توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام تبلت دانش آموزی رایگان

  1 بازدید

  ثبت نام تبلت دانش آموزی رایگان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  نحوه دریافت سیم کارت و تبلت دانش آموزی - تیتربرتر

  نحوه دریافت سیم کارت و تبلت دانش آموزی - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ برای دانش آموزان دوره ابتدایی طبق دستورالعمل تهیه شده و جلساتی که در شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شد ارزشیابی کیفی - توصیفی و بر پایه ارزیابی معلم انجام خواهد شد.

  آخرین وضعیت برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان با وجود کرونا

  رضوان حکیم‌زاده افزود: در سال‌های گذشته امتحان هماهنگ منطقه‌ای در پایه ششم ابتدایی برگزار می‌شد که البته از قبل هم انتقادهایی بر آن وارد بود و در تجدید نظرهای آیین نامه ارزشیابی کیفی توصیفی پیش بینی کرده بودیم که آزمون هماهنگ منطقه‌ای را حذف کنیم و امسال به دلیل شرایط خاصی که پیش آمد این آزمون را نخواهیم داشت. خانواده‌ها از این جهت اصلا نگرانی نداشته باشند.

  معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پیش بینی شده با توجه به اهمیت مهارت‌های پایه خواندن، نوشتن و حساب کردن به ویژه در پایه‌های اول دبستان اگر لازم باشد برنامه‌های جبرانی در شروع سال تحصیلی آینده لحاظ شود، اظهار کرد: معلمان زحمت می‌کشند و ارزشیابی انجام می‌دهند که حتما دانش آموزان این مهارت‌ها را کسب کرده و به پایه بعدی بروند. اطمینان از یادگیری صحیح مهارت‌های پایه در برنامه کار آموزش و پرورش خواهد بود.

  حکیم زاده درباره مشکلات شبکه شاد نیز توضیح داد و گفت: آموزش و پرورش قبل از راه اندازی سامانه شاد، اقدامات متفاوتی در سطح ملی و منطقه‌ای انجام داد و از جمله آن‌ها می‌توان به پخش دروس از طریق رسانه ملی اشاره کرد. در مناطق دوردست نیز راهبران آموزشی درسنامه‌هایی تهیه و به دست دانش آموزان رساندند.

  وی افزود: در این میان، لزوم داشتن یک برنامه منسجم هماهنگ که امکان نظارت را فراهم کند و منبع خوبی از محتوای مناسب را در اختیار دانش آموزان قرار دهد و مورد تایید آموزش و پرورش باشد، ایجاب می‌کرد یک اپلیکیشن با فضای کاملا آموزشی راه اندازی شود. حتما اشکالاتی در شروع کار به این بزرگی وجود دارد و همکاران ما روز به روز در حال کاهش و رفع اشکالات هستند.

  معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برگزار می‌شود یا خیر؟ گفت: آموزش و پرورش تابع تصمیمات ستادملی کرونا است. درباره نحوه برگزاری امتحانات اگر به آموزش و پرورش اعلام شود که برگزاری امتحانات با حفظ فاصله اجتماعی امکان پذیر است یا خیر؟ این کار انجام می‌شود، اما هنوز این امر نهایی نشده است. آموزش و پرورش باید متناسب با شرایط اقداماتی را پیش بینی کند که هم سلامت دانش آموزان حفظ شود و هم برنامه‌ها اجرا شوند.

  حکیم زاده درباره مشکل تداخل زمانی استفاده ازشبکه شاد در خانواده‌هایی که چند فرزند محصل دارند، اظهار کرد: زمان برگزاری کلاس‌ها شناور است. همزمان امکان استفاده از آموزش دروس تلویزیونی نیز وجود دارد. از مدیران خواسته ایم که اطلاعات دانش آموزانی که به هر دلیلی به شبکه شاد دسترسی نداشته اند با ذکر علت، احصا کنند که برنامه‌های جبرانی را برای آن‌ها مدنظر قرار بدهیم.

   تیپ متفاوت دانش آموزان تایلندی پس از کرونا

  ماجرای اهدای تبلت و سیم کارت به دانش آموزان

   علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد:  هفته معلم را هر سال به صورت نمادین از 12 تا 18 اردیبهشت برگزار می‌کنیم اما معتقدیم هر روز و هر هفته از سال با نام معلمان پیوند خورده است؛ امسال شرایط ویژه به دلیل وجود کرونا در کشور داریم و در کنار جبهه سلامت، معلمان در جبهه آموزشی ایفای نقش می‌کنند.

  وی با اشاره به نامگذاری روزهای هفته معلم، افزود: هفته معلم با یاد شهید مطهری در روز 12 اردیبهشت آغاز می‌شود و امسال نیز این روز با عنوان «شهید مطهری و اسوه معلمی» نامگذاری شده است و امروز هم بحث نقش معلم را در گام دوم انقلاب داریم.

  الهیار ترکمن با بیان اینکه امسال تمام برنامه‌های هفته معلم حول برنامه‌های مجازی و ویدئوکنفرانسی است، ادامه داد: به عنوان مثال وزیر آموزش و پرورش روز پنج‌شنبه گذشته دیدار ویدئوکنفرانسی با نماینده معلمان نمونه داشت و آنها دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

  وی درباره سامانه «شاد»، گفت: کشور ایران، کشور گسترده‌ای است و پوشش تحصیلی همه دانش‌آموزان برای ما اهمیت دارد؛ کرونا تهدیداتی را داشت اما در کنار آن، فرصت‌هایی را برنامه‌ریزان ایجاد کرد که یکی از آنها، ابزار مجازی در کنار ابزار رسمی است.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: با همکاری اپراتور همراه اول، کار بسیار گسترده‌ای آغاز شد چرا که باید 15 میلیون دانش‌آموز به یک میلیون فرهنگی مرتبط می‌شدند و در چند روز اول 2 میلیارد پیام رد و بدل شد و شاید بزرگترین پیام‌رسان کشور محسوب شود. 

  وی با اشاره بهمشکلات سامانه «شاد» گفت: برخی مشکلات مانند رد و بدل نشدن یک محتوا و غیره وجود دارد که در یک کارگروهی به صورت مدوام مشکلات رصد و بررسی می‌شود.

  الهیار ترکمن درباره مناطقی که دسترسی به اینترنت ندارند، اظهار کرد: در این مناطق از طریق شبکه‌های تلویزیون استانی، رادیویی، ارسال جزوه و درس‌نامه بین دانش‌آموزان، تدریس انجام می‌شود و در جاهایی که طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت سفید اعلام شده است با پیش‌بینی استانداردها، کلاس‌های حضوری برگزار می‌شود.

  وی درباره پوشش دانش‌آموزان در «شاد»، بیان کرد: اگر آن مسائلی که در حین اجرا و استقرار وجود دارد، حل و فصل شود، پیش‌بینی می‌شود که بیش از 85 درصد دانش‌آموزان می‌توانند از «شاد» استفاده کنند. 

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش افزود: برای حل مشکل نداشتن تلفن همراه برای دانش‌آموزان جهت ورود به سامانه شاد، شاید نتوانیم در کوتاه مدت ورود کنیم اما برای بازه میان مدت می‌تواند حل و فصل شود و در این راستا تمهیداتی را پیش‌بینی کردیم.

  وی ادامه داد: با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ساخت یا وارد کردن تبلت‌های دانش‌آموزی در حال رایزنی و همکاری هستیم تا بتوانیم برای دانش‌آموزان پیش‌بینی کنیم.

  نویسنده: علی اکبر رضایی

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزییات اهدای تبلت و سیم کارت رایگان به دانش آموزان - تیتربرتر

  جزییات اهدای تبلت و سیم کارت رایگان به دانش آموزان - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ بنا بر اعلام وزیر آموزش‌ و پرورش14 میلیون دانش آموزان در سطح کشور وجود دارد که از این تعداد بیش از 10 میلیون نفر موفق به نصب و بهره مندی از امکانات آموزشی مجازی شبکه اجتماعی شاد شدند و همچنین 97 درصد معلمان عضو شاد هستند.

  از حدود 4 میلیون دانش آموزی که عضو شبکه شاد نیستند می توان به دانش آموزان مناطق محروم و نیازمندی اشاره کرد که دسترسی به گوشی هوشمند ندارند و یا اینکه شبکه اتصال اینترنت در پوشش منطقه زندگی آنها نیست.

  به اعتقاد وزیر آموزش و پرورش، راه اندازی شبکه شاد و آموزش مجازی دانش‌آموزان برای برای کمک به خانواده‌ها و حمایت از آنها است و هیچ اصراری نداریم فردی که در توانش نیست خودش را به زحمت انداخته و گوشی بخرد ما مسئول هستیم آموزش برای همه دانش‌آموزان را تأمین کنیم و به هر طریقی شده است این کار را انجام می‌دهیم.

  حاجی میرزایی عنوان می کند: معلمان مدارس ارزیابی می‌کنند چه تعداد از دانش‌آموزان عضو شاد نیستند و ما هم در ستاد می‌توانیم ارزیابی کنیم کدام دانش‌آموزان و به چه دلایلی عضو شاد نیستند تا از روش‌های دیگر آنها را آموزش دهیم؛ شاد روش انحصاری ما برای آموزش نیست و روش اولویت‌دار است و تاکنون بیش از 60 درصد را تحت پوشش قرار داده است و برای 40 درصد که عضو شاد نشده‌اند تدبیر می‌کنیم و از طریق آموزش تلویزیونی، آموزش رادیویی، تلویزیون‌های محلی و درسنامه‌های آموزشی دانش آموزان را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

  بر این اساس وزارت آموزش و پرورش در راستای حل مشکلات پیش روی پوشش جامعه هدف آموزش مجازی تهیه گوشی هوشمند در دستور کار قرار داده است.

  رایزنی با وزارت ارتباطات برای ارائه تبلت به دانش‌آموزان

  معاون وزارت آموزش‌وپرورش گفت: برای حل مشکل دانش‌آموزانی که عضو "شاد" نیستند در میان مدت برنامه‌ریزی و با وزارت ارتباطات برای ارائه تبلت مذاکره می‌کنیم.

  علی الهیار ترکمن در پاسخ به این پرسش، خانواده‌ای که گوشی ندارد چگونه فرزندش در "شاد" حضور یابد؟ گفت: این مشکل در بازه میان مدت حل خواهد شد و در کوتاه مدت نمی‌توانیم چاره‌ای بیندیشیم. صحبت‌هایی با وزارت ارتباطات برای ساخت یا وارد کردن تبلت‌های آموزشی شده است که ارتباط آن با شبکه‌های آموزشی بوده و امنیت لازم را دارد.

  وی افزود: هم‌اکنون در مناطقی که امکان دسترسی به شاد را ندارند، بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود یا از طریق آموزش‌های تلویزیونی دروس خود را دنبال می‌کنند. نمی‌گذاریم سال تحصیلی فعلی که به پایانش نزدیک می‌شویم با مشکلی مواجه شود و این نقیصه برای خانواده‌ها و دانش‌آموزان مشکلاتی ایجاد کند.

  الهیار ترکمن مطرح کرد:‌کشور ایران به لحاظ جغرافیایی گسترده است و پوشش تحصیلی برای همه افراد لازم‌التعلیم ارائه می‌شود. آموزش و پرورش باید بسیار زودتر برای طراحی فضای آموزش مجازی به منظور ارتقای کیفیت و افزایش پوشش تحصیلی دانش‌آموزان اقدام می‌کرد، هم‌اکنون کرونا فرصتی را ایجاد کرد تا به صورت جدی به آموزش مجازی ورود پیدا کنیم.

  شبکه "شاد" با همراهی اپراتور همراه اول ایجاد شد و مراحل اولیه استقرار خود را طی می‌کند و در شروع با مشکلاتی مواجه خواهیم بود چرا که این پیام‌رسان، 15 میلیون دانش‌آموز و یک میلیون معلم را تحت پوشش قرار می‌دهد و در چند روز نخست، یک میلیارد پیام در آن رد و بدل شد، "شاد" بزرگترین پیام رسان در کشور است.

  وی با اشاره به مشکلات "شاد" عنوان کرد:‌ برخی مشکلات همچون برقرار نشدن ارتباط و رد و بدل نشدن پیام‌ها وجود دارد که در حال برطرف کردن آن هستیم. در مناطقی که امکان دسترسی به اینترنت وجود ندارد از امکانات تلویزیون محلی استفاده می‌کنیم و در مناطق سفید کلاس‌های درس به صورت حضوری برگزار می شود.

  الهیار ترکمن بیان کرد: ‌اگر مسائل در حین اجرا و استقرار حل و فصل شود پیش‌بینی می‌کنیم بیش از 85 درصد دانش‌آموزان بتوانند در " شاد" حضور یابند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به اینکه امسال شرایط ویژه‌ای را داریم و معلمان در جبهه جهاد آموزشی ایفای نقش می‌کنند، اظهار کرد: دغدغه خانواده‌ها برای تحصیل و یادگیری فرزندانشان در حال مدیریت است.

  وی افزود: رهبر انقلاب در پیام تلویزیونی به مناسبت روز معلم، کلید واژه مهم علم نافع را مطرح کردند که 100 درصد آن در آموزش و پرورش شکل می‌گیرد؛ یعنی در مدارس باید ارزش‌های جامعه اسلامی به دانش‌آموزان منتقل شود و آنها با آمادگی بیشتر وارد نظام آموزش عالی بشوند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه در مراسم هفته معلم تأکید ما بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت معلمان است، گفت: برنامه‌ها به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود به عنوان مثال روز پنجشنبه دیدار معلمان منتخب استانی با وزیر آموزش و پرورش را به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس برگزار کردیم.

  وی در پاسخ به این پرسش که به ستاد آموزش و پرورش در این مدت چه نمره‌ای می‌دهید، مطرح کرد: به ستاد و ادارات آموزش و پرورش نمره‌ای نمی‌دهم اما به معلمان نمره 100  می‌دهم چون حضور آنها آنقدر پررنگ است که تمام نقایص ما در برنامه‌ریزی را پوشش  می‌دهد. وزیر آموزش و پرورش و ستاد راهبری "شاد" دغدغه دارند و هر روز از ساعت 7 تا 9 صبح مسائل شاد و ارتباطاتی که باید بیرون از وزارتخانه شکل بگیرد را رصد می‌کنیم، این شبکه با این حجم از وسعت مراحل اولیه استقرار را طی می‌کند.

  جزییاتی از اهدای گوشی هوشمند و سیم کارت رایگان دانش آموزی

  الهیار ترکمن درباره سرنوشت سیم‌کارت دانش‌آموزی گفت:‌ وزارت ارتباطات آمادگی دارد آن را طراحی کند و قابل واگذاری است اما بیشتر ابزار برای ما مهم است. از لحاظ تولید و ارائه سیم‌کارت مشکلی وجود ندارد، اگر به لحاظ  تأمین ابزار از جمله موبایل هوشمند و تبلت خیالمان راحت باشد ممکن است از طریق سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی عضو "شاد" شوند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش درباره پیش ثبت‌نام مدارس غیردولتی مطرح کرد:‌ اگر شروع سال تحصیلی با مصوبه ستاد کرونا در مهر ماه باشد ثبت‌‌نام باید طبق روال انجام شود اما اگر تغییری رخ دهد مسئولان مدارس غیردولتی باید متناسب با خدمات ارائه شده از خانواده‌ها پول بگیرند. به زودی آموزش و پرورش اعلام خواهد کرد که پیش ثبت نام این مدارس چگونه باشد.

  گردآورنده: الهام خلیلی خو

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  هادی : چجوری ثبت نام کنیم

  مادر چهار تا بچه : سلام ببخشید می خواستم بگم من چهار تا بچه دارم و چهار تاش هم از یه گوشی استفاده میکنن ب خدا سخته شوهرم دو ماه پیش از پشت بام افتاد پاش شکست هنوزم که هنوزه خوب نشده نمی تونه بره سرکار من از بچگی کلی سختی کشیدم از بچگی سرکار رفتم الانم با این حال شوهرم باید من و بچه هام کار کنیم خواهش می کنم یه رحمی ب بچه های من بکنید نفری یکی بهشون گوشی بدید پسرم پارسال بخواطر نداشتن گوشی می خواست مردود بشه شوهرم رفت اسرار کرد و ما حتی پول واسه ی ثبت نام نداشتیم که بچه هامون رو ثبت نام کنیم ب مدرسه مدیر مدرسه اومد خونه و زندگی مارو دید رایگان ثبت نام کرد ب قرآن این هایی که میگم راسته ب خدا اگه باور نمی کنید تماس یا حتی بازرسی کنید با تشکر از شما🙏

  ناشناس : اگه میشه یه تبلت به منهم بدید بچه ام تبلت نداره ومن هم کار دارم گوشیمو می برم بیرون اگه میشه لطفی کنید به پسر من هم یک تبلت بدید خیلی ممنون میشم

  رقیه بلوچزهی : من در استان سیستان و بلوچستان هستم میخواستم بگم که ما فقط یک گوشی داریم که چهار نفر از آن استفاده میکنند من پایه پنجم خواهرم نهم که درساش خیلی مهمه و خواهر پایه اول هم همینطور درس هاش خیله مهمه چون کلاس اول این گوشه به مادرمان تعلق دارد درواقع چهار نفر از یک گوشی استفاده میکنیم ما وضع مان متوسط هست ولی گوشی گرونهلطفا به همه دانش آموزان چه به بض... چه فقیر... و چه ساده تبلت خوبی بدین

  سیاوش پناهی : من یک روستایی استم من و خواهرم باهم درس می خونیم من ازتون خواهش دارم برا خواهرم تبلت یا گوشی دانش اموزی رایگان بدهید با تشکر از شما من عبدالله پناهی از روستای تجرق

  مهدی میرزایی : خواهش از شما دارم که به خواهرم یک تبلت بدهید هر روز ساعت ۱۰ هم من درس دارم وهم خواهرم من کلاس هفتم هستم ومن دیگر به درسم نگاه نمی کنم چون به درس خواهرم رسیدگی میکنم لطفا کمک کنید 😔😔😔😔

  حجت : سلام من کلاس چهارم هستم و خواهرم هم امسال کلاس اول ابتدایی میره ما گوشی نداریم از گوشی مامانمون استفاده میکنیم اگه میشه به ما کمک کنید بابام هم کارگر ساده است

  ماردین وحدانی : سلام من یگوشی میخوام یا تبلت میش بفرستید برای درسم

  مادر چهار تا بچه : سلام می خواستم بگم من چهار تا بچه دارم و چهار تاش هم از یه گوشی استفاده میکنه ب خدا سخته من از بچگی سختی کشیدم سر کار رفتم دو ماه پیش شوهرم از پشت بام افتاد پاش شکست هنوزم ک هنوزه خوب نشده من و بچه هام کار می کنیم پارسال پسرم بخواطر نداستن گوشی می خواست مردود بشه ما حتی پول ثبت نام بچه هامون هم نداشتیم بدیم مدیر مدرسه ی بچه ها اومد دید خونه و زندگی مون رو رایگان ثبت نام کرد توروخدا ب بچه های من یه رحمی بکنید یه نفری بهشون گوشی بدید ما توان خریدن گوشی رو واسشون نداریم ب خدا اگه باور نمی کنید تماس یا حتی بازرسی کنید با تشکر ولی ب خدا من هرچی که گفتم راست بود 🙏ولی تورو خدا ب بچه های من یه کمکی بکنید با تسکر🙏

  سیاوش : من یک روستایی استم من از شما خواهش دارم که برای خواهرم یک گوشی یا تبلت رایگان به خواهرم بدهید ممنون ما به خاتر درسمون درساعت ۱۱ است خواهرم میخانه ومن نمی خانم ومن خیلی از درس هایم عقب ماندم ممنون از شما

  احسان : سلام من احسان هستم مادرم من و برادرم را نگه میدارد مادرم از بابام طلاق گرفته ودر ارایش گاه کار میکند در این شرایت بد ارایش گاه مادر م کار نمیکن و تا برام تبلت بخر ه لتفن برای من یک تبلت بدین

  علیرضا : تبلت بدید چه وضعشه ادرس مشهد شهرک قدس امامت

  پسربد : داداش توباکیبورد اپل 11 تایپ کردی قیمتش45ملیونه چرا گدای میکنی اخه

  افشین جعفرپور : باسلام واحترام بنده افشین جعفرپور الان دقیقا16سال میباشد که به بیماری خاص ام اس مبتلا میباشم وهمچنین دارای معلولیت جسمی وحرکتی هم میباشم ومددجوی بهزیستی استان مازندران شهرستان سوادکوه شمالی هم میباشم که دارای یک فرزند دختر 8ساله هم میباشم که بعلت هزینه های بسیاربالا وسرسام آور این بیماری بنده توانایی خرید تبلت برای تحصیل فرزند خود نبوده ام ونیستم وفرزند بنده هم بعلت نداشتن تبلت نتوانست در کلاسهای مجازی شرکت کند وبه همین خاطر از تحصیل عقب مانده لذا ازشما مدیریت تقاضای یک عدد تبلت برای فرزندم را دارم تا بتواند در کلاسهای مجازی شرکت کند ازشما خواهشمندم اقدامات لازم را مبذول فرمائید. باتشکر

  یک دختر بدبخت : من چند روز پیش میخواستم با قرص برنج خود کشی کنتم قرص برنج رو رو زمین پیدا کردم بعد پشیمون شدم من تو تهرانم شاید الان فکر کنید خیلی خوش به حالمه ولی نه هر روز برقو قط میکنن ابمون سیاهه گاز نداریم الانم من یه دداش کوچیک 6 ساله دارم با یه خواهر 7 ساله خودمم13 سالمه تا اومدم این سایتو دیدم گفتم شاید امیدی باشه بیام یه چیزی بگم ولی خوب معلوم هیچی امیدی نیست اگه چند روز بهد خبر خودکشی رسید بدونید اون من بودم ممنون خدانگهدار راستی اگه میشه به من کمک کنید اگه اممیدی هست من زنده ببمونم اگه نیست من قرص برنجو می خورم

  سالار : خاهش می کنم مادو ن فریم واز۱تبلت استفادهمیکنیم درس هامون خیلی مهمه خواهرم کلاس پنجم ومشکلات اولم سریع تر

  غزل سیفی : سلام به زودی باهاتون تماس میگیرن

  بیتا رستگاری : چرا هیچ کاری نمی کنین چجوری راه حلش رو به ما بگید

  ناشناس : منهم دودختر دارم که هیچ کدوم گوشی ندارن باگوشی باباشون درس میخونن سال تحصیلی گذشته خیلی عزیت شدیم بچه ها تا باباشون میومد خونه اول که جامیموندن بعد سراین که کی اول درس رواز روی گوشی بنویسه دعوابود شما وبه خدا هرکی میتونه گوشی برای دخترهای من تهیه کنه چون واقعا مانمیتونیم براشون بخریم ممنون میشم ازتون تابچه های من هم امسال باخیال راحت درس بخونن نه بادلهره

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  هدی خسروی 5 روز قبل
  0

  سلام ما تازه باغ خریدیم و پولی نداریم و از دیگران قرض میگیریم و من نمیتونم درس بخونم چون خواهرم کوچکم گوشی مادرم را از من می گیرد کار به جایی رسیده که پدرم در اسنپ کار می کند لطفا ترو خدا برای من یک تبلت بفرستید هدی خسروی بیرجند مهرشهر امیر کبیر ۱۰منزل سوم جنوبی کلاس سوم ابتدایی

  هدی خسروی 5 روز قبل
  0

  سلام من کلاس ۳هستم ما تازه باغ خریدیم و پول نداریم و من باگوشی مادرم درس می خونم و خواهرم کوچیکم گوشی رو به من نمی ده لطفا یک تبلت به من بدهید هدی خسروی از بیرجند

  هدی خسروی 5 روز قبل
  0

  سلام من کلاس ۳هستم ما تازه باغ خریدیم و پول نداریم و من باگوشی مادرم درس می خونم و خواهرم کوچیکم گوشی رو به من نمی ده لطفا یک تبلت به من بدهید هدی خسروی از بیرجند

  ناشناس 27 روز قبل
  0

  سلام من یک روستایی هستم گوشی ندارم اقتصاد خانواده ضعیف هستش دوستان من همه گوشی دارند وآنها را می بینم برای من خیلی سخت است لطفا محبت کنید یک گوشی مدل بالا برای من بفرستید بو تشکر

  ایلیا حسن زاده و کیان حسن زاده 29 روز قبل
  0

  سلام من و برادرم با گوشی مامان درس میخوانی کلاس هایمان هم ساعتن میخوام یک تبلت به داداشم هدیه بدم خیلی دوست دارد میشو یک تبلت به من بدهید

  فدائیه 3 ماه قبل
  0

  تبلت ب منم بدید

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  سلام من وداداشم باگوشی خاله هام درس می خونیم وساعت کلاس ه‍ردومون باه‍مه گفتم اگه میشه یک تبلت ه‍م به ما بدید

  محمدمهدی 3 ماه قبل
  -1

  سلام لطفا به من یک تبلت بدید

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  سلام من و خواهرم با یک گوشی درس می‌خوانیم و کلاس هایمان هم در یک زمان است و گوشی هم مال مادرم است و بابام هم یک کارگر ساده است اگه میشه به ما دوتا تبلت جدا بدی ممنون خواهش میکنم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  خواهش میکنم به من یک تبلت بدهید

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  لطفاً یک تبلت به ما بدهید

  1
  باشه 1 ماه قبل

  سلام من علی کوهی هستم از سیستان بلوچستان پول نداریم که گوشی بخریم برادرم کلاس ۷ من کلاس ۵ هستم کلاس هایمان باهم شروع میشن ی کمک کنید به ما تبلت بدین

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  من و خواهرم روی یک گوشی درس میخوانیم اونم مال بابام تو رو خدا دو تبلت برای من و خواهرم بدهید

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  من و خواهرم روی یک گوشی پدرم درس میخوانیم خواهش میکنم برای من و خواهرم یک تبلت برای ما بدهید خواهش میکنم

  علیرضا 4 ماه قبل
  0

  تروخدا

  علیرضا 4 ماه قبل
  0

  سلام من کلاس پنجم هستم و داداشم تازه امسال اول رفته ما یک گوشی داریم اونم از مامانمه و ۳ نفر تو یک گوشی ایم و بابام هم کارگر ساده است خواهش میکنم کمک کنید یک تبلت به ما بدید😭

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  منم به گوشی نیاز دارم لطفا

  امیر مهدی 4 ماه قبل
  -1

  من یک برادر دارم که کلاس هشتم کلاس ما یک زمانه میشه به من یک گوشی بدین

  مادر چهار تا بچه 5 ماه قبل
  5

  سلام می خواستم بگم من چهار تا بچه دارم و چهار تاش هم از یه گوشی استفاده میکنه ب خدا سخته من از بچگی سختی کشیدم سر کار رفتم دو ماه پیش شوهرم از پشت بام افتاد پاش شکست هنوزم ک هنوزه خوب نشده من و بچه هام کار می کنیم پارسال پسرم بخواطر نداستن گوشی می خواست مردود بشه ما حتی پول ثبت نام بچه هامون هم نداشتیم بدیم مدیر مدرسه ی بچه ها اومد دید خونه و زندگی مون رو رایگان ثبت نام کرد توروخدا ب بچه های من یه رحمی بکنید یه نفری بهشون گوشی بدید ما توان خریدن گوشی رو واسشون نداریم ب خدا اگه باور نمی کنید تماس یا حتی بازرسی کنید با تشکر ولی ب خدا من هرچی که گفتم راست بود 🙏ولی تورو خدا ب بچه های من یه کمکی بکنید با تسکر🙏

  مادر چهار تا بچه 5 ماه قبل
  8

  سلام ببخشید می خواستم بگم من چهار تا بچه دارم و چهار تاش هم از یه گوشی استفاده میکنن ب خدا سخته شوهرم دو ماه پیش از پشت بام افتاد پاش شکست هنوزم که هنوزه خوب نشده نمی تونه بره سرکار من از بچگی کلی سختی کشیدم از بچگی سرکار رفتم الانم با این حال شوهرم باید من و بچه هام کار کنیم خواهش می کنم یه رحمی ب بچه های من بکنید نفری یکی بهشون گوشی بدید پسرم پارسال بخواطر نداشتن گوشی می خواست مردود بشه شوهرم رفت اسرار کرد و ما حتی پول واسه ی ثبت نام نداشتیم که بچه هامون رو ثبت نام کنیم ب مدرسه مدیر مدرسه اومد خونه و زندگی مارو دید رایگان ثبت نام کرد ب قرآن این هایی که میگم راسته ب خدا اگه باور نمی کنید تماس یا حتی بازرسی کنید با تشکر از شما🙏

  فاطمه 5 ماه قبل
  3

  توروخدا کمکم کنید من با گوشیه بابام درس میخونم ولی بابام میره سرکار من از تمام درس هام جا می مونم توروخدا من امسال تمام درس هام آنلاینه مردود میشم اگه کسی بهم کمک نکنه خواهش میکنم جان عزیزتون😭

  مهسا 6 ماه قبل
  -1

  سلام به من یک تبلت بدین من کلاس ششمم خواهر کلاس اول بایک گوشی درس می خونیم

  ماردین وحدانی 7 ماه قبل
  5

  سلام من یگوشی میخوام یا تبلت میش بفرستید برای درسم

  3
  محمد طاها 7 ماه قبل

  سلام من کلا س هفتم و برادرم دوم گوشیم خرابه دوربینش ویک روز درمیون آنلاین درس دارم ووباید عکس بگیرم بفرستم بابام بی کاره مستاجر یم اگه میشه کمک کنید یک گوشی برامون بفرستید

  سارا 7 ماه قبل
  1

  سلام میشه یه تیلت برام بفرستید نیاز دارم بهش

  میثم راشدی 7 ماه قبل
  1

  سلام من مهران راشدی هستم دوست دارم درس بخونم ولی تبلت ندارم پدرم بی کاره مریض هست نمیدونه گوشی برام بخره که درسامو بخونم اگه میشه بهم تبلت بدین که بی سواد نشم من کلاس پنجم هستم

  میثم راشدی 7 ماه قبل
  1

  سلام من مهران راشدی هستم دوست دارم درس بخونم ولی تبلت ندارم پدرم بی کاره مریض هست نمیدونه گوشی برام بخره که درسامو بخونم اگه میشه بهم تبلت بدین که بی سواد نشم من کلاس پنجم هستم

  میثم راشدی 7 ماه قبل
  1

  سلام من مهران راشدی هستم دوست دارم درس بخونم ولی تبلت ندارم پدرم بی کاره مریض هست نمیدونه گوشی برام بخره که درسامو بخونم اگه میشه بهم تبلت بدین که بی سواد نشم من کلاس پنجم هستم

  روژابلندکردار 7 ماه قبل
  1

  سلام من کلاس سوم ابتدایی هستم گوشی یاتبلت ندارمهباهام درساموانجام بدم مامانم سرپرست منه تحت پوشش هستیم پارسال مامانم درخواست تبلت کردازکمیته ولی نداد بهم هنوزخواهش میکنم یکی هم بمن بدین ممنونم

  روژابلندکردار 7 ماه قبل
  1

  سلام من کلاس سوم ابتدایی هستم من گوشی یاتبلت ندارمکه برنامه شادوداخلش ببینم به درسام برسم خواهش میکنم یکی هم بمن بدید پارسال مامانم کمیته امداددرخواست تبلت کرده بودولی هنوزندادن بهم سرپرستم مامانمه پول نداره برام 😔

  رئیس سایت 7 ماه قبل
  3

  سلام من مدیر سایت هستم خدمت دوستان عزیز که درخواست تبلت خیلی هست و ماهم باید بتوانیم برسانیم دست مردم ولی نگران نباشین به زودی از حرف های شما هم معطله و رسیدگی میکنیم با تشکر

  1
  امیرعلی ولی نژاد 5 ماه قبل

  یدونم برای من بده

  محدثه ناصری 8 ماه قبل
  0

  سلام ما چهار تا خواهر هستیم میخوایم درس بخونیم ولی گوشی نداریم میشه برامون یه تبلت بدید با همون یه دونه کارمون راه میفته وضع مالیمون خوب نیست واقعا نیاز داریم متشکرم

  محمد ایوتوند 8 ماه قبل
  0

  من سال نهم هستم با گوشی دختر عموم هفته یک بار به شاد میام خواش می کنم یا تبلت یا گوشی به من بدهید

  نواب 8 ماه قبل
  1

  سلام من ۱۲ سالمه و کلاس هفتم هستم و برادرم کلاس چهارم و خوارم کلاس اول و به زودی برادر دیگم به مدرسه میره و پدرو مادرم توانای خرید گوشی یا تبلت دیگه رو ندارند و پدرم کارگر هسته اگه برادر کوچکی مدرسه بره من مجبور میشم درس خوندن را کنار بزارم اگه میشه کمک کنید و تو یک گوشی درس می خوانیم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  خواهش میکنم ازتون یک تبلت به ماهم بدین لطفا

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  سلام

  ما در روستای حکمی شهرستان میناب زندگی میکنیم ما سه تا خواهریم و مدرسه هامون آنلاین هستش یه گوشی که همه چیزش هنگ میکنه و و درست سر کلاسا نیستیم و از درس هامون عقب افتادییم خواهش مندم لطفا به ماهم تبلت بدین ازتون ممنونم

  علیرضا محمدی 8 ماه قبل
  0

  سلام من علیرضا محمدی من گوشی ندارم که درس بخوانم و ما یک گوشی داریم که فقط من و مادر از یک گوشی استفاده میکنی

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  سلام من گوشی برای درس خواندن ندارم

  نغمه 8 ماه قبل
  0

  سلام خوبی هستی من نغمه هستم کلاس هشتم گوشیمون خراب شده میشه واسه کمکم کنید تو خدا

  محمد 8 ماه قبل
  0

  سلام لطفا یدونه تبلت به ما بدید اگر شد یه کمک به ما بکنید من هر روز ساعت ۱۰درس شروع میشه

  محمد 8 ماه قبل
  0

  سلام لطفا یدونه تبلت به ما بدید اگر شد یه کمک به ما بکنید من هر روز ساعت ۲ درس شروع میشه

  شیما 8 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشیدمنم ی دختردارم نمیتونه باگوشی من درس بخونه خواهش میکنم ی تبلت ب این بچه یتیم بدین خداسلامتی بهتون بده امین

  اشنا 8 ماه قبل
  0

  سلام من تبلیغ میخوام

  هادی دامنی 8 ماه قبل
  0

  سلام خواهش میکنم یک تبلت بدین چون برادر من کلاس نهم ومن هفتم و خواهرم سوم همه کلاسها صبح برگزار میشوند ماگوشی نداریم لطفاً مراجعه کنید

  متین شه بخش 8 ماه قبل
  0

  سلام به من یه تبلت بدید من گوشی ندارم خوائش میکنم به من یه تبلت بدید درس بخوانم

  متین شه بخش 8 ماه قبل
  0

  پولی است یا رایگان پونمیخواد

  محمدرضا بهمنی 8 ماه قبل
  1

  سلام من محمدرضا بهمنی هستم پول ندارم گوشی بخرم درسمو ادامه بدم لطفا کمکم کنید تا به توانم درس مو ادامه بدم

  0
  محمدرضا بهمنی 8 ماه قبل

  چشم

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  سلام من بچم امسال کلاس اولیه گوشی یاتبلت نداره درس بخونه از گوشیه دختره برادر شوهرم استفاده میکنم اونم خیلی وقتا نمیده تورو خدا کسی در توانش هست برایه توشه ی آخرتش برای پسره هدیه بده تا عمر دارم دعاش میکنم به خداوندیه خدا قسم امسال یه کیلو گوشت برایه خونمون نتونستیم بخریم چه برسه به گوشی خدا عمرتان بده باسپاس

  مادر 8 ماه قبل
  0

  سلام دوتا بچه دانش اموز دارم که از گوشی دیگران استفاده میکنند اکثرا وقتا هم عقب میافتن خواهش میکنم نیاز به گوشه یا تبلت برای درس شون دارم

  مادر 8 ماه قبل
  0

  سلام من مادر دو تا دانش اموزم که گوشی ندارند از درس عقب میفتن یکی دوم یکی هفتم از گوشی بقیه استفاده میکنند مثلا گوشی دایی شون خواهش میکنم کمکم کنید

  ایهان رنجبر 9 ماه قبل
  0

  دوتا بچه دارم دختروپسر پسرم امسال اول میره گوشی نداریم درس نکاه کنه و دخترم مایبیبی نمتونیم بخریم اجاره هستیم موندیم از خونه هم بیرون میکنند کمک کنید پسرم به درساش نکاه کنه ممنون

  عاطفه ویسی 9 ماه قبل
  2

  سلام من دو تا خواهر هستیم گوشی نداریم خواهش میکنم به ما دو تا خواهر تبلت بدین ممنون میشم بابام کارگر و بیکار است

  عاطفه ویسی 9 ماه قبل
  1

  سلام خواش میکنم برای من یه تبلت برای بچم بدین اون کلاس ششم هست خواهش میکنم

  عاطفه ویسی 9 ماه قبل
  0

  سلام من نیاز به تبلت دارم خواهش میکنم برای منم بدید

  بنده خدا 9 ماه قبل
  2

  سلام من برای یه خانومی دارم اینو مینویسم که با ۸۰ سال سن داره دوتا بچرو به سختی بزرگ میکنه چون خودشم محتاج و خونه های مردم کار میکنه مادر پدر این دوتا بچه اصلا نیستن و میشه گفت به یه لقمه نون این مادربزرگ محتاج من واقعا خودمم اونقدر ندارم که بخوام کمک کنم عاجزانه خواهش میکنم یه تبلت حتی شده دست دوم بدید که اینا درس بخونن یکیشون تازه داره میره کلاس اول هیییچی نداره باهاش درس بخونه توروخدا یکاری کنید بیاین اصلا از نزدیک ببینیدخوااهش میکنم اگر کسی میخونه و تواناییشو داره دریغ نکنه حتی انقدری سخته اوضاع که درخواست کردن من بنویسم

  آرتین رجبی اشلقی 9 ماه قبل
  0

  سلام وعرض ادب به شما. امسال برای من سال سختی است چون پدرم را از دست دادم وبه یک گوشی نیاز دارم من درس دوست دارم از شما دوستان عزیزخواهشمندم که برایم یک گوشی هدیه بدهید ممنونم

  علی 9 ماه قبل
  0

  سلام روزتون بخیر یه بنده خدایی هستش خیلی دستش تنگه و اصلا اوضاع مالیشون خوب نیست یه بچه ۱۰_۱۱ ساله

  که برای درسش امکانات و گوشی نداره داره اگه ممکنه برای این خانواده هم یدونه تبلت هدیه بدید ممنونم

  فاطمه کرامتی 9 ماه قبل
  1

  سلام من دانش اموز هستم با یه خواهر و برادر ما وضع مالی خوبی نداریم پدرم بیکاره‌ ما سه تا هم از یک گوشی برای مدرسه استفاده میکنیم 😔😔

  لطفا به ما کمک کنید

  امیرعباس 9 ماه قبل
  0

  من کلاس ششم ابتدایی هستم چهار تا دانش آموز یم یه دونه گوشی قدیمی که همیشه مشکل داره داریم کارگریم پول خرید گوشی هوشمند برای درس خوندن ندارم هر کس میتونه کمک کنه .

  عسل 9 ماه قبل
  0

  سلام من مادر عسل هستم دخترم کلاس دوم گوشیم چهار بار تعمیر بردم ولی مشکل داره همش هنگ میکنه خاموش میشه ،شرایط برای درس دادن خیلی سخته ،خرمشهر مدرسه راضیه نرکس،رسیدگی کنید خواهشا

  عسل 9 ماه قبل
  1

  من مادر عسل هستم کلاس دوم گوشیم همش هنگ میکنه تا ب حال چهار بار تعمیر بردم،بخدا خیلی سخته شرایطمون ،لطفا رسیدگی کنید باتشکر

  عایشه 9 ماه قبل
  1

  سلام ما چهار تا دانش آموز داریم که با یک گوشی درس می خوانند خواهرم کلاس نهم هستش برادرم کلاس پنجم و اون یکی خواهرم کلاس دوم و خودم کلاس دهم این گوشی مال بابام هستش همیشه دو هفته سرکار هستش و یک هفته خونع

  شرمنده خانواده 9 ماه قبل
  0

  سلام تو را بخدا قسم به همین اربیعن قسم نذارید من بیشتر از این داخل صورت دخترام خجالت زده بشم از دوسال پیش از مجبوری همش بهشون قول دادم که تبلت میگرم براتون ولی هنوز نتونستم بگیر بخدای بزرگ قسم شبها داخل خواب براشون گریه میکنم که نتونستم آرزوشون در آورده کنم هر کسی میتونه این آرزو برآورد کنه قسم به امام حسین میخورم بزرگترین ثواب در همین دنیا میکنه و انشالله و حق دل دخترای من و خودم که پیرمرد بیکار بدون شغل و درآمد هستم هر چه از خدا بخواه و سلامتی نصیبش کنه آمین یا رب العالمین

  رقیه 9 ماه قبل
  1

  سلام من سه تا یتیم دارم برای دخترم هزینه خرید تبلت ندارم درخواست کمک دارم

  فاطمه 9 ماه قبل
  0

  سلام من ودوخواهر وبرادرم همگی ازیک گوشی استفاده میکنیم گوشی هم قدیمیه مشکلات زیادی داره پدرمم کارگر وبضائت مالی زیادی نداره تا برامون گوشی تهیه کنه این مسائل باعثشده تاهمگی تودرسامون افت کنیم خواهش میکنم کمکم کنید😔

  خیری 9 ماه قبل
  0

  سه تا بچه درس خون. بدون هیچ گوشی یاتبلت

  امیر حسن رستمی 9 ماه قبل
  1

  سلام من تبلت رایگان میخاهم البته درب منزل

  زهرا 9 ماه قبل
  1

  تو رو خدا کمک کنین من دو تا بچه مدرسه ای دارم هیچ کدوم نه گوشی نه تبلت دارن گرفتارم بخاطر درسشون

  تو رو به امام حسین کمک کنین

  زهرا 9 ماه قبل
  0

  سلام من دوتا بچه مدرسه ای دارم هیچ کدوم نه گوشی نه تبلت دارن لطفا کمک کنین تو رو به امام حسین کمک کنین

  علی 9 ماه قبل
  0

  سلام ما ۳نفر هستیم اگه امکانش هست یه تبلت بدید بخدا یه دونه گوشی داریم بدرد نخور سرش دعوا اگه میشه یه تبلت بدید ممنون

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  برام تبلت بدین

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  تبلت بدین بابام بی کار هست

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  منم تبلت بدین بابام بی کار هست

  مهدی 9 ماه قبل
  0

  تبلت برام بدین گوشی بی گوشی ندارم بدین

  ایسان 9 ماه قبل
  0

  سلام من هم ازشما عزیزان تمنا دارم کمکمون کنید امیدمون نا امید نکنید خدا ازتون راضی باشه انشالله به جونتون سلامتی به مالتون برکت بده ودلتونا شاد کنه که دل بچه های مارا شاد میکنید

  بی کس 9 ماه قبل
  0

  تروخدا تمنا دارم ما راچشم انتظار نذارید خیلی استرس درس بچه ها را دارم که حتی هنوز کتاب نگرفتم چون پول نداشتم به عزای این ماه عزیز به چهره پاک حسین ع جواب مارا بدید به خاطر خدا برای ماهم معجزه کنید امیدم اول خدا بعد به شما عزیزان است با سپاس فراوان

  بی کس 9 ماه قبل
  0

  سلام خدمت خیرین یا خداشناسناسان عزیز به خاطر خدا کمک کنید من هم دختر دارم که به خاطر نیاز مالی از تحصیل ماندند پارسال درس نخواندید شرمنده بچه هام شدم خواهش میکنم کمک کنید امسال درس بخونند دخترم خیلی غصه میخوره به خدا میگفت ماماندخسته شدم چکار کنم منم مثل دوستام درس بخونم خواهش میکنم کمک کنید اگر خواستید آدرس میدم بیاید از نزدیک زندگی منا ببینید

  امان از این روزگار 9 ماه قبل
  0

  سلام من مادر ۳تا دختر هستم که شوهرم محتاد هست پارسال به خاطر نداشتن گوشی بچه هام درس نخوردند ولوازم التحریر خواهش میکنم تمنا دارم به دخترهای من هم یه تبلت یا گوشی هدیه بدید خدا ازتون راضی باشه خودم هم نظافت منزل انجام میدم که برای‌ آذوقه کم میارم بچه های من خیلی باهوش هستن تو خدا کمک کنید تا تحصیل کنند

  ساجده 9 ماه قبل
  1

  سلام من پدر ندارم و مادرم مریضه تویه خونه افتاده و من کلاس هفتم و دوتا برادرم مدرسه کلاس چهارم و پنجم خواهرم کلاس اول این گوشی هم برای ما نیست برای همسایه مون هست به قرآن ما هیچی ندارم قسم میخورم

  بدون نام 9 ماه قبل
  1

  به من هم یه تبلت بدید

  بدون نام 9 ماه قبل
  2

  سلام ما دو بچه هستیم با یه گوشی ساعت های کلاسمان هم یکی لطفا یه کمک بکنید

  امیر 9 ماه قبل
  1

  ما هم گوشی نداریم برای بچه هایمان

  مهدی 9 ماه قبل
  1

  سلام اگه میشه تبلت برام بدین گوشی ندارم برام بده

  0
  مهدی 9 ماه قبل

  خدایا خوددت کمکم. کن

  دنیا گرایلی 9 ماه قبل
  1

  سلام پسرمن امسال کلاس اول میره گوشی اندرواید ندارم الانم‌ باگوشی شوهر اومدم تو سایت شما اجاره میشینم شوهرم کارگربا این اوضاع والا کم میاریم نمیتونیم گوشی بخریم بخداهرکاری کردم ک خودم تهیه کنم ولی نشدازشماخیرین محترم درخواست کمک دارم ‌ک یه راهی به من نشون بدین ک پسرم بی سوادنمونه ممنون ک تو هر شرایط مارو تنها نمیزارین👃👃👃

  ملیکا درقندیان 9 ماه قبل
  1

  سلام ببخشید خواستم بگم اگه میشه یه تبلت یا گوشی هم به من بدین ما هم‌ وضع مون متوسط اما تو خونه ۵ نفره دو تا گوشی هست قبلامن با گوشی برادرم درس مسخوندم اما اونم میره بیرون من‌نمیتونم استفاده کنم‌ و خواهرم هم ازدواج کردم اونم نمیتونم اومیدوارم این سایت راست باشه🥰

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من وضعم خوب نیست بچه کلاس اولی دارم پول گوشی وتبلت ندارم اگه می‌شود یک تبلت به بچه من بدهید جای دوری نمی ره کمک خواهر خودتون کنین

  حمید رضا 9 ماه قبل
  0

  سلام من یک تبلت برای خودم می خوام وآبجی هام می خوام چون مابایک گوشی کوچک چهار نفر درس می خونیم

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام ما یک گوشی داریم که برای کل خوانواده است من و سه تا خواهرام داخلش درس می خونیم ومن ششم هستم اگر میشه تبلت به ماهم بدین

  حسین نصیری 9 ماه قبل
  1

  پسرم کلاس اول پول نداریم گوشی یا تبلت بخریم شوهرم معلول جسمی حرکتی واقعا وضعیت زندگی‌مان زیاد صعیف به صوری که به نون شب نیازم اگه کلاس ها مجازی باشن پسرم بایدمثل باباش بیسواد باشه تورو خدا کمکم کنید

  مه از مشهد 9 ماه قبل
  0

  سلام من پارسال بخاطر دسترسی به هیچی نداشتم ن حوضوری ن مجازی نتونستم ادامه بدم امسالم اگه لطف خدا و کمک شما نباشه نمیتونم درس بخونم اجرتون با اقا امام حسین علیه السلام به امید خبر خوش از شما

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام یکی هست که وضع مالی خوبی ندارد وازپارسال دی گوشیش خراب میشه و بدون گوشی میمونه ومیرفته خونه دوستش درس می‌خونده وتاحالاحتی کارنامه اش رو هم ندیده لطفاً کمک کنین به این بنده خداممنونم

  فقیر 9 ماه قبل
  1

  اگه میشه به منم یک تبلت بزرگ بدین یا گوشی

  فقیر 9 ماه قبل
  1

  بچه ها بخدا راست میگم یکی از دوستام زد فلج شد

  فقیر 9 ماه قبل
  1

  اگه می گویید واکسن کرونا به همه بچه ها میزنیم من نمیزنم حاضرم روزی ۲۰۰ تومان پول بدم جای نت ولی واکسن کرونا که فلج می کند نزن

  فقیر 9 ماه قبل
  1

  الان من نمیرم مدرسه میخام با گوشی درس بخونم

  فقیر 9 ماه قبل
  1

  ما پول ندادیم تبلت بگیرم آخه من ببین اومدم داخل این سایت فکر می کردم جواب می دهد ولی نه اشتباه فکر کردم

  هانیه تهرانی 9 ماه قبل
  1

  سلام توروخدا بهمون یک تبلت بدین ما سه تا هستیم نمی‌تونیم همه درسامون بخونیم یک تبلت اگه میشه رایگان برامون تهیه کنید باتشکر

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  من مستاجرم دوتا دختر مدرسه دارم با یک گوشی که مال خواهرم الان یک گوشی و دوتا دختر مدرسه گب

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام سال گذشته یه گوشی داشتم که هنگ می کرد خیلی سخت بود دخترم با همون وضعیت که سال اول ابتدایی بود خیلی خوب پیش رفت امسال همونم ندارم😔😔

  زینب حمزه ومهدی 9 ماه قبل
  0

  با عرض سلام درخواست تبلت داریم نداریم که بخریم

  زینب حمزه 9 ماه قبل
  0

  با عرض سلام دو تا دانش آموز هستیم علیرضا وزینب یک تبلت داشتیم که سوخت و نداریم که بخریم درخواست تبلت داریم

  دختر ۱۴ساله 10 ماه قبل
  0

  سلام من یه دختر ۱۴ساله ام که سه تا خواهریم و فقط یک موبایل داریم ازتون خواهش می کنم که به ما یک گوشی بدین کلاس نهمم و درسام خیلی سخته این کوشی که دارم که هنگه و درست نیست خواهش می کنم ازتون یک گوشی یا یک تبلت به ما بدین ممنون

  ۳ فرزند خانه 10 ماه قبل
  0

  ما ۳ تا بچه‌ه ایم خواهر کلاس ۱۱ و خودم کلاس پنجم و داداشم کلاس دوم ما مستاجر هستیم و پدرم کارگر است از شما خواهش میکنم شرایطمان خوب نیست الان هم برای درس خواندن آنلاین مشکل داریم از شما خواهش میکنم کمکمان کنید تا ما بتوانیم امسال را بدون مشکل درس بخونیم لطف کنید به ما تبلت دانش آموزی بدین تا مشکلمون حل بشه ممنونم

  کوثر نظری کلاس پنجم 10 ماه قبل
  2

  من پول ندارم

  فاطمه چشم براه 10 ماه قبل
  1

  سلام

  من در استان گلستان زندگی می کنم بند می خواستم بگم بند همراه با دو برادر دیگرم از یک گوشی برای درس خواندن استفاده می کنیم .

  واین گوشی برای پدرم است پدرم هم سرکار می رود وشب بر می گرده خونه .

  راستش از نظرمن این بزرگ ترین لطفی است که می توند کنید

  فقط می خواستم بگم یه گوشی یا یه تبلت برای درس خوند رایگان بدید

  نازی 10 ماه قبل
  0

  سلام من بچه ام میخاهد ب کلاس اول برود ولی گوشی ندارد من هم گوشی ام بزور کار میکند و توان خریدن گوشی راندارم لطفا یک گوشی هم به من بدهید

  خدایاکمکم کن 10 ماه قبل
  0

  دوتادانش آموزهستن گوشی ندارن به درس خواندن خیلی علاقه دارند

  مریم 10 ماه قبل
  0

  سلام میشه به من تبلت بدید چهار تا بچه دارم گوشی ندارن

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  چگونه تبلت بگیرم

  س 10 ماه قبل
  0

  سلام من پدرم فوت کرده و مادرم خونه داره نمی تونه برام تبلت بخره سال قبل با تبلت دختر همسایمون درس میخوندم اونا هم از اینجا رفتن و آخر سال برای درس خوندن حضوری رفتم چونگوشی نداشتم

  لطفا بت من یه تبلت بدین تا بتونم درس بخونم

  حجازی 10 ماه قبل
  0

  سلام برشما خیرین محترم بنده دودختردارم یکی کلاس هفتم و دیگری کلاس چهارم هیچ کدوم تبلت ندارن تاحالا باگوشی خودم و همسرم که مدل پایین هستن کلاس میرفتنولی سرعتشون پایین هست ودیگرخوب کارنمیکنن اگرمیدونید تبلت دانش آموزی بهشون بدین خودم طلبه هستم وکلاس های خودم هم آنلاین است دچارمشکلیم انشا الله خدا ازدررحمتش برای همه برسونه ممنون

  محمد 10 ماه قبل
  0

  سلام برای ما ثبت میکنید

  سلام من رضا هستم 10 ماه قبل
  0

  من گوشی ندارم تورا خدا کمکم کنید 😞😞😞

  زینب و مهدی علیرضا 10 ماه قبل
  0

  با عرض سلام داری سه تا دانش آموز هستم شوهرم مریض احوال است و نمیتواند کار کند نه لوازم التحریر خرید نه فرم و گوشی تبلت هم ندارم که بخرم درخواست کمک دارم

  ساجده حسینی تلخ بخشی 10 ماه قبل
  0

  سلام دخترم میخواد بره کلاس ششم و از شما میخوام که لطفا

  به ماهم تبلت بدید تا دخترم از درساش عقب نمون یک گوشی ساده داریم که یک طرفش کلا لمسش خرابه و کار نمیکنه و باتریش هم خرابه که دم به دم خاموش میشه ممنون میشم اگه به دختر منم تبلت هدیه بدین سپاس فراوان

  0
  ساجده حسینی 10 ماه قبل

  .

  ساجده حسینی 10 ماه قبل
  0

  سلام دخترم میخواد بره کلاس ششم از شما میخوام که لطفا به ماهم تبلت بدید تا دخترم از درساش عقب نمون یک گوشی ساده داریم که یک طرفش کلا لمسش خرابه وکار نمیکنه باتریش هم خرابه که دم به دم خاموش میشه ممنون میشم اگه به دختر منم تبلت هدیه بدین سپاس

  ساجده حسینی تلخ بخشی 10 ماه قبل
  1

  سلام دخترم میخواد بره کلاس ششم و از شما میخوام که لطفا به ماهم تبلت بدین تا دخترم از درستش عقب نمونه یک گوشی ساده داریم که یک طرفش کلا لمسش خرابه و کار نمیکنه باتریش هم خرابه که دم به دم خاموش میشه ممنون میشم اگه به دختر منم تبلت هدیه بدین سپاس

  مهسا سرورخواه 10 ماه قبل
  0

  سلام من نه گوشی ندارم نه تبلت واسه ی درس خواندن

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام منم نیاز به یک تبلت دارم پدر و مادرم سر کار هستند و من نمیتونم آنلاین باشم

  زهرا امان الله زاده 10 ماه قبل
  0

  سلام من خواهرم شدید نیاز به تبلت داریم پایه 5 لطفا تبلت رو ارسال کنید 😭😔

  رضا 10 ماه قبل
  0

  سلام اگه میشه به منم تبلت بدین

  ...... 10 ماه قبل
  0

  سلام اگه میشه به منم تبلت بدین

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  اگه میشه به منم تبلت بدید

  امیر محمد 10 ماه قبل
  0

  باشه

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  سلام ما سه تا بچه هستیم که با یع گوشی به کلاس مجازی میریم و همه ی ما ساعت کلاسامون یکیه لطفا اگه میشه فقط یه تبلت از شما میخواهیم نیاز مندیم پول نداریم لطفا😓

  حسین 10 ماه قبل
  0

  پسر من کلاس اول تبلت یا گوشی بهش بدید به خدا توان خرید نداریم ۰ از ایلام شهرستان ابدانان

  رضا 10 ماه قبل
  0

  سلام میشع بهم کمک کنید تبلت رایگان یدید اخ گوشی ندارم

  زینب 10 ماه قبل
  0

  با عرض سلام دارای سه فرزند دانش آموز هستم خانواده فقیر ونمیتوانم یک گوشی ساده هم بخرم وبا گوشی برادرم برنامه شاد رامیبینند ودرس میخوانند و گاهی اوقات هم برادرم با انها دعوا می کند واز و ضعیت بسيار ناراحت هستم‌ شوهرم ناراحتی قلبی و اعصاب و روان دارد مرتضی

  محمد 10 ماه قبل
  0

  گوش خراب شد.تبلت میخواستم

  امیر مهدی 10 ماه قبل
  1

  باسلام من هیچی ندارم تو روستا درس می خونم گوشی ندارم

  رضا 10 ماه قبل
  1

  تبلت رایگان میخوام خواهش میکنم کمکم کنید

  حسین 10 ماه قبل
  0

  من پسرم امسال کلاس اول شوهرم مددجو بهزیستی توان خرید تبلت یا گوشی نداریم لطفا کمک کنید

  م 10 ماه قبل
  3

  سلام برا منم تبلت بدید گوشی مادربزرگمه که استفاده میکنم

  م 10 ماه قبل
  1

  سلام برا منم تبلت بدید گوشی نداریم از درسام عقب ماندم

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  سلام به تبلت بدید

  1
  ناشناس 11 ماه قبل

  سلام به من تبلت بدید

  حجت 11 ماه قبل
  2

  سلام من دانش آموز کلاس چهارم و گوشی ندارم خواهرم هم امسال کلاس اول ابتدایی میره من پارسال از گوشی مامانم استفاده میکردم گوشی مامانم خرابه دیر دانلود میکنه قدیمیه اگه میشه به ما گوشی بدید

  حجت 11 ماه قبل
  5

  سلام من کلاس چهارم هستم و خواهرم هم امسال کلاس اول ابتدایی میره ما گوشی نداریم از گوشی مامانمون استفاده میکنیم اگه میشه به ما کمک کنید بابام هم کارگر ساده است

  محمدحسن عرب محمدی 11 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشیدببخشیداگه میشه لطفا به پس منم تبلت بدین امسال کلاس سوم ابتدایی ومن یه گوشی دارم که بادوتاپسرام استفاده میکنیم لطفاپسرمنم دادن تبلت خوشحال کنید

  ناشناس 12 ماه قبل
  4

  منهم دودختر دارم که هیچ کدوم گوشی ندارن باگوشی باباشون درس میخونن سال تحصیلی گذشته خیلی عزیت شدیم بچه ها تا باباشون میومد خونه اول که جامیموندن بعد سراین که کی اول درس رواز روی گوشی بنویسه دعوابود شما وبه خدا هرکی میتونه گوشی برای دخترهای من تهیه کنه چون واقعا مانمیتونیم براشون بخریم ممنون میشم ازتون تابچه های من هم امسال باخیال راحت درس بخونن نه بادلهره

  امیر رضا محمدی 12 ماه قبل
  1

  من با گوشی مادرم استفاده میکنم واقعا اذیت میشم چون خودش دانشگاه درس میخواند آنلاین برادرم هم با آن درس میخواند و کلاس مدرسه اش را که معلم هست با آن میگذراند و درس منم با گوشی تازه کلاس دانشگاه فرهنگیان به او اضافه شده

  میلادمیری 12 ماه قبل
  3

  سلام خسته نباشید من یک زن تنها با بچه ام هستم شوهرم زندان هس ۷سال هس خواهش میکنم برای بچه ی من یک تبلت بدید نیازمندم خیلی پول خریدن گوشی اقساتی هم ندارم😞😞😞😞لطف یه کمک کنید بهم😞😞😞😞

  1
  ناشناس 9 ماه قبل

  عزیزم کمیته امداد داره به زنا که شوهرشون زندان هست هم کار ميدند هم به بچه هاشون تبلت می دن

  بیتا رستگاری 1 سال قبل
  4

  چرا هیچ کاری نمی کنین چجوری راه حلش رو به ما بگید

  بیتا رستگاری 1 سال قبل
  1

  سلام من از گوشی مادرم استفاده می کنم و کارایی کمی داره باید برای سال بعدم چی کار کنم نیاز به گوشی دارم باید چه کاری انجام بدم؟ 😔😔

  1 سال قبل
  3

  سلام دوستان والا حقیقتش پیش اینا اینقدر التماس نکنید اینا اگه میخواسن به همه تبلت بدن به کل بچه های که تبلت ندارن میدادن

  من همون موقع که میگفتن تبلت میدن ۲ ماه صبر کردم گفتم شاید به من هم بدن ولی متاسفانه ندادن و من هم پول زیادی نداشتم که برم یه گوشی خوب بخرم الان یه گوشی ضعیف دارم که دسته دوم هسش و مدلش هم سامسونگ جی فایو مدل 2016 که اونم نو نخریدم دسته دومم خریدم واقعا برای مسئولین کشورم متاسفم هستم که کشورم اینهمه ثروت داره اون وقت فقیران کشور خیلی زیاد هستن

  کشور ایران منابع طلا نفت و.... زیادی داره اصلا ایران نباید فقیر داشته باشه ولی بعضی مسئولین همه پول های نفت و طلا و بقیه چیزا رو به جیب خودشون میزنن واقعا برای کشورم متاسف هسم

  الینا جعفری 1 سال قبل
  1

  سلام ما سه تا بچه هستیم پدرم کارگره قیمت گوشی هاهم که خیلی بالاست ما فقط تونیستیم یکی دوتا گوشی ضعیف بخریم که خیلی از چیزایی که توشاد میفرستن رو باز نمیکه میشه به من یه تبلت بدید تا راحت تر بتونم تو شاد درس بخونم 😔😔

  علی 1 سال قبل
  2

  سلام من داخل روستا زندگی می کنم لطفاً به من کمک کنید تا بتونم درسامو بخونم خواهش می کنم کمکم کنید ما وضع مالیمون خوب نیست کسی هم نیست که کمکم کنه پدرم هم مریضه درسم هم خیلی زرنگه لطفاً کمکم کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من اصلا در کلاس های درسی حضور ندارم 😓چون تلفن نداریم لطفا به من هم تبلت بدهید

  رضا رنجبری 1 سال قبل
  1

  دو برادریم

  تبلت می خوام

  لاله 1 سال قبل
  2

  سلام‌میشه‌یک‌تبلت‌هم‌به‌دانش‌اموزان‌روستای‌داج‌بدین‌ندارن

  4
  غزل سیفی 1 سال قبل

  سلام به زودی باهاتون تماس میگیرن

  محمدی 1 سال قبل
  1

  سلام ما سه نفر هستیم و از یک گوشی استفاده میکنیم خواهر من کلاس یازدهم تجربی هست و خواهرم کلاس نهم و داداشم کلاس سوم چون مدل گوشیمون پایینه شاد هنگ میکنه خواهش میکنیم یکی به ما بدین 😭😭😭ما از تربت حیدریه بخش شادمهر روستای علی آباد سفلی هستیم

  شایلی 1 سال قبل
  2

  من یک تبلت می‌خوام

  علی اصغر بک نظری 1 سال قبل
  3

  من دراستان البرز هستم من وخواهرم دریک گوشی درس مخوانیم خیلی برامون سخت است من از شما در خواست تبلت می کنم

  مهدیار 1 سال قبل
  1

  سلام من مهدیار هستم

  من فقط یه تبلت واسه خواهرم میخوام کمک کنین

  من از در افتادم چون ما با هم کلاس داریم

  خواهش میکنم🥺🥺

  علیرضاغریب 1 سال قبل
  1

  خواهش میکنم به من یه تبلت بدین من با گوشی مامانم که فورجی نیست و قدیمیه به کلاس میرم لطفا به من تبلت بدهید علیرضا غریب

  سالار 1 سال قبل
  4

  خاهش می کنم مادو ن فریم واز۱تبلت استفادهمیکنیم درس هامون خیلی مهمه خواهرم کلاس پنجم ومشکلات اولم سریع تر

  سالار 1 سال قبل
  1

  سلام.من یک گوشی میخوام

  محمدصالح 1 سال قبل
  2

  مشهد طبرسی جنوبی61 تبلت میخوام

  محمدصالح 1 سال قبل
  3

  تبلت میخوام لطفا

  محمدصالح 1 سال قبل
  3

  تبلت رایگان را به چه کسایی میدهید پدرم کارگر است یه گوشی دارم که هنگ میکنه ومن وبرادرم مجبوریم با این گوشی درس بخوانیم

  شيرين 1 سال قبل
  1

  من تبلت ندارم.. با گوشي مادرم كلاس مجازي ميرم. همش هنگ مي كنه.. يك تبلت به بنده بدهيد..

  محمد علی 1 سال قبل
  1

  سلام من پول ندارم که به پسرم گوشی بخرم الان همه درس ش مونده

  یک دختر بدبخت 1 سال قبل
  4

  من چند روز پیش میخواستم با قرص برنج خود کشی کنتم قرص برنج رو رو زمین پیدا کردم بعد پشیمون شدم من تو تهرانم شاید الان فکر کنید خیلی خوش به حالمه ولی نه هر روز برقو قط میکنن ابمون سیاهه گاز نداریم الانم من یه دداش کوچیک 6 ساله دارم با یه خواهر 7 ساله خودمم13 سالمه تا اومدم این سایتو دیدم گفتم شاید امیدی باشه بیام یه چیزی بگم ولی خوب معلوم هیچی امیدی نیست اگه چند روز بهد خبر خودکشی رسید بدونید اون من بودم ممنون خدانگهدار راستی اگه میشه به من کمک کنید اگه اممیدی هست من زنده ببمونم اگه نیست من قرص برنجو می خورم

  0
  نه نه نخور 9 ماه قبل

  نخوری ها

  یک دختر بدبخت 1 سال قبل
  1

  من چند روز پیش میخواستم با قرص برنج خود کشی کنتم قرص برنج رو رو زمین پیدا کردم بعد پشیمون شدم من تو تهرانم شاید الان فکر کنید خیلی خوش به حالمه ولی نه هر روز برقو قط میکنن ابمون سیاهه گاز نداریم الانم من یه دداش کوچیک 6 ساله دارم با یه خواهر 7 ساله خودمم13 سالمه تا اومدم این سایتو دیدم گفتم شاید امیدی باشه بیام یه چیزی بگم ولی خوب معلوم هیچی امیدی نیست اگه چند روز بهد خبر خودکشی رسید بدونید اون من بودم ممنون خدانگهدار راستی اگه میشه به من کمک کنید اگه اممیدی هست من زنده ببمونم اگه نیست من قرص برنجو می خورم

  مرضیه ملکی 1 سال قبل
  1

  سلام مرضیه هستم من کودکی بی سرپرستی هستم وار درس هم جا موندم پدرم من مرده است دوست دارم در آینده معلم بشم تورو خدا کمکم کنید

  فاطمه 1 سال قبل
  2

  من کلاس ششم هستم و خواهرم کلاس دهم من و خواهرم با یه گوشی درس میخوانیم وآن گوشی که باهاش کار میکنیم خیلی هنگ میکند بعضی وقت ها من و خواهرم کلاسمان در یک ساعت قرار می گیرد و من و خواهرم دعوایمان میشود که کدام یک گوشی را در دست بگیردیکی از ماها باید بخاطر این مشکل از درسش صرفه نظر کند ما چهار فرزند هستیم پدرم وسعش نمیرسد که برایمان گوشی بخرد وما مستاجر هستیم و واقعا خریدن تبلت برای پدر بسیار سخت است وتوانش را نداریم خواهش میکنم کمک کنید تا مشکل درسیمان حل شود

  افشین جعفرپور 1 سال قبل
  4

  باسلام واحترام بنده افشین جعفرپور الان دقیقا16سال میباشد که به بیماری خاص ام اس مبتلا میباشم وهمچنین دارای معلولیت جسمی وحرکتی هم میباشم ومددجوی بهزیستی استان مازندران شهرستان سوادکوه شمالی هم میباشم که دارای یک فرزند دختر 8ساله هم میباشم که بعلت هزینه های بسیاربالا وسرسام آور این بیماری بنده توانایی خرید تبلت برای تحصیل فرزند خود نبوده ام ونیستم وفرزند بنده هم بعلت نداشتن تبلت نتوانست در کلاسهای مجازی شرکت کند وبه همین خاطر از تحصیل عقب مانده لذا ازشما مدیریت تقاضای یک عدد تبلت برای فرزندم را دارم تا بتواند در کلاسهای مجازی شرکت کند ازشما خواهشمندم اقدامات لازم را مبذول فرمائید. باتشکر

  معنا 1 سال قبل
  3

  من تبلت میخوام

  2
  یگانه 1 سال قبل

  منم میخوام 😭😭

  سینا 1 سال قبل
  1

  سلام من سینا علیاری هستم از آذربایجان شرقی شهرستان ملکان من و خواهرم با یک گوشی کار میکنیم اما با یک گوشی نمیشه درس آبجیم با ساعت کلاسی من یکی میشه میشه کمکم کنید

  اگه کمکم کنید یک تبلت هم داشته باشیم خیلی ممنون میشم ازتون

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من ابلفضل احمدی احتیاج به یک گوشی دارم برای درس خواندن از استان فارس شهرستان اباده روستای دهدق وضع مالی خوبی نداریم

  مهدیار 1 سال قبل
  1

  سلام من یه تبلت میخواستم من و خواهرم صبح ها با هم کلاس داری اونم با یه گوشی خواهش میکنم

  یه کاری کنین تو را خدا

  فاطمه رحمانی 1 سال قبل
  1

  فاطمه رحمانی

  علیرضا 1 سال قبل
  4

  تبلت بدید چه وضعشه ادرس مشهد شهرک قدس امامت

  زینب 1 سال قبل
  3

  من گوشی ندارم کمکم کنید به خدا

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  من گوشی ندارم بخدا

  زینب 1 سال قبل
  3

  سلام من گوشی ندارم و همیشه برای درس هایم مشکل دارم تو رو به خدا کمکم کنید

  امیر عباس عسگری 1 سال قبل
  1

  من باداشتن دوفرزند اول وچهارم ابتدایی ونداشتن سر پرست گوشی یا تبلت ندارم خواهشمندم رسیدگی فرمایید

  امیر عباس عسگری 1 سال قبل
  2

  سلام من باداشتن دو فرزند محصل اول و چهارم ابتدایی از داشتن گوشی یا تبلت محروم میباشم ، لذا بی سر پرست هستم و در استان قزوین ، الموت ساکن هستم

  ایلار 1 سال قبل
  3

  سلام من فقیر هستم نه مادر دارم نه پدر پیشه عمم زندگی میکنم عمم اینا واسه من نه لباس نه چیزی نمیخرن منو میزنن تلویزین هم ندارن من خواهش میکنم تورو خدا به من تبلت بدین

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من تبلت دانش اموزی میخوام

  سیده زهرااحمدی 1 سال قبل
  2

  ببخشید من گوشی مامانم خرابشده پدرهم ندارم اگ میشه یه تبلت بمن بدید بسختی توشاد شرکت میکنم والان خیلی احتیاج دارم

  مریم 1 سال قبل
  1

  سلام من سه تا دختردارم بزرگه سوم ابتدایی ما گوشی هوشمند نداریم خودم هم بیسواد هستم دخترم با گوشی پسرعمویش که در همسایه ما هستند درس میخونه با چه سختی بعضی وقتا آن قدر ناراحت میشه که میگه دیگه درس نمخونم تورا خدا بفکر دختر من هم باشین ما فقیرها دستمان به جای نمیرسه کمک مان کنید

  مهدی 1 سال قبل
  1

  سلام من ۱۳ سالمه ما ۴ تا برادر و خواهر هستیم ولی یک گوشی داریم چطوری تبلت رایگان بگیریم

  الهام 1 سال قبل
  1

  شوهرم کارگر سه تا بچه دارم دوتاشون میره مدرسه از نظر مالی ضعیف هستیم تو خونهپدر شوهرم زندگی می کنیم به خاطر نداشتن گوشی بچه هام از درس عقب موندن اگه میشه به بچه هام تبلت هدیه بدین

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام میشه به من یک گوشی بدید اخه داداشم از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب درس می خوانه من نمی توانم درس بخوانم

  فاطمه 1 سال قبل
  2

  سلام ما دریک روستای دور افتاده محروم در سیستان و بلوچستان زندگی میکنیم سه تا برادر ویک خواهر هستیم همگی با یک گوشی که امروز مثلا دبیرامون مطالب رو میفرستن باید نگاه کنیم وگرونه همون لحظه هنگ میکنه فضا گوشی هم خیلی کمه هر صبح فرتش میزنم بیشتر وقتا هم خواهرو برادرام هم بخاطر من شرکت نمیکن چون کلاس من شروع میشه من سال دوازدهم انسانی هستم و خواهرم دهم اون گاهی اوقات شرکت میکنه بخاطر من چون کلاسامون هم زمان شروع میشه

  4
  پسربد 1 سال قبل

  داداش توباکیبورد اپل 11 تایپ کردی قیمتش45ملیونه چرا گدای میکنی اخه

  گوشی 1 سال قبل
  1

  سلام.

  من ۱۲ سالمه این گوشی خواهر یزرگم لطف میکننین یک گوشی به من بدید خواهرم از ۷ صبح تا ۱۱ شب کار میکنه منم نمیتونم درس بخونم.

  ممنکن

  سینا 1 سال قبل
  1

  😘

  اسما 1 سال قبل
  1

  من ب گوشی نیازمندم سال اخرم بخاطر نداشتن گوشی نتونستم امتحاناتو پاس کنم شما مسعولین بی لیاقتی هستید برای خودم متاسفم ک در چنین کشوری زندگی میکنم ک مانع پیشرفت جوانان هستند ...

  مصطفی نوروزی فرد 1 سال قبل
  1

  سلام من و داداشم داریم با گوشی عمم کار میکنیم پدر و مادرم طلاق گرفته اند و ما به دو تا تبلت لازم داریم لطفا به ما کمک کنید ما آرزو مان هست که پدر و مادرم برگردند و یک آرزو دیگه هم داریم که دو تا تبلت بخریم ما برای شما دعا می کنیم ما در سر سپا هستیم و کوچه ی 36/4لطفا کمک کنید خیلی ممنون میشیم

  علی‌‌امین‌رنجبر‌ 1 سال قبل
  1

  سلام‌من‌علی‌کلاس‌چها رم‌هستم‌ویه‌عمه‌‌هم‌دارم‌که‌دهم‌ماگوشی‌نداریم‌دوتامونم‌با‌گوشی‌همسایه‌میخونیم‌توروخدا‌لطفا‌‌به‌من‌وعمه‌دوتا‌تبلت‌بدید‌تا‌دیگه‌از‌همسایمون‌گوشی‌نگیریم‌بابا‌‌نمی‌تونه‌برامون‌گوشی‌بخره‌دلمون‌شاد‌کنید‌تورو‌قران‌به‌ما‌دوتا‌تبلت‌بدید‌نامیدمون‌نکنید

  احسان 1 سال قبل
  4

  سلام من احسان هستم مادرم من و برادرم را نگه میدارد مادرم از بابام طلاق گرفته ودر ارایش گاه کار میکند در این شرایت بد ارایش گاه مادر م کار نمیکن و تا برام تبلت بخر ه لتفن برای من یک تبلت بدین

  مبینا 1 سال قبل
  2

  میخوام برای تبلت دانش آموزی رایگان ثبت نام کنم چطوری؟

  مهدی یوسف پور 1 سال قبل
  1

  سلام تورو خدا به ما کمک کنید ما پنج داداش هستیم ما برای درس خواندن خیلی سختمونه تورو خدا اگر میشه یک گوشی هدیه بدید همین جوری که دارم صحبت می کنم دارم گریه میکنم داداشام هر کدومشون میرن خانه خالهام درس می خونم با پای پیاده که خانه خالم دران سوی شهر هست داداشام می روند و وقتی که می یایند از خستکی حلاک شدند

  مهدی یوسف پور 1 سال قبل
  2

  سلام تورو خدا به ما کمک کنید ما پنج داداش هستیم ما برای درس خواندن خیلی سختمونه تورو خدا اگر میشه یک گوشی هدیه بدید همین جوری که دارم صحبت می کنم دارم گریه میکنم داداشام هر کدومشون میرن خانه خالهام درس می خونم با پای پیاده که خانه خالم دران سوی شهر هست داداشام می روند و وقتی که می یایند از خستکی حلاک شدند تو رو خدا به یک گوشی یا یک تبلت بدید . شهرستان بردسکن

  محمد 1 سال قبل
  1

  سلام من تبلت ندارم که درس بخونم الان با گوشی همسایمون پیام دادم ترو خدا کمک کنید

  داریوش 1 سال قبل
  1

  باسلام....یک نفرمیشناسم یک بچه ای دترد.فکرکنم کلاس دوم دبستان باشد....بخداوندی خداقسم خودم ندارم تابراش بخرم...درحدی بهش کمک میکنم...این بنده خدا شب وروز.بچه اش گریه میکند..برای تبلیت درس بخواند..واقعا ندارند...توراخداهرکس میتواند.براش بخرد...خداوندازش راضی باشد..ای کاش من میتوانستم.......

  خانم احمدی 1 سال قبل
  1

  تو را خدا به بچه های من تبلت بدید پول ندارم بخرم درامد مالی ندارم

  خانم احمدی 1 سال قبل
  1

  به پسرهای من تبلت بدید تو را خدا گوشی ندارند

  خانم احمدی 1 سال قبل
  1

  تبلت میخوام

  تاراسوری 1 سال قبل
  1

  سلام ما ۳ دانش آموز یتیم هستیم گوشی نداریم لطفا گوشی برای امتحانا تموم به خودم برادرم بدین کمکم کنید ممنونم

  تاراسوری 1 سال قبل
  1

  سلام ما۳ فرزند یتیم هستیم هیچ کدوممون گوشی نداریم باگوشی خواهرام درس بخرید

  سینا دربازی 1 سال قبل
  1

  با سلام من سینا دربازی در روستای ترس آباد من الان با تلفن پسر عمویم فرستادم لطفاً یه تبلت به من بدهید

  ابوالفضل 1 سال قبل
  1

  به خاطر نداشتن تبلت درس نمی‌خونم

  علی اصغر 1 سال قبل
  1

  سلام از شوهرم جدا شدم پسرم گریه می‌کنه نمیتونه با گوشی من درس بخونه هنگ می‌کنه لطفاً به پسرم تبلت بدهید

  حسن 1 سال قبل
  2

  سلام 2تا بچه دانش اموز دارم برای درسشون به مشکل بر خوردم گوشی خانمم خیلی کوچیکه چشمای دختر و پسرم نمیبینه ممنون میشم راهنمایی کنید ممنون

  امیر مسعود 1 سال قبل
  1

  من گوشس ندارم کمک کنید

  دانش آموز ششم امیر حسین😔😔 1 سال قبل
  1

  منم تبلت میخامدارم عقب میفتم لطفا به منم تبلت بدین

  آریان 1 سال قبل
  1

  سلامدترو خدا یک عدد تبلت به ما بدهید من مامانم خیاطی داره ساعت 8:30 صبح می رود تا ساعت 10:00شب من هم ساعت یک و نیم بعد از ظهر درس دارم مامانم می گوید من گوشیم لازمه برای دکانم اگه به من گوشی بدهید خدا کمکتون کنه من هر تبلتی باشه به خدا قبولمه ولی شاد هم بخواند

  احسان 1 سال قبل
  1

  سلام توروخداشوهرم کارگردوتابچه داریم مستاجر هستیم پسر کوچکم ناراحتی قلبی داره من درماه دوبارداروبرای پسرم میخرم توانای خریدتبلت وندارم توروخدا به پسرم تبلت هدیه بدهیدخداونداجرتون بده مشهدسه راه فردوسی شاهنامه 23 مهدی اباد شهید گمنام ۴

  احسان 1 سال قبل
  1

  سلام من دوتافرزنددارم شوهرم کاگرهست پسرم ازدرساش خیلی عقب مونده بخاطرگوشی پسرکوچکم ناراحتی قلبی داره که درماه دوباربایدبراش داروتهیه کنم چه برسه که بتونم تبلت برای پسرم بخرم توانایشوندارم مستاجرم توروخدابه پسرم تبلت هدیه بدهیدخداونداجرتون بده مشهدسه راه فردوسی شاهنامه 23 مهدی اباد شهید گمنام ۴

  سپیده 1 سال قبل
  1

  سلام من پول ندارم تبلت بخرم می خوام قسطی بخرم

  سپیده 1 سال قبل
  1

  سلام به خدا من به تبلت نیاز دارم پول نداریم بخریم عوض مالیمون خیلی بده تو رو خدا

  سپیده 1 سال قبل
  2

  چه طوری ثبت نام کنیم

  2
  مهدی 1 سال قبل

  اره؟لطفا بگید 😭

  آرمین فضلیی 1 سال قبل
  1

  به یک تبلت برای درس احتیاج دارم واقعا نمیتونم بخرم

  1
  مهدی 1 سال قبل

  گوشی دست بچه های حاجی میرزایی شاید 10 میلیونیه.بعد نمیتونه با درامد ملیاردیش، یخورده به فقرا هم کمک کنه. این عدالت بهترین در نوع خودشه.

  عاطفه علی نیا ازروستای مهنه 1 سال قبل
  2

  سلام پسرم کلاس سوم توبرنامه شادهست ولی گوشیش قدیمی هنگ میکنه هرشب گریه میکنه میگه این خراب نمی تونم درس هاموارسال کنم ازماگوشی میخوادماهم که نداریم براش بگیریم شوهرمن کارگرتوخرج خونه تواین گرونی مونده خواستم ببینم براش تبلت دانش اموزی براش میفرستین

  عاطفه علی نیا کهنه 1 سال قبل
  1

  پسرونه دانش آموز کلاس سوم گوشیم که برنامه شادوصلش قدیمی هست پسرم توگروه هست ولی گوشیش خراب خواستم ببینم تبلت دانش آموزی براش جایی هست بفرستین پول نداریم گوشی جدید بگیریم شوهرم کارگربراش تبلت بفرستین ممنون میشم

  جوادبهاری مقدم 2 سال قبل
  1

  سلام.لطفا برای دخترم کلاس سوم ابتدایی است یک تبلت ثبت نام کنید بخدا از شرمندگی دخترم دیگ نمیدونم چکار کنم لعنت به کرونا که کار مارا تعتیل کرده لطفا پیگیری کنید خیلی ممنونم از مسعولین یاعلی

  حمیده 2 سال قبل
  1

  سلام منم گوشیم همش هنگ میکنه پسرم نمیتونه درست تو کلاس هاش حاضر بشه یا هم حاضر میشه بخاطر گوشیم به مشکل میخوره مستاجر هم هستیم با این گرونیای سرسام اور دیگه پولمون به رسیدن گوشی یا تبلت نمیرسه تو رو خدا اگر تبلت میدین به پسرمنم بدین که بتوانه راحت باهاش درس مشقهاشو انجام بده با تشکر

  سید 2 سال قبل
  1

  سلام به همه منم مثل شما تبلت یا گوشی ندارم حتی ی گوشی ساده ام ندارم با دیدن پیام ماتون دلم سوخت من الان با گوشی داداشم وارد شاد میشم که البته خود اون هم تو شاد بهش نیاز دارهخدا به داد هممون برسه

  رضا گوهری 2 سال قبل
  1

  مادر خانواده هایما به کوشی لمسی نیازمنیدم

  رها 2 سال قبل
  1

  سلام من رها 8ساله از شهرری، من تبلت یا گوشی رایگان میخام که بتونم برنامه شاد و خانم معلمم رو ببینم ،اخه صفحه گوشی مامانم شکسته. هیچی معلوم نیس. پدر ندارم با مادرم زندگی میکنم لطفن کمکم کنید دیگه تا بتونم درسهامو بخونم افتخار رهبر عزیزم باشم سپاسگذارم

  مهدیه 2 سال قبل
  1

  من از شما خواهش دارم من یک گوشی داشتم که سوخت الان از گوشی بابام استفاده می کنم وهمین تور بابام میره سره کار و من از شما خواهش می کنم یک عدد تبلت به من بدید من از استان کرج پیام میدم 😔😔😔😔😔😖

  مهدیه 2 سال قبل
  2

  من تبلت رایگان نیاز دادم چون هم از درس هام جاموندم ازتون خواهش دارم به من یک عدد تبلت رایگان بدید

  علیر ضا 2 سال قبل
  3

  خواهش می کنم به من تبلت رایگان بدید این گوشی عموم درس می خونم عموم می خواد بره خواهش

  علیر ضا 2 سال قبل
  3

  خواهش می کنم له من یک تبلت ریگان بدید من گو شی مال بابام هروز میره سر کار خوا هش می کنم

  مهدی میرزایی 2 سال قبل
  5

  خواهش از شما دارم که به خواهرم یک تبلت بدهید هر روز ساعت ۱۰ هم من درس دارم وهم خواهرم من کلاس هفتم هستم ومن دیگر به درسم نگاه نمی کنم چون به درس خواهرم رسیدگی میکنم لطفا کمک کنید 😔😔😔😔

  1
  فاطمه 1 سال قبل

  سلام من خیلی خیلی به تبلت نیاز دارم 😔😔😔😔😔😔 من هر روز میرم خونه عموم و از گوشی عموم درس میخونم 😔

  سیاوش 2 سال قبل
  2

  خواهرم گوشی بدهید رایگان

  سیاوش 2 سال قبل
  4

  من یک روستایی استم من از شما خواهش دارم که برای خواهرم یک گوشی یا تبلت رایگان به خواهرم بدهید ممنون ما به خاتر درسمون درساعت ۱۱ است خواهرم میخانه ومن نمی خانم ومن خیلی از درس هایم عقب ماندم ممنون از شما

  سیاوش پناهی 2 سال قبل
  5

  من یک روستایی استم من و خواهرم باهم درس می خونیم من ازتون خواهش دارم برا خواهرم تبلت یا گوشی دانش اموزی رایگان بدهید با تشکر از شما من عبدالله پناهی از روستای تجرق

  سیاوش پناهی 2 سال قبل
  1

  من ربات نیستم

  محمد علی ریسی 2 سال قبل
  3

  سلام من از استان کرمان شهرستان عنبرآباد من گوشی دارم اما فرجی نیست لطفاً کمک کنید

  هادی 2 سال قبل
  8

  چجوری ثبت نام کنیم

  رقیه بلوچزهی 2 سال قبل
  1

  😔

  رقیه بلوچزهی 2 سال قبل
  6

  من در استان سیستان و بلوچستان هستم میخواستم بگم که ما فقط یک گوشی داریم که چهار نفر از آن استفاده میکنند من پایه پنجم خواهرم نهم که درساش خیلی مهمه و خواهر پایه اول هم همینطور درس هاش خیله مهمه چون کلاس اول این گوشه به مادرمان تعلق دارد درواقع چهار نفر از یک گوشی استفاده میکنیم ما وضع مان متوسط هست ولی گوشی گرونهلطفا به همه دانش آموزان چه به بض... چه فقیر... و چه ساده تبلت خوبی بدین

  برای ارسال نظر کلیک کنید