توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تزیین اتاق خواب دخترانه با وسایل ساده

  1 بازدید

  تزیین اتاق خواب دخترانه با وسایل ساده را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تزیین اتاق خواب با وسایلی که فکرش را هم نمی کنید!

  تزیین اتاق خواب با وسایلی که فکرش را هم نمی کنید!

  در این مطلب می توانید با ایده هایی برای تغییر کاملا محسوس اتاق خواب خانه خود آشنا شوید و بیشتر از این فضا لذت ببرید.

  تزیین اتاق با وسایل ساده

  امروزه سادگی در خیلی از امور و همچنین دیزاین منزل طرفداران خاص خود را دارد. شما می توانید با انجام یکسری کارهای ساده اتاق خوابی جذابی داشته باشید. خودتان می توانید دست به کار شوید و یکسری وسایل برای اتاق خلق کنید و از این دست سازه های دوست داشتنی لذت ببرید و به اتاق خود نیز حال و هوایی تازه ببخشید.

  ایده هایی برای خلق خلاقیت!

  وسایل دور ریختنی را خیلی خوب نگاه کنید،با توجه به محیط اطرف و سر زدن به اینترنت و سایت های مختلف مشاهده می کنید که ایده های بسیار زیادی برای درست کردن وسایل با آن ها وجود دارد. نهایت خلاقیت خود را به کار ببرید و یک شی جذاب را خلق کنید.

  کارهای هنری همیشه لذت بخش هستند مخصوصا اینکه ساخته دست شما باشد، سعی کنید ظرافت کامل را در این امر به کار گیرید زیرا اولین چیزی که با نگاه کردن مخاطب به اثر هنری در ذهنش شکل می گیرد سلیقه شماست. در تزیین اتاق با وسایل ساده از وسایلی مانند بطری های پلاستیکی و شیشه ای، قطعات لوسترها، لباس ها و پارچه های بدون استفاده، بشقاب های طرح دار و رنگی، طناب، کاغذ و مقوای رنگی، قاشق و چنگال، پالت های چوبی، صدف و گل های خشک، لامپ های قدیمی، ظروف یکبار مصرف، لیوان و فنجان های بدون استفاده، سکه های قدیمی، درب بطری و صندوق های چوبی می توان استفاده کرد.

  ساخت آینه هایی خلاقانه با وسایل دور ریختنی

  شما می توانید با وسایلی که حتی فکرش را هم نمی کنید آینه هایی بسیار زیبا و خلاقانه بسازید. شما می توانید با وسایلی مانند ماکارونی یا چوب هایی که برش داده شده است برای تزیین قاب آینه استفاده کنید و آینه را داخل آن قرار دهید. این آینه می تواند در ابعاد مختلفی باشد . ایده دیگر تزیین دور آینه با صدف های زیبا و چسباندن آن به دور آینه است. یک ایده دیگر این است که قاب آینه را با کاموا و یا نخ های کنفی تزیین کنید که ظاهری بسیار زیبا به آینه می دهد. شما می توانید برای تزیین اتاق با وسایل ساده از ایده های موجود استفاده کنید یا از آنها الهام بگیرید و یا خودتان ایده ای جدید خلق کنید.

  تزیین اتاق با وسایل ساده نیاز به تخصص یا تحصیلات ندارد شما می توانید فکر خود را به کار گیرید و اتاقی زیبا داشته باشید و کاری انجام دهید که حتی طراحان حرفه ای هم نمی توانند انجام دهند!

  استفاده از کاغذهای رنگی در تزیین اتاق با وسایل ساده

  یکی از راه های زیبا سازی دیوار علاوه بر رنگ کردن و کاغذ دیواری استفاده از کاغذ های رنگی است، البته این موضوع بیشتر در اتاق کودکان کاربرد دارد. شما می توانید با استفاده از مقوا و کاغذ های رنگی اشکال بامزه ای مثل حیوانات،ستاره،گل و .. بسازید و اتاق فرزند خود را زیبا و پر انرژیِ کنید.

  با بطری چگونه گلدان بسازیم؟

  از گلدان های سفالی و یا پلاستیکی که همه جا دیده می شود خسته شده اید؟خودتان دست به کار شوید، یک بطری را بردارید و آن را برش دهید و گلدان بسازید. شما می توانید بطری را رنگ کنید یا روی آن طرح و نقشی بزنید تا از آن سادگی خارج شود. البته از بطری برش داده شده به عنوان جا مدادی و یا جای لوازم آرایش هم می توان استفاده کرد. به غیر از بطری های پلاستیکی از بطری های شیشه ای هم با یک دستکاری کوچک می توانید به جای گلدان استفاده کنید.

  ساخت آباژور با لیوان و قاشق!

  شما می توانید با وسایلی ساده و دور ریختی آباژوهایی زیبا برای تزیین اتاق با وسایل ساده بسازید. شما می توانید با یک لیوان و قاشق یکبار مصرف آباژوری زیبا بسازید. برای این منظور دسته قاشق را بشکنید و قسمت های گرد قاشق را مانند گل ردیف به ردیف دور لیوان بچسبانید و بالا بروید. این آباژور مانند گلی شکفته شده است. همچنین می توانید با چوب و برش آن به صورت شمع، یک چراغ خواب زیبا طراحی کنید.

  ساخت پادری با لباس های دور ریختنی

  اگر از پادری خود خسته شده اید می توانید لباس های دور ریختنی خود را به یکدیگر بدوزید یا ببافید و پادری های کاملا متفاوتی خلق کنید و از خلق آن ها خود و دیگران را شگفت زده کنید.

  قفسه زیبا و جا دار با جعبه های میوه!

  ساخت قفسه در دیوارها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به دکوراسیون اتاق خواب می دهد، جایی بسیار مناسب برای نگهداری برخی وسایل است و کمبود فضای اتاق خواب را می توان با آن جبران کرد. در تزیین اتاق با وسایل ساده، از قفسه های چوبی که با چوب های تراش خورده درست می شوند می توان استفاده کرد. یک روش خلاقانه برای ساخت قفسه، استفاده از جعبه های چوبی که برای میوه از آن استفاده می شود، است. می توان این جعبه ها را رنگ کرد و بر روی هم قرار داد تا یک قفسه زیبا و جادار داشته باشید.

  اتاق خود را با نردبان تزیین کنید

  در تزیین اتاق با وسایل ساده ، یکی از روش های خلاقانه استفاده از یک نردبان بی استفاده است. نردبان های دو طرفه برای این کار مناسب هستند. شما می توانید ابتدا نردبان را با رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید، سپس آن را گوشه ای از اتاق خواب قرار دهید. حال می توانید در هر پله این نردبان، وسایلی مانند ساعت، کتاب، مجله، مجسمه یا هر چیز دیگری را قرار دهید. این نردبان مانند یک وسلیه تزئینی زیبا در گوشه ای از اتاق قرار می گیرد.

  از تزیین دیوار غافل نشوید

  تزیین دیوار ها نقش بسیارمهمی در زیبایی اتاق خواب دارد بنابریان از آن ها غافل نشوید. شما می توانید از بشقاب ها رنگی به دیوار اتاق خود جلوه ببخشید.

  با وسایل ارزان رو تختی بدوزید

  شما می توانید روتختی خود را با وسایلی ساده و ارزان درست کنید. می توانید از پارچه های بدون استفاده و یا لباس هایی که به درد نمی خورند برای این کار استفاده کنید. می توانید تکه های مختلف از پارچه ها را به هم بدوزید و طرحی زیبا بوجود آورید یا با پارچه طرح های مختلف بدوزید و بر روی روتختی وصل کنید. استفاده از پارچه های رنگی می تواند جلوه ای زیباتر به روتختی بدهد. یا ممکن است دوست داشته باشید از پارچه های طرح دار برای این کار استفاده کنید.

  استفاده از وسایل تزیینی در کتابخانه

  شما می توانید کتابخانه اتاق را جلوه ای تازه بدهید. کتابخانه در منزل مانند سایر کتابخانه ها، قفسه های مملو از کتاب دارد اما شما می توانید با ایده های خلاقانه این کتابخانه را زیباتر نمایید. بدین منظور شما می توانید گوشه و کنار خانه را بگردید و وسایل تزیینی که استفاده نمی کنید را در قفسه های کتابخانه در کنار کتاب ها قرار دهید و یک کتابخانه زیبا با طراحی کاملا متفاوت داشته باشید. همچنین می توانید پشت قفسه ها کاغذ دیواری بچسبانید.

  استفاده از فنجان های شکسته و بدون استفاده در تزیین اتاق

  همیشه استفاده از گل و گیاه در فضای خانه و اتاق خواب علاوه بر ایجاد جلوه ای زیبا، برای حفظ طراوت و زیبایی خانه بسیار اهمیت دارد. گل و گیاه به تصفیه هوای خانه نیز کمک می کند. شما می توانید با فنجان های بدون استفاده خود، گلدان هایی زیبا برای گیاهان درست کنید. می توانید بر روی این فنجان ها روکشی قرار دهید تا زیباتر و مرتب تر به نظر برسند. همچنین برای تزیین اتاق با وسایل ساده می توان از فنجان به عنوان نگهدارنده پرده استفاده کرد. برای این منظور ته فنجان را درآورید تا پرده از داخل آن رد شود.

  استفاده از چمدان برای تزیین اتاق

  استفاده از چمدان های قدیمی و بدون استفاده بسیار برای تزیین اتاق با وسایل ساده کاربرد دارد. شما می توانید از چمدان به  عنوان صندوق یا کاناپه فانتزی در اتاق خود استفاده کنید و همچنین می توانید از چمدانی بزرگ به عنوان میز استفاده کنید و روی آن وسایلی مثل آباژور یا قاب عکس بچینید.

  استفاده از درب های رنگی بطری برای تزیین اتاق با وسایل ساده

  درب بطری های رنگی وسیله ای بسیار مناسب برای تزیین اتاق با وسایل ساده است. شما می توانید این درب های زیبا و رنگی را بر روی آباژور بچسبانید و یک پوشش زیبا برای آباژور خود بوجود آورید. همچنین از این درب ها می توان برای تزیین گلدان های اتاق خواب استفاده کرد. یک ایده زیبای دیگر این است که با درب های رنگی می توانید پرده ای رنگی برای اتاق درست کنید، بدین صورت که آنها را پشت سر هم در یک بند قرار دهید و سپس بندهای مختلف را کنار هم قرار دهید تا پرده ای رنگی و فانتزی داشته باشید که نمای اتاق را بسیار زیبا می کند.

  با روش هایی که گفته شد می توانید اتاق خواب خود را از یکنواختگی در بیاورید و محیط شادی را برای خود بسازید تا در زمان هایی که در اتاق خواب خود مشغول استراحت یا مطالعه هستید لذت بیشتری ببرید.

  تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، 12 ایده بهاری!

  تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، 12 ایده بهاری!

  دکوراسیون اتاق خواب: در این روزهای خوش آب و هوای اسفند که همه در تب و تاب عید نوروز هستیم و خانه تکانی حرف اول را می زند، می خواهیم ایده هایی را برای تان بگوییم که تغییر دکوراسیون اتاق خواب جدیدی برای خود داشته باشید. فارغ از ایده هایی که همیشه گفته می شود مانند عوض کردن پرده، روتختی، جابجا کردن چیدمان سرویس خواب و وسایل، ما در این مطلب از کمپین نوروزی، ایده های خاص و متفاوتی برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب به شما معرفی می کنیم:

  رنگ جدید و متفاوت در تزیین اتاق خواب

  امسال جسارت پیشه کنید! به سراغ کارها و محیط های جدید بروید و بهتر است این روند را از خانه خود شروع کنید. ترکیب رنگی جدید و متفاوت علاوه بر اینکه روحیه شما را بهتر می کند و تغییر دکوراسیون کم هزینه محسوب می شود، باعث می شود صبح که از خواب بیدار می شوید، خود را در فضا و محیطی جدید حس کنید و به دنبال تغییر و تحول در زندگی خود نیز باشید.

  مطالب بیشتر: رنگ اتاق خواب عروس، 5 ترکیب عالی برای دکوراسیون رمانتیک!

  بافت مشابه پارچه در اجزای اتاق خواب

  خودتان بهتر از هر کسی می دانید که تغییر پارچه ها می تواند غوغا کند. پس بیایید و برای نوروز امسال از پارچه و طرح های مشابه در تزیین اتاق خواب خود استفاده کنید. پرده، روتختی و فرش با طرح و رنگ  مشابه یک انسجام و وحدت بخصوصی به اتاق خواب شما می دهد. اگر از طرح شلوغ و رنگارنگ استفاده می کنید، باقی اجزای اتاق را با طرح ساده و ترجیحا رنگ های خنثی انتخاب کنید.

  مطالب بیشتر: 12 ترکیب رنگ زیبا برای اتاق خواب

  خلاقیت در تزیین اتاق خواب با حروف به شکل تابلو

  لوازم دکوری در هر فضایی غوغا به پا می کند. برای اینکه لوازم دکوری خاص و منحصر به فردی را در تغییر دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید، به سراغ تابلوهایی بروید که حروف اسم خود، همسر و فرزندتان را نشان می دهد. ساخت این مدل تابلو مختص خودتان است و به سادگی با یونولیت، گل سفال، فوم، مقوا و خمیرهای مختلف ساخته می شوند. فقط کافی است کمی خلاقیت به خرج بدهید.

  مطالب بیشتر: 10 ایده جذاب برای دیوار پشت تخت خواب

  نصب تاب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

  قسمتی از فضای خالی اتاق خواب خود را به نصب تاب اختصاص دهید. این وسیله هم باعث می شود تزیین اتاق خواب کم هزینه داشته باشید و هم یکی وسیله سرگرمی و تفریحی به شمار می رود. تاب را می توانید به شکل ننو و به سادگی خودتان بسازید.

  مطالب بیشتر:اتاق خواب خاص، تنها با این 7 اکسسوری!

  دکوراسیون اتاق خواب را کادو پیچ کنید

  اگر به دنبال تزیین اتاق خواب کم هزینه و ارزان هستید، به تعویض میز آرایش، کتابخانه، دراور و کمد فکر نکنید. به فروشگاه لوازم تحریر بروید و چند کاغذ کادوی زیبا بخرید. به هماهنگی نقش و رنگ آنها دقت کنید، چرا که وسایل اتاق خواب تان را پوشش می دهند.

  مطالب بیشتر:دکوراسیون اتاق خواب کمجا، 10 ترفند که برای اولین بارمی بینید!

  ایده برای تزیین اتاق خواب با ریسمان دیواری

  برای اینکه برنامه، اهداف و نوشته هایی که برایتان خیلی ارزشمند هستند را فراموش نکنید و همیشه جلوی چشم تان داشته باشید، ریسمانی تهیه کنید و آن را روی دیوار نصب کنید. حال می توانید این نوشته و گفته ها را روی کاغذ بنویسید و با گیره های کوچک از ریسمان دیواری آویزان کنید. از این ایده برای عکس های خانوادگی هم می توانید استفاده کنید.

  مطالب بیشتر: تزیین دیوار اتاق خواب، این 8 ایده را از دست ندهید!

  قفسه دیواری برای تزیین اتاق خواب ساده

  اگر دستی در نجاری و ساخت وسایل دارید، شلفی با اشکال متنوع بسازید. این نوع شلف به عنوان یک وسیله دکوری روی دیوار خودنمایی می کند چون شکلی خاص و جدید دارد. علاوه بر این می توانید لوازم دکوری و وسایل تزیینی بیشتری را برای تزیین اتاق خواب ساده خود استفاده کنید.

  مطالب بیشتر: 10 ایده کارساز برای اتاق خواب جادار تر!

  گلدان گل درتزیین اتاق خواب

  حال و هوای دکوراسیون اتاق خواب خود را بهاری کنید. گلدانی از گل های تازه و شاداب بهاری را روی سطحی از اتاق خواب قرار دهید که در معرض دیدتان قرار گیرد. گل های شاخه بریده عطر و رنگ را به فضا اضافه می کنند.

  مطلب مرتبط:عمر گل های شاخه بریده خود را طولانی کنید!

  تزیین اتاق خواب با وسایل قدیمی

  می توانید برای تغییر دکوراسیون ارزان به سراغ وسایل قدیمی بروید. چمدان قدیمی را از زیر تختخواب خود بیرون بیاورید، آن را روحی دوباره ببخشید. رنگ کنید و از او برای دکوراسیون اتاق خواب به عنوان یک عنصر اصلی استفاده کنید. قرار دادن چمدان نوسازی شده در فضای اتاق خواب حس و حال متفاوتی دارد.

  مطلب مرتبط: طراحی دکوراسیون با چمدان های قدیمی

  دیوارکوب پارچه ای برای دکوراسیون اتاق خواب

  در هر خانه ای تکه پارچه های رنگی و متنوع پیدا می شود. آنها را بردارید و از آن دیوارکوب های پارچه ای زیبا بسازید. کارگاه گلدوزی برای قاب کردن این پارچه های رنگی انتخاب بسیار خوبی است. فراموش نکنید که ترکیب رنگی پارچه ها با سبک و رنگ دکوراسیون اتاق خواب تان همخوانی داشته باشد.

  مطالب بیشتر: دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت،8 ایده شیک و کم هزینه!

  ریسه های نوری برای نورپردازی تزیین اتاق خواب

  ریسه های نوری می تواند در تزیین اتاق خواب به شما کمک کند. این نوع از روشنایی علاوه بر اینکه نورپردازی ملایمی را به دکوراسیون اتاق خواب شما می آورد، آن را شاخص و برجسته می کند. فضای رمانتیک و نور ملایم این نوع از روشنایی ها خواب آرامی را برای شما به ارمغان می آورد.

  مطالب بیشتر:نورپردازی اتاق خواب، این ۷ روش را امتحان کنید!

  به فرزند خود برای طراحی پر و بال بدهید

  اگر فرزند شما نقاشی را دوست دارد و همیشه آرزوی داشته روی دیوار نقاشی کند، چه کاری بهتر از اینکه آرزوی او را برآورده کنید؟ یکی از دیوارهای اتاق کودک را به او بسپارید تا با هنر خود نقاشی کند. می توانید یک محدوده کوچک یا یک قاب خالی را برای او در نظر بگیرید تا هنر خود را در این قسمت پیاده کند. دکوراسیون اتاق کودک با هنر دست فرزندتان ایده ای بی نظیر است.

  دکوراسیون اتاق خواب با وسایل دورریختنی، 45 ایده چوبی و پارچه ای!

  دکوراسیون اتاق خواب با وسایل دورریختنی، 45 ایده چوبی و پارچه ای!

  اگر به اعجاز در دکوراسیون منزل با وسایل بازیافتی ساده اعتقاد داشته باشید، به راحتی و با کم ترین هزینه می توانید هر چند وقت یکبار تغییرات زیبا و چشمگیری را در دکوراسیون خانه تان به وجود بیاورید. البته این تنها دلیل استفاده از وسایل دورریختنی در دکوراسیون نیست. به نظر من این کار زمانی لذت بخش تر خواهد بود که می توانیم وسایل مورد علاقه و خاطره انگیزمان را که دیگر قابل استفاده نیستند به روش هایی جدیدتر دوباره قابل استفاده کرده و نگهشان داریم. من در این جا دو دسته از پرکاربردترین وسایل را که به راحتی در منزل همه ما پیدا می شود انتخاب کردم و نمونه هایی از استفاده دوباره آن ها را برایتان توضیح می دهم.

  خلاقیت با وسایل دورریختنی چوبی 

  چوب یکی از متریال هایی است که به راحتی و به وفور در خانه تک تک ما پیدا می شود. وسیله های چوبی هم به دلیل ماهیت طبیعی و گرم بودنشان طرفداران بسیاری دارد و البته بسته به نوع چوب ممکن است گران قیمت نیز باشد. آیا اگر وسیله ای چوبی به مرور کارایی و حتی زیبایی خود را از دست بدهد باید دور ریخته شود؟ پاسخ من به شما منفی است. زیرا فکر می کنم به راحتی می توان جانی دوباره به آن بخشید و در جایی دیگر و با کاربری دیگر از آن استفاده نمود. طبق نمونه هایی که برای شما انتخاب کردم، یکی از استفاده های چوب در دکوراسیون اتاق خواب برای تزیین دیوار پشت تختمی باشد. البته نباید شلف ها و میزهای پاتختی را نیز فراموش کنید. 

  مطلب پیشنهادی : خلاقیت با وسایل بازیافتی، ۴۰ ایده دکوراسیونی!

  اگر این تصاویر را با دقت بررسی کنید، می توانید نمونه های استفاده دوباره از درب های قدیمی، درب کابینت های آشپزخانه، جعبه های میوه، چوب های اسکی، اسکیت بورد و حتی میزهای شکسته را به خوبی مشاهده نمایید. اما همه چیز همین جا تمام نمی شود! الوارهای چوبی طبیعی، شاخه ها و تنه های درختان هم به این بازی دوست داشتنی راه پیدا کرده اند. شاید بسیاری از عناصر دکوری که در دکوراسیون اتاق خواب استفاده می کنید فقط از چند شاخه ساده درخت خشک شده ساخته شده باشند! لوله مقوایی دستمال کاغذی هم به یکی از متریال های دوست داشتنی برای تزیینات دیواری مانند آینه تبدیل گشته است. این مورد آخر مطمئنا هیچ هزینه برای شما به همراه نخواهد داشت.

  مطلب پیشنهادی : تزیین خانه با وسایل ارزان، هم شیک هم کم هزینه!

  پارچه های دورریختنی در قاب جدید

  پارچه ها هم از جمله متریال هایی هستند که شاید بیش تر از سایرین، حتی پلاستیک ها، در خانه هایمان مصرف دارند. تصاویر زیر نمونه هایی خلاقانه از به کارگیری دوباره این پارچه ها برای دکوراسیون اتاق خواب را به شما نشان می دهند. به نظر بهتر است برای شروع ابتدا تمام پارچه هایی را که دارید جمع کرده و در کنار هم قرار دهید. سپس نسبت به رنگ، طرح و بافتی که دارند آن ها را دسته بندی نمایید. با این کار بهتر می توانید تصمیم بگیرید که چه کارهایی باید با آن ها انجام دهید. ساده ترین و البته زیباترین ایده قاب کردن پارچه هاست! اگر این را هماهنگ با تم رنگی دکوراسیون اتاق خواب انجام دهید و آن ها را به دیوار نصب کنید، به یک طراحی فوق العاده جذاب خواهید رسید. 

  مطلب پیشنهادی : مبلمان دکوراسیون منزل با دور ریختنی ها!

  اما به غیر از قاب کردن پارچه ها، نمونه های دیگری را نیز برای شما در نظر گرفتم، تزیین دیوار پشت تخت خواب است. برای این کار باید پارچه ها با تم رنگی متناسب با هم و همچنین با سرویس خواب را انتخاب نمایید. اما خیلی نگران تفاوت در نقش ها نباشید زیرا همه طرح ها و نقوش می توانند کنار یکدیگر بنشینند. این کار تخت خواب شما را از حالت ساده بودن به شیک بودن تغییر می دهد. اگر هم مانند تصاویر زیر از ترکیب چوب و پارچه استفاده نمایید که نتیجه کار بسیار جداب تر خواهد شد. به کار بردن پارچه ها در وسایلی مانند سینی هم طرفداران خاصی را پیدا کرده است. اگر سینی دارید که زیبایی اش را از دست داده و ظاهر نامناسبی پیدا کرده به راحتی می تونی با این کار کف آن را پوشانده زیباترش نمایید.

  مطلب پیشنهادی : دکوراسیون نو با وسایل کهنه؛ زنگ تفریح آخر هفته!

  به غیر از موارد گفته شده، کاغذها نیز می توانند برای شما کاربردی مشابه و ارزان داشته باشند. به طور مثال استفاده مجدد از کاغذ دیواری ایده ای است که می تواند در کمال ناباوری تغییرات اساسی در دکوراسیون خانه شما ایجاد نمایید. 

  استفاده دویاره از وسایل دورریختنی مستلزم این است که خودتان دست به کار شده و با کمی خلاقیت لوازم جدید را خلق نمایید. برای همین کار من ایده هایی را که به راحتی بتوانید در منزل ساخته و هزینه زیادی هم در بر نداشته باشد معرفی می کنم:

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید