توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  با نثر ساده وروان زیباییهای محل زندگی خود

  1 بازدید

  با نثر ساده وروان زیباییهای محل زندگی خود را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید صفحه 14 کتاب نگارش فارسی ششم

  صفحه ۱۴ کتاب نگارش فارسی ششم با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید

  با سلام خدمت شما ششمی ها و دبستانی ها و ابتدایی ها که دنبال جواب این سوال هستید که با عنوان با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید هستید جواب ما به این سوال اینگونه خواهد بود که دو نقطه محل ما زیباست پر از گل و درخت هاست با ماشین های فراوان مثل پراید شاسی بلند وانت پیکان و غیره ماشین ما ۲۰۶ است هوای ارومیه با ماشین های زیاد هوا آلوده است.

  انشا در مورد محل زندگی خود

  مقدمه : بنام خداوندی که اسانها را مانند دندانه های شانه مساوی آ فرید و تنها ملا ک برتری را تقوا قرار داد نه مال و ثروت ونه مکان زندگی .

  بدنه : ما در محله ای نسبتا قدیمی زندگی میکنیم با کوچه های قدیمی و خانه هایی که بعضی هم تازه ساز هستند وبعضیها قدیمی ،عرض کوچه ما چهار متر است به طوری که اگر دو تا ماشین پراید از روبرو بیایند نمیتوانند بدون برخورد از کنار هم عبور کنند . در وسط کوچه ما یک جوی آب روان قرار دارد که از هر خانه یک لوله باریک برای دفع فاضل آب اززیر آسفالت رد شده است . خانه ما وخانه های همجوار یک پله از سطح کوچه بالاتر است وهمین باعث شده است عصرها زنها ی همسایه بیایند بیرون وروی آن بنشینندو با هم درد دل کنند و گاهی اوقات سبزی هم پاک کنند.با اینکه محله ما پایین شهر است ولی من فکر میکنم از بالا شهریها پول دارتریم چون هر کدام از همسایه ها 3یا 5تا بچه دارند در حالی که پولدارها یا بچه ندارند یا تنها یک بچه دارند.شاید دلیل آن این باشد که پایین شهریها به رشد جمعیت کشور علاقه بیشتری دارند ویا میخواهند که نوه های آنها وقتی به دنیا می ایند دایی و خاله وعمه وعمو داشته باشند . به هر حال من کوچه های تنگ وباریک و شلوغ خودمان را به کوچه های بالای شهر که شبیه خیابان است وهمیشه هم خلوت است ترجیح میدهم .
  در محله ما همسایه ها قدیمی هستند وهمه هم همدیگر را میشناسند و در شادی و غم کنار هم هستند و در عزا و عروسی به داد هم میرند و کارها را مانند اعضای خانواده تقسیم میکنند . در محله ما عشق و صفا ودوستی حرف اول را میزند واز چشم وهم چشمی ها وغیبت وحسادت خبری نیست .

  نتیجه : آری من محل زندگیم را با تو جه به تمام کمیت ها و کاستیهایی که دارد دوست دارم امیدوارم روزی گذر شما به محله ما بیافتدوشما هم محبت وعشق و دوستی را در آنجا تجربه کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  نویسنده : من در روستای اروق زندگی میکنم اسم کوچه ی ما شهید ازادی است با کوچه ه که .

  فاطمه : هر کس محل زندگی ای دارد.محل زندگی من اسلامشهر در کوچه ای پهن اما کوچک است که در روبه روی کوچه ی ما میدانی وجود دارد که در آن درخت هایی زیبا و بلند قامت که بر رویشان پرنده مینشینند و صدای زمزمه یشان را با خد را میشنوی.حتی صبح ها که به مدرسه میروی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را میبینی که ورزش یا نرمش میکنند .من محل زندگی خود را دوست دارم🙂..
  منتظر شما هستیم …

  با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید

  با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید

  با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید

  پاسخ نگارش ششم با نثر ساده و روان زیبایی های محل زندگی خود را در یک بند معرفی کنید

  حل فعالیت نگارش ششم درباره اینکه محل زندگی خود را در یک بند با نثر ساده و روان بنویسید

  به نام خداوند جان و خرد

  در این موضوع قصد دارم که محل زندگی خود را به صورت کامل برای شما عزیزان بیان کنم.

  ما در محله ای نسبتا قدیمی زندگی می کنیم و همسایگان ما اکثرا مردمان قدیمی و بسیار دوست داشتنی هستند. پدربزرگ و مادربزرگ ها در خیابانی که ما زندگی می کنیم هستند و خیلی مهربان و دلسوزند. در کوچه ای که ما زندگی می کنیم طولش زیاد است اما عرض آن حدودا به 4 و نیم متر می رسد. خانه هایی با بافت قدیمی و زمین های خاکی که هنوز برای ساخت و ساز آماده نشده اند.

  در کوچه و خیابانی که ما زندگی می کنیم چون مردمان آنها بسیار خوب هستند باعث می شود که عصرها زن های هماسه گرد هم جمع شوند و با هم به گفت و گو و صحبت بپردازند و همین امر سبب مهربانی و دلسوزی بیشتر برای همدیگر می شوند.

  در کوچه ی که من زندگی می کنم وقتی که یک مراسم عروسی یا عزا اتفاق می افتد تمام مردم به صورت خودجوش بسیج می شوند تا به آن صاحب عروسی یا صاحب عزا کمک کنند.

  آری محله ی ما بسیار با هم مهربانند و دلسوزند و دلی بزرگ دارند. امیدوارم که این محله تا آخر عمر همینطور بماند.

  لطفا در پایین همین صفحه برای ما نظر بگذارید. نظرات شما باعث دلگرمی ماست.

  گردآوری توسط: مرجع انشا ensha.org

  اخطار:

  کپی برداری از مطالب “مرجع انشا” در سایت ها و وبلاگ ها ممنوع می باشد در صورت مشاهده مراتب به سایت ساماندهی و همچنین به DMCA Report از طریق گوگل گزارش داده خواهد شد. استفاده در مدارس و مکان های آموزشی هیچ مانعی ندارد

  توصیف و انشا در مورد محل زندگی ما

  انشای زیبا درباره محل زندگی ما

  توصیف و انشا در مورد محل زندگی مادر این پست با انشای زیبا درباره محل زندگی ما آشنا می شوید. با دانشچی همراه باشید.

  تمام خانه هایی که در اطرافمان می بینیم، محل زندگی خانواده های مختلفی هستند. خانه ی ما هم در گوشه ای از این هزاران خانه گوناگون قرار گرفته است. محل زندگیما باصفا و زیباست با ساختمان های کوتاه و بلندش. بعضی از ساختمان ها آنقدر بلندند که گاهی از بس که گردنت را برای دیدن نوکشان در اوج آسمان به عقب خم می کنی، خشک می شود!

  بعضی هایشان هم بوی زندگی های صاف و ساده ی قدیمی را می دهند. یکرنگ و خودمانی. دیگر از طبقه های سر به فلک کشیده در آنها خبری نیست. حیاطشان پر از گلدان هاییست که گل های رنگی را در دلشان جای داده اند؛ و حوض آب پر از ماهیکه دیگر کمتر جایی می توان همچین خانه هایی با حوضچه های باصفایش پیدا کرد.

  در محل زندگی ما پارک های بسیاری وجود دارد؛ پارک هایی که محل تفریح و بازی های ما در اوقات تفریحمان است. دیگر کسی هم به سر و صدایمان اعتراضی نمی کند. اطراف پارک و خیابان هایمان پر از مغازه های مختلف است. از لوازم التحریر و بقالی گرفته تا قنادی و نجاری! خلاصه همه چیز هست!

  در محل زندگی ما همه نوع همسایه وجود دارد. همسایهدلسوز، همسایه بی تفاوت، همسایه بداخلاق و همسایه خوش اخلاق! با این حال در بیشتر مراسم ها به هم لبخند میزنند و همسایه داری می کنند! ما در محل زندگیمان مراسم های مذهبی بسیاری داریم. ماه محرم و صفر را عزاداری می کنیم و عید غدیر و تولد امام مهدی (عج) و تولد دیگر امامانمان را جشن می گیریم؛ با این کار هم به یاد امامانمان هستیم هم دلهایمان را بیشتر بهم نزدیک می کنیم.

  محل زندگی ما با تمام آرامش و شلوغی اش زیباست. این بود انشای من …

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  $$$ 4 روز قبل
  1

  سلام عالی بود

  نام $

  هروقت زلزله اومد اینجا رو نگاه کن

  الان نه خَره

  -1
  فاطمه 3 روز قبل

  دروغ گو

  ناشناس 8 روز قبل
  2

  سلام خانه ما هم جلویه یه صحرا هست خالی هست🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  -1
  ناشناس 8 روز قبل

  شب ها پر از حیواناتی موذی مثل روباه و سن است و صبح ها از صدا ی ماشین ها نمی توانی بخوابی

  خیلی بده😂😂😂😂🤣🤣😅

  کاملیا عاطفی 21 روز قبل
  -2

  ممندن خیلیی بد بووود 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  کاملیا عاطفی 21 روز قبل
  2

  ما در شهر زندگی میکنیم و خانه ی ما لبه خیابان است ماشین میرود و میاید من خانه مان را خیلی دوست دارم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید