توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب دزدیده شدن خودم

  1 بازدید

  تعبیر خواب دزدیده شدن خودم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  کسب و کار

  کسب و کار

  خواب دیدن در مورد ربوده شدن و آدم ربایی چندان رایج نیست و معمولا تعبیر بدی دارد. این خواب گاهی اوقات می‌تواند نزاع و درگیری‌های کوچک را نشان دهد، اما گاهی هم ممکن است نشانه‌ای از مشکلات یا دشواری‌های بزرگ باشد که به زودی در زندگی سر راه‌تان قرار می‌گیرند. تعبیر خواب آدم ربایی یا آدم دزدی گاهی به این موضوع اشاره دارد که مشکلاتی را نشان دهد که همین حالا با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید.

  تعبیر خواب آدم ربایی

  دیدن چنین خوابی ممکن است ناشی از ترس از دست دادن چیزی مانند پول، رابطه، جوانی، مو، شغل، فرصت و غیره باشد. این خواب احتمالا نشانه‌ای از اضطراب و پیش‌بینی نوعی فقدان در آینده است. گاهی اوقات دیدن خواب آدم‌ربایی می‌تواند نشان دهد که چیزی در زندگی شما از دست رفته و کم است.

  ربوده شدن در خواب

  ربوده شدن در خواب ممکن است نشانه‌ای باشد از این‌که در زندگی واقعی‌تان احساس می‌کنید تحت کنترل کسی هستید. همچنین ممکن است احساس کنید که کنترل بخش خاصی از زندگی خودتان را ندارید.

  شاید این خواب نشان می‌دهد که بعضی از جنبه‌های زندگی شما جنبه‌های دیگر را کنترل می‌کند، و شما احساس می‌کنید که این روند فشار زیادی روی شما ایجاد کرده‌است.

  گاهی اوقات خواب ربوده شدن یا آدم‌ربایی ممکن است نشانه‌ای باشد از این‌که شما در یک حوزه‌‌ی خاص از زندگی‌تان نیاز به آرامش دارید. شاید در بعضی نقاط زندگی‌تان احساس ناامنی داشته باشید یا ممکن است یک سری تغییرات را پیش‌بینی می‌کنید که  یا آن‌ها را دوست ندارید و یا از آن‌ها هراس دارید.

  اگر خودتان در خواب آدم‌ربا بودید، شاید چنین خوابی به این معنا باشد که چیزی در زندگی شما کم است و شما می‌خواهید آن را از شخص دیگری بگیرید.

  در موارد خاص این خواب ممکن است ترس شما را از بزرگ شدن و عدم تمایل‌تان را نسبت به داشتن مسئولیت بیش‌تر و جدی‌تر شدن نشان دهد.

  البته احساسی که در این خواب داشته‌اید و جزئیات آن حقایق مهمی هستند که به شما کمک می‌کنند این خواب را تعبیر کنید.

  تعبیر خواب آدم ربایی

  ۱. خواب دیدن در مورد ربوده شدن

  این‌که در خواب ببینید خودتان ربوده شدید، نشان می‌دهد که در زندگی واقعی احساس ناامنی دارید، حس می‌کنید قدرت کنترل اوضاع را ندارید و بسیار آسیب‌پذیر هستید. شاید این رویا نگرانی‌ها یا شک و شبهه‌تان را در مورد چیزی در زندگی واقعی نشان می‌دهد.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب ماه: ۱۷ تعبیر دیدن ماه در خواب

  ۲. خواب آدم‌ربایی به طور مکرر احساس محدودیت را نشان می‌دهد

  اگر شما در خواب ربوده شدید، شاید به این دلیل باشد که در زندگی واقعی احساس می‌کنید چیزی وجود دارد که شما را عقب نگه می‌دارد و شما نمی‌توانید با انجام کاری مهم برای خودتان جلو بروید. این رویا ممکن است نشان دهد که مشکلات و دشواری‌‌هایی در انجام خواسته‌ها و برنامه‌های شما وجود دارد.

  این خواب در عین حال می‌تواند نشانه‌ای از مشکلات موجود در زندگی شما باشد که به شما احساس محدودیت یا گرفتار شدن می‌دهد. شاید یک مشکل یا برخی افکار منفی داشته باشید که مانع از حضور شما در موقعیت‌های مهم می‌شود.

  خواب آدم‌ربایی ممکن است نشان‌دهنده‌ی این باشد که احساس می‌کنید مشغول انجام کارهایی هستید که دوست ندارید. شاید این خواب احساس نومیدی را در شما نشان دهد به این دلیل که همه چیز در زندگی‌تان اشتباه است. شما همچنین ممکن است تحت فشار و استرس زیادی قرار داشته باشید.

  این خواب می‌تواند به معنای از دست دادن امنیت و کنترل در زندگی شما نیز باشد.

  شاید کسی تأثیر منفی بر زندگی شما داشته باشد و همین باعث شده که احساس درماندگی کنید.

  چنین خوابی ممکن است نشان بدهد که شما حساس می‌کنید قربانی شخصی شده‌اید یا قربانی موقعیتی که در حال حاضر در آن قرار دارید. گاهی اوقات هم این رویا ترس شما را از تهدید شدن آزادی و رهایی‌تان نشان می‌دهد.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب قبرستان: ۱۱ تعبیر دیدن گورستان در خواب

  ۳. خواب ربوده شدن شخص دیگری

  این‌که در خواب شاهد ربوده شدن کسی باشید، ممکن است احساسات شما را در مورد وضعیت زندگی واقعی‌تان نشان دهد.

  شاید این رویا نشان می‌دهد که در زندگی واقعی، برخی از ویژگی‌های شخص ربوده شده در خواب را سرکوب می‌کنید یا آن‌ها ابراز نمی‌کنید. این خواب همچنین ممکن است نشان‌دهنده‌ی تمایل شما به داشتن برخی ‌از ویژگی‌های شخص ربوده‌شده است.

  تعبیر دیگر این خواب ممکن است این باشد که به زودی خبرهای غیر‌منتظره‌ای را دریافت خواهید کرد.

  گاهی اوقات این رویا ممکن است نشان‌‌دهنده‌ی ترس و نگرانی شما برای آدم ربوده شده باشد. شاید احساس می‌کنید که این شخص در معرض خطر است و شما باید ترس‌تان را برای او فاش کنید.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب خفاش: ۳۰ معنی و تعبیر دیدن خفاش در خواب

  ۴. ربوده شدن فرزندتان در خواب

  این‌که در خواب ببینید کسی فرزندتان را می‌رباید ممکن است ترس شما از سلامتی فرزندتان را در واقعی زندگی نشان دهد.

  ۵. ربوده شدن کودک دیگری در خواب

  دیدن ربوده شدن کودک دیگری در خواب ممکن است نشانه‌ای از رشد شما باشد و این‌که به فردی بالغ و جدی تبدیل شده‌اید. گاهی اوقات این خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی خلاص شدن از برخی عادت‌ها و رفتارهای کودکانه باشد.

  این خواب همچنین می‌تواند نگرانی‌های شما را در مورد فرزند‌تان که به زودی رشد می‌کند و بالغ می‌شود،‌ نشان دهد.

  ربوده شدن کودک دیگری در خواب همچنین ممکن است نشانه‌ای از رخ دادن یک موفقیت غیرمنتظره در آینده‌ی نزدیک باشد.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب آب خوردن: ۳۰ تفسیر و تعبیر دیدن آب خوردن در خواب

  ۶. ربودن کسی در خواب

  این‌که در خواب ببینید خودتان کسی را می‌ربایید ممکن است به این معنا باشد که در زندگی واقعی شخصی را با خواسته‌ها، نیازها یا عقایدتان تحت فشار قرار داده‌اید. گاهی اوقات این خواب می‌تواند نشانه‌ای از نفوذ شما روی کسی باشد.

  ربودن کسی در خواب ممکن است نشانه‌ای باشد  از این‌که نمی‌خواهید چیزی یا کسی از زندگی‌تان برود و حذف شود.

  این رویا همچنین ممکن است شخصیت شما را به عنوان فردی که هر کاری را با زور انجام می‌دهد، نشان دهد و این‌که شما هر کاری می‌کنید بدون این‌که از کسی سوال کنید.

  ۷. دیدن یک آدم‌ربا در خواب

  دیدن یک آدم‌ربا در خواب ممکن است ترس شما نسبت به از دست دادن چیزی مهم نشان دهد.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب ارواح خبیث: ۱۴ معنی دیدن ارواح شیطانی در خواب

  ۸. دیدن یک آدم‌ربا یا ربوده شدن در خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی نیاز شما به استقلال و آزادی باشد

  مثلا شاید دوست ندارید مسئولیتی را بر عهده بگیرید.گاهی اوقات این رویا نشانه‌ای از خوش شانسی است و گاهی هم ممکن است به این معنا باشد که به زودی ازدواج خواهید کرد.

  ۹. تعبیر خواب آدم ربایی یکی از اعضای خانواده‌تان در خواب

  این‌که در خواب ببینید یکی از اعضای خانواده‌تان توسط یک آدم‌ربا،  ربوده می‌شود، ممکن است نشان دهد که در آینده‌ی نزدیک مرتکب اشتباهاتی جدی در حیطه‌ی کسب و کارتان خواهید شد.

  ۱۰. تعبیر خواب آدم ربایی یک زن

  ربوده شدن یک زن در خواب ممکن است نشانه‌ای باشد از این‌که در آینده‌ای نزدیک یک ازدواج ناگهانی رخ خواهد داد.

  ۱۱. خواب ربوده شدن یک شخص معروف

  این‌که در خواب ببینید یک شخص معروف ربوده می‌شود، ممکن است نیاز شما را برای ابراز نارضایتی در مورد چیزی نشان دهد.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب قبر و گور: ۳۵ معنی و تعبیر دیدن قبر و قبرستان در خواب

  ۱۱. خواب دیدن در مورد این‌که فرزند شما توسط آدم‌ربایان ربوده شده و این‌که آن‌ها مقدار زیادی پول از شما می‌خواهند

  این خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی مشکلات و گرفتاری‌های جدی در کسب و کارتان باشد.

  ۱۲. خواب دیدن در مورد مشارکت در آدم‌ربایی یک کودک

  اگر در خواب دیدید که بخشی از یک گروه آدم‌ربایی هستید، که کودکی را می‌دزدند، این خواب ممکن است نشان دهد که در آینده عضوی از یک گروه شیاد و کلاهبردار خواهید شد. چنین رویایی یک اخطار است که از معاملات تجاری مشکوک دور بمانید وگرنه ممکن است بهای گزافی را بابت آن بپردازید.

  ۱۳. تعبیر خواب آدم ربایی به عنوان یک کودک

  این‌که در خواب‌تان کودکی بودید که توسط آدم‌ربا ربوده شدید، ممکن است نشانه‌ای باشد از این‌که کسی در زندگی واقعی شما قصد دارد آزادی و استقلال‌تان را محدود کند. این شخص ممکن است رئیس شما باشد که کارها و وظایف بسیار زیادی را روی دوش‌تان می‌گذارد، شریک زندگی‌تان باشد که اصرار دارد زودتر عروسی کنید، یا هر شخص دیگری.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب جواهرات: ۳۸ نماد و تعبیر دیدن جواهرات در خواب

  ۱۴. خواب دیدن در مورد حضور در یک آدم‌ربایی

  خواب حضور در یک برنامه‌ی آدم‌ربایی یک شخص ممکن است نشان دهد که شما دیگر نمی‌توانید مسئولیت‌های خود را بپذیرید و تمایل دارید آن‌ها را به شخص دیگر محول کنید.

  ۱۵. خواب برنامه‌ریزی برای ربودن کسی

  این‌که در خواب برای ربودن کسی برنامه‌ریزی کنید ممکن است نارضایتی شما را از وضعیت یا موقعیت فعلی شما در جامعه نشان دهد.

  ۱۶. تعبیر خواب آدم ربایی کسی که می‌شناسید

  اگر در خواب‌تان کسی که می‌شناسید ربوده شد، حواس‌تان را در مورد رفتار با آدم‌های اطراف‌تان خوب جمع کنید چرا که چنین خوابی ممکن است مشکلات و اختلافات احتمالی را بین شما و آن شخص در زندگی واقعی نشان دهد.

  ۱۷. نترسیدن از آدم‌ربا در خواب

  دیدن خواب آدم‌ربا اصولا ترس و وحشت به همراه دارد اما اگر شما در خواب ببینید که ربوده شده‌اید و هیچ احساس ترسی ندارید، به این معنا است که این خواب تجربه‌ی خوشایندی برای شما بوده‌است. در این خواب آدم‌ربا نمادی از خوش شانسی است.

  ۱۸. دویدن و دور شدن از آدم‌ربا

  این خواب بسیار جالب است، که می‌تواند یک تعبیر بسیار متفاوت هم داشته باشد. این‌که در خواب در حال فرار کردن از دست آدم‌ربا هستید نشان می‌دهد که در زندگی شما مشکلاتی وجود دارد که شما در تلاش هستید که از آن‌ها فرار کنید. این مشکلات احتمالا می‌توانند مربوط به امور مالی باشند و شاید احساس می‌کنید که در زندگی روزمره از شما آن‌قدر که باید و شاید قدردانی نمی‌شود.

  ۱۹. تعبیر خواب آدم ربایی توسط یک آدم‌ربا و بعد فرار کردن از دست او

  این‌که در خواب ببینید که یک آدم‌ربا شما را ربوده‌است و شما از دست او فرار کرده‌اید. می‌تواند نشان دهد که شما در تلاش برای فرار از وضعیت ناراحت‌کننده‌ای در زندگی بیداری‌تان هستید. یا این‌که سعی می‌کنید از برخی مشکلات که غیر قابل‌ حل و بی‌پایان به نظر می‌رسند، فرار کنید. تنها راه نجات شما از این شرایط این است که واقعا با آن‌چه شما را ناراحت کرده مقابله کنید. تعبیر دیگر خواب فرار کردن از دست آدم‌ربا می‌تواند شیوه‌ی شما را برای دست و پنجه کردن با مشکلات، نشان دهد. خواب ربوده شدن و فرار کردن از آدم‌ربا احساسات پنهان را پیش‌بینی می‌کنند. اگر شما احساس می‌کنید که کسی سعی دارد شما را کنترل کند، احتمال دارد که چنین خوابی ببیند.

  ۲۰. تعبیر خواب آدم ربایی و شکنجه شدن

  خواب ربوده شدن و شکنجه شدن، نشان می‌دهد که شما احساس می‌کنید قربانی شده‌اید و به شدت درمانده هستید. این خواب می‌تواند کاملا یک خواب آزاردهنده باشد و حتی کابوس در نظر گرفته می‌شود! شکنجه شدن توسط آدم‌ربا در عین حال نشان‌دهنده‌ی یک آسیب احتمالی یا تجربه‌ی منفی از گذشته‌ی شما است که هنوز ذهن ناخودآگاه شما آن را فراموش نکرده‌است. هنگامی که ما در زندگی با شرایط سخت یا نوعی آسیب روبرو می‌شویم، گاهی اوقات سخت است که آن را فراموش و رو به جلو حرکت کنیم. این رویا می‌تواند به این معنی باشد که شما توانایی از بین بردن افکار منفی را دارید. مهم است که در مورد شکنجه و آن‌چه در رویا انجام می‌دادید فکر کنید.

  اغلب، ‌برنامه‌های تلویزیونی در مورد شکنجه ممکن است در رویاهای ما ظاهر شوند. بسیاری از روانشناسان معروف مانند کارل یونگ معتقدند که ما در رویاهای‌مان گاهی اوقات تصاویری را می‌بینیم که در زندگی بیداری‌مان دیده‌ایم. بنابراین، اگر به تازگی فیلم یا برنامه‌ای دیدید که حاوی تصاویر شکنجه بوده‌است، دیدن چنین خوابی تعجبی ندارد!

  ۲۱. تعبیر خواب آدم ربایی شما توسط کسی که می‌شناسید

  این‌که در خواب توسط کسی که می‌شناسید ربوده شوید، معنا و تعبیر شفافی دارد. یا در زندگی بیداری نسبت به آن شخص نگرانی دارید، یا این‌که مجبور به انجام کاری شده‌اید که تمایلی برای انجام آن ندارید.

  * به طور خلاصه، تنها شما هستید که می‌توانید خواب‌تان را به درستی ارزیابی کنید. شما می‌توانید جزئیات خواب‌تان را با احساس درونی‌ و همچنین خلاقیت‌تان در کنار هم قرار بدهید و خواب آدم‌ربایی را برای خودتان تعبیر کنید و ببینید چه پیامی برای زندگی واقعی‌تان دارد. البته لازم است که همیشه پا را فراتر از آن‌چه در ظاهر به نظر می‌رسد بگذارید. اگر اخیرا یک رویداد سخت و آزاردهنده را پشت سر گذاشته‌اید و دچار آسیب شده‌اید،‌ از جمله طلاق، بیماری، مشکلات مالی و غیره، رابطه‌ای بین ذهن ناخودآگاه‌تان و مشکلاتی که در زندگی دارید، ‌وجود دارد.

  ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

  منبع: مای دریم سیمبولیسم

  تعبیر خواب آدم ربایی: ۲۱ تعبیر دیدن آدم دزدی و ربوده شدن در خواب

  منبع مطلب : bazdeh.org

  مدیر محترم سایت bazdeh.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب آدم دزدی : 23 نشانه و تعبیر دزدیدن آدم در خواب | دلگرم

  تعبیر خواب آدم دزدی : 23 نشانه و تعبیر دزدیدن آدم در خواب | دلگرم

  تعبیر آدم ربایی در خواب

  تعبیر خواب آدم ربایی ( تعبیر خواب ربوده شدن ، تعبیر خواب دیدن آدم ربایی ، تعبیر خواب ربوده شدن فرزند ، تعبیر خواب دزدیدن بچه و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

  تعبیر خواب آدم ربایی

  1- دیدن آدم ربایی در خواب نشانه ترس از دست دادن چیزی مثل پول، رابطه، جوانی، شغل، فرصت و ..است.
  2-دیدن خواب آدم ربایی همچنین نشانه اضطراب و انتظار برای شنیدن اخبار بد است.
  3- گاهی تعبیر دیدن خواب آدم ربایی این است که شما در شرایط خاصی از زندگی قرار گرفته اید و در حال حاضر احساس نا امنی می کنید. شاید چیزی از زندگی شما گم شده است و دوست دارید آن را پس بگیرید. در بعضی موارد این خواب نشانه عدم مسئولیت پذیری شما نیز می باشد.
  4- اگر در خواب تان شما نیز در آدم ربایی مشارکت داشتید تعبیرش این است که کارهایی انجام می دهید که از لحاظ اخلاقی و قانونی درست نیست.
  5- خواب آدم ربایی دیدن ه شما هشدار می دهد که کلاهبرداری را کنار بگذارید یا وارد معاملات مشکوک نشوید. زیرا علاوه بر اینکه باید تاوان اشتباهات را بدهید هزینه زیادی به گردن شما خواهد انداخت.
  6- اگر در عالم خواب دیدید که با دیگران برنامه آدم ربایی می چینید تعبیرش این این است که از موقعیتی که هستید ناراضی بوده و به دنبال راهی برای آزاد شدن از این شرایط هستید.
  7- اگر شخص دیگری را در خواب ربودید نشان دهنده میل به اعمال نفوذ و یا سلطه بر روی آن شخص.
  8-اگر در خواب دیدید که خودتان دزده شده‌اید نمایانگر این است که تصور می‌کنید بر خلاف میل خود زیر نفوذ و سلطه شخص دیگری قرار دارید. وقتی وقایعی در زندگی، از قبیل ترک خانه یا مدرسه، شما را به سمت تغییراتی در خودتان سوق می‌دهد که به آن‌ها مایل نیستید، احتمال دیدن این خواب وجود دارد. همچنین وقتی انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنید دار و دسته‌ای تشکیل می‌دهند و شما را تحت فشار می‌گذارند نیز ممکن است این رویا را ببینید. گاهی این احساس تحت فشار بودن از درون خود شماست، به علت اینکه بخش جدیدی از روان شما می‌کوشد که پدیدار شود.

  تعبیر خواب ربوده شدن

  9- تعبیر خواب ربوده شدن ( توسط افرادی ربوده شدید ) تعبیرش این است که احساس ناامنی می کنید و این احساس شما را نسبت به مسائل اطرافتان آسیب پذیر کرده است. شاید احساس می کنید نمی توانید کارها را به درستی انجام دهید و فکر می کنید شخص ضعیفی هستید.
  10- دیدن خواب دزدیده شدن نشان دهنده افکار منفی است. اگر در خواب نتوانستید خود را آزاد کنید تعبیرش این است که مجبور هستید کارهایی را انجام دهید که دوست ندارید. به همین دلیل احساس نا امیدی می کنید. به دلیل فشارهای بیش از حد محیط اطراف امنیت شما از دست رفته و نمی توانید کنترل زندگی را در دست بگیرید. شاید شخصی در زندگی تان تاثیر منفی گذاشته است و همین موضوع باعث می شود احساس ناتوانی کنید.

  تعبیر خواب دیدن آدم ربایی

  11-دیدن آدم ربایی در خواب ( خواب دیدید که کسی را دزدیدند) تعبیرش این است که آن شخص در شرایط بدی قرار دارد و به همین دلیل بهتر است هر چه زودتر به او کمک کنید.
  12- اگر در خواب شخص آدم ربا را می شناختید تعبیرش این است که آن شخص تهدید جدی برای شما به حساب می آید. این خواب همچنین نشانه مشکلات و درگیری های احتمالی میان شما و اوست.

  تعبیر خواب ربوده شدن فرزند

  13- اگر در عالم رویا دیدید که کسی فرزند شما را دزدید تعبیرش این است که آینده فرزندتان برایتان مهم است و از این جهت نگران هستید.
  14- تعبیر خواب ربوده شدن فرزند رهایی از برخی عادات کودکانه و ورود به زندگی جدید است.

  تعبیر خواب دیدن آدم دزد

  15- تعبیر دیدن آدم دزد در خواب نشان دهنده فردی است که میخواهید زندگی تان را بگیرد. شاید برای شما نقشه کشیده و نمی خواهد شما با او باشید.
  16-تعبیر خواب دیدن آدم دزد این است که شما نیاز دارید مستقل باشید. شما نمیخواهید برخی از مسئولیت ها را به عهده بگیرید.
  17- برخی اوقات دیدن خواب آدم دزد نشانه خوشبختی است و به زودی ازدواج خواهید کرد.

  تعبیر خواب دزدیدن یکی از اعضای خانواده

  18- اگر در عالم رویا دیدید که یکی از اعضای خانواده تان ربوده شد تعبیرش این است که در آینده احتمالا با آن شخص اختلاف نظر جدی پیدا خواهید کرد. طوری که شرایط برای هر دوی شما بسیار خسته کننده می شود. سعی کنید اختلافات را حل کنید و قدر یکدیگر را بدانید.

  تعبیر خواب ربوده شدن زن

  19- تعبیر ربوده شدن زن در خواب نشانه این است که به طور غیر منتظره ای ازدواج خواهید کرد.

  تعبیر خواب دزدیده شدن آدم مشهور

  19- اگر در عالم رویا دیدید که شخص مشهوری در خواب ربوده شده بود تعبیرش این است که شما دوست دارید دیگران به شما بیشتر توجه کنند.

  تعبیر خواب دزدیدن خودم

  درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
  20- تعبیر خواب دزدیدن خود تان معنای آن این است که یک تغییر ناگهانی و غیر منتظره در نزدیکی و اطراف شما روی خواهد داد.

  تعبیر خواب دزدیدن بچه

  درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
  21- اگر در خواب مشاهده کردید که یک دختر بچه را دزدیده اند نشانه آن است که عشق شما فقط به ناکامی برمی‌خورد.

  تعبیر خواب دزدیدن پسر بچه

  22- دزدیدن پسر بچه در خواب نشانه در پیش بودن یک مصیبت است.

  تعبیر خواب دستگیری دزد در خانه

  23- اگر در خواب دیدی که آدم دزدها را دستگیر کرده اند تعبیرش آن است که مبلغی به دست شما خواهد رسید.

  ترجمه : معصومه راهی

  تعبیرهای مرتبط:

  تعبیر و تفسیر خواب دزد و دزدی کردن چیست ؟ - دلگرم

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب

  تعبیر خواب

  تعبیر خواب،تعبیر خواب مار،تعبیر خواب گربه،تعبیر خواب سگ،تعبیر خواب ماهی،تعبیر خواب موش و ...

  تعبیر خواب آنلاین

  تعبیر خواب

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شهرزاد 18 روز قبل
  0

  وای چقدر خوب بود

  رها 24 روز قبل
  0

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم مردی ناشناس مچ دستم رو بین جمعیت زیادی گرفته بود و قصد بردنمون داشت خانواده ام دور از جمعیت بودن و من قصد داشتم به اونا برسم او آقا هم ترسناک بود و قصد داشت منو خلاف جهت خانواده ام ببره با هر زحمتی بود دستم رو جدا کردم و فرار کردم سه باری چنین خوابی دیدم تعبیرش چیه؟؟

  به

  برزگر 2 ماه قبل
  0

  خیلی میترسم به سمت خانه میرفتم ۳ پسر هم خیلی مشکوک همش به من نگاه می کردند میخواستم فرار کنم پریدم روی من

  خیلی سعی کردم که فرار کنم ولی نشد

  mobina 3 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم که یه شخصی که تو بیداری نمیشناسمش دوست پسرم هست و من برای دیدنش به خونه ش رفتم و اون منو دزدید و من قصد داشتم فرار کنم هرچقد ازش دور میشدم باز هم منو پیدا میکرد انگار که تو یه دنیایه دیگه ای گمشده بودم تو خواب عاشق کسی شدم که منو دزده بود و حس خوبی بهم میداد ولی چون میترسیدم از دستش فرار میکردم میشه لطفا برام تعبیرش کنید خیلی ذهنمو درگیر کرده😑

  عادبه جهان بخش 7 ماه قبل
  1

  سلام ممنونم از سایت و مطالبی که ارائه داید

  مهدی 12 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید