توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم

  1 بازدید

  با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم - راهنمای کامل با تفکیک منطقه - پاسخ با ما

  با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم - راهنمای کامل با تفکیک منطقه - پاسخ با ما

  پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری از سایت سازمان سنجش کشور ، داوطلبان بر اساس رتبه و تراز خود اقدام به انتخاب رشته می نمایند. با توجه به تعداد داوطلبان کنکور سراسری انسانی و رقابت برای قبولی در رشته های برتر نظیر حقوق ، روانشناسی و … توصیه می شود داوطلبان برای انجام انتخاب رشته اصولی و قبولی در دانشگاه و رشته های سطح بالای رشته انسانی با مشاوران برتر در این زمینه مشورت کنند. در این مطلب نیز به سوالات داوطلبان در رابطه با ” با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم ” و آیا شانس قبولی در رشته های برتر وجود دارد یا خیر ، پاسخ داده خواهد شد.

  در این مطلب به صورت تخصصی به پیش بینی قبولی با رتبه 60000 در رشته انسانی میپردازیم ، اگر شما عزیزان میخواهید از احتمال قبولی خود در سایر رشته ها آگاه شوید به مقاله زیر مراجعه بفرمایید :

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم  (کلیه رشته ها)

  با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم | دانشگاه سراسری

  دانشگاه و رشته قبولی با رتبه 60 هزار کشوری و 60 هزار سهمیه متفاوت است. داوطلبان با رتبه 60 هزار سهمیه شانس قبولی در رشته های حقوق ، روان شناسی ، مدیریت و … را در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور خواهند داشت.

  رشته و دانشگاه های قبولی داوطلبان با رتبه 60 هزار انسانی به شرح زیر است :

  با رتبه 60000 انسانی چی قبول میشم | دانشگاه آزاد

  پذیرش داوطلبان در دانشگاه آزاد بر اساس رتبه کشوری و تراز صورت می گیرد و احتمال قبولی داوطلبان با رتبه 60 هزار در دانشگاه آزاد بیشتر خواهد بود.

  دانشگاه و رشته قبولی داوطلبان انسانی با رتبه 60000 در دانشگاه آزاد به شرح زیر است :

  در این مطلب به یکی از سوالات داوطلبان کنکور سراسری انسانی در رابطه با ” با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم ” به طور کامل پاسخ داده شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر و مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی می توانید با مشاوران برتر مرکز تلفنیپاسخ با ما تماس بگیرید.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  مدیر محترم سایت pasokhbama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم - لیست کامل رشته های قبولی با رتبه 60000 - پاسخ با ما

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم - لیست کامل رشته های قبولی با رتبه 60000 - پاسخ با ما

  پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و انتشار کارنامه داوطلبان از سایت سازمان سنجش ، افراد براساس رتبه خود باید فرآیند انتخاب رشته را انجام دهند. در دانشگاه آزاد رتبه کشوری و در دانشگاه سراسری رتبه داوطلبان در سهمیه ملاک پذیرش می باشد. یکی از سوالات داوطلبان کنکور تجربی ، انسانی و ریاضی آن است که با رتبه 60000 کجا قبول میشم ؟ با رتبه 60 هزار چی قبول میشم ؟ آیا امکان قبولی در دانشگاه های دولتی وجود دارد ؟ در این مطلب به پاسخ سوالات داوطلبان در این زمینه و رشته های احتمالی برای قبولی پرداخته ایم.

  در این مطلب به پیش بینی قبولی با رتبه 60000 در تمامی رشته ها پرداخته ایم اگر شما عزیزان میخواهید بصورت تخصصی تر احتمال قبولی در رشته خود را با رتبه 60000 بررسی نمایید مقالات زیر را مطالعه نموده یا با کارشناسان ارشد ما تماس بگیرید:

  با رتبه 60000 انسانی کجا قبول میشم

  با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم

  با رتبه 60000 ریاضی کجا قبول میشم

   تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

  تماس از استان تـهران9092301611

  تماس از سراسر کشور: 9099071612

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم | کنکور انسانی

  در کنکور انسانی با رتبه 60 هزار در سهمیه مناطق ، قبولی در رشته های حقوق ، روانشناسی و حسابداری در دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور امکان پذیر خواهد بود.

  لیست رشته های قبولی در کنکور انسانی با حدود رتبه 60 هزار به شرح زیر است :

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم | کنکور تجربی

  با رتبه 60 هزار در سهمیه مناطق کنکور تجربی احتمال قبولی در رشته های مدیریت ، روانشناسی و شیمی در دانشگاه های پیام نور وجود دارد.

  دانشگاه و رشته قبولی رتبه 60 هزار کنکور تجربی در سهمیه مناطق در جدول زیر گردآوری شده است:

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم | کنکور ریاضی

  شانس قبولی با رتبه 60 هزار کشوری در کنکور ریاضی در رشته هایی نظیر مهندسی برق ، مهندسی عمران و مهندسی نفت در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی وجود دارد.

  لیست رشته و دانشگاه قبولی داوطلبان کنکور ریاضی با رتبه 60 هزار سهمیه و 60 هزار کشوری در دو جدول زیر گردآوری شده است:

  با رتبه 60000 کجا قبول میشم | دانشگاه آزاد

  در انتخاب رشته دانشگاه آزاد رتبه کشوری و تراز ملاک سنجش داوطلبان خواهد بود یعنی رتبه شما بدون اعمال سهمیه و با در نظر گرفتن داوطلبان کل کشور در گروه آزمایشی مربوطه ، محاسبه خواهد شد.

  اگر 60 هزار رتبه کشوری شما باشد در رشته های ریاضی مثل مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی عمران و … ، رشته های انسانی مثل حقوق ، روانشناسی ، حسابداری ، مشاوره ، مددکاری اجتماعی و رشته های تجربی برر مثل پرستاری ، هوشبری ، مامایی ، اتاق عمل ، بهداشت عمومی و ...در تعدادی از واحد های دانشگاهی با سطح علمی و آموزشی متوسط ، امکان قبولی دارید.

  برای اطلاع از لیست واحد های دانشگاهی که با این رتبه امکان قبولی در رشته های برتر را دارید ، با مشاوران ما تماس بگیرید.

  اما اگر 60 هزار ، رتبه در سهمیه شما باشد یعنی رتبه کشوری شما بیشتر از 60 هزار است و شانس قبولی تان در رشته های مذکور به نسبت کاهش می یابد.

  توصیه می شود برای اطلاع از رتبه قبولی هر یک از رشته های دانشگاهی و بررسی کارنامه کنکور خودتان برای تخمین شانس پذیرشتان ، از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید تا انتخاب رشته را به درستی انجام دهید.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  مدیر محترم سایت pasokhbama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟

   با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟ آیا می دانید با رتبه 60000 در چه رشته و دانشگاهی می توانید تحصیل کنید؟ آیا با کسب رتبه 60000 نا امید شده و قصد انتخاب رشته ندارید ؟ و یا می خواهید بدانید با رتبه 60000 تجربی شانس قبولی در چه رشته و دانشگاهی را دارید؟

  سوالات بسیار دیگری هستند، که همواره شما داوطلبان و کنکوری ها می خواهید بدانید، که با داشتن رتبه های مختلف در چه دانشگاه و رشته های قبول خواهید شد، با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟  در این مقاله کارنامه قبولی با رتبه 60000 را در اختیار شما قرار می دهیم، این کارنامه شامل رتبه کشور و رتبه در سهمیه و سهمیه مناطق و رشته و دانشگاهی که با رتبه 60000 تجربی قبول شده اند می باشد.

  اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد نحوه انتخاب رشته درست می باشد، چرا که با انتخاب درست با رتبه 60000 تجربی می توان در بهترین رشته ها قبول شد. اما اگر انتخاب نادرستی داشته باشید ممکن است فرصت خود را برای قبولی در بهترین رشته ها از دست بدهید. در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با درصد لازم برای قبولی در رشته های تجربی مد نظر خود و دانشگاهی که می خواهید قبول شوید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

  با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشوم ؟ 

  همونطور که گفتیم در این مقاله توضیحات کلی در رابطه با کارنامه داوطلبانی که در سال 98 با رتبه 60000 قبول شده اند و انتخاب رشته با رتبه 60000 انجان داده اند را دراختیار شما قرار می دهیم که در این کارنامه به ترتیب از سمت راست شامل رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، سهمیه در منطقه، جنسیت و شهر و رشته قبولی می باشد.

   انتخاب رشته با رتبه 60000 تجربی

  با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  رتبه 60000 برای داوطلبان گروه تجربی رتبه خوبی می باشد، اما نحوه درست انتخاب رشته با رتبه 60000 از اهمیت زیادی برخوردار است در ادامه توضیحات کلی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم.

  با توجه به برگزاری کنکور سراسری و آزاد باهم، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد بصورت جداگانه انجام می شود و داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند. داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 99 می توانند 150 کد رشته محل را انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند می توانند 20 کد رشته را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایید.

  بنابراین شما داوطلبان با مطالعه دفترچه بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود تمام رشته های که به آن علاقمند هستید را، بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود انتخاب و یاداشت نمایید. و انتخاب های خود را به سه دسته خوشبینانه، معقول  و بدبینانه تقسیم بندی کنید.  براساس اولویت علاقه و با دقت کد های مورد نظر را در لیست وارد نمایید.  اما آنچه که قبل از هرکاری به شما پیشنهاد میکنیم، اطلاع از بازار کار و محل دانشگاه، هزینه رفت و آمد در صورتی که در شهر دیگه ای باشد همه و همه را درنظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید. در هر کدام از مراحل انتخاب رشته برای آگاهی از تراز و رتبه لازم و هر سوالی که داشتید بدون اتلاف وقت از هر کجای کشور پاسخ سوالات خود را از طریق از ارتباط با سامانه دریافت نمایید.

  در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با اینکه  با رتبه 60000 تجربی کجا قبول میشم ؟ و با رتبه 60000 کجا قبول میشم ؟ می توانید از طریق ارتباط با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ ریز ترین سوال خود را در این رابطه دریافت نمایید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید.

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشوم

  با رتبه 10000 انسانی کجا قبول میشم ؟

  راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

  با رتبه 50000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  با رتبه 3000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  با رتبه 20000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  منبع مطلب : tahsilnews.com

  مدیر محترم سایت tahsilnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سارا 3 ماه قبل
  0

  سلام اول از همه اینکه باید با هر رتبه ای انتخاب رشته انجام بشه احتمال داره خیلی از بچه ها از رتبه اشون راضی نباشن و دیگه قبولی رو ندارن و شما میتونین جای اون جایگزین بشید دیگه اینکه حتما حتی رشته هایی که فکر میکنید که قبول نمیشید هم آخر انتخاب هاتون انتخاب کنید تا بعدا افسوس نخورید

  0
  سارا 3 ماه قبل

  منظور از اینکه از رتبه اشون راضی نیستن یعنی میمونن برای سال بعد

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید