توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انیمه شیطان کش فصل 2 قسمت 1

  1 بازدید

  انیمه شیطان کش فصل 2 قسمت 1 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  از سینمایی جدید انیمه شیطان‌کش چه خبر؟ | پی اس ارنا

  از سینمایی جدید انیمه شیطان‌کش چه خبر؟ | پی اس ارنا

  انیمه شیطان کش (Kimetsu no Yaiba یا Demon Slayer) براساس مانگایی به‌همین نام توسط کویوهارو گوتوگه (Koyoharu Gotōge) ساخته شده است و از سال 2016 در مجله هفتگی شونن‌جامپ منتشر می‌شود. این مانگا در 27 اردیبهشت امسال (16 ماه می) به پایان خود رسیده و با پخش انیمه‌ی آن در سال 2019 مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفته است. داستان این انیمه، ماجراجویی‌های تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) را در جهانی مملوء از شیاطین دنبال می‌کند. ویژگی‌های زیادی در دنیای انیمه شیطان کش وجود دارد که از فرهنگ ژاپنی عصر تایشو (Taishō) نشأت می‌گیرند. با موفقیت بی‌سابقه‌ی این انیمه، قرار است تا انیمه‌ی سینمایی تازه‌ای نیز براساس آن در اواخر امسال پخش شود که ادامه‌ی داستان فصل اول را تحت عنوان Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train، دنبال می‌کند. اما پیش از آن‌که به فیلم شیطان کش (یا همان فیلم تیغه شیطان) بپردازیم، نگاهی اجمالی می‌اندازیم به آن‌چه در فصل اول گذشت:

  خلاصه‌ای از آن‌چه باید پیش از دیدن فیلم شیطان کش مرور کنیم

  فصل اول این انیمه با داستان پسر نوجوانی به نام تانجیرو شروع می‌شود که در دهکده‌ی مجاور ذغال‌سنگ می‌فروشد. اما زمانی‌که به دهکده خود بازمی‌گردد، متوجه می‌شود که خانه و خانواده‌اش به دلیل نامعلومی مورد حمله‌ی شیاطین قرار گرفته‌اند و تنها فرد باقی مانده، خواهرش نزوکو (Nezuko) است که خود تبدیل به شیطان شده. تانجیرو خواهرش را برمی‌دارد و با عجله راهی دهکده مجاور می‌شود تا او را به دکتر نشان دهد، اما در راه با شیطان کشی به نام گییو تومیوکا (Giyū Tomioka) روبه‌رو می‌شود. گییو تومیوکا که در ابتدا قصد کشتن خواهر تانجیرو را دارد، با دیدن پافشاری و تصمیم راسخ تانجیرو و هم‌چنین میل و اراده‌ی نزوکو برای محافظت از برادرش، که امری نادر در میان شیاطین است، تصمیم می‌گیرد تا تانجیرو را برای آموزش به نزد شیطان‌کشی بازنشسته به نام اوروکوداکی (Urokodaki) بفرستد. تانجیرو توسط استاد جدیدش اوروکوداکی تکنیک مبارزه‌ی تنفس آب را می‌آموزد. این تکنیک توانایی تانجیرو را در استفاده از شمشیر، آن‌چنان افزایش می‌دهد که او قادر می‌شود از گزینش نهایی شیطان کش شدن جان سالم به‌درببرد. پس از قبولی در این امتحان، به تانجیرو شمشیر سیاهی داده می‌شود که نماد نگون‌بختی بوده است. اما با وجود این، تانجیرو تصمیم می‌گیرد تا به راهش ادامه دهد و نزوکو را درون جعبه‌ای قرار می‌دهد و آن را بر دوش خود حمل می‌کند. تانجیرو در طول ماموریت‌هایش با شخصی به نام موزان کیبوتسوجی (Muzan Kibutsuji)، رئیس شیطان‌ها، برخورد می‌کند و کمی پس از آن با تامایو (Tamayo) و یوشیرو (Yushiro) که شیاطین خوبی هستند، آشنا می‌شود. تامایو باور دارد که می‌تواند طلسم شیطان بر روی نزوکو را باطل کند، اما این‌کار نیازمند آن است که تانجیرو خون دوازده کیزوکی را که از شیاطین و یاران قدرتمند موزان هستند، جمع‌آوری کند.

  تانجیرو استعداد ذاتی‌ای در مبارزه با دوازده کیزوکی از خود نشان می‌دهد و تعدادی از آن‌ها را سرنگون می‌کند. در طول سفرش او با زنیتسو آگاتسوما (Zenitsu Agatsuma) آشنا می‌شود؛ فرد بزدلی که تنها وقتی به خواب می‌رود، قادر است به استادی تمام عیار در تکنیک تنفس آذرخش، تبدیل شود. آن دو با هم گروهی تشکیل می‌دهند و در کوه ناتاگومو، با خانواده‌ی عنکبوت‌هایی برخورد می‌کنند که رئیس‌شان به نام رویی (Rui) یکی از دوازده کیزوکی است. آنها در مواجهه با این خانواده‌ی قدرتمند شیطانی، درگیر مبارزاتی سخت و طاقت‌فرسا می‌شوند. در ابتدا، رویی به آسانی تانجیرو را زمین می‌زند و با ضربات پی‌درپی او را در تنگنا قرار می‌دهد تا جایی که شمشیر تانجیرو می‌شکند و امیدهایش نقش برآب می‌شود. او با استفاده از یک توانایی جدید تقریبا رویی را شکست می‌دهد. اما این شیطان سرسخت هم‌چنان زنده می‌ماند. تانجیرو که به شدت خسته و بی‌حال می‌شود، به نظرش می‌رسد که به آخر خط رسیده است اما در لحظه نهایی، گییو ظاهر می‌شود و جانش را نجات می‌دهد.

  گییو تنها شیطان‌کش حرفه‌ای نیست که در آن لحظه به کمک می‌آید، بلکه شیطان‌کشی دیگر به نام شینوبو کوچو (Shinobu Kocho) نیز به آن‌ها می‌پیوندد. شینوبو که نفرت زیادی از شیاطین دارد، سعی می‌کند نزوکو را بکشد و تانجیرو را دستگیر کند. گییو میان آن دو واسطه‌گری می‌کند و به تانجیرو فرصتی می‌دهد تا فرار کند. اما تانجیرو در فرارش ناموفق بود و شیطان کش حرفه‌ای دیگری به نام کانائو تسویوری (Kanao Tsuyuri)، او را دستگیر می‌کند. گروه شیطان کش‌های حرفه‌ای، تانجیرو و همراهانش را به عمارت پروانه‌ای که به عنوان دفتر مرکزی شیطان کش‌ها محسوب می‌شود، می‌برند. در عمارت پروانه، تانجیرو به 9 هاشیرا که ارکان اصلی عمارت هستند و در بین انجمن شیطان کش‌ها از قوی‌ترین آن‌ها به شمار می‌آیند، معرفی می‌شود. این 9 هاشیرا عبارت‌اند از: گییو هاشیرای آب، شینوبو هاشیرای حشرات، تنگن اوزوی (Tengen Uzui) هاشیرای صدا، میتسوری کانروجی (Mitsuri Kanroji) هاشیرای عشق، اوبانا ایگورو (Obanai Iguro) هاشیرای مار، موچیرو توکیتو (Muchirō Tokitō) هاشیرای مه، گیومی هیمجیما (Gyōmei Himejima) هاشیرای سنگ، سانمی شینازوگاوا (Sanemi Shinazugawa) هاشیرای باد و در آخر کیوجورو رنگوکو (Kyōjurō Rengoku) هاشیرای شعله.

  این 9 نفر شرایط تانجیرو را بررسی می‌کنند و همگی در مجازات او به اتفاق‌نظر می‌رسند. با این حال، رئیس انجمن شیطان کش‌ها مداخله می‌کند و اجازه می‌دهد تانجیرو زنده بماند. از این‌جا به بعد، تانجیرو و همراهانش، زنیتسو و اینوسکه به تمرین‌هایشان ادامه می‌دهند و در این روند به مهارت‌های جدیدی دست پیدا می‌کنند. در همین زمان که تانجیرو و دوستانش در حال استراحت هستند، موزان رئیس شیاطین، آخرین بازمانده‌های دوازده کیزوکی به جز اِنمو (Enmu) را می‌کشد. تانجیرو، نزوکو، زنیتسو و اینوسکه راهی ماموریت بعدی خود می‌شوند. آنها در نهایت سوار همان قطاری می‌شوند که رنگوکو، هاشیرای شعله و انمو آخرین بازمانده‌ی دوازده کیزوکی، در آن قرار دارند و در همین‌جا فصل اول به پایان می‌رسد.

  فیلم شیطان کش چه زمانی منتشر خواهد شد؟

  فیلم شیطان کش یا موگن قرار است که در تاریخ 16 اکتبر 2020 (مصادف با 25 مهرماه 1399) در ژاپن بر پرده رود و تابه‌حال هیچ خبری مبنی براین‌که ویروس کرونا (COVID-19) تاریخ انتشار آن را به تعویق انداخته باشد، به‌دست نرسیده. در کشورهای دیگر، هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار زیرنویس یا دوبله انگلیسی آن تعیین نشده. اگرچه، اگر فیلم تیغه شیطان از الگوی پخش فصل اول سریال خود پیروی کند، مخاطبان غربی می‌توانند زودتر از موعد فیلم را تماشا کنند. پیش از انتشار رسمی انیمه شیطان کش، پنج قسمت ابتدایی فصل اول در سینماها منتشر شدند. دو روز بعد سرویس Aniplex این قسمت‌های انیمه را در ایالات متحده نیز نشان داد. براین‌اساس، شاید سینمایی شیطان کش نیز زودتر از آن‌چه که انتظار می‌رود، در غرب منتشر شود.

  فیلم شیطان کش قرار است به چه موضوعی بپردازد؟

  سینمایی Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train اقتباسی از آرک «قطار بی‌نهایت» مانگای شیطان‌کش است. داستان آن تانجیرو، زنیتسو، نزوکو و اینوسکه را دنبال می‌کند که به رنگوکو در تحقیقاتش روی ناپدید شدن انسان ها در قطار، کمک می‌کنند. اما خبر ندارند که انمو به دستور موزان برای آن‌ها تله‌ای گذاشته است تا آن‌ها را بیرون بکشد. پس از پایان یافتن فصل اول این انیمه، در نوامبر 2019 (آبان سال 1398) تریلری برای سینمایی «شیطان‌کش: قطار موگن» پخش شد که رویکرد اصلی داستان را بیان می‌کند. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

  تریلر دیگری نیز در اوایل ماه آوریل امسال (فروردین 1399) انتشار یافت که جزئیات بیشتری درباره‌ی این فیلم، فاش می‌کند. بر طبق این تریلر، 40 نفر در قطار موگن ناپدید می‌شوند و چندین شیطان‌کش در روند تحقیقات برسر این موضوع به طرز نامعلومی می‌میرند. در ادامه می‌توانید این تریلر را نیز مشاهده کنید.

  در نمایش لایواستریم یکشنبه دوازدهم مرداد (2 آگوست سال 2020) انیمه سینمایی شیطان کش: قطار بی‌نهایت (Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train)، تریلر و تصویر کلیدی جدیدی از این انیمه منتشر شده است. در این تریلر، موسیقی تم جدیدی برای این انیمه به نام Homura از LiSA نیز اعلام شده است. در تریلر و تصویر کلیدی پخش شده، این تگ‌لاین دیده می‌شود: با این شمشیر، کابوس‌ها درهم می‌شکنند. در ادامه می‌توانید این تریلر و تصویر کلیدی جدید را مشاهده کنید.

  امیدواریم که شما هم از خواندن این «چه خبر» درباره‌ی فیلم انیمه شیطان کش یا تیغه شیطان لذت برده‌باشید، مطالب این «چه خبر» با انتشار خبرهای بعدی درباره‌ی این انیمه، به‌روز می‌شوند.

  منبع مطلب : psarena.ir

  مدیر محترم سایت psarena.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عاشقان شیطانی قسمت اول فصل دوم با زیرنویس فارسی - نماشا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.namasha.com

  مدیر محترم سایت www.namasha.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انیمیشن شیطان کش : کیمتسو نو یایبا | دوبله فارسی اختصاصی | فصل 1 قسمت 1

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  demon slayer : می تونید بگید که کی انیمه ی تیغه ی شیطان فصل 2 کی میاد

  Brilliant Shadow A.S : سلام ممنون از مطالب خوبتون میخواستم به اطلاعتون برسونم که سینمایی تیغه ی شیطان:قطار بینهایت هم اکنون با زیرنویس فارسی در نماشا منتشر شده فقط با کیفیت پایین هست اما اگر درباره ی فصل دوم راهنمایی کنید عالی میشه

  sh : چرا نمیاد خسته شدم همش فصل اول شیطان کش و سینمایش میاد که دیدم ولی فصل دومش خبری نیس هنوز ازش

  ناشناس : سلام مطلب خوبی بود و هم اکنون در گوگل اگر نام این فیلم رو سرچ کنید یعنی :انیمه سینمایی شیطان کش: قطار بی‌نهایت پخش شده فقط باکیفیت نیستش و یه سوال امکانش هست درباره ی فصل دوم این انیمه هم اطلاعات بدید؟

  Mrila : قرار بود ۲۰۲۰ بیاد ولی خب الان ۲۰۲۱ هستیم ولی چند قسمت توی یوتیوب با زیرنویس انگلیسی اومده و میتونید ببینید🥰

  نیکا : عالی من عاشق فیلم شیطان کشم و قرار است فصل دوم شیطان کش بیاد ❤❤❤❤❤

  زهرا : عالیه ای کاش زود تر فصل دومش بیاد

  m : فصل 2 شیطان کش نیومده هنو 🤔🙄

  امیر علی : سلام به تمام دوستان بله خیلی خیلی فیلم خوبیه کاش زود فصل بعدیش هم بیاد

  Mrila : قرار بود ۲۰۲۰ بیاد ولی خب الان ۲۰۲۱ هستیم الانم چند قسمتش توی یوتیوب با زیرنویس انگلیسی اومده و سینماییشم هست میتونید اونجا ببینید🥰

  ماهان : من عاشق انیمیشن شیطان کشم واگن خوبه

  فاطمه : سلام من خیلی این انیمه رو دوست دارم خیلی عالییییی و قراره فصل دومش بیاد ❤❤❤❤

  زیبا : شیطان کش کی فصل دو میادش

  ناشناس : خیلی فیلم خوبیه منتظر فصل دوم هستم میشه بگید کی میاد

  آیریس : برید تو تویوپ داره اما زیر نویس انگلیسی

  حسانه افراسیا بی : منم خیلی دوست دارم فیلم شیطان کش رو فصل دوم به صورت دقیق کی میاد

  ابراهیم : خیلی عالیه کاش زود تر فصل دومش بیاد😍😍😍

  افشین : یعنی واقعا عالی بود فصل دومش کی میاد

  αoe : خیلی خوبه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شینوبو 4 روز قبل
  0

  سلام ممنون که این رو دادی

  میگن فصل دومش اذر میاد والا ما آنقدر زدیم فصل ۲ شیطان کش که وقتی میایم یه چیز دیگه بزنیم میگه خواهرم فصل دوم داره میاد جان عزیزت ولمون کن 🤣😅😂

  ولی میگن آذر میاد

  میکاسا 4 روز قبل
  1

  فصل دوم ماه دیگه میاد

  H.A 6 روز قبل
  0

  سلام فصل دوم بالاخره اومده میتونید از همینجا دانلود کنید با کیفیت ۱۰۸۰ولی متاسفانه فقط قسمت یک هست که زمانش هم کمه کاش هرقسمتش مث یه فیلم سینمایی طولانی بود چون این انیمه بشدت محبوبه

  نزوکا 11 روز قبل
  0

  بهترین انیمه دنیا تو امرم به این انیمه قشنگی ندیده بودم من فصل ۱ رو کامل دارم ولی فصل ۲ کی میاد میشه پاسخ بدید ممنون

  محمد حسین 15 روز قبل
  2

  اذر 2021 میاد ایران من تحقیق کردم اخه خیلی دوسش دارم

  1
  Reza 9 روز قبل

  سلام خسته نباشید

  با این اطلاعاتی که من دارم.

  ۱۸مهر هفت قسمت میاد درباره ی فیلم سینمایی که پخش شد ولی چند چیز تو این سینمایی نشون نداد حالا نو این هفت قسمت میخاد نشون بده که حتما باید ببینیم.

  بعد فصل دوم فکر کنم ۲۴ اذر بیاد قبل از اینکه بیاد یک انیمه سینمایی یک ساعته پخش میشه در مورد اوزوی تنگن .

  ufhky 2 ماه قبل
  2

  خلدنلدتیuyfkotnig

  shsh 3 ماه قبل
  3

  من در یکی از سایت ها خوندم که فصل 2 سال 2021 حتما منتشر میشه منتظر خبر بعدی باشید

  αoe 3 ماه قبل
  4

  خیلی خوبه

  دازای 3 ماه قبل
  2

  من عاشق شیطان کش هستم نزوکو خیلی نازه ممنون از سازنده ی این انیمه من اتاکو هستم ❤

  رضا 3 ماه قبل
  2

  سلام احتمالا پائیز بیاد

  زیبا 3 ماه قبل
  7

  شیطان کش کی فصل دو میادش

  امین 3 ماه قبل
  3

  عاللییییییی ولی ای کاش فصل دومش زود تر بیاد

  0
  آذرماه 21 روز قبل

  ۲ماه دیگه میاد

  رضا 4 ماه قبل
  3

  سلام ببخشید الان حدود 8ماه فصل دوش نیومده لطفا اگه میشه سری تر بیاد واقعا فلیم جالب و جذابی بود

  موشی 4 ماه قبل
  3

  سلام خسته نباشین فصل 2 هم دوبله بدون حذفیاد هست.یا نه.ممنون میشم

  فاطمه 4 ماه قبل
  7

  سلام من خیلی این انیمه رو دوست دارم خیلی عالییییی و قراره فصل دومش بیاد ❤❤❤❤

  حسانه افراسیا بی 5 ماه قبل
  5

  منم خیلی دوست دارم فیلم شیطان کش رو فصل دوم به صورت دقیق کی میاد

  آیریس 5 ماه قبل
  6

  برید تو تویوپ داره اما زیر نویس انگلیسی

  ماهان 5 ماه قبل
  7

  من عاشق انیمیشن شیطان کشم واگن خوبه

  امیر علی 6 ماه قبل
  9

  سلام به تمام دوستان بله خیلی خیلی فیلم خوبیه کاش زود فصل بعدیش هم بیاد

  demon slayer 6 ماه قبل
  19

  می تونید بگید که کی انیمه ی تیغه ی شیطان فصل 2 کی میاد

  افشین 6 ماه قبل
  4

  یعنی واقعا عالی بود فصل دومش کی میاد

  Hh 6 ماه قبل
  0

  خیلی فیلم خوبیه منتظر فصل دوم هستم میشه بگید کی میا❤❤❤

  ناشناس 6 ماه قبل
  6

  خیلی فیلم خوبیه منتظر فصل دوم هستم میشه بگید کی میاد

  😴😴 6 ماه قبل
  1

  سلام ادامه بدین خیلی قشنکاست

  Ff 6 ماه قبل
  3

  فک کنم اردیبهشت منتشر بشه

  ابراهیم 7 ماه قبل
  4

  خیلی عالیه کاش زود تر فصل دومش بیاد😍😍😍

  Brilliant Shadow A.S 7 ماه قبل
  18

  سلام ممنون از مطالب خوبتون میخواستم به اطلاعتون برسونم که سینمایی تیغه ی شیطان:قطار بینهایت هم اکنون با زیرنویس فارسی در نماشا منتشر شده فقط با کیفیت پایین هست اما اگر درباره ی فصل دوم راهنمایی کنید عالی میشه

  0
  HHH 5 ماه قبل

  بله

  خیلی عالی میشه

  3
  🙂 6 ماه قبل

  اره

  ناشناس 7 ماه قبل
  13

  سلام مطلب خوبی بود و هم اکنون در گوگل اگر نام این فیلم رو سرچ کنید یعنی :انیمه سینمایی شیطان کش: قطار بی‌نهایت پخش شده فقط باکیفیت نیستش و یه سوال امکانش هست درباره ی فصل دوم این انیمه هم اطلاعات بدید؟

  sh 7 ماه قبل
  14

  چرا نمیاد خسته شدم همش فصل اول شیطان کش و سینمایش میاد که دیدم ولی فصل دومش خبری نیس هنوز ازش

  1
  حسانه افراسیا بی 5 ماه قبل

  اره منم نظرم همینه

  Mrila 7 ماه قبل
  8

  قرار بود ۲۰۲۰ بیاد ولی خب الان ۲۰۲۱ هستیم

  الانم چند قسمتش توی یوتیوب با زیرنویس انگلیسی اومده و سینماییشم هست میتونید اونجا ببینید🥰

  Mrila 7 ماه قبل
  11

  قرار بود ۲۰۲۰ بیاد ولی خب الان ۲۰۲۱ هستیم ولی چند قسمت توی یوتیوب با زیرنویس انگلیسی اومده و میتونید ببینید🥰

  m 8 ماه قبل
  9

  فصل 2 شیطان کش نیومده هنو 🤔🙄

  0
  سام 15 روز قبل

  اره خیلی خوب بود ولی هنوز فصل دومش نیومده

  زهرا 8 ماه قبل
  10

  عالیه ای کاش زود تر فصل دومش بیاد

  0
  حسانه افراسیا بی 5 ماه قبل

  اره منم خیلی دوست دارم زود تر بیاد فصل دومش

  نیکا 8 ماه قبل
  10

  عالی من عاشق فیلم شیطان کشم و قرار است فصل دوم شیطان کش بیاد ❤❤❤❤❤

  1
  سام 15 روز قبل

  ولی اخه چند وقت دیگه میاد

  برای ارسال نظر کلیک کنید