توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد

  1 بازدید

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  وبلاگ واسط کالا

  وبلاگ واسط کالا

  فرایند خواب دیدن همواره با سؤالات زیادی رو به رو بوده است. از آنجائیکه رویاهای هر فردی نشأت گرفته از مغز وی می‌باشد و از وضعیت جسمی‌اش تأثیر می‌پذیرد، می‌تواند شرایط جسمی و روحی فرد را بیان کند. همین امر موجب شده است روانشناسان به بررسی رویاهایی که بیماران خود در خواب می‌بینند، علاقه‌مند شده و مبادرت به این امر کنند. به احتمال زیاد شما هم مانند بسیاری از افراد حین خواب، رویاهایی را می‌بینید که بعد از بیداری دوست دارید آن‌ها را تعبیر کنید. به عبارتی می‌خواهید رویاهایی را که در خواب می‌بینید معنی کنید. چنانچه تاکنون پیش آمده است در رویاهای خود انگشتری طلا ببینید و دوست داشته‌اید معنی خواب خود را بدانید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید اما قبل از این‌که معنی دیدن انگشتر طلا در خواب و به طور کلی تعبیر خواب انگشتر را بدانید بهتر است با معنی خواب انگشتر آشنا شوید.

  معانی مختلف دیدن انگشتر در خواب

  معنی خواب گم کردن انگشتر، خریدن انگشتر، دادن انگشتر شکسته، هدیه دادن انگشتر و یا حتی دیدن انواع انگشتر فیروزه، طلا، مس، نقره، آهنی، یاقوت، نگین دار سبز، برنج، آهنی و غیره دارای تعابیر مختلفی است ولی در حالت کلی از دیدگاه خوابگزاران به نام، دیدن انگشتر در خواب نشانه‌ای از پذیرش و مسئولیت‌هایی می‌باشد که بر عهده شما خواهد بود. خوابگزاران غربی می‌گویند خواب دیدن حلقه در خواب نشان دهنده این است که شما در فکر یک رابطه بادوام و مستحکم هستید و یا حتی در فکر این هستید که رابطه‌ای بی‌حاصل را خاتمه دهید. معنی دیگری که در خصوص حلقه وجود دارد این است که شما در رابطه با کاری و یا فردی احساس تعهد می‌نمائید و یا این‌که در یک گروه مهم اجتماعی عضو می‌باشید.

  افزون بر این می‌توان گفت انگشتر در خواب نشانه‌ای است از ازدواج، عهد بستن، یکپارچگی، ابدیت و کمال. خواب انگشتر می‌تواند نشانه‌ای از عهد بستن در مقابل رابطه‌ای باشد. علاوه بر این می‌تواند نشانه‌ای از تعهداتی دیگر از قبیل پیمان بستن در مقابل آرزویی معلوم و یا هدفی باشد. احیاناً دیدن انگشتر در خواب نمادی از پیمان و وفاداری است که نسبت به باورها، هدف‌ها و نیز آرزوهایتان دارید.

  نکته‌ای در مورد تعبیر خواب انگشتر

  چنانچه در خواب تنها انگشتری را ببینید که جزئیات آن برایتان معلوم نباشد می‌تواند نشانه‌ای بر این باشد که در زندگی خود دارای مشکلاتی هستید که قابل حل شدن نمی‌باشد و به ظاهر پایانی هم ندارد. علاوه بر این‌ها می‌تواند نمادی از اهمیت عهد و پیمان وفادارانه و عشق و محبتی باشد که به زودی از سوی فردی که به شما علاقه دارد و اهمیت و ارزش زیادی برای شما قائل است، دریافت خواهید نمود.
  تا این‌جا به معانی مختلفی که خواب انگشتر می‌تواند داشته باشد پرداختیم در ادامه به معانی متفاوتی که دیدن انگشتر طلا در خواب دارد خواهیم پرداخت.

  دیدن انگشتر طلا در خواب

  در ابتدا بهتر است بدانید که خواب انگشتر طلا از هر جنس دیگری بهتر می‌باشد. دیدن خواب انگشتر طلا نشانه بسیار خوبی می‌باشد و بیانگر عهد و پیمانی استوار و پا برجا خواهد بود. افزون بر این دیدن انگشتر طلا در خواب، علاقه و شیفتگی شما را به وفاداری، امنیت و پایداری نشان می‌دهد. گفتنی است که امام صادق علیه‌السلام فرموده‌اند: تعبیر خواب انگشتر طلا خوب است. همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردیم دیدن خواب انگشتری طلا علامتی بسیار خوب می‌باشد و بیانگر عهدی پایدار و استوار خواهد بود.

  امام جعفر صادق علیه‌السلام می‌فرمایند: اگر فردی دارای موقعیت کاری بالایی باشد به عبارتی والی باشد، در خواب انگشتری طلا ببیند، از کار خود بر کنار می‌شود.

  دیدن انگشتر طلا در خواب در دست

  چنانچه در خواب دیدید که در دست راست و یا در دست چپ خود انگشتر طلا دارید یعنی شما و همسرتان به یکدیگر وفادار خواهید ماند.

  دیدن انگشتر طلا در خواب برای مردان

  چنانچه مردی در خواب انگشتر طلا ببیند، به این معناست که به سختی و ناراحتی دچار خواهد شد و یا مبادرت به کاری حرام نموده است. در این خصوص یوسف نبی علیه‌السلام می‌فرمایند: تعبیر خواب انگشتر فرزند می‌باشد. دیدن انگشتر طلا در خواب برای مردان خوب نیست اما دیدن انگشتری که از جنس فیروزه و یا نقره می‌باشد خوب است.

  پیدا کردن انگشتر طلا در خواب برای مردان

  چنانچه مردی در خواب ببیند که انگشتری طلا یافت، با کاری رو به رو خواهد شد که به زیانش می‌باشد.

  چنانچه مردی در خواب ببیند که در دست چپش انگشتر طلا کرد، مخفیانه و بدون این‌که با کسی مشورت نماید، اقدام به کاری می‌کند که برایش ایجاد مشکل و ناراحتی خواهد کرد. از دیدگاه امام جعفر صادق علیه‌السلام چنانچه مردی در خواب ببیند انگشتری طلا در دست دارد و آن را گم می‌کند به این معنا خواهد بود که همسر خود را از دست می‌دهد.

  پیدا کردن انگشتر طلا در خواب برای زنان

  یافتن انگشتر طلا در خواب برای زنان به این معناست که به موفقیت و شادکامی خواهند رسید.

  دیدن خواب انگشتر طلا در دست چپ برای زنان و دختران

  از دیدگاه امام جعفر صادق علیه‌السلام چنانچه زنی در خواب ببیند انگشتری طلا در دست چپ خود دارد و انگشترش را گم کرده باشد و یا به هر علتی از بین برده باشد نشان دهنده این خواهد بود که فرزند خود را از دست می‌دهد و یا اموالش ضایع و تباه می‌گردد.

  دیدن انگشتر حلقه ازدواج یا نامزدی

  اگر در خواب ببینید که حلقه طلا خریداری می‌کنید ازدواج سریعی پیش رو خواهید داشت.

  از نظر امام جعفر صادق علیه‌السلام اگر در خواب ببینید که حلقه طلا گم کرده‌اید، پیام آور این امر است که در آینده‌ای نزدیک رابطه‌ای به هم خواهد خورد. چنانچه در خواب ببینید که حلقه طلا از دستتان افتاد بد شانسی به خانه‌اتان خواهد آمد و به سلامتی شما آسیب خواهد رسید. در این صورت باید بیشتر مراقب سلامتی خود و خانواده‌اتان باشید.

  گم کردن انگشتر طلا در خواب

  در حالت کلی گم کردن اجناسی از جنس طلا نامبارک می‌باشد. با این وجود دیدن گم شدن انگشتر طلا در خواب شوم و بد یمن است. از دیدگاه امام جعفر صادق علیه‌السلام این خواب نشان دهنده اهمال و بی‌دقتی شما خواهد بود. به سبب چنین خصوصیت‌های منفی امکان این وجود دارد که مهم‌ترین تغییر زندگی خود را از دست دهید. در نتیجه می‌توان گفت که فکرهایی را که در سر می‌پرورانید در حد رویا باقی خواهند ماند.

  دیدن هدیه گرفتن انگشتر طلا در خواب

  چنانچه زنی در خواب ببیند که چیزی از جنس طلا ولو انگشتر طلا باشد و یا اجناس طلای دیگری، از فردی به عنوان هدیه دریافت می‌کند خواب وی نشانه مردی ثروتمند است که بخیل، وسواسی و طماع می‌باشد. در حقیقت باید گفت این‌که می‌بینید برای تحمل چنین وضع شخصیتی منفی آمادگی دارید ارزشش را دارد.
  در حالت کلی اگر در خواب دیدید که انگشتری طلا از کسی دریافت می‌کنید چه طلای زرد باشد چه طلای سفید، البته در طلای سفید نقش و صفت انگشتری را ببینید، به این معناست که از خداوند به شما خیری خواهد رسید.

  دیدن انگشتر طلا در خواب در دست دختران مجرد

  از دیدگاه جابر مغربی اگر دختر مجردی در خواب ببیند انگشتر طلای خود را به هر علتی شکست و یا اقدام به تعمیر کردن آن نمود خواب وی به این معنا خواهد بود که هر رابطه‌ای با هر فردی در زمین دارد که آن را با عشق و علاقه آغاز نموده است به گریه جدایی و نیز غم و غصه تبدیل خواهد شد.

  به عبارتی می‌توان گفت معنای آن شکست در امور عاطفی می‌باشد و البته می‌توان اظهار کرد که این رویا می‌تواند هشداری برای شما باشد تا زمانی‌که اوضاع خراب‌تر نشده است این رابطه را خاتمه دهید. چنانچه در خواب ببیند که انگشتری طلا از دست مرده‌ای دریافت می‌کنید، نشان دهنده انرژی، هیجان و رویدادهایی است که مثبت بوده و در زندگی آتی شما تأثیرگذار خواهد بود، افزون بر این با افراد مختلفی ملاقات خواهید نمود.

  گفتنی است که از نظر شیخ طوسی تعداد زیادی از انگشترهای طلا برای دختران مجرد به معنای خواستگارهای زیاد است. در نهایت باید گفت که خالد اصفهانی در مقاله‌ای اظهار کرده‌اند که در اغلب موارد معنی خواب انگشترهای طلا بدون در نظر داشتن اندازه، رنگ و این‌که چه نگینی بر روی آن بوده است برای دخترانی که مجرد می‌باشند دارای چندین علامت می‌باشد که در ادامه به هریک از این موارد اشاره می‌کنیم.

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختران مجرد

  دیدن انگشتر طلای سفید نگین‌دار در خواب

  تعبیر خواب انگشتر طلا از دیدگاه خالد اصفهانی به این شکل است که اگر دختری یا زنی و یا مردی مبادرت به خرید انگشتر طلای سفید نگین‌دار نمود، حاکی از ازدواجی موفقیت آمیز و یا یک شادی و جشنی بزرگ است که در آینده‌ای نزدیک به انجام خواهد رسید. اگر هم انگشتری با ویژگی‌های ذکر شده در بالا به تعداد زیاد مشاهده نمایند حاکی از دام و تله‌ای خواهد بود. گفتنی است که در حالت کلی دیدن این رویا چه در شب چه در روز برای مردان و زنان، استوار بر چند وجه اصلی است که در ادامه هریک از این موارد را بر می‌شماریم.

  در ادامه تعبیر خواب انگشتر طلا از دیدگاه برخی بزرگان را بررسی می‌کنیم:

  دیدن انگشتر طلا با نگین سبز در خواب از دیدگاه ابراهیم کرمانی

  چنانچه در خواب ببینید انگشتری طلا با نگین سبز که موجب خشنودی و پسند هیچ یک از افراد خانواده‌اتان قرار نگرفته است و اشخاص دیگر شما را به دلیل خریداری چنین حلقه‌ای مورد سرزنش قرار می‌دهند، نشان دهنده آن خواهد بود که از اموالی که دارید چیزی شود و پادشاهی شما را مورد خشم قرار خواهد داد.

  دیدن انگشتر طلا سفید در خواب از دیدگاه محمد بن سیرین

  دیدن انگشتر طلا با نگین قرمز به روایت از شیخ منجم

  انگشتر طلا هدیه گرفتن در خواب از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی

  اطلاعات بیشتر

  جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به انگشتر می توانید به ویکی پدیا مراجعه نمایید.

  همچنین اگر قصد خرید و فروش زیورآلات مورد نظر خود را دارید می‌توانید بهوبسایت واسط کالا یا اپلیکیشن واسط کالا مراجعه نمایید و بدون دردسر اینکار را انجام دهید.

  با مطالعه‌ی مطلب زیر می‌توانید اطلاعات لازم در مورد تعبیر خواب گریه و زاری را بیاموزید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  دختر مجرد 19 ساله هستم خواب دیدم که فرد ناشناسی به من انگشتر طلاهدیه میده و در دست راستم قرار میدم تعبیرش چیه؟ قبلا مطلبی را با همین موضوع در وب سایت توپ تاپ ارسال کرده بودیم که اینبار ادامه همان را در این بخش ادامه خواهیم داد ، علی مدنی این رویا را برای دختران مجرد به نشانه ی شانس فرصت های مناسب در زندگی میداند ، اگر ببینی انگشتر طلا را پیدا میکنی به این نشانه است که پسری در مسیر زندگی شما قرار خواهد گرفت که با ایشان رابطه ای جدید عاطفی را اغاز میکنید که انتهای این رابطه وصلت و شادی ست ، اگر ببینی از محلی مثل مغازه و یا فروشگاه های بزرگ یا کوچک آن را خریداری میکنی به این معناست که در ایام پیش رو فردی به خواستگاری شما خواهد امد
  پرسش
  : من دختری مجرد و 13 ساله هستم خواب دیدم دوست پسرم برای من یه انگشتر طلا سفید رفگ خریده تعبیرش چیست؟

  پاسخ: به آینده ی روشن شما اشاره داد و اتفاقات خوب و خاطره سازی را تجربه خواهید کرد

  تعبیر خواب انگشتر طلا در دست دختران مجرد به روایت جابر مغربی: اگر ببینی به هر دلیلی آن را شکستی و یا برای تعمیرش اقدام کردی به این معناست که هر رابطه ای را که با هر شخصی در زمین عشق شروع کرده اید به گریه جدایی و غم تبدیل خواهد شد و تعبیر آن شکست در امور عاطفی ست و این رویا نیز یک هشدار برای شماست که تا کار خرابتر نشده است این رابطه را رها کنید ، اگر ببینی آن را از دست یک مرده گرفتی به علامت هیجان انرژی و رویدادهای مثبت و تاثیر گذار در زندگی آینده ی شماست و با افراد مختلفی ملاقات خواهید کرد همچنین شیخ طوسی تعداد زیادی از انگشتر های طلا را برای دختر مجرد به نشانه ی خواستگارهای فراوان میداند

  سوال: با سلام بنده در اصل متاهل هستم ولی در خواب دیدم که دوباره مجرد شدم و شوهر خودم که دو مرتبه در دست راست راست من انگشتر سفید با نگین های زیبا و رنگی میذاره و انگار که جشن نامزدی ما بود آیا تعبیری داره؟

  پاسخ: بله این رویا بیشتر به علامت استحکام و یا داوم رابطه ی شماست همچنین به معنی وفاداری در عشق محبت صمیمیت و صفا در زندگی ست

  خالد اصفهانی در یک مقاله آورده اند که در بیشتر موارد تعبیر خواب انگشتر های طلا و فرقی ندارد با چه اندازه چه رنگ و چه نگینی برای دخترهای مجرد بر چند علامت است اولی شنیدن خبرهای خوش در زمینه ی عشق دومی زن و یا رفتن به خواستگاری سومی زیاد شدن مال و ثروت در شرایطی که آن را از کسی  که مرده است هدیه بگیرید چهارمی ازدواج ها و یا وصلت های موفقی که به سعادتمندی و خوشبختی ختم می شوند پنجمی نامزد کردن دوستان نزدیک شما

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد ، حلقه ازدواج و النگو طلا در دست راست

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد ، حلقه ازدواج و النگو طلا در دست راست

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد ، حلقه ازدواج و النگو طلا در دست راست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

  همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

  روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

  خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

  تعبیر خواب انگشتر طلا برای دختر مجرد

  اگر دختر مجرد در خواب از مرده انگشتر طلا بگیرد خواب خوبی است و به سعادت و خوشبختی اشاره دارد.

  انگشتر طلا برای دختر مجرد در خواب نظم گرفتن کارهایش است و به هدف رسیدن است.

  اگر دختری در خواب انگشتر طلا هدیه بگیرد معنی خواب این است که بخت و اقبالش باز می شود و ازدواج خوبی می کند.

  معانی دیگر دیدن انگشتر طلا در خواب

  حضرت یوسف ع

  اگر در خواب طلا ببینی این خواب خوبی است و نشان دهنده این است که کارهای دنیا بر وفق مراد تو خواهد شد و دست به هرکاری بزنی موفق می شوی.

  دیدن حلقه انگشتر در خواب به معنی فرزند است.

  دیدن انگشتر در خواب برای مردان کراهت دارد ولی ممکن است نشان دهنده جاه و مقام هم باشد چرا که در گذشته افراد دارای منصب انگشتر خاص داشتند.

  اگر در خواب انگشتر فیروزه و یا نقره ای ببینید معنی خواب این است که از مردم محبت و مهربانی می بینید.

  ابن سیرین

  دیدن طلا و تفسیر خوب و بد بودن آن به جنسیت بیننده خواب بستگی دارد ، اگر بیننده خواب مردا باشد دیدن طلا به معنی غم و اندوه است ولی دیدن طلا برای زنان خوب است و شادی تعبیر می شود.

  اگر کسی در خواب ببیند که لباسی طلا می بافد و یا کسی این لباس را به او هدیه می دهد معنی این خواب این است که یا در اثر واقع ای ضرر مالی می کند و مالش از بین می رود و یا خسارتی سنگین باید بپردازدو یا دیگران از او ناراحت و خشمگین می شوند.

  ابراهیم کرمانی

  اگر در خواب دیدید که در حال گداختن طلا هستید و یا کسی دیگر این کار را می کند معنی این خواب است که شما بر سر زبان ها می افتید و مشکلاتی برایتان ایجاد می شود.

  اگر در خواب دیدید که در حال بردن طلای زیاد به منزل هستید خواه این طلا به صورت شمش باشد و یا جواهر آلات معنی این خواب این است که مال فراوانی روزی شما می شود.

  اگر خواب دیدید که در حال خوردن طلا هستید معنی این خواب این است که مالتان را خزج همسر می کنید و این می تواند برای درمان او باشد و یا اینکه برای او لباسی و یا هدیه ای و … بخرید.

  جابر مغربی

  او هم مانند ابن سیرین معتقد است که دیدن طلا برای مردان بد است و برای زنان خوب است.

  اگر در خواب دیدید که طلاهایی در یک جا جمع شده اند به میزان آن طلاها شما عزت و بزرگی به دست می آورید و هر چه طلایی که دیده اید بیشتر و گران قیمت تر باشد عزت شما نیز بیشتر خواهد بود.

  اگر طلا را به صورت سیم طلا ببنید معنی این خواب این است که شما با دختری ازدواج می کنید که با اصل و نسب است و خانواده خوب و بزرگی دارد.

  اگر در خواب خود طلا فروش دیدی معنی این خواب است که شما با یک فرد دروغگو و فریبکار هم صحبت می شوید.

  اگر در خواب ببینی که انگشتری از جنش آهن در دست داری معنی خواب این است که آدم قدرتمندی می شوی.

  اگر در خواب ببینی که انگشتری از جنس مس و یا برنج در دست داری از مردم ساده سود به دست تو می رسد.

  اگر در خواب ببینی انگشتر بلوری در دست داری معنی خواب این است که کاری می کنی که از عامه مردم سود می کنی.

  اگر در خواب ببیند که انگشترش را جایی امانت گذاشته و یا به کسی بخشید ، اگر او انگشتر را قبول کند معنی خواب این است که کسی را می خواهد و ازدواج می کند ولی اگر انگشتر را رد کردند به او جواب رد می دهند.

  اگر در خواب ببینی که انگشترت می شکند معنی خواب این است که بین بیننده خواب و همسرش مشکل و جدایی می افتد.

  اگر کسی در خواب ببیند که نامه نوشته است و با انگشتر خود مهر کرده است معنی خواب این است که چیز پنهانی به او می رسد.

  اگر نامه گشاده را انگشتر مهر کند معنی خواب این است که آشکارا به او چیزی می رسد.

  علامه مجلسی ره

  اگر در خود ببینی که طلا پیدا می کنی و یا به تو طلا هدیه دهند معنی این خواب این است که به ریاست می رسی ، و ارگ در خواب ببینی که طلا گم می کنی معنی این خواب این است که بیماری او شفا پیدا می کند.

  امام صادق ع

  دیدن انگشتر در خواب ۴ معنی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

  معنی اول دیدن انگشتر در خواب قدرت و سلطنت است.

  معنی دوم دیدن انگشتر در خواب زن و همسر است.

  معنی سوم دیدن انگشتر در خواب فرزند است.

  معنی چهارم دیدن انگشتر در خواب و مال و ثروت است.

  دیدت انگشتر طلا در خواب معنی خوبی دارد.

  اگر زنی در خواب ببیند که انگشتر نگین دار خود را گم کرده است معنی خواب این است که یا مقامش را از دست می دهد و یا فرزند و یا شوهر خود را از دست می دهد.

  ممکن است این خواب معنی اش از دست دادن مال باشد ولی اگر کسی که این خواب را می بیند صاحب منصب باشد معنی خواب این است که مقام بالای خود را از دست می دهد.

  حضرت دانیال ع

  اگر در خواب انگشتر با نقش و نگار ببینی معنی خواب این است که خدا به تو خیر و نیکی می دهد.

  اگر در خواب دیدی که کسی به تو انگشتر می دهد معنی خواب این است که به آن چیزی که لیاقت داری می رسی.

  اگر در خواب ببینی که در مسجد و یا نماز و عزا کسی به تو انگشتر داد از چیزی که دارد به تو خیر می رسد مثلا اگر دانشمند است از علمش سود می بری و اگز ثروتمند است ار ثروت او.

  اگر بزرگی در خواب به تو انگشتر دهد احتمالا ملکی به تو داده می شود.

  آنلی بیتون

  اگر در خواب ببینی که انگشتر الماس خود را گم کرده ای معنی خواب تو این است که می میری و یا رسوا می شوی.

  اگر در خواب ببینی که صاحب انگشتر الماس هستی معنی خواب این است که سعادتمند می شوی و هدایای زیادی به تو دیگران می دهند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Zhino 1 ماه قبل
  1

  سلام من دختر مجرد 18ساله هستم دیشب خوابی دیدم انگشتر طلا در دست چپم بود نمی دونم کی بهم داد ولی فقط نگاش میکردم تا بیدار شدم در ظمن خیلی خوشحال بودم در خواب معنی خواب چیست لطفا

  sia 2 ماه قبل
  0

  با سلام و خسته نباشید ببخشید بنده خواب دیدم که دوست دخترم روی یه سکوی کوچک مانندی پشت تریبون حرف میزنه و تو دستش هم انگشتر بود که من همون لحظه تو خواب به خودم گفتم مگه این ازدواج کرده و بعد ایشون از سکو پایین اومدن و من دنبالشون رفتم ولی نتونستم پیداشون کنم بی زحمت میشه بفرمایید تعبیر خواب من چیه ؟؟؟ سپاسگزارم

  صحرا 4 ماه قبل
  0

  باسلام ببخشید میخواستم بدونم تعبیرخواب من چی میشه یک دخترمجردم که خواب دیدم انگشترطلازردبانگین سفیدویک انگشتردیگه هم دارم بدون نگین

  مزدایسنا 4 ماه قبل
  -1

  سلام. خواب دیدم از روی لجبازی باخاستگاری حرف زدمو قبولش کردم و دردست چپم انگشتر طلا دیدم. بعد پشیمان شدم انگشترو پس دادم بعد باکسیکه دوستش دارم صحبت کردمو قانعش کردم ک جواب رد ب خاستگارم دادم.

  0
  گیسو 4 ماه قبل

  چه خواب طولانی،😂😂😂

  زهرا خانم 4 ماه قبل
  0

  سلام وقت بخیر من درخواب دیدم که همسایه ما میگفت بیا و انگشتر برای برادر مجردت ببر ولی من نمیرفتم تعبیرش چیست ؟

  0
  توبه ههههه 😂😂😂😂 8 روز قبل

  دختر خوده به لالایت میته ههههه 😂😂😂😂

  زهرا خانم 4 ماه قبل
  0

  سلام وقت بخیر من درخواب دیدم که همسایه ما میگفت بیا و برای برادر مجردت انگشتر ببر یعنی آن انگشتر را خودش میخواست از طرف خودش به من بدهد و من به برادرم بدهد اما من نمیرفتم

  تعبیرش چیست

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید اگر کسی برایم. خواب بیببند که یه آقای لباس سفید پوشیده وبه من انگشتر طلا می دهد تعبیرش چیه؟

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  خواب دیدم ۲تا انگشتر طلا خریدم یکی‌از انگشترها با نگین سفید دوردست راست کردم

  زهرا 8 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم ک تو دست چپم ی حلقه اس در حالی ک من مجردم و نامزد ندارم میشه تعبیرش رو بگید ممنون میشم

  آهو 9 ماه قبل
  1

  سلام یه ست طلا دارم که تو خواب دیدم شکلشون عوض شده منم دوست داشتم چون زیباتر شده بود

  هدیه 9 ماه قبل
  3

  سلام من هدیه 16 ساله و مجرد هستم

  من تا حالا چند بار خواب دیدم که مامانم برای من انگشتر طلا خریده (هر 2 انگشتر هم طلای سفید داشت و هم طلای زرد) و هر دو بارم اونو در دست راستم کرده

  تعبیرش چیه⁉️

  1
  هدیه 9 ماه قبل

  لطفا اگر کسی میدونه بگه

  مهناز 11 ماه قبل
  0

  خواب انگشتر که به من توسط یه آقا داده شد.

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سلام من دختر ۱۶ساله هستم خواب دیدم انگشتر طلا هم در دست راستم هست و هم در دست چپم میتوانید تعبیرش را بگوید

  مینا 12 ماه قبل
  -1

  خواب دیدم دوتاانگشترطلاهس دوتاشمانداختم دستم یه دخترمیخاس در بیاره نمیزاشتم البته من مجردم .فرارکردم ونزاشتم در بیاره ازدستم

  Samir 12 ماه قبل
  1

  سلام من مجردم و هجده سالمه در خواب دیدم که زن عموم به من انگشتر طلایی داد و من اون رو به دست چپم کردم..تعبیرش چیه؟

  0
  الهام 6 ماه قبل

  سلام من خواب دیدم دختر عمویم چند تا انگشتر به من می دهد و من آنها را یکی یکی دست خودم می کنم

  0
  Samir 12 ماه قبل

  تعبیر می‌کنید لطفاً

  Mahoor 1 سال قبل
  0

  سلام من ۱۹ سالمه و مجردم خواب دیدم که یک مرد انگشتر کرد دستمو به همه هم گفت نامزدمه و من انگشتر رو در آوردم و گفتم فعلا باید فکر کنم میشه بگید تعبیرش چی میشه

  فاطمه بختیاری همت 1 سال قبل
  0

  سلام وقت بخیر دیشب من خواب دیدم دوستم چادرپوشیده ومی خوادنمازبخونه وسرنماز یک انگشترنقره که قدیمی بود با نگین سفید و بزرگ به من داد ومن سرانگشت سوم انداختم

  باران 1 سال قبل
  1

  سلام مجرد هستم خواب دیدم با همون فردی ک خودم دلم میخاد ازدواج کنم ی جایی هستیم و یک انگشتر دست من کرد ولی انگار بدل بود طلا نبود تعبیرش چی میشع

  بارانی 1 سال قبل
  0

  من مجردم ۲۰سالمه خواب دیدم با معشوقه ام نامزد کردم انگشتر طلا دستمه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  س خواب دیدم پراز طلا بود یکی زرد طلا یی الله. بود بعد انگشتر طلا گلی در درست چب بود معنی چیست

  3
  ناشناس 1 سال قبل

  منتظر جواب هستم

  فاطمه 1 سال قبل
  1

  خواب دیدم در بیابانی به سمت خانه مادر بزرگم در راهم انگشتر طلای الماسی پیدا کردم و آن را فروختم تعبیرش چیه

  محبوبه 2 سال قبل
  1

  ينى تعبير نمى كنيد

  ! 2 سال قبل
  0

  لطفاخواب مراتعبيركنيدمحبوبه

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  مى بخشين فط خواستم بگم رنگ چشمهاش سبز شده بود وقوش. قيافه درصورتى كه چشمهاس سياههمحبوبه

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید