توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ترفند انتقال شارژ همراه اول به ایرانسل

  1 بازدید

  ترفند انتقال شارژ همراه اول به ایرانسل را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ترفند انتقال شارژ سیم کارت همراه اول

  ترفند انتقال شارژ از همراه اول به ایرانسل

  برای انتقال شارژ از یک سیم کارت همراه اول به سیم کارت همراه اول دیگر ( انتقال شارژ) از کد زیر استفاده کنید ( از چپ به راست) :

  # شماره اعتباری مورد نظر9891* مبلغ اعتبار به ریال * رمز انتقال * 132 *

  برای گرفتن رمز انتقال یک پیامک بدون متن به 8910 ارسال کنید.

  شماره رمزی که ویژه ی شما تولید شده برایتان فرستاده می شود که باید آن را به خاطر بسپارید .

  به طور مثال : می خواهیم مبلغ 1000 تومان به شماره 09191111111 شارژ بفرستیم فرض میکنیم قبلا یک پیامک بدون متن به 8910 ارسال کرده ایم و رمز 1234 برای ما تعیین شده است ، پس به این ترتیب کد به شکل زیر خواهد بود :

  #98919191111111*10000*1234*132*

  نکات مهم در مورد انتقال شارژ :

  بهتر است قبل از فرستادن شارژ از روشن بودن گوشی طرف مقابلتان اطمینان حاصل کنید.

  مواظب رمزتان باشید تا کسی یواشکی از رمز شما استفاده نکرده و شارژ از گوشی شما برای خودش ارسال نکند!

  همراه اول برای هر بار انتقال عتبار 40 تومان کارمزد کم میکند

  در هر روز برای تعداد دفعات فرستادن شارژ محدودیت وجود دارد و فقط 5 بار می توان شارژ انتقال داد

  حداکثر مبلغ انتقال در هر روز 10.000 تومان می باشد

  در هر ماه فقط 30 بار می توان انتقال شارژ انجام داد

  حداکثر مبلغی که می توان در هر ماه انتقال داد 50.000 تومان می باشد

  5 روش انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل دائمی و اعتباری: کد دستوری، اینترنت و.. - انزل وب

  5 روش انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل دائمی و اعتباری: کد دستوری، اینترنت و.. - انزل وب

  امروز قصد داریم در مورد انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل صحبت کنیم. گاهی ما در شرایطی قرار می گیریم که به شارژ احتیاج پیدا کنیم. سیم کارت اعتباری شما خالی است و شاید هم آنقدر دیر وقت است که بیرون رفتن جهت خرید شارژ برای شما امکان پذیر نمی باشد. پس تنها راه حلی که باقی می ماند انتقال اعتبار شارژ است. با کمک پست امروز انزل وب شما خیلی راحت می توانید عملیات انتقال شارژ همراه اول ، ایرانسل و رایتل دائمی به اعتباری و به خط دیگر را انجام دهید.

  انتقال اعتبار شارژ همراه اول به همراه اول، ایرانسل به ایرانسل و رایتل از طریق کد خط به خط و..

  How To Transfer Sim Card Credit (Charge) MCI, Irancell MTN And Rightel

  شاید شما در شرایطی قرار گرفته باشید که به شارژ همراه اول، ایرانسل و یا رایتل احتیاج پیدا کرده باشید. در صورتی که در کارت اعتباری خود موجودی ندارید و یا مغازه ای در اطراف شما نیست، می توانید از ۵ روش دریافت شارژ همراه اول ، ایرانسل و رایتل که امروز در انزل وب آموزش می دهیم استفاده کنید. آموزش امروز از ۳ بخش تشکیل شده است. در بخش اول نحوه انتقال شارژ ایرانسل را توضیح خواهیم داد. شما به ۳ روش می توانید شارژ ایرانسل را انتقال دهید. در ادامه نحوه انتقال شارژ همراه اول و رایتل را توضیح خواهیم داد. با استفاده از این آموزش شما می تواند از سیم کارت اعتباری خود به سیم کارت اعتباری دیگری شارژ ارسال و یا دریافت کنید. علاوه بر این شما می توانید از طریق سیم کارت دائمی خود به سیم کارت اعتباری دوستتان شارژ انتقال دهید.

  نحوه انتقال شارژ ایرانسل به ایرانسل و به خط دیگر

  کاربرانی که سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل دارند می توانند برای دوستان خود شارژ ارسال کنند. چند روش مختلف برای انتقال شارژ خط به خط ایرانسل وجود دارد:

  در ادامه هر یک از این روش ها را با هم بررسی می کنیم. اما قبل از بررسی بهتر است با هم به یک سری نکات توجه داشته باشیم.

  روش انتقال شارژ ایرانسل بدون رمز از طریق اپلیکیشن ایرانسل

  اگر کسی از شما درخواست شارژ  ایرانسل کرده است، خیلی راحتاپلیکیشن ایرانسل منرا روی گوشی خود نصب کنید. حالا وارد بخش خط به خط شوید. شماره تلفن همراه مقصد و مبلغ انتقال شارژ ایرانسل را وارد کنید. اما اگر می خواهید به کسی درخواست انتقال شارژ ایرانسل بفرستید، باید وارد قسمت خط به خط شوید. بعد از بین گزینه ها، گزینه درخواست شارژ را انتخاب کنید. حالا شماره تلفن کسی که می خواهید برایتان شارژ بفرستید را وارد کنید و در ادامه آن مبلغ مورد نیاز خود را وارد کنید. حالا درخواست انتقال شارژ ایرانسل خود را ارسال کنید.

  برای حذف پین کد خود از پست برداشتن و حذف پین کد سیم کارت همراه اول، ایرانسل و رایتل در گوشی آیفون، سامسونگ و..کمک بگیرید.

  نحوه انتقال شارژ ایرانسل از طریق کد دستوری

  در انتقال شارژ ایرانسل از طریق کد دستوری شما به نصب برنامه احتیاجی ندارید. شما باید از سیم کارت ایرانسل خود کدهای *۱۴۲*۱# یا ۱#*۳*۱*۵۵۵* را شماره گیری کنید. یک رمز ۴ رقمی برای شما ارسال می شود. حالا باید شماره فرد دریافت کننده اعتبار، مبلغ و رمز ۴ رقمی که دریافت کرده اید را وارد کنید.

  اما اگر قصد دارید از دوست خودتان شارژ دریافت کنید باز هم کدهای *۱۴۲*۱# یا ۱#*۳*۱*۵۵۵* را شماره گیری کنید. حالا شماره دوست تان، مبلغ شارژی که می خواهید را وارد کنید. وقتی که درخواست شارژ شما ثبت می شود دوست شما یک اس ام اس دریافت می کند که حاوی شماره شما و مبلغ درخواستی است. بعد دوستتان کد تایید را ارسال می کند و شما شارژ ایرانسل خود را دریافت می کنید.

  برای لغو پیغام گیر صوتی خود از پست ۳ روش فعال سازی ، حذف و لغو پیغام گیر صوتی همراه اول ، ایرانسل و رایتلاستفاده کنید.

  روش انتقال اعتبار شارژ ایرانسل از طریق اس ام اس

  اگر قصد دارید از طریق اس ام اس به دوستتان شارژ انتقال دهید شماره دوستتان، مبلغ و رمز ۴ رقمی خود را به شماره ۱۱۲ ارسال کنید. فرمت پیامک شما باید به صورت رمز ۴ رقمی :مبلغ :شماره دوستتان باشد یعنی با استفاده از : و بدون فاصله شماره و مبلغ و رمز ۴ رقمی از هم جدا شده باشد.

  روش انتقال شارژ همراه اول به همراه اول دائمی و اعتباری با کد درخواست

  خب مانند انتقال شارژ ایرانسل، شما برای انتقال شارژ همراه اول دائمی به اعتباری و همینطور اعتباری به اعتباری نیاز به کد رمز دارید. کد رمز همرا اول برخلاف ایرانسل ۸ رقمی است. برای دریافت کد رمز یک پیامک خالی به شماره ۸۹۱۰ ارسال کنید. برای انتقال شارژ همراه اول شما به دو صورت می توانید اقدام کنید:

  قبل از ادامه نکاتی وجود دارد که بهتر است به آنها نگاهی داشته باشیم.

  انتقال شارژ همراه اول دائمی به اعتباری، اعتباری به اعتباری

  کاربران همراه اول بعد از دریافت رمز انتقال شارژ می توانند کد زیر را شماره گیری فرمایند. توجه داشته باشید که حتما قبل از شماره همراه کد ۹۸ را وارد کرده باشید.

  # (********۹۸۹۱)شماره دریافت کننده *مبلغ انتقالی* رمز انتقال *۱۳۲*

  حالا اس ام اسی به شما ارسال می شود که بعد از تایید آن مبلغ درج شده در اس ام اس به شماره فرد مورد نظر انتقال داده می شود. علاوه بر کد بالا شما می توانید از یکی از کدهای زیر هم استفاده کنید:

  برای حذف آهنگ پیشواز از پست ۷ روش حذف یا لغو آهنگ پیشواز ایرانسل ، همراه اول و رایتلاستفاده کنید.

  نحوه انتقال شارژ سیم کارت های رایتل

  انتقال شارژ رایتل در حال حاضر برای سیم کارت های اعتباری و دیتا فعال است و در آینده این سرویس برای سیم کارت های دائمی نیز فعال خواهد شد. در انتقال شارژ رایتل بر خلاف اپراتورهای دیگر خود شما رمز ۴ رقمی را انتخاب خواهید کرد. به دلایل امنیتی رایتل به شما اجازه نمی دهد از رمزهای ۱۱۱۱ و ۱۲۳۴ و رمزهای مشابه استفاده کنید. خب نکاتی که وجود دارد به صورت زیر است:

  حالا برای فعال سازی انتقال شارژ رایتل کد *۱۳۳# را شماره گیری کنید. بعد از شماره گیری سرویس برای شما فعال خواهد شد.

  در آخر پیشنهاد می کنیم برای فعال کردن پشت خطی از پست نحوه فعال و غیر فعال کردن پشت خطی تلفن ثابت ، همراه اول ، ایرانسل و رایتلاستفاده کنید.

  نظرات و پیشنهادات شما؟

  امروز در انزل وب ما ۵ روش انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل را به شما آموزش دادیم. امیدواریم با استفاده از آموزش امروز توانسته باشید به راحتی کار انتقال شارژ خط ایرانسل ، همراه اول و رایتل را از طریق اینترنت ، کد دستوری و.. به دوستانتان انجام دهید. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  محسن : چطور میشه از همراه اول اعتباری به ایرانسل اعتباری شارژ انتقال داد

  یوسف گرگندی : این پست چه ربطی به انتقال از همراه اول به ایرانسل داشت؟؟؟! چرا اینقد زبون نفهمن واقعا پست بی ربط میزارن الاغ ها هم این روش ها رو میدونن دیگه نیازی به پست گذاشتنتون نبود

  یوسف گرگندی : این پست چه ربطی به انتقال از همراه اول به ایرانسل داشت؟؟؟!چرا اینقد زبون نفهمن واقعا پست بی ربط میزارن الاغ ها هم این روش ها رو میدونن دیگهنیازی به پست گذاشتنتون نبود

  آرزو : واقعا تیتر چه ربطی به جوابتون داشت. من انتقال همراا اول به ایرانسلو میخوام متنو باز میکنم ولی تنها جوابی که تو متن نیست همینه.. گیر میارین ما و خودتونو کلا..

  tina : وا یه ساعته میخونم اخرم به جوابم نرسیدم. متاستفم

  ملیسا : بابا یکی بگه چطوری از ایرانسل به همران اول شارژ انتقال بدیم

  فففف : نمیدونم منم🥺

  مجتبی : دوستان(شارژ همراه به ایرانسل)فقط واسه اینه که یه ابلهی مثه خودشون واردسایتشون بشه.این براشون امتیازه.حتی همین پیامک من هم پون براشون داره. نفرین بر اینها که از ملت با این وضع اقتصادی اخاذی میکنن.خدا لعنتتون کنه.خیلی نامردید.گول اینکثافتارو نخورید.خیلی پستید

  aria : پست بی ربط

  مژ : لطفا روش انتقال از ایرانسل به همرا اول روبگید

  ناشناس : ای خدا چجوری از از همراه اول به ایرانسل شارژ بفرستم دیوونه شدم😭😭😭

  محمد رضا : اگه شما میدونید به منم بگین

  آیلار : دقیقا

  : *142#

  هانیه : من‌میزنم‌کد‌‌انتقال‌شارژ‌همراه‌اول‌ب‌ایرانسل‌بعد‌همه‌چیز‌رو‌میگه‌ب‌. جز انتقال این دوتا سیم⁦🤦🏻‍♀️⁩

  اره والا : ـ

  کرمی : اخرش نگفتید چطوری از همراه اول شارژ بفرستیم به ایرانس اندازه یه سر سوزن راستگو باشید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ask9i.ir 28 روز قبل
  0

  گمرو

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  چی گونه میتونم رمز ش

  aria 6 ماه قبل
  1

  همه چیز بود بجز چیزی که خواستم

  سجاد 6 ماه قبل
  2

  فقط بگم این پولها خوردن نداره خرج دوا ودکتره

  شهاب 6 ماه قبل
  -1

  با سلام من از عابر بانک شارژ ایرانسل خریدم ولی اشتباهی بهم شارژ همراه اول داده ..آیا میشه اینو بریزم توی سیم کارتم..لطفا کمکم کنید

  شهاب 6 ماه قبل
  1

  من الان شارژ از عابر بانک خریدم ولی به جای ایرانسل همراه اول بهم داده آیا میشه از توی خونه اینو درستش کرد یعنی شارژ همراه اول رو ایرانسل کنم؟؟؟

  احمد 7 ماه قبل
  1

  کد فرستاده ن شارژ اززاعتباری به ایرانسل

  احمد 7 ماه قبل
  0

  ارسال شارژ از همراه اول به ایرانی

  مجتبی 8 ماه قبل
  7

  دوستان(شارژ همراه به ایرانسل)فقط واسه اینه که یه ابلهی مثه خودشون واردسایتشون بشه.این براشون امتیازه.حتی همین پیامک من هم پون براشون داره. نفرین بر اینها که از ملت با این وضع اقتصادی اخاذی میکنن.خدا لعنتتون کنه.خیلی نامردید.گول اینکثافتارو نخورید.خیلی پستید

  carbon 8 ماه قبل
  1

  تیتر همخونی نداره

  احسان 9 ماه قبل
  2

  هیچ کدومشون کار نمیکنن اینم ...شعر میگه

  ۰۰۰۰ 10 ماه قبل
  0

  من ترفند شارژ همراه اول به ایرانسل و میخوام ک متاسفانه نیست 😐

  نیوا 10 ماه قبل
  1

  سلام. از ایرانسل فقط به ایرانسل میشه و همراه اولم همینطور...از اپراتور همراه اول نمیشه به اپراتور ایرانسل شارژ فرستاد..انتقال شارژ فقط داخلیه به اصطلاح

  کیان 11 ماه قبل
  1

  بخدا کرم دارید یا مریضید که تیتر و متن زمین تا اسمون با هم فرق داره

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  بلدنیستم کی بلده

  حمید 1 سال قبل
  2

  چطور میشود شارژ را از همراه اول به ایرانسل یا همون همراه اول به مای ابرانسل انتقال داد

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  منم بلد نیستم چطوری بزنن

  داریوش 1 سال قبل
  2

  بابانمیشه اصلا امکان نداره شما چرا انقدر ساده اید..اخه اپراتورا باهم فرق دارن..مثل این میمونه که من یه ماشین داشته باشم با بنزین کار کنه بعد بخوام باگازوئیل راش بندازم...یااینکه بابنزین کارکنه بعدبخوام با برق راش بندازم.خو نمیشه ععع

