توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تغییر شماره تلفن قبض برق اصفهان

  1 بازدید

  تغییر شماره تلفن قبض برق اصفهان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  حذف قبض برق با پیامک شماره تلفن همراه و شناسه قبض برق به 10001521 یا ارسال شماره موبایل به سایت TBTB.ir تا 15 شهریورماه - اقتصادگردان | خبر فارسی

  اصفهان| پاسخ به سئوالات مردمی راهی برای قبول تغییرات است؛ نظرات مردمی در‌باره حذف قبوض کاغذی برق

  اصفهان| پاسخ به سئوالات مردمی راهی برای قبول تغییرات است؛ نظرات مردمی در‌باره حذف قبوض کاغذی برق

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تغییر همیشه و در همه زمینه‌ها با مقاومت‌هایی روبرو است اما این مهارت مسئولان مربوطه است که چگونه می‌توانند مزایا و معایب این تغییرات را به ذی‌نفعان تفهیم کنند.

  از جمله تغییراتی که به تازگی در سازمان‌ها و ادارات صورت گرفته حذف قبوض کاغذی است که خود به تنهایی می‌تواند صرفه‌جویی عظیمی در مصرف کاغذ داشته باشد. از طرفی الکترونیکی کردن این قبوض سبب شده همیشه در دسترس باشند و به راحتی بتوانیم برای پرداخت و آرشیو آنها به گوشی‌های خود مراجعه کنیم و اطلاعات مصرفی خود را داشته باشیم.

  اما این تغییرات البته مانند طرح‌های دیگر حتماً مشکلاتی را هم دربر دارد که با گذشت زمان و اصلاحات به نتیجه می‌‌رسد. از جمله اشکالات این طرح پیامک کردن اشتباه شماره‌هاست که در این صورت مشترکان قبوض خود را در یافت نخواهند کرد و البته پیامک‌های اطلاعاتی که به جای یکبار چندین بار برای مشترکان ارسال می‌شود.

  از طرفی اجرای این طرح سبب می‌شود عده‌ای به این فکر کنند که با این روش شاید خیلی نتوانند اطلاعات کامل دریافت کنند و چنانچه اشتباهاتی صورت بگیرد متوجه نمی‌شوند و عده‌ای این روش را بهانه خوبی برای گران شدن تعرفه‌‌ها می‌دانند.

  عده‌ای دیگر علامت سئوال‌هایی در زمینه جابجایی‌ها دارند که چگونه می‌توانند این تغییر و تحولات را منتقل کنند؟ اینها همه سئوال‌ها و نگرانی‌های مشترکان هست که به حق مسئولان برای راضی نگه داشتن آنها  و موفق شدن در این طرح باید پاسخ قانع‌کننده داشته باشند.

  یکی از مشترکان درباره اشکالات این طرح اینگونه می‌گوید: البته که ایده دریافت پیامک ایده خوبی است ولی مشکل اصلی که من در این زمینه دارم این است که به علت دریافت پیامک‌های زیاد در روز پیامک قبوض پایین رفته و من فراموش می‌کنم که قبوض خودم را پرداخت کنم.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در خصوص این سئوالات و روش‌های برطرف کردن آنها اظهار داشت: فعال شدن درگاه پرداخت اینترنتی یکی از مزایای حذف قبوض کاغذی است و شهروندان به ساده‌ترین روش ممکن می‌توانند قبض برق خود را پرداخت کنند.

  حمیدرضا پیرپیران درباره سئوالات شهروندان مبنی بر چگونگی تغییر شماره دریافت پیامک به دنبال تغییر محل سکونت گفت: شهروندان می‌توانند با شماره تلفن 3821 تماس گرفته و شماره تلفن جدید را اعلام کنند، همچنین ارسال پیامک به شماره 20000121 و مراجعه به سایت شرک توزیع برق شهرستان از دیگر روش‌های تغییر شماره تلفن دریافت پیامک قبض هست.

  وی در پاسخ به این سئوال که با پیامکی شدن قبوض تعرفه‌ها افزایش یافته است یا خیر، بیان کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه 7 درصد افزایش نرخ برای همه تعرفه‌های مشترکان داشته‌ایم.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان تصریح کرد: از ابتدای خرداد امسال نیز 16 درصد برای مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت نکنند افزایش درنظر گرفته شده است، الگوی مصرف از خرداد تا شهریور 300 کیلووات ساعت و برای بقیه ماه‌های سال، هر ماه 200 کیلووات ساعت است.

  وی افزود: اگر مشترکان الگوی مصرف را رعایت کنند فقط شامل 7 درصد افزایش نرخ خواهند بود و اگر این میزان را رعایت نکنند نرخ پرداختی آنان 23 درصد افزایش می‌رسد.

  پیرپیران درباره افزایش مبالغ قبوض شهروندان نیز خاطرنشان کرد: امسال طول دوره گرما نسبت به سال گذشته بیشتر بود و حرارت 38 درجه را برای 49 روز داشتیم، همچنین حرارت بالای 39 درجه را سال گذشته 17 روز و امسال 34 روز داشتیم، بنابراین طولانی بودن دوره گرما سبب شد که مشترکان، برق بیشتری مصرف کنند و قبض برق آنان مبلغ بیشتری را داشته باشد.

  به گفته مسئولان تا کنون 97 درصد شماره‌های تلفن مشترکان برداشت شده است و 3 درصد باقی‌مانده نیز مربوط به ارگان‌های دولتی و خانه‌هایی بوده است که سکنه‌ای درآن نبوده است که در چند روز آینده این 3 درصد نیز همپوشانی می‌شود.

  انتهای پیام/ش

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حذف قبوض کاغذی برق در اصفهان از ابتدای مهرماه

  حذف قبوض کاغذی برق در اصفهان از ابتدای مهرماه

  مهرداد جنتیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به مزایای حذف قبوض کاغذی، اظهار کرد: با اجرای این طرح توجه ویژه ای به رعایت مسائل زیست محیطی شده و از قطع شدن تعداد زیادی اصله درخت جلوگیری می‌شود زیرا در حدود هفت میلیون برگ قبض که در طول یکسال به دست مردم می‌رسید حذف می‌شود.

  وی افزود: همچنین با حذف قبوض کاغذی، ارتباط دو سویه بین مردم و شرکت توزیع بیش از پیش تقویت شده و مردم نیز می‌توانند پیشنهادات خود را از این طریق به ما ارائه دهند همچنین محتوای بخشنامه ‌ها و یا خاموشی برنامه ریزی شده‌ را می توان قبل از اعمال به اطلاع مردم رساند.

  ‌معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: قبوض از این پس به صورت پیامکی به دست مردم می‌رسد، بنابر این باید شماره تلفن حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک را جمع آوری کنیم البته شماره تلفن حدود ۶۰ درصد از مشترکان از قبل موجود است، در حین جمع آوری شماره تلفن‌ها، این موارد نیز صحت سنجی می‌شود.

  جنتیان افزود: تا پایان شهریور ماه تمام تلفن‌ها به روز رسانی می‌شود، از مهرماه این طرح اجرا و قبوض حذف شده و به جای قبوض برای مردم پیامک ارسال می‌شود.

  وی اضافه کرد: اگر مشترکی به فیزیک قبض نیاز داشته باشد می‌تواند به وب‌سایت شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به آدرس www.eepdc.ir مراجعه و قبض را دریافت  کند.

  معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان دو دسته مشترک دارد، در سال‌های گذشته توانسته‌ایم شماره تلفن  ۱۲هزار مشترک "دی‌ماندی" ( کارخانه جات و مشترکان سنگین) را جمع آوری و با نصب کنتورهای فهام، قرائت عملکرد از راه دور انجام می گیرد. 

  جنتیان با بیان اینکه مشترکان خانگی نیز از ابتدای مهرماه قبض دریافت نمی‌کنند، افزود: برای جمع‌آوری تلفن مشترکان خانگی روش‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم، در روش اول همراه با قبض برق بروشوری برای مشترکان ارسال می‌شود که باید رمز رایانه هشت رقمی برق که در قبض آنها موجود است، را به همراه شماره تلفن خود در این بروشور بنویسند و مامور برق این بروشورها را جمع آوری می‌کند.

  وی اضافه کرد: در روش دوم مردم می‌توانند با برقراری تماس تلفنی با سامانه سمیع به شماره "۳۰۸۲۱" از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب تماس گرفته و شماره تلفن همراه خود را در این سامانه ثبت کنند به دنبال آن هستیم که این سامانه بدون حضور اپراتور بتوانند به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس مشترکان باشد.

  معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: مردم می توانند " ستاره، رمز رایانه قبض برق" را به سرشماره "۲۰۰۰۱۲۱" پیامک کنند که از این طریق نیز شماره تلفن آنها ثبت خواهد شد، آخرین روش برای ثبت شماره تلفن نیز اقدام از طریق سایت شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان است.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرجان 4 ماه قبل
  0

  تغییر شماره همراه برای پیامک قبض

  سیما 6 ماه قبل
  -1

  سلام وقتی منزل سکونت جابجا میشه چطوری باید اون قبض قبلی رو پاک کنم که رو شماره همراهم دیگه نیاد و این منزل جدید رو وارد کنم؟

  صادقی 7 ماه قبل
  -1

  سلام بنده قبلآ مستجربودیم حالا چطورشمارکه قبض دریافت می کردیم راتقیردهیم به نام صاحبش تشکر)

  حسینی 10 ماه قبل
  0

  حسینی

  سعید 11 ماه قبل
  1

  درودوتندرستی وسپاس ازخبررسانی تان من همواره ازطرح حذف قبض های کاغذی حمایت کردم اماوقتی درمجتمع های آپارتمانی تغییرمالکیت میدهیم برخی اطلاعات مثل شماره پرونده یارمزرایانه درست دردسترس نیست وبرای اعلام شماره همراه مشکلاتی وجوددارد.علی ایحال ازروندکاررضایت کامل دارم.سپاسگزارم

  محسن پاشایی 12 ماه قبل
  1

  دریافت قبض

  زهره محمدی 12 ماه قبل
  0

  قبض برق

  -1
  اکبر شیخی 5 ماه قبل

  تغیر شماره

  0
  سید رضا جنشیدی 9 ماه قبل

  لطفاً قبض برق صاحب خانه ملامحمد را برا ی اینجانب ارسال گردد

  ناشناس 12 ماه قبل
  -2

  کد که شماره قبض برق و عوض میکردیم چند بود؟

  نجمه نظری 1 سال قبل
  2

  کدام شماره را بگیرم که با یک شماره دیگر قبض گازم را پرداخت کنم باتشکر

  مهدی 2 سال قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید