توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیگران فیلم ملی و راه های نرفته اش

  1 بازدید

  بازیگران فیلم ملی و راه های نرفته اش را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ملی و راه‌های نرفته‌اش

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  به گزارش منظوم؛ مرجع سینما و تلویزیون ایران، ملی و راه‌های نرفته‌اش فیلم جدید تهمینه میلانی است که او نویسندگی و کارگردانی آن را به عهده دارد. این پروژه در تهران فیلم‌برداری شده و قرار است در سی و پنجمین جشنواره فیلم‌های فجر برای اولین بار اکران شود. تهمینه میلانی متولد تبریز (1339) که از کارگردانان برجسته ایران است و کارگردانی فیلم‌های موفقی چون دو زن، بچه‌های طلاق، زن زیادی، تسویه حساب و ... را در کارنامه خود دارد.

   معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  تهمینه میلانی کارگردان فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  او پس از سه سال که برای فیلمنامه‌هایش نتوانست مجوز بگیرد امسال بلاخره برای فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش به او مجوز داده شد. تهمینه میلانی غیر از کارگردانی و نویسندگی به عنوان تهیه‌کننده، منشی صحنه و طراحی صحنه و لباس نیز فعالیت داشته است. اولین فعالیت سینمایی او در فیلم "خط قرمز" به کارگردانی مسعود کیمیاییبه عنوان منشی صحنه بود. پس از آن او به عنوان منشی صحنه‌ی فیلم "پیک جنگل" به کارگردانی حسن هدایت و طراح صحنه و لباس فیلم های "کاکادو" و "بچه‌های طلاق" به کارگردانی خود او نیز فعالیت داشت.

  این کارگردان موفق، جوایز و افتخارات داخلی و بین‌المللی فراوانی را کسب کرده از جمله می‌توان به جایزه فیلم منتخب تماشاگران جشنواره فیلم داکا برای فیلم سوپر استار (2009)، بهترین کارگردان، بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک برای فیلم زن زیادی (2006)، بهترین فیلم لس آنجلس برای فیلم زن زیادی (2005)، جایزه بزرگ جشنواره بین‌المللی فیلم ژنو برای فیلم واکنش پنجم (2003)، جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم فجر برای فیلم دو زن (1999)، جایه بهترین دستاورد هنری جشنواره بین‌المللی فیلم قاهره برای فیلم نیمه پنهان (2001)، جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره بین‌المللی فیلم قاهره برای فیلم واکنش پنجم (2003)و ... اشاره کرد.

  محتوای اکثر فیلم‌های تهمینه میلانی مشکلات اجتماعی زنان است. این کارگردان فعال پس از به نمایش در آمدن فیلم نیمه‌ی پنهان به جرم اقدام علیه امنیت ملی، محاربه با خدا، همکاری با گروه‌های معاند و تشویش اذهان عمومی از طریق آثار هنری دستگیر و به زندان اوین برده شد. هرچند او بعد از 8 روز آزاد و پس از 5 سال از تمامی اتهامات تبرئه شد اما همین میزان تجربه باعث آشنا شدن او با بخش دیگری از زنان و مشکلات آن‌ها در زندان شد. این شناخت بعدها برای او دست‌مایه‌ی ساخت فیلم تسویه حساب شدند.

   معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  فیلم"ملی و راه های نرفته اش" ساخته جدید تهمینه میلانی

  در فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش میلانی به تفکرات و حال و هوای فیلم‌های دهه‌ی 70 و 80 خود برمی‌گردد و دوباره به بررسی زنان و آسیب‌های اجتماعی که متوجه آنان می‌شود می‌پردازد. در این فیلم ملیحه‌ی زیبا که نقش اول فیلم است و ماهور الوند بازیگری آن را به عهده دارد در راه کلاس خیاطی با پسری به نام سیامک آشنا می‌شود که نقش آن را میلاد کی‌مرام بازی می‌کند.

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  عکس های فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  این دو به لحاظ فرهنگی با هم تفاوت دارند و به همین علت خانواده‌ی ملیحه با ازدواج او مخالف هستند با این حال ملیحه با سیامک ازدواج می‌کند و پیامدهای تفاوت فرهنگی آن دو در زندگی مشترکشان مشهود می‌شود. 

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  سیامک از همان ابتدای ازدواج به شیوه‌های مختلفی چون تخریب شخصیت ملیحه دست به خشونت علیه او می‌زند و در ادامه کار را به نابود کردن اتکا به نفس ملیحه می‌کشاند. داستان فیلم به گونه‌ای است که تلاش‌های ملیحه که از بی‌تجربگی خود ضربه خورده و حالا ازدواج خود خواسته‌ی او ناموفق شده را نشان می‌دهد او در صدد پیدا کردن راهی برای نجات خود بدون ایجاد آزار برای خانواده‌اش است.

  ماهور الوند

  ماهور الوند فرزند سیروس الوند بازیگر نقش اول این فیلم، برای بار دوم است که جلوی دوربین قرار می‌گیرد. این بازیگر جوان که در سال 1373 به دنیا آمده مشغول تحصیل در رشته‌ی تئاتر دانشگاه هنرهای زیبای تهران است. او سال گذشته برای اولین بار در فیلم "دختر" به کارگردانی رضا میرکریمی در کنار هنرمندان به نام و قدری چون فرهاد اصلانیو مریلا زارعی جلوی دوربین نقش‌آفرینی کرد و به دنیای سینما وارد شد.

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

   ماهور الوند در فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  علاقه او به سینما پس از بازی در این فیلم افزایش یافت و امسال شاهد بازی او در فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش هستیم. او امیدوار است در آینده در فیلم‌های پدرش بازی کند هرچند او راه خود را جدای از پدر می‌داند و شاید به همین علت است که آغاز راه خود را با کارگردانانی غیر از پدر خود شروع کرده است.

  میلاد کی‌مرام

  از دیگر بازیگران اصلی فیلم میلاد کی‌مرام متولد 1365 بندر انزلی است. این بازیگر توانمند از شاگردان مسعود کیمیایی بوده و تا به حال کارنامه‌ای موفق از خود به جا گذاشته است. از جمله فعالیت‌ها او می‌توان به بازی در فیلم‌های سینمایی «امکان مینا» به کارگردانی کمال تبریزی، «آبنبات چوبی» به کارگردانی محمدحسین فرحبخش، «برف» به کارگردانی مهدی رحمانی، «مستانه» به کارگردانی محمد حسین فرح بخش و ... اشاره کرد. او همچنین در فیلم‌های تلویزیونی «بچه‌های بد» به کارگردانی سیروس مقدم، «نابرده رنج» به کارگردانی علی رضا بذر افشان و ... نقش آفرینی کرده است.

   معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  میلاد کی‌مرام فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  از افتخارات این بازیگر جوان می‌توان به جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم مقاومت برای بازی در فیلم ملکه به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی، جایزه‌ی سه سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانه‌ی سینما در سال 1393 و ...اشاره نمود.

   السا فیروز آذر 

  از دیگر بازیگران فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش می‌توان بهالسا فیروز آذر خواهرزاده‌ی تهمینه میلانی اشاره کرد. او که در اکثر فیلم‌های خاله‌اش نقش داشته امسال نیز با بازی در فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش بار دیگر به همکاری با تهمینه میلانی نشست. السا فیروز آذر متولد 1362 از تهران دارای مدرک مهندسی معماری از دانشگاه آزاد است او علاوه به بازیگری به عنوان منشی صحنه نیز فعالیت سینمایی داشته است.

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  السا فیروز آذر در فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  از فیلم‌هایی که او در آن‌ها نقش داشته است می‌توان به "افسانه آه" به کارگردانی تهمینه میلانی، زن زیادی به کارگردانی تهمینه میلانی، تقاطع به کارگردانی ابوالحسن داودی، نسکافه داغ داغ به کارگردانی علی قوی تن و ... اشاره کرد.

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  صحنه هایی از فیلم"ملی و راه های نرفته اش"

  دیگر بازیگرانی که در فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش ایفای نقش می‌کنند عبارتند از «جمشید هاشم‌پور»، «افسر اسدی»، «جمشید جهانزاده»، «فرزانه نشاط‌خواه»، «ستاره اسکندری»، «سارا خویینی‌ها»، «مسعود فروتن» و «فلور نظری». همچنین دیگر عوامل این فیلم تورج منصوری مدیریت فیلمبرداری، محمدصادق آذین مدیریت تولید، اسحاق خانزادی صدابردار، علی نیک رفتار عکاس و محمد نیک بین تهیه کننده هستند. 

  معرفی کامل بازیگران فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» + عکس‌ها و تصاویر

  منبع مطلب : www.manzoom.ir

  مدیر محترم سایت www.manzoom.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عوامل فیلم سینمایی ملی و راه‌های نرفته‌اش (1395) | منظوم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید