توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  5بازدید

  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  پس از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 ، واحدهای دانشگاهی به بررسی ظرفیت های خالی خود پرداخته و به مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می کنند . بنابر اظهارات رئیس دانشگاه آزاد ، دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به زودی بر روی سایت azmoon.org قرار گرفته و ضمن اعلام لیست رشته محل های دارای ظرفیت ، متقاضیان را از زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع می کند .

  زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 99 به زودی اعلام می شود .

  سال گذشته فرایند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از 23 لغایت 30 آبان ماه انجام شد و متقاضیان نسبت به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمودند اما در خصوص زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 99 هنوز خبر یا اطلاعیه ای منتشر نشده است . از این رو به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از اخبار لحظه به لحظه در این خصوص مطلع شوند .

  به محض مشخص شدن زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 99 ، مقاله بروزرسانی شده و متقاضیان باید ضمن مراجعه به سایت azmoon.org و پرداخت هزینه انتخاب رشته ، به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود بپردازند . 
   

  شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مستلزم داشتن شرایط و ضوابط خاصی است که در قسمت زیر به آن اشاره کرده ایم :
   

  دقت داشته باشید قبولی یا عدم قبولی در شهریور ماه منعی برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ایجاد نکرده و داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب 100 کد رشته محل متناسب با مجموعه امتحانی خود اقدام نمایند . لازم به ذکر است شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری نیز در دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد درج می شود . 

  در صورت اعلام شرایط جدید تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مقاله را بروزرسانی می کنیم .

  راهنمای تصویری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  به منظور شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 باید به سایت azmoon.org مراجعه کرده و روی لینک " انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 99 "کلیک کنید .


  در صفحه باز شده دو گزینه در اختیار شما قرار می گیرد . 

  از آن جا که شرکت در این مرحله مستلزم پرداخت هزینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 می باشد باید گزینه " خرید کارت اعتباری ثبت نام "را انتخاب کنید . 

  در ادامه با انتخاب گزینه " خرید کارت " هزینه در نظر گرفته شده را پرداخت نمایید تا یک شناسه و رمز در اختیار شما قرار گیرد . 


  حال کافی است مجددا به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و این بار گزینه " انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 99 " را انتخاب کنید . 

  در ادامه با وارد کردن اطلاعات درخواستی می توانید نسبت به انتخاب 100 کد رشته محل مورد علاقه خود اقدام نمایید . 

  راهنمای تصویری فوق مربوط به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال پیش است که به محض آغاز این فرایند در سال جاری بروزرسانی خواهد شد . 

  مشاوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که واجد شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹نمی باشند می توانند با مطالعه مقاله ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شانس خود را بیازمایند . 

  داوطلبان می توانند برای یافتن پاسخ سوال های خود در خصوص تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 99 کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تماس بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا از تجربیات آن ها استفاده نمایند . 

  سوالات متداول

  مطابق متن مقاله ، قبولی یا عدم قبولی در اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد منعی برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت ایجاد نمی کند . 

  پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 99 در اولین نیمسال تحصیلی ممکن وارد دانشگاه می شوند که اطلاعات تکمیلی در این خصوص در متن مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

  یکی از شرایط شرکت در فرایند تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد مجاز بودن داوطلب برای انتخاب رشته می باشد که برای اطلاع از سایر شرایط می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  به دلیل محدودیت رشته محل های ارائه شده در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ممکن است دفترچه ای برای این مرحله منتشر نشده و هم چون سال 96 تنها لیست رشته محل ها بر روی سایت azmoon.org بارگزاری شود . اما در صورت انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ هم چون سال گذشته ، لینک دانلود آن را در این قسمت قرار می دهیم .  

   لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 به محض انتشار فعال می شود

  مجددا تاکید می کنیم برگزاریمرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 با موافقت وزارت علوم صورت گرفته و لیست رشته محل های دارای ظرفیت در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد که داوطلبان برای اطلاع از زمان انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد می توانند عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد شوند .

  متقاضیان دانشگاه های سراسری هم می توانند با دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 99 از لیست رشته محل های ارائه شده توسط این دانشگاه ها مطلع شوند .

  مشاوره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  همان طور که گفتیم در صورت موافقت وزارت علوم ، لیست رشته محل های ارائه شده در قالب دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بر روی سایت azmoon.org قرار گرفته و امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان واجد شرایط فراهم می شود .بر این اساس کلیه داوطلبانی که از رشته محل قبولی خود رضایتی نداشته یا در هیچ رشته محلی پذیرفته نشده اند می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شانس خود را برای بار دوم بیازمایند .

  گفتنی است تنها متقاضیانی که بر اساس کارنامه اولیه کارشناسی ارشد ، مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد باشند می توانند نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته بر اساس دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند . هم چنین در صورت وجودظرفیت بیش تر و امکانات لازم ، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دو بازه مختلف و برای پذیرش مهر و بهمن صورت می گیرد .

  داوطلبانی که شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹را ندارند با مطالعه مقاله ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توانند شانس خود را برای ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی سال آینده بیازمایند . 

  در صورتی که با مطالعه این مقاله پاسخ سوالات خود را در خصوص تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 نیافتید می توانید از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید . راه ارتباطی شما با مشاوران این مرکز سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می باشد .

  سوالات متداول

  مطابق متن مقاله در صورت وجود ظرفیت خالی و امکانات بیشتر این فرایند در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می شود . 

  لیست این رشته محل ها در دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد درج شده و بر روی سایت azmoon.org قرار می گیرد که لینک دانلود آن به محض انتشار در متن مقاله قرار داده خواهد شد . 

  بر اساس تجربیات سالیان گذشته این دفترچه احتمال در اواخر مهر ماه منتشر می شود که زمان انتشار آن در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

  معمولا وقتی دانشگاه آزاد می بینه که ظرفیت رشته محلاش بعد از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد پر نشده میاد اقدام به پذیرش دوباره دانشجو بر اساس تکمیل ظرفیت می کنه . برای همین داوطلبا پیگیر زمان برگزاری این تکمیل ظرفیت هستن تا شانسشون رو دوباره امتحان کنن .

  تکمیل ظرفیت معمولا سه تا 4 هفته بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد اعلام میشه . هنوز زمان دقیق تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 99 مشخص نشده ولی توصیه می کنیم واسه اطلاع از زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد ۹۹ ، عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد تحصیلیکو باشین تا به محض اینکه خبر جدیدی اعلام شد یا تکمیل ظرفیت شروع شد ، با خبر بشین .

  به محض اینکه زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مشخص بش تو این مقاله اطلاع میدیم .

  شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

  بعضی وقتا با این استدلال طرفیم که فقط اونایی می تونن تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنن که تو هیچ رشته محلی قبول نشده باشن . این تصور کاملا اشتباهه ، چون شرط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اینه که شما :

   تو کنکور کارشناسی ارشد همون سال ثبت نام و " شرکت " کرده باشین .

   برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب رشته شده باشین .

  تموم اونایی که تو کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کردن ، چه شهریور قبول شدن و چه نشدن ، فقط با اطلاعات ثبت نامیشون و با توجه به رشته محلای اعلام شده تو دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می تونن تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد شرکت کنن .

  با توجه به این که ممکنه امسال تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۹ برگزار نشه و یا شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد 99 تغییر کنه ، به محض اینکه اطلاعیه ای منتشر شد ، این مقاله بروز رسانی میشه .

   اگه احیانا شرایط شرکت تو تکمیل ظرفیت ارشد آزاد رو ندارین می تونین شانس خودتون زو برای راه های بدون کنکور امتحان کنین .

  نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹

  داوطلبا بعد از شروع ثبت نام می تونن از طریق سایت Azmoon.org ، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خودشون رو انجام بدن . ثبت نام تکمیل ظرفیت به صورت اینترنتی تو سامانه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تو سایت دانشگاه آزاد فعال میشه .

   ورود به سایت azmoon.org

   خرید کارت اعتباری ثبت نام

   ورود به صفحه انتخاب رشته و وارد کردن اطلاع و رشته محلای لازم

   وارد سایت azmoon.org بشین و روی گزینه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کلیک کنین .

   در ادامه باید اول کارت اعتباری ثبت نام رو خریداری کنین . پس روی گزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک کنین .

   بعد از پرداخت هزینه ثبت نام یک شناسه و یک رمزدر اختیار شما قرار می گیره .

   در این مرحله دوباره باید به سایت اصلی برین و این بار گزینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رو انتخاب کنین .

   در ادامه با وارد کردن اطلاعات درخواستی می تونین 100 کد رشته محل رو انتخاب کنین .

  تصاویر بالا مربوط به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال گذشتس که به محض ثبت نام تکمیل ظرفیت 99 شروع بشه این تصاویر به روز رسانی میشه .

   اگه بخاین می تونین شانستون رو تو تکمیل ظرفیت رشته محلای ارشد دانشگاه سراسری امتحان کنین .

  زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹

  داوطلبایی که تو تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کردن منتظر اعلام نتایج انتخاب رشتشون هستن تا ببینن تونستن تو یکی از رشته محلاشون پذیرش بشن یا نه . سال گذشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۹ واسه ورودی بهمن ماه،تو آبان ماه انجام شد ، نتایج هم تو آذر ماه اعلام شد .

  هنوز زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد 99 مشخص نشده ولی می تونین عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد تحصیلیکو بشین تا به محض اینکه زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مشخص شد مطلع بشین .

  به محض این که نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 99 اعلام بشه تو این مقاله اطلاع میدیم .


   اگه بعد از اعلام تایج نهایی دیدین از رشته محل قبولیتون راضی نبودین می توینن خودتون رو برای شرکت تو آزمون ارشد سال بعد آماده کنین .

  داوطلبا اگه سوالی در مورد تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد ۹۹ داشتن می تونن با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با مشاورای این مرکز در ارتباط باشن و تموم سوالاتشون رو از کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو بپرسن . 

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید