در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  به نظر شما چرا آثار فرهنگی آیینه احوال و افکار جامعه است؟ با جواب

  1 بازدید

  به نظر شما چرا آثار فرهنگی آیینه احوال و افکار جامعه است؟ با جواب را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  فرشته : زیرا زبان هر جامعه در هر دوره ای بر پایه باورها و ارزش های دینی و اخلاقی و به طور کلی بر پایه فرهنگ حاکم بر آن زمان شکل می‌گیرد . پس زبان هر دوره ، نماینده فکر و فرهنگ همان روزگار است . بهترین راه برای آشنایی با اندیشه‌ ها و باورهای هر جامعه ، روی آوردن به ادبیات آن جامعه است ، زیرا هر رویداد و حادثه ای که در جامعه به وقوع می‌پیوندد ، در آثار ادبی آن جامعه منعکس می‌شود .

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فرشته 3 ماه قبل
  12

  زیرا زبان هر جامعه در هر دوره ای بر پایه باورها و ارزش های دینی و اخلاقی و به طور کلی بر پایه فرهنگ حاکم بر آن زمان شکل می‌گیرد . پس زبان هر دوره ، نماینده فکر و فرهنگ همان روزگار است . بهترین راه برای آشنایی با اندیشه‌ ها و باورهای هر جامعه ، روی آوردن به ادبیات آن جامعه است ، زیرا هر رویداد و حادثه ای که در جامعه به وقوع می‌پیوندد ، در آثار ادبی آن جامعه منعکس می‌شود .

  برای ارسال نظر کلیک کنید