توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری کی واریز میشود

  دسته بندی :
  1. اسک 98
  2. مطالب سایت
  7بازدید

  حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری کی واریز میشود را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  آخرین اخبار حقوق بازنشستگان در سال 99 | «ای استخدام»

  آخرین اخبار حقوق بازنشستگان در سال 99 | «ای استخدام»

  اخبار حقوق بازنشستگان

  در این صفحه، آخرین اخبار در خصوص حقوق و دستمزد بازنشستگان اعم از لشکری، کشوری، تامین اجتماعی و فرهنگیان عزیز قرار داده می‌شود و شما همراهان «ای استخدام» می‌توانید از طریق جداول زیر به بررسی آخرین وضعیت حداقل حقوق بازنشستگان بپردازید.

  همچنین بن بازنشستگان تامین اجتماعی از ۴۸ هزار تومان به ۶۰ هزار تومان، حق اولاد از ۱۲ به ۱۵ هزار تومان، حق مسکن از ۲۲ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان، حق همسر از ۵۹ هزار تومان به ۶۰ هزار تومان افزایش می‌یابد و در نهایت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین خواهد شد.

   با بررسی‌های صورت پذیرفته در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، بخش دولتی و فرهنگیان میزان حداقل حقوق این دسته از عزیزان مطابق جدول فوق مورد برای سال ۹۹ مورد بازبینی قرار گرفت.

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  مدیر محترم سایت www.e-estekhdam.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  میزان افزایش حقوق بازنشستگان از مهر ماه مشخص شد/ چه وام‌هایی به بازنشستگان پرداخت می‌شود؟

  میزان افزایش حقوق بازنشستگان از مهر ماه مشخص شد/ چه وام‌هایی به بازنشستگان پرداخت می‌شود؟

  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ اکبر افتخاری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی با اشاره به همسازی سازی حقوق بازنشستگان گفت: یک دوره همسان سازی حقوق‌ بازنشستگان ابتدای سال انجام شد و بودجه 3 هزار و پانصد میلیارد تومانی به آن اختصاص یافت اما با همکاری سازمان برنامه و بودجه این مبلغ به 6500 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد و توانستیم همسان سازی حقوق بازنشستگان را با بیش از مبلغی که در بودجه تعیین شده بود، اجرا کنیم.

  او افزود: از آنجایی که برنامه ششم توسعه ما را موظف کرده است تا پایان اجرای آن، همسان سازی را به صورت کامل انجام دهیم، انشالله مهرماه سال جاری این کار به شکل کامل انجام می‌دهیم و خبرهای خوبی برای همسان سازی کامل‌تر و بهتر برای بازنشستگان خواهیم داشت.

  افتخاری با اشاره به میزان افزایش حقوق بازنشستگان بیان کرد: برخلاف سال‌های پیش که به شکل عددی میزان افزایش حقوق را اعلام می‌کردیم، امسال به یک مدل رسیدیم به این صورت که قرار است از مهرماه حقوق بازنشستگان 90 درصد حقوق شاغل هم تراز افزایش پیدا کند.

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی درخصوص وام‌هایی که به بازنشستگان ارائه داده می‌شود، گفت: سه دسته وام برای بازنشستگان درنظر گرفته شده است. یکی وام ضروری که تا سال گذشته 7 میلیون تومان بود اما امسال به 10 میلیون تومان به شکل قرض الحسنه رسیده است.

  او افزود: وام 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وام خرید سهام از دیگر وام‌هایی است که به تمام بازنشستگان بدون استثنا تعلق می‌گیرد.

  افتخاری در پایان اظهار کرد: وام ازدواج فرزندان تنها یک بار پرداخت شده بود که ما توانستیم آن را منظم ارائه دهیم و وام خرید سهام هم تاکنون وجود نداشت اما از امسال باتوجه به میزان تمایل خرید سهام، به بازنشستگان پرداخت می‌شود.

  //انتهای پیام: 2.5

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید