در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  حمله به تایتان ها فصل 4 قسمت 5 زیرنویس فارسی

  1 بازدید

  حمله به تایتان ها فصل 4 قسمت 5 زیرنویس فارسی را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  انیمه Attack on Titan (حمله به تایتان) فصل 4 قسمت 4 با زیرنویس فارسی - نماشا

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.namasha.com

  مدیر محترم سایت www.namasha.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نقد انیمه Attack on Titan فصل چهارم قسمت دوم - غول‌های خفته

  نقد انیمه Attack on Titan فصل چهارم قسمت دوم - غول‌های خفته

  قسمت دوم از فصل آخر Attack on Titan منتشر شد و چه چیزی جذاب‌تر از نوشتن در مورد دنیای جدید این انیمه و کاراکترهای تازه‌ای که در این دو قسمت معرفی کرده است؛ کاراکترهایی که خبر از اتفاقات بسیار بزرگ در قسمت‌های آینده این انیمه را می‌دهد.

  لعنت به جنگ

  Attack on Titan از همان ابتدا روی موضوعات سیاسی و اجتماعی متمرکز بود و حالا و در فصل چهار به نظر می‌رسد که تمرکز انیمه بیشتر از هر چیز دیگری روی حس‌وحال کاراکترهای اصلی آن است.

  طی این دو قسمت، ما از یک سو با فرماندهانی طرف هستیم که قدرت تایتان‌ها را در کنترل دارند اما مدت زمان زیادی از حضور آن‌ها در جنگ گذشته و همین قضیه هم باعث شده که دید متفاوتی نسبت به جنگ و مبارزه برای رسیدن به افتخار داشته باشند. از سوی دیگر ما با گروهی از جوان‌ها طرف هستیم که هنوز اشتیاق رسیدن به موفقیت و پشت سر گذاشتن دیگران باعث نشده تا بتوانند واقعیت جنگ را درک کنند و پر از شوق آماده نبردی می‌شوند که احتمالا آن‌ها را برای همیشه تغییر خواهد داد.

  این اپیزود تصویر دقیق‌تری از مردم این دنیا نسبت به ارن و دیگر مردم او که پشت دیوارها پنهان شده‌اند می‌دهد. در واقع ما متوجه می‌شویم که این دو گروه در حالی با یکدیگر در حال جنگ هستند که هنوز هیچ شناخت درستی از یکدیگر ندارند. این قسمت به نوعی نشان داد که بیشتر از همه، این ایدئولوژی است که به عنوان عقیده در ذهن سربازان هر دو طرف شکل گرفته و در واقع یک حقیقت مشخص و یک خوب یا یک بد مشخص وجود دارد و اصولا در چنین شرایطی داوری در مورد این که چه شخصیتی خوب یا بد است وجود ندارد.

  در واقع به بنظر من سازندگان فصل چهارم Attack on Titan می‌خواهند تا جای ممکن ما را با باطن کاراکترهای جدید که پیش از این دشمنان شخصیت‌های اصلی سریال بودند آشنا کنند و بعد انسانی آن‌ها را به ما بشناسانند تا هنگام شروع جنگ اصلی که به نظر فاصله چندانی با آن نداریم، بیشتر بتوانیم با سرنوشت این کاراکترها ارتباط برقرار کنیم. در واقع این کار یک سرمایه‌گذاری است که پیش از این هم Attack on Titan در فصل ابتدایی با معرفی شخصیت‌های متعدد انجام داد و همین باعث شد که این انیمه دارای اپیزودهای متعددی باشد که در آن جان یک کاراکتر مهم در خط قرار می‌گیرد و به همین خاطر هم داستان اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند.

  در این اپیزود سوالاتی بنیادی در مورد دنیایی که داستان Attack on Titan در آن جریان دارد مطرح می‌شود. مثل این که چرا اصلا باید رقابتی برای تبدیل شدن نوجوان‌ها به غول‌های اصلی وجود داشته باشد آن هم در حالی که هر شخصی که به یک غول تبدیل شود بعد از مدت زمان مشخصی جان خود را از دست داد.

  این سوال مطرح است که آیا اصلا رسیدن به قدرت تایتان‌ها ارزشش را دارد یا خیر. در ضمن، انیمه نشان می‌دهد که تکنولوژی انسان‌ها هم در حال پیشرفت کردن است و بعید نیست که به‌زودی دیگر کشورهایی که به قدرت تایتان‌ها دسترسی ندارند بتوانند به وسیله تجهیزات جنگی جدید به غیرقابل شکست بودن تایتان‌ها خاتمه دهند.

  جنگی که منتظرش بودیم در راه است

  بعد از این که الدیایی‌ها توانستند اهالی خاورمیانه را شکست دهند، این موضوع مشخص شد که کشور آن‌ها ممکن است به‌زودی دیگر قدرتمندترین کشور دنیا نباشد. همین موضوع هم باعث شده تا انگیزه این گروه برای پس گرفتن قدرت تایتان اصلی که الان در اختیار ارن یگر است بیشتر شود.

  این موضوع هم باعث شده تا آن‌‌ها در حال آماده شدن برای جنگی باشند که نتیجه احتمالی آن نابودی مردم پشت دیوارها و از بین رفتن نژاد الدیایی است که قدرت تبدیل شدن به تایتان‌ها را دارند. البته Attack on Titan در این قسمت نشان داد که همه چیز آن‌شکلی که انتظارش را داریم پیش نخواهد رفت.

  در این قسمت متوجه شدیم که ارن یگر به داخل این کشور نفوذ کرده و به عنوان یک سربازی که ظاهرا سلامت روانی خودش را از دست داده، در حال جمع‌آوری اطلاعات است. نشان دادن ارن شاید به این معنا هم باشد که میکاسا، آرمین و حتا لیوای و سایر اعضای گروه اسکاتز از پشت دیوارها حرکت کرده و در حال جاسوسی هستند.

  البته بعید است که در قسمت بعدی شاهد حضور آن‌ها باشیم و تنها احتمالا در بخش‌های کوتاهی از اپیزود اطلاعات بیشتری در مورد سرنوشت آن‌ها منتشر خواهد شد. قسمت دوم Attack on Titan نشان داد که هنوز حرف‌های بسیار برای گفته شدن وجود دارد اما از سمت دیگر ظاهرا جنگ نزدیک است و به‌زودی باید منتظر اطلاعات بیشتری باشیم.

  سرعت کم این اپیزود نسبت به سایر اپیزودهای این انیمه هم نکته ویژه‌ای بود. این موضوع از آن‌جایی که هنوز در حال آشنایی با دنیایی جدید و کاراکترهای تازه هستیم قابل پذیرش است اما تنها در حال حاضر این سوال برای من مطرح است که آیا یمیر واقعا به همین راحتی کشته شده و کنار رفته یا به‌زودی باید شاهد اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انتقال قدرت بین تایتان‌ها باشیم؛ سوالاتی که حداقل برای بخشی از پاسخ به آن‌ها باید تا قسمت بعدی که دو هفته دیگر پخش می‌شود، منتظر بمانیم.

  منبع مطلب : vigiato.net

  مدیر محترم سایت vigiato.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  از فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه خبر؟

  از فصل 4 انیمه حمله به تایتان چه خبر؟

  🤫 شایعات بیشتر

  برای من شایعات انیمه ای جذابن!
  گفتم شاید شما هم بخواید بدونید چه خبره.

  ⚠️اخطار: هیچکدام از اخبار زیر توسط هیچ منبع موثقی تایید نشده⚠️

  ❗️اپنینگ:
  گفته شده استوری بورد (طرح اولیه) اپنینگ فصل نهایی توسط کارگردان این فصل، خود آقای هایاشی یویچیرو انجام میشه.
  ظاهرا اپنینگ هیچ اسپویلری نداره (مثل بخش 2 فصل 3) و انیمه‌بین ها لازم نیست نگران باشن.
  شخصیت ها در اپنینگ حضور ندارن و تم اپنینگ استعاره ایه. مفهوم کلی بی رحمی و خشونت جنگه.
  ممکنه خیلی ها اول خوششون نیاد ولی کم کم جذبش میشن.

  ❗️تایتان ها:
  تمامی تایتان ها و حتی «تایتان نه‌ام» هم 3DCG هستن. و به نظر با وجود توانایی ماپا در CG و حرکات روان‌ تایتان ها، قابل قیاس با CG استودیو WIT نیست. شاید حتی نتونید بعضی جاها تشخیص بدید که طراحی دست نیست.

  ❗️اندینگ:
  اندینگ توسط توشی‌یوکی یاماشیتا کارگردانی میشه، رینا میتسوزومی و کااوری اونیشی گرافیک رو به عهده دارن. میگن که فالکو نقش پررنگ تری توی موسیقی اندینگ داره. چیزهایی مثل پرنده‌ی سوزان و شفق قطبی و احتمالا سایه‌ی یه دختربچه دیده میشن.

  ❗️قسمت اول:
  اپنینگ و اندینگ در قسمت اول هستن ولی کامل نشون داده نمیشن. موسیقی اندینگ توی پس زمینه شروع میشه و خود انیمه که تموم میشه یهو صحنه ای که با موسیقی هماهنگه نشون میدن (یه چیزی شبیه قسمتی که شادیس با مادر ارن حرف میزنه، اندینگ رو نصف کردن اگه درست یادم باشه)

  ❗️فصل نهایی:
  انیمه 16 قسمتی خواهد بود.

  – پایان شایعات! –

  فعلا تا اینجا رو داشته باشید اگه حرفای بیشتری زده شد به‌تون میگیم.
  بقیه رو نمیدونم ولی مورد آخر شک بر انگیزه، با توجه به این دو قسمتی که اعلام کردن هر قسمت انیمه، 2 الی 1.5 قسمت از مانگا رو پوشش میده و ممکنه انیمه مثل فصل 3 به 2 بخش تقسیم بشه.
  از اونجایی که پایان مشخص نیست تیم انیمه به هر حال باید 3 الی 4 ماه برای پایان صبر کنه. (که این هم مشخص نیست زمان دقیقیه یا نه)

  منبع مطلب : psarena.ir

  مدیر محترم سایت psarena.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : چطور وقتی غول ارن رو خورد قول تبدیل به تایتان نشد و ارن زنده مون ولی دوست راینر یا آرواره وقتی خورده شد مرد وقدرتش به یمیر منطقل شد

  یه بنده خدا : عزیز مایه نخاعی باید توسط تایتان خورده بشه بعد قدرت فرد به تایتان منتقل میشه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  هانی 7 روز قبل
  2

  ببخشید چرا نوشته قسمت ۵ ولی قسمت ۴ هستش ؟

  آیدا 7 روز قبل
  3

  چرا فقط چهار قسمت اش اومده لطفا رسیدگی کنید 🥺🥺

  غول 7 روز قبل
  -2

  سللم

  کوروش 8 روز قبل
  1

  سلام فصل چهارم چند قسمته فقط ۴قسمت؟

  1
  ناشناس 7 روز قبل

  16 قسمت هست

  ناشناس 11 روز قبل
  7

  چطور وقتی غول ارن رو خورد قول تبدیل به تایتان نشد و ارن زنده مون ولی دوست راینر یا آرواره وقتی خورده شد مرد وقدرتش به یمیر منطقل شد

  1
  رضا 7 روز قبل

  چون غولی که ارنو خورد درسته قورتش داد و ارن وقتی رفت تو معدش هنوز زنده بود ولی یمیر دوست راینرو تیکه تیکه خورد

  0
  چون 7 روز قبل

  چون تبدیل به تایتان شد واون غول دو نصف شد

  0
  Shahab 7 روز قبل

  پرفوسور؛ ارن فقط دستو پاش قطع شده بود ولی زنده موند اما دوست راینر مارسل همون اول یمییریا همون غول کلشو خورد درجا کشتش

  1
  آیدا 7 روز قبل

  چون ارن رو قورت داد تیکه تیکه اش نکرد که

  1
  الدیایی 7 روز قبل

  چون ارن توی اون زمان زنده بلعیده شدو داخل بدن غول شد زنده بود و تبدیل نشد ، ولی دوست راینر توسط یمیر کشته شده داخل شکم غول رفت.

  2
  لونا 9 روز قبل

  چون مایع نخاعیش خورده شد

  4
  یه بنده خدا 10 روز قبل

  عزیز مایه نخاعی باید توسط تایتان خورده بشه بعد قدرت فرد به تایتان منتقل میشه

  مهدی 14 روز قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید