توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ثبت نام وام مستمری بگیران تامین اجتماعی 99

  1 بازدید

  ثبت نام وام مستمری بگیران تامین اجتماعی 99 را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  جزئیات وام بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۹ + نحوه ثبت نام

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  ١- سقف این وامها مبلغ ٤٠ میلیون (شاید 50 میلیون) ریال می باشد.

  ٢- نرخ کارمزد ٦% شامل ٤% در سال سهم سازمان بعلاوه ١,٥% کارمزد سهم بانک عامل و ٠.٥% بیمه عمر متقاضی بوده که تماماً بر عهده وام گیرنده می باشد.

  ٣- مدت بازپرداخت وام حداکثر ٣٦ ماه با اقساط مساوی ماهانه می باشد.

  ٤- خسارت تأخیر تأدیه اقساط مطابق مقررات بانک تعیین و بر اساس آن وصول میگردد.

  ٥- تشخیص نیاز متقاضیان وام به عهده بالاترین مسئول واحد (اداره کل، شعبه، نمایندگی) بوده و مسئولین واحدها مکلفند دقت کافی در احراز نیاز متقاضیان مبذول دارند.

  ٦- متقاضیان فقط یک بار در سال می توانند از وام مذکور استفاده نمایند و اعطای تسهیلات مجدد منوط به داشتن اعتبار و تسویه حساب کامل بدهی گذشته می باشد.

  ٧- متقاضیان لازم است فرم پیوست این دستورالعمل را جهت دریافت وام، تکمیل و به شعبه تأمین اجتماعی مربوطه ارائه نمایند. بدیهی است شعبه مذکور پس از اخذ و کنترل مدارک ذیل نسبت به معرفی متقاضی به بانک عامل اقدام مینماید؛

  - دفترچه بیمه متقاضی

  - گواهی حقوق و تعهد کسر اقساط از شعبه تأمین اجتماعی مربوطه برای مستمری بگیران

  - گواهی حقوق و مزایا و تعهد کسر اقساط از محل کار وام گیرنده و ضامن (فقط برای بیمه شدگان)

  - احراز حداقل ٢ سال سابقه پرداخت حق بیمه برای بیمه شدگان

  ٨- هر یک از وام های ذکر شده در قبال سفته عندالمطالبه به میزان ١٢٥% مبلغ وام با امضاء متقاضی، ظهرنویسی ضامن معتبر مورد قبول بانک، ضمانت و تعهد کارفرما (برای بیمه شدگان) خواهد بود .

  ٩- بانک عامل موظف است پس از اخذ مدارک فوق الذکر و تضمین مندرج در آئین نامه نسبت به پرداخت وام اقدام نماید.

  ١٠- سایر موارد برابر با مقررات دفتر امور ذخائر و سرمایه گذاری سازمان و بانک عامل خواهد بود.

  جزئیات وام مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال ۹۹ + نحوه ثبت نام | کارگر آنلاین

  انواع تسهیلات بانک رفاه به مستمری بگیران

  انواع تسهیلات بانک رفاه به مستمری بگیران

  در این رابطه اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران اعلام کرده مستمری بگیران می‌توانند برای تعمیر واحدهای مسکونی، هزینه‌های درمان، ازدواج و هزینه‌های دیگر تا ۵۰ میلیون تومان وام بگیرند یا تا همین مبلغ برای خرید کالا تسهیلات بگیرند. همچنین این قشر از جامعه می‌توانند به ازای هر فرزند ۲۰ میلیون تومان تسهیلات خرید کالا دریافت کنند. بسته خدماتی تسهیلاتی به مستمری‌بگیران با ارائه انواع بیمه‌نامه با نرخ ۴درصد تکمیل می‌شود.این بانک در راستای ارتقای رضایت‌مندی گروه بزرگی از ذی‌نفعان و سهامداران خود به کارکنان شاغل در وزارتخانه تعاون، کار و  رفاه‌اجتماعی، سازمان تامین‌اجتماعی، شرکت‌های زیرمجموعه شستا، سازمان بهزیستی کشور و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیز تسهیلات پرداخت می‌کند.نرخ سود این تسهیلات در حال حاضر ۱۸ درصد در سال و مدت اعتبار این طرح تا پایان مرداد ماه سال‌جاری خواهد بود و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به منظور تامین اموال و خدمات موردنیاز (تهیه اموال و خدمات موردنیاز/  هزینه درمان/  تحصیل/  تهیه جهیزیه و ازدواج فرزند/  مسافرت‌های زیارتی و سیاحتی) تا سقف ۵۰میلیون تومان و به منظور تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحدهای مسکونی تا سقف ۱۰۰میلیون تومان از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

  للـه‌گانی اضافه کرد: افرادی که واجد شرایط اخذ تسهیلات قرض‌الحسنه هستند و در سامانه بانک مرکزی ثبت‌نام می‌کنند، با مراجعه به بانک رفاه از تسهیلات قرض‌الحسنه برای ازدواج با سود یک درصد می‌توانند استفاده کنند. بازپرداخت آن براساس شرایط تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مرکزی است. همچنین  به کارگران نمونه‌ای که برای یک سال معرفی می‌شوند تسهیلات پرداخت می‌شود. این بانک در زمان کرونا هم تسهیلاتی را برای بخش‌های آسیب دیده ودرمان کشور در نظر گرفته است.  مدیرعامل بانک رفاه اعلام کرد: برای صاحبان کسب و کارها که به دلیل شیوع کرونا دچار مشکل شده‌اند، حدود ۳هزار میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است. پرداخت تسهیلات حمایت از تولید برای واحدهای تولیدی که نیاز داشته باشند از این تسهیلات استفاده کنند ۵هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. همچنین بانک رفاه کارگران که در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به بخش درمان و سلامت کشور داشته است، در قالب طرح جهش مهر سلامت به پزشکان، پرستاران و کلیه کادر درمانی مراکز درمانی، تسهیلات پرداخت می‌کند. همچنین پرداخت تسهیلات به بیماران صعب‌العلاج که در درمان بیماریشان دچار مشکلات مالی هستند تا سقف یک هزار میلیاردریال در نظر گرفته شده است.

  وی در ادامه با بیان اینکه این بانک طرح دیگری دارد که به جامعه پزشکی کشور ارائه می‌شود.گفت: طرح «جهش مهر سلامت ۹۹» بانک رفاه کارگران به جامعه پزشکی کشور، اعضای هیات علمی فاقد پروانه مطب شاغل در مراکز درمانی، پرستاران شاغل در مراکز درمانی دارای شماره نظام پرستاری از سازمان نظام پرستاری و همچنین سایر کارکنان شاغل تمام ‌وقت در مراکز درمانی دارای حساب نزد بانک رفاه یا مراکزی که نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند و همچنین داروخانه‌ها تسهیلات اعطا می‌کند. مدت اجرای  این طرح تا پایان خرداد ۱۴۰۰ است. نرخ سود تسهیلات بانک رفاه کارگران در قالب این طرح، در حال حاضر ۱۸ درصد اعلام‌ شده و متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای تهیه و تامین مواد مصرفی، لوازم‌ یدکی تجهیزات پزشکی، ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز در محل فعالیت مشمولان طرح، تامین اموال و خدمات موردنیاز مشمولان طرح و اعضای درجه ‌یک خانواده (تحت تکفل)، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل محل فعالیت (مطب)/  واحد مسکونی و خرید محل فعالیت (مطب یا داروخانه) استفاده کنند.همچنین به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران،

  للـه گانی با اشاره به «جهش تولید» به عنوان شعار سال، اظهار کرد:  بانک رفاه در جهت تحقق این شعار، اقداماتی انجام داده است؛ از جمله اینکه برای پرداخت تسهیلات از بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط، اعتباری معادل ۵ هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده است. برای پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی مشکل‌دار که نمی‌توانستند حقوق پرسنل و کارگران را پرداخت کنند نیز اعتباری در نظر گرفته شده که حدود ۳ هزار میلیارد ریال است.در همین حال  برای تامین مالی صنایع پیشران کشاورزی، گردشگری و صنعت و معدن حدود ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است. همچنین تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی که مشمول تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ می‌شوند به میزان ۳ ‌هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.مدیرعامل بانک رفاه تاکید کرد: ۳ ‌هزار میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات به معرفی‌شدگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام ‌خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است که در قالب قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمدارمیونی 23 روز قبل
  0

  برای پیش خونه احتیاج مبرم به۵۰میلیون دارم بازنشسته تامین اجتماعی هستم

  سهیلا شعبانی 8 ماه قبل
  0

  ده میلیون وام مستمری یگیران بانک رفاه با کد ملی ۲۶۵۹۵۵۳۷۴۲

  0
  شاکری 7 ماه قبل

  وام ۱۰تومان

  ایت....احمدی 1 سال قبل
  0

  وام.ازدواج.فرزند

  ایت....احمدی 1 سال قبل
  0

  وام.ازدواج.فرزند

  ایت....احمدی 1 سال قبل
  0

  وام.ازدواج.فرزند

  -1
  ایت....احمدی 1 سال قبل

  وام.ازدواج.فرزندم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  اکرم لک

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  اکرم لک

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید