توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد

  1 بازدید

  حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آموزش کامل و سریع حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

  آموزش کامل و سریع حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

  حذف آهنگ پیشواز ایرانسل
  حذف آهنگ پیشواز ایرانسل یا لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با استفاده از کد آهنگ و یا به صورت کلی بدون کد آهنگ قابل انجام است. در ادامه چهار روش برای حذف پیشواز ایرانسل آموزش می‌دهیم.

  حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با داشتن کد آهنگ

  در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید، فقط کافیست به صورت زیر کد را جایگذاری و سپس شماره‌گیری کنید:

  *۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز شما#OK

  اما اگر کد آهنگ را در اختیار ندارید، برای پیدا کردن و حذف یک آهنگ به خصوص از سرویس پیشواز ابتدا باید کد آهنگ فعال شده فعلی را پیدا کنید، که برای اینکار کد #۲*۷۷۷* شماره گیری کنید و پیغام ظاهر شده را OK یا YES کنید تا پس از مدتی پیامی برای شما ارسال شود که حاوی کد آهنگ پیشواز شما است.

  غیرفعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل بدون داشتن کد آهنگ

  اگر کد آهنگ پیشواز را در اختیار ندارید، برای غیرفعال کردن و لغو کلی سرویس پیشواز ایرانسل فقط کافیست حروف ENS را به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود.

  لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با ارسال پیامک

  علاوه بر روش بالا میتوانید در گوشی یک پیام جدید ایجاد سپس ابتدا عبارت HZ را تایپ و بعد از آن کد آهنگ را وارد و به شماره ۷۵۷۵ اس ام اس کنید، یعنی به طور مثال اگر کد آهنگ شما ۳۲۰۳۲ بود به شکل زیر وارد و SMS را ارسال کنید (دقت کنید که اعداد باید انگلیسی باشد):

  HZ32032

  در بعضی مواقع نیاز است بین عبارت HZ و عدد یک فاصله قرار دهید، اگر به صورت بالا حذف آهنگ پیشواز انجام نشد به شکل زیر کد را اس ام اس کنید:

  HZ 32032

  غیرفعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل با ۷۷۱۰۰

  علاوه بر شماره اس ام اس بالا میتوانید کد آهنگ خود را به شماره ۷۷۱۰۰ اضافه کنید و یک پیام خالی به آن شماره ارسال کنید تا سرویس پیشواز ایرنسل برای شما قطع شود، به طور مثال اگر کد آهنگ شما ۳۲۰۳۲ بود باید پیام خالی را به شماره زیر ارسال کنید:

  ۷۷۱۰۰۳۲۰۳۲

  منبع مطلب : blog.carti.ir

  مدیر محترم سایت blog.carti.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طریقه حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ طریقه حذف آهنگ پیشواز ایرانسل یکی از مواردی است که بسیاری از مشترکین این اپراتور می خواهند پاسخ آن را بدانند. حذف آهنگ پیشواز ایرانسل از چندین راه امکان پذیر است. ما در راهبرد معاصر روش های حذف آهنگ پیشواز ایرانسل را برایتان آورده ایم، همچنین نحوه انتخاب آهنگ پیشواز ایرانسل مورد نظرتان را نیز شرح دادیم.

  حذف و لغو آهنگ پیشواز ایرانسل


  به طور کلی برای غیرفعال کردن این سرویس در اپراتور ایرانسل نیاز به کد آهنگ مورد نظر دارید یا میتوانید به صورت کلی سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل را قطع کنید.

  پیدا کردن کد آهنگ پیشواز ایرانسل


  برای پیدا کردن و حذف یک آهنگ بخصوص از سرویس پیشواز ابتدا باید کد آهنگ فعال شده فعلی را پیدا کنید ، که برای اینکار کد #۲*۷۷۷* شماره گیری کنید و پیغام ظاهر شده را OK یا YES کنید تا پس از مدتی پیامی برای شما ارسال شود که حاوی کد آهنگ پیشواز شما است.

  روش اول : حذف پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ


  در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را نمی دانید برای غیرفعال کردن و لغو کلی سرویس پیشواز ایرانسل فقط کافیست حروف ENS را به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود.

  حذف و لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

  روش دوم : لغو آهنگ انتظار یا پیشواز ایرانسل با داشتن کد آهنگ


  در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید یا آن را از طریق روش بالا بدست آوردید فقط کافیست به صورت زیر کد را جایگذاری و سپس شماره گیری کنید :

  *۷۷۷*۵*کد آهنگ پیشواز شما#OK

  روش سوم : غیرفعال کردن پیام و آهنگ پیشواز ایرانسل با ارسال SMS


  علاوه بر روش بالا میتوانید در گوشی یک پیام جدید ایجاد سپس ابتدا عبارت HZ را تایپ و بعد از آن کد آهنگ را وارد و به شماره ۷۵۷۵ اس ام اس کنید ، یعنی به طور مثال اگر کد آهنگ شما ۳۲۰۳۲ بود به شکل زیر وارد و SMS را ارسال کنید :

  HZ32032

  در بعضی مواقع نیاز است بین عبارت HZ و عدد یک فاصله قرار دهید ، اگر به صورت بالا حذف آهنگ پیشواز انجام نشد به شکل زیر کد را اس ام اس کنید :

  HZ 32032

  روش چهارم : انصراف سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل با ۷۷۱۰۰


  علاوه بر شماره اس ام اس بالا میتوانید کد آهنگ خود را به شماره ۷۷۱۰۰ اضافه کنید و یک پیام خالی به آن شماره ارسال کنید تا سرویس پیشواز ایرنسل برای شما قطع شود ، به طور مثال اگر کد آهنگ شما ۳۲۰۳۲ بود باید پیام خالی را به شماره زیر ارسال کنید :

  ۷۷۱۰۰۳۲۰۳۲

  طریقه حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چطور می‌توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟ - ایسنا

  چطور می‌توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟ - ایسنا

  به گزارش ایسنا، اپراتورها در سال‌های اخیر، صدای بوق تلفن را به موسیقی مورد علاقه‌ی مشترک تبدیل کرده‌اند. اپراتور همراه اول، سرویس آوای انتظار، اپراتور ایرانسل، آهنگ پیشواز و اپراتور رایتل، راینواز را دارند که مشترکان می‌توانند موسیقی‌های مختلفی را برای این سرویس خود انتخاب کنند. البته گاهی برخی مشترکان اعلام می‌کنند که اپراتورها بدون اطلاع مشترکان، به فعال‌سازی این خدمات اقدام کرده و موجب نارضایتی آن‌ها شده‌اند. با وجود این، خود مشترکان در صورت نارضایتی از این سرویس می‌توانند آن را غیرفعال کنند.

  لغو آوای انتظار همراه اول

  یکی از راه‌های غیرفعال‌سازی آوای انتظار در اپراتور همراه اول، ارسال پیامک است و برای این کار کافیست عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید.

  روش دیگر، با استفاده از تلفن گویاست. برای این کار شما می‌توانید در یک تماس تلفنی رایگان با گوشی تلفن همراه خود با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی سرویس‌های ویژه، کلید ۲ را فشار دهید، سپس مجدداً ۲ را شماره‌گیری کرده تا سرویس‌ها را دریافت کنید و آنگاه بار دیگر با گرفتن شماره‌ی ۲ منوی غیرفعال‌سازی سرویس را انتخاب کرده و در نهایت با گرفتن شماره‌ی ۲، سرویس آوای انتظار را غیرفعال کنید. هزینه مکالمه با این شماره رایگان است.

  روش سوم، استفاده از کد دستوری (USSD) است و برای این روش می‌توانید کد دستوری *۱۰*۲۲۳# را شماره‌گیری کرده تا بدین‌ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو شود.

  لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

  برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می‌توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا به صورت کلی، این کار را انجام دهید. در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید، می‌توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید.

  همچنین به صورت کلی، برای استفاده از این سرویس، می‌توانید درخواست مورد نظرتان را به ۷۵۷۵ پیامک کنید و سپس نتیجه درخواست خود را بلافاصله در پیامک ارسالی مشاهده کنید. برای غیرفعال‌سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می‌توانید از روش ارسال کد GHF به شماره ۷۵۷۵ استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می‌توانید کد ENS را به این شماره ارسال کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام شود.

  لغو سرویس راینواز رایتل

  برای لغو سرویس راینواز در اپراتور رایتل، می‌توانید کد OFF RBT را به شماره ۲۰۲۰ پیامک کنید.

  البته هر یک از اپراتورها راه‌های دیگری نیز برای لغو و غیرفعال کردن آهنگ‌های پیشواز و آوای انتظار خود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به مراجعه به اپلیکیشن هریک از آن‌ها در صورت برخورداری از اینترنت مراجعه کرد. درواقع در صورتی که کاربر هر یک از اپراتورهای ارتباطی هستید، می‌توانید با نصب اپلیکیشن‌های آن‌ها از خدماتشان بهره‌مند شده و برای مثال اگر قصد غیرفعال‌سازی سرویسی را دارید، از این راه استفاده کنید.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  2

  همه ی روش ها رو انتخاب کردم نمیشه ، این چه روش دزدی هستش فلان فلان شده ها به 7575 هم ارسال میکنم ارسال نمیشه

  1
  M 7 روز قبل

  اره واقعا

  اصلا نمیزاره شارژ وارد شده سریع میبره

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  من میخوام اهنگ پیشواز ایرانسل حذف کنید

  ناشناس 1 ماه قبل
  3

  میخوام اهنگ پیشواز ایرانسل حذف

  زهرا باباعلی 2 ماه قبل
  0

  کد پیشواز را فراموش کردم میخواهم پاک شود

  بزرگ گلوی 2 ماه قبل
  1

  حذف آهنگ پیشواز ایرانسل من

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید