توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا صفحه ۵۲ نگارش هفتم محل زندگی ما

  1 بازدید

  انشا صفحه ۵۲ نگارش هفتم محل زندگی ما را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم

  انشا صفحه 52 پایه هفتم

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم

  *****************

  انشا در مورد محل زندگی ما -1 :

  مقدمه : انشایی درباره محل زندگی من خیلی دوست داشتم یک روز درباره محل زندگی خود بنویسم و همیشه دنبال فرصتب بودم تا بدست بیاورم و در این مورد بنویسم و حالا که این فرصت بدست امده چه خوب است که از محل زندگی ام بنویسم.

  متن انشا : من محل زندگی امان را خیلی دوست دارم چون همیشه وقتی از محل زندگی خود به دیگران تعریف میکنم حال خودم خوب می شود ممکن است خیلی از ادم ها محل زندگی اشان شبیه محل زندگی من باشد ما دریک خانه ای در وسط یک باغ کوچک زندگی میکنیم خانه ی ما اپارتمانی نیست و این مایه ی خوشحالی من است چرا که مجبور نیستم خیلی از چیزها را تحمل کنم مثل اینکه خانه ی ما نه پله ی زیادی دارد نه هیچی بلکه صبح که می شود در خانه امان را که باز میکنم هوایی از سمت بیرون به داخل خانه می اید و لذت بخش است این هوای خوب روبرو شدن با درختان و سبزه های داخل حیاط من این زیبایی و هوای خوب و حال خوب را با هیچ چیزی حاضر نیستم عوض کنم چون برای من ارزشمند است و این کافی است برای من از هوای الوده ما هیچ خبری نداریم چرا که محل زندگی ما اسمان همیشه رنگ ابی روشن به خود را بر تن دارد پرندگان همیشه از بالای خانه های ما راهی میشوند و صدایشان همیشه در گوش من هست صدای جیک جیک جوجه هایمان در حیاط و نگاه های من از پشت در به ان ها لذتی دیگر را بیان می کند من به راحتی در اطراف خانه امان میگردم چرا که هیچ ترسی در من نیست که ماشینی ناگهان از جاده بگذرد و برای من خطرناک باشد بلکه من با دلی باارامش راهی هرسمت خانه می شوم دوستان زیادی دارم من و دوستانم در محل زندگی امان محلی برای بازی هایمان داریم جایی که حتی اگر سروصدایمان زیاد هم باشد کسی اذیت نمی شود محل زندگی ما ازادی زیادی دارد ازادی به این معنا که محلی برای زندگی واقعی محلی برای بازی های کودکانه ما محلی برای امنیت من من محل زندگی خود را خیلی دوست دارم چرا که در ان از هیچ تصادفی نمیترسم در ان از هیچ میانبری نمیترسم .

  نتیجه گیری : محل زندگی هر انسانی متعلق به اوست و انسان حق این زندگی را دارد اینکه به محل زندگی خود افتخار کند و ان را طراوتی ببخشد که حال خودش را هم خوب کند ، محل زندگی خیلی از ماها شاید محل اصالت واقعی ما نباشد اما محلی است که باید برای زیبایی ان تلاش بسیار زیادی کنیم.

  *************

  انشا در مورد محل زندگی ما -2 :

  مقدمه : به نام آنکه رود را محل زندگی ماهی و زمین را محل زندگی من و امثال من قرار داد

  زندگی یعنی چه ؟ یعنی کوشیدن و کشیدن خود از باتلاقهاست ؛ نه در پر قو نشستن . زندگی هرگونه باشد زیباست . چه با گل و چمن ، چه بی آب و علف . اگر در نقشه ی ایران – تهران بنگریم ، یک ستاره می بینیم که در جنوب غربی تهران واقع شده است و آن ستاره شاید زیبا نباشد ، ولی با ایمان و تقوای مردمان آن نورانی و زیبا خواهد شد . و در عرش خود زیباتر هم دیده خواهد شد . جایی که من زندگی می کنم دارای آدمان خوب و صمیمی است که بسایر آدم های با اخلاق و رفتار اند . اگر بخواهیم به خیابان ها بنگرم ، آنقدر تعدادشان زیاد است که یاد پرتوهای نور خورشید می افتم . که نورهایش بر همه جا سایع گسترده است . در هر خیابان چندین کلبه زیبا به چشم می رسد که در هر کدام از آنها تعداد زیادی فرشته زندگی می کند . اذان خانه ای در روبروی کوچه ی ما موج می زند که هنگام گفتن اذان ، بلبلی شروع به گفتن ، سخن های الهی می کند یک مسجد زیبا که ما به زیر سایه آن زندگی می کنیم . وقتی به مدرسه فکر می کنم به قسمت جذاب آن تفکری به خرج می دهم تا به کتابخانه مدرسه می رسم ، چیزی که در واقع محل اجتماع برخی دانش آموزان است . و همانند صدفی می ماند که چند مروارید را در دل خود می پروراند . برای رفتن به آنجا علاقه را نسبت به کتابها شکوفا می کنم . سختی باعث می شود که انسان چهره ی واقعی و استعدادهای خودش را بفهمد و به آنها پی ببرد

  ***************

  انشا در مورد محل زندگی ما -3 :

  ما دریک گوشه ی این سرزمین  خاکی  چشم به جهان گشودیم . جهانی که هر منطقه آن محل زندگی  یکی از افراد این جامعه است .

  هر نقطه اش برای هر یک  از ما دارای ارزش و احترام خاصی است . هرنقته اش محل زندگی یکی از ماست  که ما در ان بزرگ شدیم . رشد کردیم و بعد از گذراندن همه خوبی ها و بدیهایش می میریم .

  محل زندگی ما جایی با صفا,صمیمیت و مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد .خانه هایی نزدیک به هم  درخانی بلند  مسجد هایی که در ان صدای زیبای اذان به گوش می رسد … خانواده ای مهربان  و هم دل که در همه ی  لحظات زندگی همراه و هم یار ما هستند محل زندگی ما جایی است که ب ان افتخار میکنیم و هر بار با به زبان اوردن نام آن احساس غرور و سر بلندی میکنیم . من به محل زندگی خود افتخار میکنم و خوشحالم که در این جا زندگی میکنم

  ***************

  انشا در مورد محل زندگی ما -4 :

  #توصیف روستا

  محل زندگی ما روستایی در حومه شهر است.روستایی که برکه اش محل تغذیه پرندگان و محل زندگی آبزیان و ماهی هاست.
  خانه های کاه گلی و سنگی که با بارش باران بودی دلنشینی را در فضا پر می کند.بویی که کافی است چشمانت را ببندی و نفس بکشی با تک تک سلولهایت.
  باریکی کوچه هایش می تواند یا آور قلبهایی باشید به وسعت دریا.
  خانه هایی با حیاط های زیبا که گوشه گوشه اش را درختان انگور و گل یاس پر کرده و یک حوض آبی با ماهی های قرمز که تابستان ها هندوانه داخل آن زیبایی اش را تکمیل می کند.
  کمی آن طرف تر چشمه آبی است که صدای شرشر بهم خوردن آب و سنگ،هوس بازی های کودکی را در دورنت زنده می کند.
  در کنار چشمه ی آب تپه هایی است با گلهای لاله و شقایق و درختان انبوه و در آخر پاییز روستایمان را با هیچ چیز عوض نمی کنم،پاییزی که صدای خردشدن برگهایش زیر پاهایم شاید زیباترین آهنگ طبیعت باشد.

  *************

  انشا در مورد محل زندگی ما -5 :

  تمام خانه هایی که در اطرافمان می بینیم، محل زندگی خانواده های مختلفی هستند. خانه ی ما هم در گوشه ای از این هزاران خانه گوناگون قرار گرفته است. محل زندگی ما باصفا و زیباست با ساختمان های کوتاه و بلندش. بعضی از ساختمان ها آنقدر بلندند که گاهی از بس که گردنت را برای دیدن نوکشان در اوج آسمان به عقب خم می کنی، خشک می شود!

  بعضی هایشان هم بوی زندگی های صاف و ساده ی قدیمی را می دهند. یکرنگ و خودمانی. دیگر از طبقه های سر به فلک کشیده در آنها خبری نیست. حیاطشان پر از گلدان هاییست که گل های رنگی را در دلشان جای داده اند؛ و حوض آب پر از ماهی که دیگر کمتر جایی می توان همچین خانه هایی با حوضچه های باصفایش پیدا کرد.

  در محل زندگی ما پارک های بسیاری وجود دارد؛ پارک هایی که محل تفریح و بازی های ما در اوقات تفریحمان است. دیگر کسی هم به سر و صدایمان اعتراضی نمی کند. اطراف پارک و خیابان هایمان پر از مغازه های مختلف است. از لوازم التحریر و بقالی گرفته تا قنادی و نجاری! خلاصه همه چیز هست!

  در محل زندگی ما همه نوع همسایه وجود دارد. همسایه دلسوز، همسایه بی تفاوت، همسایه بداخلاق و همسایه خوش اخلاق! با این حال در بیشتر مراسم ها به هم لبخند میزنند و همسایه داری می کنند! ما در محل زندگیمان مراسم های مذهبی بسیاری داریم. ماه محرم و صفر را عزاداری می کنیم و عید غدیر و تولد امام مهدی (عج) و تولد دیگر امامانمان را جشن می گیریم؛ با این کار هم به یاد امامانمان هستیم هم دلهایمان را بیشتر بهم نزدیک می کنیم. گام با گام

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا محل زندگی ما ریز موضوع صفحه 52 نگارش هفتم

  انشا درباره در مورد محل زندگی ما صفحه ۵۲ کتاب نگارش پایه کلاس هفتم زیبایی های محله خود را توصیف کنید مقدمه بدنه نتیجه روش پرسشگری تقسیم به ریز موضوع با نثر ساده و روان از سایت نکس لود دریافت کنید.

  انشا محل زندگی ما نگارش هفتم

  انشا درباره محل زندگی خود را توصیف کنید

  مقدمه : بنام خداوندی که اسانها را مانند دندانه های شانه مساوی آ فرید و تنها ملا ک برتری را تقوا قرار داد نه مال و ثروت ونه مکان زندگی .

  بدنه : ما در محله ای نسبتا قدیمی زندگی میکنیم با کوچه های قدیمی و خانه هایی که بعضی هم تازه ساز هستند وبعضیها قدیمی ،عرض کوچه ما چهار متر است به طوری که اگر دو تا ماشین پراید از روبرو بیایند نمیتوانند بدون برخورد از کنار هم عبور کنند . در وسط کوچه ما یک جوی آب روان قرار دارد که از هر خانه یک لوله باریک برای دفع فاضل آب اززیر آسفالت رد شده است . خانه ما وخانه های همجوار یک پله از سطح کوچه بالاتر است وهمین باعث شده است عصرها زنها ی همسایه بیایند بیرون وروی آن بنشینندو با هم درد دل کنند و گاهی اوقات سبزی هم پاک کنند.با اینکه محله ما پایین شهر است ولی من فکر میکنم از بالا شهریها پول دارتریم چون هر کدام از همسایه ها 3یا 5تا بچه دارند در حالی که پولدارها یا بچه ندارند یا تنها یک بچه دارند.شاید دلیل آن این باشد که پایین شهریها به رشد جمعیت کشور علاقه بیشتری دارند ویا میخواهند که نوه های آنها وقتی به دنیا می ایند دایی و خاله وعمه وعمو داشته باشند . به هر حال من کوچه های تنگ وباریک و شلوغ خودمان را به کوچه های بالای شهر که شبیه خیابان است وهمیشه هم خلوت است ترجیح میدهم .
  در محله ما همسایه ها قدیمی هستند وهمه هم همدیگر را میشناسند و در شادی و غم کنار هم هستند و در عزا و عروسی به داد هم میرند و کارها را مانند اعضای خانواده تقسیم میکنند . در محله ما عشق و صفا ودوستی حرف اول را میزند واز چشم وهم چشمی ها وغیبت وحسادت خبری نیست .

  نتیجه : آری من محل زندگیم را با تو جه به تمام کمیت ها و کاستیهایی که دارد دوست دارم امیدوارم روزی گذر شما به محله ما بیافتدوشما هم محبت وعشق و دوستی را در آنجا تجربه کنید.

  انشا با موضوع محل زندگی ما نگارش هفتم

  مقدمه : اگر از من بپرسند محل زندگی ات کجاست شاید لحظه ای نام خیابان و کوچه و…. به ذهنم برسد! امانه ! محل زندگی من جایی است که قلب من برای آنجا زیستن می تپد و روحم هردم به آنجا سرک می کشد.

  بدنه : محل زندگی من همین نزدیکی هاست! خیابان محبت کوچه صفا و پلاک یکرنگی! همان جایی که هردم بوی آشنایی و زمزمۀ مهربانی روح را شست و شو می دهد. همان جایی است که آشوب و خشونت و سنگدلی با آن بیگانه است.
  محل زندگی من همان جاست که هر ثانیه بهار در می زند و خبری از سرمای زمستانی و گرفتگی پاییز و خشونت آفتاب نیست همان جا که عطر بهارنارنج شنیده می شود.
  محل زندگی من شبیه هیچ کجا نیست. شبیه برج های بیست طبقه استخر و سونا دارد نیست! شبیه خانه هایی که پارکی را انحصارا حیات نامیده اند نیست! شبیه ویلاهایی که پنجره اش به سوی دریا گشوده می شود نیست! استخر ما حوض کوچک وسط حیات نقلی مان است و سقف کاه گلی مان گاهی چکه می کند چون طبقه بالای ما پشت بام است و پس از آن آسمان خدا! حیاتمان بزرگ نیست اما نزدیکی خانه مان یک پارک هست که غروب ها مهمانش می شویم و به صدای خنده کودکان گوش میدهیم.

  نتیجه : نمیدانم محل زندگی شما کجاست! اما به نظر شما محل زندگی همان جایی نیست که دل خوش و لب خندان و غصه بیگانه و اشک ها از سر شوق اند؟ همان جایی که آرامش موج می زند و عشق فوران می کند؟

  انشا در مورد محل زندگی ما پایه هفتم

  مقدمه : زادگاه هر شخص نشان دهنده محلی که در آن متولد شده و رشد کرده و نمو پیدا کرده است می‌باشد که بسیار برای افراد مهم و با ارزش می باشد همیشه به این موضوع افتخار می‌کنند.

  تنه انشا : ما ایرانی هستیم مهر ایرانی به واسطه اینکه فرهنگ بسیار عمیقی دارد به کشور و وطن خود بسیار افتخار می‌کند و شعار بیشتر ایرانی ها این است که افتخار می کنم که ایرانی هستم. ایرانشهر های بسیار زیادی دارد و مجموع این شهرها و روستاها تشکیل دهنده کشور می باشد. هر یک از شهرها و روستاها لهجه و گویش مخصوص خود را دارند و هر منطقه برای خود آداب و رسوم خاصی دارد برای مثال کرد و لر ترک و عرب و بلوچ گیلک و تالش با هم و در کنار هم در زیر سقف ایران زندگی می‌کنند و کشور عزیزمان ایران با صلح و دوستی این اقدام را در آغوش گرم خود نگه داشته است. من به عنوان دانشجو پس از اینکه ایرانی هستم می خواهم آداب و رسوم و شهری که در آن متولد شده‌ام را بررسی کنم من در گیلان بزرگ شدم شهری که کنار دریای آبی با هوای بسیار عالی و با لهجه مخصوص به خود خنک و دلپذیر است.شهری زیبا که هرسال بسیاری از گردشگران را از کل کشور به خود جذب می کند و برای من مکانی بسیار زیبا و آرامش دهنده است. خانه من نزدیک به دریا است به صورتی که با صدای زیبای دریا از خواب بیدار می شوم و روز خودم را آغاز می کنم. منطقه من ۱ محل بسیار پر رفت و آمد می باشد که افراد زیادی در آن حضور دارند و مردم در حال تکاپو و تلاش برای رسیدن به کار خود هستند. من محل زندگی خودم را با همین صدا های زیاد و هیاهو های روزانه و کشتی و موج ها و صدای پرنده های دریایی که پرواز می کنند و باران بسیار زیادی که هر سال می بارد دوست می دارم نه به همیشه به آن افتخار می کنم.

  نتیجه گیری : محل زندگی هر کسی برای او محترم قابل احترام است و آن را با هیچ چیز دیگر عوض نمی کند و خود را همیشه متعلق به آنجا می داند حتی اگر فرسنگها از آن دور باشد دور از محل زندگی و وطن مایل ها فاصله داشته باشد. اما همیشه آن مکان را زادگاه خود به محل زندگی خود می داند.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : محل زندگی ما روستایی در حومه شهر است. روستایی که برکه اش محل تغذیه پرندگان و محل زندگی آبزیان و ماهی هاست. خانه های کاه گلی و سنگی که با بارش باران بودی دلنشینی را در فضا پر می کند. بویی که کافی است چشمانت را ببندی و نفس بکشی با تک تک سلولهایت. باریکی کوچه هایش می تواند یا آور قلبهایی باشید به وسعت دریا. خانه هایی با حیاط های زیبا که گوشه گوشه اش را درختان انگور و گل یاس پر کرده و یک حوض آبی با ماهی های قرمز که تابستان ها هندوانه داخل آن زیبایی اش را تکمیل می کند. کمی آن طرف تر چشمه آبی است که صدای شرشر بهم خوردن آب و سنگ، هوس بازی های کودکی را در دورنت زنده می کند. در کنار چشمه ی آب تپه هایی است با گلهای لاله و شقایق و درختان انبوه و در آخر پاییز روستایمان را با هیچ چیز عوض نمی کنم، پاییزی که صدای خردشدن برگهایش زیر پاهایم شاید زیباترین آهنگ طبیعت باشد.

  نویسنده :محله ی ما هرجا باشد بالاخر در انجا اشک شادی یا دوستانی پیدا کردی الان باید ما خدا را شکر کنیم که درجایی هستیم وسقفی با سر ماهست بعضی ها هم این را ندارند.

  نویسنده : امیرحسین کرمانی از بزنگان هستم .عرض کوچه ی ما خیلی کوچک است واگر دماشین بخاهد رد شود حتما گیر می کند.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 کتاب نگارش پایه هفتم

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 کتاب نگارش پایه هفتم

  انشا در مورد محل زندگی ما

  انشا صفحه 52 کتاب نگارش کلاس هفتم

  مقدمه : محل زندگی هر انسان میتواند نشانه های فردی آن انسان را نمایان کند .

  که نسبت به شغل , مقدار سرمایه ,  یا محل کار فرد تغییر میکند

  بدنه : محل زندگی ما در کشور ایران , استان خوزستان , شهرستان خرمشهر  است

  و خانه ما تقریبا در وسط شهر قرار دارد .

  و خوانواده های زیادی با قوم , آداب و رسوم متفاوتی زندگی میکنند .

  از ترک و لر گرفته تا عرب و بلوچ و …

  که هر کدام از آنها لحجه های خاص خود را دارند .

  در محله ما خانه های بسیار قدیمی وجود دارد .

  حیاط آن خانه ها در وسط  اتاق ها , آشپزخانه , پذیرای و حال قرار دارد .

  یعنی اتاق ها و … دور تا دور حیاط را محاصره کرده اند . و زیرزمین هم زیر آنها وجود دارد .

  ما همسایه های زیادی داریم , بچه های آن خوانواده ها اکثرا هم سن و سال های من هستند .

  در کوچه ما  در کنار هر خانه ای تقریبا یک درخت و جود دارد .

  که به کوچه سر سبزی زیبایی بخشیده است .

  یک پارک در نزدیکی خانه ما وجود دارد که ما هر شب با دوستانمان به آنجا میرویم .

  در آن پارک روز تولد امامان را جشن میگیرند .

  یک نانوایی در سر کوچه ما وجود دارد .

  که من هر روز صبح از آنجا نان میخرم و به خانه میبرم .

  کنار نانوایی یک لبنیاتی و یک آرایشگاه وجود دارد

  و سر نبش کوچه روبرویی ما یک فروشگاه بزرگ وجود دارد که در آنجا تقریبا همه چیز وجود دارد .

  البته این هم یادم نرود در کنار سوپر مارکت یک ساندویچی هم وجود دارد

  که هر جمعه با بچه ها به آنجا میرویم و ساندویچ میخریم

  و آن را به پارک میبریم و در آن جا میخوریم .

  چند روز پیش در حال فوتبال بازی در کوچه بودیم

  که  ناگهان  یک زلزله آمد ما سریعا به جایی امن در یک میدانی که در اخر کوچه بود

  و جایی امن به نظر میرسید رفتیم تا زلزله تمام شود .

  خانه هایی که در اطراف محل زندگی ما بوده اند تقریبا کمی خسارت دیده اند

  مانند ترک برداشتن دیوار ها و …  .

  اما خداراشکر این زلزله در کل شهرمان خسارت جانی بر جای نذاشته بود  .

  نتیجه : هر خانواده ای که در یک محل زندگی میکند دارای یک ارزش و محبوبیتی است

  پس با عضیت کردن همسایه های خود ارزش و محبوبیت خودمان را نابود نکنیم .

  و به جای آن به محبوبیت خود در محل زندگی مان قوت بدهیم .

  انشا با موضوع محل زندگی ما با مقدمه بدنه و نتیجه

  انشا پایه هفتم صفحه ۵۲ در مورد محل زندگی ما

  منبع مطلب : 7sc.ir

  مدیر محترم سایت 7sc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  بدون نام 😔 : خوب نبود

  بدون نام 😔 : ریز موضوع نبود 😔😐

  محمد جواد احمدی✋ : محل زندگی ما در زمین است که بر روی زمین حیوانات و انسان ها و گیاهان زندگی میکنند در جنگل ها انواع درختان و گیاهان و جانوران بزرگی هستند بر روی زمین دریا اقیانوس و چشمه و رودخانه و..... وجود دارد که ما باید از این منبع خوب محافظت کنیم ما نباید درختان زیادی را قطع کنیم چون باعث میشه سیلاب طوفانی وخیلی چیزای دیگه به وجود می ایند خدا به ما این نعمت های زیادی داده که ما باید از این ها محافظت کنیم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  -1

  بلع

  ناشناس 4 روز قبل
  0

  درت

  رضا 6 روز قبل
  0

  عالی

  Good 1 ماه قبل
  1

  Good

  مرادی 1 ماه قبل
  0

  خوب نبود ولی خیلی ممنونم که برامون زحمت کشیدید

  f, 1 ماه قبل
  -2

  سلام، من سرگروهم و سرچ کردم تا متنا آشنا بشم و ببینم کی از گوگل دراورده به خانمم بگم😏😏

  ریزموضوع نبود 2 ماه قبل
  0

  من خوشم امدولی خوب نبود😭😭✋✋

  ریزموضوع نبود 2 ماه قبل
  -1

  من خوشم امدولی خوب نبود😭😭✋✋

  سارا 2 ماه قبل
  0

  من ک خوشم نیومد

  سارا 2 ماه قبل
  1

  اصلا خوب نبود😞

  سارا 2 ماه قبل
  2

  خوبه ولی ریز موضوع نداره😌😌

  -1
  ریزموضوع نبود 2 ماه قبل

  ✔️دقیقا

  نبات 2 ماه قبل
  1

  عالیییییی ممنون😍❤️

  خیلی بهم کمک کرد

  تتل 2 ماه قبل
  3

  من اگه بلد بودم که نمی اومدم تو این سایت

  محمد جواد احمدی✋ 12 ماه قبل
  2

  ایا خوب بود

  0
  f, 1 ماه قبل

  بابا تو اومدی درآمد زدایی مگه که انشا مینویسی میفرستی ایش وا

  محمد جواد احمدی✋ 12 ماه قبل
  0

  ایا خوب بود

  محمد جواد احمدی✋ 12 ماه قبل
  5

  محل زندگی ما در زمین است که بر روی زمین حیوانات و انسان ها و گیاهان زندگی میکنند در جنگل ها انواع درختان و گیاهان و جانوران بزرگی هستند بر روی زمین دریا اقیانوس و چشمه و رودخانه و..... وجود دارد که ما باید از این منبع خوب محافظت کنیم ما نباید درختان زیادی را قطع کنیم چون باعث میشه سیلاب طوفانی وخیلی چیزای دیگه به وجود می ایند خدا به ما این نعمت های زیادی داده که ما باید از این ها محافظت کنیم

  بدون نام 😔 1 سال قبل
  6

  خوب نبود

  1
  سارا 2 ماه قبل

  دقیقا

  بدون نام 😔 1 سال قبل
  5

  ریز موضوع نبود 😔😐

  1
  رضا 1 ماه قبل

  خوب

  برای ارسال نظر کلیک کنید