  0
  جوادم 1 ماه قبل

  س۱۳۵س۱۴م اوکی

  پویا 1 سال قبل
  3

  آقا خانوم. روش انتقال از همراه اول به ایرانسل میخایما. اول سایت نوشتین بعد. اصلا روشش نیست مسخره کردینا 😐😐

  نوری 1 سال قبل
  0

  واقعا وقت مردم یعنی اینقدربراتون بی ارزش پوچ هیچ هست که به این راحتی تیترمیزنید اصلا اقا یاخانم یاشرکت محترم خیلی باشخصیت چطوربه خودتون همچنین اجازه ای میدهید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  فاطما 1 سال قبل
  1

  وجودنداره شارژ انتقال به همراه اول

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عوضیا چرا وختمونو مگریرید اشغال

  بخت برگشته 1 سال قبل
  1

  بخت برگشته یی که گیر گوسفندی مثل تو نفهمی که این پست رو گداشته افتاده،آخه شرم نمیکنی اینجور با اعصاب وروان و وقت و پول هم وطنات بازی میکنی؟که پولی در بیاری کثیف ببری بدی بچه ت بخوره؟ من باید برم عجله دارم دخترم توی کلاس انلاین اینترنتش تموم شده میخواستم شارژوانتقال بدم،ولی چیزی که نوشتین اصلا راهی براش ننوشتین ،انتقال از اول به ایرانسل ،از طریقی میتونست انجام

  علی 1 سال قبل
  3

  امکان انتقال شارژ همراه اول به ایرانسل وجود ندارد که ندارد که ندارد!

  گشتم نبود نگرد که نیست!

  0
  اسم ندارم حله/: 1 سال قبل

  کاملاً درست 👏👏

  duygu 1 سال قبل
  1

  Lüfen deyin

  duygu 1 سال قبل
  -2

  اصلا نمیشه اگه کسی میدونه جواب بده

  بی زحمت

  0
  داریوش 1 سال قبل

  بابانمیشه اصلا امکان نداره شما چرا انقدر ساده اید..اخه اپراتورا باهم فرق دارن..مثل این میمونه که من یه ماشین داشته باشم با بنزین کار کنه بعد بخوام باگازوئیل راش بندازم...یااینکه بابنزین کارکنه بعدبخوام با برق راش بندازم

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  ما ک نفهمیدیم 🤐🖐️

  یه‌بیچاره‌ازدست‌شما 1 سال قبل
  -1

  اگه‌راست‌میگیدتوهمین‌پیام‌جواب‌مردموبدید

  همدراه‌اول‌به‌ایرانسل‌اعتباری‌شارژ

  یاانگلیسی‌بگم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  منم بالاخره جواب نگرفتم روش انتقال شارژازهمراه اول به ایرانسل چجوریه؟اگه کسی بلده بهمه یادبده خداروخوش میادممنون ابوالفضل ک

  مریم 1 سال قبل
  2

  چرا مردمو سرکار میزارید؟ من روش انتقال اعتبار از همراه اول به ایرانسل میخواستم

  3
  ناشناس 1 سال قبل

  آره اینا خیلی پوفیوزن

  -2
  مصطفی 1 سال قبل

  افرین اینا فقط دنبال تبلئغ هستند

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  یک ساعت خوندم آخرش متوجه نشدم شارژ همراه اول چجوری به ایرانسل انتقال بدم الکی وقت ما رو هم گرفتین

  علی 1 سال قبل
  1

  سلام دوست خوبم اگه روش انتقال شارژ از همراه اول به ایرانی و رو میدونی ذکر کن ولا غیر.

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  بر همه کستون زنده مردتون لعنت

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من می‌خوام همراه اول شارج بفرستم بر ایرانسل رمزی چند هم

  0
  رسول حسانی 1 سال قبل

  شرکت اعتباری همراهاول وایرانسل رقابتی کارمیکنند ودرامدهردوشرکت جداازهم است وهیچ کدی برای انتقال شارژهمراه اول به ایرانسل وجود ندارد

  Hamza.as 2 سال قبل
  0

  خواهش میکنم سریع انتقال شارژ از همراه اول به ایرانسل بگید

  کرمی 2 سال قبل
  4

  اخرش نگفتید چطوری از همراه اول شارژ بفرستیم به ایرانس اندازه یه سر سوزن راستگو باشید

  سمیه 2 سال قبل
  2

  *۱# بعد گزینه دلخواه

  2 سال قبل
  5

  *142#

  6
  ناشناس 2 سال قبل

  ای خدا چجوری از از همراه اول به ایرانسل شارژ بفرستم دیوونه شدم😭😭😭

  mahsa 2 سال قبل
  0

  کد دستودی انتقال شارز همراه به ایرانسل

  2
  کد چی هس؟ 1 سال قبل

  کدوبگین

  2
  کد چی هس؟ 1 سال قبل

  کدوبگین

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  🥴

  س 2 سال قبل
  2

  خاک خاک

  .. 2 سال قبل
  0

  ینی چی واقعن این همه خوندم به هیچ جا نرسیدم

  رها 2 سال قبل
  2

  وا یک ساعته دارم میخونم اخر هم هیچی😐🤦🏼چ ربطی ب پست داشت تیترتون

  ا 2 سال قبل
  0

  یکی کمک کنه

  😐 2 سال قبل
  0

  تففف اینارو ک عمه منم بلدع😐😐😐😐

  یسنا 2 سال قبل
  2

  سر کاریم حسابی البته بدون حقوق عزیزم جواب اینکه بگید چطو از همراه اول به ایرانسل شارژ بفرستیم به همه چیز اشاره کردی جز جواب اصلی .یه کلمه بگو یا نمیشه یا اگر هم بشه من بلد نیستم این که دیگه پیچوندن نداره به گوگل هم دیگه نمیشه اعتماد کرد .گوگل هم گوگل های قدیم 🤔🤔🤔🤭🤭🤭🤭

  5
  آیلار 2 سال قبل

  دقیقا

  4
  اره والا 2 سال قبل

  ـ

  یوسف 2 سال قبل
  -1

  ،

  علیرضا حسن زاده 2 سال قبل
  1

  می خوام ازسیم کارت دائمی خودم شارژ اعتباری ایرانسل بگیرم

  Shaki 2 سال قبل
  3

  ی ساعت دارم میخونم ب جز چیزی چ دنبالش بودم همه چی رو خوندم لطفا وقتی کد نمیتونین بزارین سر تیر هم تغییر بدین

  مانی 2 سال قبل
  0

  ترفند انتفال شارژ همراه اول دائمی به ایرانسل

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  خیلی بی ربط بود

  الکی وقت ادمو بردید

  ali 2 سال قبل
  1

  akhe ozgal in dari varia chi bood neveshti be mola andazeye olagh nemifahmi oonvaght mikhay be digaran komak koni jamesh kon osgol khan ahhhhh

  محمدرضا 2 سال قبل
  0

  انتقال شارژ از هم

  tina 2 سال قبل
  9

  وا یه ساعته میخونم اخرم به جوابم نرسیدم. متاستفم

  ه.م 2 سال قبل
  -1

  یکی بگه چه طور شارژ از همراه اول به ایرانسل بفرستم

  nazi 2 سال قبل
  2

  یعنی هیچی ازتون نمیاد..فقط بلدید برنامه هارو فیلترکنید...مگه کاری داره انتقال شارز ازهمراه ب ایرانسلم راه بندازید؟کشورای دیگه کجان ..ما کجاییم!تاسف.....مسخره ها

  ریول 2 سال قبل
  1

  خاک بر سرتان ،نمیتونین یه روش انتقال شارژ از همراه اول به ایرانسل بدین، پس بدرد چی میخورین ،بی سواد ها

  آرزو 2 سال قبل
  11

  واقعا تیتر چه ربطی به جوابتون داشت. من انتقال همراا اول به ایرانسلو میخوام متنو باز میکنم ولی تنها جوابی که تو متن نیست همینه.. گیر میارین ما و خودتونو کلا..

  mahdi 2 سال قبل
  0

  😂😂

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  فیلم بزارید

  س 2 سال قبل
  -1

  سلام من میخام شارژ ایرانسل به همراه اول را ب هم کسی میدونه کد را چجوری انتقال میدیم

  0
  یلدیز 2 سال قبل

  لطفا رمز انتقال همراه به همرا رو بگید

  0
  سلام 2 سال قبل

  سلام برای انتقال از ایرانسل به همراه اول کد *142# را بزنید

  رها 2 سال قبل
  0

  واقعا ک‌ متاسفم‌ براتون‌‌‌ فقط‌ وقت ادمو الکی حروم‌ میکنید

  mobina 2 سال قبل
  0

  دوستان هیچ راهی برای انتقال شارژ از همراه اول به ایرانسل یا بلعکس وجود نداره متاسفانه 🙏

  0
  Ali 1 سال قبل

  منم پیدا نکردم

  7
  فففف 2 سال قبل

  نمیدونم منم🥺

  الی جون 2 سال قبل
  -1

  اسلن ولشکن

  الی جون 2 سال قبل
  0

  باباجاب ازهمراه اول شارژ بر داخل ایرانسل فهمیدی حالا یانه

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  بزآ۸آمةحان کنم

  خورزوق خان 2 سال قبل
  0

  دروصف 2دره بازیتون میتونم وگوام؛ گووووووز چ ربطی ب شقیقه داشته بید!! خوب بید......

  مژ 2 سال قبل
  6

  لطفا روش انتقال از ایرانسل به همرا اول روبگید

  دنیا 2 سال قبل
  0

  ادم چی بگه بخدا چقد زبان نفهمید

  حسین 2 سال قبل
  2

  سلام ببخشید من میخوام شارژ ازطریق سیم کارت اعتباری همراه اول به ایرانسل بفرستم لطفا راهنمایی کنید مرا

  aria 2 سال قبل
  6

  پست بی ربط

  هانیه 2 سال قبل
  4

  من‌میزنم‌کد‌‌انتقال‌شارژ‌همراه‌اول‌ب‌ایرانسل‌بعد‌همه‌چیز‌رو‌میگه‌ب‌. جز انتقال این دوتا سیم⁦🤦🏻‍♀️⁩

  -1
  Ali 1 سال قبل

  اره منم میزنم همینجوریه😬😬😬

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  کد رمز و نمیده همراه اول ترفند جواب نمیده

  پانیذ 2 سال قبل
  2

  مرسی ک اق اطلاعات درس میدین خعلی تشکر زحمت کشیدین ۶ ساعت متن زدین سرچ اخرشم هیچ ب هیچ لدفن متن مربوطهع بزارین ک الکی نت واس ای چیزا هدر ندیم ما چیزی روع سرچ میزنیم ک نمیدونیم و لازم داریم پ مردموع سرکار نزارین با ای کاراتون

  یوسف گرگندی 2 سال قبل
  22

  این پست چه ربطی به انتقال از همراه اول به ایرانسل داشت؟؟؟!چرا اینقد زبون نفهمن واقعا پست بی ربط میزارن الاغ ها هم این روش ها رو میدونن دیگهنیازی به پست گذاشتنتون نبود

  ۸۹۱۰ 2 سال قبل
  1

  ملیسا 2 سال قبل
  7

  بابا یکی بگه چطوری از ایرانسل به همران اول شارژ انتقال بدیم

  0
  عسکری 2 سال قبل

  بنظرم ستاره ۱۴۲ مربع باشه

  2
  میلاد نادری 2 سال قبل

  ی برای

  2
  ناشناس 2 سال قبل

  آخه نمیشه برومغازه بخرکون گشاد

  محمد رضا 2 سال قبل
  5

  اگه شما میدونید به منم بگین

  مهدی 3 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید