در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ایا رابطه دهانی نیاز به غسل دارد

  1 بازدید

  ایا رابطه دهانی نیاز به غسل دارد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  حکم خوردن آلت تناسلی از نظر شرعی ( ویژه متاهلین)

  حکم خوردن آلت تناسلی از نظر شرعی ( ویژه متاهلین)

  حکم خوردن واژن,حکم خوردن واژن از نظر شرعی

  حکم خوردن الت تناسلی از نظر شرعی

  حکم خوردن آلت تناسلی مردان توسط همسرش از نظر مراجع تقلید


  احکام اسلامی از نظر مراجع تقلید در مورد خوردن آلت مردان:

  سوال: ایا در اسلام خوردن الت جنسی مرد توسط همسرش اشکالی دارد توضیح دهید؟
  پاسخ: خوردن آلت جنسی مرد توسط همسرش اشکال شرعی ندارد و حلال است؛ ولی منی نجس است و خوردنش حرام است. ترشحات دیگری که در موقع لذت بردن های جنسی از آلت تناسلی مرد یا زن بیرون می آید، پاک است؛ اما بنا به احتیاط واجب نباید خورده شود. این کار از کامجویی های غیر متعارف محسوب می شود و بر زن واجب نیست که در این گونه موارد خواسته شوهر را اجابت کند. (آیت الله مکارم شیرازی، بخشی از مسائل کثیر الابتلا، مسئله 93)

  سوال : آیا خوردن منی و اعضای تناسلی همسر اشکال دارد؟
  پاسخ: منی نجس و خوردن آن حرام است و نسبت به مورد بعدی، فی نفسه اشکال ندارد ولی باید از خوردن خبائث و منی اجتناب نمود. ( حضرت آیت الله العظمی خامنه ای)

  سوال : خوردن واژن برای شوهر چه حکمی دارد؟
  پاسخ: خوردن اعضای مختلف زن و شوهر توسط همدیگر اشکال ندارد و جایز است. زن و شوهر می توانند هر نوع لذتی از همدیگر ببرند. لیکن بلعیدن رطوباتی که از بدن همدیگر خارج می شود حرام است. (امام خمینی، تحریر الوسیله، ج2، کتاب النکاح، مسأله 15، ص 242 )

  سوال: آیا مکیدن آلت تناسلی زن و شوهر اشکال دارد؟
  پاسخ: مکیدن اعضای تناسلی زن و شوهر و وارد کردن آلت در دهان زن با رضایت همدیگر در صورتی که باعث بیماری نشود، از نظر شرعی اشکال ندارد. بلعیدن عمدی رطوباتی که خارج می شود ،حرام است. اما اگر زن راضی نباشد، مرد نمی تواند زن را مجبور به مکیدن آلت تناسلی خود نماید. ( آیت الله سیستانی، توضیح المسایل، م 2371) 


  هر چند زن و شوهر به هر شکلی که مایل باشند،می توانند از یکدیگر لذّت جنسی ببرند، لیکن بهتر است مرد و زن مؤمن از راه های متعارف از همدیگر لذت ببرند. لذت بردن جنسی از طریق مکیدن و  خوردن آلت همدیگر با کرامت زن و شوهر مؤمن سازگار نیست.


  هم چنین از نظر پزشکی باید مسائل بهداشتی این نوع لذت بردن رعایت شود، زیرا آلت تناسلی در معرض ابتلا به بیماری های پوستی و رشد قارچ های مختلف می باشد. برای خوردن آلت همدیگر باید مطمئن باشند که ناراحتی پوستی و دیگر بیماری ها وجود ندارد.

  سوال: درخواست مکرر شوهر برای خوردن آلت تناسلی
  پاسخ: این گونه استمتاع و لذت بردن از زن در اسلام نهی شده است و مرد می تواند به صورت های مختلف از همسر خوذ تمتع و لذت جنسی ببرد. شکی نیست این امور برای برخی زنان خوشایند نیست و طبیعی است که از انجام آن طفره روند.

  عوارض خوردن آلات تناسلی مرد:
  نتیجه یک تحقیق نوین نشان می دهد که شیوع بروز سرطان های داخل حفره دهان، حلق و حنجره در دو دهه گذشته، زیاد و علت این مساله هم افزایش تمایل زوج ها به برقراری رابطه جنسی دهانی و خوردن آلت تناسلی یکدگیر است و انتقال ویروس اچ.پی.وی (عامل بیماری زگیل تناسلی) به داخل حفره دهان است.

  اما چند نکته در خصوص روابط جنسی:
  الف) امروزه مردان در معرض انواع و اقسام تبلیغات با موضوع جنسی هستند. امروزه شیوه های کامجویی جنسی به سمع و نظر مردان می رسد و اگر مردی خود را فاقد برخی لذت های جنسی با همسرش ببیند، چه بسا خواهان تجربه آن در جای دیگر گردد. البته همه مردان این گونه نیستند؛ ولی نمی توان نقش تحریک زا گپ ها و جوک های جنسی رایج در میان مردان به عنوان کمترین ابزار تحریک تا ابزار های تحریک زای به مراتب بالاتر (مانند اینترنت فیلم عکس کلیپ و …) را نادیده گرفت.

  ب) در برخی موارد ناکامی جنسی هر چند از سوی مرد پذیرفته می گردد؛ ولی به صورت ناهشیار در سایر رفتار های او اثر می گذارد. مرد ناکام مانده آنگونه که باید و شاید از زندگی مشترکش لذت نمی برد و به بهانه های مختلف سعی در اعلام نارضایتی خود از زندگی می نماید.

  ج) تلقین ذهنی در ترغیب یا تنفر از این امور غیر متعارف بسیار مؤثر است و شما می توانید در صورت صلاحدید خود به تلقین مثبت این امور به عنوان رفتار استحکام بخش اصل زندگی نمایید.

  د) بهداشت اندام تناسلی بسیار در این روابط مهم است و در صورت اقدام به این عمل بهتر است نکات بهداشتی رعایت گردد. ناگفته نماند برخی وسایل جنسی مانند کاندوم های ویژه برای این رفتار جنسی با همسر وجود دارد.

  گردآوری: بخش مذهبی بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اخلاقی 16 روز قبل
  0

  سلام آیا رابطه دهانی غسل دارد یانه

  fssgi 1 ماه قبل
  0

  ساک زدن بدون این ه منی خارج شود ، غسل میخواد

  مهدی 2 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید