنرمندان و شاعران و دانشمندانی که در دنیا شهره هستند و به شهدای شجاع آن که از جان خود گذشتند که ایران ، ایران باقی بماند. 

  من در کشور ایران زندگی می کنم. ایران کشوری زیبا و بزرگ است. تاریخچه ی کشورم بسیار درخشان و طولانی است. بسیاری از دانشمندان ، هنرمندان ، نویسندگان ، شاعران و … بزرگی که کشفیات مهمی داشتند ایرانی هستند.

  من وطنم را دوست دارم

  چون در آن به دنیا آمده ام و همان جا بزرگ شده ام. وطنم برای حفاظت و آزادی مردم شهیدان زیادی داده است. واکنون ایران مانند خورشیدی در خاورمیانه می درخشد و دانشمندان آن تلاش می کنند تا ایران را به قله های موفقیت برسانند و ما دانش آموزان وظیفه داریم خوب درس بخوانیم تا در آینده ایرانی سر افراز و سربلند داشته باشیم.

  ایران یکی از قشنگترین کشورها ، با مردمی خوب و مهربان، جاذبه های طبیعی بی نظیر ، دانشمندان کوشا و … است. از جاذبه‎های تاریخی ایران می‎توان به سعدیَه،حافظیَه، تخت جمشید،عمارت عالی قاپو و … اشاره کرد.

  حالا می‎خواهم از مردم با ایمان ایران صحبت کنم. مردمی که هیچ وقت زیر بار زور نمی‎روند و از شهادت هراسی ندارند و این موضوعات را با پیروزی در انقلاب اسلامی و جنگ با عراق به خوبی نشان دادند .

  نتیجه گیری :  ایران کشوری شگفت انگیز با جغرافیای بی نظیر چهار فصل ، تاریخی کهن ، دانشمندان ، هنرمندان ، شاعران و پهلوانان دلاور است اما آنچه ایران را در قلب تک تک ما عزیز کرده است ، مردمانی صبور، نجیب و دلاورند که کودکان خود را در راه اسلام و حفظ وطن خود میدهند و خم به ابرو نمی آورند ، امیدوارم طوری زندگی کنم که شرمنده خون این شهدا نباشم .

  موضوع انشا ایران

  انشا ایران شماره شش 

  موضوع انشا : انشا در مورد معرفی کشور ایران به زبان انگلیسی

  مقدمه : An essay about Iran

  An essay about Iran

  Iran, officially the Islamic Republic of Iran, country in southwestern Asia, located on the northeastern shore of the Persian Gulf. One of the world’s most mountainous countries, Iran contains Mount Damāvand, the highest peak in Asia west of the Himalayas. The country’s population, while ethnically and linguistically diverse, is almost entirely Muslim. For centuries, the region has been the center of the Shia branch of Islam (see Shia Islam). Iran ranks among the world’s leaders in its reserves of oil and natural gas. As is the case in other countries in the petroleum-rich Persian Gulf region, the export of oil has dominated Iran’s economy since the early 20th century.

  In the ۶th century bc the territory of present-day Iran was the center of the Persian Empire, the world’s preeminent power at that time. For more than 2,000 years, the region’s inhabitants have referred to it by the name Iran, derived from the Aryan tribes who settled the area long ago. However, until 1935, when the Iranian ruler demanded that the name Iran be used, the English-speaking world knew the country as Persia, a legacy of the Greeks who named the region after its most important province, Pars (present-day Fārs). Iran was a monarchy ruled by a shah,or king, almost without interruption from 1501 until 1979, when a yearlong popular revolution led by the Shia clergy culminated in the overthrow of the monarchy and the establishment of an Islamic republic.

  Iran lies at the easternmost edge of the geographic and cultural region known as the Middle East. The country is bordered on the north by Armenia, Azerbaijan, the Caspian Sea, and Turkmenistan; on the east by Afghanistan and Pakistan; on the south by the Gulf of Oman, the Strait of Hormuz, and the Persian Gulf; and on the west by Iraq and Turkey. Iran’s capital and largest city is Tehrān, located in the northern part of the country

  ایران، به طور رسمی جمهوری اسلامی ایران، کشور در جنوب غربی آسیا، واقع در ساحل شمال شرقی خلیج فارس است. ایران یکی از کوهستان ترین کشورهای جهان است که دارای کوه دماوند، بالاترین قله آسیا در غرب هیمالیا است. جمعیت این کشور، در حالی که از لحاظ نژادی و زبان شناختی متنوع است، تقریبا کاملا مسلمان است. برای قرن ها، این منطقه مرکز شعاع شیعی اسلام بوده است (نگاه کنید به شیعه اسلام). ایران در میان ذخایر نفت و گاز طبیعی در میان رهبران جهان قرار دارد. همانطور که در کشورهای دیگر در منطقه خلیج فارس غنی از نفت وجود دارد، صادرات نفت از اوایل قرن بیستم بر اقتصاد ایران غالب شده است.

  در قرن ششم قبل از میلاد، قلمرو ایران امروز، مرکز امپراتوری ایران، قدرت برتر جهان در آن زمان بود. برای بیش از ۲۰۰۰ سال، ساکنین منطقه به نام ایران نامیده شده اند که از قبایل آریایی که مدت ها پیش این منطقه را ساکن بودند، به این منطقه رسیده است. با این حال، تا سال ۱۹۳۵، زمانی که حاکم ایران خواستار استفاده از نام ایران شد، جهان انگلیسی زبان این کشور را به عنوان ایران، میراث یونانی ها شناخت و پس از مهمترین استان آن، پارس (امروز فارس) . ایران یک سلطنت بود که توسط شاه و یا پادشاه تقریبا بدون وقفه از سال ۱۵۰۱ تا ۱۹۷۹ حکومت می کرد، زمانی که یک انقلاب سالم به رهبری روحانیت شیعه به سرنگونی سلطنت و ایجاد یک جمهوری اسلامی پایان داد.

  ایران در لبه شرقی ترین منطقه جغرافیایی و فرهنگی که به عنوان خاورمیانه شناخته می شود، نهفته است. این کشور در شمال با ارمنستان، آذربایجان، دریای خزر و ترکمنستان هم مرز است. در شرق افغانستان و پاکستان؛ در جنوب خلیج عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس؛ و در غرب عراق و ترکیه. پایتخت ایران و بزرگترین شهر تهران، واقع در بخش شمالی کشور است .

  انشا ادبی ایران

  انشا ایران شماره هفت 

  موضوع انشا : انشا توصیفی در مورد ایران و مشخصات آن و افتخار به ایران 

  مقدمه : وطن هرکس مانند شناسنامه ایی است که همراه او همه جای جهان همراه با اسم و فامیل او حک شده و دنباله ی روی او است. به گونه ایی که آن فرد را با نام کشور و زدگاهه ش می شناسند. ما مردم ایران نیز با نام ایران و ایرانی شناخته و نام برده می شویم.

  ما همگی ایرانی هستیم و خون و غیرت ایرانی در رگ و ریشه ی ما وجود دارد

  و تشکیل دهنده ی ذات و شخصیت ما می باشد. ما مردم ایرانی هستیم که به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم زیرا که تنها در کشورمان که زبان اصلی آن فارسی است زیر این سقف بزرگ آسمان با انواع و اقسام لهجه ها و گویش ها و دین، مذهب با صلح و آرامش زندگی می کنیم و گام به گام همراه یکدیگر ودست در دست هم پله های پیشرفت و ترقی را طی می کنیم به امید فردایی بهتر و آینده ایی درخشان تر. ما مردمی هستیم که با وجود۳۲ استان و چند صد روستا با انواع گویش های ترکی،کردی، لری، مشهدی، بلوچ، عرب،گیلک و تالش و… همچنین با دین های مختلف مانند مسیحی، زرتشتی و اسلام(شیعه و سنی) در کنار یکدیگر زندگی می کنیم.

  کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگی غنی و پرارزش است که با یادآوری آن غرور هر ایرانی به اوج عرش خود می رسد و هر لحظه به ایرانی بودن خود افتخار می کنند. ایران دارای مکان های زیارتی و سیاحتی زیادی است که سالانه بسیاری از مسافران را از جای جای جهان به سمت خود می کشاند.

  مثل شهر زیارتی مشهد یا قم و شهرهای سیاحتی و گردشگری اصفهان ، شیراز، گیلان، مازندران و… که نام بردن تک تک آن ها و ذکر مکان های دیدنی و تاریخچه ی آن ها طوماری بلند بالا می خواهد. زیرا هر چه بگوییم کم گفته ایم چون بسیار مکان های زیبا و دیدنی دارد که دلمان نمی آید جایی را از قلم بیندازیم. ایران من یعنی جایی که در آن به دنیا آمده ام و رشد کرده ام و با تمام وجود خود سعی می کنم به عنوان یکی از اعضای بزرگ خانواده ی ایرانی نقشی در پیشرفت و اثربخشی مثبت داشته باشم و در این خاک با تمام افتخار خود چشم ببندم و در خاک خود ابدی شوم.

  نتیجه گیری: سرزمین و وطن هر انسانی هویت و ملیت اوست، به این معنا که هر کار زشت یا خوبی انجام دهد نام کشورش نیز همراه اوست و چه خوب که همیشه با افتخار از کشور خود نامی نیک و یادی گرانقدر به جای بگذاریم.

  این انشا از سایت خوب enshabaz.ir در اینجا باز نشر شده است .

  انشا وطنم ایران

  منبع مطلب : delbaraneh.com

  مدیر محترم سایت delbaraneh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  عالی : واقا انشا عالی بود Very good

  نازنین : کاش یکی از انشا ها درباره سختی های مردم ایران و ایستگادگیشون مقابل ظلم و تحریم و این چیزام بود

  یسرا : هست⭐⭐

  کیتی : منم با تو موافقم

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  تاذتن : عالی

  امیرمحمد کرمی : انشا تون عالی است

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نازنین زهرا کوهی 10 روز قبل
  2

  اصلا نتیجه معلوم نیست

  افسانه 15 روز قبل
  -1

  خیلی خوب بود است

  نورسا 1 ماه قبل
  -2

  خوب

  مهدی 6 ماه قبل
  -1

  عالییی

  مهدی 6 ماه قبل
  -1

  سلام بد نبود خوبم نبود

  ممد 6 ماه قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  سلام

  مگه فضولی؟ 7 ماه قبل
  -1

  سلام مرسی بابت برنامون

  نامشخص هستم ۱۹ساله

  پروانه 7 ماه قبل
  0

  اصلا خوب نبود 😐😐 بد بد بد بد

  🌺🌺 نازنین🌺🌺 7 ماه قبل
  -1

  عالی هست 💋💋💋💋🌺🌺 نظر دیگری خدام 🙂🙂

  -1
  🌺🌺 نازنین🌺🌺 7 ماه قبل

  ببخشید نظر دیگری ندارم

  عذر می خواهم 😅😅

  مارال 7 ماه قبل
  3

  اصلا خوب نبود خیلی چرته👎

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  فقط بند مقدمه انشا یک بدردم خورد🙂 بقیه رو دست نداشتم

  ق 8 ماه قبل
  0

  فقط بند مقدمه انشا یک بدردم خورد🙂 بقیه رو دست نداشتم

  کیتی 9 ماه قبل
  1

  بی سواد ها

  م 10 ماه قبل
  3

  اصلا خوب نبود

  0
  محمد 1 ماه قبل

  خوب نبود

  5
  کیتی 9 ماه قبل

  منم با تو موافقم

  هستی 10 ماه قبل
  0

  خب بود😊

  G 11 ماه قبل
  2

  عالی خیلی خوب بود ممنون

  کرد♥ 11 ماه قبل
  1

  خیلی عالی بودن ممنون از شما

  نازی 11 ماه قبل
  2

  عالی بود خیلی خوب و مفید

  نازی 11 ماه قبل
  3

  نمیدونم

  کاش دوستان جواب بدهند

  گل ناز 11 ماه قبل
  2

  عالی

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  نتیجش کو

  ایرانی ام 11 ماه قبل
  0

  عالی بود

  محمد 11 ماه قبل
  -1

  خوب

  امیر 12 ماه قبل
  0

  عالی بود مرسی ازتون که راجب ایران همه چی میدونین تشکر از شما

  😎 12 ماه قبل
  0

  ‌‌‌‌‌‌‌

  امیر 12 ماه قبل
  -1

  سلام اونی که می نویسی پیدا نمیشه بعضی

  -1
  مگه فضولی؟ 7 ماه قبل

  آفرین عجقم دست گفتی

  خوبه 12 ماه قبل
  2

  عالی بود خیلی خوب بود

  ووو 12 ماه قبل
  1

  👌👌👌👌👌

  عالی 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  ااا 1 سال قبل
  -1

  نازنین 1 سال قبل
  6

  کاش یکی از انشا ها درباره سختی های مردم ایران و ایستگادگیشون مقابل ظلم و تحریم و این چیزام بود

  6
  یسرا 1 سال قبل

  هست⭐⭐

  امیرمحمد کرمی 1 سال قبل
  4

  انشا تون عالی است

  3
  یسرا 1 سال قبل

  اره عالی

  تاذتن 1 سال قبل
  4

  عالی

  2
  کیتی 9 ماه قبل

  برای چی شما میگید خوبه

  وقت با تو نیستم با همه هستم

  اصلا خوب نبود

  خب 1 سال قبل
  0

  متمایل

  م 2 سال قبل
  -1

  خوب

  م 2 سال قبل
  2

  عالی

  زهرا رومی پور 2 سال قبل
  3

  👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

  سارینا 2 سال قبل
  2

  خیلی عالیه ⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  عالیست

  فاطمه 2 سال قبل
  3

  عالیتری ممنون

  هادی 2 سال قبل
  1

  وانتن

  عالی 2 سال قبل
  6

  واقا انشا عالی بود

  Very good

  مهدی 2 سال قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید