توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب کتک خوردن از پدر

  1 بازدید

  تعبیر خواب کتک خوردن از پدر را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  بدون شک اینکه کسی خواب ببیند از پدرش کتک میخورد به این تعبیر است که در یکی از امور و یا تصمیمات مهم زندگی اش با مخالفت های شدید دیگران رو به رو می شود و یا ممکن است دست به کاری اشتباه و بی هدف بزند که برای عاقبت خوشی نداشته باشد ، این مطلب را با ذکر مثالی برای شما روشن میکنیم ، بطور مثال کسی را تصور کنید که برای گرفتن دختری پافشاری زیاد میکند اما از سوی خانواده با ایرادات و یا انتقاد هایی  رو به رو می شود که طبیعتا پیش آمدن این مسائل باعث اوقات تلخی در زندگی میشود و یا شخصی را در نظر داشته باشید که قصد دارد در یک معامله و یا کاری بزرگ شرکت کند و ترس ریسک کردن دارد ، این قبیل موارد میتواند از معانی اصلی این رویا باشد ، خالد اصفهانی میگوید اگر خواب دیدی از پدرت بشدت کتک میخوری و دچار جراحت و یا خونریزی می شوی اصلا نیکو نیست و به این معناست که در یک بلا و یا دردسر خیلی بزرگ گیر میکنی که کسی نمیتواند شما را همراهی یا کمک کند
  سوال
  : خواب دیدم زن فاحشه ای را به خانه آورده بودم و با او در حال عشق بازی بودم ، خانواده ی من اینجا نبودند و میدانستم که تا چند روز دیگر با خانه باز نمیگردند بعد یک مرتبه متوجه شدم پدرم با عصبانیت بسیار زیاد در می زند وقتی من را دید با مشت و لگد حسابی کتکم زد و سرزنش کرد تعبیش چیه؟
  پاسخ
  : به این معناست که دیر یا زود بخاطر همنشینی با افراد ناخلف کاری انجام خواهی داد که خشم خانواده ات را بر می انگیزی و ممکن است زیان های جبران ناپذیری در این ماجرا به شما وارد شود و باید بسیار مراقب و محتاط باشی

  تعبیر خواب کتک خوردن از پدر مرده چیست؟ اگر ببینی دلیل این اتفاق بخاطر برخی از مسائل مادی و یا دنیوی است و مربوط به کار می باشد یـعـنـی در مال و اموال تو کم و کاستی و ضرر و زیانی بوجود می‌آید ،اگر دیدی در این حادثه یکی از شما گریه کرد نیکوست و نشانه آن است که به آرزوهای خود دست خواهید یافت، اگر ببینی بخاطر کتک خوردن زیاد فوت میکنی و یا از دست می روی به این علامت است که از شر تمام آفت های دنیوی نجات پیدا میکنی و صاحب عمری طولانی و با عزت می شوی ،اگر دیدی موقع تنبیه شدن لبخند میزنی و یا شادمان هستی نشانه پیشرفت سریع و درخشان در کارهای مورد علاقه است.چنان چه ببینی دیگران مانند برادر خواهر دوست و ...از پدر فوت شده ی خود کتک می خورند و تو فقط از دور یا نزدیک شاهد هستی علامت آن است که در زندگی به‌موفقیت چشمگیری دست خواهید یافت.

  پرسش: پدر من چهار ماه پیش بخاطر بیماری سختی مرده و دیشب خواب دیدم کهبا چوب ازش کتک میخورم ، انقدر من را زد که از سر و صورتم خن زیادی به راه افتاد درست یادم نمیاد ولی گمان میکنم بخاطر اینکه با چند تا از دوستانم سیگار کشیده بودیم داشت منو تنبیه میکرد در جایی که در دنیای واقعی و در زمانی که زنده بودند یاد ندارم حتی یکبار دست روی من بلند کرده باشند لطفا تعبیرش را بفرمایید؟

  پاسخ:این زد و بند و این خشونت دیده شده در رویای خود را به این حساب بگذارید که فردی دلسوز و مهربان شما را در زندگی نصیحت میکند و در روزهایی که غمگین و تنها هستید یاوری را در کنار خود مشاهده میکنید که میتواند حال شما را خوب و ارام کند

  تهیه کننده : توپ تاپ

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب پدر - 49 معنی مختلف و متفاوت » پاموه » تعبیر خواب - روانشناسی

  تعبیر خواب پدر - 49 معنی مختلف و متفاوت » پاموه » تعبیر خواب - روانشناسی

  دیدن پدر در خواب بسیار رایج است .در اکثر اوقات این خواب به این صورت دیده می شود :

  در این مطلب به معانی مختلف دیدن پدر در خواب اشاره خواهد شد.

  تعبیر خواب پدر

  دیدن پدر در خواب معمولا نماد اعتماد ، محافظت و کنترل در زندگی است .اگر در خواب ببینید که پدر هستید ، نشان دهنده این است که در حال گذراندن روزهایی سختی در زندگی هستد.

  این خواب نشان می دهد مسئولیت های سختی به عهده شما گذاشته شده است که آرامش شما را سلب کرده است. شما دوست دارید به دوران بی مسئولیتی قبل برگردید و آزادانه زندگی کنید.

  تعبیر خواب مریض شدن پدر

  پدر در خواب نماد قدرت و توانایی کنترل است.اگر در خواب ببینید که پدر شما ناتوان و مریض شده است به این معنی است که حس می کنید قدرت کنترل زندگی خودتان را از دست داده اید.

  احساس می کنید اطرافیان ، آن طور که باید ، به حرف ها و اعتقادات شما احترام نمی گذارند و از این بابت بسیار ناراحت هستید.احتمالا زندگی زناشویی شما دچار مشکل شده است .

  تعبیر خواب ناراحتی و عصبانیت پدر

  اگر در خواب ببینید که بابای شما از شما ناراحت است و با شما دعوا می کند به این معنی است که شما احساس می کنید به خانواده خودتان شدیدا وابسته هستید.

  در صورتی که ازدواج کرده اید ، این وابستگی می تواند برای زندگی شما بسیار مضر باشد.شما باید اعتماد بنفس خودتان را تقویت کرده و به مرور از خانواده جدا شده و به زندگی خودتان بپردازید.

  شما برای رسیدن به اهدافتان بر روی خانواده خودتان حساب زیادی باز کرده اید و وابسته به آنها هستید. خودتان نیز از این مورد در عذابید و دنبال راهی برای مستقل شدن می گردید .

  تعبیر خواب مردن و فوت شدن پدر

  اگر در خواب ببینید که پدر شما فوت کرده است و یا در حال مرگ است به این معنی است که شما حس می کنید کاملا استقلال عمل خودتان را از دست داده اید و دیگران برای شما تصمیم گیری می کنند.

  شما بسیار انسان وابسته ای هستید و در کوچکترین مسائل زندگی نیز به حرف دیگران گوش می دهید .شما تمام علایق و آرزوهای خودتان را بر باد رفته حس می کنید.

  باید کمی اعتماد بنفس خودتان را تقویت کرده و مستقل تر زندگی کنید.این فشار روانی ناشی از بی ارادگی می تواند برای شما بسیار مضر باشد.با این رفتار شما هیچگاه نمی توانید پیشرفت داشته باشید.

  تعبیر خواب حرف زدن با پدر

  این خواب به شما می گوید که دوست دارید با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کنید. شما شدیدا احساس تنهایی و ناامیدی می کنید و دوست دارید روابط اجتماعی شما بسیار بهتر شود.

  اگر در خواب ببینید که با پدر قهر و قطع ارتباط کردید

  به این معنی است که شما احساسات و عواطف خودتان را نادیده می گیرید .شما برای رضایت و خوشحالی دیگران هر کاری انجام می دهید و در این بین اصلا توجهی به رضایت خودتان ندارید.

  شما یا بیش از حد فداکار هستید و یا شدیدا دهن بینی می کنید و گفته ها و نظرات دیگران برای شما بسیار اهمیت دارد.

  تعبیر خواب گریه کردن پدر

  شما شدیدا از لحاظ عاطفی سرکوب شده اید. شدیدا احساس ناامنی و عدم اعتماد بنفس دارید.ممکن است به شما خیانت جنسی شده باشد.در هر صورت شما احساس می کنید از نظر دیگران بی ارزش هستید و کسی که او را دوست دارید ، به شما اهمیتی نمی دهد.

  تعبیر خواب کتک خوردن از پدر

  در صورتی که در خواب ببینید که با پدرتان دعوا می کنید و او شما را کتک می زند به این معنی است که شما اعتماد خودتان را به دیگران از دست داده اید و احساس می کنید دیگران در تلاش هستند که به شما ضربه بزنند.

  شما گذشته ناراحت کننده ای داشته اید که باعث این بی اعتمادی شده است .این بی اعتمادی می تواند زندگی شخصی و کاری شما را تحت تاثیر قرار داده و مانع پیشرفت شما شود.

  تعبیر خواب گم کردن پدر

  اگر در خواب ببینید که پدرتان را گم کرده اید.یا ممکن است در خواب ببینید که در خانه هستید و منتظر پدرتان هستید ولی او دیر می کند و به خانه نمی آید می تواند معانی مختلفی داشته باشد.

  ممکن است شما از لحاظ مالی دچار مشکل شده اید و نمی دانید آینده مالی شما چه خواهد بود.شما از بی پولی شدیدا وحشت دارید و راه حلی به ذهنتان نمی رسد.

  ممکن است در راوبط زناشویی و یا عاشقانه خودتان دچار مشکل شده اید.برای مثال ممکن است با کسی روابط عاشقانه دارید ولی از آینده این رابطه شدیدا نگران هستید و نمی دانید که به ازدواج ختم خواهد شد یا خیر .

  یا ممکن است با همسر خود اختلاف دارید و نمی دانید این اختلاف به کجا ختم خواهد شد.شما حتی به طلاق راحت و توافقی نیز راضی هستید ولی ممکن است طرف مقابل قصد اذیت کردنتان را داشته باشد .

  معبران چینی نظرات مختلفی در مورد دیدن پدر در خواب دارند که در ادامه به برخی از انها به صورت تیتر وار اشاره می شود.

  در مورد تعبیر خواب پدر به این نکات توجه داشته باشید که :

  در صورتی که در گذشته بسیار نزدیک با پدر خودتان درگیری داشته اید ، دیدن این خواب کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.اگر به تازگی پدر خودتان را از دست داده اید ، دیدن خواب مرگ پدر و یا مریض بودن پدر و یا حرف زدن در خواب با او کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

  در صورتی که مدت های زیادی از پدر خودتان دور بودید و دلتنگ او هستید و خواب او را می بینید کاملا طبیعی است و معنی خاصی ندارد.

  تعبیر خواب های قدیمی در مورد پدر

  تعبیر خواب پدر فوت شده از نظر ابن سیرین

  دیدن این خواب نشانه رحمت و برکت است .اگر ایشان واقعا فوت کرده اند به این معنی ایت که گناهان او بخشیده شده است و برای شما خیر و برکت در پیش است .

  اگر در خواب ببینی که پدر مرحوم خودت را می بوسی به این معنی است که او را بسیار دوست داری. اگر او را می بوسی ولی او از دست تو ناراحت و عصبانی است به این معنی است که دچار مشکلات مالی خواهی شد.

  دیدن مرگ پدر شوهر

  اگر در خواب ببینی که پدر شوهرت فوت کرده است ،مشکلات زندگی تو حل خواهد شد.

  تعبیر خواب پدر از نظر امام صادق

  روایت معتبری در این مورد یافت نشد.

  ↓↓↓بروز رسانی در تاریخ 7 آذر 98 ↓↓↓

  یکی از رایج ترین خواب هایی که در مورد پدر و مادر دیده می شود و بسیار نیز ناراحت کننده است ، دیدن خواب مرگ والدین است . دیدن مرگ پدر در خواب می تواند بسیار دردناک و غم انگیز باشد. در ادامه این مطلب به برخی از معنای این خواب اشاره خواهد شد.

  تعبیر خواب مرگ پدر

  از انجایی که والدین معمولا مدت بسیار طولانی در کنار فرزندان خود هستند ، نقش بسیار مهمی در زندگی انها دارند. در صورتی که کسی به پدر و یا مادر خود شدیدا علاقمند باشد ، ممکن است برای سلامتی او بسیار نگران بوده و مدام نگران از دست دادن و مرگ او باشد.بسیاری از خواب هایی که در مورد مرگ پدر و مادر می بینیم نیز دقیقا به دلیل نگرانی ما از بابت سلامت آنها ست و معنی خاصی ندارد.

  مرگ پدر در خواب معمولا نمادی از احساس امنیت و نیاز به آرامش ماست . البته باید توجه داشته باشید که در بسیاری از اوقات ، در صورتی که پدر شما زنده است و شما خواب مرگ او را ببینید ، نشان دهنده نگرانی شما از بابت از دست دادن او بوده و معنی خاصی ندارد.

  همچنین اگر کسی پدر خود را از دست داده است ، تا مدت های زیاد ، دیدن خواب پدر و مرگ پدر کاملا طبیعی بوده و معنی و تعبیر خاصی ندارد.

  دیدن مرگ پدر در خواب معمولا نماد نیاز به حمایت است .دقیقا همان چیزی که پدرها در زندگی واقعی برای فرزندشان انجام می دهند.اگر  کسی در خواب ببیند که پدرش در حال مرگ است و از مرگ او ناراحت نیست می تواند به این معنی باشد که احساس می کند نیاز به آرامش و استقلال بیشتری دارد.

  این خواب همچنین می تواند به این معنی باشد که احساس می کنید بدون دفاع شده اید و به صورت ناگهانی پشتیبان خود را از دست داده اید .درست مانند احساسی که در زمان ورشکستگی و یا طلاق و شکست عشقی ، تجربه می کنید.

  دیر رسیدن به محل مرگ پدر

  اگر در خواب ببینید که که پدرتان فوت کرده است و شما در زمان مرگ در کنار او نبوده اید و مرگ او را ندیدید ، به این معنی است که احساس می کنید نتوانسته اید احساسات خودتان را به او ابراز کنید. شما حرف های نگفته زیادی با پدرتان دارید و اگر او زنده است بهتر است که با او صحبت کرده و مشکلاتتان را حل کنید.

  تعبیر خواب حرف زدن پدر مرده

  اگر در خواب ببینید که که با مرده در حال حرف زدن هستید می تواند معنای مختلفی می تواند داشته باشد. اگر پدرتان واقعا فوت کرده است ، این خواب نشان دهنده این است که دلتنگ پدر هستید و احساس می کنید انگونه که باید نتوانستید با او مهربانی کنید . اگر پدر شما زنده است ، این خواب نشان دهنده این است که پدرتان به شما حرف هایی زده است که باعث ناراحتی شما شده است .

  رابطه شما با پدرتان دچار مشکل شده است و ناخودآگاه شما با این خواب سعی می کند کمی از فشار روحی و درونی شما را کاهش دهد .

   تعبیر خواب لبخند پدر مرده

  اگر در خواب ببینید که پدر شما فوت کرده است ولی به شما لبخند می زند به این معنی است که تصمیمات درستی در مورد شغل و یا مسائل مالی خودتان گرفته اید و از نتیجه به دست آمده بسیار راضی هستید .

  تعبیر خواب دعوا کردن با پدر مرده

  اگر در واقعیت پدرتان را از دست داده اید و در خواب ببینید که با او در حال دعوا کردن هستید به این معنی است که کسی یا کسانی در زندگی واقعی ، اختیار عمل را از شما گرفته اند و در کارهای مهمی که می خواهید انجام دهید ، دخالت بیجا می کنند. این شخص روح و روان شما را آزده کرده است و فشار روحی زیادی بر شما وارد می کند که می تواند به راحتی جلوی پیشرفت شما را بگیرد.

  تهیه و ترجمه اختصاصی : pamuh.com©

  منبع مطلب : pamuh.com

  مدیر محترم سایت pamuh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابوالفضل 6 ماه قبل
  3

  سلام،خواب دیدم که بنده از خانه رفتم بیرون و از خونواده جدا باشم برای اینکه با پدرم اختلاف داشتم و در عالم خواب رفتم خانه ابجیم خونوادم یه دفعه اونجا ظاهر شدن و پدرم مرا دید و به شدت کتک زد تعبیرش چیه ممنون

  m.a 8 ماه قبل
  1

  ..

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستانم خانه ی ما است و در حال کوتاه کردن موهای خودش است و کمی ناراحت به نظر می رسید مادرم و مادر دوستم و مادر بزرگم به بیرون رفتن من به سمت اتاقم رفتم و خواستم از کمد کش مویی بردارم که یک دفعه پدرم به داخل اتاق آمد و گفت داری چیکار می کنی کش مو از دستم افتاد نشستم تا بگیرمش پدرم به سمتم آمد و دوباره گفت داری چه غلطی می کنی و من را به سمت در حل داد و در کمد رو باز کرد در کمد بغییر. از لباس چیزی نبود اما یک دفعه عصبانی شد و زد پشت کمرم افتادم زمین اما همون طور داشت می زد خیلی دردم گرفته بود و ناله می کردم و این خواب برای یک دختر نوجوان چه تعبیری دارد؟

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستانم خانه ی ما است و در حال کوتاه کردن موهای خودش است و کمی ناراحت به نظر می رسید مادرم و مادر دوستم و مادر بزرگم به بیرون رفتن من به سمت اتاقم رفتم و خواستم از کمد کش مویی بردارم که یک دفعه پدرم به داخل اتاق آمد و گفت داری چیکار می کنی کش مو از دستم افتاد نشستم تا بگیرمش پدرم به سمتم آمد و دوباره گفت داری چه غلطی می کنی و من را به سمت در حل داد و در کمد رو باز کرد در کمد بغییر. از لباس چیزی نبود اما یک دفعه عصبانی شد و زد پشت کمرم افتادم زمین اما همون طور داشت می زد خیلی دردم گرفته بود و ناله می کردم و این خواب برای یک دختر نوجوان چه تعبیری دارد؟

  ندا 1 سال قبل
  0

  همسرم خواب دیده که از پدرم 3تا سیلی خورده به نظرتون تعبیرش چیه؟

  محسن 1 سال قبل
  0

  سلام . دیشب خواب دیدم پدرم که حدود 3 ماه قبل فوت کرده بی دلیل با خط کش فلزی من را کتک میزند . تعبیرش چیه ؟

  مجتبی 1 سال قبل
  0

  سلام

  سلام

  پدرم مرا میزد هرچقدر میگفتم بسه ادامه میداد‌ وقتی میخواستم دفاع یا فرار کنم نمیشد و خودم خسته شدم آمدم خودم را بزنم تا دلش بسوزد بس کند نمی توانستم وقتی هم مادرم میخواست از من دفاع کند خودم اجازه نمیدادم

  پ 1 سال قبل
  1

  سلام من خواب دیدم از پدرم که فوت کرده کتک میخورم زیاد تعبیرش چیه

  masoumeh_vf 1 سال قبل
  0

  سلام امشب خواب دیدم که مامانم از بابام کتک می خوره البته تو خواب فکر می کردم بابام قیافش اصلا شبیه بابام نبود منم رفتم مامانمو جای کتکاشو بوس کردم بعد ازمنم عصبانی شد اومد با یه گوشت کوب محکم زد از دلم بقدری فشار داد و دلم درد گرفت که بیدار شده بودم هنوز دلم درد می کرد بعد به من گفتن از این جا برو من مجردم ولی هی میترسیدم بچم بیوفته آخرم جمع کردم برم که به سینی دادن بهم که کمی کیک توش بود با کله یه بچه که کلش شبیه خانمای بزرگ بود

  نفس 1 سال قبل
  1

  سلام من خواب دیدم عمه م اینا از تهران اومدن پدرم عروسک هام رو میزاره جلو بچه هاش منم رو عروسک هام حساسم میبینم پاره شده میگم عروسک هام رو پاره کردن ببین جمع میکنم میبرم باز میاره بعدش یهو منو میزنه اونقد زده بود ک همه جای بدنم سیاه کبود بود غذا میخوردن ب من گف بیا توام بخور گفتم میل ندارم بازم میخواست بزنه نذاشتن رفتم اتاق دختر عمه م ک همسن من هس اومد پیشم بدنمو دید ناراحت شد بعد زنگ زدم تصویری یا زنگ زد نمیدونم کی بود یه پسر بود اما دوست پسرم نبود مطمئنم قیافه ش شبیه اون نبود پسره میدید پوزخند میزد ک یهو از خواب پاشدم

  تعبیرش چیه میشه بگید ممنون؟

  نفس 1 سال قبل
  0

  سلام

  من شب خواب دیدم که عمه م اینا از تهران اومده بودن خونه ما پدرم عروسک هام رو جلوی بچه هاشون گذاشته بود منم لهش گفتم پاره میکنن جمع کردم نمیدونم چطورم شد یادم نمیاد پاشد کتکم زد همه جام سیاه و کبود بود بعدش دیدم تو خواب با دوست پسرم حرف میزنم و بهش میگم بابام کتکم زده این خواب تعبیرش چیه؟

  محمد 1 سال قبل
  -2

  سلام اصلامشخص نیست چیزی

  هرکی یه نظری میده

  ازاینکه خودم میدونم خـواب کتک خوبه

  امامتاسفانه اینجااشیامختلفی میگن

  امین 1 سال قبل
  0

  سلام خواب دیدم در زمین کشاورزی طالبی بود مادرم طالبی میچید پدرم دنبالم بود کتکم بزنه خواب دختر زیبا دیدم که دوستش داذم خواب اب روان دیدم همش زیبا بود فقط پدرم میدوید منو کتک بزنه

  . 1 سال قبل
  -2

  سلام

  من تو خواب دیدم بابام با مامانم دعواش شده و به فردی گفت که مامانمو بزنه بعدش که من اینو دیدم از بابام متنفر شدم و شروع کردم باهاش دعوا کردم ولی منو اصلا نزدو برادرم هم پافشاری میکرد که از هم جدا بشن

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام

  . 1 سال قبل
  0

  سلام خسته نباشید

  من خواب دیدم داشتم داخل آشپز غذا میخوردم بابام

  اومد داخل باهام حرف زد من با آرومی جوابش دادم

  یهو دیدم بابام شروع کرد به سیلی و کتک زدن به من منم مات و مبهوت مونده بودم و هیچی نمی گفتم فقط کتک میخوردم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید