توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تجاوزهای تجاور پلیس به دختر جوان در همدان

  1 بازدید

  تجاوزهای تجاور پلیس به دختر جوان در همدان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تجاوز فجیع به نوعروس همدانی جلوی چشم شوهرش + جزئیات

  تجاوز فجیع به نوعروس همدانی جلوی چشم شوهرش + جزئیات

  این متهم که مهدی نام دارد دو سال قبل جوانی به نام فرزاد را در حالی که همراه با نامزدش فروزان به تفریح رفته بود مورد ضرب و جرح قرار داد و به نامزدش تعرض کرد که پس از این حادثه فرزاد به زندگی خود پایان داد.

  این گزارش در شرح ماجرا آورده است: اواسط سال ۹۰ در حالی که فقط چند ماه از نامزدی فرزاد و فروزان گذشته بود، روزی آن‌ها برای تفریح به حاشیه دریاچه سد اکباتان در همدان رفتند، اما هرگز تصور نمی‌کردند چه سرنوشت تلخی در انتظارشان است؛ این دو پس از آنکه خودرو پژو ۲۰۶ خود را پارک کردند برای استراحت کنار بخشی از دریاچه که خلوت بود، اتراق کردند.

  با گذشت چند ساعت دو جوان ناشناس که سوار بر موتورسیکلت بودند به فرزاد و فروزان نزدیک شدند و پس از چند دقیقه پرسه زدن در آن اطراف سراغ زوج جوان رفتند و برای آن دو مزاحمت ایجاد کردند که در این لحظه فرزاد به دو جوان تذکر داد فروزان نامزد او است و آن‌ها نباید مزاحمشان شوند.

  در این هنگام یکی از موتورسواران با او درگیر شد و جوان دیگر نیز به سراغ فروزان رفت و سعی کرد او را به زور سوار موتور کند.

  با گذشت چند دقیقه در حالی که کشمکش بین دو جوان مزاحم و فرزاد و فروزان ادامه داشت دو موتورسوار دیگر نیز به کمک متعرضان آمدند و بدین ترتیب سه نفر از آن‌ها فرزاد را مورد ضرب و جرح قرار دادند و یکی دیگر از آنان به نام مهدی فروزان را در حالی که به شدت می‌گریست به گوشه ای برد و مورد آزار جنسی قرار داد و سپس به همراه همدستش فراری شد.

  به دنبال وقوع این حادثه زوج جوان با مراجعه به پلیس خواستار رسیدگی به این موضوع و دستگیری چهار جوان فراری شدند.

  بدین ترتیب پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و کارآگاهان پلیس آگاهی همدان تحقیقات وسیعی را برای یافتن متهمان آغاز کردند و در نخستین اقدام با کمک شاکیان تصاویر فرضی متهمان ترسیم شد و در اختیار واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت.

  چندی بعد با به دست آمدن ردپایی از یکی از متهمان، ماموران موفق شدند طی عملیاتی ضربتی او و سه نفر دیگر را دستگیر کنند و به دنبال دستگیری این چهار جوان بازجویی‌های فنی از آنان آغاز شد.

  متهمان که مهدی، حسین، جواد و شکور نام دارند در تحقیقات مقدماتی اتهام خود را پذیرفتند و در دادگاه کیفری استان همدان مورد محاکمه قرار گرفتند.

  جلسه دادرسی قضات دادگاه مهدی را به اعدام محکوم کردند و این حکم پس از صدور برای بررسی به دیوان عالی کشور ارسال شد و قضات دیوان پس از مدت‌ها مطالعه و بررسی دقیق پرونده با توجه به ادله و مدارک موجود در پرونده رای صادره را تایید کردند و پرونده پس از گذشت دو سال از وقوع حادثه برای اجرای حکم به دادسرای همدان ارسال شد.

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  مدیر محترم سایت www.shomanews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تجاوز وحشتناک جنسی 8 ساعته به دختر جوان + عکس

  تجاوز وحشتناک جنسی 8 ساعته به دختر جوان + عکس

  فرارو نوشت:  پسر جوان در جایگاه قرار گرفت. او اتهام را رد کرد و گفت: من تجاوز نکردم و هرگز این اتهام را قبول ندارم. این دختر همدست دختر دیگری به نام نگار است. نگار هفت سال قبل با من دوست بود. من عاشقش بودم و خیلی دوستش داشتم و می‌خواستم با او ازدواج کنم، اما مدتی بعد فهمیدم چه اشتباهی کرده‌ام، چون نگار یک اخاذ بود.

  بیشتر بخوانید : 

  تجاوز فجیع به نوعروس همدانی جلوی چشم شوهرش + جزئیات

  خبر داغ :

  ویدیوی لورفته از جشن تولد لاکچری و حرکات عجیب اشکان خطیبی + فیلم

  دختری جوان چندی قبل به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی پسری مورد تعرض قرار گرفته است. این دختر به مأموران گفت: من مدتی است که با پسر جوانی به نام سینا دوست شده‌ام و با توجه به اینکه رفتار خوبی با من داشت، به رابطه‌ام با او ادامه دادم. یک روز به من گفت: برای دیدار با هم به محل قرار بروم. او من را از محل قرارمان به محلی خلوت برد و مورد تجاوز قرار داد و بعد هم فیلم‌برداری کرد و گفت: اگر بخواهم شکایت کنم یا به کسی چیزی بگویم، فیلم را منتشر می‌کند.

  متهم گفت: من هرگز فکر نمی‌کردم او چنین کاری کند و از اتفاقی که افتاد، خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم شکایت کنم.

  پرونده با شکایت این دختر به پزشکی قانونی ارسال شد و متخصصان تأیید کردند دختر جوان با متهم رابطه داشته است. به این ترتیب، متهم بازداشت و برای بازجویی و محاکمه به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد.

  جلسه رسیدگی به این پرونده روز گذشته برگزار شد. در ابتدا دختر شاکی در جایگاه قرار گرفت. او گفت: پسر جوان 8 ساعت من را مورد تعرض قرار داد. هیچ رضایتی در کار نبود. او به من تعرض کرد و حین تعرض فیلم‌برداری کرد و گفت: اگر به کسی چیزی بگویم، فیلم را پخش و کاری می‌کند آبرویم برود و دیگر نتوانم ازدواج کنم. او از من اخاذی می‌کرد و می‌خواست با این کار وادارم کند به خواسته‌هایش تن دهم. برای همین تصمیم گرفتم شکایت کنم.

  بعد از گفته‌های این دختر، پسر جوان در جایگاه قرار گرفت. او اتهام را رد کرد و گفت: من تجاوز نکردم و هرگز این اتهام را قبول ندارم. این دختر همدست دختر دیگری به نام نگار است. نگار هفت سال قبل با من دوست بود. من عاشقش بودم و خیلی دوستش داشتم و می‌خواستم با او ازدواج کنم، اما مدتی بعد فهمیدم چه اشتباهی کرده‌ام، چون نگار یک اخاذ بود.

  این جوان گفت: وقتی نگار دید من خیلی عاشق او هستم، من را تهدید کرد و گفت: از من شکایت می‌کند. او با این روش از من اخاذی می‌کرد. یک بار به او گفتم دیگر باج نمی‌دهم و حاضر نیستم اجازه دهم همچنان از من اخاذی کند. ارتباط ما قطع شد تا اینکه مدتی قبل با دختری به نام یاسی (شاکی پرونده) آشنا شدم. یاسی خیلی دختر مهربانی بود و هرچه به او می‌گفتم انجام می‌داد. وقتی ما با هم ارتباط برقرار کردیم، این بار او تصمیم گرفت از من اخاذی کند. در حرف‌هایش متوجه شدم او از دوستان نگار است. خیلی تعجب کردم چطور او این مسئله را به من نگفته بود. این‌طور بود که فهمیدم آن‌ها با هم همدست بودند. در واقع نقشه این شکایت و همه چیز‌هایی که یاسی گفته را نگار طراحی کرده است و این دو دوست قصد اخاذی از من را دارند.

  متهم درباره اینکه آیا از شاکی فیلم‌برداری کرده است، گفت: من هرگز فیلم‌برداری نکرده‌ام اگر فیلم‌برداری کرده بودم، حتما باید پلیس آن را پیدا می‌کرد. دختر شاکی به من تهمت زده است.

  قضات با پایان جلسه برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  مدیر محترم سایت www.shomanews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ماجرای پیشنهاد ۶۰ میلیاردی سه مرد ثروتمند برای فرار از اعدام به اتهام تجاوز چه بود؟

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  یاسین : ببینین دختری که با یه پسر تو یه جای خلوت مثل خونه میاد باید همه چیو بجون بخره اگه نمیخاین بفنا برین فقط مکان های عمومی قرار بزارین از ما گفتن بود

  ناشناس : این درده که جلوی چشم شوهرش این کارو کردن باید اعدام بشه

  ؟..........؟ : خاک به سر همچین آدمایی...

  Haniye : خاک بر سرش

  ستایش : خدا به همه جوانها کمک کن تا از مسیر اشتباه برگردن

  Shhhhh : دختره براچی رفته جایی ک خلوت بوده😐پسره چرا اینکارو کرده😐اصن بمنچه😐

  محسن : خدایا هیچ وقت از این تصاویر نه ببینم نه بشنوم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نسیم 1 ماه قبل
  0

  تاسف بار همین

  نسیم 1 ماه قبل
  0

  خاک عالم

  fafa 4 ماه قبل
  -1

  واقعا دنیایی بدیه 😑😔

  0
  تو بید 2 ماه قبل

  توبید

  فقط خدا 5 ماه قبل
  -1

  واقعا چ دنیایی شده .خدا لعنتشون کنه هرچی ادم متجاوز .عجب چیزایی میشنویم باعث تاسف اسم ادمیت رو بعضیا باشه

  یه آدم مرده 9 ماه قبل
  1

  مرده روح من مرده چرااااا

  Shhhhh 12 ماه قبل
  6

  دختره براچی رفته جایی ک خلوت بوده😐پسره چرا اینکارو کرده😐اصن بمنچه😐

  ستایش 1 سال قبل
  6

  خدا به همه جوانها کمک کن تا از مسیر اشتباه برگردن

  0
  اینا باید بمیرن 11 ماه قبل

  ادم نیستن ک

  ناشناس 1 سال قبل
  11

  این درده که جلوی چشم شوهرش این کارو کردن باید اعدام بشه

  محسن 1 سال قبل
  5

  خدایا هیچ وقت از این تصاویر نه ببینم نه بشنوم

  یاسین 2 سال قبل
  14

  ببینین دختری که با یه پسر تو یه جای خلوت مثل خونه میاد باید همه چیو بجون بخره اگه نمیخاین بفنا برین فقط مکان های عمومی قرار بزارین از ما گفتن بود

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  خیلی ثاثیر گذار بود

  ؟..........؟ 2 سال قبل
  8

  خاک به سر همچین آدمایی...

  6
  Haniye 1 سال قبل

  خاک بر سرش

  سلامی 2 سال قبل
  3

  من شنیدم که مجرم دستگیر شده و داره حبس میکشه

  mm 2 سال قبل
  1

  اوکی

  برای ارسال نظر کلیک کنید