توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب زنده شدن مادربزرگ مرده

  1 بازدید

  تعبیر خواب زنده شدن مادربزرگ مرده را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  کسب و کار

  کسب و کار

  آدم‌ها از دیدن اقوام فوت شده‌شان در خواب واهمه دارند. اکثر آدم‌ها به دنبال یافتن معنی این خواب‌ها و نماد شناسی آن‌ها هستند. آیا واقعا باید از این نوع خواب‌ها ترسید؟ آیا این خواب‌ها بدشگون هستند؟ آیا واقعا معنی‌شان این است که اقوام‌تان خواهند مرد؟ اگر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید فرصت پیدا کردن پاسخ تک تک این پرسش‌ها را خواهید داشت و درباره تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده یا مادربزرگتان که زنده است و در خواب میبینید فوت کرد است نکات جالبی می خوانید.

  تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده

  ۱. خواب صحبت کردن با مادربزرگ فوت شده

  قطعا مد نظر گرفتن جزئیات بسیار زیادی که در خواب مربوط به مادربزرگ فوت شده‌تان دیده‌اید حائز اهمیت است. اگر در خواب با او صحبت کنید، نشانه‌ی خوبی نیست. این خواب یعنی ممکن است اتفاق بدی برای‌تان بیفتد، پس باید در دوره‌ی پیش رو بیشتر مواظب باشید.

  اما، تعبیر دیگری هم برای این خواب شما وجود دارد. چنین خوابی می‌تواند به معنی آن باشد که دوران سختی را در زندگی پشت سر خواهید گذاشت. شما در زندگی واقعی به حمایت و محافظت نیاز دارید و دوست دارید از مادربزرگ‌تان نصیحت بشنوید.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب خوردن: ۲۱ تفسیر و نشانه شناسی غذا خوردن در خواب

  ۲. اگر در خواب ببینید مادربزرگ فوت شده‌تان به شما لبخند می‌زند

  اگر در خواب دیده باشید که مادربزرگ فوت شده‌تان به شما لبخند می‌زند این نشانه‌ی بسیار خوبی است. این خواب نشانگر آن است که در دوره‌ای که پیش رو دارید خوش اقبالی به شما رو خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که با آدم‌های جدید ملاقات کنید و ارتباط بسیار خوبی با آن‌ها داشته باشید. اگر شریک عاطفی ندارید، این خواب یعنی با شخص بسیار مهمی در زندگی‌تان آشنا خواهید شد.

  اما، این خواب ممکن است گاهی معنی منفی نیز داشته باشد و می‌تواند به معنی آن باشد که در کار به موفقیتی دست پیدا نخواهید کرد.

  ۳. خواب مشاجره کردن با مادربزرگ‌تان

  اگر چنین خوابی ببینید، یعنی به نوعی درگیری درونی مبتلا هستید. شما نمی‌دانید در عالم بیداری چه باید بکنید و نمی‌دانید چه تصمیمی را خوب است اتخاذ کنید.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب دوست: ۲۵ تعبیر دیدن رفیق و یار در خواب

  ۴. تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده مشغول آشپزی کردن

  اگر در خواب ببینید مادربزرگ‌تان آشپزی می‌کنید، این نشانه‌ی خوبی نیست. چنین خوابی یعنی در آینده با مشکلات سلامتی مواجه خواهید شد پس باید مراقب آنچه می‌خورید و می‌نوشید باشید. این خواب معمولا به آن اشاره دارد که ممکن است از بیماری‌های معده رنج ببرید.

  ۵. خواب بغل کردن مادربزرگ فوت شده

  اگر چنین خوابی ببینید، یعنی در جنبه‌ی خاصی از زندگی شکست خواهید خورد. اما نباید تسلیم شوید چون وقتی که انتظارش را ندارید موفقیت از راه خواهد رسید. باید پشتکار داشته باشید و مثبت فکر کنید.

  ۶. خواب ببینید مادربزرگ‌تان شما را با خودش می‌برد

  اگر در خواب ببینید مادربزرگ‌تان شما را با خودش می‌برد، نشانه‌ی خوبی نیست. این خواب نشانه‌ی حوادثی است که ممکن است در آینده‌ی  نزدیک تجربه کنید. این خواب هشدار می‌دهد که مواظب باشید.

  مطلب مرتبط:تعبیر خواب مسجد: ۱۱ تعبیر دیدن مسجد و مصلی در خواب

  ۷. خواب ببینید مادربزرگ‌تان کار می‌کند

  اگر خواب ببینید مادربزرگ‌تان مشغول کار کردن است، یعنی در شغل‌تان انتقالی خواهید گرفت. همچنین ممکن است با خانه‌ی دیگر یا حتی شهر دیگری جابه‌جا شوید.

  ۸. خواب زنده شدن مادربزرگ فوت شده

  اگر چنین خوابی ببینید، فقط یه معنی آن است که در عالم بیداری احساس خیلی خوبی ندارید. ممکن است خسته باشید و خوب نخوابیده باشید. اما این خواب ممکن است به طریق دیگری هم تعبیر بشود.

  ۹. اگر زنی باردار خواب مادربزرگ فوت شده ببیند

  اگر زنی باردار مادربزرگ فوت شده‌اش را در خواب ببینید، به معنی آن است که نوزادش بسیار دوست‌داشتنی و عزیز خواهد بود. پس جای نگرانی نیست.

  مطلب مرتبط: تعبیر خواب آبشار: ۹ تعبیر دیدن آبشار در خواب

  ۱۰. تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده در قبرستان

  اگر مادربزرگ فوت شده‌تان را در قبرستان خواب ببینید نشانه‌ی خوبی است، و احتمالا نشان دهنده‌ی تغییرات خوشایندی است که انتظارش را داشته‌اید.

  ۱۱. دیدن مادربزرگ فوت شده و سایر اعضای خانواده در خواب

  اگر خواب مادربزرگ فوت شده‌تان و سایر اعضای خانواده را ببینید این خواب می‌تواند نشانه‌ی مشکلات و مسائل دشواری باشد که احتمالا به زودی تجربه خواهید کرد. این خواب احتمالا مشکلاتی را که با بعضی از اعضای خانواده دارید و تنشی که در بین شما هست آشکار می‌سازد.

  احتمالا ناخوداگاه‌تان به خاطر این وضعیت بغرنج و حل نشده انتظار مشکلات بیشتری را می‌کشد.

  شاید ظهور مادربزرگ‌تان در چنین خوابی نیاز شما به کمک و حمایت در دل مشکلات و حل آن‌ها را نمایان می‌سازد.

  ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

  منبع: dreamingandsleeping – dreamastromeanings

  تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده: ۱۱ تعبیر دیدن مادربزرگ در خواب

  منبع مطلب : bazdeh.org

  مدیر محترم سایت bazdeh.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب مادر بزرگ - بیش از 16 تعبیر مختلف و متفاوت » پاموه » تعبیر خواب - روانشناسی

  تعبیر خواب مادر بزرگ - بیش از 16 تعبیر مختلف و متفاوت » پاموه » تعبیر خواب - روانشناسی

  دیدن خواب مادربزرگ در خواب چه معنی دارد ؟

  معمولا دیدن خواب مادربزرگ می تواند نشان دهنده دلتنگی شما برای انها و یا ناراحتی و دلشکستگی شما از دست آنها باشد. اگر به تازگی مادربزرگ خود را از دست داده اید ، این شوک می تواند باعث شود تا شما مدت های طولانی خواب او را ببینید . ولی اگر هیچ کدام از این موارد در مورد شما وجود ندارد ، دیدن خواب مادربزرگ می تواند معنی های مختلفی داشته باشد که در ادامه این مطلب به برخی از انها اشاره می شود.

  تعبیر خواب مادربزرگ

  دیدن خواب مادر بزرگ معمولا نماد رضایت مالی ، امنیت روحی ، موفقیت در زندگی و موفقیت در کسب و کار است.اگر شخصی را در خواب ببینید که احساس می کنید مادربزرگ شما است ولی از این موضوع مطمئن نیستید به این معنی است که شما به تازگی پولی از کسی دریافت کرده اید .ممکن است این پول کمک مالی از طرف خانواده شما باشد و یا ممکن است از بانک وام گرفته اید و از این مورد احساس خوبی دارید .

  اگر در خواب مادربزرگ خود را ببینید و او را کاملا بشناسید ولی او با شما حرف نزند ولی ناراحت نیز نباشد به این معنی است که شما احتمالا به سلامت خود توجه کمی دارید و با وجود اینکه مشکل جدی از بابت سلامت ندارید ولی اگر به این بی توجهی بازهم ادامه دهید به احتمال زیاد دچار بیماری خواهید شد. جای تعجب فراوانی دارد ولی بدون اینکه دلیل خاصی برای این مورد وجود داشته باشد‌، دیدن خواب مادربزرگ با مشکلات مربوط به سلامت معده و روده در ارتباط است !!!

  تعبیر خواب دیدن مادربزرگ و صحبت کردن با او می تواند اینگونه باشد که شما فرد خیر خواهی هستید و قصد دارید به یکی از دوستان و یا اطرافیان خود کمک مالی انجام دهید تا مشکل مالی او رفع شود .اگر مادربزرگ خود را از پشت ببینید و با وجود اینکه صورت او را نمی بینید احساس کنید که او حتما مادر بزرگ شماست ، می تواند به این معنی باشد که شما دچار ناامیدی و احتمالا افسردگی شده اید. ممکن است مشکل ستون فقرات و برخی از مشکلات عصبی نیز داشته باشید .

  معنی خواب گریه کردن مادربزرگ

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما در حال گریه کردن است به این معنی است که شما شکست عشقی خورده اید و به احتمال زیاد به شما خیانت شده است .یا ممکن است یکی از نزدیک ترین اعضاء خانواده شما ، شما را شدیدا غمگین و ناراحت کرده است . همچنین توصیه می شود د صورتی که متاهل هستید و صاحب فرزند شده اید ، به سلامت فرزندان خود توجه ویژه ای داشته باشید .

  تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده

  اگر مادربزرگ شما فوت کرده است و شما او را در خواب ببینید به این معنی است که به فکر انجام تغییرات بسیار بزرگی در شیوه زندگی و مدل کسب و کار خود هستید ولی می دانید که این تغییرات برای شما بسیار دشوار است و خطرات فراوانی دارد. شما به شدت از این تغییرات می ترسید و احساس می کنید توان قبول کردن شکست احتمالی ناشی از آن را ندارید . خواب مادر بزرگ مرده به شما هشدار می دهد که بهتر است کمی بیشتر فکر کنید و احساسی عمل نکنید. اگر در خواب ببینید که در حال دفن کردن مادربزرگ هستید به این معنی است که شما تغییرات را شروع کرده اید و با تمام قدرت باید به راه خود ادامه دهید . برای فکر کردن کمی دیر شده است .

  تعبیر خواب مادربزرگ بیمار و مریض

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما بیمار و مریض است (فرقی نمی کند که در واقعیت زنده باشد و یا خیر) به این معنی است که شما احساس می کنید روش زندگیتان و یا کسب و کارتان اصلا برای شما مناسب نیست و هیچ آینده ای ندارید. شما احساس نا امنی بسیار زیادی دارید و حس می کنید که به زودی خبرهای بدی در راه است.شما از بی پولی و عدم توان مالی برای اداره زندگی خود وحشت دارید.در حال حاضر احساس می کنید قدرت و توان لازم برای تغییر شیوه زندگی و یا کسب و کار خود را ندارید .

  مطلب مرتبط : تعبیر خواب دندان

  معنی خواب مهمانی مادربزرگ

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگتان به صورت سرزده به خانه شما آمده است نشانه این است که شما با موانعی در زندگی خود برخورد کرده اید که نیاز دارید برای رفع این موانع ، کسی با شما صحبت کرده و شما را راهنمایی کند.شما به هیچ عنوان نمی تواند روی کمک افراد غریبه و دوستان حساب کنید و نیاز دارید تا یکی از اعضاء خانواده شما ، با شما همفکری کند.شما در حال حاضر حس می کنید که هیچ ابتکاری عملی در کار خود ندارید و مغز و ذهن شما قفل شده است .

  اگر شما یک زن هستید و مادربزرگ خود را در خواب ببینید می تواند به این معنی باشد که شما به بلوغ فکری رسیده اید و احساس می کنید که قدرت لازم برای تصمیم گیری های درست و راهنمایی کردن دیگران را دارید . شما احساس می کنید که یک زن قوی و جسور شده اید و دیگران روی حرف شما حساب می کنند.

  اگر شما یک مرد هستید و مادربزرگ خود را در خواب ببینید و او با شما صحبت کند و لبخند بزند به این معنی است که شما فرد مهربان و احساساتی هستید و جنبه های لطیف زنانه در شما وجود دارد.

  تعبیر اینکه مادربزرگ در حال مرگ است

  اگر در خواب ببینید که مادر بزرگ شما در حال مرگ است ، می تواند اخطاری برای شما باشد. احتمالا به هر دلیلی در چند روز گذشته به یاد مرگ افتاده اید و احساس کرده اید که زندگی چقدر کوتاه است.شما در حال حاضر به این فکر می کنید که زمان زیادی برای زندگی کردن ندارید و احتمالا عمر گذشته خود را هدر داده اید. شما احساس می کنید به اندازه کافی از زندگی لذت نبرده اید و به آن عشقی که همیشه آرزویش را داشته اید نرسیده اید .

  اگر مادربزرگ شما در حال حاضر زنده است ، دیدن این خواب به این معنی است که شما مشکل بسیار بزرگی در زندگی خود دارید ولی احساس می کنید که قدرت کافی برای حل آن مشکل بزرگ را دارید . اگر مادربزرگ شما فوت کرده است ، دیدن خواب او به این معنی است که شما مشکل  بسیار بزرگی دارید ولی احساس ناتوانی و ناامنی می کنید.شما احساس می کنید قدرت لازم برای گذر از این بحران را ندارید و در این راه تنهای تنها هستید.

  تعبیر گرفتن پول از مادربزرگ

  از در خواب ببینید که از مادربزرگ خود پول قرض گرفتید به این معنی است که شما فرد ولخرجی هستید و احتمالا به همین دلیل نمی توانید پول پس انداز کنید و یا شاید در حال حاضر بدهکار نیز هستید .

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگ ، داخل جیب شما پول و یا هر چیز دیگری گذاشت به این معنی است که شما از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارید و یا حداقل اینکه مشکل مالی ندارید .اگر دیدید که از جیب شما چیزی برداشت ، شما در کسب و کار خود پولی از دست داده اید و کسی از شما کلاهبرداری کرده است .

  صحبت کرده با مادربزرگ فوت شده

  اگر مادربزرگ شما فوت شده است و در خواب ببینید که با او در حال صحبت کردن هستید می تواند به این معنی باشد که شما احساس تنهایی می کنید و تصمیم گرفته اید تا تعداد دوستان خود را افزایش دهید و یا با دوستان فعلی خودتان بیشتر وقت بگذرانید . یا ممکن است شما مشکل شغلی دارید و دچار کسادی بازار و یا بدهی شده اید و به دنبال کسی هستید که بتواند کسب و کار شما را رونق بخشد. احتمالا دوست دارید در کسب و کار خودتان یک شریک پولدار داشته باشید . یا ممکن است در فکر ازدواج کردن هستید ولی از دادن پیشنهاد ازدواج وحشت دارید چون حس می کنید توان شنیدن جواب رد را ندارید .

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگ در حال غذا پختن است

  دیدن این خواب به این معنی است که شما دچار مشکلات معده و روده هستید و باید شدیدا رژیم غذایی خود را اصلاح کنید. شما در حال حاضر به هیچ عنوان برنامه غذایی منظم و سالمی ندارید .به احتمال زیاد غذاهای چرب و آماده زیاد مصرف می کنید.مصرف فست فودها ، سوسیس ، کالباس ، پیتزا ، انواع کنسروها و غذاهایی از این دست را محدود کنید و به هیچ عنوان از این خوراکی ها در وعده شام استفاده نکنید.

  تعبیر خواب بغل کردن مادربزرگ

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما را در آغوش گرفت به این معنی است که شما در زندگی خود دچار شکست و ناامیدی شده اید ولی با قدرت و امید فراوان سعی دارید تا خودتان را بالا بکشید .شما قدرت لازم برای اینکار را دارید و به زودی به موفقیت هایی خواهید رسید .

  تعبیر خواب زنده شدن مادربزرگ فوت شده

  اگر در خواب ببینید که مادربزرگ شما مرده است و دوباره زنده شد، به این معنی است که شما دچار مشکلات خلق و خو هستید. شما زود عصبانی می شوید و تحمل بحث و مخالفت دیگران را ندارید.احتمالا خواب شبانه شما نیز درست نیست و تا صبح چندین بار از خواب بیدار می شوید و دوباره می خوابید.صبح ها وقتی از خواب بیدار می شوید کاملا احساس خستگی می کنید به طوری که دوباره احساس می کنید که نیاز به خواب دارید .اگر باردار هستید و این خواب را ببینید به این معنی است که کودک شما از خصوصیات مادربزرگ خود چیزهایی به ارث برده است .

  اگر در خواب مادربزرگ خود را ببینید به این معنی است که شما نیازها و حتی گاهی غرایز خود را سرکوب می کنید و به خاطر آسایش دیگران و اطرافیانتان ، خودتان را نادیده می گیرید.ادامه دادن به این روش زندگی می تواند سلامت روحی و جسمی شما را به خطر بیاندازد.

  اگر ببینید که دست مادر بزرگ خود را گرفته اید و یا مادربزرگ شما را بغل کرده است می تواند به این معنی باشد که شما دچار مشکلی شده اید که در حل این مشکل عاجز هستید.شما نیاز دارید تا کسی از شما حمایت کند و شما را راهنمایی کند .شما به حمایت روحی بیشتری نیاز دارید. شما نیاز دارید تا کسی که تجربه و قدرت زیادی دارد شما را راهنمایی کرده و راه درست را به شما نشان دهد.

  سایر تعبیر خواب ها : تعبیر خواب مار + تعبیر خواب سگ

  منبع مطلب : pamuh.com

  مدیر محترم سایت pamuh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استیکر نام ها

  تعدادی از معبران برای تعبیر خواب دیدن مادربزرگی که فوت کرده است گفته اند  پیشنهاد یک سفر بسیار عالی به تو می‌شود پس موقعیت را از دست نده و با این سفر روحیه‌ات را تقویت کن.یعنی تفریح رفتن به گشت و گذار و یا زیاد شدن برکت و نعمت معنی این خواب است که البته در اینجا ما نظر تمامی معبران را راجب این موضوع برسی خواهیم کرد که هر کدام نیز مرتبط به عنوان هستند

  تعبیر خواب دیدن مادر بزرگ فوت شده

  احساس خستگی و افسردگی می‌کنی. باید یک مرخصی کوتاه گرفت و در کنار خانواده بود.

  اگر نزدیک صبح خواب مادربزرگ فوت شده را یدید دلیل است که به قدر آن آتش اهل آن دیار را از رحمت رسد. ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیند که مادربزرگش او را با خود میبرد ، به عذاب پادشاه گرفتار شود.

  تعبیر خواب مادربزرگ فوت شده ابن سیرین

  ایشان میگوید اگر او را ناراحت دید دلیل که از دنیا برود. اگر بیند در حال کار کردن بود، دلیل که به کاری سخت گرفتار شود. اگر بیند در حال گریه کردن بود، دلیل که او را در زندان کنند. اگر حال او را وخیم دید، دلیل که محبوس و هلاک شود.

  تعبیر خواب دیدن مادر بزرگ فوت شده دانیال کرمانی

   دانیال  گوید: دیدن مادربزرگ مرده به خواب، دلیل بر خادمی بود تمیز. اگر بیند لباس نو داشت، دلیل که او را خادم یا کنیزک پاکیزه حاصل شود. اگر بیند عریان بود، دلیل که خادم از وی جدا شود. ابراهیم کرمانی گوید: اگر درخواب بیند که مادربزرگش را در بغل گرفته است، دلیل که کاری کند که مردم را از آن راحت بود و او مضرت رسد. اگر بیند که به او کمک میکرد، دلیل منفعت بود....

  حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن مادر بزرگی که در این دنیا نیست و فوت کرده است به خواب، بر سه وجه باشد. اول: خادم. دوم: یاری مهربان. سوم: شاگردی بزرگ.   

  و اما سوالاتی نیز درباره تعبیر خواب مادر فوت شده بود که در همین قسمت پاسخ داده شده

   حضرت امام جعفر صادق فرماید: مادر فوت شده درخواب بر سه وجه است. اول: قدر وجاه. دوم: مرد را زن و زن را شوهر، سوم: کدخدای سرای.  اگر مردی این خواب را ببیند دلیل که شوهرش بمیرد، یا ...

   حضرت دانیال گوید: دیدن مادر مرده در خواب، دلیل آهستگی مردم است و زینت و جمال. اگر دید مادرش به ایشان میخندد، دلیل است بر زیادتی زینت او. اگر به خلاف این بیند، دلیل است که حق مردم در گردن او بود و بعضی می گویند:اگر مادرش را گریان و ناراحت بدید، دلیل که از جائی که خبر ندارد مال یابد. 

  منبع مطلب : stickernames.ir

  مدیر محترم سایت stickernames.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عفت 2 ماه قبل
  0

  سلام من صبح قبل از ساعت هفت ونیم خواب دیدم مادر بزرگم زنده شده وخیلی سرحال داره از ماها پذیرایی میکنه وغذاآماده میکنه.لطفا تعبیرشو بفرمایید

  عفت 2 ماه قبل
  0

  سلام من صبح قبل از ساعت هفت ونیم خواب دیدم مادر بزرگم زنده شده وخیلی سرحال داره از ماها پذیرایی میکنه وغذاآماده میکنه.لطفا تعبیرشو بفرمایید

  عفت 2 ماه قبل
  0

  سلام من صبح قبل از ساعت هفت ونیم خواب دیدم مادر بزرگم زنده شده وخیلی سرحال داره از ماها پذیرایی میکنه وغذاآماده میکنه.لطفا تعبیرشو بفرمایید

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام مادربزرگم سالهاس فوت شدن خابددیدم زن دایی ام اوراناراحت کرد باحرفاش واو بلند میشع که برمن میرم دنبالش اوبرمیگردو دست چپش وبه من میده که به صورت پارچه حوله رنگی است

  فتان پازی 4 ماه قبل
  0

  سلام من مامان بزرگم یک ساله که فوت شدن توی خوابم زنده بود وداشت ازسینه اش که انگار پر شیر بود به بچه ای شیر میداد ولی بچه رو اصلاندیدم

  فتان پازی 4 ماه قبل
  0

  سلام من مامان بزرگم یک ساله که فوت شدن توی خوابم زنده بود وداشت ازسینه اش که انگار پر شیر بود به بچه ای شیر میداد ولی بچه رو اصلاندیدم

  شیما 6 ماه قبل
  0

  من دیشب خواب دیدم ماد بزرگم که چند سالع فوت شده روپله حیاط دارزکشیده و صورتشو ندیدم ولی مطمئن بودم مادربزرگمه پله هم خیس بود من ی پتو روش کشیدم کفتم سردشه گناه داره بابام ی تیکه ملخفه کهنه اورده بود مه بکشه روش اکه میشه زود تعبیرشو بهم بگید

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  من در خواب دیدم که مادر بزرگم کفن دورش هس وقتی کفن را بر میدارم زنده هیستش

  فریده 7 ماه قبل
  0

  سلام آقای محترم خواب مادر بزرگ فوت شده در خواب نشانه خوش اقبالی خوش شانسی اگر شریک عاطفی نداری صاحب شریک عاطفی میشی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید