توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  برگرداندن فایل حذف شده از سطل آشغال

  1 بازدید

  برگرداندن فایل حذف شده از سطل آشغال را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  برگرداندن فایل حذفی از سطل آشغال در ویندوز

  هنگام انجام عمل حذف معمولی ، پرونده ها به طور موقت به سطل آشغال (برای Windows) یا سطل زباله (برای Mac) می روند. و برگرداندن فایل حذفی از سطل آشغال در ویندوز بسیار ساده تر است:

  با این حال ، شما می توانید سطل بازیافت را قبل از فهمیدن پرونده های داخل آن خالی کنید. در واقع ، پرونده های حذف شده در واقع برای همیشه ناپدید نمی شوند. آنها فقط لحظه ای پنهان می شوند تا اینکه رونویسی شوند. بنابراین به یاد داشته باشید که پس از خالی کردن سطل بازیافت ، هیچ چیز را در دیسک ذخیره و تغییر ندهید. هر چه سریعتر اقدامات را انجام دهید ، پرونده های بیشتری نیز بازیابی می شود. در اینجا دو راه حل در مورد چگونگی بازیابی پرونده های حذف شده دائمی از سطل زباله پس از خالی ارائه شده است.

  نحوه برگرداندن فایل حذفی از سطل آشغال در ویندوزبدون نرم افزار

  اگر قبلاً نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، بازیابی فایلهای حذف شده از سطل زباله بدون نرم افزار امکان پذیر است. اگر نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید از نقطه بازگشت و یا نسخه پشتیبان تهیه ویندوز با بازگرداندن آن به نسخه های قبلی ، می توانید پرونده های حذف شده را بازیابی کنید. مراحل زیر را انجام دهید:

  به طور معمول اگر از پشتیبان گیری ویندوز استفاده نکنید ، دکمه بازیابی در دسترس نیست یا نسخه قدیمی آن را نشان نمی دهد. سپس شما می توانید راه دیگری را امتحان کنید.

  برگرداندن فایل حذفی از سطل آشغال در ویندوز با نرم افزار

  اگر نسخه پشتیبان در رایانه شما وجود نداشته باشد ، نرم افزار بازیابی فایل یک گزینه جایگزین است. برنامه RePicvid Free Photo Recovery قادر به بازیابی پرونده های پاک شده دائمی از سطل بازیافت است . برای شروع بازیابی پرونده ها از سطل بازیافت ، راهنمای زیر را دنبال کنید.

  مرحله ۱. درایوی که پرونده ها از آن حذف شده است را انتخاب کنید

  RePicvid را اجرا کنید و کلیه انواع فایل ها را انتخاب کنید. سپس یک دیسک محلی را انتخاب کنید که پرونده ها را از آن حذف کرده اید .

  مرحله ۲. قالب پرونده ها را برای اسکن سریع انتخاب کنید

  روی Advanced Settings کلیک کنید و قالب پرونده ها را انتخاب کنید ، که باعث کاهش دامنه و زمان اسکن می شود. سپس Scan را فشار دهید تا خواندن تمام پرونده های حذف شده در دیسک مورد نظر شما شروع شود. پس از اتمام اسکن ، پیش نمایش پرونده هاس حذف شده ، بازیابی شده شروع می شود.

  مرحله ۳. پرونده های حذف شده از سطل زباله بازیابی و ذخیره کنید

  پرونده های حذف شده مورد نیاز برای بازیابی و ذخیره آنها را در درایو دیگر یا یک دستگاه ذخیره سازی خارجی را انتخاب کنید. درست در صورت ، اگر آنها را در همان دیسک ذخیره کنید ، به شما هشدار می دهد.

  نحوه نمایش نماد پنهان شده سطل آشغال

  ممکن است مواردی وجود داشته باشد که به طور تصادفی سطل بازیافت را مخفی کرده باشید ، و پرونده ها را حذف نکرده باشید. می توانید سطل بازیافت مخفی را با استفاده از راه حل زیر بازیابی کنید :

  امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و توانسته باشید فایل های حذف شده از سطل زباله خود را بازگردانده باشید ، در صورت وجود هرگونه مشکلی در رابطه با موضوع بالا می توانید برای ما نظر ارسال کنید.

  منبع مطلب : learnparsi.com

  مدیر محترم سایت learnparsi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازیابی فایل های حذف شده گوشی با برنامه Dumpster

  بازیابی فایل های حذف شده گوشی با برنامه Dumpster

  تعمیرات اپل

  چقدر جالب می‌شد اگر اندروید هم مانند ویندوز به بخشی تحت عنوان سطل آشغال یا سطل بازیافت (Recycle Bin) مجهز بود و یک بار شانس بررسی و بازیابی فایل های حذف شده گوشی را ارائه می‌کرد. در این مقاله به آموزش بازیابی فایل های حذف شده گوشی از طریق برنامه سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) می‌پردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  مقدمه‌ای در رابطه با برنامه سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) و بازیابی فایل های حذف شده

  بازیابی فایل های حذف شده گوشی و تبلت‌های اندرویدی یکی از معضلات کاربران این محصولات به شمار می‌رود. هر روز افراد زیادی با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل می‌کنند و از آن‌ها در رابطه با نحوه بازیابی فایل های حذف شده از گوشی خود سوال می‌پرسند. علیرغم اینکه هم اکنون اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای متعددی مدعی هستند که کاربران دستگاه‌های اندرویدی را قادر به بازیابی فایل های حذف شده می‌کنند، همچنان هیچ منبع کاملا قابل اعتماد و دقیقی به منظور انجام این عمل وجود ندارد. به بیان دیگر بازیابی فایل های حذف شده شما با استفاده از نرم افزارهای بازیابنده فایل تقریبا به شانش شما بستگی دارد و همیشه نتیجه مثبت را به همراه نخواهد داشت.

  اما روشی وجود دارد که ما استفاده از آن را برای مقابله با مشکل از دست رفتن همیشگی فایل هایی که به اشتباه از تبلت یا گوشی اندرویدی خود حذف کرده‌اید توصیه می‌کنیم. این روش یا ترفند می‌تواند برایتان نقش یک ناجی را ایفاء کند. حتما با سطل آشغال یا سطل بازیافت (Recycle Bin) سیستم عامل ویندوز آشنایی دارید. در ویندوز بخشی تحت عنوان Recycle Bin وجود دارد که تمام فایل‌های حذف شده کاربر به آن منتقل می‌شوند. سپس کاربر در هر زمان که تمایل داشته باشد می‌تواند به این بخش مراجعه کرده و فایل هایی که حذف کرده را بار دیگر بررسی کند. سپس اگر تمایل داشته باشد، می‌تواند برای همیشه این فایل ها را حذف نموده یا آن‌ها را بازیابی کند! بنابراین سطل آشغال یا سطل بازیافت (Recycle Bin) شانس دوباره‌ای به کاربران ویندوز می‌دهد تا فایل هایی حذف شده خود را مرور و در صورت نیاز بازیابی کنند. چقدر جالب می‌شد که اگر این نوع سطل آشغال (Recycle Bin) برای سیستم عامل اندروید هم ارائه شود!

  بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

  خوشبختانه این امکان وجود دارد که شما در گوشی یا تبلت خود از سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) استفاده کنید. این قابلیت به موجب وجود یک برنامه یا اپلیکیشن بسیار عالی تحت عنوان Dumpster ارائه می‌شود. برنامه Dumpster در اندروید دقیقا مانند سطل آشغال یا همان Recycle Bin سیستم عامل ویندوز عمل می‌کند و به شما شانس بازیابی مجدد فایل هایی که از حافظه گوشی حذف کرده‌اید را خواهد داد. این برنامه نیازی به روت بودن گوشی ندارد و به طور رایگان قابل دانلود است. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه استفاده از برنامه Dumpster به عنوان سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) محلی به منظور یازیابی فایل های حذف شده گوشی بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  آموزش استفاده از اپلیکیشن Dumpster؛ سطل آشغال اندروید (Recycle Bin)

  استفاده از برنامه Dumpster به هیچ عنوان پیچیدگی خاصی را به همراه ندارد. این برنامه نقش سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) را ایفاء می‌کند و شما را قادر به بررسی و در صورت نیاز بازیابی فایل های حذف شده از حافظه دستگاه خواهد کرد. برای استفاده از این برنامه کاربردی به شرح زیر عمل کنید:

  ابتدا باید با مراجعه به گوگل پلی استور (Google Play Store) برنامه Dumpster را دانلود و بر روی دستگاه اندرویدیتان نصب نمایید. با کلیک بر روی این قسمت به صفحه دانلود این برنامه در گوگل استور هدایت می‌شوید.

  پس از نصب برنامه Dumpster به عنوان سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) در دستگاهتان، آن را اجرا کنید. آیکون سه نقطه موجود در بخش زیرین برنامه را لمس کنید و سپس به تب Settings مراجعه نمایید. در این شرایط محیطی شبیه به عکس فوق پیش رویتان قرار می‌گیرد. در این بخش می‌توانید نوع فایل هایی را مشخص کنید که قصد دارید برنامه Dumpster در قبال آن‌ها نقش سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) را ایفاء کند. به عنوان مثال اگر گزینه Images را فعال باقی بگذارید، هر زمان که عکسی را از گوشی اندرویدی خود حذف می‌کنید، این عکس در برنامه Dumpster کپی می‌شود و به این صورت قابل بازیابی یا حذف همیشگی خواهد بود. اما اگر گزینه Images را غیر فعال کنید، دیگر پس از حذف یک عکس شاهد آرشیو شدن آن در برنامه Dumpster نخواهید بود. بنابراین برای این قسمت تنظیمات مورد نظرتان را برای فایل های مختلف اعمال کنید.

  سطل آشغال اندروید (Recycle Bin)

  بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

  سپس گزینه Next را لمس کنید و وارد صفحه اصلی برنامه Dumpster شوید. در این شرایط برنامه Dumpster به عنوان سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) شروع به آنالیز اطلاعات و فایل های ذخیره شده در دستگاه می‌کند. کمی منتظر بمانید تا آنالیز برنامه تمام شود. سپس پیامی شبیه به عکس فوق و سمت راست نمایان می‌شود که از خالی بودن سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) به واسطه برامه Dumpster خبر می‌دهد.

  سطل آشغال اندروید (Recycle Bin)

  حال تصور کنید که فایل های خاصی نظیر چندین عکس و غیره را از حافظه گوشی یا تبلت اندرویدی خود حذف کرده‌اید. در این شرایط تمام فایل های حذف شده به صورت یک آرشیو در برنامه Dumpster نمایان می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه به آن‌ها بار دیگر نسبت به بررسی تمام فایل های حذف شده اقدام کنید. سپس موارد مورد نظرتان را بازیابی نموده یا به کلی حذف کنید. برنامه Dumpster عملکرد بسیار عالی دارد و بدون تردید یکی از بهترین روش های ممکن به منظور ایجاد امکان بازیابی فایل های حذف شده دستگاه به شمار می‌رود. بنابراین همین حالا اپلیکیشن نام برده شده در به عنوان سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) دانلود و در دستگاهتان نصب کنید.

  بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی Note 20 Plus

  جمع‌بندی

  همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه استفاده از برنامه Dumpster به عنوان سطل آشغال اندروید (Recycle Bin) پرداختیم و شرح دادیم که چگونه این برنامه می‌تواند امکان بازیابی فایل های حذف شده دستگاه را فراهم آورد. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

  بیشتر بخوانید:

  قطعات موبایل

  قیمت قاب پشت iPhone XS

  قیمت تاچ ال سی دی Samsung S6

  تعمیرات موبایل

  منبع مطلب : mobilekomak.com

  مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه تصاویر و فیلم ها پاک شده،از سطل زباله را بازیابی کنیم؟

  چگونه تصاویر و فیلم ها پاک شده،از سطل زباله را بازیابی کنیم؟

  گاهی اوقات ما عکسی را از سیستم خود حذف می‌کنیم و بعدا متوجه می‌شویم که آن عکس به اشتباه حذف شده و باید برگرداننده شود. خوشبختانه ، در ویندوز(Windows) و مک(Mac)  ، عکس های حذف شده از یک پوشه  برای همیشه حذف نمی شوند ، آنها فقط به سطل زباله(Recycle Bin) منتقل می شوند. با استفاده از چند روش ساده می‌توانید به راحتی عکس های حذف شده را از سطل زباله بازیابی کنید.

  اما اگر آن عکس ها را به طور دائم ازRecycle Bin پاک شوند،امکان بازیابی آنها هست؟ این اتفاق می افتد که شما به عمد به سطل زباله بروید و عکس را از آن حذف کنید ، یا به طور عمدی یا تصادفی کل سطل زباله را خالی کنید. در این حالت ، شما نمی توانید عکس ها را از سطل زباله بازیابی کنید ، زیرا آنها برای همیشه حذف شده اند. چگونه می توان عکس های حذف شده دائمی را از Recycle Bin بازیابی کرد؟ برای حل این مشکل با در ادمه همراه ما باشید.

  بخش ۱. نحوه بازیابی عکسهای حذف شده از سطل زباله

  بازیابی تصاویر حذف شده از سطل زباله بسیار آسان است. اگر تصاویر خود را از هر پوشه یا هر مکان در رایانه شخصی خود حذف کرده اید ، قرار است قبل از حذف دائمی آنها ، آن تصاویر یا پرونده ها داخل سطل زباله (Recycle Bin) بروند. بنابراین ، اگر سطل آشغال خود را خالی نکرده اید یا آن عکس ها را به طور دائم از سطل زباله حذف نکرده اید ، می توانید به سادگی به سطل زباله رفته و آن تصاویر را بازیابی کنید.

  مرحله اول. برای بازیابی عکس های حذف شده از Recycle Bin در رایانه شخصی ویندوز ، ابتدا باید از روی دسک تاپ خود به Recycle Bin بروید. وقتی در صفحه اصلی هستید ، به دنبال نماد Recycle Bin در جایی در گوشه باشید ، بر روی نماد کلیک کنید تا وارد Recycle Bin شوید. اگر نمیتوانید نماد را پیدا کنید ، به سادگی به صفحه جستجو در نوار وظیفه بروید و Recycle Bin را جستجو کنید.چگونه می توان تصاویر و فیلم ها پاک شده را از سطل زباله بازیابی کرد؟

  مرحله دوم. وقتی داخل سطل بازیافت هستید ، باید عکس هایی را که می خواهید بازیابی کنید از سطل زباله پیدا کنید. می توانید از طریق Recycle Bin حرکت کنید تا عکس ها را جستجو کنید ، از نوار جستجو استفاده کنید ، یا می توانید همه پرونده ها را مطابق با نام ، اندازه پرونده یا در تاریخ مرتب سازی کنید ، پرونده ها حذف شدند. این روش ها به شما کمک می کنند تا سریعتر پرونده ها را پیدا کنید.چگونه می توان تصاویر و فیلم ها پاک شده را از سطل زباله بازیابی کرد؟

  مرحله سوم. برای بازیابی عکس ها از سطل زباله ، باید عکس هایی را که در آن قرار گرفته اید انتخاب کنید. می توانید به سادگی عکسی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید ، یا می توانید از کلیدهای “Ctrl” یا “Shift” برای انتخاب چندین عکس استفاده کنید. تمام عکسهای مورد نیاز برای بازیابی از Recycle Bin را انتخاب کنید.چگونه می توان تصاویر و فیلم ها پاک شده را از سطل زباله بازیابی کرد؟

  مرحله چهارم. پس از انتخاب همه عکس ها و فیلم هایی که می خواهید از سطل زباله بازیابی شوند ، “راست کلیک” کرده و از فهرست بازشده گزینه “Restore” را انتخاب کنید. به محض اینکه روی گزینه Restore کلیک کنید ، تمام عکسهای انتخابی شما بازیابی از سطل زباله را آغاز می کنند و به محل اصلی‌شان  برگردانده می شوند.چگونه می توان تصاویر و فیلم ها پاک شده را از سطل زباله بازیابی کرد؟

  اکنون ، بعد از اینکه که عکسهای حذف شده از سطل زباله خود را بازیابی کرده اید ، می توانید به سادگی به مکان اصلی آنها بروید تا دوباره به عکس ها دسترسی پیدا کنید.

  بخش ۲. چگونه می توان عکس های حذف شده دائمی از سطل زباله را بازیابی کرد؟

  فرض کنید همه داده ها را از سطل زباله خود به اشتباه یا عمداً حذف کرده اید. اکنون ، بازیابی عکس از سطل زباله به کمک Restore امکان پذیر نیست. ]x,v می توان عکس های حذف شده دائمی را از Recycle Bin بازیابی کرد؟آیا راهی برای حل این مشکل نیز وجود دارد؟ اجازه دهید ابتدا امکان بازیابی پرونده های حذف شده دائمی از Recycle Bin را با هم مرور کنیم.

  ۲.۱ آیا بازیابی پرونده ها پس از خالی کردن سطل زباله(Recycle Bin) امکان پذیر است؟

  بله! بعد از خالی کردن سطل بازیافت ، می توانید پرونده ها را بازیابی کنید.اما چطور ممکن است؟لپ تاپ ها و رایانه های شخصی هنگام اجرای  ویندوز ، Mac یا هر سیستم عامل دیگر به شکلی طراحی شده اند که به شما این امکان را می دهد؛ که عکس های حذف شده از سطل زباله را بازیابی کنید. می توانید هر پرونده حذف شده دائمی را از سیستم خود بازیابی کنیدوقتی به طور تصادفی فایلی را از سیستم شما حذف می‌کنید ، تنها مکان فایل یا به عبارت بهتر آدرس آن حذف می‌شود،اما اطلاعات آن در درایو پنهان می ماند. برای بازیابی آن پرونده ها می توانید از یک نرم افزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید.

  اما استفاده از نرم افزار همیشه اثربخش نیست.توجه داشته باشید که پرونده ها فقط تا زمانی قابل بازیابی اند که با هیچ داده دیگری رونویسی نشوند.به محض اینکه داده جدیدی را وارد کنیم بازیابی اطلاعات آنها غیر ممکن خواهد بود.

  ۲.۲ بازیابی اطلاعات Recycle Bin با نرم افزار ریکاوری

  برای بازیابی عکس ها پس از خالی کردن سطل بازیافت ، به شما کمک می کند تا با کمک یک نرم افزار حذف سطل زباله حذف شده برای ویندوز ، مراحل بازیابی اطلاعات زباله را طی کنید. توصیه می کنیم برای بازیابی عکس ها از سطل زباله از نرم افزار Recoverit Data Recovery استفاده کنید.

  Recoverit یک نرم افزار کاربردی برای  بازیابی عکس ها و فیلم ها از Recycle Bin است. به جرات می توان گفت این نرم افزار در مقایسه با سایر برنامه‌های بازیابی موجود در بازار، یکی از قدرتمندترین آنهاست.Recoverit به شما امکان می دهد عکس ها را از تمام درایوها  سیستم خود ، از جمله از سطل زبال بازیافت شده ، بازیابی کنید.

  Recoverit با دو حالت اسکن مختلف ، یک اسکن All-Around و یک اسکن عمیق برای نتایج بهتر بازیابی در هنگام بازیابی عکس های حذف شده از Recycle Bin همراه است.

  با Recoverit ، می توانید قبل از بازیابی عکس های حذف شده از Recycle Bin ، تمام پرونده های اسکن شده را مرور کنید.

  بازیابی می تواند به شما در بازیابی فایلهای حذف شده از انواع دستگاههای ذخیره سازی مانند کارت SD ، هارد درایو ، رایانه شخصی ، لپ تاپ ، ویندوز ، دوربین دیجیتال و غیره کمک کند.

  منبع مطلب : hard-repair.com

  مدیر محترم سایت hard-repair.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید