توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا صفحه ۴۲ نگارش هفتم با موضوع خانه

  1 بازدید

  انشا صفحه ۴۲ نگارش هفتم با موضوع خانه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  درسی فا

  انشا در مورد خانه کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم

  مقدمه:

  دراین سقف بزرگ که در هرثانیه اش نفسی می میمیرد و نفسی می اید بایدکه جایی باشدتابا خیال راحت و دلی اسوده روزهای زندگی را سپری کنیم و برگ جدیدی اززندگی را ورق بزنیم،به اسم خانه…

  متن انشا:

  اگرخانه را معنی کنیم می شود سقفی بالای سرمان تامحفوظ باشیم از اسمان بزرگ که گاهی از سرخشم سرما وطوفان و سیل نازل می کند و گاهی ازسرعشق باران و برکت!چرامی گوییم گاهی!زیراکه زمانی ماخانه ایی داریم باسقفی بلندودیوارهای سنگی و جایی گرم و نرم تاازسرماو طوفان در امان باشیمو.اسیبی به مانرسدمی توان معنی کرداسمان برایم برکت نازل کرده است.امازمانی که درگوشه ایی ازدنیا روی یک تکه ی کاغذیا کارتن درکوچه وخیابان که تنهاسقف بالای سرمان اسمان است و ازفقرو تنگدستی اشیانه ایی جزان نداریم می شودخشم!و چرا خشم!خشم خدابرای این ناعدالتی بین بندگانش…..

  عده ایی خانه های مرفح و بزرگ دارندو عده ایی زیرپایشان فرشی ژنده و پاره…

  خانه یعنی جایی  که دران ارامش روح و جان برقراراست به همراه خانواده و مهرو علاقه به یکدیگر…خانه یعنی دورهم بنشینیم با دلی گرم و. خوش غذایی بخوریم و از کارو بار و یار سخن بگوییم وکنارهم بخندیم و گریه کنیم ودرکنارهم و پشت هم قدم برداریم و مسیرزندگی را سپری کنیم.خانه یعنی جایی که با دلی اسوده سربربالین بگذاریم و بادلی خوش سرازبالش برداریم….

  خانه یعنی همان دستان پرمهرپدرو مادرم که مرا در اغوش می گیرند و همچون سپری از من مراقبت می کنند.

  نتیجه گیری:

  انشا در مورد خانه

  منبع: انشا باز

  منبع مطلب : darsifa.blog.ir

  مدیر محترم سایت darsifa.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد خانه پایه هفتم

  انشا در مورد خانه پایه هفتم

  انشا در مورد خانه

  انشا صفحه 42 کتاب مهارت های نوشتاری کلاس هفتم

  مقدمه : در خانه نشسته ایم . ویروس کرونا همه مردم دنیا را خانه نشین کرده ، به خصوص مردم کشور ما . ما جوان ها دلمان خیلی گرفته . می خواهیم بیرون برویم ، با دوستانمان تفریح کنیم و شاد باشیم . ولی نه شدنی است و نه اجازه اش را داریم .

  بدنه : با خودمان میگوییم هر وقت وضعیت به حالت عادی برگردد ، صبح از خانه بیرون می رویم و شب بر می گردیم . دیگر نمی خواهیم در خانه بمانیم . ما می خواهیم متفاوت زندگی کنیم و از حالت روز مرگی خارج شویم . از زل زدن به تلویزیون و صفحه موبایل خسته شده ایم . خسته شده ایم از تمیز کردن خانه و جارو کردن حیاط .

  از آخرین حرف هایی که به شما گفته ام یک سال می گذرد . کرونا تمام شده و تصمیم گرفته ایم به مسافرت برویم . راه شمال را در پیش گرفته ایم و با شور و شوق زیادی به راه افتاده ایم . خیلی خوشحال هستیم که بالاخره توانسته ایم هیجانی به زندگی خود بدهیم و کمی متفاوت تر زندگی کنیم .

  ده روزی می شود که از خانه بیرونیم . در این ده روز هر کاری که در دوران کرونا نکرده بودیم را کردیم ، شاید هم بیشتر . ولی دیگر خسته شده ایم . خسته از سفر و دل تنگ خانه شده ایم . همه می خواهیم برگردیم به شهر خودمان و خانه خودمان . دلمان برای تک تک جا های خانه تنگ شده . برای تک تک کارهای خانه . از تفریح و بی نظمی سیر شده ایم و می خواهیم دوباره به همان روش تکراری که قبلا از آن متنفر بودیم زندگی کنیم .

  نتیجه : باید قدر داشته هایمان را بدانیم ، خانه ، ماشین ، محل زندگی ، دوستان و خانواده.شاید لحظه ای از آن ها زده شویم ولی حقیقت این است که آن ها بخشی از وجود و هویت ما را تشکیل می دهند و ما بدون آن ها نمی توانیم زندگی کنیم.

  انشا در مورد خانه پایه هفتم

  صفحه 42 کتاب نگارش پایه هفتم

  منبع مطلب : 7sc.ir

  مدیر محترم سایت 7sc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا خانه روش طبقه بندی کردن موضوع صفحه 42 کتاب نگارش پایه کلاس هفتم

  انشا صفحه ۴۲ کتاب نگارش درباره خانه روش طبقه بندی کردن موضوع با ریز موضوع ها پایه کلاس هفتم انشا با موضوع خانه به صورت رایگان متن نوشته از سایت نکس لود دریافت کنید.

  انشا در مورد خانه با روش طبقه بندی

  انشا خانه به روش طبقه بندی کردن موضوع هفتم

  مقدمه : خانه،سرپناهی برای زندگی؛جایی که در ان زندگی میکنیم،میخوابیم و مارا از باران و سرما و گرما و چیزهای این چنینی حفظ می کند.

  بدنه : خداوند متعال همه چیز را افریده و عقل استفاده از ان را به انسان داده که چند صباحی که زنده است را بتواند با رفاه و اسایش بیشتری به زندگی خود ادامه دهد. ولی خانه که شامل در و دیوار و سقف نمیشود ؛ خانه وسایل هم دارد، و اگر کسی در ان زندگی نکند و نفس نکشد که دیگر خانه نیست و خرابه ای است.اگر بوی غذا در ان نپیچد خانه ی زندگی کردن نیست. اگر خانه نباشد تو سرپناهی برای زندگی نداری و باید در سرمای سرد زمستان و گرمای گرم تابستان بیرون باشی و روی تکه ای کارتون و یا هزچه بخوابی . موقع بارش باران اول از همه تو خیس میشوی و سرما میخوری. خانه که نباشد زندگی سخت تراز ست تر از سخت است.

  نتیجه : و حال باید شکر گزار خدا باشیم گه حداقل سقفی روی سرمان است و با افرادی مثل مادر و پدر و خواهران و برادرانمان زندگی میکنیم و سرپناهی برای زندگی روزمره خود داریم و در برابر هر بلای طبیعی اسیب کمتری می بینیم.

  انشا خانه نگارش هفتم مقدمه و نتیجه

  مقدمه : به نام خداوند مهربانی که انسان را آفرید و کوه ها و دریاها ودشت ها را مسخر او گردانید تا به وسیله آنها وسایل راحتی اشرف مخلوقات را فراهم آورد.

  بدنه : تمام موجودات روی زمین برای در امان ماندن از سرما ، گرما،بارن وبرف ،وبرای ایمن ماندن از خطر حمله حیوانات درنده وسایر خطرات نیاز به داشتن یک سر پناه دارد سر پناهی که به آن خانه میگویند .
  این خانه یا سر پناه فقط مخصوص انسانها نیست حتی حیوانات هم هر یک به نوعی برای خود خانه دارند .ولی واقعا خانه چیست ؟
  آیاخانه به یک چهار دیواری میگویند که در آن خانواده ای متشکل از پدر ،مادر ، مادر بزرگ ، پدر بزرگ و فرزندان در آن جا زندگی میکنند. در ظاهر بله ولی خانه یعنی جایی که در آن آرامش است ، صفا هست ،مهربانی هست ، سایه سار خلوت انسان با خداست ، محیطی که در آن سفرهای انداخته میشود که همه به دور سفره جمع میشوند و خدا را شکر میکنند.
  خانه ها در قدیم خیلی با صفاتر بودند دارای حیاط وحوض گل و درخت و وجود پدر بزرگها و مادر بزرگها که خانه را علیرغم کمبودهایش قشنگتر میکرد . این بزرگترها بودند که مشکلا ت خانواده را حل میکردند وبه اصطلاح ریش سفیدی میکردند و جوانها حرف بزرگترها را گوش میکردند و به آ نها احترا م میگذاشتند . کم کم خانه ها کوچکتر شدند ، حیاطها غیب شدند وفقط دیوارها ماندند. پدربزرگ ها و مادربزرگ ها کوچ داده شدند وبه سرای سالمندان فرستاده شدند. خانه تبدیل به چهاردیواری شد وحتی فرزندان کوچک هم هریک برای خود یک چهاردیواری میخواهند به نام اتاق من… و متاسفانه اتاق من در بین اعضای خانواده عامل بی میلی به افزایش معاشرت شد و باعث شد هرشخص خودش باشد و اتاقش و تلفن همراهش…

  نتیجه گیری : آری از خانه های با صفای قدیمی، از بوی غذاهای خوشمزه و سنتی ،از عطر گل های یاس و محمدی ،از ماهی های داخل حوض و از شب نشینی های فامیلی تنها به خانه های آپارتمانی و اتاقمان و تلفن همراهمان بسنده کردیم
  به امد روزی که خانه همان خانه شود و ما همان هایی که بودیم.

  انشا در مورد خانه با استفاده از روش طبقه بندی

  مقدمه : تقریبا تمام افراد برای خود سرپناه یا خانه ای دارند اما صفای خانه ها متفاوت است به نظر من خانه های روستایی با سقف کاهگلی با صفا تر از خانه های چند میلیاردی است. من خودم را دختر روستایی تصور می کنم که …

  بدنه : در کنار خانه ها باغ های بزرگی وجود دارد که من و برادرم در آن باغ ها کلم و هویج کاشته بودیم. و اکنون در حال خارج کردن آنها از زمین هستیم. پدر و برادر بزرگترم در حال شخم زدن قسمتی از باغچه هستند باغچه ما از حصارهای چوبی پوشیده شده است اکنون که بیشتر بخوانیم آن نگاه می‌کنند متوجه می‌شوند خانه‌مان در عین سادگی بسیار زیبا و دلنشین است  سقف کاهگلی ناودان پنجره های چوبی و……. یک درخت سرو بزرگ و زیبا در کنار خانه ی ما وجود دارد که زیبایی آن را چند برابر می کند من خانه خود را با خانه های چند میلیاردی روسا و مسئولان عوض نخواهم کرد هیچگاه هیچ وقت درست است که خانه ما در منطقه ای زیر خط فقر قرار دارد اما شکر خدا دستمان به دهان ما نمی رسد و نان بازوی خود را میخوریم پدر مادر اهل خانه هستند که به خانه ها صفا می‌بخشند ممکن است.

  نتیجه : برخی از خانواده ها در خانه های چند طبقه چند میلیاردی زندگی کنند اما صفای خانه ما را هیچگاه و هیچوقت نخواهند داشت عاشقت هستم خانه با صفای من انشا فاطمه یسنا بهرامی.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  پریچهر : مقدمه : آرامش ، سر تا سرش را فرا گرفته و از درب و پنجره شادی و آرامش فضا را در آغوش میکشد ، اینجا جایی نیست جز خانه ما .
  بدنه : خانه ما ، در کمال آرامش ، همچو دیگر خانه ها گاهی نیز درگیر فریاد ها و شلوغی ها میشود ، اما باز نیز امن ترین جا و بهترین مکان برای زندگی و در کنار خوانواده بودن است ، این خوانواده است که یک خانه واقعی را تداعی میکند .
  در خانه ما صبحانه شادی ، ناهار عشق ، و شب محبت سرو شده و مهربانی سر مجلس سفرمان مینشیند .
  همه خانه ها نیز باید همینطور باشند ، کودکان آواز شادی سر داده و از این سو به آن سو پر بکشند ، مادر ها ، آن ها را در آغوش کشیده و از محبت خود به آنان تزریق کند .
  نتیجه : همه ما ، به همچین مکانی نیاز داریم ، خانه ، جز همچین جایی نیست و جنگ و دعوا ، خانه را ویرانه میکند .

  رضا شمس اله زاده : باید از نعمت های خداوند متعال شکر گزاری کنیم بخصوص پدر ومادر،پدر که برای دراوردن یک لقمه نان حلال از صبح تا شب تلاش میکند ومادر برای پختن غذا کلی زحمت می کشد بعضی از خانواده ها خانه ندارند ،و بعضی ها در یک خانه چند طبقه زندگی می کند باید خدا را شکر کرد ،ببینید دوستان عزیز این حروف من از تجربه من است اگر انسان در زندگی دردی برای فکر کردن نداشته باشد ،عمری کوتاهی خواهی داشت.

  زینب : وقتی بچه بودم حسرت خانه های بزرگ راداشتم ولی حالا که بزرگ شدم هیچوقت صفا صمیمیت و عشقی که درخا نمان وجود دارد را به صدتا ازان خا نه های بزرگ نمیفروشم……

  نویسنده : خانه ها برای زندگی کردن ما به وجود امده اند که ما بتوانیم راحت تر و با امن تر زندگی کنیم بعضی از خانه خیلی مقاوم و زیبا هستند ولی بعضی از انها مثل خانه های روستایی از گل درست شده اند و مقاومت زیادی ندارند.

  نویسنده : خانه فقط باید سرپناهی باشد بر روی سرمان نه اینکه قیمتش چقدر باشد و در کجا باشد و چه شکلی داشته باشد .

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  تو کوچه بِم میگن سگ دو داری : من هیچی ازش یاد نگرفتم😭

  ستایش صالحی : سلام به همه ی دوستان اگه از این مطالب بالا چیزی متوجه نمیشید یا فکر میکنید اگه بنویسید دبیرتون متوجه میشه من یک متن در نظر گرفتم و اون رو براتون میزارم اگه استفاده ی ازش کردید لطفا دعا کنید که نمرات خوبی بگیرم ممنون میشم ازتون🔸️موضوع💟 عینک 🔸️بخش آغازین💟 سلام به دوستان امروز میخواهم در مورد عینک توضیح بدم همینطور که میدانید چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود اما برخی از افراد از این نعمت محرومند . بعضی از افراد از همان اولی که به دنیا می آیند چشم هایی نابینا دارند و برخی افراد از سن های مختلف به دلیل رعایت نکردن برخی نکات که به چشم هایشان آسیب میرساند خودداری می کنند و این عمل باعث ضعیف شدن نور چشم میشود 🔸️بخش میانی💟 اما ما در اینجا میخواهیم از عینک توضیح بدهیم و بدانیم که عینک چیست و چه کاربردی در زندگی روزمره افراد دارد؟؟ عینک وسیله ای است که با زدن آن می تواند ضعیف شدن چشم را برطرف کندو افراد بهتر ببینند و کاربرد عینک هم در زندگی انسان این است که اگر فردی چشمانش ضعیف شد از عینک استفاده کند و مطالب یا هر چیز دیگری را بهتر ببیند .. بند اول بخش میانی بوداما برای عینک جایگزین های دیگری هم به وجود آمده است مثلا بعضی از افراد از لنز استفاده میکنند بعضی دیگر هم با عمل جراحی و لیزر نقص بینایی خود را برطرف میکنند . بند دوم بخش میانی بود 🔸️بخش پایانی 💟 خب دوستان به پایان داستان رسیدیم اما خلاصه ی داستان این بود که چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود و عینک هم برای افرادی که چشم هایی ضعیف دارند کاربرد بسیاری در زندگی آنها دارد پس سعی نکنید که با انجام کارهای نادرست خود را از این نعمت خداوند محروم کنید ..... دوستان پس اگر از این مطلب استفاده کردید لطفا برام دعا کنید که موفق بشم التماس دعا خدانگهدار....

  تو کوچه بِم میگن سگ دو داری : من هیچی ازش یاد نگرفتم😭

  منتقد : راس میگه به مولا🙃

  آیسان : آره بابا

  سارا : عالی بود دستش درد نکنه

  hastiii : عالی بود ولی خوب میشه ی مقدار متن تون کم تر باشه

  Mahdi : عالی بود ، سعی کنید یکم متن هاتون کوتاه باشه ♥️♥️

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  طاها فیضی کلاس ۷۰۳، ۱۴ ساله 16 ساعت قبل
  0

  عالی خیلی ممنون، سایت خوبی بود از زحمت شما ممنون هستم.

  علی اصغر 17 ساعت قبل
  0

  بسیار مطالب اموزنده دارد عالی

  ناشناس 17 ساعت قبل
  0

  نه

  21 ساعت قبل
  0

  کس خواهرت

  ناشناس 1 روز قبل
  2

  باید متن کمتر باشه

  امیر محمد 2 روز قبل
  0

  خیلی عالی بود 👌

  مهسان 2 روز قبل
  0

  واقعاً عالیه

  نه خوب بود ونه بد 2 روز قبل
  -1

  لطفا یه کمی مطا لبشو کم تر کنید خیلی زیاده کجا جابدم

  زینب 2 روز قبل
  0

  بدنه مانش خیلی زیاده ولی انشای خوبیه

  0
  زینب 2 روز قبل

  منظورت متنش هست؟

  3 روز قبل
  -2

  خیلی عالی ممنون ازتون 👑👑👑

  خوبه 3 روز قبل
  1

  عالیه

  0
  های 3 روز قبل

  عالی تقریباً

  عالیه هیت 3 روز قبل
  -2

  عالیخ

  . 3 روز قبل
  1

  نه خوب بود

  ناشناس 3 روز قبل
  -2

  نه خوب بود

  فوضولی؟ 4 روز قبل
  -1

  بهترین انشاع دوستان گلم:

  یکی بود یکی نبود یک انشاعی یود در باره خانه

  بخش آغازین: یک خونه ای هست که...

  بخش میانی: یک خونه ای هست که تو اثن خونهه چند تا خونه دیگه پاره که وقتی به هم میخورن میشن خونههخونه

  بخش پایانی: نتیجه گرفتیم که وفتی دو کلمه با هم ترکی بشن:

  خانه+خانه=خانهخانه

  -2
  فوضولی؟ 4 روز قبل

  ه+ه+ه=هههه

  ناشناس 4 روز قبل
  0

  عالی بود🤍♥

  💖 4 روز قبل
  -1

  عالی عالی

  ناشناس 6 روز قبل
  1

  عالی بود لیشالله موفق بشی😍

  ایه عبدزاده 7 روز قبل
  -1

  سلام واقعا انشای خوبیب بود

  خوب 7 روز قبل
  3

  خوب

  0
  نه خوب بود ونه بد 2 روز قبل

  دوستا توجه داشته باشید اگه بخواهیم این انشا روبنوسیم دبیرمون میفهمه منکه استفاده نکردم

  0
  نه خوب بود ونه بد 2 روز قبل

  دوستا توجه داشته باشید اگه بخواهیم این انشا روبنوسیم دبیرمون میفهمه منکه استفاده نکردم

  hastiii 7 روز قبل
  5

  عالی بود ولی خوب میشه ی مقدار متن تون کم تر باشه

  سلطان 9 روز قبل
  2

  عالیه

  zahra 9 روز قبل
  3

  عالی بود اما یکم طولانی بود من که خلاصه نویسی کردم

  1
  امیر 2 روز قبل

  جونننننن

  ناشناس 11 روز قبل
  1

  خخخخخخخییییییییییللللللللللیییییییی.

  خخخخخخخخوووووووببببببببب..

  ببببببببوووووووووددددددد

  خیلی خوب بود کمک کرد این سایت ممنون 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💖💖

  0
  من ❤️ 4 روز قبل

  👍👍👍

  0
  ناشناس 11 روز قبل

  بله خوب بود این سایت

  ارش 11 روز قبل
  0

  خیلی خوب ممنون

  سلام 11 روز قبل
  2

  خوب

  ناشناس 11 روز قبل
  0

  حداقل یه نمه کوتاه می‌کردید ما میخوایم بنویسیم نه شما. شما فقط تایپ میکنید و ما با دست می‌نویسیم ولی خوب بود *_*

  0
  ... 6 روز قبل

  دمت گرم آخه اینو کجا باید بنویسیم انقد زیاده ☹

  نازیلا 12 روز قبل
  1

  خوب است

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  خوب بود

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  خوب بود

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  .........

  بقالی ممد شان 12 روز قبل
  1

  هیچی نمیخوام بگم

  فقط حوصلم سر رفته بود گفتم یع چیزی بنویسم

  امید 12 روز قبل
  0

  از نظر من که عالی بود

  سارا 12 روز قبل
  5

  عالی بود دستش درد نکنه

  ناشناس 12 روز قبل
  -2

  عالی بود

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  عالیه کمک کرد

  Amir pakman 13 روز قبل
  0

  خوب بود خوشم اومد تنها بدیش این بود که زیاد بود مطالبش

  زیاد حال نکردم لطفا یکم کوتاه تر کنید متن ها رو

  با تشکر

  بهار 13 روز قبل
  0

  خیلی انشای قشنگی بود دست شما درد نکنه

  السانا 13 روز قبل
  -1

  سلام ممنون ستایش عالههههههههه 💜🌹♥

  ناشناس 13 روز قبل
  0

  کلمات نامفهوم داره

  0
  من ❤️ 4 روز قبل

  خیلی‌عنی💩🖕

  الی 13 روز قبل
  -1

  خیلی خوب بود عالی

  فاطمه 13 روز قبل
  -1

  عالی عالی

  ریحان 13 روز قبل
  0

  وای این اصلا اونی که گفته نیست یه چیزی دیگه نوشته

  ابوالفضل 13 روز قبل
  0

  خوب بود

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  🌹🌹😘😘😍😍😍

  ناشناس 15 روز قبل
  -1

  عالی بود

  سارا نبی 🍁 15 روز قبل
  -1

  من واقعا از این متن ها و جواب هایی که میذارید واقعا واقعا راضی هستم 💐 💙 ❤️ 🌹 ❤️ 🌹 ❤️ 🌹

  ایدا 15 روز قبل
  -2

  عالی بع خدا

  به مولا قسم عالیه

  بهتر از این دیگه پیدا نمیکنید♥️

  فاطمه 18 روز قبل
  0

  عالی

  ارمیا بحرینی 18 روز قبل
  1

  عالی بود

  سارا نظر پوز 19 روز قبل
  0

  خیلی خوب بود ممنون

  مینا 19 روز قبل
  0

  عالی

  20 روز قبل
  0

  عالی بود ممنون 💛

  حسنا 23 روز قبل
  1

  عالی

  خعلی خب بید

  فاطمه سادات 👸 23 روز قبل
  -1

  سلام کانالتون عالی برای بقیه ی درس ها هم خیلی خوبه

  لطفا انشا درمورد عینک بزارین

  پریا 24 روز قبل
  0

  خیلی عالیه من همیشه کتابم رو از اینجا حل میکنم

  حسین 25 روز قبل
  0

  خوبه

  عرشیا 25 روز قبل
  0

  عالیه

  ناشناس 26 روز قبل
  1

  خیلی کامل و دقیق بود

  قشنگ زندگی این روزها رو بیان می‌کنه

  ممنون⁦❤️⁩😶

  ریحانه 28 روز قبل
  0

  عالی بود

  استفاده کردم ولی خودم یه جاهایی رو خلاصه کردم

  در هرحال ممنون خوب بود

  اتوسا 10 ماه قبل
  2

  وای چه سایت خوبی 💕💕💕

  Mahdi 12 ماه قبل
  4

  عالی بود ، سعی کنید یکم متن هاتون کوتاه باشه ♥️♥️

  0
  ناشناس 15 روز قبل

  سلام عالی بود ممنون

  باشه عزیزم حتما دعا میکنیم انشالله که همیشه موفق و سلامت باشی ❤😘

  7
  آیسان 9 ماه قبل

  آره بابا

  11
  منتقد 11 ماه قبل

  راس میگه به مولا🙃

  ستایش صالحی 12 ماه قبل
  30

  سلام به همه ی دوستان اگه از این مطالب بالا چیزی متوجه نمیشید یا فکر میکنید اگه بنویسید دبیرتون متوجه میشه من یک متن در نظر گرفتم و اون رو براتون میزارم اگه استفاده ی ازش کردید لطفا دعا کنید که نمرات خوبی بگیرم ممنون میشم ازتون🔸️موضوع💟 عینک 🔸️بخش آغازین💟 سلام به دوستان امروز میخواهم در مورد عینک توضیح بدم همینطور که میدانید چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود اما برخی از افراد از این نعمت محرومند . بعضی از افراد از همان اولی که به دنیا می آیند چشم هایی نابینا دارند و برخی افراد از سن های مختلف به دلیل رعایت نکردن برخی نکات که به چشم هایشان آسیب میرساند خودداری می کنند و این عمل باعث ضعیف شدن نور چشم میشود 🔸️بخش میانی💟 اما ما در اینجا میخواهیم از عینک توضیح بدهیم و بدانیم که عینک چیست و چه کاربردی در زندگی روزمره افراد دارد؟؟ عینک وسیله ای است که با زدن آن می تواند ضعیف شدن چشم را برطرف کندو افراد بهتر ببینند و کاربرد عینک هم در زندگی انسان این است که اگر فردی چشمانش ضعیف شد از عینک استفاده کند و مطالب یا هر چیز دیگری را بهتر ببیند .. بند اول بخش میانی بوداما برای عینک جایگزین های دیگری هم به وجود آمده است مثلا بعضی از افراد از لنز استفاده میکنند بعضی دیگر هم با عمل جراحی و لیزر نقص بینایی خود را برطرف میکنند . بند دوم بخش میانی بود 🔸️بخش پایانی 💟 خب دوستان به پایان داستان رسیدیم اما خلاصه ی داستان این بود که چشم یکی از نعمت های بی شمار خداوند محسوب میشود و عینک هم برای افرادی که چشم هایی ضعیف دارند کاربرد بسیاری در زندگی آنها دارد پس سعی نکنید که با انجام کارهای نادرست خود را از این نعمت خداوند محروم کنید ..... دوستان پس اگر از این مطلب استفاده کردید لطفا برام دعا کنید که موفق بشم التماس دعا خدانگهدار....

  0
  مریم 6 روز قبل

  واقعا دستت درد نکنه عالی بود دست مریزاد معلم من که قبول کرد عالی بود ممنون 👌🙃❤

  ایشالا همیشه موفق باشی

  0
  پویا 8 روز قبل

  عالی بود ممنون🌹

  0
  ااا 12 روز قبل

  دستت درد نکنه

  -1
  زهرا 12 روز قبل

  سلام من دعات کردم ان شاالله همیشه موفق باشی

  -2
  السانا 13 روز قبل

  ممنون عالیهههههه 😍😍😘😘

  0
  آیناز 22 روز قبل

  عالی بود

  0
  آیناز 22 روز قبل

  حتما عزیزم برات دعا میکنیم متنت واقا عالی بود واقا ممنون😘😘💕💕💕

  0
  ناشناس 26 روز قبل

  ممنون

  موفق باشی⁦❤️⁩😶

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  خیلی عالی بود

  تو کوچه بِم میگن سگ دو داری 1 سال قبل
  16

  من هیچی ازش یاد نگرفتم😭

  -1
  3 روز قبل

  😅

  -2
  من ❤️ 4 روز قبل

  پنیر‌مغز‌تو‌پوک‌کرده🤣🤣🤣

  0
  من ❤️ 4 روز قبل

  مگه گیجی

  0
  طرفدار الن واکر 11 روز قبل

  چرا خیلی خوب بود ک؟!

  اگ میخای ی بار دیگ بخون عشقم.

  کمک میکنه ب بهتر یاد گرفتنت...

  0
  السانا 13 روز قبل

  حتما تو خنگی

  احتمالا پنیر زیاد خوردی

  0
  فاطمه 13 روز قبل

  خیلی خیلی عالی ممنون

  برای ارسال نظر کلیک کنید