توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا صفحه ۴۲ نگارش هفتم با موضوع خانه

  1 بازدید

  انشا صفحه ۴۲ نگارش هفتم با موضوع خانه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  درسی فا

  انشا در مورد خانه کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم

  مقدمه:

  دراین سقف بزرگ که در هرثانیه اش نفسی می میمیرد و نفسی می اید بایدکه جایی باشدتابا خیال راحت و دلی اسوده روزهای زندگی را سپری کنیم و برگ جدیدی اززندگی را ورق بزنیم،به اسم خانه…

  متن انشا:

  اگرخانه را معنی کنیم می شود سقفی بالای سرمان تامحفوظ باشیم از اسمان بزرگ که گاهی از سرخشم سرما وطوفان و سیل نازل می کند و گاهی ازسرعشق باران و برکت!چرامی گوییم گاهی!زیراکه زمانی ماخانه ایی داریم باسقفی بلندودیوارهای سنگی و جایی گرم و نرم تاازسرماو طوفان در امان باشیمو.اسیبی به مانرسدمی توان معنی کرداسمان برایم برکت نازل کرده است.امازمانی که درگوشه ایی ازدنیا روی یک تکه ی کاغذیا کارتن درکوچه وخیابان که تنهاسقف بالای سرمان اسمان است و ازفقرو تنگدستی اشیانه ایی جزان نداریم می شودخشم!و چرا خشم!خشم خدابرای این ناعدالتی بین بندگانش…..

  عده ایی خانه های مرفح و بزرگ دارندو عده ایی زیرپایشان فرشی ژنده و پاره…

  خانه یعنی جایی  که دران ارامش روح و جان برقراراست به همراه خانواده و مهرو علاقه به یکدیگر…خانه یعنی دورهم بنشینیم با دلی گرم و. خوش غذایی بخوریم و از کارو بار و یار سخن بگوییم وکنارهم بخندیم و گریه کنیم ودرکنارهم و پشت هم قدم برداریم و مسیرزندگی را سپری کنیم.خانه یعنی جایی که با دلی اسوده سربربالین بگذاریم و بادلی خوش سرازبالش برداریم….

  خانه یعنی همان دستان پرمهرپدرو مادرم که مرا در اغوش می گیرند و همچون سپری از من مراقبت می کنند.

  نتیجه گیری:

  انشا در مورد خانه

  منبع: انشا باز

  منبع مطلب : darsifa.blog.ir

  مدیر محترم سایت darsifa.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد خانه پایه هفتم

  انشا در مورد خانه پایه هفتم

  انشا در مورد خانه

  انشا صفحه 42 کتاب مهارت های نوشتاری کلاس هفتم

  مقدمه : در خانه نشسته ایم . ویروس کرونا همه مردم دنیا را خانه نشین کرده ، به خصوص مردم کشور ما . ما جوان ها دلمان خیلی گرفته . می خواهیم بیرون برویم ، با دوستانمان تفریح کنیم و شاد باشیم . ولی نه شدنی است و نه اجازه اش را داریم .

  بدنه : با خودمان میگوییم هر وقت وضعیت به حالت عادی برگردد ، صبح از خانه بیرون می رویم و شب بر می گردیم . دیگر نمی خواهیم در خانه بمانیم . ما می خواهیم متفاوت زندگی کنیم و از حالت روز مرگی خارج شویم . از زل زدن به تلویزیون و صفحه موبایل خسته شده ایم . خسته شده ایم از تمیز کردن خانه و جارو کردن حیاط .

  از آخرین حرف هایی که به شما گفته ام یک سال می گذرد . کرونا تمام شده و تصمیم گرفته ایم به مسافرت برویم . راه شمال را در پیش گرفته ایم و با شور و شوق زیادی به راه افتاده ایم . خیلی خوشحال هستیم که بالاخره توانسته ایم هیجانی به زندگی خود بدهیم و کمی متفاوت تر زندگی کنیم .

  ده روزی می شود که از خانه بیرونیم . در این ده روز هر کاری که در دوران کرونا نکرده بودیم را کردیم ، شاید هم بیشتر . ولی دیگر خسته شده ایم . خسته از سفر و دل تنگ خانه شده ایم . همه می خواهیم برگردیم به شهر خودمان و خانه خودمان . دلمان برای تک تک جا های خانه تنگ شده . برای تک تک کارهای خانه . از تفریح و بی نظمی سیر شده ایم و می خواهیم دوباره به همان روش تکراری که قبلا از آن متنفر بودیم زندگی کنیم .

  نتیجه : باید قدر داشته هایمان را بدانیم ، خانه ، ماشین ، محل زندگی ، دوستان و خانواده.شاید لحظه ای از آن ها زده شویم ولی حقیقت این است که آن ها بخشی از وجود و هویت ما را تشکیل می دهند و ما بدون آن ها نمی توانیم زندگی کنیم.

  انشا در مورد خانه پایه هفتم

  صفحه 42 کتاب نگارش پایه هفتم

  منبع مطلب : 7sc.ir

  مدیر محترم سایت 7sc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا خانه روش طبقه بندی کردن موضوع صفحه 42 کتاب نگارش پایه کلاس هفتم

  انشا صفحه ۴۲ کتاب نگارش درباره خانه روش طبقه بندی کردن موضوع با ریز موضوع ها پایه کلاس هفتم انشا با موضوع خانه به صورت رایگان متن نوشته از سایت نکس لود دریافت کنید.

  انشا در مورد خانه با روش طبقه بندی

  انشا خانه به روش طبقه بندی کردن موضوع هفتم

  مقدمه : خانه،سرپناهی برای زندگی؛جایی که در ان زندگی میکنیم،میخوابیم و مارا از باران و سرما و گرما و چیزهای این چنینی حفظ می کند.

  بدنه : خداوند متعال همه چیز را افریده و عقل استفاده از ان را به انسان داده که چند صباحی که زنده است را بتواند با رفاه و اسایش بیشتری به زندگی خود ادامه دهد. ولی خانه که شامل در و دیوار و سقف نمیشود ؛ خانه وسایل هم دارد، و اگر کسی در ان زندگی نکند و نفس نکشد که دیگر خانه نیست و خرابه ای است.اگر بوی غذا در ان نپیچد خانه ی زندگی کردن نیست. اگر خانه نباشد تو سرپناهی برای زندگی نداری و باید در سرمای سرد زمستان و گرمای گرم تابستان بیرون باشی و روی تکه ای کارتون و یا هزچه بخوابی . موقع بارش باران اول از همه تو خیس میشوی و سرما میخوری. خانه که نباشد زندگی سخت تراز ست تر از سخت است.

  نتیجه : و حال باید شکر گزار خدا باشیم گه حداقل سقفی روی سرمان است و با افرادی مثل مادر و پدر و خواهران و برادرانمان زندگی میکنیم و سرپناهی برای زندگی روزمره خود داریم و در برابر هر بلای طبیعی اسیب کمتری می بینیم.

  انشا خانه نگارش هفتم مقدمه و نتیجه

  مقدمه : به نام خداوند مهربانی که انسان را آفرید و کوه ها و دریاها ودشت ها را مسخر او گردانید تا به وسیله آنها وسایل راحتی اشرف مخلوقات را فراهم آورد.

  بدنه : تمام موجودات روی زمین برای در امان ماندن از سرما ، گرما،بارن وبرف ،وبرای ایمن ماندن از خطر حمله حیوانات درنده وسایر خطرات نیاز به داشتن یک سر پناه دارد سر پناهی که به آن خانه میگویند .
  این خانه یا سر پناه فقط مخصوص انسانها نیست حتی حیوانات هم هر یک به نوعی برای خود خانه دارند .ولی واقعا خانه چیست ؟
  آیاخانه به یک چهار دیواری میگویند که در آن خانواده ای متشکل از پدر ،مادر ، مادر بزرگ ، پدر بزرگ و فرزندان در آن جا زندگی میکنند. در ظاهر بله ولی خانه یعنی جایی که در آن آرامش است ، صفا هست ،مهربانی هست ، سایه سار خلوت انسان با خداست ، محیطی که در آن سفرهای انداخته میشود که همه به دور سفره جمع میشوند و خدا را شکر میکنند.
  خانه ها در قدیم خیلی با صفاتر بودند دارای حیاط وحوض گل و درخت و وجود پدر بزرگها و مادر بزرگها که خانه را علیرغم کمبودهایش قشنگتر میکرد . این بزرگترها بودند که مشکلا ت خانواده را حل میکردند وبه اصطلاح ریش سفیدی میکردند و جوانها حرف بزرگترها را گوش میکردند و به آ نها احترا م میگذاشتند . کم کم خانه ها کوچکتر شدند ، حیاطها غیب شدند وفقط دیوارها ماندند. پدربزرگ ها و مادربزرگ ها کوچ داده شدند وبه سرای سالمندان فرستاده شدند. خانه تبدیل به چهاردیواری شد وحتی فرزندان کوچک هم هریک برای خود یک چهاردیواری میخواهند به نام اتاق من… و متاسفانه اتاق من در بین اعضای خانواده عامل بی میلی به افزایش معاشرت شد و باعث شد هرشخص خودش باشد و اتاقش و تلفن همراهش…

  نتیجه گیری : آری از خانه های با صفای قدیمی، از بوی غذاهای خوشمزه و سنتی ،از عطر گل های یاس و محمدی ،از ماهی های داخل حوض و از شب نشینی های فامیلی تنها به خانه های آپارتمانی و اتاقمان و تلفن همراهمان بسنده کردیم
  به امد روزی که خانه همان خانه شود و ما همان هایی که بودیم.

  انشا در مورد خانه با استفاده از روش طبقه بندی

  مقدمه : تقریبا تمام افراد برای خود سرپناه یا خانه ای دارند اما صفای خانه ها متفاوت است به نظر من خانه های روستایی با سقف کاهگلی با صفا تر از خانه های چند میلیاردی است. من خودم را دختر روستایی تصور می کنم که …

  بدنه : در کنار خانه ها باغ های بزرگی وجود دارد که من و برادرم در آن باغ ها کلم و هویج کاشته بودیم. و اکنون در حال خارج کردن آنها از زمین هستیم. پدر و برادر بزرگترم در حال شخم زدن قسمتی از باغچه هستند باغچه ما از حصارهای چوبی پوشیده شده است اکنون که بیشتر بخوانیم آن نگاه می‌کنند متوجه می‌شوند خانه‌مان در عین سادگی بسیار زیبا و دلنشین است  سقف کاهگلی ناودان پنجره های چوبی و……. یک درخت سرو بزرگ و زیبا در کنار خانه ی ما وجود دارد که زیبایی آن را چند برابر می کند من خانه خود را با خانه های چند میلیاردی روسا و مسئولان عوض نخواهم کرد هیچگاه هیچ وقت درست است که خانه ما در منطقه ای زیر خط فقر قرار دارد اما شکر خدا دستمان به دهان ما نمی رسد و نان بازوی خود را میخوریم پدر مادر اهل خانه هستند که به خانه ها صفا می‌بخشند ممکن است.

  نتیجه : برخی از خانواده ها در خانه های چند طبقه چند میلیاردی زندگی کنند اما صفای خانه ما را هیچگاه و هیچوقت نخواهند داشت عاشقت هستم خانه با صفای من انشا فاطمه یسنا بهرامی.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  پریچهر : مقدمه : آرامش ، سر تا سرش را فرا گرفته و از درب و پنجره شادی و آرامش فضا را در آغوش میکشد ، اینجا جایی نیست جز خانه ما .
  بدنه : خانه ما ، در کمال آرامش ، همچو دیگر خانه ها گاهی نیز درگیر فریاد ها و شلوغی ها میشود ، اما باز نیز امن ترین جا و بهترین مکان برای زندگی و در کنار خوانواده بودن است ، این خوانواده است که یک خانه واقعی را تداعی میکند .
  در خانه ما صبحانه شادی ، ناهار عشق ، و شب محبت سرو شده و مهربانی سر مجلس سفرمان مینشیند .
  همه خانه ها نیز باید همینطور باشند ، کودکان آواز شادی سر داده و از این سو به آن سو پر بکشند ، مادر ها ، آن ها را در آغوش کشیده و از محبت خود به آنان تزریق کند .
  نتیجه : همه ما ، به همچین مکانی نیاز داریم ، خانه ، جز همچین جایی نیست و جنگ و دعوا ، خانه را ویرانه میکند .

  رضا شمس اله زاده : باید از نعمت های خداوند متعال شکر گزاری کنیم بخصوص پدر ومادر،پدر که برای دراوردن یک لقمه نان حلال از صبح تا شب تلاش میکند ومادر برای پختن غذا کلی زحمت می کشد بعضی از خانواده ها خانه ندارند ،و بعضی ها در یک خانه چند طبقه زندگی می کند باید خدا را شکر کرد ،ببینید دوستان عزیز این حروف من از تجربه من است اگر انسان در زندگی دردی برای فکر کردن نداشته باشد ،عمری کوتاهی خواهی داشت.

  زینب : وقتی بچه بودم حسرت خانه های بزرگ راداشتم ولی حالا که بزرگ شدم هیچوقت صفا صمیمیت و عشقی که درخا نمان وجود دارد را به صدتا ازان خا نه های بزرگ نمیفروشم……

  نویسنده : خانه ها برای زندگی کردن ما به وجود امده اند که ما بتوانیم راحت تر و با امن تر زندگی کنیم بعضی از خانه خیلی مقاوم و زیبا هستند ولی بعضی از انها مثل خانه های روستایی از گل درست شده اند و مقاومت زیادی ندارند.

  نویسنده : خانه فقط باید سرپناهی باشد بر روی سرمان نه اینکه قیمتش چقدر باشد و در کجا باشد و چه شکلی داشته باشد .

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  تو کوچه بِم میگن سگ دو داری : من هیچی ازش یاد نگرفتم😭

  ستایش صالحی : سلام به همه ی دوستان اگه از این مطالب بالا چیزی متوجه نمیشید یا فکر میکنید اگه بنویسید دبیرتون متوجه میشه من یک متن در نظر گرفتم و اون رو براتون میزارم اگه استفاده ی ازش کردید لطفا دعا کنید که نمرات خوبی بگیرم ممنون میشم ازتون🔸️موضوع💟 عینک 🔸️بخش آغازین💟 سلام به دوستان امروز میخواهم در مورد عینک توضیح بدم همینطور که میدانید چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود اما برخی از افراد از این نعمت محرومند . بعضی از افراد از همان اولی که به دنیا می آیند چشم هایی نابینا دارند و برخی افراد از سن های مختلف به دلیل رعایت نکردن برخی نکات که به چشم هایشان آسیب میرساند خودداری می کنند و این عمل باعث ضعیف شدن نور چشم میشود 🔸️بخش میانی💟 اما ما در اینجا میخواهیم از عینک توضیح بدهیم و بدانیم که عینک چیست و چه کاربردی در زندگی روزمره افراد دارد؟؟ عینک وسیله ای است که با زدن آن می تواند ضعیف شدن چشم را برطرف کندو افراد بهتر ببینند و کاربرد عینک هم در زندگی انسان این است که اگر فردی چشمانش ضعیف شد از عینک استفاده کند و مطالب یا هر چیز دیگری را بهتر ببیند .. بند اول بخش میانی بوداما برای عینک جایگزین های دیگری هم به وجود آمده است مثلا بعضی از افراد از لنز استفاده میکنند بعضی دیگر هم با عمل جراحی و لیزر نقص بینایی خود را برطرف میکنند . بند دوم بخش میانی بود 🔸️بخش پایانی 💟 خب دوستان به پایان داستان رسیدیم اما خلاصه ی داستان این بود که چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود و عینک هم برای افرادی که چشم هایی ضعیف دارند کاربرد بسیاری در زندگی آنها دارد پس سعی نکنید که با انجام کارهای نادرست خود را از این نعمت خداوند محروم کنید ..... دوستان پس اگر از این مطلب استفاده کردید لطفا برام دعا کنید که موفق بشم التماس دعا خدانگهدار....

  تو کوچه بِم میگن سگ دو داری : من هیچی ازش یاد نگرفتم😭

  نگین : سلام به همه ی دوستان اگه از این مطالب بالا چیزی متوجه نمیشید یا فکر میکنید اگه بنویسید دبیرتون متوجه میشه من یک متن در نظر گرفتم و اون رو براتون میزارم اگه استفاده ی ازش کردید لطفا دعا کنید که نمرات خوبی بگیرم ممنون میشم ازتون🔸️موضوع💟 عینک 🔸️بخش آغازین💟 سلام به دوستان امروز میخواهم در مورد عینک توضیح بدم همینطور که میدانید چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود اما برخی از افراد از این نعمت محرومند . بعضی از افراد از همان اولی که به دنیا می آیند چشم هایی نابینا دارند و برخی افراد از سن های مختلف به دلیل رعایت نکردن برخی نکات که به چشم هایشان آسیب میرساند خودداری می کنند و این عمل باعث ضعیف شدن نور چشم میشود 🔸️بخش میانی💟 اما ما در اینجا میخواهیم از عینک توضیح بدهیم و بدانیم که عینک چیست و چه کاربردی در زندگی روزمره افراد دارد؟؟ عینک وسیله ای است که با زدن آن می تواند ضعیف شدن چشم را برطرف کندو افراد بهتر ببینند و کاربرد عینک هم در زندگی انسان این است که اگر فردی چشمانش ضعیف شد از عینک استفاده کند و مطالب یا هر چیز دیگری را بهتر ببیند .. بند اول بخش میانی بوداما برای عینک جایگزین های دیگری هم به وجود آمده است مثلا بعضی از افراد از لنز استفاده میکنند بعضی دیگر هم با عمل جراحی و لیزر نقص بینایی خود را برطرف میکنند . بند دوم بخش میانی بود 🔸️بخش پایانی 💟 خب دوستان به پایان داستان رسیدیم اما خلاصه ی داستان این بود که چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود و عینک هم برای افرادی که چشم هایی ضعیف دارند کاربرد بسیاری در زندگی آنها دارد پس سعی نکنید که با انجام کارهای نادرست خود را از این نعمت خداوند محروم کنید ..... دوستان پس اگر از این مطلب استفاده کردید لطفا برام دعا کنید که موفق بشم التماس دعا خدانگهدار....

  منتقد : راس میگه به مولا🙃

  آیسان : آره بابا

  گیلیگلی : بدنبود ولی کاش درمورد موضوع های دیگش هم انشا داشت:)

  hastiii : عالی بود ولی خوب میشه ی مقدار متن تون کم تر باشه

  ناشناس : من هم هیچی نفهمیدم

  ناشناس : باید متن کمتر باشه

  صائمه : عالی بود ولی معلمم شک کرد وگفت خودت نوشتی

  Ava.s.haghii : عالی ولی کاش آنقدر کلمات بزرگانه نبود یکم امیانه تر بهتر بود🙃

  Mahdi : عالی بود ، سعی کنید یکم متن هاتون کوتاه باشه ♥️♥️

  (。♥‿♥。) : مچکر

  رفیقت : واقعن خیلی خوب نوشتی من ک خیلی از کارت خوشم اومد 😘 و دعا میکنم ک همیشه درسات عالی عالی باشن و نمراتت همیشه ۲۰ باشه الهی همیشه خوش و شاد باشی باز هم تشکر میکنم بابت انشا شما 🙏🙏🌹🌹❤❤💜💜 (。◕‿◕。)

  ۰۰ : من اطلاعات کاملی ندارم

  🥰 : من راجب کلاغ ن‌شتم اميدوارم به دردتون بخوره🙂 سلام انشا 👇🏻👇🏻  توضیح صفحه ۴۲   مقدمه :کلاغ، پرنده ای از راسته سبک بال هاست که دارای قدی متوسط و پرهایی سیاه در قسمت سر و بال و دم و گردن است و ناحیه پشت و شکم دارای پرهای خاکستری مایل به سفید است.   بند :کلاغ تقریبا همه چیز خوار است و به همین دلیل پیدا کردن غذا برای او چندان اهمیتی ندارد و دغدغه او نیست. کلاغ ها از پرنده های کوچک، جوجه یا تخم پرندگان دیگر، میوه ها، دانه ها، کرم خاکی، قورباغه، موش، حلزون و مردار حیوانات تغذیه می کنند.   طوطی ها دارای بزرگترین مغز هستند ولی کلاغ ها از بیشترین هوش برخوردارند. آنها حافظه دقیقی درباره چهره انسان ها دارند و چهره های مهربان و خطرناک را تشخیص می دهند و چهره افرادی که برایشان خطر محسوب می شود، به مدت ۵ سال فراموش نخواهند کرد. باور مردم بر این است که کلاغ ها صد سال عمر می کنند، اما این باور اشتباه و از نظر علمی رد شده است. بعضی کلاغ ها ممکن است ۲۰ سال عمر کنند اما پیرترین کلاغ آمریکایی ۳۰ سال عمر کرده است. نتیجه : در خلقت همه موجودات، رازی وجود دارد و حتما کلاغ فایده هایی به بقیه موجودات می رساند که خداوند او را خلق کرده است و به او هوش بیشتری نسبت به بقیه پرندگان داده است. ما باید با همه پرنده ها، حتی این پرنده های سیاه و به ظاهر ترسناک با مهربانی رفتار کنیم. زیرا آنها هم خلقت خدا هستند.😊🦅 اميدوارم به درد بخوره👋🏻

  ناشناس : کجاش قشنگ بود

  Ali : عالی بود

  zahra : عالی بود اما یکم طولانی بود من که خلاصه نویسی کردم

  نه خوب بود ونه بد : دوستا توجه داشته باشید اگه بخواهیم این انشا روبنوسیم دبیرمون میفهمه منکه استفاده نکردم

  مهدیه خانم : این سایت گاهی وقت عالی است 😌 برای من که عالیه 💙

  xxx : خوبه من از متن خیلی یاد گرفتم واقعا ممنون فقط برای دانش اموزان ضعیف متن زیادی خوبه ولی در کل عالی بود

  صالح : کاش عینک یا کلاغ رو هم بزارید

  مریم : واقعا دستت درد نکنه عالی بود دست مریزاد معلم من که قبول کرد عالی بود ممنون 👌🙃❤ ایشالا همیشه موفق باشی

  Diba : کاملا👌

  مهین : بدک نی میشه گف یه چیزی یاد گرفتیم

  رضاحسین پور : عالی بود متنی که درباره ی عینک نوشتی از عالی هم عالی تر بود

  گودزیلا : من نفهمیدم چه فهمیدم که فهمیدم نفهمیدم

  نازگل❤ : عالی👍

  زهرا : من خودم دختر روستام ولی خونمون از کاه و گل نیست ،این انشا ها زیاد جالب نیست و فقط هم از یک موضوع است

  ناشناس : عالی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابوالفضل 3 روز قبل
  0

  خیلی عالی

  سبحان 3 روز قبل
  0

  عالی

  D 10 روز قبل
  -2

  خوب بود. ولی دبیر می‌فهمه.دوستم انشای همین صفحه رو از اینترنت کپی کرده بود و دبیر هم فهمیده بود و براش صفر گذاشت.

  میترا علی جانی 12 روز قبل
  0

  چشم ممنون

  ولی سعی کنید متن کوتاه باشه بهتره

  محمدطاهامرادی 12 روز قبل
  0

  لطفاً ریزموضوع و..... رو مشخص کنید

  عالی بوذ 12 روز قبل
  -1

  عالی بود

  ناشناس 19 روز قبل
  4

  عالی

  ودتو 19 روز قبل
  -1

  ندادن

  زهرا 20 روز قبل
  4

  من خودم دختر روستام ولی خونمون از کاه و گل نیست ،این انشا ها زیاد جالب نیست و فقط هم از یک موضوع است

  خوب 23 روز قبل
  3

  خوب

  گیلیگلی 2 ماه قبل
  11

  بدنبود ولی کاش درمورد موضوع های دیگش هم انشا داشت:)

  3
  ستایش 20 روز قبل

  اره

  فایزه 2 ماه قبل
  -2

  😄😄😄

  Ali 6 ماه قبل
  6

  عالی بود

  ناشناس 8 ماه قبل
  9

  من هم هیچی نفهمیدم

  صالح 10 ماه قبل
  5

  کاش عینک یا کلاغ رو هم بزارید

  خوش تیپ 10 ماه قبل
  1

  عالی بود نگین جان ولی برای اونایی که فحش میدن خاک

  ناشناس 10 ماه قبل
  6

  کجاش قشنگ بود

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  خیلی تاثیر گذار بود

  💜ریحانه💜 10 ماه قبل
  3

  سلام قشنگم

  خیلی عالی بود

  امیدوارم همیشه موفق باشی 💖💘

  3
  ستایش 20 روز قبل

  اصلا نم خوب نبود

  نازگل❤ 11 ماه قبل
  4

  عالی👍

  لاتتتص 11 ماه قبل
  1

  تتتت

  گودزیلا 11 ماه قبل
  4

  من نفهمیدم چه فهمیدم که فهمیدم نفهمیدم

  عالی 11 ماه قبل
  -2

  عالی

  B 12 ماه قبل
  2

  به نام خدا

  موضوع :خانه

  خانه سرپناهی است برای جایی‌که زندگی می‌کنیم می‌خوابیم و ما را از سرما و باران و گرما حفظ می‌کند. خانه جایی است که مهر و محبت در آن وجود دارد. یادش بخیر خانه‌های قدیمی چقدر صفا داشت در حیاط بزرگ پدر و مادر بزرگ چقدر می‌دویدیم چه بازی‌هایی می‌کردیم تازه در حوض رنگی مادربزرگ می‌رفتیم و آب‌بازی می‌کردیم و مادربزرگ و پدربزرگ در ایوان ما را تماشا می‌کردند و یاد قدیم‌های خودشان می‌افتادند .در خانه‌ها صفا و صمیمیت وجود داشت همگی دور هم بازی‌های متفاوتی مثل یک قل دو قل، گرگم به هوا و ... بازی می‌کردیم .

  خلاصه انقدر بهم خوش می‌گذشت. ولی کم‌کم تمام خانه‌های باصفا و صمیمیت از بین رفت و به خانه‌های آپارتمانی یا همان قوطی کبریت تبدیل شد حیف آن روزها نبود ؟

  انگار صفا و صمیمیت کوچ کرده و در گوشه‌ی صندوقچه قدیمی مادربزرگ خود را مخفی کرده‌اند .اما اکنون که در خانه‌های آپارتمانی زندگی می‌کنیم نه از سر و صدا ونه از شور و شوق و بازی کردن خبری نیست، کافی است بچه‌ها دور هم جمع شوند و کمی سروصدا کنند آن موقع است که فریاد خشمگین همسایه‌ها با آسمان می‌رود .😡

  دیگر نیاز به توضیح نیست همگان می‌دانند .

  امیدوارم که دوباره صفا و صمیمیت مهر و محبت در خانه‌ها موج بزند .

  پایان.🌹

  🥰 12 ماه قبل
  6

  من راجب کلاغ ن‌شتم اميدوارم به دردتون بخوره🙂

  سلام انشا 👇🏻👇🏻

   توضیح صفحه ۴۲

   

  مقدمه :کلاغ، پرنده ای از راسته سبک بال هاست که دارای قدی متوسط و پرهایی سیاه در قسمت سر و بال و دم و گردن است و ناحیه پشت و شکم دارای پرهای خاکستری مایل به سفید است.

   

  بند :کلاغ تقریبا همه چیز خوار است و به همین دلیل پیدا کردن غذا برای او چندان اهمیتی ندارد و دغدغه او نیست. کلاغ ها از پرنده های کوچک، جوجه یا تخم پرندگان دیگر، میوه ها، دانه ها، کرم خاکی، قورباغه، موش، حلزون و مردار حیوانات تغذیه می کنند.

   

  طوطی ها دارای بزرگترین مغز هستند ولی کلاغ ها از بیشترین هوش برخوردارند. آنها حافظه دقیقی درباره چهره انسان ها دارند و چهره های مهربان و خطرناک را تشخیص می دهند و چهره افرادی که برایشان خطر محسوب می شود، به مدت ۵ سال فراموش نخواهند کرد. باور مردم بر این است که کلاغ ها صد سال عمر می کنند، اما این باور اشتباه و از نظر علمی رد شده است. بعضی کلاغ ها ممکن است ۲۰ سال عمر کنند اما پیرترین کلاغ آمریکایی ۳۰ سال عمر کرده است.

  نتیجه : در خلقت همه موجودات، رازی وجود دارد و حتما کلاغ فایده هایی به بقیه موجودات می رساند که خداوند او را خلق کرده است و به او هوش بیشتری نسبت به بقیه پرندگان داده است.

  ما باید با همه پرنده ها، حتی این پرنده های سیاه و به ظاهر ترسناک با مهربانی رفتار کنیم. زیرا آنها هم خلقت خدا هستند.😊🦅

  اميدوارم به درد بخوره👋🏻

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  اگه متن هایی بزارید که بزرگ نباشه بهتر معلم مشک کرده بود

  😑

  هرکی 12 ماه قبل
  2

  عالی بود ولی کتابی نبود بهتر بود

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  سلام ما هم هیچی نفهمیدم

  ووووو 12 ماه قبل
  1

  عالی

  M❤️عشقم 12 ماه قبل
  -2

  بدک نبود

  ... 12 ماه قبل
  1

  خیلی خوب بود

  فریده سلیمانی 12 ماه قبل
  1

  سلام دوستان همه ی مطالب ها خیلی زیبا بودن برای من که خیلی ممنونم از اونایی که مطالبی قشنگ نوشته اند❤❤🥰💋

  0
  هرکی 12 ماه قبل

  خواهش میکنم

  Tara 1 سال قبل
  1

  عالییییی

  فاطمه 1 سال قبل
  3

  با سلام سایتش عالیه ای کاش برنامش میداشتم همینطوری که همیشه اونجا به درسام تدریس میکردم در کل بهترینه

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  اره خیلی خوب میشود

  ۰۰ 1 سال قبل
  6

  من اطلاعات کاملی ندارم

  terminator 1 سال قبل
  1

  خیلی زیاده متناش

  کاربر ناشناس 1 سال قبل
  3

  شمایی ک عیب میکنید خیلی بده خیلی بده همینی ک هس دوس داشتید ک داشتید نداشتید هم بدرک سرتون رو بزنین به دیوار به جای اینکه این همه واستون نوشتن عیب میکنید 😑😑😑😾

  رفیقت 1 سال قبل
  3

  خیلی خوب و عالی بود

  نگین 1 سال قبل
  15

  سلام به همه ی دوستان اگه از این مطالب بالا چیزی متوجه نمیشید یا فکر میکنید اگه بنویسید دبیرتون متوجه میشه من یک متن در نظر گرفتم و اون رو براتون میزارم اگه استفاده ی ازش کردید لطفا دعا کنید که نمرات خوبی بگیرم ممنون میشم ازتون🔸️موضوع💟 عینک 🔸️بخش آغازین💟 سلام به دوستان امروز میخواهم در مورد عینک توضیح بدم همینطور که میدانید چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود اما برخی از افراد از این نعمت محرومند . بعضی از افراد از همان اولی که به دنیا می آیند چشم هایی نابینا دارند و برخی افراد از سن های مختلف به دلیل رعایت نکردن برخی نکات که به چشم هایشان آسیب میرساند خودداری می کنند و این عمل باعث ضعیف شدن نور چشم میشود 🔸️بخش میانی💟 اما ما در اینجا میخواهیم از عینک توضیح بدهیم و بدانیم که عینک چیست و چه کاربردی در زندگی روزمره افراد دارد؟؟ عینک وسیله ای است که با زدن آن می تواند ضعیف شدن چشم را برطرف کندو افراد بهتر ببینند و کاربرد عینک هم در زندگی انسان این است که اگر فردی چشمانش ضعیف شد از عینک استفاده کند و مطالب یا هر چیز دیگری را بهتر ببیند .. بند اول بخش میانی بوداما برای عینک جایگزین های دیگری هم به وجود آمده است مثلا بعضی از افراد از لنز استفاده میکنند بعضی دیگر هم با عمل جراحی و لیزر نقص بینایی خود را برطرف میکنند . بند دوم بخش میانی بود 🔸️بخش پایانی 💟 خب دوستان به پایان داستان رسیدیم اما خلاصه ی داستان این بود که چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود و عینک هم برای افرادی که چشم هایی ضعیف دارند کاربرد بسیاری در زندگی آنها دارد پس سعی نکنید که با انجام کارهای نادرست خود را از این نعمت خداوند محروم کنید ..... دوستان پس اگر از این مطلب استفاده کردید لطفا برام دعا کنید که موفق بشم التماس دعا خدانگهدار....

  4
  رضاحسین پور 12 ماه قبل

  عالی بود متنی که درباره ی عینک نوشتی از عالی هم عالی تر بود

  3
  رومینا 1 سال قبل

  خیلی خوب

  mmd tahi 1 سال قبل
  -1

  و این ک چون خیلی زیاد بود گزینه های انتخابی راحت میشه نوشت

  mmd tahi 1 سال قبل
  -1

  و این ک یکم چون ما مبتلا ب سندروم گشادی باسن هستیم یکم جمع و جور تر مینوشتی بهتر بود

  mmd tahi 1 سال قبل
  0

  نخوندم 🗿

  خب من چون ذهنم سوخته و متاسفانه دوستام با ذغالش قلیون میکشن وارد این جا شدم مگر ن وارد نمی‌شدم :)

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالی عالی عالیO:-)

  .. 1 سال قبل
  2

  و

  مریم 1 سال قبل
  1

  عالی بود

  -1
  ناشناس 1 سال قبل

  سلام

  سلنا 1 سال قبل
  2

  خیلی خیلی خوب بود ممنون

  xxx 1 سال قبل
  5

  خوبه من از متن خیلی یاد گرفتم واقعا ممنون فقط برای دانش اموزان ضعیف متن زیادی خوبه ولی در کل عالی بود

  رویا 1 سال قبل
  1

  اگه میشه انشاء های کوچک را بنویسید چون در کتاب ما خیلی جا ندارد برای متن بزرگ 💜 با تشکر رویا

  0
  پشتیبانی 1 سال قبل

  چشم

  مهین 1 سال قبل
  4

  بدک نی

  میشه گف یه چیزی یاد گرفتیم

  عاشق والیبال 1 سال قبل
  -2

  خیلی عالی بود.دست نویسنده درد نکنه

  ج 1 سال قبل
  -2

  عینک آفتابی

  4 1 سال قبل
  -1

  خوبه

  ... 1 سال قبل
  -2

  مممممممممنون

  دکتر 1 سال قبل
  1

  بنظر من اگه پیام ها کمتر باشه بهتره

  ممنون

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  چ هی میگی 😒

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام

  0
  نینا 😈 12 ماه قبل

  علیک

  -2
  رویا 1 سال قبل

  سلام

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  علیک السلام

  به تو چه 1 سال قبل
  0

  اصلا هیچی معلوم نیست

  Fatima 1 سال قبل
  0

  متنش عالی بود من متن اولی رو نوشتم و خلاصش کردم البته خیلی عالیه فردا بعد از سه سال و چند ماه میخوان برم مدرسه حضوری و اونو برای زنگ ادبیات بخونم لطفا بیشتر انشا بنویسن خیلی عالی مینویسن امیدوارم موفق باشه نویسنده...تقلبی برام در روز های سه شنبه پایان یافت(҂⌣̀_⌣́)

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خیلی عالیییییی مرسی ♡♡♡♡

  Ava.s.haghii 1 سال قبل
  7

  عالی ولی کاش آنقدر کلمات بزرگانه نبود یکم امیانه تر بهتر بود🙃

  1
  نینا 😈 12 ماه قبل

  دقیقا

  4
  Diba 1 سال قبل

  کاملا👌

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالیه

  امیررضا 1 سال قبل
  0

  عالی

  فاطمه زهرا 1 سال قبل
  -1

  خوبع

  گ 1 سال قبل
  -1

  تلب

  یخل

  مهدیه خانم 1 سال قبل
  5

  این سایت گاهی وقت عالی است 😌

  برای من که عالیه 💙

  0
  پشتیبانی 1 سال قبل

  امیدوارم که بهترین برای شما باشیم

  ا 1 سال قبل
  1

  عالی

  صائمه 1 سال قبل
  7

  عالی بود ولی معلمم شک کرد وگفت خودت نوشتی

  مهرشاد جهانگیری 1 سال قبل
  0

  عـــــــــــــــــالـــــــــی بـــــور

  0
  فاطمه 12 ماه قبل

  عالی بود فقط مجبور نیستیم که همشو بنویسیم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خیلی عالی

  خوبه 1 سال قبل
  1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  مند هیچی نفهمیدم ولی ممنون

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  نه

  ناشناس 1 سال قبل
  7

  باید متن کمتر باشه

  0
  نینا 😈 12 ماه قبل

  موافقم باهات

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  دوستت عزیززز نگوو کککک خلاصه نویسی رو هم بلد نیستی اگه بلدی خو میتونی کم بنویسی همشو لازک نی ک😑💔

  1
  رویا 1 سال قبل

  باهات موافقم دوست عزیز

  خوب 1 سال قبل
  2

  خوب

  0
  ج 1 سال قبل

  الکی حرف نزن

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  بله منم

  5
  نه خوب بود ونه بد 1 سال قبل

  دوستا توجه داشته باشید اگه بخواهیم این انشا روبنوسیم دبیرمون میفهمه منکه استفاده نکردم

  1
  نه خوب بود ونه بد 1 سال قبل

  دوستا توجه داشته باشید اگه بخواهیم این انشا روبنوسیم دبیرمون میفهمه منکه استفاده نکردم

  hastiii 1 سال قبل
  9

  عالی بود ولی خوب میشه ی مقدار متن تون کم تر باشه

  0
  آره 1 سال قبل

  اره

  سلطان 1 سال قبل
  1

  عالیه

  zahra 1 سال قبل
  5

  عالی بود اما یکم طولانی بود من که خلاصه نویسی کردم

  0
  نینا 😈 12 ماه قبل

  برادر جونننننننن چیه املای درستش ژوننننن

  ناموسا 😶

  0
  امیر 1 سال قبل

  جونننننن

  سلام 1 سال قبل
  -2

  خوب

  بقالی ممد شان 1 سال قبل
  -1

  هیچی نمیخوام بگم

  فقط حوصلم سر رفته بود گفتم یع چیزی بنویسم

  سارا 1 سال قبل
  0

  عالی بود دستش درد نکنه

  Amir pakman 1 سال قبل
  1

  خوب بود خوشم اومد تنها بدیش این بود که زیاد بود مطالبش

  زیاد حال نکردم لطفا یکم کوتاه تر کنید متن ها رو

  با تشکر

  0
  مریم 12 ماه قبل

  در تهران

  0
  رویا 1 سال قبل

  شما کجا زندگی میکنین

  بهار 1 سال قبل
  2

  خیلی انشای قشنگی بود دست شما درد نکنه

  فاطمه 1 سال قبل
  0

  عالی عالی

  ریحان 1 سال قبل
  1

  وای این اصلا اونی که گفته نیست یه چیزی دیگه نوشته

  0
  نینا 😈 12 ماه قبل

  ای گل گفتی

  ابوالفضل 1 سال قبل
  1

  خوب بود

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی بود

  سارا نبی 🍁 1 سال قبل
  -1

  من واقعا از این متن ها و جواب هایی که میذارید واقعا واقعا راضی هستم 💐 💙 ❤️ 🌹 ❤️ 🌹 ❤️ 🌹

  0
  پشتیبانی 1 سال قبل

  خواهش میکنم.

  فاطمه 1 سال قبل
  -1

  عالی

  ارمیا بحرینی 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  سارا نظر پوز 1 سال قبل
  0

  خیلی خوب بود ممنون

  مینا 1 سال قبل
  1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خیلی کامل و دقیق بود

  قشنگ زندگی این روزها رو بیان می‌کنه

  ممنون⁦❤️⁩😶

  ریحانه 1 سال قبل
  0

  عالی بود

  استفاده کردم ولی خودم یه جاهایی رو خلاصه کردم

  در هرحال ممنون خوب بود

  فاطمه رضایی 2 سال قبل
  0

  انشادرباره ی خانه

  -1
  مریم 12 ماه قبل

  نمیزارن در مورد عینک

  Mohadese 2 سال قبل
  0

  خوب بود ꧁^_^꧂

  مطالبش عالی بود ♡

  نژگعژک 2 سال قبل
  -1

  لبغبغبق

  اتوسا 2 سال قبل
  2

  وای چه سایت خوبی 💕💕💕

  Mahdi 2 سال قبل
  6

  عالی بود ، سعی کنید یکم متن هاتون کوتاه باشه ♥️♥️

  0
  نینا 😈 12 ماه قبل

  ای گل گفتی مشتی

  12
  آیسان 2 سال قبل

  آره بابا

  14
  منتقد 2 سال قبل

  راس میگه به مولا🙃

  ستایش صالحی 2 سال قبل
  30

  سلام به همه ی دوستان اگه از این مطالب بالا چیزی متوجه نمیشید یا فکر میکنید اگه بنویسید دبیرتون متوجه میشه من یک متن در نظر گرفتم و اون رو براتون میزارم اگه استفاده ی ازش کردید لطفا دعا کنید که نمرات خوبی بگیرم ممنون میشم ازتون🔸️موضوع💟 عینک 🔸️بخش آغازین💟 سلام به دوستان امروز میخواهم در مورد عینک توضیح بدم همینطور که میدانید چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود اما برخی از افراد از این نعمت محرومند . بعضی از افراد از همان اولی که به دنیا می آیند چشم هایی نابینا دارند و برخی افراد از سن های مختلف به دلیل رعایت نکردن برخی نکات که به چشم هایشان آسیب میرساند خودداری می کنند و این عمل باعث ضعیف شدن نور چشم میشود 🔸️بخش میانی💟 اما ما در اینجا میخواهیم از عینک توضیح بدهیم و بدانیم که عینک چیست و چه کاربردی در زندگی روزمره افراد دارد؟؟ عینک وسیله ای است که با زدن آن می تواند ضعیف شدن چشم را برطرف کندو افراد بهتر ببینند و کاربرد عینک هم در زندگی انسان این است که اگر فردی چشمانش ضعیف شد از عینک استفاده کند و مطالب یا هر چیز دیگری را بهتر ببیند .. بند اول بخش میانی بوداما برای عینک جایگزین های دیگری هم به وجود آمده است مثلا بعضی از افراد از لنز استفاده میکنند بعضی دیگر هم با عمل جراحی و لیزر نقص بینایی خود را برطرف میکنند . بند دوم بخش میانی بود 🔸️بخش پایانی 💟 خب دوستان به پایان داستان رسیدیم اما خلاصه ی داستان این بود که چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود و عینک هم برای افرادی که چشم هایی ضعیف دارند کاربرد بسیاری در زندگی آنها دارد پس سعی نکنید که با انجام کارهای نادرست خود را از این نعمت خداوند محروم کنید ..... دوستان پس اگر از این مطلب استفاده کردید لطفا برام دعا کنید که موفق بشم التماس دعا خدانگهدار....

  0
  ناشناس 10 روز قبل

  خدا خیرت بده♡

  انشاالله همیشه موفق باشی گلم🥺💓

  0
  ناشناس 10 روز قبل

  عالی

  1
  ماشالاه خوب بود 12 ماه قبل

  بابا خفن

  1
  س 12 ماه قبل

  سیهدی

  1
  12 ماه قبل

  ممنونم ستایش عزیزم

  ایشالا در درس هات موفق باشی

  6
  رفیقت 1 سال قبل

  واقعن خیلی خوب نوشتی من ک خیلی از کارت خوشم اومد 😘 و دعا میکنم ک همیشه درسات عالی عالی باشن و نمراتت همیشه ۲۰ باشه الهی همیشه خوش و شاد باشی

  باز هم تشکر میکنم بابت انشا شما 🙏🙏🌹🌹❤❤💜💜 (。◕‿◕。)

  2
  کراشت 1 سال قبل

  موفق باشی

  6
  (。♥‿♥。) 1 سال قبل

  مچکر

  4
  مریم 1 سال قبل

  واقعا دستت درد نکنه عالی بود دست مریزاد معلم من که قبول کرد عالی بود ممنون 👌🙃❤

  ایشالا همیشه موفق باشی

  0
  پویا 1 سال قبل

  عالی بود ممنون🌹

  0
  ااا 1 سال قبل

  دستت درد نکنه

  1
  آیناز 1 سال قبل

  عالی بود

  3
  آیناز 1 سال قبل

  حتما عزیزم برات دعا میکنیم متنت واقا عالی بود واقا ممنون😘😘💕💕💕

  2
  ناشناس 1 سال قبل

  ممنون

  موفق باشی⁦❤️⁩😶

  تو کوچه بِم میگن سگ دو داری 2 سال قبل
  15

  من هیچی ازش یاد نگرفتم😭

  0
  . 1 سال قبل

  خوب دوباره بخون یاد بگیری

  3
  هولپسند 1 سال قبل

  کسخلی

  2
  من ❤️ 1 سال قبل

  مگه گیجی

  2
  طرفدار الن واکر 1 سال قبل

  چرا خیلی خوب بود ک؟!

  اگ میخای ی بار دیگ بخون عشقم.

  کمک میکنه ب بهتر یاد گرفتنت...

  1
  السانا 1 سال قبل

  حتما تو خنگی

  احتمالا پنیر زیاد خوردی

  برای ارسال نظر کلیک کنید