در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی

  1 بازدید

  بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی ،امین اسکندریان کیست

  بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی ،امین اسکندریان کیست

  دوات آنلاین -امین اسکندریان که در سریال روزهای ابدی نقش مهدی را بازی کرده، بازیگری را از سال ها قبل شروع کرده اما بیش از آن که جلوی دوربین برود روی صحنه نمایش درخشیده است.

  امین اسکندریان بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی

  شروع بازیگری امین اسکندریان

  امین اسکندریان در سال 79 زمانی که پسری نوجوان بود در سریال آوایی در گلستان بازی کرد. او عکس بالا را از این سریال منتشر کرده است.

  امین اسکندریان بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی

  اسکندریان به حدی به بازیگری علاقه داشت که از آن سال تاکنون تمام تلاش و انرژی خود را در این رشته مترمکز کرده ودر نمایش های متعددی حضور داشته است.

  امین اسکندریان بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی

  حضور امین اسکندریان در تلویزیون

  امین علاوه بر نمایش باید در تلویزیون نیز جدی تر ظاهر می شد تا این که جواد شمقدری در سریال رو.زهای ابدی این فرصت را به او داد و این بازیگر در کنار کیمیا اکرمی و یلدا افشارنیا که نقش های محبوبه و مهناز را بازی می کنند حضوری جدی در قاب تلویزیون را تجربه کرد. او در این باره گفته است: من سالها تئاتر کار کردم و خوشحالم چنین موقعیتی برایم فراهم شد و آقایان علی اکبری و شمقدری این فرصت را در اختیار من گذاشتند. امیدوارم مردم هم دوست داشته باشند.

  او ادامه داده است: آقای شمقدری در طول کار خیلی به من کمک کرد و قبل از بازی در هر پلان من اتودهایی که می زدم را اجرا می کردم و او از میان آنها یکی را انتخاب می کرد. در واقع هم کمک می کرد و هم دستم را باز می گذاشت. اگرهم پیشنهادی میدادم با روی باز می پذیرفت. البته همان طور که می دانید بچه های تئاترواقعا برای نقش خیلی زحمت می کشند و از روز اول که برای این نقش انتخاب شدم، واقعا زحمت کشیدم و دلم می خواست نقشم را درست ایفا کنم.

  امین اسکندریان بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی

  بازی در نقش مهدی در سریال روزهای ابدی

  امین اسکندریان برای بازی در نقش مهدی در این سریال تست داد و از میان 500 نفر انتخاب شد. او درباره نقشش گفته است: شخصیت مهدی به حدی خوب نوشته شده بود که به هر بازیگری پیشنهاد میشد حتما قبول می کرد، زیرا بازیگر را در موقعیت های متفاوت و جذابی قرار می داد.

  وی ادامه می دهد: البته مهدی در فضای سالهای انقلاب قرار دارد که این مقطع زمانی با سن و سال من فاصله دارد، به همین دلیل درباره آدمهای آن مقطع زمانی خیلی تحقیق کردم؛ چطور حرف می زدند، رفتار می کردند و... همچنین تمام فیلم های انقلابی را که در آن مقطع ساخته شده بود می دیدم. در مجموع شخصیت مهدی برایم خیلی جذاب و هیجان انگیز بود.

  منبع مطلب : davatonline.ir

  مدیر محترم سایت davatonline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی و تصاویر امین اسکندریان [ مهدی روزهای ابدی]

  بیوگرافی و تصاویر امین اسکندریان [ مهدی روزهای ابدی]

  امین اسکندریان بازیگر نقش مهدی در سریال روزهای ابدی شبکه اول سیما است که در نیمه نخست زمستان ۹۹ هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما پخش می شود. امین اسکندریان مثل یلدا افشار نیا که بازیگر نقش مهناز (دختر سرهنگ با بازی صالح میرزا آقایی) است، سابقه بازیگری نداشته و این نخستین بار است که در تلویزیون حضور دارد.

  هر دو بازیگر جوان تلویزیون، سابقه فعالیت سینمایی و تئاتری نداشته و جواد شمقدری از ان ها به عنوان کاراکترهای اصلی سریال روزهای ابدی (یا نفوذ) استفاده کرده است. سریال روزهای ابدی، برشی از تاریخ معاصر ایران را از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ روایت می کند و داستان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است. تسخیری که ۴۰ سال بعد نیز همچنان در کانون توجه و نقد و بحث موافقان و مخالفانش قرار دارد.

  نخستین سکانس های قسمت اول سریال روزهای ابدی با امین اسکندریان آغاز می شود که او را در کنار جلیل فرجاد (روحانی) و دخترش کیمیا اکرمی، به منطقه کوهستانی رفته و سپس اسلحه هایی را داخل یک پژو سفید رنگ قدیمی می کنند . . . .امین اسکندریان که مهدی سریال روزهای ابدی است، در جریان یک ایست و بازدید گارد شاهنشاهی، بازداشت می شود و به زندان می افتد و توسط نیروهای انقلابی آزاد می شود و داستان از اینجا آغاز می شود.

  امین اسکندریان در سریال روزهای زندگی پس از آزادی از زندان طاغوت، در نقش بسیجی های حفاظت از پایگاه های مردمی آن روزگار حضور پیدا می کند و تصاویری که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته، سکانس هایی از قسمت های آینده سریال را به تصویر کشیده است.

  امین اسکندریان که از زمان پخش سریال روزهای ابدی شبکه اول سیما، جست و جو درباره اطلاعات زندگی و کارنامه هنری آن توسط مشتاقان سریال های تلویزیونی افزایش یافته است، مجرد بوده و دهه شصتی است و سابقه بازیگری حرفه ای ندارد.

  سریال روزهای ابدی، نخستین تجربه بازیگری امین اسکندریان در بزرگسالی است. اما او در سال ۱۳۷۹ در سریال آوایی در گلستان نیز روبروی دوربین رفته بود و هم بازی فرهاد اصلانی و فرشاد خدایی شده بود. او امکان کامنت زنی روی اینستاگرامش را غیر فعال کرده است!

  امین اسکندریان در سریال روزهای ابدی، هم بازی هنرپیشه های پیشکسوتی چون احمد نجفی، جلیل فرجاد، حمید گودرزی، علیرام نورایی و شهره لرستانی می شود. البته شماری هنرپیشه اروپایی و روس نیز به عنوان بازیگران نقش کارمندان سفارتخانه های اروپایی در تهران سال ۵۸ نیز در سریال، هم بازی امین اسکندریان هستند.

  امین اسکندریان یا همان مهدی سریال روزهای ابدی، قبلا در تئاتر هم دیده شده است. این بازیگر دهه شصتی جوان تلویزیون ایران، در نمایش مکبث، بخاطر پدرم و درخت سیب گناهنکار نیز هم روی صحنه رفته است.

  امین اسکندریان به تازگی وارد اینستاگرام شده است. اینستاگرام امین اسکندریان برای تماشای پشت صحنه سریال روزهای ابدی و سبک زندگی مهدی روزهای ابدی در نشانی: @amineskandarian در دسترس است.

  اینکه جواد شمقدری به عنوان کارگردان فیلم های دفاع مقدسی، ۲ بازیگر نقش اول مرد و زن سریال تلویزیونی روزهای ابدی را به دو چهره ناشناخته برای اهالی سینما و تلویزیون داده تا فرصت بازی در کنار پیشکسوتان را داشته باشند، قابل تقدیر است. موضوعی که بهتر است در فعالیت های تلویزیونی دیگر نیز تداوم یابد.

  احتمالا پس از پخش قسمت های اول سریال روزهای ابدی شبکه اول سیما با بازی مهدی، شاهد حضور بیشتر فالوئرهای صفحه اینستاگرام این بازیگر جوان تلویزیون در نیمه نخست زمستان ۹۹ باشیم.

  اگر درباره نقش اصلی مرد سریال روزهای زندگی (مهدی) نظر و دیدگاهی دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازیگر نقش مهدی در روزهای ابدی کیست؟ + بیوگرافی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 15 روز قبل
  0

  من از اولی که شما نقش برادر مهدی و بازی کردین

  خیلی دوستون دارم

  اخلاق خوب

  و.....

  ناشناس 16 روز قبل
  1

  من عاشق فیلم روز های ابدی هستم

  ناشناس 16 روز قبل
  1

  سلام

  واقعا شما آقایی امین اسکندریان هستین

  مهدی 2 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید