در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب زلزله و سالم ماندن

  1 بازدید

  تعبیر خواب زلزله و سالم ماندن را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  کسب و کار

  کسب و کار

  زلزله یک بلای طبیعی است که گاهی رخ می‌دهد و خسارت و تلفات زیادی به بار می‌آورد. قرن‌ها است که آدم‌ها با پیامدهای زلزله کنار می‌آیند چون راهی برای پیشگیری از آن وجود ندارد. زلزله نشانه‌ای عالی است که قدرت بی‌حد و مرز طبیعت را به رخ می‌کشد و به ما نشان می‌دهد گاهی چه‌قدر درمانده و ناتوان هستیم. تعبیر خواب زلزله و دیدن زمین لرزه هم در این روزها که در بسیاری از نقاط کشورمان زلزله رخ داده است بسیار رایج است وقتی خواب زلزله می‌بینید، بسته به شرایط کلی و نشانه های دیگر در خواب، می‌تواند تعابیر و معانی مختلفی داشته‌باشد.

  تعبیر خواب زلزله

  تعبیر خواب زلزله: تعبیر کلی دیدن زلزله و زمین لرزه در خواب از نظر متخصصان

  اگر خواب زلزله دیدید، نشان‌دهنده‌ی این است که در زندگی شخصی یا حرفه‌ای‌تان در حال تجربه‌ی مشکلاتی هستید. ما نیروهای قدرتمند را، مانند زلزله، فقط زمانی در خواب می‌بینیم که در زندگی واقعی در حال تجربه‌ی چیزی واقعا دردناک هستیم.

  هم‌چنین ممکن است پس از جان به در بردن از یک بلای طبیعی، یا حتی زلزله، این خواب را ببینید، و اکنون آن تجربه را دوباره و دوباره در خواب‌تان زندگی می‌کنید. این کاملا عادی است، چون اکثر ما پس از یک فاجعه‌ی بزرگ شدیدا تحت تاثیر قرار می‌گیریم و این ترس‌ها و تاثیرات به مرور زمان از بین می‌رود.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب سیب و درخت سیب: ۱۰ تعبیر دیدن سیب در خواب

  ۱. دیدن خرابه‌های یک شهر پس از زلزله

  اگر در خواب دیدید که یک شهر یا یک خانه در اثر زلزله تخریب شده‌است، نشانه‌ی احساسات پنهان در درون شما است. احتمالا این احساسات با کسب و کار و حرفه‌ی شما در ارتباط است. برنامه‌ها و ایده‌های کاری شما شکسته خورده و اکنون احساس می‌کنید تمام تلاش‌تان بیهوده بوده‌است.

  قطعا شما باید روی آینده تمرکز کنید و از توجه بیش از حد به گذشته اجتناب کنید.

  هم‌چنین این خواب می‌تواند نشانه‌ی شکست در یک رابطه‌ی عاطفی باشد. احتمالا اخیرا به یک رابطه پایان داده‌اید و اکنون احساس می‌کنید زندگی‌تان چیزی کم دارد. اگر این احساس به خاطر فردی است که ارزش مبارزه کردن را دارد، باید سعی کنید اوضاع را بهتر کنید یا حداقل احساسات‌تان را پاک کنید.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب زیارت: ۳ تعبیر مختلف ادیان از خواب زیارت و ضریح

  تعبیر خواب زلزله ۲: دیدن سالم ماندن خانه‌تان پس از زلزله

  اگر در خواب دیدید که خانه‌تان در زلزله سالم مانده‌است، این خواب نشان‌دهنده‌ی خانواده‌تان است. اگر نگران اعضای خانواده‌تان هستید می‌توانید آرام باشید چون قرار نیست اتفاق بدی برای آن‌ها یا شما رخ بدهد. این خواب نشان‌دهنده‌ی آن است که هیچ یک از دشمنان نمی‌توانند بر آن‌ها یا شما غلبه کنند و آسیب بزنند.

  اگر در خواب دیدید که تمام شهر تبدیل به خرابه شده و خانه‌ی شما آسیبی ندیده، تعبیرش این است که شما می‌توانید دشمنان‌تان را شکست بدهید. آن‌ها نمی‌توانند نقشه‌هایشان را اجرا کنند و به شما آسیب بزنند. پس با آرامش بخوابید و بدانید که در امنیت هستید.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب سگ: ۵ تعبیر دیدن سگ در خواب از نظر تحلیلگران خواب

  ۳. تعبیر خواب احساس امنیت در هنگام زلزله

  اگر در خواب دیدید که هنگام زلزله احساس امنیت می‌کردید، تعبیرش این است که تمام برنامه‌هایتان با موفقیت پیش خواهدرفت و می‌توانید همه‌چیز را به موقع به سرانجام برسانید. در واقع این خواب یک نشانه‌ی مثبت و نشانه‌ی خوش‌شانسی است.

  اگر از نظر مالی در وضعیت دشواری هستید، این خواب خبر خوشی برایتان دارد. قرار است ثروتی به دست بیاورید یا با کمک فردی بدهی‌هایتان را بپردازید.

  تعبیر خواب زلزله

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب شیر: ۱۰ تعبیر دیدن شیر جنگل در خواب که بسیار واقعی است

  تعبیر خواب زلزله ۴: آسیب دیدن در اثر زلزله

  اگر در خواب دیدید که قربانی زلزله شده‌اید، تعبیرش این است که قرار است فاجعه‌ای در زندگی‌تان رخ دهد. این خواب می‌تواند با زندگی شخصی یا کاری‌تان در ارتباط باشد، اما به هر حال وضعیت پیش رو آسیبی به شما نمی‌زند. برای هرچیزی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد آماده باشید و از اتفاقاتی که در راه است شگفت‌زده نشوید.

  ۵. دیدن لرزش در اثر زلزله

  اگر خواب دیدید که زیر پایتان در اثر زلزله به شدت می‌لرزد، نشانه‌ی آن است که به زودی خبر بدی از یک فرد می‌شنوید. این خبر می‌تواند درباره‌ی فردی نزدیک به شما باشد یا ممکن است درباره‌ پروژه‌های کاری‌تان باشد.

  این خبر خوب نخواهدبود، پس در دوره‌ی پیش رو مراقب باشید و از شنیدن آن خبر شگفت‌زده نشوید. خودتان را با اوضاع وفق دهید و هر اتفاقی افتاد واکنش هیجانی نشان ندهید.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب مو: ۶ تعبیر خواب ریزش مو، کوتاه کردن مو و همه خوابها درباره مو

  ۶. دیدن شکاف در زمین پس از زلزله

  اگر در خواب دیدید که زمین پس از زلزله شکاف خورده‌است، تعبیرش این است که شاید درباره‌ی چیزی فکر می‌کنید اما نمی‌توانید تصمیم بگیرید. شما نمی‌توانید تصمیم بگیرید که چه بکنید و ظاهرا هیچ کس نمی‌تواند مشاوره‌ی درست به شما بدهد.

  این تصمیمی است که باید خودتان و بدون کمک دیگران بگیرید. اگر از دیگران کمک بخواهید شاید بعدا پشیمان شوید، چون ممکن است در نهایت همه‌چیز اشتباه از آب در بیاید.

  تعبیر خواب زلزله ۷: تماشای زلزله در خواب

  اگر در خواب دیدید که مشغول تماشای زلزله هستید اما جای شما امن است، معنی‌اش این است که به زودی خبر بدی از یک فرد می‌شنوید.

  این خواب هم مانند مورد قبلی که ذکر شد، نشانه‌ای منفی است و احتمالا درباره‌ی زندگی کاری یا شخصی‌تان خبر بدی به شما می‌رسد.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب بارداری: ۱۲ تعبیر تمام خواب های مربوط به حاملگی

  ۸. دیدن پناه گرفتن هنگام زلزله

  اگر در خواب دیدید که از زلزله فرار می‌کنید و پناه می‌گیرید تعبیرش این است که تصمیمات آنی می‌گیرید و معمولا بعدا به ضررتان تمام می‌شود. باید تمرین کنید درباره‌ی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید بیش‌تر فکر کنید.

  وقتی شتابزده تصمیم می‌گیریم معمولا درباره‌ی آینده فکر نمی‌کنیم و این می‌تواند یک اشتباه بزرگ باشد. گاهی ممکن است چیزی در نگاه اول درست به نظر برسد اما وقتی در دراز مدت آن را بررسی می‌کنیم کاملا اشتباه است. بنابراین هنگام تصمیم‌گیری خیلی دقت کنید.

  تعبیر خواب زلزله ۹: شنیدن صدای زلزله در خواب

  اگر خواب دیدید که صدای زلزله را می‌شنوید، معنی‌اش این است که شاید دوستان یا اقوام نزدیک‌تان به شما خیانت کرده‌اند. شما قربانی شرایطی خواهیدشد که آن‌ها ایجاد کرده‌اند و برای بهتر کردن اوضاع هیچ کاری از شما بر نمی‌آید.

  مراقب اطرافیان‌تان باشید و به آن‌ها اعتماد نکنید چون ممکن است در نهایت آسیب ببینید. مراقب باشید به دیگران چه چیزهایی می‌گویید و همه‌ی رازهایتان را برای همه افشا نکنید، مگر این‌که مطمئن باشید آن‌ها دوستان واقعی‌تان هستند.

  ۱۰. شنیدن درباره‌ی زلزله

  اگر در خواب دیدید که جایی زلزله آمده و دیگران درباره‌اش صحبت می‌کنند، معنی‌اش این است که به زودی به سفری مهیج خواهیدرفت. این سفر چشم‌هایتان را باز می‌کند و چیزهای زیادی از آن می‌آموزید. به هیچ وجه این فرصت را از دست ندهید و چمدان‌هایتان را برای یک ماجراجویی واقعی ببندید.

  تعبیر خواب زلزله ۱۱: دیدن خاکستر و دود زلزله در خواب

  اگر خاکستر و دود زلزله را در خواب دیدید، به معنی یک درگیری اجتماعی احتمالی است که در نزدیکی شما رخ می‌دهد. شاید این درگیری قبلا در اطراف‌تان رخ داده و اکنون شما آن را در خواب‌تان می‌بینید.

  ۱۲. دیدن نجات دادن فردی در زلزله

  اگر فردی را در زلزله نجات دادید، معنی‌اش این است که دوست یا یکی از اقوام نزدیک شما بدشانسی بزرگی را تجربه خواهدکرد. او به کمک شما نیاز خواهدداشت و باید برای نجات او از آن‌چه سر راه‌اش قرار می‌گیرد، آماده باشید.

  این فرد کسی است که برای شما بسیار عزیز است و همیشه یار و حامی شما بوده‌است، و اگر به او کمک نکنید، خیانت کرده‌اید.

  مطلب مرتبط :تعبیر خواب: تفسیر و معنی واقعی ۲۱۰ خواب که همه ما تا به حال دیده ایم

  ۱۳. دیدن دیگران در حال نجات خودشان از زلزله

  اگر در خواب دیدید که دیگران از زلزله فرار می‌کنند و شما آن‌ها را تماشا می‌کنید، تعبیرش به اعضای خانواده‌تان مربوط می‌شود. آن‌ها به کمک شما احتیاج خواهندداشت و شما باید حمایت‌شان کنید. شاید یک نفر مریض شود و شما باید از او مراقبت کنید.

  خانواده مهم‌ترین چیز در دنیا است و حتی اگر نسبت به اقوام‌تان بی‌تفاوت باشید، خانواده‌تان نزدیک‌ترین دوستانی هستند که در زندگی خواهیدداشت.

  ۱۴. دیدن گرفتار شدن هنگام زلزله

  اگر در خواب دیدید که هنگام زلزله گیر افتاده‌اید تعبیرش این است که در زندگی واقعی احساس گرفتاری می‌کنید و راهی برای خارج شدن از این وضعیت پیدا نمی‌کنید. زندگی‌تان با چیزی که آرزویش را داشتید کاملا متفاوت است و نمی‌دانید چگونه دوباره اوضاع را درست کنید.

  وقتی این اتفاق می‌افتد بهترین کار این است که تصمیم‌هایتان را بازبینی کنید و به اشتباه‌هایی که احتمالا مرتکب شده‌اید، فکر کنید. گاهی راه حل در دسترس‌تان است و گاهی برای رسیدن به جایی که می‌خواستید، باید خیلی تلاش کنید.

  ۱۵. دیدن از دست دادن فردی در زلزله

  اگر در خواب دیدید که در زلزله یکی از نزدیکان‌تان را از دست داده‌اید، شاید بازنمای احساساتی باشد که نسبت به آن فرد دارید. احساس می‌کنید شما دو نفر از هم دور شده‌اید و اوضاع مثل همیشه نیست. شاید وقت آن است که صادقانه با این فرد صحبت کنید تا بتوانید احساس‌تان را توضیح دهید و برای وضعیت فعلی راه حلی دو جانبه پیدا کنید.

  ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مینا بنادکوکی

  منبع:dreamingandsleeping

  تعبیر خواب زلزله: ۱۵ تعبیر دیدن زمین لرزه در خواب از نظر متخصصان

  منبع مطلب : bazdeh.org

  مدیر محترم سایت bazdeh.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب زلزله 🌒 تعبیر خواب زلزله شدید از ابن سیرین و امام صادق

  تعبیر خواب زلزله 🌒 تعبیر خواب زلزله شدید از ابن سیرین و امام صادق

  خواب دیدن یک زمین لرزه نشان می دهد که شما در حال تجربه یک “لرزش” بزرگ هستید که ثبات و پایه و اساس شما را تهدید می کند.

  رویای ناامنی ، ترس و احساس درماندگی شما را مشوش. آیا چیزی در زندگی شما وجود دارد که احساس “گناه و یا قصور” آن را دارید؟

  در هر صورت تعبیر زلزله برای مردم آن سرزمین بد بوده و نشانۀ عقوبت می‌باشد.

  اگر از خسارات زلزله جان سالم به در بردید ، بر این چالش ها غلبه خواهید کرد. اگر هنگام زلزله به دام بیفتید یا مجروح شوید ، به نوعی ضرر و زیان را در زندگی خود متحمل خواهید شد. طبق کتاب مقدس ، زمین لرزه ها نمادی از خشم و قدرت خداوند است.

  زلزله در خواب نماد قدرت و عظمت است و دلیل آن احساس ترس و خطری است که از شدت لرزش آن به ما دست می‌دهد.

  البته بایستی به این نکته دقت کنید که زمین لرزه در خواب معانی و مفهوم ضعیف تری نسبت به واقعیت خواهد داشت. دیدن زمین لرزه و زلزله در مناطقی که به مراتب بیشتر زلزله خیز هستند تعبیری چندانی نخواهد داشت و دانستن اینکه شما در لحظه زلزله چه عملی انجام می‌دهید و با چه کسانی هستید در تعبیر و تفسیر خواب لازم و ضروری است.
  زلزله در خواب بیشتر به معنای شوک و اتفاقی ناگهانی است این می‌تواند در بیداری به معنای از دست دادن شغل و یا تهدیداتی این چنینی باشد.

  امام صادق میفرمایند :

  تعبیر خواب زلزله و حنف و فرو رفتن زمین، دچار شدن به رنج و سختی و گرفتاری و بلای خیلی بزرگ از طرف «پادشاه» و یا دچار شدن به قحط و بیماری می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: فَخَسَفْنَا بهِ وَبدَارِهِ الْاَرْضَ… _ پس ما او و خانه‌اش را در زمین فرو بردیم… (قصص- ۸۱).

  محمد ابن سیرین گوید :

  اگر بیند زلزله بود و زمین می جنبید، دلیل که مردم آن دیار را از پادشاه رنج و بلا رسد به قدر جنبیدن زمین و بعضی ازمعبران گویند.

  اگر بیند زمین می جنبید، دلیل است که آفت به مردم رسد و بیماری بود در آن دیار.

  اگر بیند که زمین برگردید و جانب زیرسوی بالا شد، دلیل که فتنه و بلای عظیم به اهل آن ولایت رسد.

  ابراهیم کرمانی گوید :

  اگر بیند زمین آهسته بجنبید و یک جانب فرو رفت و یک جانب به حال خود باقی بماند، دلیل که پادشاهی به آن زمین آید و اهل آن دیار را عذاب کند و مال ایشان را به تاراج برد.

  منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :

  زلزله در خواب تشنج و بی ثباتی است.

  اگر در خواب دیدید که زلزله ای واقع شد و شما به زمین افتادید خوب نیست و نشان از این است که در ماجرایی شکست می خورید و تنزل می یابید ولی اگر در خواب دیدید زلزله ای اتفاق افتاد و شما قائم باقی ماندید تشنج و تزلزل پیدا می شود اما شما از پای در نمی آیید و تغییری در وضعتان پیدا نمی شود.

  معبران نوشته اند اگر دیدید زلزله شد و زمین لرزید دلیلی آن است که به مردم آفت می رسد و در آن دیار بیماری اتفاق می افتد.

  چنانچه در خواب دیدید که زلزله شد و فقط خانه شما لرزید خواب شما می گوید که آن بی ثباتی خانوادگی است و در محیط خانواده شما اتفاقی می افتد که سبب نگرانی و تشویش می شود.

  برعکس اگر دیدید که همه جا لرزید مگر خانه شما خواب شما خبر می دهد حادثه ای عمومی اتفاق می افتد اما شما و اطرافیانتان از گزند مصون می مانید.

  اگر دیدید که زمین می لرزد و دیوارها فرو می ریزد به تعبیر آوار نگاه کنید. به هر حال زمین لرزه و زلزله نشان از حوادثی است که بیشتر جنبه عام دارد و بی ثباتی و تشنج عمومی تعبیر شده است.

  کارل گوستاو یونگ میگوید :

  خواب دیدن زمین لرزه بیانگر این است که یک تکان شدیدی را تجربه می کنید که ثبات و بنیان شما را تهدید می کند(متزلزل می کند). خواب، حس نا امنی، ترس ها و حس بی یاوری شما را تاکید می کند. چیزی در زندگی تان است که به خاطرش احساس تقصیر می‌کنید؟

  اگر شما پناهی از زمین لرزه بیابید و به آن پناه ببرید، بر این چالش ها غلبه خواهید کرد. اگر شما در طول زمین لرزه گیر بیفتید یا صدمه ببینید، شما از یک سری فقدان و کمبود در زندگی تان رنج خواهید برد.

  آنلی بیتون میگوید :

  احساس زمین لرزه در خواب، نشانه آن است که میان ملت‌ها جنگ درخواهد گرفت و نشانه پریشانی و شکست در حرفه است.

  منبع مطلب : www.wiki-view.com

  مدیر محترم سایت www.wiki-view.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب زلزله | تعبیر دیدن زلزله و زمین لرزه در خواب از معبران معروف

  تعبیر خواب زلزله | تعبیر دیدن زلزله و زمین لرزه در خواب از معبران معروف

  تعبیر خواب زلزله / تعبیر خواب جامع کلیه معبران بزرگ

  تعبیر خواب زلزله : ما در این بخش تعبیر خواب سایت نایریکا تعبیر خواب زلزله از معبران مختلف و معروف را شرح می دهیم.

  زلزله که زمین لرزه نیز نامیده می شود، یکی از واکنش های طبیعی زمین است و علل مختلفی می تواند داشته باشد. یکی از دلایل وقوع زلزله، انرژی ای است که از پوسته زمین آزاد می شود.

  به مکانی که زلزله یا زمین لرزه رخ می دهد در اصطلاح، کانون ژرفی گفته می شود و محلی که در قسمت بالای کانون ژرفی قرار دارد را مرکز سطحی زلزله می نامند.

  قبل از اینکه زلزله رخ دهد، چندین بار زلزله هایی با ریشتر کم روی می دهد که در اصطلاح به آن ها پیش لرزه می گویند و به زمین لرزه هایی که بعد از زلزله رخ می دهد، پس لرزه گفته می شود.

  هم پس لرزه و هم پیش لرزه معمولا در ریشترهای پایین روی می دهند.

  زلزله در ایران

  همانطور که می دانید کشور ایران چند سالی است که کانون زلزله شده است و در نواحی مختلفی شاهد زمین لرزه های بسیار شدیدی هستیم که متاسفانه باعث از دست دادن تعداد زیادی از هموطنانمان می شود.

  زلزله قائن در سال ۱۳۵۸، زلزله رودبار و منجیل در سال ۱۳۶۹، زلزله بم در سال ۱۳۸۲، زلزله اهر و ورزقان در سال ۱۳۹۱، زلزله کرمانشاه در سال ۱۳۹۶ از مخرب ترین و فجیع ترین زلزله های ایران است که تلفات بسیار زیادی داشته اند.

  به واسطه اینکه در ایران زمین لرزه ها و زلزله های زیادی رخ می دهد، بسیاری از افراد از ترس زلزله، حتی در خواب نیز می بینند که زلزله رخ داده است و همانطور که می دانید این نوع خواب ها تعابیر مختلفی دارد. معبران مختلف نیز برای زمین لرزه و زلزله تعابیر مختلف و متفاوتی عنوان کرده اند.

  بسیاری از افراد بعد از دیدن خواب زلزله و زمین لرزه شروع به جستجوی کلماتی مانند تعبیر خواب زلزله شدید ، تعبیر خواب زلزله و سالم ماندن ، تعبیر خواب زلزله حضرت یوسف ، و تعبیر خواب زلزله و طوفان ، تعبیر خواب زلزله در خانه ، تعبیر خواب زلزله آمدن و همچنین تعبیر خواب زلزله امام صادق ، تعبیر خواب زلزله آمدن در خواب و … در سطح اینترنت می نمایند تا بتوانند معنی خوابی که دیده اند را پیدا کنند.

  در ادامه از شما عزیزان دعوت می کنیم با این بخش تعبیر خواب سایت نایریکا همراه شوید تا تعبیر دیدن زلزله در خواب از معبران گوناگون را بیان کنیم.

  تعبیر خواب زلزله از معبران مختلف و معروف

  اگر بیند زلزله بود و زمین می جنبید، دلیل که مردم آن دیار را از پادشاه رنج و بلا رسد به قدر جنبیدن زمین

  بعضی از معبران گویند : اگر بیند زمین می جنبید، دلیل است که آفت به مردم رسد و بیماری بود در آن دیار.

  اگر بیند که زمین برگردید و جانب زیرسوی بالا شد، دلیل که فتنه و بلای عظیم به اهل آن ولایت رسد.

  اگر بیند زمین آهسته بجنبید و یک جانب فرو رفت و یک جانب به حال خود باقی بماند، دلیل که پادشاهی به آن زمین آید و اهل آن دیار را عذاب کند و مال ایشان را به تاراج برد.

  زلزله و حنف و زمین فرو شدن، این جمله در خواب محنت و بلائی عظیم بود از قبل پادشاه یا قحط و بیماری بود.

  به همه حال زمین لرزه در خواب، عقوبت و علامت بد بود بر اهل آن دیار.

  زلزله در خواب نماد قدرت و عظمت است و دلیل آن احساس ترس و خطری است که از شدت لرزش آن به ما دست می‌دهد.

  البته بایستی به این نکته دقت کنید که زمین لرزه در خواب معانی و مفهوم ضعیف تری نسبت به واقعیت خواهد داشت.

  دیدن زمین لرزه و زلزله در مناطقی که به مراتب بیشتر زلزله خیز هستند تعبیری چندانی نخواهد داشت و دانستن اینکه شما در لحظه زلزله چه عملی انجام می‌دهید و با چه کسانی هستید در تعبیر و تفسیر خواب لازم و ضروری است.

  زلزله در خواب بیشتر به معنای شوک و اتفاقی ناگهانی است این می‌تواند در بیداری به معنای از دست دادن شغل و یا تهدیداتی این چنینی باشد.

  دیدن زلزله در خواب، نشانه‌ی پیشامدهای غیر منتظره است.

  اگر خواب ببینید که زلزله خسارت وارد کرده، به این معناست که دچار زیان و ضرر مالی می‌شوید.

  زلزله در خواب، بیانگر وقوع اتفاقات ناگوار است.

  تغییرات، بی ثباتی

  احساس زمین لرزه در خواب، نشانه آن است که میان ملت‌ها جنگ درخواهد گرفت و نشانه پریشانی و شکست در حرفه است.

  زلزله در خواب تشنج و بی ثباتی است.

  اگر در خواب دیدید که زلزله ای واقع شد و شما به زمین افتادید خوب نیست و نشان از این است که در ماجرایی شکست می‌خورید و تنزل می‌یابید.

  اگر شما به دلیل زلزله مصدوم و یا محبوس شدید می‌تواند نشانه عدم آمادگی شما درباره پدیده‌ها و مشکلات غیر منتظره باشد بنابراین بایستی با دقت بیشتری به فعالیت‌های خود بپردازید.

  اگر در خواب دیدید زلزله ای اتفاق افتاد و شما به زمین نخوردید.

  تشنج و تزلزل پیدا می‌شود اما شما از پای در نمی‌آیید و تغییری در وضعتان پیدا نمی‌شود.

  چنانچه در خواب دیدید که زلزله شد و فقط خانه شما لرزید خواب شما می‌گوید که آن بی ثباتی خانوادگی است و در محیط خانواده شما اتفاقی می‌افتد که سبب نگرانی و تشویش می‌شود.

  برعکس اگر دیدید که همه جا لرزید مگر خانه شما خواب شما خبر می‌دهد حادثه ای عمومی اتفاق می‌افتد اما شما و اطرافیانتان از گزند مصون می‌مانید.

  اگر کسی در خواب دید که زمین می‌لرزد و شاهد فرو ریختن آوار باشد خواب او از حادثه ای غیر مترقبه خبر می‌دهد.

  اگر ببیند آوار از جایی که می‌شناسد پایین آمد در محیط خانواده برخوردی نامطلوب خواهد داشت که به او لطمه وارد می‌آید.

  به هر حال زمین لرزه و زلزله نشان از حوادثی است که بیشتر جنبه عام دارد و بی ثباتی و تشنج عمومی تعبیر شده است.

  منبع مطلب : www.nayrika.com

  مدیر محترم سایت www.nayrika.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پریناز 9 روز قبل
  0

  سلام دوستان 👋

  من در خواب دیدم زلزله اومده شدید بود اما خسارتی نداشت خانه ها هم خراب نشدن هیچ چیزی نشد فقط زمین لرزید بسیار هم شدید بود ترسی هم در خواب نداشتم

  0
  پریناز 9 روز قبل

  میشه تعبیرشو بگین

  زهرا اسلیمی 23 روز قبل
  1

  خواب زلزله که اومد تمام خونه ها راخراب کرد وبه یکبار همش را در خود فرو برد تمام خونه ما وخونهای که بچه بودم قبلا داخل ان زندگی می کردم منظور خانه پدری راهمش راخراب کرد و تمام را کن فیکون کرد اما من وبرادرام و مادر م سالم ماندیم من. دنبال طلاهام میگشتم سری اول پیداشون کردم راه افتادیم باز به جایی رسیدیم دوباره زازله خیلی شدیدی اومد وتمام خونه ها رفته بود زیر زمین برای ماهم همش رفته بود فقط یک سری از کمدها مانده بود باز من طلام راگم کرده بودم اومدم دیدم همسایه دنبال طلاهاشون میگردن اخه یک.مقدار طلا اونجابود من هر چه گشتم طلاه ام راپیدا نکردم همینطور که پای پیاده وبدن دمپایی با برادرام ومادرم راهدافتادیم وتمام مردم داشتند راه می رفتند ودنبال سر پناه می گشتند تواین هم خرابی فقط یک گنبد زرد برای یک امامزاده سالم مانده بود که بیدار شدم

  زهرا اسلیمی 23 روز قبل
  1

  سلام من خواب دیدم زلزله سختی اومد و تمام زمین فرو رفت و خونه وتمام و وسایل رندگیم یک دفعه رفتند زیز زمین وبرای اتمام همسایگان هم خونشون فرو رفت ومن زیاد دنبال طلا هام مبگشتم پیداش کردم ما با برادرام و مادرم راهی شدیم هم داشتند فرار میکردند باز دوباره همین اتفاق افتاد باز خونه ها خراب شده بودند هر کس دنبال طلای خودش میگشت که این دفعه من طلا هام راپیدا نکردم همینطور که بامردم داشتم پای برهنه می رفتیم همه جا خراب شده بودو فقط گنبد یک امامزاده از دور پیدا بود اما همه خانواده سالم بودیم وقتی زلزله امد انگار صحرای محشر بود که زمین همه چیز را بلعید که از خواب بلند شدم

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید