توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تغییر رشته از بهداشت عمومی به پرستاری

  1 بازدید

  تغییر رشته از بهداشت عمومی به پرستاری را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  شرایط تغییر رشته | دانشکده پیراپزشکی | دانشگاه علوم پزشکی کاشان | کاشان

  شرایط تغییر رشته

  دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته با رعایت ضوابط ذیل می تواند رشته خود را به رشته دیگر تغییر دهد.

  ثبت نام  و انتخاب واحد در صورت تغییر رشته

  دفعات استفاده از شرایط تغییر رشته دانشجو در طول مدت تحصیل در هر مقطع

  در طول مدت تحصیل خود تنهایک بار مجاز است.

  زمان درخواست تغییر رشته

  شرایط تغییر رشته اضطراری

  چنانچه دانشجو در دوران تحصیل دچار بیماری یا سانحه ای گردد که به تشخیص شورای پزشکی دانشگاه و تأیید شورای آموزشی
  دانشگاه توانایی ادامه تحصیل در آن رشته را نداشته باشد می تواند بارعایت سایر مقررات به رشته دیگری که از لحاظ نمره آزمون ورودی،
  نزدیکترین نمره را دارد تغییر رشته دهد.

  منبع مطلب : paramedicine.kaums.ac.ir

  مدیر محترم سایت paramedicine.kaums.ac.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تغییر رشته به پرستاری - راهنمای تغییر رشته به پرستاری - پاسخ با ما

  تغییر رشته به پرستاری - راهنمای تغییر رشته به پرستاری - پاسخ با ما

  علاوه بر مقاله ای که تقدیم شما میشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئی تلفنی به شما عزیزان می باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغایت 12 شب از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

  تماس از استان تـهران: 9092301611

  تماس از سراسر کشور: 9099071612

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  مدیر محترم سایت pasokhbama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری 99-1400

  arshad parstari

  رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری99 ؟  با لیسانس پرستاری در چه رشته هایی می توانم شرکت کنم ؟ آیا برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت همزمان می توانم در دو رشته امتحانی شرکت کنم ؟ بهترین گرایش کارشناسی ارشد پرستاری کدام است ؟ برای ارشد پرستاری چی بخونم ؟ بهترین کتاب ها برای ارشد پرستاری را از کجاتهیه کنم؟ 

  و بسیاری از سوالات دیگر که ذهن شما داوطلبان را درگیر خود کرده است. با توجه به سوالات بسیار زیاد شما عزیزان در رابطه با رشته های علوم پزشکی، موسسه علوم پزشکی سنا  اقدام به گرد آوری رشته های مجاز برای متقاضیان کارشناسی پرستاری که قصد شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت را دارند کرده است بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال در رابطه با رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری از طریق ارتباط با موسسه می توانید پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

  رشته های مجاز برای ارشد پرستاری

  با مطرح شدن رشته های مجاز دو سوال برای داوطلبان ایجاد می شود:

  1- رشته های مجاز ارشد پرستاری کدامند؟ ( با کارشناسی چه رشته ای می توان در مقطع ارشد پرستاری ادامه تحصیل داد)

  شاید برای اکثر شما متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت این سوال ایجاد شود که با داشتن چه مدرکی مجاز به شرکت در آزمون ارشد پرستاری هستم و داوطلبانی که فارغ التحصیل رشته پرستاری هستند و قصد شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی را دارند، می توانند علاوه بر رشته پرستاری در دیگر رشته های آزمون ارشد وزارت بهداشت که در ادامه معرفی میکنیم شرکت نمایند. بعد از اطلاع از رشته های مجاز یکی از بیشترین سوالاتی که متقاضیان رشته ارشد پرستاری ار مشاوران ما می پرسند اطلاع از ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده دولتی و شهریه پردداز است که در مقاله ضرایب و ظرفیت کنکور ارشد پرستاری 98-99 به طور کامل به ظرفیت پذیرش و دانشگاه ها در هر شهر اعلام شده است.

  2- با مدرک پرستاری در چه رشته هایی در مقطع ارشد می توان شرکت کرد؟

  بسیاری از داوطلبان هستند که با کارشناسی پرستاری قصد ادامه تحصیل در رشته هایی دیگری عیر از پرستاری را داد در ادامه لیست رشته هایی که مجاز به شرکت در کنکور ارشد با کارشناسی پرستاری هستید را در اختیار شما قرار می دهیم.

  رشته های مجاز ارشد پرستاری - بهترین منابع

  متقاضیان ارشد پرستاری  به دلیل شاغل بودن و مشغله‌های کاری وزندگی،  اغلب به دنبال کتابی هستند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد و به دلیل زمانبر بودن رفرنس معمولا به سمت مطالعه این کتاب ها با حجم زیاد نمی روند.  به همین منظور برای این رشته پیشنهاد ما به داوطلبان مطالعه کتاب‌های طبقه‌بندی‌شده هست.

  انتخاب منابع یکی از مهم‌ترین مواردی است که شما به‌عنوان متقاضی ارشد پرستاری باید به آن توجه کنید که توضیح کامل بهترین منابع ارشد پرستاری، رفرنس اعلام‌شده وزارت بهداشت در مقاله منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری به‌طور کاملا اختصاصی توضیح داده‌شده است. و البته پاسخ تمام سوالات خود را در مقاله  سوالات متداول آزمون ارشد پرستاری بعد از مطالعه در صورت داشتن سؤال می‌توانید از طریق ارتباط با مشاوران سنا هر آنچه را که برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت نیاز دارید را دریافت نمایید.

  رشته های مجاز ارشد پرستاری - نحوه انتخاب دو رشته امتحانی در ارشد پرستاری

  متقاضیان شرکت در آزمون ارشد پرستاری علوم پزشکی می توانند همزمان در دو رشته امتحانی شرکت نمایند. شرکت در دو رشته امتحانی مستلزم رعایت قوانینی است که در ادامه به معرفی این قوانین می پردازیم. داوطلبان برای انتخاب رشته دوم می تواند در مرحله ثبت نام در دو رشته از دو گروه را انتخاب نماید که : 

  1- رشته فارغ التحصیلی شما برای آن رشته امتحانی مجاز باشد.

  2- رشته دوم انتخاب شده توسط شما در گروهی متفاوت از گروه امتحانی رشته اول قرار گرفته باشد.

  رعایت نکات مهم در انتخاب رشته های مجاز برای ارشد پرستاری

  رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری  : کسی که قصد دارد در یکی از گرایش های یک مجموعه قبول شود، هنگام ثبت نام باید از لیست رشته های موجود به دنبال نام مجموعه باشد نه نام گرایش به عنوان مثال: کسی که قصد دارد در رشته icu قبول شود، هنگام ثبت نام باید از گروه دوم (B) نام مجموعه پرستاری را انتخاب کند لذا موقع ثبت نام نیازی نیست گرایش خود را تعیین کنید.

  در صورتی که رشته اول انتخابی شما بصورت مجموعه ای بوده و دارای چند گرایش می باشد مثل مجموعه پرستاری و .. توصیه میکنیم انرژی خود را به جای اینکه صرف رشته دوم کنید، آن را صرف قبولی در سایر گرایش ها از همان مجموعه امتحانی رشته اول نمایید. همچنین متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند که رشته دوم خود را به نحوی انتخاب کنید که حداقل دو درس از آن با دروس رشته اول مشترک باشد.

  به دلیل پرمتقاضی بودن و بازار کار رشته پرستاری اغلب داوطلبان به دنبال تحصیل در رشته پرستاری می باشند، موسسه علوم پزشکی سنا به دلیل سوالات بسیار متقاضیان برای ادامه تحصیل در رشته های مجموعه پرستاری و کسب رتبه قبولی در آزمون ارشد اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی و بسته های آموزشی ارشد پرستاری کرده است، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با تلفن 02166574345 پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

  برای دریافت اطلاعات در رابطه با ارشد پرستاری مقاله های درج شده در پایین را مطالعه فرمایید:

  لیست کتاب های پرستاری

   آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

  نمونه کارنامه آزمون ارشد پرستاری سال 98-99

  کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه آزاد

  منبع مطلب : sanapezeshki.com

  مدیر محترم سایت sanapezeshki.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Ha 25 روز قبل
  0

  سلام اینکه میشه تغییر رشته داد از بهداست عمومی ب پرستاری درسته؟؟

  برای ارسال نظر کلیک کنید