توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب مشهد رفتن با خانواده

  1 بازدید

  تعبیر خواب مشهد رفتن با خانواده را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تعبیر خواب مسافرت رفتن با خانواده و فامیل + برگشتن از سفر چیست؟

  تعبیر خواب مسافرت رفتن با خانواده و فامیل + برگشتن از سفر چیست؟

  تعبیر خواب سفر کردن و مسافرت رفتن زیارتی به مشهد و کربلا و خارج از شهر و تفریحی با ماشین، قطار، هواپیما، اتوبوس و پای پیاده با دوست، فامیل،خانواده، همسر و حتی تنهایی + دیدن قصد سفر کردن مرده و دیگران و برگشتن از سفر با سوغاتی از خواب های متدوال ما در رابطه با تعبیر خواب سفر می تواند باشد.

  در حالت کلی دیدن خواب سفر کردن و مسافرت نشانه تغییر و تحول در زندگی می باشد و این تغییر و تحویل در زندگی بسته به نوع سفر کردن و اینکه کجا می روید، می تواند سازنده و مفید باشد و برعکس ...

  به هر حال اگر شما هم خواب سفر و مسافرت دیده اید، ما در این مقاله آموزشی بارونک، تعبیر خواب سفر رفتن و مسافرت را از دید معبران بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.

  تعبیر خواب سفر کردن

  محمد بن سیرین : اگر خواب ببینید به یک جایی بهتر از مکان زندگی خود سفر می کنید، نشانه این است که حال و احوال شما خوب می شود.

  اما اگر به یک جایی که وضعیتش بدتر از مکان زندگی خودتان بود، سفر کردید، تعبیرش برعکس می باشد و حال و احوال شما بد می شود.

  منوچهر مطیعی : دیدن خواب سفر، نشانه دگرگونی و تحول در بیداری می باشد. یعنی اینکه اگر خواب ببینید سفر می کنید، در زندگی شما تغییرات و تحولاتی به وجود می آید و اگر به مکان خوب و بهتر سفر کردید، این تحولات مثبت و خوب خواهد بود و برعکس ...

  آنلی بیتون درباره تعبیر خواب سفر می گوید :

  اگر فردی خواب ببیند که به هنگام سفر از خیابان و مکان های سنگلاخ و شیب دار می گذرد، نشانه است است که آن فرد پس از اینکه به سود و منغفعت رسید، دچار زیان و نا امیدی خواهد شد.

  اگر آن فرد به هنگام سفر از زمین ها و کوه های حاصلخیر عبور کند، نشانه این است که شادمان و سعادتمند خواهد شد.

  اگر آن فرد خواب ببنید با ماشین و به همراه جمعیتی دیگر مسافرت می کند، نشانه این است که در حین سفر با اتفاق های خوب روبرو خواهد شد و دوستانی جدید پیدا خواهد کرد.

  تعبیر خواب سفر کردن به مکان نامعلوم

  آنلی بیتون : اگر خواب ببینید که به مکان و جاهایی سفر می کنید که ناشناخته هستند و تا به امروز کشف نشده اند، این خواب بیانگر این است که شما دشمنانی خطرناک خواهید داشت و باید احتیاط کنید.

  ابراهیم کرمانی : اگر خواب ببینید که در حال سفر کردن هستید، اما نمیدانید به کجا دارید می روید، نشانه این است که از همسر خود جدا می شوید و یا از مکان زندگی خود به مکانی دیگر خواهید رفت.

  تعبیر خواب سفر کردن و خداحافظی کردن

  ابراهیم کرمانی : اگر خواب ببینید که برای خداحافظی به سراغ قومی می روید و یا اینکه قومی برای وداع و خداحافظی به سمت شما آمدند، نشانه این است که حال و احوال شما متغیر می شود ولی بعد از مدت کوتاهی دوباره اوضاع به صلاح شما خواهد شد.

  تعبیر خواب سفر کردن و خداحافظی با گریه

  منوچهر مطیعی تهرانی : اگر خواب ببینید که به سفر می روید و گریه می کنید، نشانه این است که شما از دیدار کسی خوشحال و شادمان خواهید شد. اگر خواب ببینید که بخاطر سفر کردن، با افراد خانواده و آشنایان خود وداع و خداحافظی می کنید و از طرفی مقصد سفر خود را نمی دانید، تعبیر این خواب خوب نیست. اما اگر بدانید به کجا سفر می کنید، تعبیرش خوب است.

  تعبیر خواب مسافرت رفتن همسر

  اگر خواب ببینید که همسر شما بدون اطلاع شما به سفر رفته است، نشانه این است که شما وسیله ای با ارزش را گم می کنید.

  اگر خواب ببینید که همسر شما به سفر زیارتی می رود، بدانید زندگی زناشویی شما بیش از گذشته پایدار و باثبات تر می شود.

  اما اگر خواب ببینید که همسر شما به سفر تفریجی یا کاری می رود، نشانه این است که همسر شما یک شغل و یا پست مهم پیدا می کند.

  تعبیر خواب مسافرت با ماشین

  اگر خواب ببینید که به تنهایی با ماشین مسافرت می کنید، نشانه این است که به سفری پرحادثه خواهید رفت.

  تعبیر خواب مسافرت با پای پیاده

  اگر خواب ببینید که با پای پیاده به مسافرت می روید، نشانه این است که امور بسیار مهمی در پیش رو دارید.

  تعبیر خواب مسافرت با کالسکه

  لوک اویتنهاو : در زمان های قدیم تنها ارباب ها بودند که با کالسکه رفت و آمد می کردند. برای همین این معبر مسافرت کردن با کالسکه را نشانه خوشبختی دائمی تعبیر می کند.

  تعبیر خواب مسافرت با کشتی

  اگر خواب ببینید که از راه دریا و با کشتنی مسافرت می کنید، نشانه است که شما علاوه بر اینکه پاداش کارهای دشوار خود را خواهید گرفت، پول بسیار زیادی هم بدست خواهید آورد.

  اگر خواب ببینید که به هنگام مسافرت از طریق دریا با فاجعه ای روبرو می شود، نشانه این است که شما گرفتار عشق های دروغین خواهید شد.

  لوک اویتنها می گوید : اگر خواب ببینید که از طریق کشتی و راه دریا سفر می کنید، نشانه این است که شما سرزمین های دوری را خواهید دید.

  تعبیر خواب مسافرت رفتن با دوست

  اگر خواب ببینید که با دوست صمیمی خود آماده سفر می شوید و مجرد بودید، نشانه این است که به زودی ازدواج خواهید کرد و صاحب همسر خواهید شد. اما اگر متاهل باشید، نشانه این است که پایه های زندگی شما استوارتر خواهد شد.

  تعبیر خواب سفر به مشهد

  اگر خواب ببینید که به همراه مادرت به مشهد می روید و هم اکنون در مشهد مشغول زیارت هستید، نشانه این است که شما از هر گونه گزند و آسیب سالم خواهید ماند و اگر مجرد بودید، بدانید آینده درخشانی در انتظار شماست.

  اگر به همرات پدرت به مشهد می روید، نشانه این است که عاقبت بخیر خواهید شد و هیچ وقت شرمنده خانواده خود نخواهید شد.

  اگر به همراه برادرت به مشهد می روید، نشانه این است که بخت و قبال و برکت به هر دوی شما روی می آورد و راه برای پیشرفت برای شما هموار می شود.

  تعبیر خواب سفر به خارج از شهر یا کشور

  اگر خواب ببینید که به خارج از شهر و یا کشور سفر می کنید، اگر از نظر مالی ضعیف هستید و در بستر بیماری بودید، نشانه این است که بیماری شما بهبود می یابد و یا اینکه وضع مالی شما خوب می شود.

  تعبیر خواب مسافرت رفتن مرده

  اگر در خواب ببینید شخص مرده ای تصمیم سفر گرفته است، خوب نیست و به این معنی است که شما دشمنانی خطرناک پیدا خواهید کرد.

  تعبیر خواب سوغاتی آوردن از سفر و مسافرت

  منوچهر مطیعی : اگر خواب ببینید که از سفر بازمی گردید و سوغاتی و بسته های زیادی با خود می آورید، تعبیر این خواب خوب است و نشانه این است که به دنبال اتفاقات و دگرگونی ها، سود و منفعت زیادی قسمت شما می شود و اندازه این منفعت به اندازه آن بسته ها است.

  منبع مطلب : baronak.com

  مدیر محترم سایت baronak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب مشهد رفتن چیست؟

  تعبیر خواب مشهد رفتن چیست؟

  سلام دوستان عزیز سایت مینویسم ، تاکنون مطالب زیادی در ارتباط با تعبیر خواب مانند : تعبیر خواب از مکه برگشتن و تعبیر خواب زیارت امام زاده در سایت منتشر نمودیم اما در این مطلب تعبیر خواب مشهد رفتن را با شما عزیزان اشراک میگذاریم.

  دیدن خواب مشهد رفتن تعبیر های مختلفی دارد بطور مثال تعبیر خواب مشهد رفتن با هواپیما با تعبیر خواب مشهد رفتن و زیارت نکردن بسیار متفاوت است. در این پست می توانید تمامی تعبیر های خواب مشهد رفتن را مشاهده نمایید.

  تعبیر خواب زیارت مشهد مقدس رفتن

  بطر کلی دیدن خواب زیارت معنا و تعبیر خوبی دارد زیرا بیانگر حاجت روا شدن به واسطه شخصی که در خواب به زیارت او رفته اید می باشد. اگر در خواب ببینید که به مشهد رفتید و امام رضا را زیارت می کنید بدین معناست که حاجات شما مانند برآورده خواهد شد و به رفاه و آسایش خواهید رسید و از شر دشمنان در امان خواهید ماند . این حاجات می تواند شفای یک بیمار و رهایی یافتن از مشکلات باشد.

  دوستان باید دقت داشته باشید که جزئیات خواب در تعبیر آن بسیار تاثیر دارد ، تعبیر خواب زیارت مشهد ، تعبیر پیچیده و حساسی دارد و حتی وسیله نقلیه ای که با آن در خواب به زیارت می روید بر تعبیر آن می تواند تاثیر بگذارد. این رو در ادامه این مطلب به شرخ تمامی آنها می پردازیم.

  بیشتر بخوانید : تعبیر خواب زیارت خانه خدا چیست؟

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با هواپیما

  اگر فردی در خواب ببیند که با هواپیما به مشهد می رود و در مسیر اتفاق و حادثه ای رخ نمی دهد تعبیرش این است که در آینده به موفقیت بسیار خواهد رسید که زندگی اش را تغییر می دهد. اما در حالیکه شخص خواب ببیند که در راه رفتن به مشهده با هواپیما حادثه ای رخ داده تعبیرش این است که در آینده دچار حقارت و تزلزل و نگرانی خواهید شد.

  تعبیر خواب مشهد رفتن به همراه پدر

  شیخ طوسی می فرمایند که اگر در خواب ببینید که به همراه پدرتان به سفر مشهد رفته اید ، تعبیر بسیار خوبی دارد و به این معناست که شما در دنیا عاقبت بخیر خواهید شد. و هیچ گاه طعم شرمندگی و بی آبرویی را نخواهی چشید.

  تعبیر خواب مشهد رفتن به همراه برادر

  همچنین ببا استناد بر تعابیر شیخ طوسی ، اگر در خواب دیدید که به همراه برادرتان به سفر مشهد رفته اید به این معنا است که شما و برادرتان هر دو پیشرفت چشمگیری در زندگیتان خواهید داشت و زندگی روی خوشی به شما نشان خواهد داد.

  تعبیر خواب مشهد رفتن به همراه مادر

  شیخ طوسی می گوید اگر مجردی در خواب ببیند که به همراه مادرش به مشهده می رود تعبیرش دور شدن از خطر و بلایا و همچنین بیماری ها و عاقبت بخیر شدن و یافتن همسری صالح خواهد بود.

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با شخصی که مرده

  اگر شخصی در خواب ببیند که با یکی از آشنایان و بستگانش که مرده به زیارت مشهده مقدس می رود تعبیرش این است که عمر شخص طولانی می شود و برکت زندگی او چند برابر خواهد شد. اما اگر در خواب ببینیم که با شخصی ناشناس که مرده به زیارت مشهد می رویم به این تعبیر است که اتفاق خوبی در آینده برای شما و خانواده تان رخ می دهد.

  با ستناد بر تعبیر خواب علامه مدنی ، سفر مشهد با مردگان به این معنی است که شما مورد توجه خداوند قرار گرفته و گناهانشان بخشوده شده. اما سایر معبران بر این باورند که دیدن این خواب نشانه برطرف شدن مشکلات مادی و دنیوی ، یافتن رزق و روزی حلال ، رسیدن به اهداف و علاقه ها و همچنین توبه کردن از معانی اصلی این خواب است.

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با قطار

  همانطور که گفیم جزئیات خواب در تعبیر نقش اساسی دارد بطور مثال اگر در خواب ببینید که با قطار به مشهد می روید به این معنا خواهد بود که در آینده خطر خوشحال کننده ای دریافت می نمایید و یا یک دوست قدیمی را ملاقات خواهید کرد.

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با اتوبوس

  اگر شخصی در خواب ببیند که با اتوبوس و به همراه دوستانتان به مشهد میرود می تواند به این معنا باشد که روز خوبی را با دوستانتان خواهید داشت.

  تعبیر خواب رفتن قصد مشهد رفتن

  علاوه بر مطالبی که در بالا عرض کردیم ، اگر شخصی در خواب ببیند که قصد دارد برای زیارت امام رضا (ع) به مشهد سفر کند تعبیرش بسیار خوش یومن و زیبا است. اون در آینده به سفر زیارتی مشرف می گردد.

  منبع مطلب : minevisam.com

  مدیر محترم سایت minevisam.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  برآورده شدن ناگهانی بعضی از حاجات ، شفا یافتن بیماری های ناعلاج ، از بین رفتن ناراحتی دردسر و بیماری تعبیر خواب رفتن به شهر مشهد جهت زیارت می باشد، این توضیحات را بارها و بارها از زبان معبران شنیده ایم و بدون تردید کسیکه خواب دیده است به مشهد مقدس سفر کرده است حس و حال بسیار خوبی دارد و یقین دارد که در این رویا چند معنای خوب و آرامش بخش نهفته است ، شیخ طوسی نوشته اند اگر دیدی به همراه پدرت به مشهد رفته ای به این معناست که در این دنیا عاقبت بخیر خواهی شد و هیچوقت در زندگی شرمنده ی خانواده نمی شوی ، اگر دیدی به همراه برادرت به مشهد سفر کرده اید به این علامت است که هر دوی شما امیدواری های جدید و نیکویی در زندگی پیدا میکنید و راه برای شما جهت پیشرفت کردن هموار می شود انگار که خوش شانسی و برکت به یکباره به خانواده ی شما روی کرده است،اگر ببینی به همراه مادرت در مشهد هستی و مشغول زیارتی به این نشان می باشد که از خطر یا بلای بیماری ها و بعضی از آفت های خطرناک دنیوی در امان هستی و چنان چه مجرد باشی عاقبت خوشی در انتظار شماست

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با مرده: اگر دیدی با مرده ای بستگان خودت در این زیارت هستی به این نشانه است که صاحب عمر طولانی خواهی شد و در زندگی نعمت و برکت پیدا خواهی کرد ، اگر از بیگانگان بود به این دلیل است که یک حادثه ی خوشایند و خوش یمن برای یکی از اعضای خانواده ی شما خواهد افتاد که آن را جشن میگیرید ، علامه مدنی نیز معتقد هستند سفر مشهد با مردگان می تواند نشانه ی بزرگی از بخشش گناهان و مورد توجه باری تعالی قرار گرفتن باشد ، سایر معبران نیز اعتقاد دارند که یافتن رزق و روزی حلال ، برطرف شدن مشکلات مادی و دنیوی ، رسیدن به اهداف و علاقه ها و همچنین توبه کردن از معانی اصلی این رویا هستند

  بطور کلی زیارت عتبات عالیات در خواب به جای امن و قرار گرفتن در ایمنی تعبیر می شود. اگر خواب ببینید به زیارتگاهی رفته اید، حاجتی در دل دارید که به واسطه کسی که به زیارت حرم او رفته اید، و به برکت دعای خیر آن شخص، به حاجت خود خواهید رسید و یا عملی انجام داده اید که ثواب زیارت حرم آن شخص به شما خواهد رسید.

  سوال : خواب دیدم به همراه پدربزرگم که فوت کرده اند سوار ماشین هستیم ازش پرسیدم کجا قرار هست بریم گفت من و تو را امام رضا طلبیده و باید حتما به زیارت حرمش برویم و خیلی خوشحال شدم تعبیرش چیه؟

  پاسخ: بیانگر عزت و آرامش برای پدربزرگتان و همچنین سلامتی و دل خوش برای خود شماست

  کاربران عزیز توجه داشته باشید مسافرت کردن به مشهد امام رضا برای زیارت در رویاهای ما تفسیرهای پیچیده و حساسی را به دنبال دارد به طور مثال حتی وسیله نقلیه ای که شما با آن سفر میکنید مثل موتور ماشین قاطر اسب زمینی یا هوایی بودن آن و ...نیز در منعنی آن تاثیر دارد که اتفاقا به مهمترین آن ها در پایین اشاره داشته ایم

  اگر کسی خواب ببیند که به مشهد برای زیارت اما رضا (ع) رفته است، عملی انجام داده که برای او ثواب حج نوشته شده و شفاعت امام رضا (ع) را برای خود خریده است. همچنین زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن بیننده خواب و در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است. کسی که این خواب را ببیند خداوند تعالی او را از شر دشمنانش ایمن نگه خواهد داشت انشاء الله.

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با اتوبوس: معبران می گویند سفر کردن با وسایل نقلیه ای مثل ماشین های سنگین و یا اتوبوس های مختلف که امروزی و جدید هستند نشانه‌ی شنیدن اخبار مهم است.اگر در این رویا همسفران شما برخی از رفقا بودند بیانگر آن است که با دوستانتان روزهای خوبی را سپری می‌کنید.

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با قطار: بدون شک میتوان دیدن این رویا با معنای مقابل توضیح داد : خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

  تعبیر خواب رفتن به مشهد با هواپیما: اگر در این مسافرت سالم به مقصد رسیدید نیکوست و بیانگر موفقیت ها بسیار زیادی و خوشحال کننده ای است که در ادامه ی زندگی نصیبتان می شود اما چنان چه در میان راه با مشکلات و حوادثی رو به رو شدید نشانه آن است که دچار حقارت و تزلزل و نگرانی خواهید شد.

  گردآورنده : توپ تاپ

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  رویا : من خاب دیدم با خواهرم قصد رفتن ب مشهد داشتم

  ناشناس : سلام من خواب دیدم با خانواده پدرومادروبرادرم به مهشد ربتم تعبییرش چیه؟

  ناشناس : سلام کسی خاب دیده که من با همسرم به مسهد رفتم تعبیرش‌چیه وخیلی هم التماس دعا داشته ازمن

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نرگس 24 روز قبل
  0

  خواب دیدم با نوه ام دارم میرم مشهد با ماشین شخصی

  ولی بین راه پیاده شدیم وارد روستا شدیم ولی تلاش میکنم بریم مشهد

  مهدی ربانی 3 ماه قبل
  0

  من خواب دیدم که در حیاط حرم امام رضا علیه السلام هستم و دارم ظریح را تواف میکنم تنهایی

  سارا 9 ماه قبل
  0

  سلام. من. ۲ تا خواب دیدم. اولی اینکه با با خانواده. و. مادر بزرگ. و خاله هام. بامشین داشتیم به طرف حرم اقا امام رضا میرفتیم ۲ من خواب دییم من و بابام همین جوری رفته بودیم خارج از شهر که من به بابام گفتم حالا. حرم نزدیکه. بیا بریم یه سر بعد یهو نزدیک شدیم اصلا راه طولانی نبود. ولی وقتی رسیدیم هوا خیلی تاریک شده بود حرم رو میدیدم ولی هرکاری میکردیم در ورودی پیدا نمیشد فقط خانه های تاریک. و ادم هایی که با بدی با آدم صحبت میکردن

  معصومه 11 ماه قبل
  1

  سلام من در خواب دیدم با دخترم سوار بر الاغ به مشهد میرویم

  1
  زهره 5 ماه قبل

  به آرزویتان می‌رسید اما زمان بر است باید صبور باشید

  مینا 11 ماه قبل
  -2

  با ماشین باخانواده به مشهد رفتیم وقتی به حرم رسیدم همسرم گفت تو برو ما هم میایم وقتی گفتم گم شدم اونجا جا ری هام هم بودن اما هم دیگر رو محال نذاشتیم بعد با هزار مکافات شوهرم را پیدا کردم

  حدیثه 12 ماه قبل
  0

  من خواب دیدم با خانواده ام بدون اجازه شوهرم باهاشون باقطاربه مشهدرفتم

  حمید 1 سال قبل
  -1

  سلام من خواب دیدم بخانواده خواهرم رفتم مشهد ولی در کوچه هایی باریک پیاده میرفتیم تا برویم حرم

  -2
  فاطی 10 ماه قبل

  برا منم تقریبا همین بود . داشتیم می‌رفتیم مشهد ولی راه روی رسیدن ب حرم کوتاه شیب دار. و زیر زمینی بود . البته ۲ تا راه داشت ک ما اول اینو انتخاب کردیم

  آیلین 1 سال قبل
  1

  با سلام

  من خواب دیدم با همسرم و پدر و مادرم به مشهد رفتیم ولی شوهرم منو برای زیارت نمی‌برد حرم و لجبازی می‌کرد

  2
  احمدنواب 5 ماه قبل

  مشهد زیارات امام رضا در خواب

  -1
  احمدنواب 5 ماه قبل

  مشهد زیارات امام رضا در خواب

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ماگانم خواب دیده که برادرم میره مشهد مادرمم با برادرم میره مشهد زیارت امام رضا

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من خواب دیدم که با شوهرم وخانودمو با دوستام داریم میریم به مسافرت منم از شوهرم پرسیدم کجا میریم شوهرمم گفت که داریم میریم مشهد زیارت امام رضا

  سوری 1 سال قبل
  1

  زن عموم که همسایه ماست از زیارت مشهد برگشت و من و مادرم برای زیارت قبول رفته بودیم همراه با شیرینی که در مورد حرم آقا صحبت می کردیم که در حیاط زن عمو کلی مارهای رنگی بود که رنگ زرد بیشتر بود

  سوری 1 سال قبل
  0

  زن عمو رفت مشهد و برگشت ما خونه ی آنها رفتیم همراه با شیرینی برای زیارت قبول همراه مادرم و در حیاط آنها مارهای رنگی بود که رنگ مار زرد زیاد به چشمم می خورد

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  خواب رفتن به مشهد

  ناشناس 2 سال قبل
  5

  سلام کسی خاب دیده که من با همسرم به مسهد رفتم تعبیرش‌چیه وخیلی هم التماس دعا داشته ازمن

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  خواب دیدم رفتم مشهد با خانواده شوهرم و رفتم برای نماز به صحن دیگری و در انجا گله ای از گوسفندان را دیدم که گفتن آن گله متعلق به امام رضا (ع)است و دو تا از گوسفندان که بره ی سیاه بودند خیلی بزرگ بودند که تعجب مرا برانگیخته بود و از یکی از آن گوسفندان بزرگ ترسیدم که به طرف بیاد و به من حمله کنه

  تی تی 2 سال قبل
  0

  سلام ممنون کسی که این پیام رو گذاشت مرسی ولی من خواب دیدم با برادر و مادر و پدرم قصد رفتن به مشهدرو داریم ولی نمی دو نم با چی لطفا زود تر جوابم رو بدین

  0
  نگار 1 سال قبل

  همون قصد رفتن به مشهد میشه

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  من خواب دیدم توی خونه پدری مادرم هستم چون ازدواج کردم خانه پدری مادر در خواب دیدم با خواهرم ومادرم که پیر وپسرم می‌خواهیم برای رفتن به زیارت به مشهد مقدس برویم وپسرم لباس خواصی ومثل فرم ارتشی تن کرده ومنتطر ماست تا با ما بیاد زیارت ومن تعجب کردم چون پسر من اصلان مثل پدرش اهل زیارت نییت خیلی هم مخالف کلان با دین رابته نداره حالا شاید ظاهرن این طور نشان میدن چون همیشه قرآن میبوین جالا تعبیر این خواب چی تسکر ناشناس یک مادر

  S 2 سال قبل
  0

  سلام. من خواب دیدم خواهرم با پدر شوهرش رفتن مشهد ولی ی نفر از آشنایان باعث شده بود که وسط راه برگردن و خواهرم ب شدت نارحت بود از این ک اون ی نفر نذاشته بود برن مشهد

  ناشناس 2 سال قبل
  5

  سلام من خواب دیدم با خانواده پدرومادروبرادرم به مهشد ربتم تعبییرش چیه؟

  0
  نگار 1 سال قبل

  با خانواده تعبیر خوبی داره متن بالا بودش بخون

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام خواب دیدم که با بجه هام و و چندتا دوستها و مادرم و خواهرم با قطار و یه نق داری با ماشین به زیارت امام رضا می رم تعبیرش چیست

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  خواب دیدم با دو تا پسران با قطار رفتیم زیارت آقا امام رضا

  رویا 2 سال قبل
  6

  من خاب دیدم با خواهرم قصد رفتن ب مشهد داشتم

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  من خواب دیدم که با خانواده رفتم

  تعبیرش چیه؟؟

  Masoumeh 2 سال قبل
  -1

  سلام من خواب دیدم ک با پدر و مادرم در مشهد هستیم

  میشه بگید تعبیرش چی میشه؟

  ************* 2 سال قبل
  0

  من دیدم با خاله هام رفتم

  یازینب 2 سال قبل
  0

  با سلام

  من خواب دیدم که دوستم به همراه خانوادشون قصد رفتن به مشهد رو داشتن .. از اونجا که چند سالی هست توفیق نشده که بریم زیارت آقا دوستم موقع حرکت "قطار" از طریق تماس گوشیش رو گذاشته بود تا من صدای راه آهن و حرکت قطار رو بشنوم .. تا جایی که یادم میاد ظهر بود . نمیدونم چیشد و وقتی بخودم اومدم متوجه شدم که خانواده ماهم بهمراه اونها توی قطار هستیم درحالی که هنوز قصد رفتن نداریم.

  به پدرو مادرم که گفتم چی میشه ماهم باهاشون بریم؟

  به وضوح یادم هست که اول کمی مکث و بعد قبول کردن! اونوقت بود که من و دوستم از خوشحالی و ناباوری خنده و گریمون درهم آمیخته شده بود ..

  شرمنده بابت شبیه داستان بودن خواب و همچین سابقه‌ای رو قبلا نداشتم .. ممنون میشم در تعبیر این خواب راهنماییم کنید

  باتشکر از سایت خوبتون🌸✋️

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  من در خواب دیدم با پدر و مادرت برادر با همکاران پدرم به مشهد می رویم و همه ما سوار مینی بوس بودیم.

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  خواب دیدم با همسر که ازش شلاق گرفتم رفتم مشهد خونه پسرم درحالی که پسر خارج زندگی میکنه ولی تو خواب پسرم مشهد زندگی میکرد و نوه منو میبودیم

  3
  ناشناس 2 سال قبل

  جوادی هستم خواب دیدم با همسری که ازش طلاق گرفتم رفتیم مشهد خانه‌پسرم نوه منو میبوسیدم درحالی که پسرم در حال حاضر خارج زندگی میکنه مشهد نیست ولی ما رفته بودیم مشهد خانه انها

  نرگس 2 سال قبل
  0

  سلام من خواب دیدم

  تو ماشین بودیم و با پدر و مادر و مادربزرگ و خواهر و برادرم داشتیم میرفتیم مشهد.

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  من خواب دیدم با خانواده ام به مشهد رفتیم و تنها خواهرم رو دیدم و داشتم اشک شوق می ریختم که امام رضا بعد از هفت سال مرا طلبیده.

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید