در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام تبلت دانش آموزی رایگان

  1 بازدید

  ثبت نام تبلت دانش آموزی رایگان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نحوه دریافت سیم کارت و تبلت دانش آموزی - تیتربرتر

  نحوه دریافت سیم کارت و تبلت دانش آموزی - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ برای دانش آموزان دوره ابتدایی طبق دستورالعمل تهیه شده و جلساتی که در شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شد ارزشیابی کیفی - توصیفی و بر پایه ارزیابی معلم انجام خواهد شد.

  آخرین وضعیت برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان با وجود کرونا

  رضوان حکیم‌زاده افزود: در سال‌های گذشته امتحان هماهنگ منطقه‌ای در پایه ششم ابتدایی برگزار می‌شد که البته از قبل هم انتقادهایی بر آن وارد بود و در تجدید نظرهای آیین نامه ارزشیابی کیفی توصیفی پیش بینی کرده بودیم که آزمون هماهنگ منطقه‌ای را حذف کنیم و امسال به دلیل شرایط خاصی که پیش آمد این آزمون را نخواهیم داشت. خانواده‌ها از این جهت اصلا نگرانی نداشته باشند.

  معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پیش بینی شده با توجه به اهمیت مهارت‌های پایه خواندن، نوشتن و حساب کردن به ویژه در پایه‌های اول دبستان اگر لازم باشد برنامه‌های جبرانی در شروع سال تحصیلی آینده لحاظ شود، اظهار کرد: معلمان زحمت می‌کشند و ارزشیابی انجام می‌دهند که حتما دانش آموزان این مهارت‌ها را کسب کرده و به پایه بعدی بروند. اطمینان از یادگیری صحیح مهارت‌های پایه در برنامه کار آموزش و پرورش خواهد بود.

  حکیم زاده درباره مشکلات شبکه شاد نیز توضیح داد و گفت: آموزش و پرورش قبل از راه اندازی سامانه شاد، اقدامات متفاوتی در سطح ملی و منطقه‌ای انجام داد و از جمله آن‌ها می‌توان به پخش دروس از طریق رسانه ملی اشاره کرد. در مناطق دوردست نیز راهبران آموزشی درسنامه‌هایی تهیه و به دست دانش آموزان رساندند.

  وی افزود: در این میان، لزوم داشتن یک برنامه منسجم هماهنگ که امکان نظارت را فراهم کند و منبع خوبی از محتوای مناسب را در اختیار دانش آموزان قرار دهد و مورد تایید آموزش و پرورش باشد، ایجاب می‌کرد یک اپلیکیشن با فضای کاملا آموزشی راه اندازی شود. حتما اشکالاتی در شروع کار به این بزرگی وجود دارد و همکاران ما روز به روز در حال کاهش و رفع اشکالات هستند.

  معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برگزار می‌شود یا خیر؟ گفت: آموزش و پرورش تابع تصمیمات ستادملی کرونا است. درباره نحوه برگزاری امتحانات اگر به آموزش و پرورش اعلام شود که برگزاری امتحانات با حفظ فاصله اجتماعی امکان پذیر است یا خیر؟ این کار انجام می‌شود، اما هنوز این امر نهایی نشده است. آموزش و پرورش باید متناسب با شرایط اقداماتی را پیش بینی کند که هم سلامت دانش آموزان حفظ شود و هم برنامه‌ها اجرا شوند.

  حکیم زاده درباره مشکل تداخل زمانی استفاده ازشبکه شاد در خانواده‌هایی که چند فرزند محصل دارند، اظهار کرد: زمان برگزاری کلاس‌ها شناور است. همزمان امکان استفاده از آموزش دروس تلویزیونی نیز وجود دارد. از مدیران خواسته ایم که اطلاعات دانش آموزانی که به هر دلیلی به شبکه شاد دسترسی نداشته اند با ذکر علت، احصا کنند که برنامه‌های جبرانی را برای آن‌ها مدنظر قرار بدهیم.

   تیپ متفاوت دانش آموزان تایلندی پس از کرونا

  ماجرای اهدای تبلت و سیم کارت به دانش آموزان

   علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد:  هفته معلم را هر سال به صورت نمادین از 12 تا 18 اردیبهشت برگزار می‌کنیم اما معتقدیم هر روز و هر هفته از سال با نام معلمان پیوند خورده است؛ امسال شرایط ویژه به دلیل وجود کرونا در کشور داریم و در کنار جبهه سلامت، معلمان در جبهه آموزشی ایفای نقش می‌کنند.

  وی با اشاره به نامگذاری روزهای هفته معلم، افزود: هفته معلم با یاد شهید مطهری در روز 12 اردیبهشت آغاز می‌شود و امسال نیز این روز با عنوان «شهید مطهری و اسوه معلمی» نامگذاری شده است و امروز هم بحث نقش معلم را در گام دوم انقلاب داریم.

  الهیار ترکمن با بیان اینکه امسال تمام برنامه‌های هفته معلم حول برنامه‌های مجازی و ویدئوکنفرانسی است، ادامه داد: به عنوان مثال وزیر آموزش و پرورش روز پنج‌شنبه گذشته دیدار ویدئوکنفرانسی با نماینده معلمان نمونه داشت و آنها دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

  وی درباره سامانه «شاد»، گفت: کشور ایران، کشور گسترده‌ای است و پوشش تحصیلی همه دانش‌آموزان برای ما اهمیت دارد؛ کرونا تهدیداتی را داشت اما در کنار آن، فرصت‌هایی را برنامه‌ریزان ایجاد کرد که یکی از آنها، ابزار مجازی در کنار ابزار رسمی است.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: با همکاری اپراتور همراه اول، کار بسیار گسترده‌ای آغاز شد چرا که باید 15 میلیون دانش‌آموز به یک میلیون فرهنگی مرتبط می‌شدند و در چند روز اول 2 میلیارد پیام رد و بدل شد و شاید بزرگترین پیام‌رسان کشور محسوب شود. 

  وی با اشاره بهمشکلات سامانه «شاد» گفت: برخی مشکلات مانند رد و بدل نشدن یک محتوا و غیره وجود دارد که در یک کارگروهی به صورت مدوام مشکلات رصد و بررسی می‌شود.

  الهیار ترکمن درباره مناطقی که دسترسی به اینترنت ندارند، اظهار کرد: در این مناطق از طریق شبکه‌های تلویزیون استانی، رادیویی، ارسال جزوه و درس‌نامه بین دانش‌آموزان، تدریس انجام می‌شود و در جاهایی که طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت سفید اعلام شده است با پیش‌بینی استانداردها، کلاس‌های حضوری برگزار می‌شود.

  وی درباره پوشش دانش‌آموزان در «شاد»، بیان کرد: اگر آن مسائلی که در حین اجرا و استقرار وجود دارد، حل و فصل شود، پیش‌بینی می‌شود که بیش از 85 درصد دانش‌آموزان می‌توانند از «شاد» استفاده کنند. 

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش افزود: برای حل مشکل نداشتن تلفن همراه برای دانش‌آموزان جهت ورود به سامانه شاد، شاید نتوانیم در کوتاه مدت ورود کنیم اما برای بازه میان مدت می‌تواند حل و فصل شود و در این راستا تمهیداتی را پیش‌بینی کردیم.

  وی ادامه داد: با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ساخت یا وارد کردن تبلت‌های دانش‌آموزی در حال رایزنی و همکاری هستیم تا بتوانیم برای دانش‌آموزان پیش‌بینی کنیم.

  نویسنده: علی اکبر رضایی

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزییات اهدای تبلت و سیم کارت رایگان به دانش آموزان - تیتربرتر

  جزییات اهدای تبلت و سیم کارت رایگان به دانش آموزان - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ بنا بر اعلام وزیر آموزش‌ و پرورش14 میلیون دانش آموزان در سطح کشور وجود دارد که از این تعداد بیش از 10 میلیون نفر موفق به نصب و بهره مندی از امکانات آموزشی مجازی شبکه اجتماعی شاد شدند و همچنین 97 درصد معلمان عضو شاد هستند.

  از حدود 4 میلیون دانش آموزی که عضو شبکه شاد نیستند می توان به دانش آموزان مناطق محروم و نیازمندی اشاره کرد که دسترسی به گوشی هوشمند ندارند و یا اینکه شبکه اتصال اینترنت در پوشش منطقه زندگی آنها نیست.

  به اعتقاد وزیر آموزش و پرورش، راه اندازی شبکه شاد و آموزش مجازی دانش‌آموزان برای برای کمک به خانواده‌ها و حمایت از آنها است و هیچ اصراری نداریم فردی که در توانش نیست خودش را به زحمت انداخته و گوشی بخرد ما مسئول هستیم آموزش برای همه دانش‌آموزان را تأمین کنیم و به هر طریقی شده است این کار را انجام می‌دهیم.

  حاجی میرزایی عنوان می کند: معلمان مدارس ارزیابی می‌کنند چه تعداد از دانش‌آموزان عضو شاد نیستند و ما هم در ستاد می‌توانیم ارزیابی کنیم کدام دانش‌آموزان و به چه دلایلی عضو شاد نیستند تا از روش‌های دیگر آنها را آموزش دهیم؛ شاد روش انحصاری ما برای آموزش نیست و روش اولویت‌دار است و تاکنون بیش از 60 درصد را تحت پوشش قرار داده است و برای 40 درصد که عضو شاد نشده‌اند تدبیر می‌کنیم و از طریق آموزش تلویزیونی، آموزش رادیویی، تلویزیون‌های محلی و درسنامه‌های آموزشی دانش آموزان را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

  بر این اساس وزارت آموزش و پرورش در راستای حل مشکلات پیش روی پوشش جامعه هدف آموزش مجازی تهیه گوشی هوشمند در دستور کار قرار داده است.

  رایزنی با وزارت ارتباطات برای ارائه تبلت به دانش‌آموزان

  معاون وزارت آموزش‌وپرورش گفت: برای حل مشکل دانش‌آموزانی که عضو "شاد" نیستند در میان مدت برنامه‌ریزی و با وزارت ارتباطات برای ارائه تبلت مذاکره می‌کنیم.

  علی الهیار ترکمن در پاسخ به این پرسش، خانواده‌ای که گوشی ندارد چگونه فرزندش در "شاد" حضور یابد؟ گفت: این مشکل در بازه میان مدت حل خواهد شد و در کوتاه مدت نمی‌توانیم چاره‌ای بیندیشیم. صحبت‌هایی با وزارت ارتباطات برای ساخت یا وارد کردن تبلت‌های آموزشی شده است که ارتباط آن با شبکه‌های آموزشی بوده و امنیت لازم را دارد.

  وی افزود: هم‌اکنون در مناطقی که امکان دسترسی به شاد را ندارند، بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود یا از طریق آموزش‌های تلویزیونی دروس خود را دنبال می‌کنند. نمی‌گذاریم سال تحصیلی فعلی که به پایانش نزدیک می‌شویم با مشکلی مواجه شود و این نقیصه برای خانواده‌ها و دانش‌آموزان مشکلاتی ایجاد کند.

  الهیار ترکمن مطرح کرد:‌کشور ایران به لحاظ جغرافیایی گسترده است و پوشش تحصیلی برای همه افراد لازم‌التعلیم ارائه می‌شود. آموزش و پرورش باید بسیار زودتر برای طراحی فضای آموزش مجازی به منظور ارتقای کیفیت و افزایش پوشش تحصیلی دانش‌آموزان اقدام می‌کرد، هم‌اکنون کرونا فرصتی را ایجاد کرد تا به صورت جدی به آموزش مجازی ورود پیدا کنیم.

  شبکه "شاد" با همراهی اپراتور همراه اول ایجاد شد و مراحل اولیه استقرار خود را طی می‌کند و در شروع با مشکلاتی مواجه خواهیم بود چرا که این پیام‌رسان، 15 میلیون دانش‌آموز و یک میلیون معلم را تحت پوشش قرار می‌دهد و در چند روز نخست، یک میلیارد پیام در آن رد و بدل شد، "شاد" بزرگترین پیام رسان در کشور است.

  وی با اشاره به مشکلات "شاد" عنوان کرد:‌ برخی مشکلات همچون برقرار نشدن ارتباط و رد و بدل نشدن پیام‌ها وجود دارد که در حال برطرف کردن آن هستیم. در مناطقی که امکان دسترسی به اینترنت وجود ندارد از امکانات تلویزیون محلی استفاده می‌کنیم و در مناطق سفید کلاس‌های درس به صورت حضوری برگزار می شود.

  الهیار ترکمن بیان کرد: ‌اگر مسائل در حین اجرا و استقرار حل و فصل شود پیش‌بینی می‌کنیم بیش از 85 درصد دانش‌آموزان بتوانند در " شاد" حضور یابند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به اینکه امسال شرایط ویژه‌ای را داریم و معلمان در جبهه جهاد آموزشی ایفای نقش می‌کنند، اظهار کرد: دغدغه خانواده‌ها برای تحصیل و یادگیری فرزندانشان در حال مدیریت است.

  وی افزود: رهبر انقلاب در پیام تلویزیونی به مناسبت روز معلم، کلید واژه مهم علم نافع را مطرح کردند که 100 درصد آن در آموزش و پرورش شکل می‌گیرد؛ یعنی در مدارس باید ارزش‌های جامعه اسلامی به دانش‌آموزان منتقل شود و آنها با آمادگی بیشتر وارد نظام آموزش عالی بشوند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه در مراسم هفته معلم تأکید ما بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت معلمان است، گفت: برنامه‌ها به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود به عنوان مثال روز پنجشنبه دیدار معلمان منتخب استانی با وزیر آموزش و پرورش را به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس برگزار کردیم.

  وی در پاسخ به این پرسش که به ستاد آموزش و پرورش در این مدت چه نمره‌ای می‌دهید، مطرح کرد: به ستاد و ادارات آموزش و پرورش نمره‌ای نمی‌دهم اما به معلمان نمره 100  می‌دهم چون حضور آنها آنقدر پررنگ است که تمام نقایص ما در برنامه‌ریزی را پوشش  می‌دهد. وزیر آموزش و پرورش و ستاد راهبری "شاد" دغدغه دارند و هر روز از ساعت 7 تا 9 صبح مسائل شاد و ارتباطاتی که باید بیرون از وزارتخانه شکل بگیرد را رصد می‌کنیم، این شبکه با این حجم از وسعت مراحل اولیه استقرار را طی می‌کند.

  جزییاتی از اهدای گوشی هوشمند و سیم کارت رایگان دانش آموزی

  الهیار ترکمن درباره سرنوشت سیم‌کارت دانش‌آموزی گفت:‌ وزارت ارتباطات آمادگی دارد آن را طراحی کند و قابل واگذاری است اما بیشتر ابزار برای ما مهم است. از لحاظ تولید و ارائه سیم‌کارت مشکلی وجود ندارد، اگر به لحاظ  تأمین ابزار از جمله موبایل هوشمند و تبلت خیالمان راحت باشد ممکن است از طریق سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی عضو "شاد" شوند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش درباره پیش ثبت‌نام مدارس غیردولتی مطرح کرد:‌ اگر شروع سال تحصیلی با مصوبه ستاد کرونا در مهر ماه باشد ثبت‌‌نام باید طبق روال انجام شود اما اگر تغییری رخ دهد مسئولان مدارس غیردولتی باید متناسب با خدمات ارائه شده از خانواده‌ها پول بگیرند. به زودی آموزش و پرورش اعلام خواهد کرد که پیش ثبت نام این مدارس چگونه باشد.

  گردآورنده: الهام خلیلی خو

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  هادی : چجوری ثبت نام کنیم

  رقیه بلوچزهی : من در استان سیستان و بلوچستان هستم میخواستم بگم که ما فقط یک گوشی داریم که چهار نفر از آن استفاده میکنند من پایه پنجم خواهرم نهم که درساش خیلی مهمه و خواهر پایه اول هم همینطور درس هاش خیله مهمه چون کلاس اول این گوشه به مادرمان تعلق دارد درواقع چهار نفر از یک گوشی استفاده میکنیم ما وضع مان متوسط هست ولی گوشی گرونهلطفا به همه دانش آموزان چه به بض... چه فقیر... و چه ساده تبلت خوبی بدین

  سیاوش پناهی : من یک روستایی استم من و خواهرم باهم درس می خونیم من ازتون خواهش دارم برا خواهرم تبلت یا گوشی دانش اموزی رایگان بدهید با تشکر از شما من عبدالله پناهی از روستای تجرق

  مهدی میرزایی : خواهش از شما دارم که به خواهرم یک تبلت بدهید هر روز ساعت ۱۰ هم من درس دارم وهم خواهرم من کلاس هفتم هستم ومن دیگر به درسم نگاه نمی کنم چون به درس خواهرم رسیدگی میکنم لطفا کمک کنید 😔😔😔😔

  حجت : سلام من کلاس چهارم هستم و خواهرم هم امسال کلاس اول ابتدایی میره ما گوشی نداریم از گوشی مامانمون استفاده میکنیم اگه میشه به ما کمک کنید بابام هم کارگر ساده است

  محمد علی ریسی : سلام من از استان کرمان شهرستان عنبرآباد من گوشی دارم اما فرجی نیست لطفاً کمک کنید

  سیاوش : من یک روستایی استم من از شما خواهش دارم که برای خواهرم یک گوشی یا تبلت رایگان به خواهرم بدهید ممنون ما به خاتر درسمون درساعت ۱۱ است خواهرم میخانه ومن نمی خانم ومن خیلی از درس هایم عقب ماندم ممنون از شما

  احسان : سلام من احسان هستم مادرم من و برادرم را نگه میدارد مادرم از بابام طلاق گرفته ودر ارایش گاه کار میکند در این شرایت بد ارایش گاه مادر م کار نمیکن و تا برام تبلت بخر ه لتفن برای من یک تبلت بدین

  افشین جعفرپور : باسلام واحترام بنده افشین جعفرپور الان دقیقا16سال میباشد که به بیماری خاص ام اس مبتلا میباشم وهمچنین دارای معلولیت جسمی وحرکتی هم میباشم ومددجوی بهزیستی استان مازندران شهرستان سوادکوه شمالی هم میباشم که دارای یک فرزند دختر 8ساله هم میباشم که بعلت هزینه های بسیاربالا وسرسام آور این بیماری بنده توانایی خرید تبلت برای تحصیل فرزند خود نبوده ام ونیستم وفرزند بنده هم بعلت نداشتن تبلت نتوانست در کلاسهای مجازی شرکت کند وبه همین خاطر از تحصیل عقب مانده لذا ازشما مدیریت تقاضای یک عدد تبلت برای فرزندم را دارم تا بتواند در کلاسهای مجازی شرکت کند ازشما خواهشمندم اقدامات لازم را مبذول فرمائید. باتشکر

  یک دختر بدبخت : من چند روز پیش میخواستم با قرص برنج خود کشی کنتم قرص برنج رو رو زمین پیدا کردم بعد پشیمون شدم من تو تهرانم شاید الان فکر کنید خیلی خوش به حالمه ولی نه هر روز برقو قط میکنن ابمون سیاهه گاز نداریم الانم من یه دداش کوچیک 6 ساله دارم با یه خواهر 7 ساله خودمم13 سالمه تا اومدم این سایتو دیدم گفتم شاید امیدی باشه بیام یه چیزی بگم ولی خوب معلوم هیچی امیدی نیست اگه چند روز بهد خبر خودکشی رسید بدونید اون من بودم ممنون خدانگهدار راستی اگه میشه به من کمک کنید اگه اممیدی هست من زنده ببمونم اگه نیست من قرص برنجو می خورم

  محمدصالح : مشهد طبرسی جنوبی61 تبلت میخوام

  سالار : خاهش می کنم مادو ن فریم واز۱تبلت استفادهمیکنیم درس هامون خیلی مهمه خواهرم کلاس پنجم ومشکلات اولم سریع تر

  ناشناس : اگه میشه یه تبلت به منهم بدید بچه ام تبلت نداره ومن هم کار دارم گوشیمو می برم بیرون اگه میشه لطفی کنید به پسر من هم یک تبلت بدید خیلی ممنون میشم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Motaherekamali 27 روز قبل
  0

  سلام‌اگه‌میشه‌بع‌منم‌یع‌تبلت‌بدین‌من‌نح‌گوشی‌دارم‌نح‌تبلت‌نمیتونم‌داخل‌کلاس‌های‌مجازیم‌شرکت‌کنم‌‌بابام‌فوت‌شده‌مامانم‌پول‌نداره‌برام‌بخره‌😔😔

  خدایا‌خودت‌کمکم‌کن

  م 29 روز قبل
  3

  سلام برا منم تبلت بدید گوشی مادربزرگمه که استفاده میکنم

  حجت 2 ماه قبل
  2

  سلام من دانش آموز کلاس چهارم و گوشی ندارم خواهرم هم امسال کلاس اول ابتدایی میره من پارسال از گوشی مامانم استفاده میکردم گوشی مامانم خرابه دیر دانلود میکنه قدیمیه اگه میشه به ما گوشی بدید

  حجت 2 ماه قبل
  5

  سلام من کلاس چهارم هستم و خواهرم هم امسال کلاس اول ابتدایی میره ما گوشی نداریم از گوشی مامانمون استفاده میکنیم اگه میشه به ما کمک کنید بابام هم کارگر ساده است

  محمدحسن عرب محمدی 2 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشیدببخشیداگه میشه لطفا به پس منم تبلت بدین امسال کلاس سوم ابتدایی ومن یه گوشی دارم که بادوتاپسرام استفاده میکنیم لطفاپسرمنم دادن تبلت خوشحال کنید

  النا 2 ماه قبل
  -1

  للعفاععا

  -2
  ریحان سعید آبادی 2 ماه قبل

  لطفا اگه میشه برای منم یک تبلت بدید ممنون میشم

  امیرحسین پیری 2 ماه قبل
  0

  امیرحسین پیری

  4
  ناشناس 2 ماه قبل

  اگه میشه یه تبلت به منهم بدید بچه ام تبلت نداره ومن هم کار دارم گوشیمو می برم بیرون اگه میشه لطفی کنید به پسر من هم یک تبلت بدید خیلی ممنون میشم

  ناشناس 2 ماه قبل
  3

  منهم دودختر دارم که هیچ کدوم گوشی ندارن باگوشی باباشون درس میخونن سال تحصیلی گذشته خیلی عزیت شدیم بچه ها تا باباشون میومد خونه اول که جامیموندن بعد سراین که کی اول درس رواز روی گوشی بنویسه دعوابود شما وبه خدا هرکی میتونه گوشی برای دخترهای من تهیه کنه چون واقعا مانمیتونیم براشون بخریم ممنون میشم ازتون تابچه های من هم امسال باخیال راحت درس بخونن نه بادلهره

  امیر رضا محمدی 2 ماه قبل
  1

  من با گوشی مادرم استفاده میکنم واقعا اذیت میشم چون خودش دانشگاه درس میخواند آنلاین برادرم هم با آن درس میخواند و کلاس مدرسه اش را که معلم هست با آن میگذراند و درس منم با گوشی تازه کلاس دانشگاه فرهنگیان به او اضافه شده

  میلادمیری 2 ماه قبل
  3

  سلام خسته نباشید من یک زن تنها با بچه ام هستم شوهرم زندان هس ۷سال هس خواهش میکنم برای بچه ی من یک تبلت بدید نیازمندم خیلی پول خریدن گوشی اقساتی هم ندارم😞😞😞😞لطف یه کمک کنید بهم😞😞😞😞

  امیر 3 ماه قبل
  3

  سلام

  زهرا نوری 3 ماه قبل
  0

  سلام دختر من تبلت ندارد درس هاش عقب افتاده یه تبلت بهش بدین

  بیتا رستگاری 4 ماه قبل
  3

  چرا هیچ کاری نمی کنین چجوری راه حلش رو به ما بگید

  بیتا رستگاری 4 ماه قبل
  0

  سلام من از گوشی مادرم استفاده می کنم و کارایی کمی داره باید برای سال بعدم چی کار کنم نیاز به گوشی دارم باید چه کاری انجام بدم؟ 😔😔

  الینا جعفری 4 ماه قبل
  -1

  سلام ما سه تا بچه هستیم پدرم کارگره قیمت گوشی هاهم که خیلی بالاست ما فقط تونیستیم یکی دوتا گوشی ضعیف بخریم که خیلی از چیزایی که توشاد میفرستن رو باز نمیکه میشه به من یه تبلت بدید تا راحت تر بتونم تو شاد درس بخونم 😔😔

  غزل سیفی 4 ماه قبل
  0

  سلام به من تبلت بدید

  نسرین 4 ماه قبل
  -1

  سلام من اصلا گوشب یا تبلت ندارم و خوهرم ما در یکی از شهرستان های اصفهان خمینی شهر هستیم پدرم بیکاره

  لطفا کمک کنید.

  علی 5 ماه قبل
  0

  سلام من داخل روستا زندگی می کنم لطفاً به من کمک کنید تا بتونم درسامو بخونم خواهش می کنم کمکم کنید ما وضع مالیمون خوب نیست کسی هم نیست که کمکم کنه پدرم هم مریضه درسم هم خیلی زرنگه لطفاً کمکم کنید

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  من اصلا در کلاس های درسی حضور ندارم 😓چون تلفن نداریم لطفا به من هم تبلت بدهید

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  من در استان سیستان بلوچستا زندگی میکنم اصلا در گروه های درسی عضو نیستم لطفا بهم یه تبلت بدین

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  باران سلیمی

  من تبلت می خوام 5 ماه قبل
  0

  ما 4تا خواهرم

  لاله 5 ماه قبل
  2

  سلام‌میشه‌یک‌تبلت‌هم‌به‌دانش‌اموزان‌روستای‌داج‌بدین‌ندارن

  1
  غزل سیفی 4 ماه قبل

  سلام به زودی باهاتون تماس میگیرن

  محمدی 5 ماه قبل
  0

  سلام ما سه نفر هستیم و از یک گوشی استفاده میکنیم خواهر من کلاس یازدهم تجربی هست و خواهرم کلاس نهم و داداشم کلاس سوم چون مدل گوشیمون پایینه شاد هنگ میکنه خواهش میکنیم یکی به ما بدین 😭😭😭ما از تربت حیدریه بخش شادمهر روستای علی آباد سفلی هستیم

  0
  مطهره خسروزاده 4 ماه قبل

  ماهم همین طور مادر داشت درسش رو ادامه میداد تا اینکه کرونا اومد و بعضی وقت ها کلاس های مادرم با کلاس های ما یکی میشه و کلاس های منو خواهرم هم در یک زمان است و بعضی وقت ها منو خواهرم مجبوریم گوشی رو بدیم مادر

  شایلی 5 ماه قبل
  1

  من یک تبلت می‌خوام

  حسین حبیبی 5 ماه قبل
  0

  من گوشی مامانم خراب من هم یک گوشی A30 می خوام لطفا کمک کنید

  1
  ناشناس 5 ماه قبل

  امردیگه ایی نیست😂😂

  علی اصغر بک نظری 5 ماه قبل
  3

  من دراستان البرز هستم من وخواهرم دریک گوشی درس مخوانیم خیلی برامون سخت است من از شما در خواست تبلت می کنم

  مهدیار 5 ماه قبل
  1

  سلام من مهدیار هستم

  من فقط یه تبلت واسه خواهرم میخوام کمک کنین

  من از در افتادم چون ما با هم کلاس داریم

  خواهش میکنم🥺🥺

  علیرضاغریب 5 ماه قبل
  1

  خواهش میکنم به من یه تبلت بدین من با گوشی مامانم که فورجی نیست و قدیمیه به کلاس میرم لطفا به من تبلت بدهید علیرضا غریب

  سالار 6 ماه قبل
  4

  خاهش می کنم مادو ن فریم واز۱تبلت استفادهمیکنیم درس هامون خیلی مهمه خواهرم کلاس پنجم ومشکلات اولم سریع تر

  سالار 6 ماه قبل
  2

  سلام.من یک گوشی میخوام

  محمدصالح 6 ماه قبل
  4

  مشهد طبرسی جنوبی61 تبلت میخوام

  محمدصالح 6 ماه قبل
  3

  تبلت میخوام لطفا

  محمدصالح 6 ماه قبل
  3

  تبلت رایگان را به چه کسایی میدهید پدرم کارگر است یه گوشی دارم که هنگ میکنه ومن وبرادرم مجبوریم با این گوشی درس بخوانیم

  حسنیه میری نژاد 6 ماه قبل
  1

  ثبت نام برای تبلت رایگان

  یگانه اکبری 6 ماه قبل
  0

  من تبلت میخوام کی به دستم میرسه

  یک دختر بدبخت 7 ماه قبل
  4

  من چند روز پیش میخواستم با قرص برنج خود کشی کنتم قرص برنج رو رو زمین پیدا کردم بعد پشیمون شدم من تو تهرانم شاید الان فکر کنید خیلی خوش به حالمه ولی نه هر روز برقو قط میکنن ابمون سیاهه گاز نداریم الانم من یه دداش کوچیک 6 ساله دارم با یه خواهر 7 ساله خودمم13 سالمه تا اومدم این سایتو دیدم گفتم شاید امیدی باشه بیام یه چیزی بگم ولی خوب معلوم هیچی امیدی نیست اگه چند روز بهد خبر خودکشی رسید بدونید اون من بودم ممنون خدانگهدار راستی اگه میشه به من کمک کنید اگه اممیدی هست من زنده ببمونم اگه نیست من قرص برنجو می خورم

  -2
  بخور خوب 5 ماه قبل

  به ما چه

  یک دختر بدبخت 7 ماه قبل
  3

  من چند روز پیش میخواستم با قرص برنج خود کشی کنتم قرص برنج رو رو زمین پیدا کردم بعد پشیمون شدم من تو تهرانم شاید الان فکر کنید خیلی خوش به حالمه ولی نه هر روز برقو قط میکنن ابمون سیاهه گاز نداریم الانم من یه دداش کوچیک 6 ساله دارم با یه خواهر 7 ساله خودمم13 سالمه تا اومدم این سایتو دیدم گفتم شاید امیدی باشه بیام یه چیزی بگم ولی خوب معلوم هیچی امیدی نیست اگه چند روز بهد خبر خودکشی رسید بدونید اون من بودم ممنون خدانگهدار راستی اگه میشه به من کمک کنید اگه اممیدی هست من زنده ببمونم اگه نیست من قرص برنجو می خورم

  مرضیه ملکی 7 ماه قبل
  1

  سلام مرضیه هستم من کودکی بی سرپرستی هستم وار درس هم جا موندم پدرم من مرده است دوست دارم در آینده معلم بشم تورو خدا کمکم کنید

  فاطمه 7 ماه قبل
  2

  من کلاس ششم هستم و خواهرم کلاس دهم من و خواهرم با یه گوشی درس میخوانیم وآن گوشی که باهاش کار میکنیم خیلی هنگ میکند بعضی وقت ها من و خواهرم کلاسمان در یک ساعت قرار می گیرد و من و خواهرم دعوایمان میشود که کدام یک گوشی را در دست بگیردیکی از ماها باید بخاطر این مشکل از درسش صرفه نظر کند ما چهار فرزند هستیم پدرم وسعش نمیرسد که برایمان گوشی بخرد وما مستاجر هستیم و واقعا خریدن تبلت برای پدر بسیار سخت است وتوانش را نداریم خواهش میکنم کمک کنید تا مشکل درسیمان حل شود

  افشین جعفرپور 7 ماه قبل
  4

  باسلام واحترام بنده افشین جعفرپور الان دقیقا16سال میباشد که به بیماری خاص ام اس مبتلا میباشم وهمچنین دارای معلولیت جسمی وحرکتی هم میباشم ومددجوی بهزیستی استان مازندران شهرستان سوادکوه شمالی هم میباشم که دارای یک فرزند دختر 8ساله هم میباشم که بعلت هزینه های بسیاربالا وسرسام آور این بیماری بنده توانایی خرید تبلت برای تحصیل فرزند خود نبوده ام ونیستم وفرزند بنده هم بعلت نداشتن تبلت نتوانست در کلاسهای مجازی شرکت کند وبه همین خاطر از تحصیل عقب مانده لذا ازشما مدیریت تقاضای یک عدد تبلت برای فرزندم را دارم تا بتواند در کلاسهای مجازی شرکت کند ازشما خواهشمندم اقدامات لازم را مبذول فرمائید. باتشکر

  معنا 7 ماه قبل
  2

  من تبلت میخوام

  2
  یگانه 5 ماه قبل

  منم میخوام 😭😭

  ثنا رشیدی 7 ماه قبل
  0

  سلام من یک تبلیت میخام خواهیش میکینیم برای من ۴ تا تبلیت بییارید چون ما ۴ تا خاهریم و این گوشی هیم هینگ میکینی

  سینا 7 ماه قبل
  1

  سلام من سینا علیاری هستم از آذربایجان شرقی شهرستان ملکان من و خواهرم با یک گوشی کار میکنیم اما با یک گوشی نمیشه درس آبجیم با ساعت کلاسی من یکی میشه میشه کمکم کنید

  اگه کمکم کنید یک تبلت هم داشته باشیم خیلی ممنون میشم ازتون

  فاطمه 7 ماه قبل
  0

  به منم گوشی بدین من یه ساله درس نمیخونم با گوشی خواهرم پیام‌میدم

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  سلام من ابلفضل احمدی احتیاج به یک گوشی دارم برای درس خواندن از استان فارس شهرستان اباده روستای دهدق وضع مالی خوبی نداریم

  مهدیار 7 ماه قبل
  2

  سلام من یه تبلت میخواستم من و خواهرم صبح ها با هم کلاس داری اونم با یه گوشی خواهش میکنم

  یه کاری کنین تو را خدا

  سلام خوبی عزیزم من مریم 7 ماه قبل
  -1

  بچه‌ها م هم حسین رنگین کار و فاطمه رنگین کار

  فاطمه رحمانی 7 ماه قبل
  1

  فاطمه رحمانی

  علیرضا 8 ماه قبل
  3

  تبلت بدید چه وضعشه ادرس مشهد شهرک قدس امامت

  زینب 8 ماه قبل
  3

  من گوشی ندارم کمکم کنید به خدا

  زینب 8 ماه قبل
  2

  سلام من گوشی ندارم و همیشه برای درس هایم مشکل دارم تو رو به خدا کمکم کنید

  امیر عباس عسگری 8 ماه قبل
  0

  من باداشتن دوفرزند اول وچهارم ابتدایی ونداشتن سر پرست گوشی یا تبلت ندارم خواهشمندم رسیدگی فرمایید

  امیر عباس عسگری 8 ماه قبل
  0

  سلام من باداشتن دو فرزند محصل اول و چهارم ابتدایی از داشتن گوشی یا تبلت محروم میباشم ، لذا بی سر پرست هستم و در استان قزوین ، الموت ساکن هستم

  ایلار 8 ماه قبل
  2

  سلام من فقیر هستم نه مادر دارم نه پدر پیشه عمم زندگی میکنم عمم اینا واسه من نه لباس نه چیزی نمیخرن منو میزنن تلویزین هم ندارن من خواهش میکنم تورو خدا به من تبلت بدین

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  من تبلت دانش اموزی میخوام

  غلامرضایی 8 ماه قبل
  -1

  منم میخام تبلت ما سه تا دانش اموزهستیم با یع گوشی همش دعوا منکه اصلا نمیرسم درس هامو بخونم به منم بگین باید چکار کنم

  سیده زهرااحمدی 8 ماه قبل
  1

  ببخشید من گوشی مامانم خرابشده پدرهم ندارم اگ میشه یه تبلت بمن بدید بسختی توشاد شرکت میکنم والان خیلی احتیاج دارم

  محمد حسین علیخانی 8 ماه قبل
  -1

  سلام چگونه می توانیم یک تبلت رایگان بگیریم

  0
  مهسا 7 ماه قبل

  زن سرپرست با سه فرزند که دخترم به علت نداشتن گوشی از درس محروم شده است درضمن کلاس اول ابتدایی میباشد

  مریم 8 ماه قبل
  0

  سلام من سه تا دختردارم بزرگه سوم ابتدایی ما گوشی هوشمند نداریم خودم هم بیسواد هستم دخترم با گوشی پسرعمویش که در همسایه ما هستند درس میخونه با چه سختی بعضی وقتا آن قدر ناراحت میشه که میگه دیگه درس نمخونم تورا خدا بفکر دختر من هم باشین ما فقیرها دستمان به جای نمیرسه کمک مان کنید

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  سلام من ۱۳ سالمه ما ۴ تا برادر و خواهر هستیم ولی یک گوشی داریم چطوری تبلت رایگان بگیریم

  الهام 8 ماه قبل
  0

  شوهرم کارگر سه تا بچه دارم دوتاشون میره مدرسه از نظر مالی ضعیف هستیم تو خونهپدر شوهرم زندگی می کنیم به خاطر نداشتن گوشی بچه هام از درس عقب موندن اگه میشه به بچه هام تبلت هدیه بدین

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام میشه به من یک گوشی بدید اخه داداشم از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب درس می خوانه من نمی توانم درس بخوانم

  فاطمه 8 ماه قبل
  1

  سلام ما دریک روستای دور افتاده محروم در سیستان و بلوچستان زندگی میکنیم سه تا برادر ویک خواهر هستیم همگی با یک گوشی که امروز مثلا دبیرامون مطالب رو میفرستن باید نگاه کنیم وگرونه همون لحظه هنگ میکنه فضا گوشی هم خیلی کمه هر صبح فرتش میزنم بیشتر وقتا هم خواهرو برادرام هم بخاطر من شرکت نمیکن چون کلاس من شروع میشه من سال دوازدهم انسانی هستم و خواهرم دهم اون گاهی اوقات شرکت میکنه بخاطر من چون کلاسامون هم زمان شروع میشه

  3
  پسربد 7 ماه قبل

  داداش توباکیبورد اپل 11 تایپ کردی قیمتش45ملیونه چرا گدای میکنی اخه

  گوشی 8 ماه قبل
  0

  سلام.

  من ۱۲ سالمه این گوشی خواهر یزرگم لطف میکننین یک گوشی به من بدید خواهرم از ۷ صبح تا ۱۱ شب کار میکنه منم نمیتونم درس بخونم.

  ممنکن

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  میخوام تعالی که بد نباشه خوب باشه ارزان و مفید باشه برای بچه ها

  شجاعی 8 ماه قبل
  0

  سلام من دانش اموز ابتدای هستم گوشی ندارم خواهش میکنم کمک کنید

  اسما 8 ماه قبل
  0

  من ب گوشی نیازمندم سال اخرم بخاطر نداشتن گوشی نتونستم امتحاناتو پاس کنم شما مسعولین بی لیاقتی هستید برای خودم متاسفم ک در چنین کشوری زندگی میکنم ک مانع پیشرفت جوانان هستند ...

  مصطفی نوروزی فرد 8 ماه قبل
  1

  سلام من و داداشم داریم با گوشی عمم کار میکنیم پدر و مادرم طلاق گرفته اند و ما به دو تا تبلت لازم داریم لطفا به ما کمک کنید ما آرزو مان هست که پدر و مادرم برگردند و یک آرزو دیگه هم داریم که دو تا تبلت بخریم ما برای شما دعا می کنیم ما در سر سپا هستیم و کوچه ی 36/4لطفا کمک کنید خیلی ممنون میشیم

  علی‌‌امین‌رنجبر‌ 8 ماه قبل
  0

  سلام‌من‌علی‌کلاس‌چها رم‌هستم‌ویه‌عمه‌‌هم‌دارم‌که‌دهم‌ماگوشی‌نداریم‌دوتامونم‌با‌گوشی‌همسایه‌میخونیم‌توروخدا‌لطفا‌‌به‌من‌وعمه‌دوتا‌تبلت‌بدید‌تا‌دیگه‌از‌همسایمون‌گوشی‌نگیریم‌بابا‌‌نمی‌تونه‌برامون‌گوشی‌بخره‌دلمون‌شاد‌کنید‌تورو‌قران‌به‌ما‌دوتا‌تبلت‌بدید‌نامیدمون‌نکنید

  زهرا 8 ماه قبل
  0

  سلام چرا خیریه ها فقط در حاشیه شهر ها فعالن من خانواده ای رو سراغ دارم به حدی اوضاع مالیشون خرابه که سه تا بچه مدرسه ای دارن که امسال از ثبت تان یکی از اونها خوداری کرده اند چون نه هزینه ثبت نام داشتند و نه گوشی برای درس خواندنش اون دوتا دیگه هم دارن با یک گوشی قدیمی و خراب که حافظه کافی برای باز کردن فایل های درسی نداره به سختی و به طور ناقص درس میخوانند که انگار هیچ کدومشون نمیتونن به طور کامل چیزی یاد بگیرن خیلی وقت ها کلاسشون و امتحانشون دقیقا در یک ساعت برگزار میشه که مجبورن یکیشون امتحان بده و یکیشون غیبت بخوره این خانواده حتی توانایی پرداخت کرایه دوتا اتاق هم ندارن و از هیچ نهاد حمایتی و یا خیریه بهشون کمکی نشده خواهش میکنم تورو خدا بهشون کمک کنین

  یلداعسکرپور 8 ماه قبل
  0

  خدایاهرکی به من کمک کنه خدا اون و خانواده اش از هزار بلا دور کنه

  احسان 8 ماه قبل
  4

  سلام من احسان هستم مادرم من و برادرم را نگه میدارد مادرم از بابام طلاق گرفته ودر ارایش گاه کار میکند در این شرایت بد ارایش گاه مادر م کار نمیکن و تا برام تبلت بخر ه لتفن برای من یک تبلت بدین

  0
  پسربد 7 ماه قبل

  پس باچی امدی اینجانظرتونوشتی داداشت که کوچیکه مادرم که آرایشگاست خوب باهمین تلفن که اینجانظرمیدی بروتوشاد چراگدای میکنی

  مبینا 8 ماه قبل
  2

  میخوام برای تبلت دانش آموزی رایگان ثبت نام کنم چطوری؟

  مهدی یوسف پور 8 ماه قبل
  1

  سلام تورو خدا به ما کمک کنید ما پنج داداش هستیم ما برای درس خواندن خیلی سختمونه تورو خدا اگر میشه یک گوشی هدیه بدید همین جوری که دارم صحبت می کنم دارم گریه میکنم داداشام هر کدومشون میرن خانه خالهام درس می خونم با پای پیاده که خانه خالم دران سوی شهر هست داداشام می روند و وقتی که می یایند از خستکی حلاک شدند

  مهدی یوسف پور 8 ماه قبل
  1

  سلام تورو خدا به ما کمک کنید ما پنج داداش هستیم ما برای درس خواندن خیلی سختمونه تورو خدا اگر میشه یک گوشی هدیه بدید همین جوری که دارم صحبت می کنم دارم گریه میکنم داداشام هر کدومشون میرن خانه خالهام درس می خونم با پای پیاده که خانه خالم دران سوی شهر هست داداشام می روند و وقتی که می یایند از خستکی حلاک شدند تو رو خدا به یک گوشی یا یک تبلت بدید . شهرستان بردسکن

  0
  پسربد 7 ماه قبل

  من فوق لیسانس ریاضی هستم بامعدل 19الان بیکارم زیاددرس نخون اخرش بایدبری خدمت وبزبچرونی پس سختی بخودت نده

  محمد 8 ماه قبل
  1

  سلام من تبلت ندارم که درس بخونم الان با گوشی همسایمون پیام دادم ترو خدا کمک کنید

  داریوش 8 ماه قبل
  1

  باسلام....یک نفرمیشناسم یک بچه ای دترد.فکرکنم کلاس دوم دبستان باشد....بخداوندی خداقسم خودم ندارم تابراش بخرم...درحدی بهش کمک میکنم...این بنده خدا شب وروز.بچه اش گریه میکند..برای تبلیت درس بخواند..واقعا ندارند...توراخداهرکس میتواند.براش بخرد...خداوندازش راضی باشد..ای کاش من میتوانستم.......

  خانم احمدی 8 ماه قبل
  1

  تو را خدا به بچه های من تبلت بدید پول ندارم بخرم درامد مالی ندارم

  خانم احمدی 8 ماه قبل
  1

  به پسرهای من تبلت بدید تو را خدا گوشی ندارند

  خانم احمدی 8 ماه قبل
  1

  تبلت میخوام

  آرزو 8 ماه قبل
  0

  سلام من نیازمندم مادرم طلاق گرفته هیچ کس وندارم پدرم ازکارافتاده اس بیماره خواص صعب لاعلاج هپاتیت cداره همو فیلی هم هستش ازکارافتاده اس وضعیت مالی خیلی ضعیفه من از خدا واز شما کمک میخواهم

  آرزو برحی 8 ماه قبل
  0

  من تبلت میخوام خیلی ازدرسم عقبم پدرم ازکارافتاده اس بیماره خواص صعب لاعلاج من کسی رو ندارم پدرم هپاتیت cداره همو فیلی هم هستش ازکارافتاده اس ازشما یک تبلت واسه درسام میخوام

  طاها 8 ماه قبل
  0

  من یک تبلت میخوام برای پسرم چون پولشو ندارم بخرم تبلت یا موبایل

  مریم 8 ماه قبل
  -1

  من دو فرزند هستم و هردو دانش آموز هستند و شوهری دارم که مریض برای خریدن گوشی پول ندارم کمکم کنید تو رابه خدا

  تاراسوری 9 ماه قبل
  1

  سلام ما ۳ دانش آموز یتیم هستیم گوشی نداریم لطفا گوشی برای امتحانا تموم به خودم برادرم بدین کمکم کنید ممنونم

  0
  آرزو 8 ماه قبل

  به تبلت خیلی احتیاج دارم کمکم کنید

  0
  مریم 8 ماه قبل

  تورا خدا کمکم کنید شرمنده بچه هایم نشوم

  تاراسوری 9 ماه قبل
  1

  سلام ما۳ فرزند یتیم هستیم هیچ کدوممون گوشی نداریم باگوشی خواهرام درس بخرید

  تارا وطاها تبلت بدین 9 ماه قبل
  0

  سلام من ۳ تابیایم دانش آموز دارم همه گوشی ندارن امتحان بدن ممنون

  سینا دربازی 9 ماه قبل
  1

  با سلام من سینا دربازی در روستای ترس آباد من الان با تلفن پسر عمویم فرستادم لطفاً یه تبلت به من بدهید

  -1
  تارا وطاها تبلت بدین 9 ماه قبل

  سلام لطفا ما یتیمیم هستیم کلاس ششم و سوم و دوم کمکمون کنید پول امتحاناتشون بدن ممنون

  فاطمه زهرا سالاری 9 ماه قبل
  0

  سلام من بچه طلاقم کلاس دوم دبستانم از مدرسه یرگشتم چون مادرم پول خرید تبلت نداره الانم به خاله ام گفتم پیام بده من درس خوندنو دوست دارم وضع مالی اصلان نداریم با یارانه مادرم خرج منو خواهرمو میده لطفن به منم کمک کنیدروستای علی اباد کوهخیل مازندران

  0
  تارا وطاها و فاطمه 9 ماه قبل

  سلام مابابامون سرطان داشته زندگی مونوبدید دادیم لطفا امتحان داریم یتیمیم برامون بگیرید ممنون میشم تبلت یا گوشی به مابدین خیرببینید

  قنبری 9 ماه قبل
  -1

  من سه تا بچه دارم و یک گوشی ای که پرش انتن داره. میدونم هیچ وقت درست نمیشه و باید بلاخره بچه هام ترک تحصیل کنن. دوتا پسرم از امتحاناتشون جا موندن و فقط دخترم تونست با این گوشی درسشو ادامه بده. چون برنامه درسیشون باهم تداخل داشت.منم چندماهه بیکارم از خرج زندگی روزمره مون بر نمیام چه برسه به گوشی و تبلت. اینم فقط برای خدا نوشتم نه برای کافرایی که از نداری ما خبر ندارن. مادرم راست میگفت که سواره از پیاده خبر نداره و شکم سیر از گرسنه بی خبره...

  ابوذر 9 ماه قبل
  0

  من دانش آموز هستم خواهروبرادرانم باگوشی خراب پدرم درس می خوانیم که بیشترموقع خراب است وتکالیف را نمی توانیم بفرستیم لطفابه ماتبلت بدهید

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  من گوشی ندارم ازدرس عقب هستم

  الناز 9 ماه قبل
  0

  سلام چجوری ثبت نام بکنم میشه بگین

  پارمیدا سریفی 9 ماه قبل
  0

  سلام لطفاً اگه به تبلت بهم بدید دعای مادرم و پدرم ومن همیشه پشت سرتان هست خیلی ممنونم

  پارمیدا سریفی 9 ماه قبل
  0

  سلام لطفاً بهم تبلت بدهید تورو خدا به خدا ما خیلی فقیریم‌ لطفاً

  ابوالفضل 9 ماه قبل
  2

  به خاطر نداشتن تبلت درس نمی‌خونم

  علی اصغر 9 ماه قبل
  1

  سلام از شوهرم جدا شدم پسرم گریه می‌کنه نمیتونه با گوشی من درس بخونه هنگ می‌کنه لطفاً به پسرم تبلت بدهید

  حسن 9 ماه قبل
  3

  سلام 2تا بچه دانش اموز دارم برای درسشون به مشکل بر خوردم گوشی خانمم خیلی کوچیکه چشمای دختر و پسرم نمیبینه ممنون میشم راهنمایی کنید ممنون

  0
  مهدی 9 ماه قبل

  سلام بنده هم همینطور است.

  امیر مسعود 9 ماه قبل
  1

  من گوشس ندارم کمک کنید

  دانش آموز ششم امیر حسین😔😔 9 ماه قبل
  2

  منم تبلت میخامدارم عقب میفتم لطفا به منم تبلت بدین

  آریان 9 ماه قبل
  1

  سلامدترو خدا یک عدد تبلت به ما بدهید من مامانم خیاطی داره ساعت 8:30 صبح می رود تا ساعت 10:00شب من هم ساعت یک و نیم بعد از ظهر درس دارم مامانم می گوید من گوشیم لازمه برای دکانم اگه به من گوشی بدهید خدا کمکتون کنه من هر تبلتی باشه به خدا قبولمه ولی شاد هم بخواند

  احسان 9 ماه قبل
  1

  سلام توروخداشوهرم کارگردوتابچه داریم مستاجر هستیم پسر کوچکم ناراحتی قلبی داره من درماه دوبارداروبرای پسرم میخرم توانای خریدتبلت وندارم توروخدا به پسرم تبلت هدیه بدهیدخداونداجرتون بده مشهدسه راه فردوسی شاهنامه 23 مهدی اباد شهید گمنام ۴

  احسان 9 ماه قبل
  1

  سلام من دوتافرزنددارم شوهرم کاگرهست پسرم ازدرساش خیلی عقب مونده بخاطرگوشی پسرکوچکم ناراحتی قلبی داره که درماه دوباربایدبراش داروتهیه کنم چه برسه که بتونم تبلت برای پسرم بخرم توانایشوندارم مستاجرم توروخدابه پسرم تبلت هدیه بدهیدخداونداجرتون بده مشهدسه راه فردوسی شاهنامه 23 مهدی اباد شهید گمنام ۴

  احسان 9 ماه قبل
  0

  سلام من چندتاپیام دادم برای تبلت برای پسرم اگه تبلت هدیه دهیددعاگویتان هستم

  سپیده 9 ماه قبل
  1

  سلام من پول ندارم تبلت بخرم می خوام قسطی بخرم

  سپیده 9 ماه قبل
  1

  سلام به خدا من به تبلت نیاز دارم پول نداریم بخریم عوض مالیمون خیلی بده تو رو خدا

  سپیده 9 ماه قبل
  0

  اگه ندید خودمم و می کشمچرا همه دارن ولی من ندارم تو رو خدا از درس هام عقب موندم من الان کلاس ششم هستم.تو رو خدا اگه ندید خودمم می کشم

  سپیده 9 ماه قبل
  0

  من تبلت می خوام پدر هم ندارم تو درس هام عقب موندم تورو خدا بدید

  سپیده 9 ماه قبل
  1

  چه طوری ثبت نام کنیم

  0
  سمانه رنگ‌ساز 8 ماه قبل

  چطور تبلت رایگان دیجی کالا ثبت نام کنم

  1
  مهدی 9 ماه قبل

  اره؟لطفا بگید 😭

  نسترن 9 ماه قبل
  0

  سلام علیکم شرمنده اگه میشه یک تبلت هم به این ادرس بفریستید من باید از گوشی پدر بزرگم استفاده کنم .ای خدا میشه بین فقیر و ثروتمند فرقی نباشه ای خدا میشه یه روزی بیاد کسی چشمش با جیب دیگری نباشه و ....یزد خاتم هرات خیابان ابن سینا چهارم موسسه فرهنگی و قران ندای وحدت.با گوسی خانم ناظمیان پیام دادم خودش میدونا من کز هستم و به دستم میرسونه .🙂

  علی باصری 9 ماه قبل
  0

  سلام توراخدا کمک کنید تا دخترمن هم یه تبلت داشته باشه اخه ما چها رنفر هستیم یه گوشی داریم بچه هام همش کلاسشون باهم هستند بخدا دخترم ارزو داره یه گوشی داشته باشه بتونه درس بخونه خودم کارگر هستم چندمدت هست دیگه کار ندارم توخرج خونه هم موندم

  علی باصری 9 ماه قبل
  0

  سلام توراخدا کمک کنید یه گوشی هم به دختر من بدید ما چهار نفر هستیم یه گوشی داریم بچه هام کلاسشون باهم هستند گوشی خودم همش هنگ میکنه بخدا دخترم ارزوش یه گوشی داشته باشه بتونه باهش درس بخونه خودم یه کارگر هستم تو خرجی هم موندم برای پدر هیچی بدتر ازشرمندگی جلوی بچه هاش نیست

  رقیه 9 ماه قبل
  0

  واقعا نمیدن دلتونو صابون نزنید من تا الان ده بار نظر دادم انگار نه انگار همشون وعده وحیده

  0
  مهدی 9 ماه قبل

  اره، همش میره تو بازار گوشی.پولشو میدن به معلما و...، بعد هم دویاسه تا نمایشی واسه منو تو میزارن میگن، خدا عجرمون بده.

  محمد حسین سدیدی 9 ماه قبل
  0

  لطفا خواهش می کنم به من هم تبلت بدید خواهش می کنم آدرس شاپور خیابان پهلوان حسن پلاک74 واحد7 باور مامان و بابام ندارند برام تبلت بگیرند بخدا ندارند خواهش می کنم برام تبلت بفرستید خواهش می کنم آدرس هم نوشتم لطفا بدهید

  ستایش حسامی ذکایی 9 ماه قبل
  1

  سلام من یک دفعه گفتم که خانمم گفته بایددوتاگوشی داشته باشم واقعا لازم دارم واسه اینکه خواهرم هم کلاس چهارم هست وباهم درس هامون قاطی میشه تروخدا تبلت رایگان بدید😭

  ستایش حسامی ذکایی 9 ماه قبل
  0

  سلام من کلاس چهارم هستم خانمم گفته باید دوتا گوشی داشته باشید من هم پول خرید یک گوشی جدید روندارم ممنون میشم برام تبلت رایگان بفرستید

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  اونم

  محمد رضا 9 ماه قبل
  0

  من در سیستان زندگی می کنم ما جزو منطقه محروم هستیم من برای درس خواندنم به یک موبایل یا تبلت نیاز دارم ولی توانایی خریدن تبلت را ندارم و علانم از گوشی پدرم استفاده میکنم ولی او به شهرستانهای خیلی دور میرود برای کار میرود خیلی زیاد می ماند برای همین از درسام عقب می مونم اگر فکری برای مناطق محروم کنید خیلی ممنون میشیم از شما

  مسعود 9 ماه قبل
  0

  سلام من کلاس پنجمم ی ماه پیش گوشیم شکست پدرم وضع مالی خوبی نداره مادرم هم گوشی ساده داره منو خواهرم از ی گوشی استفاده میکنیم ک مشکله درسهامون و امتحان با هم قاطی میشه تو رو خدا بهم ی گوشی بدین

  ارسسس 9 ماه قبل
  -1

  منم تبلت ندارم رنگ قرمزشو میخواهم

  زهرا 9 ماه قبل
  0

  سلام گوشی کرایه کردم ساعتی ۲۰هزار خاهش بدین یه گوشی بم😢😭😭😭😢😢😢😢

  1
  مهشید 9 ماه قبل

  من هم گوشی ندارم کاشکی بهم گوشی بدن این گوشی هم مال دوستم هست واقاً من خیلی از درس هایم عقب هست کاشکی به بچه های ایذه هم تبلت بدن

  آرمین فضلیی 9 ماه قبل
  1

  به یک تبلت برای درس احتیاج دارم واقعا نمیتونم بخرم

  1
  مهدی 9 ماه قبل

  گوشی دست بچه های حاجی میرزایی شاید 10 میلیونیه.بعد نمیتونه با درامد ملیاردیش، یخورده به فقرا هم کمک کنه. این عدالت بهترین در نوع خودشه.

  عاطفه علی نیا ازروستای مهنه 9 ماه قبل
  1

  سلام پسرم کلاس سوم توبرنامه شادهست ولی گوشیش قدیمی هنگ میکنه هرشب گریه میکنه میگه این خراب نمی تونم درس هاموارسال کنم ازماگوشی میخوادماهم که نداریم براش بگیریم شوهرمن کارگرتوخرج خونه تواین گرونی مونده خواستم ببینم براش تبلت دانش اموزی براش میفرستین

  عاطفه علی نیا ازروستای مهنه 9 ماه قبل
  0

  سلام پسرم دانش اموزکلاس سوم توگروه برنامه شادهست ولی گوشیش خراب هند میکنه قدیمی هستش مال شش سال پیش خیلی اذیت میشه تا درسها شو ارسال کنه میتونین براش تبلت دانش اموزی فراهم کنین ماپول نداریم براش بگیریم شوهرم کارگرتوخرج خونه مونده تواین همه گرونی سخت خداخیرتون بده اگه براش بفرستین .

  عاطفه علی نیا کهنه 9 ماه قبل
  1

  پسرونه دانش آموز کلاس سوم گوشیم که برنامه شادوصلش قدیمی هست پسرم توگروه هست ولی گوشیش خراب خواستم ببینم تبلت دانش آموزی براش جایی هست بفرستین پول نداریم گوشی جدید بگیریم شوهرم کارگربراش تبلت بفرستین ممنون میشم

  حسین 9 ماه قبل
  -1

  سلام لطف کنید برای ما هم ثبت نام کنید چون واقعا پسرم گوشی که بتونه تو شاد درس بخونه رو ندارن الان کلی از درسهاش عقبه ممنون

  جوادبهاری مقدم 9 ماه قبل
  1

  سلام.لطفا برای دخترم کلاس سوم ابتدایی است یک تبلت ثبت نام کنید بخدا از شرمندگی دخترم دیگ نمیدونم چکار کنم لعنت به کرونا که کار مارا تعتیل کرده لطفا پیگیری کنید خیلی ممنونم از مسعولین یاعلی

  جوادبهاری مقدم 9 ماه قبل
  0

  سلام وعرض ادب خدمت شما .دخترم الناز بهاری مقدم کلاس سوم ابتدایی است گوشی نداره از گوشی خاله اش که همساده ماهست استفاده میکنه لطفا امکانش است یک تبلت برای دخترم ثبت نام کنید واقعا در شرایط بدی درس میخاند خیلی مچکرم

  حمیده 9 ماه قبل
  1

  سلام منم گوشیم همش هنگ میکنه پسرم نمیتونه درست تو کلاس هاش حاضر بشه یا هم حاضر میشه بخاطر گوشیم به مشکل میخوره مستاجر هم هستیم با این گرونیای سرسام اور دیگه پولمون به رسیدن گوشی یا تبلت نمیرسه تو رو خدا اگر تبلت میدین به پسرمنم بدین که بتوانه راحت باهاش درس مشقهاشو انجام بده با تشکر

  سید 9 ماه قبل
  1

  سلام به همه منم مثل شما تبلت یا گوشی ندارم حتی ی گوشی ساده ام ندارم با دیدن پیام ماتون دلم سوخت من الان با گوشی داداشم وارد شاد میشم که البته خود اون هم تو شاد بهش نیاز دارهخدا به داد هممون برسه

  یوسف 9 ماه قبل
  -1

  باسلام لطفا کمکم کنید با مهربونیاتون به پسرم یک گوشی بدین قول دادم بهش که گوشی بهت میخرم اما توانشو ندارم که تهیه کنم شوهرم کارگر ساده ساختمان هست با پجود کرونا و زمستان کاری نیست که بره پسرم از درس خوندن عقب مونده لطفا تورو خدا کمک کنید

  ناشناس 9 ماه قبل
  -1

  آیا تبلت دانش آموزی می دهید

  زهره 9 ماه قبل
  0

  بیخیال نخواستم برادرشوهرم گوشیش میخوام اینقدبدبختم

  زهره 9 ماه قبل
  0

  گوشیش میخواد

  من فاطمه هستم 9 ماه قبل
  0

  سلام خانواده ام توان مالی خرید گوشی وتبلت را ندارند خواهش میکنم از درسهام عقب افتادم به من وخواهرم يه گوشی بدین

  مهراد 9 ماه قبل
  0

  من ربات نیستم چگون برای تبلت ثبتنام کنم

  عطا سلیمی 9 ماه قبل
  0

  سلام من گوشی ندارم لطفا به من کمک کنید من الان تو شاد عضو نیست لطفا رسیدگی کنید

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام به ماهام تبلت بدین 😞🙏

  یوسف نصاری 9 ماه قبل
  0

  به تبلت نیاز دارم برای درس کلاس اول دبستان هستم اومدم تبلت رایگان ثبت نام کنم لطفا کمکم کنین خوزستان امیدیه هستم

  رضا گوهری 9 ماه قبل
  1

  مادر خانواده هایما به کوشی لمسی نیازمنیدم

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام توروخدا کمکم کنین به گوشی نیاز دارم کسی هست کمک کنه 🙏🥺😭😪😥😢😩

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام به منم کمک کنین گوشی لازم دارم واسم بخرین

  امیر مهدی 9 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید من گوشی و تبلت ندارم و مامانم نداره گوشی ساده دارد

  0
  پس چجوری پیام دادی🤣🤣🤣 9 ماه قبل

  خخخخخ

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من گوشیم خراب شده و گوشی کسب دست من امانت بود الان اون طرف گوشی شو میخواد رفتم گوشی بگیرم خیلی هزینه زیاد نمیتونم بخرم نمیدونم درس پسرم که دوم هست چیکار کنم

  سجاد 9 ماه قبل
  0

  سلام من کلاس پنجم هستم و گوشی ندارم و میرم خانه همسایه درس می خوانم بابام زیره قرضه من یک عالمه شده که درسم عقب افتاده است امتحانام همش هیچ شد نمره من کم شده الان نمی دونم چیکار کنم لطفا کمک کنین چجوری ثبت نام کنم

  آرتین فتحی 9 ماه قبل
  -1

  من مال یک منطقه محرون هست که هیچ کس ان را نمیبیند و الان بچه من چطوری درس بخونه که نه تبلت داره نه چیزی آرزو داره که بتونه درس بخونه

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  باهمینی که تو پیام فرستادی🤣🤣😂😂

  آرتین فتحی 9 ماه قبل
  -1

  من میگم چرا نباید به بقیه هم تبلت بدن من الان بچه ام گوشی یا تبلت نداره برای درس با گوشی مادرش درس می خوانه چطوری باید ماهم بگیریم

  سجاد 9 ماه قبل
  0

  تبلت می خوام

  امیر مهدی حسن پور 9 ماه قبل
  -1

  سلام ببخشید من از آذربایجان غربی شهرستان شاهین دژ روستای ظاهرکندی من گوشی ندارم ودرس هایم رانمی تونم بخونم لطفان برام تبلت تهیه کنین متشکرم

  فروزان 9 ماه قبل
  -1

  سلام.من گوشی ندارم.بچه روستا هسم والان با گوشی همسایه پیام میدم.من کلاس ششم وخواهرم بخاطر وضع بد اقتصادی با رتبه2500 به دانشگاه نرفت بخاطر گوشی.یکی به ما کمک کنه

  پورمحمد 9 ماه قبل
  0

  تورو خدا یک پسر 7ساله که آرزو داره درس بخونه بهش کمک کنین خیلی نیاز داره لطفا کمک کنین یک خوانده فقط یک گوشیه نوکیا داره شما خودتون خیرین اونارو شمارو قسم میدم درک کنیم آرزوی پسر کوچک را فقط برطرفکنین

  رها 9 ماه قبل
  0

  رها ۸ ساله از شهرری کلاس دوم ابتدایی هستم من گوشی یا تبلت رایگان می خوام کمک کنید من پدر ندارم با مادرم زندگی می کنم صفحه گوشی مامانم شکسته نمی تونم برنامه شاد و خانم معلم رو ببینم (میخوام درس بخونم که افتخار« رهبر عزیزم و « دایی عزیز و دلاورم که «شهید ایثارگر» شده بشم.))سپاسگزارم

  رها 9 ماه قبل
  1

  سلام من رها 8ساله از شهرری، من تبلت یا گوشی رایگان میخام که بتونم برنامه شاد و خانم معلمم رو ببینم ،اخه صفحه گوشی مامانم شکسته. هیچی معلوم نیس. پدر ندارم با مادرم زندگی میکنم لطفن کمکم کنید دیگه تا بتونم درسهامو بخونم افتخار رهبر عزیزم باشم سپاسگذارم

  مهدیه 10 ماه قبل
  1

  من از شما خواهش دارم من یک گوشی داشتم که سوخت الان از گوشی بابام استفاده می کنم وهمین تور بابام میره سره کار و من از شما خواهش می کنم یک عدد تبلت به من بدید من از استان کرج پیام میدم 😔😔😔😔😔😖

  مهدیه 10 ماه قبل
  3

  من تبلت رایگان نیاز دادم چون هم از درس هام جاموندم ازتون خواهش دارم به من یک عدد تبلت رایگان بدید

  علیر ضا 10 ماه قبل
  2

  خواهش می کنم به من تبلت رایگان بدید این گوشی عموم درس می خونم عموم می خواد بره خواهش

  علیر ضا 10 ماه قبل
  3

  خواهش می کنم له من یک تبلت ریگان بدید من گو شی مال بابام هروز میره سر کار خوا هش می کنم

  مهدی میرزایی 10 ماه قبل
  5

  خواهش از شما دارم که به خواهرم یک تبلت بدهید هر روز ساعت ۱۰ هم من درس دارم وهم خواهرم من کلاس هفتم هستم ومن دیگر به درسم نگاه نمی کنم چون به درس خواهرم رسیدگی میکنم لطفا کمک کنید 😔😔😔😔

  2
  فاطمه 4 ماه قبل

  سلام من خیلی خیلی به تبلت نیاز دارم 😔😔😔😔😔😔 من هر روز میرم خونه عموم و از گوشی عموم درس میخونم 😔

  سیاوش 10 ماه قبل
  2

  خواهرم گوشی بدهید رایگان

  سیاوش 10 ماه قبل
  4

  من یک روستایی استم من از شما خواهش دارم که برای خواهرم یک گوشی یا تبلت رایگان به خواهرم بدهید ممنون ما به خاتر درسمون درساعت ۱۱ است خواهرم میخانه ومن نمی خانم ومن خیلی از درس هایم عقب ماندم ممنون از شما

  سیاوش پناهی 10 ماه قبل
  5

  من یک روستایی استم من و خواهرم باهم درس می خونیم من ازتون خواهش دارم برا خواهرم تبلت یا گوشی دانش اموزی رایگان بدهید با تشکر از شما من عبدالله پناهی از روستای تجرق

  سیاوش پناهی 10 ماه قبل
  1

  من ربات نیستم

  0
  مهدی میرزایی 10 ماه قبل

  سلام وخسته نباشید من از شما تقاضا دارم به من یک تبلت بدهید چون خواهرم موبایل ندارد و تمام برنامه های ما به هم خورده و پدرم فوت کرده و خواهرم به یک تبلت نیاز دارد ودر آخر من ربات نیستم

  محمد علی ریسی 10 ماه قبل
  4

  سلام من از استان کرمان شهرستان عنبرآباد من گوشی دارم اما فرجی نیست لطفاً کمک کنید

  هادی 10 ماه قبل
  6

  چجوری ثبت نام کنیم

  رقیه بلوچزهی 10 ماه قبل
  1

  😔

  رقیه بلوچزهی 10 ماه قبل
  5

  من در استان سیستان و بلوچستان هستم میخواستم بگم که ما فقط یک گوشی داریم که چهار نفر از آن استفاده میکنند من پایه پنجم خواهرم نهم که درساش خیلی مهمه و خواهر پایه اول هم همینطور درس هاش خیله مهمه چون کلاس اول این گوشه به مادرمان تعلق دارد درواقع چهار نفر از یک گوشی استفاده میکنیم ما وضع مان متوسط هست ولی گوشی گرونهلطفا به همه دانش آموزان چه به بض... چه فقیر... و چه ساده تبلت خوبی بدین

  برای ارسال نظر کلیک کنید