توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ترک ترامادول۲۰۰ چند روز طول میکشد

  1 بازدید

  ترک ترامادول۲۰۰ چند روز طول میکشد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  ترک اعتیاد ترامادول

  ترک اعتیاد ترامادول

  کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد پیام تندرستی متناسب با نیاز هر بیمار، چندین گزینه درمانی برای ترک اعتیاد به ترامادول ارائه می‌دهد. برای برنامه ریزی مسیر درمان، بیماران ابتدا باید نوع درمان مورد نیاز خود را با توجه به پیشنهادات پزشک متخصص از موارد زیر انتخاب کنند.

  هر یک از این گزینه‌ها ارائه دهنده مزایای منحصر به فردی هستند. در طی فرآیند تصمیم گیری برای آگاهی از اینکه کدام گزینه‌ها برای شما مناسب است، می‌توانید با یکی از متخصصین درمانی کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی تماس بگیرید.

  برنامه ترک اعتیاد ترامادول پس از ارزیابی و بر اساس نیازهای خاص هر بیمار تنظیم و ارائه می‌شود. در طول ارزیابی، کادر پزشکی ترک اعتیاد کلینیک پیام تندرستی به منظور تعیین میزان اختلال در مصرف مواد بیمار و بروز احتمالی هرگونه اختلال همزمان در سلامت روانی که نیازمند درمان نیز باشد، آزمایشات پزشکی و روانپزشکی انجام می‌دهند.

  ترک اعتیاد ترامادول چند روز طول می‌کشد؟

  علائم سم زدایی قرص ترامادول به طور معمول تا یک روز پس از قطع دارو خود را نشان می‌دهد. به خصوص اگر در حال ترک باشید، ممکن است این سؤال را مطرح کنید که علائم ترک قرص ترامادول دقیقا چه مدت طول می‌کشد؟

  مدت زمان سم زدایی ترامادول برای هر شخص متناسب با میزان مصرف و شرایط جسمی و روحی او متفاوت است. اما می‌تواند از 10 روز تا چند هفته متغیر باشد. دوره علائم ترک بیمار هم به دوز، تحمل، فیزیولوژی و مدت زمان مبارزه او با اختلال مصرف ترامادول بستگی دارد.

  برخی از پزشکان کاهش خود ترامادول را برای تسهیل قطع وابستگی جسمی انتخاب می‌کنند. این بدان معناست که ممکن است که ترک ترامادول آسان‌تر باشد، اما جدول زمانی علائم ترک طولانی‌تر خواهد بود، چنانکه غلبه کامل بر وابستگی بدن به این ماده اغلب هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد.

  سم زدایی بدن از ترامادول

  در صورتی که یک نفر پس از ایجاد وابستگی جسمی تصمیم به قطع مصرف قرص ترامادول داشته باشد، احتمال تجربه علائم ترک ترامادول توسط شخص مصرف کننده وجود دارد. این امر ناشی از این است که مغز به این ماده عادت کرده و حتی بسیاری از فرآیندهای خود را برای کمک به حضور ترامادول تطبیق داده است. هنگام فقدان ناگهانی ماده مخدر، مغز در تنظیم چنین فرآیندهایی با سختی‌هایی روبرو می‌شود که باعث القاء علائم ترک ترامادول می‌شود. هدف اصلی از سم زدایی بدن از ترامادول، به حداقل رساندن آسیب های ناشی از این ماده شبه مخدر است.

  مراحل اصلی سم زدایی ترامادول:

  بهترین روش ترک اعتیاد ترامادول

  ترک اعتیاد ترامادول بصورت بستری و با استفاده از داروهای روانپزشکی بهترین و عمیق‌ترین روش درمانی اعتیاد است و معمولاً بهترین گزینه برای افرادی است که دارای سوء مصرف شدید هستند. کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد پیام تندرستی در این خصوص امکاناتی را فراهم می‌کند تا بیمار در محیطی آرام با ارائه خدمات رفاهی و هتلینگ در اتاق های عمومی، خصوصی و VIP و همچنین تحت مراقبت شبانه روزی متخصصین ترک اعتیاد این مرکز دوره درمانی خود را سپری کنند.

  منبع مطلب : www.clinicpayam.com

  مدیر محترم سایت www.clinicpayam.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بهترین روش ترک ترامادول چیست؟

  ترک قرص ترامادول٢٠٠

  ترامادول یک ماده افیونی (از مشتقات تریاک) مصنوعی است. برخلاف سایر مواد افیونی مصنوعی که شاید در مورد آنها شنیده باشید، مانند فنتانیل، ترامادول نسبت به مواد افیونی سنتی بسیار ضعیف تر است و اثرات آن تقریبا خفیف است که به همین علت پزشکان اغلب از آن به ‌عنوان یک جایگزین مطمئن ‌تر برای مسکن ‌های قوی استفاده می‌کنند؛ اما در سال های اخیر، گزارش‌ هایی از ویزیت‌ های اورژانس مربوط به ترامادول جمع شده است.

  بررسی اجمالی از مصرف قرص ترامادول٢٠٠

  مصرف ترامادول ۲۰۰ در حال افزایش است. طبق آمار، تجویز ترامادول تنها در پنج سال ۸۸ درصد افزایش یافته است و روز به روز تعداد بیشتر و بیشتری از افراد با آن سر و کار دارند. صرف نظر از این که شما از آن سوء استفاده کرده اید یا از نظر درمانی آن را مصرف می کنید، ترامادول می تواند باعث اعتیاد و وابستگی شود. هنگامی که از نظر جسمی به یک دارو وابسته شدید، هنگام قطع مصرف آن علائم ترک را تجربه می کنید. در حین ترک ترامادول، انتظار می رود احساس داشتن آنفولانزا و یا بیماری معده داشته باشید.

  علائم و نشانه های وابستگی به ترامادول

  یک مطالعه مهم که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، برای اولین بار مشخص کرد که ممکن است انسان از نظر جسمی به ترامادول وابسته شود و این حتی در صورت مصرف آن با تجویز پزشک نیز صادق است. ترامادول مانند مواد مخدر عمل می کند، به این معنی که بسیاری از علائم ترک آن همانند سایر سندرم های ترک مواد افیونی است؛ اما برخلاف مواد افیونی سنتی، ترامادول تأثیر قابل توجهی در چند انتقال دهنده عصبی مغز از جمله سروتونین دارد. به همین دلیل، ممکن است علائم ترک دیگری را تجربه کنید.

  علائم ترک قرص ترامادول٢٠٠

  هنگام ترک ترامادول، ممکن است هر یک از علائم زیر را تجربه کنید:

  علائم ترک اعتیاد ترامادول درافراد متفاوت است و غیر ممکن است دقیقاً پیش بینی کنید که علائم شما از چه زمانی شروع می شود، چه مدت دوام خواهند داشت یا تا چه اندازه شدید خواهند بود. مواردی که می تواند در علائم ترک شما تأثیر بگذارد شامل مدت زمان استفاده از مواد مخدر، میزان استفاده شما و چند بار استفاده از آن است. فاکتورهای دیگری که می توانند در ترک شما تأثیر بگذارند عبارتند از:

  مقابله با ترامادول و تسکین آن

  کاهش تدریجی مصرف ترامادول ۲۰۰ ساده ترین و مطمئن ترین راه جلوگیری از علائم ترک قبل از شروع آن است. کاهش مصرف ترامادول به این معنی است که در طی دو یا سه هفته دوزهای کمتری را به تدریج مصرف کنید. هیچ برنامه جهانی کاهش تدریجی ای وجود ندارد که بتواند به شما بگوید چه زمان دوز خود را کاهش دهید یا با چه میزان، بنابراین بهتر است با کمک پزشک انجام شود.

  افراد بالای ۶۵ سال نیز در معرض خطر عوارض ترک هستند. بزرگسالان مسن ترامادول را کندتر از افراد جوان تر متابولیزه می کنند و این بدان معنی است که این دارو اثرات قوی تری دارد. در افراد میانسال و پیر، علائم ترک ممکن است دیرتر از حد معمول شروع شود و شدیدتر باشد.

  زمان بندی ترک ترامادول ۲۰۰

  علائم ترک ترامادول ۲۰۰ به طور معمول در طی یک یا دو روز از آخرین مصرف شما شروع می شود و معمولاً بعد از حدود یک هفته برطرف می شود. در بیشتر موارد، علائم ترک ترامادول به مراتب شدیدتر از ترک سایر مواد افیونی مانند هروئین و اکسیکودون اتفاق می افتد.

  در بزرگسالان سالم، ترک ترامادول یک یا دو روز پس از آخرین دوز شروع می شود، بعد سه روز اوج می گیرد و طی یک تا دو هفته فروکش می کند.

  میزان وابستگی به ترامادول نقش مهمی در طول مدت و شدت علائم ترک دارد زیرا ممکن است مغزی که به طور قابل توجهی به ترامادول وابسته است برای برگشت و ترمیم تعادل که در طولانی مدت مختل شده، به زمان اضافی نیاز داشته باشد؛ بنابر این افرادی که به مدت طولانی ترامادول مصرف می کنند و به ویژه آن هایی که دوزهای زیادی مصرف می کنند، ممکن است وابستگی بیشتری به دارو داشته باشند. مصرف سایر داروها یا الکل در ترکیب با ترامادول نیز می تواند همه عوامل خطر احتمالی را افزایش داده و همچنین وابستگی و ترک دارو را تحت تأثیر قرار دهد.

  منبع مطلب : www.neginn.com

  مدیر محترم سایت www.neginn.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهراب خسته صدا : بچه ها فقط میتونم بگم اعتیاد خیلی چیزه مزخرفی عه اصلا به درد نمیخوره وارزش نداره اگه یه زمانی باصرف ترامادول احساس راحتی داشته باشید ولی بعد از یه مدت خبلی سخت میشه فراموشش کرد پیام من اینه که هیشکی مصرف کننده نباشه به استخان دردش نمی ارزه

  رضا۳۰ساله : سلام داداش من روزی ۱ورق ترامادول ۲۰۰ میخوردم الان ۴ روزه ترک کردم نترس داداش اراده کن همین

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام لطفا راهنمایی کنید با چ دارویی میشه ترک کرد ترامادول

  نعیم 10 ماه قبل
  0

  امشب شب پنجمه گذاشتم کنار من روزی تقریبا ۳۵۰میل میخوردم الان فقط بیخوابی وسوزش پااذیتم میکنه خواهش میکنم اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه مردم ازبیخوابی وسوزش پا

  -1
  فارماتون مصرف کنید خوبه 3 ماه قبل

  سلام دوست عزیز فارماتون مصرف کنید خوبه

  نعیم 10 ماه قبل
  0

  امشب شب پنجمه گذاشتم کنار من روزی تقریبا ۳۵۰میل میخوردم الان فقط بیخوابی وسوزش پااذیتم میکنه خواهش میکنم اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه مردم ازبیخوابی وسوزش پا

  دانیال 12 ماه قبل
  2

  سلام رفقا هیچ چیزی سالم بودن نمیشه بزرگترین ثروت سالم بودن هست من الآن یک هفته هست که دارم باهاش می جنگم شمارو بخدا بزارید کنار ارزش این رو نداره که خانواده مون بخاطر این قرص لعنتی شرمنده این و اون باشه درضمن سر خودمون کلاه نزارید چون با مصرف این قرص لعنتی و خانه مان سوز یک مرده متحرک هستیم حتی مردی رو از انسان میگیره یعنی(هم غیرت و هم شهوت) پس به خودمون بیاییم و کنار خانواده مون سر گردنمون رو بدیم بالا

  یاعلی

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سلام من الان 24 ساعت گذاشتم کنار روزی سه تا 225 میخوردم دیگه حال نمیده بسته الان یک سال دارم میخورم به امید خدا توکل به خدا دیگه نمیخورم الان فقط کلافه هستم و بیقرار

  آرتین 1 سال قبل
  0

  سلام من گذاشتمش کنار الان یه هفتس واسه آزمایش اعتیاد تا چند روز رو نشون میده؟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  ترامادول چرا سیستم خوابه آدمو بهم میریزه؟من حتی باقرص خوابای قوی هم نمیتونم بخوابم کلافه میکنه ادمو...

  مهراب خسته صدا 1 سال قبل
  4

  بچه ها فقط میتونم بگم اعتیاد خیلی چیزه مزخرفی عه اصلا به درد نمیخوره وارزش نداره اگه یه زمانی باصرف ترامادول احساس راحتی داشته باشید ولی بعد از یه مدت خبلی سخت میشه فراموشش کرد پیام من اینه که هیشکی مصرف کننده نباشه به استخان دردش نمی ارزه

  ‌غزل 1 سال قبل
  2

  من ۲ سال مصرف میکردم البته یک ششم قرص خیلی کم یه نوبت الان یه هفته میشه کلا گذاشتم کنار ولی بدن درد دارم پاهام خیلی درد میکنه لطفا منم راهنمای کنین

  0
  نفقی 1 سال قبل

  فقط خیلی بدن درد داشتی یا دوش آب سرد بتونی عالیه نشد راه رفتن

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من 5 سال ترامادول رو استفاده کردم و مدت 7 روز کامل از بدنم خارج شده. دوست عزیز موقع ترک چای زیاد بخورید و روزی یه موز رو در سه وعده بخورید. وعده های غذایی رو زیاد اما هر وعده کم بخورید. یکم باید تحمل داشته باشید. برای درد بدن هر دو ساعت یه دوش اب ولرم بگیرید. و هر سه روز یه امپول نوروبیون بزنید. با اب خوردن ادرار خود رو زیاد کنید. و سعی کنید روزی نیم ساعت پیاده روی کنید من تا حالا موفق شد م چند نفر رو ترک بدم با کمترین خماری و تو دوست عزیز کنار گذاشت یک نفر رو راهنمایی کن. موفق باشید

  نوید 1 سال قبل
  0

  سلام .من ۱۱ روز مصرف نمیکنم .ولی بیحالی .ول کن نیس

  سمیه 1 سال قبل
  0

  سلام من سمیه هستم 27ساله من حدود6سالی هست که باترامادول آشناهستم اوایل چندوقتی می‌خوردم بعدترک میکردم دوباره توسط شوهرم شروع به مصرف میکردم الان. 6روزهست دیگه مصرف نمیکنم اولش دوزمصرفم وآوردم پایین بعدکلاگذاشتمش کنارالان فقط بی حالم همین امیدوارم همتون ازدست این قرص لعنتی راحت بشین من که دیگه خسته شدم واقعا دیگه نمی‌خوام چون مشکل معده وقلبی واسم پیش اومده دوباره شروع کنم قطعاً میمیرم من درطول مصرفم 4بارم تشنج هم کردم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام خوردن ترامادل یامتادون یاهرچیزه دیگه ای کاری اشتباه وغلط است بهترین تفریح وبهترین سرخوشی سلامتیه اگه اینو درکش کنی دیگه هیچ وقت سراغ هیچ نعشجاتی نمیری .....

  مسیح 2 سال قبل
  -1

  بین هفت تا چهارده پونزده روز طول میکشه بدن پاک بشه و راحت شی از درد ولی بعضی افراد تا یک ماه شایدبیشتر عطسه وابریزش بینی دارن تا یه مدت من از سن ۲۱سالگی تا یک سال پیش که میشد۷سال مداوم مصرف میکردم ولی تو این مدت چند بار کنار گذاشتم اخرین ترکم یه سال طول کشید ولی دوباره شروع کردم تا ایندفعه که ۱۵ماهه پاکم وبمیرم دیگه نمیخورم دوهفته بدن درد و نخوابیدن داشتم از روز پنجم تا دهم شبا براخاب کلنازپام خوردم و برابدن درد وشکم درد و بیقراری کلونیدیوم ۲میل .واقعا مجزه شد که راحت ترک کردم و الانم هروقت حوس قرص میاد سراقم میام تجربه دوستان رومطالعه میکنم که دوباره یاد خفت وخاری که کشیدم برم و نرم سراغش.دوست من هیچ کس با ترک اعتیاد نمرده ولی الان که مصرف میکنی یه مرده متحرکی .اراده کن به خدامیتونی ارزش خوشحالی خودت وسلامتی بدنت بیشتر یا چند روز درد کشیدن تلاش کن موفق میشی انشالله.به امید موفقیتت دوست من یاحق

  1
  ناشناس 4 ماه قبل

  وفتی که نمیتونی بخوابی اگه قرص خواب مصرف کنی چ میشه

  0
  مهدی اروندی 1 سال قبل

  ممنون از پیام زیباتون

  امیر 2 سال قبل
  0

  سلام من چهار سال قرص ترامادل مصرف میکردم روزی یک عدد الان ۴۰روز ترک کردم بدون هیچ داروی ولی هر روز عطسه و آبریزش بینی دارم میخواستم بپرسم تا کی ادامه داره.

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  کم کم کمش کنی بهتره البته هردفعه ک دوزشو کم کنی یکم اذیت میشی ک باید تحمل کنی و باخودت کنار بیایی ک داری برا چی ترک میکنی مایعات زیاد بخور تا بشوره ببره و خودتو سرگرم کن فیلم ببین سرکار برو مشغول باشی حواست پرت میشه دیگ یادت میره چ دوزی زدی راحت میشی

  0
  ناشناس 2 سال قبل

  کم کم کمش کنی بهتره البته هردفعه ک دوزشو کم کنی یکم اذیت میشی ک باید تحمل کنی و باخودت کنار بیایی ک داری برا چی ترک میکنی مایعات زیاد بخور تا بشوره ببره و خودتو سرگرم کن فیلم ببین سرکار برو مشغول باشی حواست پرت میشه دیگ یادت میره چ دوزی زدی راحت میشی

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  8

  حسین 2 سال قبل
  0

  سلا‌م

  دوستان من روزی دوتا 225مصرف میکردم به مدت 4سال

  امشب شب دومه که نخوردم دیشب تا صبح بیدار بودم و درد کشیدم امشبم خیلی درد دارم به امید خدا از این چالش سخت رد میشم و برمیگردم به زندگی عادی یاعلی

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  مامیتونیم قطعامیتونیم

  4
  رضا۳۰ساله 1 سال قبل

  سلام داداش من روزی ۱ورق ترامادول ۲۰۰ میخوردم الان ۴ روزه ترک کردم نترس داداش اراده کن همین

  امیر 2 سال قبل
  0

  من دو هفته ترک کردم..7سال روزی نصف 200مصرف میکردم..گذاشتم کنار

  خوشحالم از این ک ترکش کردم..ولی هرکار میکنم ک بتونم صبح بیدار بشم برم سرکار

  نمیشه

  حال و حوصله هیچی ندارم

  باید چکار کنم ک از بی حالی در بیام؟تا چند روز دیگه اینجور بی حال میمونم..

  هدف ترک

  برای زندگی ام بوده ک بتونم صبح تا عصر کار کنم اما نمیتونم بیدار بشم..پاهام شبها درد داره زودتر از ساعت 3-4صبح خوابم نمیبره؟کسی چیزی میدونه بگه؟ممنون میشم بخدا

  دلسا 2 سال قبل
  0

  سلام ،بعد از چند روز از ترک ترامادول میشه ازمایش داد؟ تا مطمئن شد ک دیگه مصرف نمیکنه؟

  علی 2 سال قبل
  1

  من ۶ سال بود ک چیزی مصرف نمیکردم الان حدود دوماه دارم ترامادول مصرف میکنم ۳ روز هست ک نمیخورم میخوام بدونم چندروز طول میکشه از بدنم دربیاد

  0
  ناشناس 2 سال قبل

  ی ۲هفته ای طول میکشه از سرت بیفته تا ۴۰روزم تو خونته واس ازمایش

  shervin 2 سال قبل
  0

  سلام وقت بخیر . من ۲۶ سالمه دوماه بیشتره که هر روز ترامادول ۲۲۵ میخورم ینی روزی ۴۵۰ میلی .میخوام ترک کنم الان دو روز هس که هیچی نزدم کل بدنم خسته و کوفته ولی با این حال نمیتونم یهو ترک کنم میخوام رفته رفته کمش کنم تا بزارم کنار وگرنه مصرف روزانه ۴۵۰ میلی به سختی میشه گذاشت کنار

  لطفا شما هم نظر بدین ممنون میشم

  میثم 2 سال قبل
  0

  سلام. من ۳۵ سالمه. من حدود ده ماهه هر روز یه ترا ۲۲۵ مصرف میکنم.تصمیم گرفتم یهو بزارم کنار بجا اینکه تدریجی اینکارو بکنم.الان سه روزه مصرف نمیکنم.واقعا درد ناکه ترک کردن ترامادول ولی دیگه نمیخام برم سمتش.اسهال درد معده کم اشتهایی خواب آلودگی عطسه های زیاد درد پای شدید.منزوی شدن و... اینا همه از عوارض ترک کردنه.ولی من میخام باهاش بجنگم❤🙏

  سلام امید هستم 2 سال قبل
  0

  من به مدت چهارماه ترامادول۲۰۰ استفاده کردم بخواطر فشار کاری وسه روز مصرف نمی کنم ولی عرق سرد دارم وسردر اینم بگم میگرن هم دارم واز زانو به پایین دو روز استخوانم سوز داشت ودیگه نمی خوام مصرف بکنم باید چیگار کنم بدنم اروم بشه زیبای اندام هم کار میکنم

  حمید 2 سال قبل
  0

  داداش از هیچی نترس ترامادول هیچی نیست من روزی 700 مصرفم بود 225 ظهر یه نصفه عصر دوباره یه 225 با یک چهارم شب یابویی گذاشتم کنار 3 روز قشنگ صاف میشی بعد از یک هفته هم روالی خوابت هم از روز 9 یا 10 تنظیم میشه

  بلاخره این همه سال حال کردی باهاش سه روز هم خماریش و پس بده

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید