توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا درباره کنکور چه بر سر ما اورد

  1 بازدید

  انشا درباره کنکور چه بر سر ما اورد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  انشا درباره کنکور - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا درباره کنکور - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  من امسال یک کنکوری هستم و می‌دانم که همین یک کلمه چه‌قدر برای من مسئولیت‌زا است. من باید برنامه‌ریزی داشته باشم. من باید خیلی درس بخوانم. باید تفریحاتم را کم کنم. باید حواسم به تراز و کارنامه‌هایم باشد.

  من باید… من… و باز هم من….

  البته در کنار همه‌ی این بایدها، دوستان و ابزارهایی دارم که به من کمک می‌کنند. پدر و مادر و پشتیبانم دوستان من هستند.

  من یاد گرفته‌ام چگونه برای خودم برنامه‌ریزی کنم تا بتوانم هر دو هفته حجم مشخصی از برنامه‌ی راهبردی را بخوانم و قطعاً به دلیل ضرورت آن با همین برنامه درس می‌خوانم.

  من تکنیک‌های درس خواندن درست مثل روش بازیابی، درس هر روز در همان روز و خیلی روش‌های دیگر که هر کدام شاید برای یک یا برای چند درس به کارم بیاید، در کنار روش‌های صحیح تست‌زنی یاد گرفته‌ام.

  حس خوب موفقیت همین است که من می‌دانم:

  – چه می‌خواهم.

  – چه کار دارم انجام می‌دهم.

  – قرار است به کجا برسم.

  من یک کنکوری موفق هستم.

  **************

  با سلام و احترام و خسته نباشید به وزیر علوم

  اینجانب یک دانش آموز پایه دوازدهم هستم ، از شما برای همه ی زحماتی که برای ما می کشید و به نوبه ی خودم تقدیر و تشکر می کنم، بابت همه ی نگرانی ها و تمام تشویش هایی که نسبت به ما دارید اما موضوعی هست که من و خیلی از دوستانم را همیشه آزار داده و می دهد و از شما خواستاریم برای مدت کوتاهی وقت گران بهایتان را برای منه دانش آموز بگذارید و بدون هیچ واسطه ایی حرف های من را گوش دهید. من دوازده سال است که درس می خوانم، دوازده سال است که تلاش می کنم تا با تمام وجودبیاموزم و در آینده بیاموزانم، دوازده سال است که هر روز و هر ساعت چه معلم ها، چه مدیر و چه خانواده از آمادگی کنکور و تلاش و موفقیت از آن سخن می گویند

  من و خیلی از دوستانم دوازده سال شب بیداری کشیده ایم که پله پله صعود کنیم و به درجات بالاتر با سربلندی و افتخار برسیم اما تنها در یک روز با یک امتحان و با یک سنجش کل زحمات ما سنجیده می شود و مورد بررسی قرار می گیرد، اما همیشه تمام فکر من این است که نکند در شب قبل از کنکور، مریض شوم یا شاید از استرس زیاد خوابم نبرد و نتوانم آن طور که هستم تمرکز لازم را برای کنکور بگذارم. مثلا همین امسال یکی از دوستان سال بالایی که کل زندگیش را صرف کنکور گذاشته بود و تمام نمراتش و معدلش جزء نمرات برتر بود

  درست چند روز قبل از کنکور مادر خود را از دست داد و با همه ی شوق و ذوق این چند سال، روز کنکور حتی رغبت نمی کرد مداد را در دستان خود بگیرد و در نهایت همه ی زحماتش دود شد و به هوا رفت و نتوانست در کنکور قبول شود آن هم تنها در یک شب. آقای وزیر چشمان ما منتظر است که شما به داد این آینده سازان برسید، چه آدم هایی بوده اند که با همین کنکور سرنوشت و آینده اشان به کل تغییر کرده است، چه تلاش هایی که به کل نابود شده است و چه قلب هایی که با یک جواب شکسته است.

  ************

  کنکور (به فرانسوی: Concours)، نام آزمونی است که برای سنجش دانسته‌های علمی داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها، در برخی کشورها مانند ایران، چین و کره جنوبی برگزار می‌شود در صورتی که این نوع آزمون‌ها در کشورهای اروپایی و ایالات متّحده آمریکا برگزار نمی‌شود.

  ***************

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا طنز در مورد کنکور

  انشای ذهنی و طنز درباره کنکور

  انشا طنز کنکور

  انشا با موضوع کنکور به صورت طنز و ذهنی برای دانش آموزان آماده شده تا با نحوه نگارش و مهارت نوشتاریآشنا شوند با دانشچی همراه باشید.

  انشا طنز کنکور

  کنکور یعنی آنقدر بخوان تا چشمانت را کنی کور!
  کنکور یعنی کور که شدی و سپس دانشگاه در آمدی آنوقت چشم رقیبانت را هم کنی کور.
  اصلا تا کور نشوی نمی توانی این هفت خوان رستم را بگذرانی. کل زندگیجوانان با استعدادمان شده فکر و ذکر کنکور؛ انقدر استرسش را می گیرند که موهایشان سفید و صورتشان پژمرده و زیر چشم هایشان گود می شود.

  کنکور نیست که! بلای جان است.
  باید دویست تا کتاب بچینی دور و برت و خانه را مثل طویله شلوغ کنی اما هیچ کدام از نمونه سوال هایش در آزمون نیاید. بد تر از همه این است که نمونه سوالات سال های قبل، پر از سوال های مشابه با کنکورهای قبل تر باشد اما نوبت تو که می رسد طراحان محترم یا عوض می شوند یا سوالات جدیدی کشف می کنند. انگار هر کدام سوال تازه تری بسازد جایزه دارد!

  نمی دانند چند هزار طفل معصوم نشسته اند سر جلسه آزمون و قبل از هر سوال، خدایشان را بیش از هر موقعی یاد می کنند و بعد از هرسوال، درودی بر روح پر فتوح طراحان می فرستند…

  هنگام ثبت نام برای کنکور، خودت را در اتاق عمل هنگام جراحی تصور می کنی، با دستانی خون آلود، بالای سر بیمار، که صدای ضربان قلبش از دستگاه شنیده می شود، به آن لحظه ای فکر می کنی که از اتاق عمل بیرون می آیی و خانواده بیمار با گریه می افتند دنبالت.
  -تورو خدا حالم بچه ام چطور است؟
  شما هم همانطور که کلاه جراحی را از سرتان در می آوری، نفسی عمیق می کشی و آرام می گویی: خوشبختانه خطر رفع شد!
  سپس با غرور سالن را ترک می کنی.

  یک ماه مانده به کنکور که مشغول تست زدن هستی و کمی به ستوه آمده ای، خود را در روپوش سفید پرستاری تصور می کنی که گوشی پزشکی در گوشش، مشغول گرفتن فشار بیماران است و …
  اما سرجلسه کنکور که می نشینی در همان هول و وَلای ده بیست سی چهل کردن پاسخ به سوالات، ناچاری خود را منشی همان بیمارستانی فرض کنی که چندماه پیش، جراحش بودی!

  جوانان! دلربایان! شب زنده داران!
  اگر میخواهید دانشگاه در بیایید، یا باید خیلی خوب بخوانید یا باید خیلی خوب بچلانید. جیب هایتان را عرض می کنم!
  خوب بخوانی و خوب پول داشته باشی که نور علی نور است.
  خوب بخوانی و خوب پولنداشته باشی هم خیلی غصه نخور، از همین الان قبولی.

  خوب نخوانی و خوب پول داشته باشی هم که اصلا مشکلی نیست، صندلی های دانشگاه چشم به راهت اند.
  اما امان از لحظه ی تلخ زندگی! آن جا که نه خوب خوانده ای نه خوب پول داری.

  فقط می توانی به انداختن یک عکس یادگاری آن هم جلوی در دانشگاه مورد علاقه ات بسنده کنی…
  حالا بیایید بگویید علم بهتر است یا ثروت:/

  اختصاصی-دانشچی

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  موضوع انشا: کنکور را چگونه گذراندیم!!

  کنکور که چه عرض کنم سیزده بدر بود چون من خیلی وقت اضافه آوردم

  به نظرم این حالت خیلی غیر استانداره که سوالای همه ی گرایشارو بهت می دن تو ام با اینکه از اول نمی خواستی اون گرایشو شرکت کنی ولی باید تا آخر وقت آزمون بشینی یه قل دو قل بازی کنی.. تازه اون قسمتایی هم که می خواستم بزنم انقد سخت بود که نصفشو بیشتر بلد نبودم به نظرم کنکور آی تی راحت تر بود ولی حیف که پذیرشش ۸۰ نفره  

  با این حساب فقط امیدواریم مجاز شویم تا آبرویمان حفظ شود .. فقط سیاهی لشکر کنکور نشده بودیم که شدیم

  حالا دیگه کنکورو بی خیال شدم تا اردیبهشت ببینیم چی می شه..

  این یونی ما رو واقعا باید درشو گل بگیرن مثلا سایت آموزش داره یا باز نمی شه یا وقتی بازه پورتال اساتید بلاکه و نمی تونن نمره بدن... من نمره هامممممو می خوام.. دیگه خسته شدم بس که برای حقم جنگو دعوا کردم اینا می خوان سهمیه منو بدن بعضیاااااااااااااااااا!!! خودم خفشوون می کنم..

  پی نوشت: این تی تاپای کنکور خیلی بد مزه بود.. چرا ساندیس ندادن!!

  منبع مطلب : cs1383.blogfa.com

  مدیر محترم سایت cs1383.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  G 1 ماه قبل
  3

  خوب بود🤗

  2
  G-R 1 ماه قبل

  عالی😁

  حامدعباسی 1 ماه قبل
  1

  خیلی خوبه

  فاین 1 سال قبل
  2

  فاین

  مهدی 1 سال قبل
  6

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید