توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد فعالیت های یک روز تعطیل

  1 بازدید

  انشا در مورد فعالیت های یک روز تعطیل را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نوشته های کلاس دهم مدرسه دکتر هشترودی

  روزهای تعطیل در ایران معمولا پنجشنبه و جمعه است . و وقتی ما می دانیم فردایمان تعطیل است ، با اشتیاق برنامه های شب را تا نیمه شب دنبال میکنیم و در عوض تا ساعت های نه ال دوازده صبح می خواهیم .

  هنگامی که بیدار می شویم ، ابتدا دست و روی خود را می شوییم سپس برای تهیه نان گرم برای خانواده ، به نانوایی رفته و نان گرم تهیه می کنیم تا صبحانه خورده شود .

  هنگامی که صبحانه خورده شود تا وقت ناهار حدود چهار الی پنج ساعت وقت داریم که از این وقت برای انجام تکالیف ، بازی ، تلویزیون ، بیرون رفتن  و...استفاده می کنیم ؛ سپس ناهار را خورده و اگر خسته بوده ، کمی استراحت می کنیم یا اینکه به انجام تکالیف یا بازی و... می پردازیم . از ساعت سه الی چهار که آغاز عصر است ، هوا کمی خنک تر مطبوع تر است و زمان مناسبی برای بیرون رفتن ، دیدن اقوام و یا خرید است تا زمان گرگ و میش هوا که آغازی برای شبانگاه است و زمان بازگشت به خانه فرا می رسد .

  در زمان شب برنامه هایی مانند فوتبال ، سریال ،فیلم ، برنامه های کمدی ، و...  تا هنگام شام که معمولا بین ساعت هشت الی ده شب خورده می شود که این زمان پر مخاطب ترین زمان برای تماشای سریال های تلویزیون و فیلم های سینمایی است .

  اگر فردایمان تعطیل باشد ؛ می توانیم بیدار بمانیم و برنامه های تلویزیون را تماشا کنیم ، ولی برای یک فرد عادی ، خواب در ساعت های 10-11 مناسب می باشد .     

  منبع مطلب : negharesh310.blogfa.com

  مدیر محترم سایت negharesh310.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا فعالیت های یک روز تعطیل گزارش نویسی پرسش های عینی صفحه 66 و 67 نگارش دهم

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  😝 24 روز قبل
  0

  چرا این انشاء من خاطره میخوام؟

  سارا 1 ماه قبل
  0

  ه9ه9

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  خوبه

  تبیند 2 ماه قبل
  -1

  خونه

  برای ارسال نظر کلیک کنید